MjY3ZT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Zavola otec rodiny domu. Zvedne to dceruska. o- je doma maminka? d- je o- a ma tam nekoho? d- jo, jsou s nejakym panem v loznici a divne se hybaji o- hmm, vis jak mame v obyvaku tu pistoli, tak ji vezmi a zastrel toho pana d- no? o- ted, vis kde je ten velky kuchynsky nuz? d- ano o- tak ho vezmi a urizni mamince hlavu d- uz to mam o- ted vezmi tu hlavu a vyhod ji z balkonu d- ale tati my prece zadny balkon nemame??? o- je, tak to je asi omyl...   [07.04.20]
"Ahoj, proč jsi přestal pít?" "Nechci vidět manželku dvakrát..."
Alkohol
Přijde opilec do krčmy a povídá: "Chci dva CD-Rumy a Interfernet."
Alkohol
Sedí starý notorik doma a přemýšlí, jestli má jít do hospody. Najednou odněkud zaslechne: "Pojď do hospody!" Rozhlídne se okolo sebe, ale nikoho nikde samozřejmě nevidí. Tak sedí dál. A za chvilku zase: "Pojď do hospody!" Když se to ozve potřetí, tak už nevydrží a vykřikne: "Sakra, co to je? Kdo si ze mě dělá legraci?" "Nikdo. Mluví s tebou tvoje játra a už nás nebaví tady jen tak tvrdnout!"
Alkohol
"Karle, tak opilý si přece nemůžeš sednout za volant, vždyť silnice je samá zatáčka!" "To nic. Zatáčky mi nevadí, ale ty rovné úseky."
Alkohol
Co je to nic? . . Litr chlastu pro dva Čechy.
Alkohol
Opilec si zkrátil cestu domů přes hřbitov. Spadne do vykopané jámy a usne. Ráno se probudí a nadává: Sakra to je kosa! Paní, která kousek opodál pokládá kytičku, povída:,, Tak co ses odkopal?,,
Alkohol
"Ty vidiny máte z pití. Dejte si raději místo každého piva jedno jablko." "To asi nepůjde, pane doktore." "Proč?" "Už jste někdy snědl pětatřicet jablek denně?"
Alkohol
Přimotá se ožrala na psychiatrii s otázkou, kde tu najdu spolek bojovníků proti alkoholu. "Vy se chcete přihlásit?" "Ne, odhlásit!"
Alkohol
"Pane doktore, mám stále červený nos. Nedá se proti tomu něco dělat?" "Je-li červený od narození, tak nic. Jestli je to ale od pití, tak musíte pít dál a časem vám zfialoví."
Alkohol
"Pane vrchní, vy jste na mi s tím pivem zapomněl..." "Ne, pane, já jsem se na vás normálně vysral."
Alkohol
Přijde chlap do hospody a ptá se hospodského: "Proč se tahle hospoda jmenuje U dvou buzerantů?" "Já nevím, já se zeptám manželky... Karlééé!"
Alkohol
On: Vždy znovu žasnu, jak krásně vypadáš po třech skleničkách whisky! Ona: Ale já jsem vůbec nepila! On: Ale já ano.
Alkohol
"Proč jsi se rozváděl?" "Hrozně pila." "No ale ty taky piješ." "No právě, docházely nám peníze."
Alkohol
"Smím se vás zeptat, na co pijete?", dotazuje se uctivě číšník chlapíka, který stále objednává pro celou hospodu. "Na dluh, příteli, na dluh!"
Alkohol
Přijde farář utěšovat Pepu, kterému umřela manželka a najde jej s flaškou rumu: "Toto je synu tvá jediná útěcha?" "Kdepak, ve skladu mám ještě dvě bedny!"
Alkohol
Do baru vejdou dva sportovci, hokejista a fotbalista. Oba dojdou k baru a hokejista hned: "Whiskey a led..." Fotbalista: "Whiskey a trávu."
Alkohol
TOPlist