YTEyN2Zk

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Dva blazni jedou v aute a prijedou na krizovatku se semaforem. Druhy blazen se podiva na semafor a rika: Jee, cervena, no to je ale hezka barva. Jee, orandzova, no to je nadhera. Jee a zelena... hmm, uz je zase cervena, to uz jsme videli. Jedem...
Blázni
Jakým papírem si utíráte zadek? ptá se pacienta psychiatr. "Kancelářským, přirozeně."
Blázni
Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj:- Copak se vám, stalo?- Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány!- Raketa, prase, kůň, lokomotiva, - brblá si doktor a vypisuje průvodku na psychiatrii, - bylo tam ještě něco?- Jo, pak přišel nějakej chlap a ten kolotoč vypnul!
Blázni
Potkají se dva chlápci na poušti. První nese na zádech telefonní budku, druhý kolejnici. První vysvětluje: "Telefonní budku s sebou mám kvůli lvům. Jakmile uvidím lva, postavím budku na zem. Vlezu do ní a jsem zachráněnej. A proč ty táhneš na ramenou tu příšerně dlouhou a těžkou kolejnici?" "Taky kvůli lvům." "A jak to děláš?" "No jak," odvětil muž s kolejnicí, "uvidím lva, zahodím kolejnici a to se potom utíká."
Blázni
Blázen se chlubí psychiatrovi: "Představte si, doktore, že jsem byl ve vesmíru!" "A kde jste sehnal raketu?" "Ukradl jsem ji Krtkovi."
Blázni
V blázinci: "A letěl už jsi někdy v balónu?" "A ve fotbalovém, nebo basketbalovém?"
Blázni
Svěřuje se psychiatr chirurgovi: "Měl jsem v ordinaci pacienta, co měl utkvělou představu, že je anděl." "A co jste s ním udělal, pane kolego?" "Uřezal jsem mu křídla a ona ho přešla legrace!"
Blázni
Psychiatr se vyptává pacienta: "Proč pořád trpíte utkvělou představou, že to nejpodstatnější k životu je třetí televizní program?" "Protože už neusnu ani při prvním, ani při druhém programu."
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne, odloží ji na stranu a povídá: "Ta funguje, tu si nechám."
Blázni
Baví se dva blázni: "Do kolika umíš počítat?" "Do nuly. A ty?" "Taky do nuly." "Tak to jsme stejně chytří."
Blázni
V radiu hlásí: "Na dálnici D1 jede řidič v protisměru, jde zřejmě o blázna, prosíme řidiče aby ho zbytečně neprovokovali a neznervózňovali." Rádio poslouchá velice naštvaný řidič a nadává: "Jeden? Tady jedou v protisměru všichni."
Blázni
Na zahradě pacient sleduje pracanta: "Pane, co to děláte?" "Ale, dávám hnůj na jahody." "Tak to jsem blázen. Já si dávám na jahody šlehačku."
Blázni
Na přijmu na psychiatrii se ptá lékař pacienta: „Jak jste se sem dostal, co vás sem přivádí?“„No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem neměl nikdy dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl taky taťkův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?“ Víte, jaký je rozdíl mezi tchýní a polenem?
Blázni
Přijde blázen do obchodu a povídá: "Máte barevné televize?" "Ano, máme. Hodně druhů." "Tak mi dejte jednu oranžovou."
Blázni
Blázen svítí baterkou pod postel a druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Dívám se, zda jsem zhasnul."
Blázni
Je večer, stmívá se a po chodníčku v parku jde jeptiška v hábitu. Najednou vyskočí ze křoví zakuklený zlosyn, kopne ji do břicha, přetáhne přes hlavu, povalí na zem, načež praví "Koukám, že dneska nejsi ve formě, Batmane."
Blázni
TOPlist