YTJjYzBlYj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Jednoho dne se v CR premnozi holubi a svymi bobky pokryji vsechny stavby a pametihodnosti v cele zemi. Turisti houfne odjizdeji a tak se Havel rozhodne vyhlasit soutez - kdo si s holuby poradi dostane milion Hlasi se spousta lidi, ale nic nezabira. Kdyz uz dojde veskera nadeje pririti se chlapek a rika, ze to svede. Havel a cely parlament se proto sejde jednoho dne na Letne a pozoruji. Onen chlapek otevre kufrik a z nej vyleti ruzovy holub a upaluje na zapad. Najednou vsichni ostatni holubi se zvednou taky a leti za tim ruzovym. Vsichni zasnou, akorat Sladek je pohotovy: A co takhle ruzovy cikan?
Cikáni
Jde cikán po ulici a potká ho druhý.,, Kam ideš, Jaro?" ,, Ále, idu si kúpit košulu."odpoví Jaro ,, Tož esli ťa nechytnú, tak ně kup taky."
Cikáni
- Dežo, řekni větu na ananas! - "Tata odjel do Doveru a na nas se vysral!"
Cikáni
Cikáni na stavbe: Fero vidis tu muchu? Nie, kde? Chlapi koncime, zla viditelnost.
Cikáni
Stojí cikán na střeše, okolo jde skin křičí na něj."Cikáne, co tam děláš? Cikán: Chytám bronz! Skin: Tak poď dolu, budeš chytat olovo!
Cikáni
Jedna cikánka druhé: "Moj Dežo má milenku?!?!" "A jak jsi to poznala?" "Za poslední čtvrt rok si umyl nohy už dvakrát..."
Cikáni
Potkaji se dve cikanky a jedna povida -od kud jdes? - no od doktora - a scim si tam byla - no s filckama - to je divny ja je mam uz dva roku a jeste nebyly nemocny
Cikáni
Stara Erzika rodi a Dezo jako spravny otec je pritom. Pan doktor tam chvilku hrabe, pak vytahne decko a bouchne ho po zadku. Dezo mu rika:"Pan doktor, po papuli ste mu mali dat. Co tam ma co robit, parchant maly.
Cikáni
Jak se říká cikánovi v obleku? "Obžalovaný, vstaňte!"
Cikáni
Ako pomozeme topiacemu sa ciganovi? Hodime mu kotvu.
Cikáni
Vite, co se stane z Cikana, kdyz ho prejede parni valec? CD ROM.
Cikáni
Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká: Každému z Vás splním jedno přání. Cikán: -Chci aby žid zdechnul. Žid: -Chci aby cikán zdechnul. Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.
Cikáni
Príde Cigán k lekárovi a hovorí:
Cikáni
Jde takhle cikan a najednou je po kolena v bazine. Za chvili jde kolem skin. cikan rika: 'Skine, prosim pomoz mi. Sme jedna rodina.' 'Az mi vykouris.' rika skin. 'tak to teda ne!' Uz je po pas v bahne, kdyz jde okolo dalsi skin, tak cikan zase prosi a skin: 'Az mi vykouris.' 'To teda ne.' Za chvili uz je cikanovi videt jenom hlava a jde kolem treti skin. Cikan spust: 'Skine, prosim, pomoz mi. Ja ti klidne vykourim, jenom me vytahni.' Na to skin: 'ty svine tepla.' a dupne na nej.
Cikáni
Pride cigan na pracovni urad a povida: -Pani ja by som robil az by se zo mna kurilo. Dajte mi flek! - -No, tak mame pro vas misto reditele. Pracovni doba ctyri dni v tydnu, plat 100 00 Kc, k dispozici auto, sekretarka... Ciganovii to bylo divne - Vy si zo nma robite srando ne? - No jo ale vy ste zacal...
Cikáni
Cikan si na nadrazi kupuje listek a rika: Jeden listek na vlak A kam to bude pane? Do ruky ne ty dilino!... verze 2. Dyk, jaka je zvedava!
Cikáni
TOPlist