OTQ3OWE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Ako pomozeme topiacemu sa ciganovi? Hodime mu kotvu.
Cikáni
Vite, co je to stroj LK3C?? Přece lopata, krumpac, tri cikani.
Cikáni
Cikan kde robiš? na letištu A s cím lítáš? s hadrem po schodech
Cikáni
Potkají se dvě cikánky. Kam jdeš, ptá se jedna druhé. Ále, byla jsem na gyndě. Druhá: Jó, a co? První: Nic, chtěl vidět poštěváka. Druhá: A píču vidět nechtěl? První: Né, na tebe se neptal.
Cikáni
- Dežo, řekni větu na ananas! - "Tata odjel do Doveru a na nas se vysral!"
Cikáni
Potkají se dva Romové. "Kaďal ideš Déžo?". "Idem si kůpiť košelu Fero" "Kup aj mně, keď ťa nechytnů".
Cikáni
Znáte nejkratší vtip? . . . . Cikán pracuje.
Cikáni
Víte co udělá cikán, když doděla filozofickou fakultu? Sundá lešení a jde na právnickou.
Cikáni
Přijde chlápek do cukrárny, kopne do stolu, odplivne si na zem a spustí: "Hele, šéfe, nemáš tu něco od Algidy?" Prodavač vytáhne pistoli, do cikána vyprázdní zásobník a pro sebe si zamumlá: "Jasně že máme, ty šmejde... Magnum..."
Cikáni
Ptá se cikánka matky: ''Co to je ta svadobná noc?'' ''To je, když ti Dežo dá to nejcennější, co má, tam, kde ty chčiješ.'' ''To ne, Dežo by nikdy svoje adidasky do dřezu nedal!''
Cikáni
Ve městě se rozmnožili holubi a všechno bylo zaneřáděné. Starosta vypsal konkurs, že město zaplatí milion, když ho někdo holubů zbaví... Přihlásil se jeden a povídá:. "Zbavím vás holubů zadarmo, ale nesmíte mi dát žádnou otázku. Pokud mi nějakou otázku položíte, tak mi pak musíte ten milion vyplatit!". Vytáhl z tašky žlutého holuba, vypustil ho a všichni holubi z města letěli za žlutým holubem neznámo kam... Starosta chvíli přemýšlel a pak řekl:. "Vím, bude nás to stát milion, ale stejně se Vás musím zeptat... Nemáte náhodou ještě žlutého cikána?!?
Cikáni
Cikan si zavola kurvu za 5000 aby mu ho vykourila. Kurva prijde do jeho bytu a v tom citi hrozny smrad. Uz by odesla, ale 5000 je 5000. Rika si: "Za chvilku to mam za sebou." Kdyz uz mu ho kouri, cikan se uprdne. Kurva mu rika: "Mate recht, konecne se tu vyvetralo."
Cikáni
Cikáne - kde děláš? Nikde. A ty? Já mu pomáhám.
Cikáni
Baví se dvě cikánky na nádraží: "Hele, kam jedeš?" "Ale, do Budějovic, bude Země živitelka." "Aha, to já jedu do Prahy. Bude ze mě kurva."
Cikáni
Prijede chlap z vojny do Prahy a shani nakou kurvu, ma ale u sebe jen 100,- Kc. Tak obchazi vsechny Night cluby a sex servisy, jenze vsude se mu jen vysmejou. Tak potka na Vaclavaku takovou hnusnou cikanku a ze prej mu teda da i za tu stovku. Tak spolu zajdou do podchodu, on ji tam vojede, zaplati a najednou ho zacnou svrbet koule. Tak na ni zacne rvat: "Ty kurvo, proc jsi mi nerekla ze mas filcky!?" A ona mu odpovi: "Ne ty vole, co bys chtel za kilo, krevety?"
Cikáni
Prijde cikanka na policejni stanici a rika: pane policajt, mne okradli! A co vam ukradli? Pta se policajt. Asi 40 penezenek, rika cikanka
Cikáni
TOPlist