ZWUxYmZiY2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Kapusta ležela v žaludku a sladce odpočívala. Najednou zacítila, jak na ni zhora něco spadlo. Podívá se a říká: "Ty jsi kdo?" "Já jsem vodka." O chvilku zase něco spadlo: "A ty jsi kdo?" "Já jsem rum." Na to zase velký rachot: "A ty jsi kdo?" "Já jsem borovička." Tak se tento cyklus opakoval několikrát. Najednou spadlo něco nového a kapusta se zas ptá: "A ty jsi kdo?" "Já jsem koňak." "A co se to tam nahoře děje?" "Nahoře se ve velkým oslavuje." "Opravdu?", zvolala šťastně kapusta, "jdu se na to nahoru podívat..."
Alkohol
Zdravá výživa: V pivu je vitamínů málo, proto ho musíme pít hodně!
Alkohol
Denne chodíš domov opitý! A čo ja a deti? . . Maj rozum, Jana, hádam nebudeme slopať všetci?!
Alkohol
Chlápek slíbil ženě, že už nikdy nebude pít. Jenže samozřejmě zašel do hospody pokecat a nakonec se pěkně zpil. Když se zvedal, udělalo se mu špatně a kompletně se poblil. Hospodský mu radí: "Hele, strč si do kapsy u košile stovku a řekni ženě, že tě poblil nějakej opilec a dal ti teda stovku na vyčistění té košile." Chlápek přišel domů a žena našla v kapse stovky dvě, tak se ptala i na tu druhou a chlápek říká: "Jo, von mi taky nasral do kalhot."
Alkohol
Přijde takhle drsňák do baru. Vidí tam na zemi úplně hotového chlápka, tak povídá barmanovi: Dej mi dvojitou od toho, co měl tady ten.
Alkohol
Alkohol je náš úhlavní nepřítel, ale nemáme však milovat své nepřátele jako své bližní?
Alkohol
Sedí muž večer před televizí, najednou se zvedne a povídá: "Stará, oblékni se, jdu do hospody!" Manželka s radostí odpoví: "A ty mně vezmeš s sebou?" "Ne, ale vypínám topení."
Alkohol
To, že pivo má mít říz, neznamená, že musí být říznuté vodou.
Alkohol
"Haló! Mohl bych mluvit s panem manželem?" "Ne prosím, manžel odešel do hostince, ale každou chvíli ho už musejí přinést."
Alkohol
Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neškodí.
Alkohol
Pepa se skelným pohledem opouští lokál. Venku se zmateně rozhlédne a podvědomě vykročí směrem k domovu. Temný stín se vydá za ním. Na opuštěném místě chytne opilce za rameno a povídá: "Nelekejte se, pane! Zdržím vás jen chvilku. Jsem alkoholog a provádím v tomto regionu kroužkování opilců!"
Alkohol
"Nejsem si moc jistý diagnózou, pane Novák, ale pravděpodobně to bude z nadměrného požívání alkoholu." "Dobrá, pane doktore. Já příjdu zítra, až se z té opice vyspíte."
Alkohol
"Proč pokaždé, když jdeš z hospody, vlezeš do hnoje? Copak netrefíš domů?" "Samozřejmě, že trefím. Tím hnojem totiž pokaždé prolezu schválně. Pořád lepší, když na mě žena křičí, že smrdím hnojem než chlastem!"
Alkohol
"Pane vrchní, přineste mi, prosím, trochu vody." "Jak si přejete, ale má být v kávě nebo v polévce?"
Alkohol
"Karle, pujč mi deset korun." "Nemám, ale jestli chceš, pojďme do hospody a já za tebe zůstanu dlužen."
Alkohol
Ptá se jedna žena druhé: "Je váš manžel společensky založený?" "Jistě! Stačí, když vidí jít dva lidi do hospody a hned musí běžet za nimi."
Alkohol
TOPlist