OTZlZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Cikán vběhne na pracák a už ode dveří volá: "Pánko velkomožný, ja du robiť. Buďem robiť od rána do noci, aj o sobotách budem robiť, aj cez Vianočné svátky. Dajťe mi dajaků robotu" Úředník se podívá přes brýle a řekne: "No, měl bych tady pro tebe místo ředitele ve fabrice, bereš to?" "Pánko velkomožný, vy si zo mňa robíte srandu!" "Jo, ale ty si s tím začal!"
Cikáni
Přijde chlápek do cukrárny, kopne do stolu, odplivne si na zem a spustí: "Hele, šéfe, nemáš tu něco od Algidy?" Prodavač vytáhne pistoli, do cikána vyprázdní zásobník a pro sebe si zamumlá: "Jasně že máme, ty šmejde... Magnum..."
Cikáni
- Vite jak se rekne po cikansku "daleko "? - No prece " Toronto "
Cikáni
Co je cigansky triatlon? Peso na kupalisko, a naspat bicyklom.
Cikáni
Vyjmenovaná slova cikána: Sytý, syn, sýr, syrový, sychravý, syfylys... sypyča.
Cikáni
Jak se říká cikánovi v obleku? "Obžalovaný, vstaňte!"
Cikáni
Potká běloch cikána a povídá,, Kampak jdeš cikáne?" cikán na to odpoví,, Ale do kina" běloch se ptá,, A co dávaj?" ,, Cikáni jdou do nebe" běloch se usměje a po chvíli říká,, A co takhle, cikáni jdou do práce" cikán na to,, Na vědeckofantastický nechodím."
Cikáni
Cikán si dělá autoškolu. Přejede v pořádku křižovatku a instruktor se ho ptá: Jenom tak pro zajímavost, jaká tam byla značka? A cikán: Hliníková, vrátíme se?
Cikáni
Ako pomozeme topiacemu sa ciganovi? Hodime mu kotvu.
Cikáni
Svine cikanske " do plynu s vama".
Cikáni
Přijde cikán ke kase v Penny Marketu a spustí: "Daj mi pivo, pičo" Překvapená prodavačka se dožaduje tedy alespoň slušného chování povídá: "A co takhle kouzelný slovíčko" a cikán zadrmolí: "Abrakadabra, pivo pičo."
Cikáni
Stopne cikán dva skinhidy v autě a ptá se jich jestli ho vezmou do Berouna. Vezmem, ale máme jednu podmínku! A jakou, ptá se cikán. Celou dobu, co s náma pojedeš, budeš držet v hubě tenisák. No dobře a kde ho máte? Vzadu, za autem!
Cikáni
Príde Cigán k lekárovi a hovorí:
Cikáni
Jedna cikánka druhé: "Moj Dežo má milenku?!?!" "A jak jsi to poznala?" "Za poslední čtvrt rok si umyl nohy už dvakrát..."
Cikáni
Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká: Každému z Vás splním jedno přání. Cikán: -Chci aby žid zdechnul. Žid: -Chci aby cikán zdechnul. Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.
Cikáni
Co je to "největší absurdita"...? Cikán studující při zaměstnání...
Cikáni
TOPlist