NjFiNjI4Mj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Do porodnice se vloupá kanibal. Rozhlídne se, popadne jedno novorozeně a hurá pryč! Zpozoruje to jedna sestra a volá za ním: "Počkejte, já vám ho alespoň zabalím!" "Ne, to nemusíte," odpovídá kanibal, "já si ho sním cestou!"
Černy humor
Na tiskove konferenci se ptali nejuspesnejsiho lovce drave zvere: "Je to pravda, ze pokud clovek nese horici pochoden, neublizi mu zadna selma?""Samozrejme, zalezi ovsem take na tom, jakou rychlosti ji ten dotycny clovek nese!"
Černy humor
Sedí Monique na lavičce a jí meloun. Jde okolo velkej drsňák a říká: "Ty vole Monique, dej ty nohy k sobě, to je fakt příšernej pohled. Monique: "To nemůžu, mouchy by mě pak sedaly na meloun!"
Černy humor
"Mami co bude dneska k veceri""? ""Ty hajzle nerikala sem ti ze s ty trouby nemas vylejzat""?
Černy humor
New Yorská burza zažila největší propad své doby - o 30 poschodí..
Černy humor
Rozhovor: Jsem slyšel, že při Černobylu zařvali jen dva lidi. Jo. Jeden řval VYPNI TO! A druhý: NEJDE TO!
Černy humor
K letišti se přibližuje dopravní letadlo, ze kterého trčí 50 párů nohou. Z intercomu se ozývá kapitán:- Až zařvu "TEĎ!", utíkejte jako o život!
Černy humor
Jde chlap po ulici a najednou vidí jak na stromě sedí chlap. Zeptá se ho: Co tam děláš, redbull ti dal křídla? A on na to: Ne redbull, ale pitbull jo.
Černy humor
Hovorí stará dievka matke: - Včera ma v autobuse po prvý krát oslovil muž. - A čo ti povedal? - Uhni, ty krava!
Černy humor
Co je maximální průjem? Když běháš na záchod tak rychle, že se cestou potkáváš
Černy humor
Mama hovoří ráno svému synovi: "Vezmi si čisté spodní prádlo - co kdyby tě srazilo auto?
Černy humor
Sebevrah se rozhodne, že ukončí svůj mrzký život skokem z okna. Tak tedy skočí a jak letí, počítá si patra: "Deset, devět, osm, sedm, šest, pět, šest, sedm, osm...?! Sakra, někde se mi chytly kšandy!"
Černy humor
Paní učitelka vypráví dětem: "Jan Neruda se rád díval na hvězdičky, no a potom napsal Písně kosmické. Znáte jeho další díla? "Sím, hlásí se Jiříček, "Jan Neruda velice miloval Karolínu Světlou..., a když pak umřela, napsal Kam s ním?
Černy humor
Letěl jsem letadlem, v uličce mezi sedadly si stále hrál asi tříletý chlapec. Letuška se mu s úsměvem vyhýbala a ani jednou ho neokřikla. Když se jí chlapeček připletl do cesty ve chvíli, kdy roznášela kávu, podívala se na něho poprvé trochu přísně a řekla:- Nemohl by sis chvíli hrát venku?!
Černy humor
Tvoje mama je tak tupa ze sedi na televizi a kouka na gauc.
Černy humor
Do knihkupectví vstoupí žena v černém, v ruce drží knihu "Houby okolo nás". Knihkupec jí stiskne ruku a praví:- Upřímnou soustrast, vydavatelství už tu chybu opravilo.
Černy humor
TOPlist