NWI4YW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Bezprostředně po prvním vystoupení nového artisty přiběhl k němu ředitel a tiskne mu nadšeně ruku: "Bylo to vynikající, mistře!" Artista ho změří svým chladným pohledem a praví: "Tak proč nesedíte v publiku a netleskáte?"
Cirkusy
Zavolal si ředitel klauna a povídá mu přísně: "Máte výpověď, August!" "A pročpak, pane řediteli?" nechápe klaun. "Už začínáte být lidem pro smích..."
Cirkusy
"Tati, pojď se se mnou podívat do cirkusu." "Nemám čas, Martinko." "Včera kluci říkali, že tam jezdí na tygrovi nahá žena." "No dobře, tak půjdu, tygra sem už dlouho neviděl."
Cirkusy
Přijde zajíc se zajičicí do cirkusu. Je představení, kde kouzelník vytahuje z klobouku jednoho zajíce za druhým. Po skončení cirkusu povídá zaječice zajícovi: "Miláčku, ale náš způsob je určitě příjemnější!"
Cirkusy
Přijde vrhač nožů do manéže a zeptá se: "Našel by se tu nějaký dobrovolník?" Přihlásí se pět lidí. Vrhač vybere jednoho z první řady, postaví ho ke kůlu a zaváže si oči. Od kůlu udělá 30 kroků dopředu, otočí se a hodí. Na to odpoví celé publikum velkým aplausem, vrhač nožů si sundá šátek z očí, spatří nůž zabořený 1 cm nad hlavou dobrovolníka a zařve: "Ticho! Ticho! Vždyť já ho netrefil!"
Cirkusy
"Představte si, pane řediteli, že jsem včera vypil dvaatřicet minerálek!" "Kristepane, klaun! Proč tolik?" "Na vztek! Víte přece, že jsem abstinent..."
Cirkusy
"Proč nosíte ten děravý deštník, klaune?" "Abych viděl, kdy přestane pršet..."
Cirkusy
"Představ si BEPO, že jsem během pěti minut zabil deset much. Čtyři samečky a šest samiček." "Prosím tě, a jak jsi je rozeznal?" "Klidně, ty samečky jsem zabil u piva a ty samičky na zrcadle!"
Cirkusy
Přijde chlap do cirkusu a hned za ředitelem, že má úžasné číslo. Ředitel se jde tedy podívat do manéže, co je to za zázrak. Chlápek se rozeběhne a začne mávat rukama. Vyletí metr nad zem a pak už lítá po celé manéži. Vylétne až ke stropu a pak zase zpět. Když dosedne na zem, ptá se dychtivě ředitele, co si o tom myslí. Ředitel se zamyslí a pak praví: "Nic jiného neumíte, jen napodobovat ptáky?!"
Cirkusy
"Kde pracuješ?" "V cirkuse." "Dobrá práce?" "Ujde to. Dvakrát denně strčím na chvíli hlavu lvovi do tlamy a potom mám zase volno."
Cirkusy
August, jste opravdu tak hloupý, že nerozeznáte osla od koně? . . . . Copak jsem vám někdy řekl koni pane řediteli?
Cirkusy
Cestovatel narazí v džungli na slona, který šíleně řve bolestí, protože má v noze zapíchnutý obrovský trn. Je mu slona líto, a proto mu trn opatrně vytáhne. Slon se na něj vděčně zadívá a odkulhá do džungle. O mnoho let později navštíví zestárlý cestovatel cirkus a sedí v první řadě. Přijde výstup se slony a jeden ze slonů si cestovatele stále prohlíží. Nakonec se utrhne, přiběhne k okraji manéže, popadne cestovatele do chobotu, praští s ním párkrát o zem a udupe ho k smrti. Proč? (Byl to úplně jiný slon.)
Cirkusy
"Víte, pane řediteli, co roste bez slunce i bez vody?" "Nevím, klaun." "Přece ceny."
Cirkusy
Víte, kolik cirkusáků je potřeba na výměnu žárovky? . . Dva. Jeden šroubuje a druhý dělá na buben virbl.
Cirkusy
"A nebojíte se, klaune, chodit sám v noci po městě?" "Nebojím, pane řediteli. Já znám karate, džudo..." "No to jste výborný, klaun!" "... a ještě pár japonských výrazů."
Cirkusy
Manželka jednoho postaršího, trochu tělnatějšího drezéra, který si dal rád po obědě dvacet, se jednou celá udýchaná vracela z většího nákupu. Vešla do maringotky, hodila tašky na stůl, unaveně dopadla na židličku a spustila: "Ty chlape jeden líná. Co jsem byla pryč, nic jsi neudělal?" "Ale jo. Zrovna před chvílí jsem nalakoval tu židličku, co na ní sedíš."
Cirkusy
TOPlist