NzgyYzY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
"Ale Máničko, vždyť jsem za večer vypil jen dvě piva a ty si pro mne přiběhneš!" brání se Liborek v hospodě. "Právě proto, že jsi vypil jen dvě piva. Hospodský mi volal, abych si pro tebe přišla, abys tu zbytečně nezacláněl lepším štangastům!"
Alkohol
Ptá se policista řidiče: "Jak jste si mohl tak opilý sednout za volant?" "No prosím těžce, ale kamarádi mi pomohli."
Alkohol
Chlap potřebuje k životu 34 věcí. Víte, které? . . Přece karty, pivo a otvírák.
Alkohol
Ptá se číšník hosta v restauraci: "Pane, proč jste tak zamyšlený?" "Ale, přemýšlím, jestli mi stará říkala, abych si dal jedno pivo a byl doma v jedenáct, a nebo abych si dal jedenáct piv a přišel v jednu."
Alkohol
V rádiu: "ČR se podle nejnovějších informací umístilo na druhém místě v pití alkoholu." Žena sa podívá na muže a muž praví: "Co čumíš? Dělám co můžu."
Alkohol
Dva kamarádi vyjdou z baru a dívají se na nebe. "To je ale nádherná noc," povídá první. "Jen se podívej na ten měsíc." "To není měsíc, ty blbče," škytne druhý. "To je přece slunce." Chvilku se spolu hádají a vtom k nim přistoupí třetí opilec. "Hele, pomoz nám," požádají ho. "Podívej se nahoru a řekni, jestli to je měsíc nebo slunce." "Já nevím," vzdychne třetí. "Nejsem odsud."
Alkohol
"Proč pijete?" "Protože trpím." "Jak?" "Špatně chodím." "A proč?" "Protože mám plochý nohy a země je kulatá."
Alkohol
Jak muž dokazuje, že myslí na budoucnost? Koupí dvě basy piva místo jedné.
Alkohol
Dva opilci močí před hospodou. Přistihne je policista a křikne na ně: "Okamžitě zastrčit a přestat!" Opilci se odpotácejí dál a ten jeden se chechtá. "Co je ti k smíchu?" ptá se těžkým jazykem druhý. "Já jsem ho převezl, já jsem zastrčil, ale nepřestal!"
Alkohol
Stádo bizonů se pohybuje rychlostí nejpomalejšího kusu. Když je stádo napadeno lovci, tak padnou za oběť ty nejpomalejší a nejslabší kusy, které jsou vzadu. Pro stádo jako celek je tahle přírodní selekce dobrá, a to jak z krátkodobého pohledu, protože zvyšuje celkovou rychlost stáda, tak z dlouhodobého, protože se celkově zlepšuje genetická kvalita bizonů tím, že ti nejméně vyvinutí jsou takto vyloučeni z rozmnožovacího procesu. No, a stejně je na tom lidský mozek. I on operuje tak rychle, jako nejpomalejší mozkové buňky. Nadměrná konzumace alkoholu, jak víme, zabíjí mozkové buňky, ale přirozeně ty slabé a pomalé napadne nejdříve. To znamená, že pravidelnou konzumací piva eliminujeme ty pomalé mozkové buňky a náš mozek se tak stává rychlejším a efektivnějším.
Alkohol
Přijde chlápek do baru a poručí si sedm tequil a jedno pivo na spláchnutí. Barman naleje sedm panáků a jde točit pivo. Vrátí se s pivem za pár vteřin a panáky nikde. Tak povídá: "Teda, chlape, to jste ssebou pěkně hodil s těma panákama." Chlápek povídá: "No, kdybyste měl to, co já, tak byste taky pil rychle." "Jo? A co máte?" No, a chlápek šáhne do kapsy a povídá: "No, asi šest korun."
Alkohol
Opilec chodí již hodnou chvíli kolem dřevěného sudu. Přijde k němu policista a ptá se: "Co to děláte občane?" "Až dojdu na konec toho plotu, zahnu a budu doma."
Alkohol
"Pane vrchní, ten řízek byl vynikající, řekněte prosím panu vedoucímu, že jsem spokojen." "Ne tak nahlas, omylem jsem Vám přinesl jeho porci!"
Alkohol
"Pepo, ty jsi prý přestal pít?" "Ano, to je pravda!" "A co tě k tomu vedlo?" "Nechci ten bordel, co tu teď panuje, vidět dvakrát!"
Alkohol
Na ceduli před luxusní hospodou je nápis: "Váš účet za vás zaplatí vaši pravnuci!" Host vejde do sálu, objedná si ty nejvybranější pochoutky a když mu vrchní přinese pěkně mastný účet, tak říká: "To přece zaplatí moji pravnuci!" Číšník na to: "To máte pravdu, ale tohle je účet vašeho pradědečka."
Alkohol
Velmi podnapilý občan se vypotácí z hospody. Potká ho starosta a domlouvá mu: "Jsi na špatné cestě, Nováku! Nestydíš se?" "A proč já? Za špatnou cestu, ať se stydí obec!"
Alkohol
TOPlist