OTZmZWF

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Zavola otec rodiny domu. Zvedne to dceruska. o- je doma maminka? d- je o- a ma tam nekoho? d- jo, jsou s nejakym panem v loznici a divne se hybaji o- hmm, vis jak mame v obyvaku tu pistoli, tak ji vezmi a zastrel toho pana d- no? o- ted, vis kde je ten velky kuchynsky nuz? d- ano o- tak ho vezmi a urizni mamince hlavu d- uz to mam o- ted vezmi tu hlavu a vyhod ji z balkonu d- ale tati my prece zadny balkon nemame??? o- je, tak to je asi omyl...   [07.04.20]
Kde je největší prázdný prostor v Ladě? Mezi ušima řidiče.
Cestování
"Součástky, které jste s sebou přivezla, se k vašemu autu vůbec nehodí," říká automechanik slečně Aleně. "To je možný, my jsme se na té křižovatce srazili tři."
Cestování
Jak nazvete Ladu na vysokém kopci? Zázrak.
Cestování
Cestující sedí v letadle. Přijde letuška a povídá: "Tam kam letíte, má polovina lidí pohlavní choroby a zbytek tuberu." A jeden nahluchlej se ptá svého spolucestujícího: "Co říkala?" A ten odpoví: "Že můžeme šukat akorát ty, co kašlou."
Cestování
Kolem zpoceného muže na velbloudu projede svěží muž na kole. Muž na velbloudu se ptá: "Prosím vás, to vám na tom kole není horko?" "Kdepak, čím jedete rychleji, tím víc vás proudící vzduch ochlazuje." Muž tedy přiměje svého velblouda k šílené rychlosti. Žene ho, až velbloud padne na zem a nejeví známky života. Muž na něj zírá a nevěřícně říká: "Nekecej, že jsi zmrznul!"
Cestování
Kolik lidí je potřeba na výrobu Trabanta? Dva. Jeden překládá, druhý lepí
Cestování
Jde takhle babka přes koleje a najednou kouká, na zemi se něco leskne. Sehne se, a ona to pětikoruna. Babka radostně povídá: "Já mám dneska štěstí..." tadam tadam...
Cestování
"A co vy děláte pro životní prostředí?" "Nezahazuji jízdenky, používám je vícekrát."
Cestování
Člověk se plazí pouští z posledních sil a najednou vidí studnu. Zařve: "Vooodaaa!". Ze studny se ozve" "Kdeee?"
Cestování
Pán jde se slonem do vlaku a průvodčí mu říká: "Sloni do vlaku nesmí!" Pán se slonem tedy odejde, namaže krajíc chleba máslem a nalepí ho slonovi na jedno ucho. Namaže si druhý krajíc a nalepí ho slonovi na druhé ucho. Potom jde pán se slonem znovu do vlaku a průvodčí mu říká: "Už jsem vám jednou říkal, že sloni do vlaku nesmí!" Pán mu na to odpoví: "Vám může být úplně jedno, co si dávám mezi chleba na svačinu!"
Cestování
Jak zdvojnásobíte cenu Trabanta? Naplníte mu nádrž benzínem. A jak ji ztrojnásobíte? Koupíte víčko na nádrž.
Cestování
V letadle... Malý Honzík sedí poprvé v letadle. Je celý natěšený a tak v něm radostně pobíhá. Náhle přijde letuška s horkou kávou a narazí na Honzíka. Usměje se na něj a povídá: "Chlapečku, co kdyby jsi si šel hrát ven?"
Cestování
Přiběhne pán na nádraží, má dlouhý baloňák a onanuje. Výpravčí na něj volá: "Pane, zbytečně se honíte, už to ujelo."
Cestování
Víte, čím se měří rychlost trabantu? Ne? No přece kalendářem.
Cestování
Co je to smyk? . . Klouzavý pohyb. Mnohdy motoristův poslední.
Cestování
Jeden motorista uvízl v blátivé díře. Nakonec to vyřešil tak, že zaplatil okolo jedoucímu farmáři s traktorem pětistovku, aby ho vytáhl. Když je venku, remcá: "Teda, za takový prachy bych čekal, že budete celý dny a noci tahat lidi z díry." "To nemůžu. V noci vozím vodu do díry."
Cestování
TOPlist