NjM3Ym

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Sedi dva blázni u psychiatra, když tu se za dveřmi ozve rána, zhasne světlo a psychiatr konstatuje: "To budou pojistky." Blázen se otočí k druhému a říká: "Na co čekáš, běž jim otevřít!"
Blázni
Blázen se ptá blázna: "Co děláš s tím nožem?" "Chci se zabít!" "A proč ho myješ?" "Kvůli dezinfekci."
Blázni
Dva blázni utíkaji z blázince, ale aby nebyli nápadní, nesou sebou stůl. Z blázince vede taková dlouhá alej a ten jeden řiká: Člověče je to v pytli. Což tady ještě projdem, ale koukni se támhle!
Blázni
"Jsem dvojitý král," povídá blázen doktorovi. "Proč dvojitý?" "Mám totiž na hlavě dvoukorunu - a králové nosí jen jednu korunu."
Blázni
"Pane doktore, manžel si vzal do hlavy, že je pavouk." "Buďte ráda, vychytá vám všechny mouchy." "No jo, jenže on si vylezl na skříň s tím, že sleze jedině po vlákně, které si sám vytlačí."
Blázni
Stojí dva blázni u studny a dohadují se jak je hluboká. První povídá: "Hodíme tam tuhle kládu a až to žbluňkne tak uvidíme jak je hluboká." Vezmou tedy kládu je dlouhá, těžká a vhodí ji do studny. Za chvíli kolem běží koza a skočí do studny. "No viděls to! Koza skočila do studny!" Kolem běží chlap a ptá se "Neviděli jste tu mojí kozu?" ptá se. "No jednu, ale ta skočila do studny!" povídá blázen. "Aha tak to nebyla moje, ta byla přivázaná ke kládě!"
Blázni
Baví se dva blázni: První: "Kam jdeš?" Druhý: "Ale nikam." První: "Tak běž tudy, to je blíž."
Blázni
Jdou dva blázni po náměstí a první říká: "Zebou mě ruce." A druhý řekne: "Tak si je dej do kapsy." A prvni: "Mně se tam nevejdou, já tam mám rukavice!"
Blázni
Je stará paní a ta má dva papoušky - červeného a zeleného. Jednoho dne jí oba uletí. Na ulici vidí blázna. prosí ho, aby jí je přinesl. Po chvíli se blázen vrátí a nese jen červeného papouška. "Ale mě uletěli dva!" "To nevadí, ten druhej ještě nebyl zralej!"
Blázni
Na psychiatrii se ptá lékař pacienta: "Jak jste se sem dostal? Co vás sem přivedlo?" "No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem nikdy neměl dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera teď byla mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl samozřejmě taky tátův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?"
Blázni
Šli dva blázni. Jeden rovně, druhý doprava a ten třetí taky odletěl...
Blázni
Dva blázni našli samopal. Jeden povídá: "Hele saxofon. Já budu tlačit a ty foukej..."
Blázni
"Jak se cítíte?" "Ale vždycky po záchvatu mám takové divné svírání." "A jak dlouho to už trvá?" "Než mi sundají kazajku."
Blázni
Jakým papírem si utíráte zadek? ptá se pacienta psychiatr. "Kancelářským, přirozeně."
Blázni
Na psycoléčebně: "Pane doktore, včera jsem viděl psa, jak jde po ulici s děštníkem!" "A pršelo?" "Ano. Lilo jako z konve!" "No, tak čemu se divíte?!"
Blázni
"Honzo, kolik?" "Dvěstě." "A co dvěstě? "A co kolik?"
Blázni
TOPlist