NThhMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
"Nemám nic proti tomu, abys šel na pivo," povídá paní Nováková takhle jednou v podvečer manželovi, "jenom chci, abys byl do osmi doma." "Tak jo," odpoví radostně pan Novák. "Do osmi budu doma a pak půjdu."
Alkohol
"Ale Máničko, vždyť jsem za večer vypil jen dvě piva a ty si pro mne přiběhneš!" brání se Liborek v hospodě. "Právě proto, že jsi vypil jen dvě piva. Hospodský mi volal, abych si pro tebe přišla, abys tu zbytečně nezacláněl lepším štangastům!"
Alkohol
Paní Nováková k manželovi: "Přísahej, že už víc nebudeš pít." "Přísahám, ale míň také ne!"
Alkohol
Přijde hrbatý do krčmy a nemá hrb. Ptají se ho, jak se to stalo. No šel sem v noci přes hřbitov a potkal sem smrtku. Ona se mne ptá: Máš hrb? Mám. Tak dej. No a byl sem bez hrbu. Slyšel to slepý a říká si, že když hrbatému sebrala hrb, tak jemu vrátí zrak. Vydal se na hřbitov a potkal smrtku. Ta se ho zeptala: Máš hrb? Nemám. Tak tu máš.
Alkohol
Vtrhne do baru chlap s koltem a ustřelí šerifovi půlku doutníku a zakřičí: "I'm Jack!" Vtrhne do baru další a ustřelí mu celý doutník a zakřičí: "I'm Bill." Vtrhne do baru třetí a ustřelí mu hlavu a zakřičí: "I'm sorry."
Alkohol
"Karle, přines mi k tomu pivu brčko," žádá štamgast hospodského. "Prosímtě, co blbneš?" "Ále, slíbil sem manželce, že se moje rty alkoholu nedotknou."
Alkohol
Může na světě existovat horší věc než alkohol? . . Jo. Žízeň s prázdnou šrajtoflí.
Alkohol
Jdou dva opilí proti sobě a jeden říká: "Můžu mezi váma projít?" "Ano, ale po jednom!"
Alkohol
Kamarádi vyvlékli z baru svého zcela opilého kolegu. Postavili ho a on spadl. Znovu ho postavili a znovu spadl. Jde okolo pán radí jim: "Zkuste ho postavit obráceně, zatím ho stavíte na hlavu."
Alkohol
"Proč pokaždé, když jdeš z hospody, vlezeš do hnoje? Copak netrefíš domů?" "Samozřejmě, že trefím. Tím hnojem totiž pokaždé prolezu schválně. Pořád lepší, když na mě žena křičí, že smrdím hnojem než chlastem!"
Alkohol
Manželka vyčítá manželovi: "Proč tolik piješ té slivovice?" "Kvůli zdraví. Doktor mi říkal, že ovoce je zdravé v každé formě!"
Alkohol
Jaký je rozdíl mezi červeným vínem, bílým vínem a burčákem? Červené víno roztahuje cévy. Bílé víno roztahuje nohy. Burčák roztahuje konečník.
Alkohol
Jednou se takhle na večírku, pořádaném britskou vládou, potká Churchill s lady Astor, poslankyní, která ho vyloženě nemá ráda, a ta mu povídá: "Pane premiére, vy jste hrozně, ale úplně hrozně opilý." "Lady, vy jste zase úplně šíleně ošklivá. Jenže já, narozdíl od vás, se z toho do rána vyspím."
Alkohol
Správné rozhodování: Mám si dát ještě jednu nebo si nemám dát ještě jednu? Břicho říká, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí. Pane vrchní, ještě jednu.
Alkohol
Ptá se jedna žena druhé: "Je váš manžel společensky založený?" "Jistě! Stačí, když vidí jít dva lidi do hospody a hned musí běžet za nimi."
Alkohol
Takhle se jeden fotřík ráno doma probudí, v hlavě buší permoníci, v puse jak v torbě na zmije; otevře oko a na nočním stolku dva aspiríny a sklenice vody. Posadí se a vidí na židli vyžehlená košile, kravata, kalhoty, vedle stojí vyblýskané boty. Nahoře leží cedulka: "Miláčku, snídani máš na stole, jela jsem nakupovat. Miluji Tě!" Pak se oblékne, jde do kuchyně a na stole slanina s vejci, čerstvě upečené rohliky a noviny vedle talíře. Jeho syn snídá, tak se ho ptá: "Co se tady, proboha, stalo?" "Přišel's domů ve tři ráno, ožralý na plech a vůbec jsi nevědel co děláš. Vyvrátils dveře, rozbil židli, nablil v předsini a udělal sis monokl o roh stolu." "No ale to nedává žádný smysl, proč mám připravenou snídani a to všechno?" "Jó tohle? To když tě máma odvlékla do koupelny a snažila se tě svléknout, tak's ji řekl: Ruce pryč, dámo, já jsem šťastně ženatý."
Alkohol
TOPlist