Mjc1NzYzY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Čím gumují blázni? . . Kondomem
Blázni
Je večer, stmívá se a po chodníčku v parku jde jeptiška v hábitu. Najednou vyskočí ze křoví zakuklený zlosyn, kopne ji do břicha, přetáhne přes hlavu, povalí na zem, načež praví "Koukám, že dneska nejsi ve formě, Batmane."
Blázni
Je slepej a plešatej. Plešatej říká teď si vytrhnu vlas. Slepej odpovídá: To chci vidět.
Blázni
U psychiatra: "Odkdy si myslíte, že jste princ?" "Od té doby, co nejsem žába."
Blázni
Jeden se ptá druhého: "Víš, jak se rodí blbý děti?" "Ne." odpoví druhý. "Tak se zeptej svojí mámy," odpoví první.
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne, odloží ji na stranu a povídá: "Ta funguje, tu si nechám."
Blázni
Jede autobus s bláznama. Najednou se něco porouchá a autobus přestane jet. Autobusák vyleze a začne se v autobuse hrabat. Dlouho opravuje a nemůže přijít na poruchu. Najednou k němu přijde jeden blázen a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák ho nebere vážně a pošle ho zpět do autobusu. Za chvíli přijde blázen zase a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák začíná být nervózní, pošle ho ale zase do autobusu. Blázen přijde potřetí a říká: "Já fim, co se rozbilo." Autobusák již zdrcený, že závadu nemůže najít, říká: "No tak, co se teda rozbilo?!" Blázen: "No autobus..."
Blázni
Šli dva blázni. Jeden rovně, druhý doprava a ten třetí taky odletěl...
Blázni
Psychiatr se vyptává pacienta: "Proč pořád trpíte utkvělou představou, že to nejpodstatnější k životu je třetí televizní program?" "Protože už neusnu ani při prvním, ani při druhém programu."
Blázni
Baví se chytrej s blbcem a ten chytrej navrhne tomu blbcovi: "Koukej, pojď, budeme hádat, jestli ty neuhodneš, dáš mi pětku a jestli neuhodnu já, dám ti kilo." "Hmmm... dobře," na to ten blbej. "Má to čtyři nohy a stojí to u stolu, co to je?" zeptá se ten chytrej. "Hmm, nevím, tady máš pětku." Na to ten blbej: "Má to čtyři nohy a když to vstane, tak to má nohy tři - co to je?" Chytrej se zamyslí a za chvíli beznadějně odpoví: "No to ti teda opravdu nevím, člověče, tady máš kilo - ale jen tak ze zvědavosti - co to je?" "Hmm, nevím, tady máš pětku..."
Blázni
V blázinci postavili bazén. Ředitel nažene blázny na dvůr a povídá: "Protože jste byli poslušní, můžete se vybláznit v bazéně." Blázni šťastně blbnou, skáčkou, radují se a ředitel na to: "No a když budete ještě lepší, tak vám napustím i vodu."
Blázni
Jde inspektor po blazinci a otevre prvni dvere. Tam visi na strope a na lustru asi 10 blaznu. Inspektor se na ne podiva a rekne "Listopad" A vsichni blazni popadaji na zem. To same se opakuje i ve druhem pokoji. Kdyz otevre posledni treti dvere zase visi blazni na strope. Rekne "Listopad" a nic. Najednou se ozve mi jsme jehlicnaty les!
Blázni
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne tak ji položí na stranu a říká: "Ta funguje tu si nechám!"
Blázni
U psychiatra: "Pane doktore, musíte mi pomoct. Každý den potkávám na ulici ufóny a vždycky na mě něco nesrozumitelného pokřikují!" "A kdy to začalo?" "Když jsme se nastěhovali do toho domku vedle ústavu pro mentálně postižené."
Blázni
Američan je na dovolené ve Francii a cokoli, co mu jeho místní průvodce ukáže, okomentuje slovy: "To u nás by to bylo stokrát větší!" Takhle hodnotí úplně všechno: města, mosty, sochy... Pak dojdou k mrňavému domečku a Američan zase povídá: "To u nás by to bylo stokrát větší!" A průvodce mu na to povídá: LJo, to se ani nedivím, tohle je totiž blázinec."
Blázni
Pacient vejde do ordinace psychiatra a povídá:"Doktore, musíte mi pomoci. Jsem schizofrenní.""Nebojte se... my čtyři to určitě zvládneme
Blázni
TOPlist