NDE0ZGYzN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Cikan si na nadrazi kupuje listek a rika: Jeden listek na vlak A kam to bude pane? Do ruky ne ty dilino!... verze 2. Dyk, jaka je zvedava!
Cikáni
Přijde cikán do kostela a ptá se faráře:,, Nemáte pytel brambor?" Farář:,, Mám, ale dám ti ho s podmínkou, když se naučíš křižovat." Cikán:,, Ale já už to umím." Farář:,, No tak mi to předveď." Cikán to předvede:,, Ve jménu Otce, Ducha svatého, Amen, ale zapomene na Syna. Farář:,, A kde máš syna." Cikán:,, Čeká venku před kostelem na ty brambory."
Cikáni
Cikan chytne zlatou rybku a ta mu slibila, ze kdyz ji pusti, tak mu splni tri prani. Cikan si privede celou rodinu ke brehu a rika jim, at si kazdy rekne jedno prani. Mlady cikanek rika:"Ja bych chtel jezecka." Stary na to:"Do pice s jezkem." A stara:"UAAAAAAAH."
Cikáni
Vite, co se stane z Cikana, kdyz ho prejede parni valec? CD ROM.
Cikáni
V jednom kanadském kmeni přijde náčelník mezi své muže a praví: "Mám pro vás dvě zprávy: jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že k nám přijde spousta cikánů z Čech. Ale ta dobrá je, že chutnají jako bizoni."
Cikáni
Cikáne - kde děláš? Nikde. A ty? Já mu pomáhám.
Cikáni
Jde cikán po ulici a potká ho druhý.,, Kam ideš, Jaro?" ,, Ále, idu si kúpit košulu."odpoví Jaro ,, Tož esli ťa nechytnú, tak ně kup taky."
Cikáni
De cikánka na nádraží a říká mnéé - dejte mi jeden lístek. A paní u pokladny: a kam to bude. No do ruky ty krévo né.
Cikáni
Ide skin po ulici a vidi stat cigana pri kope hovna. Podide k nemu poklepka ho po pleci a hovori: " Hej, co je, zlozil sa Ti kamarat?"
Cikáni
Přijde cikán do společnosti vyhledávající pracovníky na VIP pozice u velkých firem. Pánko velkomožný, dajaků robotu bysom chcel. Víte
Cikáni
Víte co je absolutní nesmysl? . . . . . . Cikán studující při zaměstnání.
Cikáni
Potká běloch cikána a povídá,, Kampak jdeš cikáne?" cikán na to odpoví,, Ale do kina" běloch se ptá,, A co dávaj?" ,, Cikáni jdou do nebe" běloch se usměje a po chvíli říká,, A co takhle, cikáni jdou do práce" cikán na to,, Na vědeckofantastický nechodím."
Cikáni
Říká jedna cikánka druhé: "Eržika, to nekraď, to je naše!"
Cikáni
U potoka perou cikánky prádlo. Jde okolo skin, hodí po jedné kámen a trefí ji do hlavy. Přiběhne cikán a huláká: "Hej dežo, zabil jsi mi pračku!" a skin říká: "To víš, vodní kámen to je prevít."
Cikáni
Potkaji se dve cikanky a jedna povida -od kud jdes? - no od doktora - a scim si tam byla - no s filckama - to je divny ja je mam uz dva roku a jeste nebyly nemocny
Cikáni
-Od coho mas opuchnute usta? Pytaju sa Deza. -Sedela tam mucha, a zena ju zabila valkom na cesto, vravi Dezo.
Cikáni
TOPlist