NTU5Mm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Jede cestovatel po poušti na velbloudu. Zvíře se už sotva plouží, ale naštěstí se za písečným přesypem objeví cedule VELBLOUDÍ SERVIS. "Nejede?" ptá se enrudný Arab. "Moc pomalu!" "Tak si zacouvejte s velbloudem na rampu!" Sotva je zvíře na rampě, vezme Arab velké kladivo a flákne velblouda mezi nohy. Velbloud zařve a šíleným tryskem zmizí za obzorem. "Chlape," rozčílí se cestovatel, "jak já teď to zvíře doženu?" "Jak? Zacouvejte si na rampu...!"
Cestování
Ptá se žena muže v lokálce: "Proč jedeme za babičkou vlakem, když máme nového Forda?" "Jo. Klíče od garáže jsou v bytě, klíč od bytu je ve voze a vůz je v garáži. Proto jedeme vlakem."
Cestování
Na letišti se potkají jedni známí: "Cestujete daleko?" "Ne, jen na Blízký Východ."
Cestování
Letí letadlo a pilot přijímá hlášení z letiště: "Udejte svojí výšku a polohu." A pilot odpovídá: "180 cm, první sedadlo."
Cestování
Přijde pan Novák domů a manželka se udiveně ptá: "Odkdy nosíš vlasy učesané dozadu?" "Od té doby, co jsi v našem autě vyrazila přední sklo."
Cestování
Letí si vrána nad polem a po polní cestě si vykračuje slepec. Je to ale vrána zlomyslná a tak se rozhodne, že slepce posere. Nalítává, namíří, zatlačí a... těsně vedle. To vránu neodradí a zkouší druhý pokus. Nalítne si trochu níž, soustředí se, ale na poslední chvíli se to zase slepci vyhne. To už vránu dost zprudí a rozhodne se pro třetí pokus. Nalítne a zamíří tak soustředěně jako snad nikdy v životě, ale jako zázrakem z toho slepec zase vyvázne. Protože se naše vrána tak snadno nevzdává, zalítne si pro svoje dvě kámošky. Nalítavají ve formacích zprava, zleva i jednotlivě ale slepec si vykračuje s hůlčičkou, jakoby se nechumelilo, a vždycky se na poslední chvíli spršce nějak vyhne. Naprosto vyčerpané vrány dají hlavy do hromady a rozhodnou se, že přiletí s celým nedaleko sídlícím rojem. A už jsou tady. Je jich tolik, že se úplně sešeří, každá vrána má jeden jediný cil. V neskutečné záplavě trusu kličkuje náš slepec bez jediného zásahu! Po několika náletech frustrovaný roj vran naprosto čistého slepce a totálně zasranou polní cestu opouští a slepec klidně ťape dál. Jaký je závěr? Slepý hovno vidí.
Cestování
V letadle... Malý Honzík sedí poprvé v letadle. Je celý natěšený a tak v něm radostně pobíhá. Náhle přijde letuška s horkou kávou a narazí na Honzíka. Usměje se na něj a povídá: "Chlapečku, co kdyby jsi si šel hrát ven?"
Cestování
Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici v New Yorku. Abych odradil případné zloděje, vyndal jsem autorádio a za oknem nechal nápis: "Bez rádia, bez cenností, kufr prázdný." Ráno jsem našel auto s rozbitým oknem a k mému nápisu někdo připsal: "Jen pro jistotu."
Cestování
Víte, proč stávka na železnici musí trvat alespoň 24 hodin? . . Aby se to bezpečně poznalo od zpoždění.
Cestování
V kupé: "Slečno, proč pořád mlčíte?" "Protoze chci." "Tak vy chcete, a mlčíte?!"
Cestování
V letadle se spolu baví dva muži: "Víte, vždycky když letím letadlem, tak se něco špatného stane." Náhle přijde letuška a říká: "Letadlo padá do moře, ale nebojte se, každý z vás dostane píšťalku a s tou odeženete žraloky." "No, neříkal jsem to? A teď buď dostanu pokaženou píšťalku nebo trefím nahluchlého žraloka!"
Cestování
"Pane kapitáne, proč vaše loď houká, když se na širém moři setkává s jinou lodí?" "Protože mačkám v kabině jedno takové malé tlačítko."
Cestování
Každý, kdo jede na dálnici pomaleji než vy, je idiot. Každý, kdo jede na dálnici rychleji než vy, je maniak.
Cestování
"Jak se ti líbilo v Německu?" "Dobrý, stará mi zdrhla s nějakým Němcem."
Cestování
"Součástky, které jste s sebou přivezla, se k vašemu autu vůbec nehodí," říká automechanik slečně Aleně. "To je možný, my jsme se na té křižovatce srazili tři."
Cestování
Na rovném úseku sjel autobus do příkopu. "Jak se to mohlo stát?" ptá se policista šoféra. "Nemám tušení, zrovna jsem vybíral jízdné!"
Cestování
TOPlist