YTk1MTY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
"Představ si BEPO, že jsem během pěti minut zabil deset much. Čtyři samečky a šest samiček." "Prosím tě, a jak jsi je rozeznal?" "Klidně, ty samečky jsem zabil u piva a ty samičky na zrcadle!"
Cirkusy
K řediteli cirkusu přijde chlap a vysvětluje mu, jaké má připravené nové číslo, které má oživit obehraný program. "Do obrovské kádě v manéži se nalejou řídké výkaly, u stropu bude viset na laně pytel s pískem. Dovedete si představit, pane řediteli, tu krásu… Podělaná manéž, podělaní diváci, podělaný chlap, co přeseknul to lano, podělaná hudba zahraje tuš a já vejdu celý v bílém."
Cirkusy
"Představte si, pane řediteli, že jsem včera vypil dvaatřicet minerálek!" "Kristepane, klaun! Proč tolik?" "Na vztek! Víte přece, že jsem abstinent..."
Cirkusy
Klaun August běhá dokolečka a křičí: "Pane řediteli, pane řediteli!" "Co je zase, August?" "Pane řediteli, může se říkat panu řediteli osle?" "Samozřejmě, že ne, August!" "A pane řediteli, může se oslovi říkat pane řediteli?" "To se může, August!" "Tak to vám pěkně děkuju, pane řediteli!"
Cirkusy
"Včera jsem byl ve varieté. Kouzelník tam strčil krásnou ženskou do bedny a pak ji přeřízl." "No a? To já umím i v autě."
Cirkusy
Vypráví klaun kolegovi: "V těchto botách již vystupuji patnáct let a pořád jsou dobré!" "A kdes je kupoval?" "Ty jsem nekupoval, ty jsem zdědil po dědovi."
Cirkusy
Přijde borec do hospody a vidí, že je tam úplně prázdno. Tak si sedne k baru a říká majiteli hospody, že by pro něj měl skvělý nápad, jak zvednout návštěvnost. Majitel je pochopitelně celkem vstřícný, jelikož by to rád přivítal. Tak ten chlápek vytáhne takovou plechovou krabici a na ni postaví kachnu s kloboukem. A kachna najednou začne tancovat na špičkách. Majiteli se to hrozně líbí a tak říká, že to za těch pět stovek, o které si ten maník řekl, bere. Plácnou si, krabici postaví na pult. Do druhého dne se novinka rozkřikne a každý se jde podívat. V hospodě narváno. Zase přijde ten chlápek a baví se s majitelem: "Tak co, jak jste spokojený?" "Jo, je to bezva. Jen mi řekněte, jak to uděláte, aby ta kachna přestala tancovat?" "To je snadné. Stačí otevřít tu krabici a sfouknout ty svíčky uvnitř."
Cirkusy
Přijde zajíc se zajičicí do cirkusu. Je představení, kde kouzelník vytahuje z klobouku jednoho zajíce za druhým. Po skončení cirkusu povídá zaječice zajícovi: "Miláčku, ale náš způsob je určitě příjemnější!"
Cirkusy
Nadává cirkusák: "Nepřeje nám počasí, když je venku pěkně jdou lidi do přírody nebo jsou u vody a když je škaredě, tak raději sedí doma."
Cirkusy
Před vstupem do manéže artistka svému partnerovi povídá: "Luisi, teď se ohnu a ty se honem podívej, jestli mi pod minisukní nekoukají ty krajkový kalhotky. Tak rychle, co vidíš?" "Co vidím? Že sis ty krajkový kalhotky zapomněla v maringotce..."
Cirkusy
"August, proč nosíte mimo představení jednu botu černou a druhou botu hnědou?" "Abych je rychle vonosil, já mám totiž ještě jeden takovej pár doma."
Cirkusy
Diváci v cirkuse se popadali za břicho. V bufetu prodávali zkaženou zmrzlinu.
Cirkusy
"Tati, pojď se se mnou podívat do cirkusu." "Nemám čas, Martinko." "Včera kluci říkali, že tam jezdí na tygrovi nahá žena." "No dobře, tak půjdu, tygra sem už dlouho neviděl."
Cirkusy
Do městečka přijel cirk a s ním i hromada atrakcí. Tak se Lojza, který se pořád motal kolem, nechal najmout, aby dělal medvěda. Navlékli ho do medvědího převleku, nasadili hlavu a tak vypadal úplně stejně jako medvěd. Poté ho strčili do medvědí klece. Lojza skáče, řve, bručí, dupe, jako pravý medvěd. Dupe ale tak silně, že se proboří do lví klece. "Tak nyní se poseru," zařval, když uviděl obrovského lva. Ale ze lva se ozvalo: "Tos nemohl promluvit dřív? Já už to mám v kalhotech..."
Cirkusy
Povídá klaun řediteli: "Pane řediteli, dnes po představení budu mít večeři za patnáct tisíc korun!" "To se pořádně rozšoupneš, klaun. Půjdeš do nějaké lepší restaurace?" diví se ředitel. "Ale kdepak, jen jsem ukradl jednoho čistokrevného psa s rodokmenem!"
Cirkusy
Večerní představení v cirkuse vrcholí, přichází jedinečné číslo drezúry s krokodýlem. Krotitel si rozepíná kalhoty a vkládá své přirození do otevřené tlamy krokodýla. Virbl. Krotitel začne mlátit krokodýla do hlavy a za obrovského jásotu obecenstva vytahuje své přirození z tlamy a skrývá ho do bezpečí kalhot. Když se publikum částečně utiší, ptá se: "Troufne si někdo z přítomných to také zkusit?" Přihlásí se jedna žena: "Já bych chtěla, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!"
Cirkusy
TOPlist