Y2EyZjg0ZD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Debatují spolu dva řidiči. Ten začínající se ptá zkušenějšího: "Co myslíš, mají bezpečnostní pásy v autě nějaký smysl?" "Samozřejmě, od té doby, co je mám, neutekla ani jedna stopařka."
Cestování
"Jsem ukázněný řidič, nikdy nikoho nepředjíždím!" "A co máte za vůz?" "Tramvaj."
Cestování
"Pane kapitáne, proč vaše loď houká, když se na širém moři setkává s jinou lodí?" "Protože mačkám v kabině jedno takové malé tlačítko."
Cestování
Muž se ptá ve vlaku slečny: "Můžu přisednout?" "Jo, vždyť jsou vaše."
Cestování
"Odkud jste?" ptá se chlápek jednoho černocha. "Z Afriky." "To je divné, já tam byl minulý rok a nikde jsem vás tam neviděl."
Cestování
Na jedné místní lince nastoupí babka do autobus. Autobus jede pomalu. Babka přistoupí k šoférovi a povídá: "Pane řidiči, jedete s náma jako s hnojem!" Řidič: "Co nastoupilo, to vezu."
Cestování
Motorkář se sajdkárou vezme stopaře. Kalí to pěkně fofrem a klukovi je na sajdce pěkná zima, tak mu chlápek poradí, aby si dal bundu zapínáním dopředu, že mu pod ni nebude tak foukat. Po chvíli jízdy si najednou chlápek všimne, že je sajdkára prázdná. Tak to rychle otočí, aby zjistil, kde stopaře ztratil. O pár zatáček zpátky najde chudáka na zemi obklopeného davem čumilů, z nichž jeden povídá: "Když jsme ho našli, ještě dýchal. Zkusili jsme mu narovnat hlavu, ale to už nepřežil."
Cestování
Jak nazvete Ladu, která vás předjela? Fata morgana.
Cestování
Přijde turista do hotelu: "Přál bych si jednolůžkový pokoj s tekoucí vodou." "Tak to jste přišel pozdě, pane, včera opravili střechu."
Cestování
Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici v New Yorku. Abych odradil případné zloděje, vyndal jsem autorádio a za oknem nechal nápis: "Bez rádia, bez cenností, kufr prázdný." Ráno jsem našel auto s rozbitým oknem a k mému nápisu někdo připsal: "Jen pro jistotu."
Cestování
"Měl jsem tak bezvadně pojištěného svého trabanta, že když jsem ho v zatáčce v šedesáti nezvládl a rozbil ho na maděru, tak mi pojišťovna vyplatila tolik peněz, že jsem si za ně hned koupil nadupaného sporťáka, chceš svézt?"
Cestování
V letadle je hrozný kravál. čtyři kluci se rozhodli, že si zahrajou fotbal. Kapitán pošle letušku, aby zjednala klid a pořádek. Když se tak stane, táže se pilot, "Jak se vám je podařilo zkrotit?" "Snadno," usměje se kráska "otevřela jsem dveře a požádala je, aby si šli hrát na dvůr."
Cestování
Vypráví zarostlý starý mořský vlk cestujícímu, který se zajímá o ty nejnepravděpodobnější historky: "Jednou jsem seděl takhle na zádi lodi, šplouchal nohama ve vodě, když najednou cítím, jak mi o nohu zavadilo něco hladkého a kluzkého... Hmátnu po tom rukou a vytáhnu obrovskou pijavici. Ta vám byla jako moje ruka!" "Cože?" nevěří cestující. "Neříkejte! Tak špinavá?"
Cestování
Info pro motoristy: "Na E55 je dvaceticentimetrová vrstva čerstvě ušlapaného sněhu."
Cestování
Víte, které auto je na dálnici nejrychlejší? . . Avie, protože jede v čele kolony.
Cestování
Průvodce ukazuje turistům starý zámek a vysvětluje: "Tento zámek pochází ze 15. století s výjimkou fontány, kterou právě stavějí a ta bude pocházet ze století 16."
Cestování
TOPlist