MmVlZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Pane vrchní, ta káva chutná jako čaj..." "Promiňte pane, asi jsem vám omylem přinesl kakao."   [06.12.19]
Je vedecky dokazano, ze pivo obsahuje premiru zenskych hormonu a chlap po vypiti deseti kousku se zacina chovat jako zenska - hovori nesouvisle a auto ridi jako prase...
Alkohol
Říká jeden už mírně podnapilej host v hospodě kamarádům: "Chlapi, asi mi to nebudete věřit, ale dneska tady budu s váma konečně sedět až do zavíračky!" Štamgasti: "To není možné! Jak to?" A on na to: "Protože moje stará odpoledne zemřela."
Alkohol
Opilec jde zpátky domů. Zkratil si to přes hřbitov. Tam však spadne do jámy, kde se až do rána vyspí. Ráno se však probudí a začne mu být zima. "Je mi zima!", zakřičí. A nahodný kolemjdoucí mu odpoví: "Tak proč ses odkopal?"
Alkohol
Povídá žena manželovi: "Starej pojď se milovat. Ty na mě úplně kašleš. Jediný, co umíš, je dojít si do ledničky pro pivo a na mě vůbec nemyslíš." "No tak dobrá, ale rozdáme si to na koníčka." "Víš, když my už se tak dlouho nemilovali, že ani nevím jak se to dělá?" "To máš jednoduchý. Vlezeš si na všechny čtyři, já si na tebe sednu a ty mě dovezeš k lednici, kde si vezmu pivo."
Alkohol
Profesor chemie žákům demonstruje negativní účinky alkoholu. Na tento pokus si s sebou na hodinu přinesl sklenici s vodou, sklenici alkoholu a dva červíky. "Teď pozorně sledujte ty červíky!" řekl, načež do sklenice s vodou i do sklenice s alkoholem vložil jednoho červíka. Ve vodě se červík čile kroutil. zato ve sklenici s alkoholem se začal červík zuřivě kroutit a hned nato klesl ke dnu nehybný. "Tak co z toho vyplývá?" zeptal se do pléna. Přihlásí se Standa: "Pijte alkohol, nebudete mít červíky!"
Alkohol
Host k barmanovi: "Včera jsem to nějak přehnal, dejte mi něco abych se probral." "Prosím, pane, váš účet!"
Alkohol
Hodně zpitej chlápek vejde do baru a poručí si panáka. Barman ho obslouží a ptá se, jestli by si pán nechtěl zahrát šipky. Tři šipky jen za dolar a když dá všechny do desítky, vyhraje zvláštní cenu. Opilec souhlasí. Bafne první šipku a trefí prostředek. Dá si dalšího panáka, na rozhoupaných nohou zamíří druhou šipku a zase trefa. Po dalších dvou panákách se sotva drží na nohou, ale třetí šipku taky trefí. Barman neví, co by mu dal jako cenu, tak sáhne do ozdobného terária a vytáhne jednu malou želvu. Opilec ji sebere a odchází. O tři týdny později se ten ožrala objeví v baru zase, pořádně zpitej zase začne hrát šipky, a zase třikrát trefí. Barman, trochu taky v náladě a docela bledě s penězma, neví, co by dal za cenu a ptá se: Promiňte, ale co jste vyhrál posledně? Hovězí hamburger ve tvrdý housce!
Alkohol
Francku, už víš, že Toníček je mrtvej! Nevím! Umřel prej na schodech před dveřma do hospody! A byl na cestě tam, nebo ven!? Byl na cestě tam! Chudák Toníček!
Alkohol
Já nemluvim sprostě nekouřim, nepiu. Jediný co mě nasere je když mě v hospodě spadne cigáro do piva!
Alkohol
Křičí žena na svého muže: "Jak si to představuješ, přijít domů napůl zpitej?" "Já za to nemůžu, došly mi peníze."
Alkohol
Uprostřed hospodské rvačky se ozval rezolutní hlas majitele: "Tak hoši, ještě každý pár facek a konec! Musíme zavírat!"
Alkohol
Výčet typů muže, jakého můžete potkat na toaletě: 1. Drsňák: Když dočůrá, oklepe si ptáka o mušli. 2. Společenský: Jde čůrat s přáteli, ať se mu chce nebo ne. 3. Plachý: Nemůže čůrat, když se někdo kouká. Spláchne a přijde později. 4. Flegmatik: Když jsou mušle obsazené, čůrá do umyvadla. 5. Starostlivý: Neví, kde posledně byl, tak udělá rychlou prohlídku. 6. Veselý: Čůrá nahorů, dolů a napříč mušlemi, trefuje mouchy. 7. Tupý: Rozepne vestu, vytáhne kravatu a čůrá do kalhot. 8. Opilý: Drží pravý palec v levé ruce a čůrá do kalhot. 9. Ješitný: Drži pěticentimetrového pindíka jako baseballovou pálku. 10. Radikální: Kašle na mušli a čůrá na zeď. 11. Popudlivý: Vběhne dovnitř, chytne za zip, ten se zasekne. Nakonec se tam dostane, zjistí, že má zamotané slipy, nemůže najít otvor. Vzteky urve knoflík, čůrá do kalhot. 12. Šilhavý: Kouká do levé mušle, čůrá do své a spláchne pravou. 13. Zvědavý: Kouká na souseda a porovnává, jak jsou na tom. 14. Nóbl: Elegantní, předvádí se a rovná si kravatu, rozhlédne se, čůrá na zem. 15. Znechucený: Chvíli stojí, pak to vzdá, jde ven, po pár krocích se otočí a vlítne zpátky. Nakonec to nezvládne. 16. Potměšilý: Pči cůrání tiše prdí, ví, že to bude na toho vedle. 17. Dětinský: Kouká přímo na dno mušle a se zaujetím pozoruje bublinky. 18. Klidný: Stojí velmi dlouho, volnou rukou drží noviny a čte si. 19. Zoufalý: Čeká ve dlouhé řadě, zatíná zuby, čůrá do kalhot. 20. Pragmatik: Čeká, až bude chtít na velkou a pak zvládne obojí najednou. 21. Mrňavý: Vyleze na schůdek, spadne do mušle, utopí se.
Alkohol
Přijde do baru hokejista s fotbalistou. Hokejista: "Whisky s ledem." Fotbalista: "Whisky, ale s trávou."
Alkohol
"Pane vrchní, dal bych si to, co má ta paní u támhletoho stolu." Vrchní se po chvíli vrátí: "Promiňte pane, ale budete si muset objednat něco jiného, ta paní to chce sníst celé sama."
Alkohol
Učitel si o prázdninách přivydělává jako výčepní v jedné z hospod: "Chlapi, jestli mi budete do toho čepování kecat, tak vás rozsadím."
Alkohol
Nádražní bufeťák si stěžuje: "To pivo je nějaké zvětralé!" "Ale nepovídejte! Snad si nemyslíte, že do něho pouštím větry!"
Alkohol
TOPlist