NzNhYzkz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Sedí blázen v parku a škrtá sirkama. Jedna mu chytne tak ji položí na stranu a říká: "Ta funguje tu si nechám!"
Blázni
Jde blázen lesem a najednou spatří houbu. Už, už do ní chce kopnout a houba řekne: "Když do mě nekopneš splním ti tři přání." A blázen na to: "Ať jsem chytrej" "Tý vole, já se asi poseru. Já jsem ale debil."
Blázni
V blázinci: "A letěl už jsi někdy v balónu?" "A ve fotbalovém, nebo basketbalovém?"
Blázni
Přijde jeden blázen k druhýmu a říká: Co děláš? Druhý blázen na to: Ále, hledám konec toho provázku! Tak ho nehledej, já ho ustříhl!
Blázni
Stojí dva blázni u studny a dohadují se jak je hluboká. První povídá: "Hodíme tam tuhle kládu a až to žbluňkne tak uvidíme jak je hluboká." Vezmou tedy kládu je dlouhá, těžká a vhodí ji do studny. Za chvíli kolem běží koza a skočí do studny. "No viděls to! Koza skočila do studny!" Kolem běží chlap a ptá se "Neviděli jste tu mojí kozu?" ptá se. "No jednu, ale ta skočila do studny!" povídá blázen. "Aha tak to nebyla moje, ta byla přivázaná ke kládě!"
Blázni
Hitler navštívil blázinec. Předvedli mu všechny blázny a on se ptal, jestli umějí zdravit. Všichni zdravili zdviženou pravicí: "Heil Hitler!" Jenom jeden stál a nezdravil. "Copak ty, ty nezdravíš" "Ne, já nejsem blázen, já jsem dozorce!"
Blázni
Blázen si hraje s klubkem, druhý se ho ptá: "Co děláš?" "Hledám konec klubka!" "Ten nenajdeš, já jsem ti ho před chvílí ustřihl!"
Blázni
V blázinci postavili bazén. Ředitel nažene blázny na dvůr a povídá: "Protože jste byli poslušní, můžete se vybláznit v bazéně." Blázni šťastně blbnou, skáčkou, radují se a ředitel na to: "No a když budete ještě lepší, tak vám napustím i vodu."
Blázni
"Víte, já už jsem v tomto ústavu čtyřicet let a vím, že v každé době jsou tu skuteční a neskuteční blázni," sděluje zasloužilý psychiatr novinářům. "A jaký je mezi nimi rozdíl?" vyzvídají novináři. "Podstatný. Zatím co ti neskuteční blázni tu zůstávají bez ohledu na vývoj situace venku, ti skuteční se po určitých politických zvratech stávají politiky."
Blázni
Salónky: Provází lord své hosty po zámku a povídá: "Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy,..." Jeden z hostů se zeptá: "Co tam dělá vaše žena s tím gentlemanem?" "Souloží, neznáte? Velmi příjemné."
Blázni
"Pane doktore, mám problém při komunikaci s lidmi, hrozně rychle se rozčílím." "Hmm, a jak se to projevuje?" "Kurva a co jsem ti teď řek, ty kreténe zkurvenej?!?"
Blázni
U psychiatra: "Pane doktore, musíte mi pomoct. Každý den potkávám na ulici ufóny a vždycky na mě něco nesrozumitelného pokřikují!" "A kdy to začalo?" "Když jsme se nastěhovali do toho domku vedle ústavu pro mentálně postižené."
Blázni
Je večer, stmívá se a po chodníčku v parku jde jeptiška v hábitu. Najednou vyskočí ze křoví zakuklený zlosyn, kopne ji do břicha, přetáhne přes hlavu, povalí na zem, načež praví "Koukám, že dneska nejsi ve formě, Batmane."
Blázni
"Pane doktore, moje žena si myslí už tři roky, že je slepice!" "A proč s tím jdete až teď?" "Vy se divíte? Při těch dnešních cenách vajec..."
Blázni
Dva blázni se z dvora blázince dívají na duhu a jeden povídá: "Na reklamu peníze mají, ale aby nás neco naučili, tak to ne..."
Blázni
Přijde blázen do obchodu a říká: "Máte barevné televize?" "Ano, máme. Hodně druhů." "Tak mi dejte jednu fialovou."
Blázni
TOPlist