MDZjYTVmM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Blázen honí doktora se sekerou v ruce. Vyčerpaný doktor zaběhne do slepé uličky a nezbývá mu, než čekat na smrt. Blázen přiběhne k doktorovi a říká: "Tady máš sekeru a teď honíš ty mě!"
Blázni
V blázinci postavili bazén. Ředitel nažene blázny na dvůr a povídá: "Protože jste byli poslušní, můžete se vybláznit v bazéně." Blázni šťastně blbnou, skáčkou, radují se a ředitel na to: "No a když budete ještě lepší, tak vám napustím i vodu."
Blázni
V radiu hlásí: "Na dálnici D1 jede řidič v protisměru, jde zřejmě o blázna, prosíme řidiče aby ho zbytečně neprovokovali a neznervózňovali." Rádio poslouchá velice naštvaný řidič a nadává: "Jeden? Tady jedou v protisměru všichni."
Blázni
Pan Klíma jaksi ochořel, protože si začal říkat my a vydávat se za Ludvíka XV. Byl umístěn v příslušném ústavu a když se za měsíc přišla zeptat manželka na jeho zdravotní stav, sdělil jí psychiatr: "Už je to lepší, už slevil na Ludvíka XIII."
Blázni
Stěžuje si muž psychiatrovi: "Pane doktore, moje žena si myslí, že jsem blázen, protože mám rád klobásy." "To je nesmysl," odpoví psychiatr, "já mám taky rád klobásy." "Opravdu?" zaraduje se muž. "Tak to musíte vidět moji sbírku. Mám jich tisíce."
Blázni
Ve škole pro mentálně postižené se učitelka ptá: "Kolik je 8x2?" Přihlásí se jeden: "Milión." Druhý odpovídá: "Úterý" Třetí praví: "16" Učitelka sa ptá: "Jak jsi na to přišel?" "Milión jsem vydělil úterkem."
Blázni
Jdou dva blázni poklidnou čtvrtí a jeden náhle vykřikne: "Uteč, mafián!" "Neblbni. Co by tady dělal mafián?" "No přece loupil a vraždil."
Blázni
V ústavu vypráví jeden blázen druhému: "Předevčírem za mnou přišla zřízenkyně, rozepla se a řekla: Vem si mě!, ale já nebyl blbej, vytočil jsem číslo policie a ohlásil jsem jim, že mě tady jedna ženská navádí ke krádeži."
Blázni
Přijde muž na psychiatrii: "Pane doktore, já mám rád koně." "Hmm, ale na tom není nic špatného." "Ale já je mám rád spíš intimně." "Samce taky?" "No co si o mě myslíte?! Že jsem nějaký úchyl nebo co?!?"
Blázni
Dva blázni se ze dvora cvokárny dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás něco naučili, tak to ne..."
Blázni
Potkají se dva chlápci na poušti. První nese na zádech telefonní budku, druhý kolejnici. První vysvětluje: "Telefonní budku s sebou mám kvůli lvům. Jakmile uvidím lva, postavím budku na zem. Vlezu do ní a jsem zachráněnej. A proč ty táhneš na ramenou tu příšerně dlouhou a těžkou kolejnici?" "Taky kvůli lvům." "A jak to děláš?" "No jak," odvětil muž s kolejnicí, "uvidím lva, zahodím kolejnici a to se potom utíká."
Blázni
Dva blázni se na výletě v dešti přikryjí koly, načež se za chvíli ozve: "Na mě leje víc než na tebe!" Druhý si prohlédne kola a hlásí: "No jo, ty vole, vždyť tobě chybí dva dráty!"
Blázni
Ghujdyt asd m láčšíá ughroklap juizázhhu zýfýž... zdraví blázinec.
Blázni
Blázen si hraje s klubkem, druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Hledám konec klubka!" "Ten nenajdeš, já jsem ti ho před chvílí ustřihl!"
Blázni
Stojí dva blázni u studny a dohadují se jak je hluboká. První povídá: "Hodíme tam tuhle kládu a až to žbluňkne tak uvidíme jak je hluboká." Vezmou tedy kládu je dlouhá, těžká a vhodí ji do studny. Za chvíli kolem běží koza a skočí do studny. "No viděls to! Koza skočila do studny!" Kolem běží chlap a ptá se "Neviděli jste tu mojí kozu?" ptá se. "No jednu, ale ta skočila do studny!" povídá blázen. "Aha tak to nebyla moje, ta byla přivázaná ke kládě!"
Blázni
Přijde dement do bordelu a ptá se: Honíte tady čůráky? Ale jistě pane, odpoví recepční. A dement: Tak si mě teda chyťte...
Blázni
TOPlist