MzQ0O

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Přijde dement do bordelu a ptá se: Honíte tady čůráky? Ale jistě pane, odpoví recepční. A dement: Tak si mě teda chyťte...
Blázni
Sedí dva blázni na lavičce. Ten jeden posvítí na zeď a říká tomu druhému: "Že po tom světle nevylezeš nahoru?" Načež ten druhý na to: "To víš že jo, ty zhasneš a ja spadnu!"
Blázni
Blázni mají volno, a tak se rozhodnou, že si půjdou zaplavat. První skočí do bazénu a ozve se dutá rána a strašný řev. Po chvíli vyleze, celý zlámaný a od krve a říká těm dalším: "Hej, neskákejte tam. Vono to zamrzlo...!"
Blázni
Během návštěvy na blázinci se ptá návštěvník ředitele, podle jakých kritérií bude rozhodnuto, zda někdo bude zavřen nebo ne. Ředitel vysvětluje: "No, my napustíme vanu vodou, dáme kandidátovi lžičku, hrnek a kýbl a poprosíme ho, aby vanu vyprázdnili." Návštěvník povídá: "Aha, rozuzmím, normální člověk vezme kýbl aby to šlo rychleji, že?" Ředitel: "Ne, normální člověk vytáhne špunt... Chcete pokoj s balkónem nebo bez?"
Blázni
"Pane primáři, co mám dělat, když pacient pořád vykřikuje, že je vlk?" ptá se psychiatr - nováček. "To je jednoduché - nedovolte, aby ho navštívila babička."
Blázni
Dobrý ředitel blázince musí přesvědčit své chovance, že blázinec je tam venku...
Blázni
V ústavu vypráví jeden blázen druhému: "Předevčírem za mnou přišla zřízenkyně, rozepla se a řekla: Vem si mě!, ale já nebyl blbej, vytočil jsem číslo policie a ohlásil jsem jim, že mě tady jedna ženská navádí ke krádeži."
Blázni
Pavlíčku, kde jsi byl? - Hráli jsme si s Karlíčkem fotbal. - Ale Karlíček nemá ručičky a ani nožičky...? - On dělal balón.
Blázni
Američan je na dovolené ve Francii a cokoli, co mu jeho místní průvodce ukáže, okomentuje slovy: "To u nás by to bylo stokrát větší!" Takhle hodnotí úplně všechno: města, mosty, sochy... Pak dojdou k mrňavému domečku a Američan zase povídá: "To u nás by to bylo stokrát větší!" A průvodce mu na to povídá: LJo, to se ani nedivím, tohle je totiž blázinec."
Blázni
"Proč za sebou taháš tu šňůrku?" "A co? Mám ji tlačit?"
Blázni
Šli dva blázni. Jeden rovně, druhý doprava a ten třetí taky odletěl...
Blázni
Jeden se ptá druhého: "Víš, jak se rodí blbý děti?" "Ne." odpoví druhý. "Tak se zeptej svojí mámy," odpoví první.
Blázni
Stojí dva blázni u studny a dohadují se jak je hluboká. První povídá: "Hodíme tam tuhle kládu a až to žbluňkne tak uvidíme jak je hluboká." Vezmou tedy kládu je dlouhá, těžká a vhodí ji do studny. Za chvíli kolem běží koza a skočí do studny. "No viděls to! Koza skočila do studny!" Kolem běží chlap a ptá se "Neviděli jste tu mojí kozu?" ptá se. "No jednu, ale ta skočila do studny!" povídá blázen. "Aha tak to nebyla moje, ta byla přivázaná ke kládě!"
Blázni
Blázen se chlubí psychiatrovi: "Představte si, doktore, že jsem byl ve vesmíru!" "A kde jste sehnal raketu?" "Ukradl jsem ji Krtkovi."
Blázni
Přijde jeden blázen k druhýmu a říká: Co děláš? Druhý blázen na to: Ále, hledám konec toho provázku! Tak ho nehledej, já ho ustříhl!
Blázni
Potkají se dva chlápci na poušti. První nese na zádech telefonní budku, druhý kolejnici. První vysvětluje: "Telefonní budku s sebou mám kvůli lvům. Jakmile uvidím lva, postavím budku na zem. Vlezu do ní a jsem zachráněnej. A proč ty táhneš na ramenou tu příšerně dlouhou a těžkou kolejnici?" "Taky kvůli lvům." "A jak to děláš?" "No jak," odvětil muž s kolejnicí, "uvidím lva, zahodím kolejnici a to se potom utíká."
Blázni
TOPlist