MWRmZjl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Na zahradě pacient sleduje pracanta: "Pane, co to děláte?" "Ale, dávám hnůj na jahody." "Tak to jsem blázen. Já si dávám na jahody šlehačku."
Blázni
Dva blázni utíkaji z blázince, ale aby nebyli nápadní, nesou sebou stůl. Z blázince vede taková dlouhá alej a ten jeden řiká: Člověče je to v pytli. Což tady ještě projdem, ale koukni se támhle!
Blázni
Do realitky přijde pán, vypadá trochu slabomyslně, motá se a slintá. "Co si přejete, pane?" "Jjjáá chchchci dddůům." "No, a máte peníze?" "Mmmmmám!" "No ale domy dnes nejsou levná záležitost." "Jjjjjá mmmám ddessset mmmillliónnů!" "No tak to vám bude stačit. A kde jste k ním přišel?" "Jjjá jjje vyvyvyhrrrál!" "No tak to je slušný. To já vyhrát takový prachy, tak mě klepne pepka!" "Mmmmnne ttto jjennom lllízlo!"
Blázni
Jde blázen lesem a najednou spatří houbu. Už, už do ní chce kopnout a houba řekne: "Když do mě nekopneš splním ti tři přání." A blázen na to: "Ať jsem chytrej" "Tý vole, já se asi poseru. Já jsem ale debil."
Blázni
Pan Klíma jaksi ochořel, protože si začal říkat my a vydávat se za Ludvíka XV. Byl umístěn v příslušném ústavu a když se za měsíc přišla zeptat manželka na jeho zdravotní stav, sdělil jí psychiatr: "Už je to lepší, už slevil na Ludvíka XIII."
Blázni
Představ si, že jsem včera píchnul gumu! "A co jsi dělal?" "Dal jsem tam místo ní volant." "A jak jsi mohl jet bez volantu?" "Dal jsem tam místo něj rezervu."
Blázni
Blázen jde kolem ohrady a co nevidí - nápis: "Kdo to čte, ten je vôl." Rozlobí se, vezme křídu a připíše: "To není pravda. Vůl je ten, kdo píše po stěnách."
Blázni
Salónky: Provází lord své hosty po zámku a povídá: "Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy,..." Jeden z hostů se zeptá: "Co tam dělá vaše žena s tím gentlemanem?" "Souloží, neznáte? Velmi příjemné."
Blázni
Dva blázni v koupelně: "Proč se sprchuješ s deštníkem?" "Aby jsem se nemusel utírat."
Blázni
Baví se dva blázni: "Do kolika umíš počítat?" "Do nuly. A ty?" "Taky do nuly." "Tak to jsme stejně chytří."
Blázni
Jde inspektor po blazinci a otevre prvni dvere. Tam visi na strope a na lustru asi 10 blaznu. Inspektor se na ne podiva a rekne "Listopad" A vsichni blazni popadaji na zem. To same se opakuje i ve druhem pokoji. Kdyz otevre posledni treti dvere zase visi blazni na strope. Rekne "Listopad" a nic. Najednou se ozve mi jsme jehlicnaty les!
Blázni
"Pane doktore," stýská si mladá žena, "manžel si myslí, že je chladnička." "Chová se k vám v noci tak chladně?" ptá se psychiatr. "To ne," připouští žena, "ale psí s otevřenými ústy a to malé světýlko mě ruší."
Blázni
Blázen honí doktora se sekerou v ruce. Vyčerpaný doktor zaběhne do slepé uličky a nezbývá mu, než čekat na smrt. Blázen přiběhne k doktorovi a říká: "Tady máš sekeru a teď honíš ty mě!"
Blázni
V radiu hlásí: "Na dálnici D1 jede řidič v protisměru, jde zřejmě o blázna, prosíme řidiče aby ho zbytečně neprovokovali a neznervózňovali." Rádio poslouchá velice naštvaný řidič a nadává: "Jeden? Tady jedou v protisměru všichni."
Blázni
"Proč za sebou taháš tu šňůrku?" "A co? Mám ji tlačit?"
Blázni
Jede na výlet autobus plný debilů. Najednou se něco porouchá a autobus stojí. Řidič vyleze a začíná se hrabat v motoru. Hledá dlouho a stále nemůže najít závadu. Vtom přijde k němu jeden debil a říká: "Já vím, co se rozbilo." Řidič ho pošle pryč, ale za chvíli se debil vrací a zase "já vím, co se rozbilo." Když se to opakuje už po páté, řidič zdrceně říká, no tak co se rozbilo?" Debil: "No, autobus..."
Blázni
TOPlist