ODEzM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Sedí Monique na lavičce a jí meloun. Jde okolo velkej drsňák a říká: "Ty vole Monique, dej ty nohy k sobě, to je fakt příšernej pohled. Monique: "To nemůžu, mouchy by mě pak sedaly na meloun!"
Černy humor
Do porodnice se vloupá kanibal. Rozhlídne se, popadne jedno novorozeně a hurá pryč! Zpozoruje to jedna sestra a volá za ním: "Počkejte, já vám ho alespoň zabalím!" "Ne, to nemusíte," odpovídá kanibal, "já si ho sním cestou!"
Černy humor
Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede na motorce bezhlavý muž... Jdou dál a opět kolem nich projede bezhlavý chlap na motorce... A když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říka tomu druhému: "Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
Černy humor
Šly kolem dvě děti a chtěly pochovat, tak jsem je pochoval. pravil hrobník.
Černy humor
Domovnik boucha na dvere:"Pani Kousalova, vasi holcicku prejel parni valec!"."Jsem zrovna ve vane, podstrcte mi ji pode dvermi!"
Černy humor
Přijde nevidomý do obchodu, na vodítku slepeckého psa. Postaví se doprostřed místnosti, popadne psa za ocas a roztočí ho nad hlavou. Prodavač se ho ptá: "Co to děláte?"Jenom se tak trochu rozhlížím, odpoví slepec.
Černy humor
Víš, kde je největší sranda? Na hřbitově, položej tam přes tebe dvoumetrovej kámen s nápisem: Budiž ti země lehká!
Černy humor
Jednou se takhle hádají tři kamarádi kdo má menšího dědečka. Jeden říká:"Můj dědeček je tak malý, že se vejde pod stůl", druhý říká:"To nic není můj dědeček je tak malý, že se vejde i pod židli" a třetí posmutněle říká:"No tak to můj dědeček, už nežije včera havaroval v angličáku".
Černy humor
Proč jste zabil svou manželku? Prože mi pořád dávala nějaké rady. Doufám, že dobré rady. Ano, říkala mi: Jestli chceš mít klid tak mě zab.
Černy humor
Mami, co ti říkal tatínek, když jste se poprvé milovali? Pojď sem malá, neboj se, tady máš čokoládku...
Černy humor
Sadistická rodinka jede na nedělní výlet autem... Vyjedou, ujedou 2 kilometry, do cesty jim vběhne zajíc, tatínek šlápne na plyn a přejede ho. Všichni v autě radostně výskají, jak se mu to povedlo. Jedou dál. 50. kilometr. Do cesty vběhne srna, tatínek zrychlí a je na maděru. Všichni se opět radostně smějí, děti tleskají. 80 kilometr. Předjíždějí náklaďák naložený ocelovýma plátama, vtom jedna deska spadne na auto, rozpůlí ho a tatínkovi uřeže hlavu. Všichni se smějí, jen nejmenší pláče. "Proč brečíš, ptá se ho maminka. "Když já to neviděl...
Černy humor
Jedou dva kluci na motorce se sajdkárou a po chvilce jízdy je jednomu hrozná zima, tak mu ten druhej poradí, aby si dal bundu zapínáním dozadu, že mu tam nebude foukat. On to udělá a spokojeně jedou dál. V tom se tomu na motorce zdá, že je nějak lehkej a zjistí, že ztratil spolujezdce. Vrátí se o pár kilometrů zpátky a tam leží kamarád obklopený davem čumilů. Motorkář osloví člověka, který byl u toho a ten mu říká: Když jsme ho našli, byl ještě živej, ale to otočení hlavy zpátky nepřežil.
Černy humor
"Pane doktore, jak dopadla moje operace?" "Já nevím, já nejsem doktor, já jsem svatý Petr."
Černy humor
Na nádraží se pomalu rozjíždí rychlík, babička do něj naskakuje a padne nohama přímo pod kola vlaku."Moje nohy! Moje nohy!", řve bolestí. Jde kolem výpravčí, podívá se na ni a povídá:"Ženská, co řvete, vždyť žádné nohy nemáte."
Černy humor
Přijel pohřebák k Novákům. Novákovi se podivují a tvrdí, že jim nikdo neumřel. Pohřebák odpoví:"Já jsem vám ale přivez děti z tábora."
Černy humor
"Pane doktore, kolik mi ještě zbývá života?" "Není to s vámi tak špatné... Ale být vámi, už bych nezačínal sledovat žádné nové televizní seriály."
Černy humor
TOPlist