Mjk4YzMzYz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Lusti cikan (pro antirasisty Rom) krizovku: " Cerny velky ptak na tri pismena, co to muze bejt?" Po trech minutach vetrani mozkovych zavitu napise: "No prece... MUJ"
Cikáni
Svine cikanske " do plynu s vama".
Cikáni
Potká běloch cikána a povídá,, Kampak jdeš cikáne?" cikán na to odpoví,, Ale do kina" běloch se ptá,, A co dávaj?" ,, Cikáni jdou do nebe" běloch se usměje a po chvíli říká,, A co takhle, cikáni jdou do práce" cikán na to,, Na vědeckofantastický nechodím."
Cikáni
Jede po dalnici chlapek v nejnovejsim modelu sportovniho Porsche a predjizdi vse, co se da. Na tachometru rucicka vyskoci na 270 km/h a les se sleje v jednu souvislou stenu. Najednou se v zadu objevi mala silueta jineho vozu a rychle se blizi. Porsche prida na 320 km/h ale nic nepomaha. Chvili na to se kolem proriti Trabant a zmizi za horizontem. Ridic Porsche neveri vlastnim ocim - predjel ho obycejny Trabant. Po nekolika kilometrech Porsche dojede Trabanta, ktery mezi tim zastavil a ridic si venku klidne pokuruje. Ten z Porsche zastavi take a povida: Pro Boha! Jak je to mozne? Nechces si auta vymenit? Trabantak chili vaha ale nakonec souhlasi. Kdyz oba odjizdi trabant man jeste zakrici: Pamatuj! Po 50 km musis doplnit vodu! Trabant se vzapeti rozjede na neuveritelnych 400 km/h a zda se, ze se nad dalnici vznasi. Po 50 kilometrech najednou sam od sebe zacne zpomalovat az uple zastavi. Ridic popadne kybl s vodou a bezi otevrit kapotu. Nadzvedne viko... 50 cikanu zoufale: Vodu...!
Cikáni
Dezo krade kabel Dezo krade nove polozeny kabel. A aby se k nemu dostal, musel za noc vykopat diru dva metry hlubokou a sto metru dlouhou. Ale mel smulu. Kdyz ten kabel rano tahal z diry chytla ho policie. A policista koukne na tu diru a povida - Dezo dezo, takovou krasnou diru jsi za noc vykopal a ty krades. Proc se nezivis kopanim kanalu? Dezo zbledne a zarve: Daj boh to nie, to bysom musel pracovat...
Cikáni
Fero mel jsi chleba? Ne, ale bracha videl katalog.
Cikáni
Vite, co se stane z Cikana, kdyz ho prejede parni valec? CD ROM.
Cikáni
Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní: "Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!" Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš: "Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!" Otočí se k cikánovi a ten na něho: "Na mě nesahej, ty p*čo, já mám invalidní důchod!"
Cikáni
Cikáni a Měsíc Víte co je to jeden cikán na Měsíci?
Cikáni
Stopne cikán dva skinhidy v autě a ptá se jich jestli ho vezmou do Berouna. Vezmem, ale máme jednu podmínku! A jakou, ptá se cikán. Celou dobu, co s náma pojedeš, budeš držet v hubě tenisák. No dobře a kde ho máte? Vzadu, za autem!
Cikáni
-Od coho mas opuchnute usta? Pytaju sa Deza. -Sedela tam mucha, a zena ju zabila valkom na cesto, vravi Dezo.
Cikáni
Jaký je rozdíl mezi Romáriem a rómama? - Romário kope za Milán, rómové za Telecom.
Cikáni
Chlap příjde z vojny do Prahy a schání ňákou kurvu, má ale jenom
Cikáni
Ptaji se cikana na ulici: "Co si myslite o vstupu do NATO?" Cikan: "Jebem ti NA TO ty dilino"
Cikáni
Hospodě se vysílá hokejový zápás ČR: USA. Přijde tam cikán a ptá se: "Jak hrajou naši?" hostinský mu odpoví: "Ale vaši dneska vůbec nehrajou!"
Cikáni
Stojí cikán na střeše, okolo jde skin křičí na něj."Cikáne, co tam děláš? Cikán: Chytám bronz! Skin: Tak poď dolu, budeš chytat olovo!
Cikáni
TOPlist