MzBhNjE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Blázni si koupí pytlíček bonbónů. Jak tak cucají, jeden se smutně podívá na oblohu a prosí ostatní: "Dejte nebi taky jeden, ať se tolik nemračí."
Blázni
V blázinci: "A letěl už jsi někdy v balónu?" "A ve fotbalovém nebo basketbalovém?"
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne tak ji položí na stranu a říká: "Ta funguje tu si nechám!"
Blázni
Blázen se chlubí psychiatrovi: "Představte si, doktore, že jsem byl ve vesmíru!" "A kde jste sehnal raketu?" "Ukradl jsem ji Krtkovi."
Blázni
"Pane doktore, mám problém při komunikaci s lidmi, hrozně rychle se rozčílím." "Hmm, a jak se to projevuje?" "Kurva a co jsem ti teď řek, ty kreténe zkurvenej?!?"
Blázni
Dva blázni se ze dvora cvokárny dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás něco naučili, tak to ne..."
Blázni
Jedou blázni autobusem do blázince! Autobus se porouchá - řidič se na to kouká a jeden blázen vyleze z autobusu a říká "já vim co tomu je!", řidič mu odpoví "nic nevíš zalez". Po půl hodině zase blázen vyleze a říká "já vim co tomu je!" řidič mu zase odpoví "nic nevíš zalez". Po další půl hodině vyleze zase blázen a říká "já vim co tomu je!" řidič mu odpoví "tak my to řekni ty chytrolíne!" blázen na něj koukne a říká "JE TO ROZBITÝ!"
Blázni
Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře. Pane doktore, mám jedno přání: napište mi pak, že jsem umřel na AIDS. Pročpak, vždyť máte přece rakovinu? Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne.
Blázni
Pacient byl odeslán na léčení, protože za sebou tahal na provázku kartáč, který láskyplně oslovoval Fifinko, a občas se s ním zastavil na rohu ulice, aby mu dopřál úlevu a odpočinek. Po dlouhodobé léčbě dospěl nemocný k poznání, že jde o obyčejný kartáč a trval na tom přes všechny záludné otázky psychaitrů, kteří ho podezřívali, že svůj přízrak zastírá, aby byl propuštěn domů. Za den po propuštění ho potkal psychiatr, jak znovu táhne po ulici kartáč. Když nemocný lékaře uviděl, strčil rychle kartáč do kapsy a zahnul za roh. Jakmile měl pocit, že ho není vidět, položil kartáč jemně na zem, zatáhl za provázek a pravil: "Tak jdem, Fifinko, už je pryč."
Blázni
Blázen si hraje s klubkem, druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Hledám konec klubka!" "Ten nenajdeš, já jsem ti ho před chvílí ustřihl!"
Blázni
Je stará paní a ta má dva papoušky - červeného a zeleného. Jednoho dne jí oba uletí. Na ulici vidí blázna. prosí ho, aby jí je přinesl. Po chvíli se blázen vrátí a nese jen červeného papouška. "Ale mě uletěli dva!" "To nevadí, ten druhej ještě nebyl zralej!"
Blázni
Na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co vás sem přivedlo?" "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?"
Blázni
Jede autobus s bláznama. Najednou se něco porouchá a autobus přestane jet. Autobusák vyleze a začne se v autobuse hrabat. Dlouho opravuje a nemůže přijít na poruchu. Najednou k němu přijde jeden blázen a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák ho nebere vážně a pošle ho zpět do autobusu. Za chvíli přijde blázen zase a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák začíná být nervózní, pošle ho ale zase do autobusu. Blázen přijde potřetí a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák již zdrcený, že závadu nemůže najít, říká: "No tak, co se teda rozbilo?!" Blázen: "No autobus..."
Blázni
Dva blázni se jdou koupat a první se ptá: "Tak co, budeš skákat šipku, nebo placáka?" "Radši placáka," rozhodne se druhý, "na šipku tam není dost vody." "Žádný problém," luskne prsty první, "já tu vanu ještě trochu dopustím."
Blázni
V blázinci: "A letěl už jsi někdy v balónu?" "A ve fotbalovém, nebo basketbalovém?"
Blázni
Přijde blázen ke stánku se zeleninou, ukáže prstem a říká. "Co je tohle?" Prodavač: "To jsou jablka." "Jablka? Dejte mi jich deset kilo, ale každý zvlášť zabalit a dát do sáčku." Prodavač se podiví, ale říká si 'náš zákazník náš pán', a tak vezme každé jablko, zvlášť ho zabalí a dá ho do sáčku. "A co je tohle?" "To jsou hrušky." "Tak já bych chtěl deset kilo, ale každou zvlášť zabalit a dát do sáčku." Prodavač je zoufalý, ale každou hrušku zvlášť zabalí a dá do pytlíku. "A támhleto je co?" "To jsou třešně." "Tak já bych chtěl deset kilo, ale každou zvlášť zabalit a dát do pytlíku." Prodavač už padá únavou, ale zabalí třešně každou zvlášť a dá je do sáčku. Blázen se rozhlídne a rozzáří se: "Jé! A co je támhleto?" "Prosím Tě, ser na to, to je mák!"
Blázni
TOPlist