ZDhlNGI1M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Stojí cikán na střeše, okolo jde skin křičí na něj."Cikáne, co tam děláš? Cikán: Chytám bronz! Skin: Tak poď dolu, budeš chytat olovo!
Cikáni
Potká se cikán s cikánem a jeden řiká: Vám se narodilo miminko. No narodilo a jak se jmenuje? Digital. A proč digital? Nemá ručičky.
Cikáni
Znáte nejkratší vtip? . . . . Cikán pracuje.
Cikáni
Cikán, kaj robíš? V kancelárií. Ó ty se máš. A čo tam robíš? Betónujem
Cikáni
Proc se delaji bile Fidorky? Aby se cikani nekousali do prstu.
Cikáni
Potka cigan svojeho znameho. "\Fero, jak se mas?" "Ale dobre, mam velkoobchod." "Kurva, ale jak to muzes delat, kdyz si mel problem s matematikou?" "No co, koupim za 20, prodam za 30, tech 5% mi bohate staci."
Cikáni
Chlap příjde z vojny do Prahy a schání ňákou kurvu, má ale jenom
Cikáni
Nevidomy cikan na krizovatce: stoji slepy cigan na krizovatce u semaforu a slysi: tik... tik... tik... tik... Prijde k nemu skinhed a posepta mu do ucha: tik. tik. tik. tik. tik...
Cikáni
nejkratsi cikansky vtip? * * * * * * * * ROM DRE. /s diakritikou "Rom Dře"/
Cikáni
Cikan si zavola kurvu za 5000 aby mu ho vykourila. Kurva prijde do jeho bytu a v tom citi hrozny smrad. Uz by odesla, ale 5000 je 5000. Rika si: "Za chvilku to mam za sebou." Kdyz uz mu ho kouri, cikan se uprdne. Kurva mu rika: "Mate recht, konecne se tu vyvetralo."
Cikáni
Potkají se dva Romové. "Kaďal ideš Déžo?". "Idem si kůpiť košelu Fero" "Kup aj mně, keď ťa nechytnů".
Cikáni
Cikán si dělá autoškolu. Přejede v pořádku křižovatku a instruktor se ho ptá: Jenom tak pro zajímavost, jaká tam byla značka? A cikán: Hliníková, vrátíme se?
Cikáni
Potkají se dvě cikánky. Kam jdeš, ptá se jedna druhé. Ále, byla jsem na gyndě. Druhá: Jó, a co? První: Nic, chtěl vidět poštěváka. Druhá: A píču vidět nechtěl? První: Né, na tebe se neptal.
Cikáni
Lusti cikan krizovku, az se dostane k vyrazu 'velky cerny ptak' na tri. Chvili premysli a pak napise 'MUJ'
Cikáni
- Dežo, řekni větu na ananas! - "Tata odjel do Doveru a na nas se vysral!"
Cikáni
Cikán čte cikánovi nápis na ceduli: "Cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou." "To se mi líbí, žádnej rasismus," říká druhej cikán, "a co tam ještě píšou?" "Bungee Jumping."
Cikáni
TOPlist