OGVjNDJi

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Je zrcadlo, který dokáže rozeznat pravdu. Když někdo zalže, sní ho. Přijde k němu zrzka a říká: -Já si myslím, že jsem nejhubenější na světě.- Zrcadlo: -Ham- Přijde bruneta a říká: -Já si myslím, že jsem nejkrásnější na světě.- -Ham- Přijde blondýna a říká: -Já si myslím. -Ham-
Blondýny
Nazdar miláčku, mám hroznej problem... Víš zlato, já teď mám obchodní schůzku, zavolej mi později... Ne ne ne - to nepočká, já jsem z toho hrozně nešťastná... Já fakt nemůžu, zavolej později... To mi nemůžeš udělat, já si fakt nevím rady... Byznysmen se tedy omluví, jde vedle a říká: Tak jo, ale rychle. Co máš za problem? No víš - já jsem si koupila puzzle a teď ho nemůžu složit... Hmm... Tak jinak - mělo to nějakou krabici, ne? No... A co je na tý krabici za obrázek...? No - je tam takovej medvídek, a miška se lžičkou, a nějaký jablíčka... Tak to není puzzle, to jsou cornflakes...!
Blondýny
Co si myslí blondýnky o počítačích? . . Nemají je rády, protože v nich neběží MTV.
Blondýny
Je blondynka pred zdi. Zed spadne. A vite proc? Moudrejsi ustoupi.
Blondýny
Vite jaky je rozdil mezi brunetou a blondynou, ktery chtej spachat sebevrazdu? Bruneta pada: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bum. A blondyna: bum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Blondýny
prijde blondynka do drogerie a rika: mate neco proti molum? Ano naftalinove kulicky. Blondynka si jich vezme 5, prijde druhy den, vezme si jich 6, prijde treti den a vezme si jich rovnou 60. Prodavacka se pta: to mate doma tolik skrini? Ne, ale vite, jak je tezke se tou malou kulickou trefit do mola?..
Blondýny
Víte, proč blondýnka hází za sebo popcorn, když jde po přechodu? . . . . Krmí zebru...
Blondýny
Poprvé. Blondýnka si koupí vibrátor. Přinese si ho domů a zapne ho. Vibrátor se začne třepat a blondýnka říká: "Neboj se, taky to dělám poprvé."
Blondýny
Pěkna blonďatá pokladní v supermarketu říká vedoucímu, že potřebuje přestávku, aby se mohla upravit. Vedoucí povídá: "Nesmysl. Vždyť vypadáte skvěle!" "Nenene, potřebuju si upravit make-up. Chlapi si začínají kontrolovat drobné!"
Blondýny
Jde blondýnka po chodníku, uvidí slupku od banánu a pomyslí si... sakra, zase spadnu!
Blondýny
Proč stojí blondýnka před zrcadlem se zavřenýma očima? . . . . . . Chce vidět, jak vypadá, když spí.
Blondýny
Blondýnka se v metru srazí s Angličanem a Angličan sa ptá: "How are you?" A blondýnka na to: "No jasné, že sme měli havárii!"
Blondýny
Blondýnka si neví rady s mobilem, a tak na ulici zastaví náhodného kolemjdoucího a poprosí ho, aby jí poradil, co s ním je.
Blondýny
Blondyna na letisti:"Slysela jsem, ze leti cervene lodicky, tak jsem se chtela zeptat, v kolik?
Blondýny
Proč blondýnky nemohou hrát po síti? . . Protože se bojí pavouků.
Blondýny
Vědci se rozhodli vypátrat rozdíl mezi mozkem blondýnky a brunetky. Když otevřeli hlavu brunetce, byla tam spousta různých drátů, zalekli se složitosti a hlavu jí zase zavřeli. Když otevřeli hlavu blondýnce, byl tam jenom jeden drát napříč. Přestřihli ho a upadly jí obě uši.
Blondýny
TOPlist