NzQ3ODg5Y

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Jedou dva blázni na kole. Najednou jeden zastaví a začne si upouštět kola. Ten další se ho ptá: "Prosím tě co vyvádíš? Vždyť to bylo akorát." "Co bych ďál. Měl jsem moc vysoko sedlo..."
Blázni
Jde Blbec po lese a vidi hribek. Blbec: Je, hele, hribek, to si do nej kopnu. Hribek: Nekopej do me, ja jsem kouzelnej a splnim ti 3 prani. Blbec: Chci bejt chytrej. Blbec: Je, ja jsem chytrej. To se z to poseru. Blbec: Je, ja jsem se posral, to jsem ale blbec. Blbec: Je hele hribek, to si do nej kopnu.
Blázni
Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře. Pane doktore, mám jedno přání: napište mi pak, že jsem umřel na AIDS. Pročpak, vždyť máte přece rakovinu? Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne.
Blázni
Je slepej a plešatej. Plešatej říká teď si vytrhnu vlas. Slepej odpovídá: To chci vidět.
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne tak ji položí na stranu a říká: "Ta funguje tu si nechám!"
Blázni
Ptá se doktor blázna: "Kolik let má člověk, který se narodil v roce 1950?" "A je to muž nebo žena?"
Blázni
Dva blázni se z dvora blázince dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás neco naučili, tak to ne..."
Blázni
Na vlakovém nádraží hlásí rozhlas: "Pozor, pozor, vlak z Prahy má 95 minut zpoždění!" Blázen si vztekle dupne a říká: "Kurva, skoro hodinu!"
Blázni
Salónky: Provází lord své hosty po zámku a povídá: "Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy,..." Jeden z hostů se zeptá: "Co tam dělá vaše žena s tím gentlemanem?" "Souloží, neznáte? Velmi příjemné."
Blázni
Potkají se dva blázni: "Kam jdeš, blázne?" "Nevím." "Tak jdi tudy, to je blíž!"
Blázni
Pacient byl odeslán na léčení, protože za sebou tahal na provázku kartáč, který láskyplně oslovoval Fifinko, a občas se s ním zastavil na rohu ulice, aby mu dopřál úlevu a odpočinek. Po dlouhodobé léčbě dospěl nemocný k poznání, že jde o obyčejný kartáč a trval na tom přes všechny záludné otázky psychaitrů, kteří ho podezřívali, že svůj přízrak zastírá, aby byl propuštěn domů. Za den po propuštění ho potkal psychiatr, jak znovu táhne po ulici kartáč. Když nemocný lékaře uviděl, strčil rychle kartáč do kapsy a zahnul za roh. Jakmile měl pocit, že ho není vidět, položil kartáč jemně na zem, zatáhl za provázek a pravil: "Tak jdem, Fifinko, už je pryč."
Blázni
"Honzo, kolik?" "Dvěstě." "A co dvěstě? "A co kolik?"
Blázni
Jsem v pračce, psychiatra máš v jídle. Máma.
Blázni
"Jak se cítíte?" "Ale vždycky po záchvatu mám takové divné svírání." "A jak dlouho to už trvá?" "Než mi sundají kazajku."
Blázni
"Jsem dvojitý král," povídá blázen doktorovi. "Proč dvojitý?" "Mám totiž na hlavě dvoukorunu - a králové nosí jen jednu korunu."
Blázni
"Víte, já už jsem v tomto ústavu čtyřicet let a vím, že v každé době jsou tu skuteční a neskuteční blázni," sděluje zasloužilý psychiatr novinářům. "A jaký je mezi nimi rozdíl?" vyzvídají novináři. "Podstatný. Zatím co ti neskuteční blázni tu zůstávají bez ohledu na vývoj situace venku, ti skuteční se po určitých politických zvratech stávají politiky."
Blázni
TOPlist