Y2YxMTNlMz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Tuhle jsem jel v tramvaji a koukám na reklamu na divadelní představení "Cikáni jdou do nebe". A hned pod názvem tohoto kusu byl vložen papírek a na něm bylo připsáno: "Ať jdou třeba do prdele"
Cikáni
Cikán, kaj robíš? V kancelárií. Ó ty se máš. A čo tam robíš? Betónujem
Cikáni
Cikán čte cikánovi nápis na ceduli: "Cikáni za 50,- bez gumy, bílý za 700,- s gumou." "To se mi líbí, žádnej rasismus," říká druhej cikán, "a co tam ještě píšou?" "Bungee Jumping."
Cikáni
Ptá se cikánka matky: ''Co to je ta svadobná noc?'' ''To je, když ti Dežo dá to nejcennější, co má, tam, kde ty chčiješ.'' ''To ne, Dežo by nikdy svoje adidasky do dřezu nedal!''
Cikáni
Na úřadu práce říká úředník cikánovi: "Máte mobil?" Cikán: "Ne, ještě vám leží na stole."
Cikáni
Grónsko: U spadlého letadla ČSA se sejde halda čechů a pláče. Přijedou záchranáři a ptají se. To jste tam měli příbuzné? Ne ale v tom letadle letěli cikáni. No a co má být. No voni měli pět míst volnejch.
Cikáni
Aký je rozdiel medzi prejdeným cigánom a prejdeným ježkom? Pred ježkom je vidno BRZDNÚ DRÁHU!
Cikáni
Jaky je rozdil mezi psem a cikanem? Pred psem je vetsinou brzdna draha
Cikáni
Lusti cikan krizovku, az se dostane k vyrazu 'velky cerny ptak' na tri. Chvili premysli a pak napise 'MUJ'
Cikáni
Přijde chlápek do cukrárny, kopne do stolu, odplivne si na zem a spustí: "Hele, šéfe, nemáš tu něco od Algidy?" Prodavač vytáhne pistoli, do cikána vyprázdní zásobník a pro sebe si zamumlá: "Jasně že máme, ty šmejde... Magnum..."
Cikáni
Cikan se mota po stavbě dřevěného mostu a jak kdyby něco hledal. Dojde k němu nadřízenej a ptá se co to jako ma byt. Cikan řika: ale delam delám, enom potřebuju najít dřevjenej hranolek dvacet na dvacet. Tak hledají voba a uvidí je mistr stavby. Donde za nima a riká: jako hosi co je? - oni mu reknou ze potrebujou najit hranolek 20 na 20. nic teda, hledajou všeci 3. Dojede majitel stavebni firmy uvidi to a rika - tak kurva hosi co je? Oni mu reknou ze musi najit hranolek 20 na 20. notak hledajou vsichni a po pul hodině se cikan zastavi a rika: Nic chlapi serem na to, já si sednu třeba na kulatinu.
Cikáni
Vite co to je maximani SCI-FI? ... ... ... Cikan, ktery studuje v praci.
Cikáni
V jednom kanadském kmeni přijde náčelník mezi své muže a praví: "Mám pro vás dvě zprávy: jednu dobrou a jednu špatnou. Ta špatná je, že k nám přijde spousta cikánů z Čech. Ale ta dobrá je, že chutnají jako bizoni."
Cikáni
Atletické závody a probíhá hod kladivem. Do klece vstoupí Čech roztočí kladivo a hodí 81metrů. Následuje velký potlesk a reprtér se ptá závodníka, kde že se to naučil takhle házet? Čech odpoví: "Jsem kovář a s kladivem pracuju dnes a denně." Po něm nastoupí slovák a dosáhne výkonu 82metrů. Ještě větší potlesk a reportér se ptá na to samé. Slovák odpoví: "Jsem dřevorubec, pracuji v lese a proto mám takovou sílu." Jako poslední jde na řadu cikán, opře se do toho a naměří mu 85metrů. Obrovské ovace a udivený reportér se táže, kde pracuje on. Cikán odpoví: "Jsem nezaměstnaný." Reportér se proto ptá, jak možné, že má takovou sílu? Cikán na to: Když jsem byl malý, tak mi dědeček povídal, jak ti někdo dá do ruky kladivo, lopatu nebo něco podobnýho, tak to zahoď jak nejdál můžeš...
Cikáni
De cikánka na nádraží a říká mnéé - dejte mi jeden lístek. A paní u pokladny: a kam to bude. No do ruky ty krévo né.
Cikáni
Cikan si zavola kurvu za 5000 aby mu ho vykourila. Kurva prijde do jeho bytu a v tom citi hrozny smrad. Uz by odesla, ale 5000 je 5000. Rika si: "Za chvilku to mam za sebou." Kdyz uz mu ho kouri, cikan se uprdne. Kurva mu rika: "Mate recht, konecne se tu vyvetralo."
Cikáni
TOPlist