MTUzMTQ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Proč pijete? Protože trpím. Jak? Špatně chodím. A proč? Protože mám plochý nohy a země je kulatá.
Alkohol
Přijde chlap do Francouzský restaurace a zrube se tam francouzským koňakem jak motyka. Když k němu přijde číšník se slovy: "Budete platit?" "Berete perly?" "Ano, zajisté." "Tak mě dejte třikrát ústřice a držte mě palce."
Alkohol
Opilec se vrací ze zábavy a ptá se na cestu: "Prosím vás, jak se dostanu na nádraží?" "To musíte jít stále rovně..." "A do prdele! Tak to se na nádraží dneska nedostanu!"
Alkohol
Naštvaná žena: "Jak si to představuješ, přijít domů napůl zpitej?" "Já za to nemůžu, došly mi peníze."
Alkohol
"Kde se tu vzalo tolik prázdných flašek?" "Jak to mám věděť? V životě sem prázdnou flašku nekupoval."
Alkohol
"Nač myslíš miláčku?" "Přeci na totéž, co ty." "Výborně, tak pro to pivo skoč do ledničky a vem otvírák."
Alkohol
Po milování: "Nechtěla by ses projít přes park, miláčku?" "Ráda. "To je skvělý! Hoď na sebe ten hezkej kabátek a skoč do hospody za park pro dva lahváče."
Alkohol
Kamarádi vyvlékli z baru svého zcela opilého kolegu. Postavili ho a on spadl. Znovu ho postavili a znovu spadl. Jde okolo pán radí jim: "Zkuste ho postavit obráceně, zatím ho stavíte na hlavu."
Alkohol
"Pane vrchní před týdnem jsme tady u vás jedli, přesně tam u toho stolu u okna a měli jsme porci, která byla alespoň trojnásobná než je tohle!" "Kde že jste seděli, u okna? No to jste měli výstavní kousek!"
Alkohol
"Pane Nováku, mám tomu rozumět tak," povídá doktor, "že alkohol je ve vaší rodině dědičný?" "Ale kdepak, pane doktore, nic jsem nezdědil. Všechno je jen za moje těžce vydělaný peníze."
Alkohol
Host v baru na vrchního: "Už musím jít domů. Dejte mi něco, abych vystřízlivěl." "Prosím. Tady je účet."
Alkohol
Manželka: "Už vím, co bych chtěla k narozeninám. Přeju si ten nový mobil!" Manžel: "A nemůžeš si přát něco splnitelnějšího?" Manželka: "Tak stačilo by mi, kdybys tolik nechlastal!" Manžel: "Chceš k němu i nabíječku?"
Alkohol
Opilý muž stojí opřený o strom, šmátrá si v rozkroku a říká: No neboj se, vylez. Nebudeme trtkat, jen čůrat
Alkohol
Soudce vyslýchá svědka: "To tedy znamená, že podle vašeho názoru je obžalovaný alkoholik"? "Nic takového jsem pane soudce neřekl, ale kdybych byl lahví tuzemáku, nikdy bych se necítil bezpečně v jeho blízkosti!"
Alkohol
Přijde Karkulka k domu babičky a zaklepe na dveře. Babička řekne: "Jen pojď dál, Karkulko." Karkulka vejde do dveří a v posteli leží 3 babičky. Karkulka přijde k posteli a říká: "Babičko, co je ti?" A babička odpoví: "Mně nic, Karkulko, ale za to ty jsi ožralá jako hovado."
Alkohol
"Je váš muž společenský?" "Ale ano. Stačí, když vidí jít kamaráda do hospody, a už musí jít také."
Alkohol
TOPlist