ZjNlN2I0NW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Stojí takhle dvě blondýnky na mostě a spekulují co to pod nima je za řeku. Ta první povídá: "To bude Labe, Dunaj nebo Vltava." A tak tam jedna skočí. Za chvíli vyleze potlučená a krvavá a ta druhá se pta: "Tak co?" "Ty blbko, dálnice na Brno."
Blondýny
Je pastevec a jde o kolo nej krasna bruneta a rika mu: kdyz uhodnu kolik zde pases ovci das mi jednu? Pastevec se zamysli a rika: kdyz myslis! Bruneta to uhodne, pastevec se divi jak to uhodla... Kdyz bruneta odchazi pastevec ji rika a kdyz ja uhodnu jakou barvu jsi mela pred tim vratis mi toho psa?
Blondýny
Prijde blondyna do obchodu a preje si ksiltovku. Prodavac ji nejake nabidne, blodyna si je vsechny vyzkousi, ale stale opakuje: -Nee, ta se mi nelibi..., to neni ono..., nemate nejake jine...?- Prodavac proto zajde do skladu, prinese blondyne dalsi, ale blondyne se zadna nezda. -Slecno- povida ji prodavac -jsme nejlepe vybaveny obchod ve meste a jine druhy ksiltovek se ani nevyrabeji, tak ja opravdu nevim co chcete!- -Vite, ja bych chtela takovou tu ksiltovku, no... to musite znat..., no, takovou tu s tim ksiltem dozadu.
Blondýny
"Včera jsem si u vás koupila tužkové baterie," svěřuje se blondýnka v trafice. "No a?" reaguje prodavač. "A vůbec nepíší!"
Blondýny
Potká brunetka blondýnku. Brunetka říká představ si dneska když vypli tu eletriku tak sem byla 1 hodinu ve výtahu. Blondýnka na to: To ještě nemáš na mě, já musela 1 hodinu stát na eskalátoru.(jezdící schody)
Blondýny
Proč jsou blondýnky aerodynamické? . . Nekladou odpor.
Blondýny
Jedna blondýnka povídá druhé: "Myslím, že mě můj manžel podvádí." "A proč?" ptá se druhá. "No, víš, moje dcera se velmi podobá na sousedku."
Blondýny
Vrátí se muž domů, vidí svou ženu - blondýnu, jak přikládá na zeď mokré ručníky a ptá se: "Proč máčíš tu zeď?" "Ale, doktor mi doporučil, abych dávála studené obklady na místo, kde jsem se praštila...".
Blondýny
Přijde zoufalá blondýnka po natankování benzínu za pumpařem a prosí o pomoc: -Zabouchla jsem si v autě klíče. Nemůžete s tím něco udělat?- -Teď nemám čas, ale dám vám háček a tím si auto otevřete,- říká pumpař. Blondýnka odejde ke svému autu. Za chvíli vstoupí pán a strašně se směje. Pumpař se ho ptá: -Co se stalo?- -Ale, venku se nějaká blondýnka snaží otevřít auto háčkem.- -A co má být? Však jsem jí to poradil já,- říká pumpař. A pán na to: -No ale uvnitř sedí druhá blondýnka a ta jí říká: Doprava, ne, ještě kousek, teď doleva...-
Blondýny
Ptá se blondýnka: "Vypálíš mi internet na cédéčko?"
Blondýny
Víte, proč blondýna nosí ve vlasech brýle? . . Aby nedostala úpal mozku.
Blondýny
co dělá blondýnka před zrcadlem se zavřenýma očima? . . . . . kouká se na sebe jak spí
Blondýny
Proč se blondýna klepe zimou u počítače? Neumí zavřít Windows
Blondýny
Víte proč blondýnky vyměňují dětem plenky 1-krát za týden? . . . protože na obalu plenek je napsáno d 3kg
Blondýny
Proč maji blondýnky rády sex? Další činnost, u které nemusí myslet.
Blondýny
Víte, proč měla blondýnka radost, když dokončila puzzle za 11 měsíců? Protože na krabici bylo napsáno 2 až 4 roky.
Blondýny
TOPlist