NjMyYzcx

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
U psychiatra: "Pane doktore, musíte mi pomoct. Každý den potkávám na ulici ufóny a vždycky na mě něco nesrozumitelného pokřikují!" "A kdy to začalo?" "Když jsme se nastěhovali do toho domku vedle ústavu pro mentálně postižené."
Blázni
Dva blázni našli samopal. Jeden povídá: "Hele saxofon. Já budu tlačit a ty foukej..."
Blázni
Blazni jedou na vylet. Po par kilometrech ale zavrci v motoru a autobus se zastavi. Ridic vyleze ven a jde se na to podivat. Po chvili k nemu prijde jeden z blaznu a rika: ja vim, co tomu je. Ridic se na neho podiva a rika: Prosim te, zalez zpatky a neotravuj. Blazen odejde, po chvili se vrati a rika: Ja vim, co tomu je. Ridic nastvane rekne: No! Tak mi to teda rekni! A blazen rika: je to pokazeny
Blázni
Dva žízniví blázni se rozhodnou, že se napijí přímo ze zahradní hadice. Nejdřív si ji dá do pusy první. Druhý trpělivě čeká. Deset vteřin, půl minuty, minutu, pět minut... Po dobré čtvrthodině to už nevydrží a ptá se prvního: "To máš takovou žízeň?" "Ne, já čekám, až zapneš vodu!"
Blázni
Představ si, že jsem včera píchnul gumu! "A co jsi dělal?" "Dal jsem tam místo ní volant." "A jak jsi mohl jet bez volantu?" "Dal jsem tam místo něj rezervu."
Blázni
Na psycoléčebně: "Pane doktore, včera jsem viděl psa, jak jde po ulici s děštníkem!" "A pršelo?" "Ano. Lilo jako z konve!" "No, tak čemu se divíte?!"
Blázni
Čím gumují blázni? . . Kondomem
Blázni
Dva blázni jdou poslední školní den ráno po ulici a jeden se podiví: "Kdo má asi dneska narozeniny, že mu všichni nesou tolik kytek?"
Blázni
Pacient vejde do ordinace psychiatra a povídá:"Doktore, musíte mi pomoci. Jsem schizofrenní.""Nebojte se... my čtyři to určitě zvládneme
Blázni
Stěžuje si muž psychiatrovi: "Pane doktore, moje žena si myslí, že jsem blázen, protože mám rád klobásy." "To je nesmysl," odpoví psychiatr, "já mám taky rád klobásy." "Opravdu?" zaraduje se muž. "Tak to musíte vidět moji sbírku. Mám jich tisíce."
Blázni
Psychiatr se ptá pacienta, jestli se mu po lécích již lepší paměť. "Jistě pane průvodčí, a proč se ptáte?"
Blázni
"Pane doktore, moje žena si myslí už tři roky, že je slepice!" "A proč s tím jdete až teď?" "Vy se divíte? Při těch dnešních cenách vajec..."
Blázni
Je stará paní a ta má dva papoušky - červeného a zeleného. Jednoho dne jí oba uletí. Na ulici vidí blázna. prosí ho, aby jí je přinesl. Po chvíli se blázen vrátí a nese jen červeného papouška. "Ale mě uletěli dva!" "To nevadí, ten druhej ještě nebyl zralej!"
Blázni
Blázen svítí baterkou pod postel a druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Dívám se, zda jsem zhasnul."
Blázni
Na psychiatrii: "Pane doktore, můj manžel si myslí, že je létající talíř." "No, tak ho zítra přiveďte." "Ano, děkuji, a kde máme přistát?"
Blázni
Na přijmu na psychiatrii se ptá lékař pacienta: „Jak jste se sem dostal, co vás sem přivádí?“„No, začalo to tím, že jsem se oženil. To jsem neměl nikdy dělat. Vzal jsem si totiž jednu vdovu, co měla dospělou dceru, která se tedy stala mojí nevlastní dcerou. Když přijel na návštěvu můj otec, tak se do ní zamiloval a pak se s ní oženil, takže moje nevlastní dcera se stala mojí nevlastní matkou. Pak se mé ženě narodil syn, který byl taky taťkův švagr, protože to byl bratr jeho manželky. No, jak jsem vám říkal, moje nevlastní dcera byla také mojí nevlastní matkou, takže její malý bratr byl teď i mým strýčkem. No, a z toho taky vyplývá, že moje žena, která je matkou mé nevlastní matky, je také mojí babičkou a já jsem tudíž její vnuk. Ale to není všechno. Protože mám za ženu nevlastní babičku, nejsem jen její manžel a vnuk, ale jsem také svůj dědeček. Teď už chápete, proč jsem tady?“ Víte, jaký je rozdíl mezi tchýní a polenem?
Blázni
TOPlist