N2M0MWFk

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Ptaji se cikana na ulici: "Co si myslite o vstupu do NATO?" Cikan: "Jebem ti NA TO ty dilino"
Cikáni
Víte, co udělá cikán, když dokončí filozofickou fakultu? Sundá lešení a jde na zdrávku.
Cikáni
Lusti cikan (pro antirasisty Rom) krizovku: " Cerny velky ptak na tri pismena, co to muze bejt?" Po trech minutach vetrani mozkovych zavitu napise: "No prece... MUJ"
Cikáni
Cikanka chce jet vlakem. Prijde na nadrazi, jde k pokladne a rika pokladni: "Chcela by som listok na vlak," a pokladni se ji pta: "A kam to bude?" Cikanka odpovi: "Asi do ruky ty kravo, ne?"
Cikáni
Potkaji se dve cikanky a jedna povida -od kud jdes? - no od doktora - a scim si tam byla - no s filckama - to je divny ja je mam uz dva roku a jeste nebyly nemocny
Cikáni
Cikan v obchode s potravinami: Prosim si jedny jovky. Prodavacka se pta "co prosim, co to jsou ty JOVKY?" To nevim, tvrdi cikan, zena mi rano rekla "Kup volejovky"
Cikáni
Jaký je rozdíl mezi Romáriem a rómama? - Romário kope za Milán, rómové za Telecom.
Cikáni
Jede po dalnici chlapek v nejnovejsim modelu sportovniho Porsche a predjizdi vse, co se da. Na tachometru rucicka vyskoci na 270 km/h a les se sleje v jednu souvislou stenu. Najednou se v zadu objevi mala silueta jineho vozu a rychle se blizi. Porsche prida na 320 km/h ale nic nepomaha. Chvili na to se kolem proriti Trabant a zmizi za horizontem. Ridic Porsche neveri vlastnim ocim - predjel ho obycejny Trabant. Po nekolika kilometrech Porsche dojede Trabanta, ktery mezi tim zastavil a ridic si venku klidne pokuruje. Ten z Porsche zastavi take a povida: Pro Boha! Jak je to mozne? Nechces si auta vymenit? Trabantak chili vaha ale nakonec souhlasi. Kdyz oba odjizdi trabant man jeste zakrici: Pamatuj! Po 50 km musis doplnit vodu! Trabant se vzapeti rozjede na neuveritelnych 400 km/h a zda se, ze se nad dalnici vznasi. Po 50 kilometrech najednou sam od sebe zacne zpomalovat az uple zastavi. Ridic popadne kybl s vodou a bezi otevrit kapotu. Nadzvedne viko... 50 cikanu zoufale: Vodu...!
Cikáni
Cikan si na nadrazi kupuje listek a rika: Jeden listek na vlak A kam to bude pane? Do ruky ne ty dilino!... verze 2. Dyk, jaka je zvedava!
Cikáni
Stara Erzika rodi a Dezo jako spravny otec je pritom. Pan doktor tam chvilku hrabe, pak vytahne decko a bouchne ho po zadku. Dezo mu rika:"Pan doktor, po papuli ste mu mali dat. Co tam ma co robit, parchant maly.
Cikáni
Cikan chytne zlatou rybku a ta mu slibila, ze kdyz ji pusti, tak mu splni tri prani. Cikan si privede celou rodinu ke brehu a rika jim, at si kazdy rekne jedno prani. Mlady cikanek rika:"Ja bych chtel jezecka." Stary na to:"Do pice s jezkem." A stara:"UAAAAAAAH."
Cikáni
Ide skin po ulici a vidi stat cigana pri kope hovna. Podide k nemu poklepka ho po pleci a hovori: " Hej, co je, zlozil sa Ti kamarat?"
Cikáni
Přijde cikán do kostela a ptá se faráře:,, Nemáte pytel brambor?" Farář:,, Mám, ale dám ti ho s podmínkou, když se naučíš křižovat." Cikán:,, Ale já už to umím." Farář:,, No tak mi to předveď." Cikán to předvede:,, Ve jménu Otce, Ducha svatého, Amen, ale zapomene na Syna. Farář:,, A kde máš syna." Cikán:,, Čeká venku před kostelem na ty brambory."
Cikáni
Cikánom sa před Vánocema narodí děcko. ,, Peněz je málo, děcek máme hromadu, tož co s ním?" Idú za Gadžú.,, Gadžo, chceš dieťa?" Gadža:,, Tož dajte." Další rok zase před Vánocema sa jim narodí další děcko. Tož zase idú za Gadžú.,, Gadžo, chceš dieťa?" Gadža:,, Tož dajte." Další rok ZASE před Vánocema sa jim narodí další dieťa. Idú ZASE za Gadžú.,, Gadžo, chceš dieťa?" Gadža:,, Né nechcu, letos mám kapra."
Cikáni
Víte co je absolutní nesmysl? . . . . . . Cikán studující při zaměstnání.
Cikáni
Jdou dva cikáni přes stavbu a spadnou do vápna. První řekne: Ty vóle, co budéme dělat? Druhý: Ty vóle, si celej bílej a už by si chtěl pracóvat.
Cikáni
TOPlist