YWZlZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
A víte, jak naučíte kočku štěkat? Polejete jí celou benzinem, přiložíte sirku, a hle, kočka udělá WUAF..."
Černy humor
Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji.
Černy humor
Jde chlap po ulici a najednou vidí jak na stromě sedí chlap. Zeptá se ho: Co tam děláš, redbull ti dal křídla? A on na to: Ne redbull, ale pitbull jo.
Černy humor
Na stavbě řeže chlap cirkulárkou, a najednou fik, a uříznul si prst. Strašně řve, seběhli se ostatní dělníci a ptají se, jak se mu to stalo a on ukazuje: Normálně řežu a najednou fik... kurva, druhej...
Černy humor
Stojí dítě nad propastí a pláče. Kolemjdoucí pán se ho ptá, proč tak pláče. Dítě se k němu otočí, a praví: "spadl mi tam chleba". Pán se podiví a odpoví:" To snad není tak zlé, a s čím byl ten chleba? S máslem?" Dítě si utře slzy a řekne:" Ne, s maminkou!"
Černy humor
Starší muž přijde k doktorovi a stěžuje si na bolesti. Doktor ho vyšetří a pak praví: "Bohužel, je to nádor, měl byste se nechat okamžitě operovat." A pak, během vysvětlování všech možných rizik sdělí muži, že je také dost možné, že při operaci přijde o penis a varlata. To muže značně znepokojí a vysvětlí doktorovi, že stále ještě žije aktivním sexuálním životem a požádá ho, aby se pokusil jeho pohlavní orgán zachránit". Když se probudí po operaci, vidí u svého lůžka doktora: "Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že se nám podařilo zachovat váš pohlavní orgán. Ta špatná je, že jej máte pod polštářem."
Černy humor
- Pane doktore, jaké mám možnosti?- V podstatě máte dvě: buď se nechat operovat nebo umřít dobrovolně.
Černy humor
Pán se po autonehodě probere v nemocnici. A doktor mu říká, že má pro něj dvě zprávy, jednu dobrou, druhou zlou. "Tak nejdřív tu zlou," říká pán. "Museli jsme vám amputovat obě nohy." "A ta dobrá?" "Máte ho až na zem."
Černy humor
Na podzim na hřbitovní zdi sedí duchové. Je sychravá noc, fouká severák a poprchává. Oba duchové s klepou zimoua v tom ten jeden povídá: -Nevím jak vy, ale já se naposledy pořádně ohřál v krematoriu...
Černy humor
Sedi chlapecek s dedou v parku. Hodinu, dve, tri. Pak chlapecek povida: Hele dedo, smrdi tu zdechlina. Dedo?! Dedo!
Černy humor
Jde exkurze po věznici a najednou slyší děsný řev. Hned se ptají průvodce, co se děje. Průvodce odpovídá: "To je jenom poprava na elektrickém křesle, ale nejde nám proud, tak ho dodělávají svíčkama.
Černy humor
Je to červené a čím dál víc se to směje, co je to? -dítě cumlající žiletku.
Černy humor
Pacient: Pane doktore, proč si nemohu nahmatat nohy? Lékař: Protože jsme vám amputovali ruce.
Černy humor
Přijde muž za majitelem pohřebního ústavu. Prosím vás, na kolik u vás přijde jeden docela diskrétní pohřeb? No záleží na tom, jakou si vyberete rakev. Potřeboval bych levnou, pevnou a hlavně zvukotěsnou. To víte, tchýně není ještě tak úplně po smrti.
Černy humor
Na kolejích stojí zakrvavená babka a sténá: "Nohy! Moje nohy!" Přijde výpravčí a říká: "Co to žvaníte ženská. Vždyť žádný nemáte!"
Černy humor
""Mami co bude dneska k veceri""? ""Ty hajzle nerikala sem ti ze s ty trouby nemas vylejzat""?
Černy humor
TOPlist