NzcxNjRlN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Soutěž Chcete být milionářem? Poslední otázka za 10 miliónů: "Má vaše manželka vyholené přirození?" Odpověď "Využiji poslední nápovědu a zeptám se přítele na telefonu.
Černy humor
Jdou Jeníček a Mařenka lesem a v tom to na Mařenku přijde. Stoupne si před Jeníčka a toužebne povídá: "Jeníčku, pozna- menej mě na celý život!" Jeníček energicky urve z nejbližšího stromu větev a vydloubne Mařence oko...
Černy humor
"Otče!" "Janka přejel parní válec!" "Tak ho prostrč opatrně pode dveřmi."
Černy humor
Leží chlap na kolejích, svázaný, v ústech roubík. V dálce je slyšet přijíždějící vlak. Kousek od toho místa stojí žena se dvěma dětmi a říkájim: "Tak děti, zamávejte tatínkovi, už mu to jede."
Černy humor
Vieš kde je najväčšia sranda? Na cintoríne. Lebo tam položia cez človeka dvestokilový kameň, na ktorom je nápis: Nech ti je zem lahká.
Černy humor
Kdo jinému jámu kopá... Zpravidla je hrobníkem.
Černy humor
Co se honí úředníčkovi z WTC, než skočí z okna?... Přihořívá, přihořívá, přihořívá, hořííííííííííííím...
Černy humor
"Mami, já bych chtěl pejska.""Ještě je kousek v ledničce."
Černy humor
"Jakou mám naději, pane doktore?""Nó, víte, dělám tuhle operaci už po osmadvacáté.""Tak to jsem už klidný.""Jistě - jednou se to povést musí!
Černy humor
Kluk přišel za mamkou a povídá: Mami, já jsem našel tatínka. A maminka odpoví: Kolikrát jsem ti říkala, že nemáš hrabat na zahradě.
Černy humor
Jde duchodovy par parkem a najednou deda povida: Tak co, Marie, co kdybysme na to jeste skocili!?! Ale dedo, kdyz ja uz ji mam celou ztrouchnivelou. To nevadi, ja ti ho tam nasypu!
Černy humor
Boing letí nad oceánem a přestanou mu pracovat všechny motory. Z reproduktoru se ozve hlas letušky: Vážení cestující není třeba se něčeho obávat, brzy přistaneme nouzově na vodní hladině. Přeji vám příjemné přistání a zároveň se loučím s těmi, kteří neumí plavat.
Černy humor
Za rozjíždějícím se autobusem utíkal muž. Autobus stále zrychloval. "Haló, pane," volal škodolibě pootevřeným oknem jeden cestující, "nás už nechytíte." "Doufám, že jo," sípal muž "já jsem totiž řidič."
Černy humor
V porodnici manžel přihlíží za skleněnou stěnou porodu vlastního dítěte. Všechno probíhá poklidně a jemně, když dovnitř vtrhne zdravotní sestra, popadne právě narozené dítě za nohy a roztříská mu hlavičku o tu skleněnou stěnu. Manžel zděšeně hledí na stékající krev a zírá jako v tranzu. Tu za ním přijde tato zdravotní sestra a s milým úsměvem na rtech praví:" To nic, to byla jen sranda, stejně bylo mrtvý!"
Černy humor
Potkají se dva sousedé, jeden říká druhému. Ty, Honzo, slyšel jsem, že se prý dneska u vás stalo neštěstí. Jo, Karle, máš pravdu, manželka dneska vařila v papiňáku brambory a ono to bouchlo. Úplně ji to rozmašírovalo hlavu. Po kuchyni všude krev a maso. Fakt děs a hrůza. A co budeš teďka, Honzo, dělat? Já nevím, asi rýži.
Černy humor
Létají dva nad Macochou a přijde třetí. Ti dva ho přesvědčují: "Pojď si s námi zalítat, stačí jen mávat rukama a už lítáš." Třetí se nechá přesvědčit, skočí, mává rukama - a rozplácne se dole na kamenech. A ten první říká tomu druhému: "Teda archanděli Gabrieli, my jsme ale svině, viď?".
Černy humor
TOPlist