OGM0M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Hej Jane, proč jsi v černém? -Ale babička nám zemřela. -Vždyť jsem ji ještě včera viděl. -Jo, to jsme ji museli držet v okně- pošťačka nesla důchod.
Černy humor
V porodnici manžel přihlíží za skleněnou stěnou porodu vlastního dítěte. Všechno probíhá poklidně a jemně, když dovnitř vtrhne zdravotní sestra, popadne právě narozené dítě za nohy a roztříská mu hlavičku o tu skleněnou stěnu. Manžel zděšeně hledí na stékající krev a zírá jako v tranzu. Tu za ním přijde tato zdravotní sestra a s milým úsměvem na rtech praví:" To nic, to byla jen sranda, stejně bylo mrtvý!"
Černy humor
Stojí chlapeček na nábřeží a pláče. Přijde k němu pán a ptá se: "Proč pláčeš?" Chlapeček odpoví: "Když tatínek mi utopil kočičku." "To ale nebylo od tvého tatínka hezké, že tu kočičku utopil." povídá ten pán. "To néé, když on mi slíbil, že jí budu moct utopit jááá."
Černy humor
Spustili se závory a vozíčkář uvázl na kolejích. Ze zatáčky se vyřítí rychlík a vozíčkář začne vřískat: "Závoráři, závoráři...!". Když byl vlak 100m daleko, vystrčil závorář nos ze své boudy: " Co je?" A vozíčkář na to: " Sleduj tu pecku!"
Černy humor
Jak svádí malomocné děvče chlapce? Háže po něm oči.
Černy humor
Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Příšel k ní Svatý Petr a říká: "Hillary, vím, že tam dole jsi byla někdo, ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci." Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokryta spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají. "Každý ženatý muž na zemi má tady jedny hodiny." "A co znamená, když se posunou o 15 minut?" "No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry." "A jsou tady i hodiny MÉHO muže?" "Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru."
Černy humor
"Paní, jak vás to mohlo napadnout, hodit manžela po smrti do kontejneru?" "Když on si nepřál nic okázalého..."
Černy humor
Co si vyprávějí děti postižené leprou v Africe cestou do školy?- To jsem zvědavý, co nám dnes ve škole odpadne."
Černy humor
Pane horáček, mám pro vás dvě zprávy. Jednu špatnou a druhou ještě horší., říká doktor. Tak nejdřív tu špatnou, řekne smutně pan Horáček. Zjistil jsem, že máte rakovinu a že vám zbývá jen 24 hodin života. Pan Horáček je otřesen a řekne jenom: To ještě může být horší zpráva? Ta horší je, že jsem vám to včera zapoměl říct...
Černy humor
Slyšel jsem, že včera pochovali Brožka. Co mu bylo? Byl mrtvý.
Černy humor
Jdou po ulici dva kamarádi, když se jeden náhle zastaví a říká: Támhle do toho okna jsem ještě nedávno posílal tisíce polibků.-A co dneska? ptá se ten druhý.-No, teď tam posílam měsíčně tři tisíce!
Černy humor
Vrací se muž v rozjařené náladě domů: "Mámo, vyhráli jsme pět milionů!""No, a co? Mně zrovna zemřela maminka.""No, vidíš! Když se daří, tak se daří!"
Černy humor
Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji.
Černy humor
Přijede pohřebák na sídliště k paneláku, vyleze z něj chlap v černých ošuntělých šatech. Místní drbna vykoukne z okna a volá dolů: Ale to bude omyl, tady nikdo neumřel, to bych věděla. Chlap se opře o auto a vyndá svačinu. Zvedne oči a s plnými ústy volá nahoru: Neznáte Pivoňkovi? Já jsem Pivoňková. Vezu vám děti z tábora...
Černy humor
Potkají se dva: Nazdar, jak se máš? Právě jdu z pohřbu své tchýně. A proč jsi tak poškrábaný? To víš, bránila se...
Černy humor
Leží žena na smrtelné posteli a vedle ní sedí její manžel. Ona se ho ptá: Splnil by si mi poslední přání? Jistě miláčku, co to bude? Chtěla bych, aby si šel na pohřbu za mou rakví spolu s mou matkou. Po chvilce rozmýšlení muž řekne: Tak dobře, ale uvědomuješ si, že budu mít skažený celý víkend.
Černy humor
TOPlist