OTI5NDdiYj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Chlapik vysiel s krmi do auta a vydal sa na cestu z boka na bok. Policajt ho zastavil a pyta sa tak ste napity? Ja som tak trocha. To viete, ze tak asi kilometer odialto vasa zena vypadla z auta? Ano no chvala bohu nakolko som si myslel, ze som ohluchol.
Alkohol
Karel si dává rum a jeho manželka mu domlouvá: "Ty, Karle, že se nestydíš! Na lačný žaludek a to ještě rum!" "Co to blábolíš, na jaký lačný žaludek? Vždyť než jsi přišla z postele tak jsem si dal už dvě piva!"
Alkohol
Chytí takle rybář zlatou rybku a ta mu říká: "Přej si co chceš, já ti to splním." A rybář, jak je ožralej, tak akorát zařve: "Neser!"... A rybka za pět dná pukla.
Alkohol
Přijdou dva opilci pozdě ráno domů a jeden povídá: "Na co tady máš ten gong?" On na to: "To není žádný gong, to jsou mluvící hodiny." Udeří do gongu palicí a od vedle se ozve: "Ses asi posral, ty debile, ne? Jsou 3 hodiny ráno, vole!"
Alkohol
"Nemám rád opilce! Včera večer, když jsem šel z hospody, mi jeden z nich šlápl na ruku!"
Alkohol
Chlápek se vrací po půlnoci domů, táhne z něj, v břiše mu šplouchá. Překoná šťastně práh u vchodu a tam už na něj čeká žena a spustí, kde že to sakra byl místo večeře. "V perfektním novém baru!" říká manžel. Zlatý Bar se to jmenuje, a mají tam všechno zlaté! "Nesmysl, žádné takové místo není, ty ožralo!" Jasně, že je! Mají zlaté vchodové dveře, zlaté podlahy, dokonce i mušle na záchodě mají zlaté! Nato se chlap doválí do ložnice a usne. Ženě to nedá a druhý den hledá v telefonním seznamu, a opravdu, na druhém konci města je Zlatý Bar. Tak tam zavolá: "To je Zlatý Bar?" Ano, madam, přejete si? "Máte zlaté dveře?!" Ano, samozřejmě máme! "Máte zlaté podlahy?" Jistě, madam! "A co zlaté mušle?" Chvíli je na druhém konci ticho, a pak žena slyší barmana, jak na kohosi volá: Hej, Tome, mám pocit, že mám stopu na toho chlapa, co ti včera načůral do saxofonu!
Alkohol
"Na Kovárně" se na Silvestra zuřivě slavilo a pilo. Ráno si vyšlapuje Pepa Novák a potichoučku, tak, aby ho nikdo neslyšel, se modlí: "Pane Bože... škyt..., jestli to už bude tvoje vůle, abych sebou někde sekl, škyt..., tož dej, ať spadnu alespoň na levou stranu..., škyt. V pravé kapse mám flašku slivovice."
Alkohol
Přijde opilý muž domů a zaklepe na dveře. Když mu žena otevře, on jí dá květy a žena mu vyčítavě povídá: "Co si myslíš, že když mi dáš květy, tak já hned roztáhnu nohy?" Muž se na ní koukne a povídá: "A my nemáme vázu?"
Alkohol
Vsadí se Řek, Američan a Čech o to, kdo uvidí více židlí, když se napije svého národního alkoholu. Řek se napije svého Ouzo a Američan se ho ptá: "Kolik vidíš židlí?" "Vidím šest židlí!" Napije se Američan své Whisky a Čech se ho ptá: "Tak kolik vidíš židlí?" "Vidím dvanáct židlí!" Napije se Čech své Becherovky a Řek se ho ptá: "A kolik ty vidíš židlí?" A Čech na to: "A ve které řadě?"
Alkohol
V hospodě U jelena sedí při stole tři hosté. Přišel pan vrchní: "Co jsi přejete, pánové?" "Já bych prosil silnou pařížskou kávu." "Já bych si dal turka." "A mně přineste mocca." Vrchní přišel do kuchyně: "Třikrát černé kafe!"
Alkohol
"Nejrychlejší savec je gepard." "To mi nepovídej. Dokáže snad do sebe nalejt půllitr dvanáctky za pět vteřin jako já?"
Alkohol
To takhle přijde O'Brian (prostě Ir) do baru, poručí si pět panáků a naráz je vypije. Takhle to jde druhý den, třetí... až se ho barman zeptá: "Proč si ty panáky nedáte postupně?" "Nás je totiž pět kamarádů a jsme zvyklí se takhle scházet. No a ti čtyři jsou daleko, tak piju za ně." Chodí tam dál až jednou si dá místo pěti panáků čtyři. "Co se stalo? Umřel vám kámoš?" "Ne, já nepiju."
Alkohol
Velký hrdina Čapajev se svým sluhou Peťkou pečou berana a chystají se na velkou pařbu. Když je už beran upečen, vzpomenou si, že jim ještě něco chybí. Peťka se obětuje a na chvíli odskočí domů. Za chvíli se vrátí a vidí opilého Čapajeva, kosti z berana a prázdné lahve od vodky. Strašně se nasere a ze vzteku narve celou beraní páteř Čapajevovi do řiti. Druhý den ráno Čapajev říká Peťkovi: "Já jsem se včera tak spráskal... představ si, ráno se jdu vysrat za keř, a koukám, vysral jsem si páteř! Nedovedeš si představit tu fušku, narvat ji zase zpátky!"
Alkohol
Povídá jedna kamarádka druhé: "Manžel si ve čtvrtek večer jen tak v pantoflích skočil se džbánem pro pivo. Vrátil se v pátek, postavil džbán na stůl a povídá: Dneska jsou zase všude hrozný fronty..."
Alkohol
"Franto, dnes je tak krásně, že si v hospodě sedneme u okna."
Alkohol
Chlubí se pan Novák: "Když vypiju několik piv, cítím se jako nově zrozený." "Ani se nedivím," odpoví pan Koutný, "já bych se taky nepostavil na nohy."
Alkohol
TOPlist