NTZjN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Ředitel: "Ale Bipo, jak jste mohl poradit Bepovi, aby si vzal proti kašli ricinový olej? Copak to proti tomu pomáhá?" "To bych řekl, a jak. Podívejte se na Bepa, jak se drží sloupu a bojí se zakašlat."
Cirkusy
"Střelnice mi byly ukradeny z pátku na sobotu, když jsem je minulý týden dal dceři s kolotočem jako svatební dar."
Cirkusy
Přijde zajíc se zajičicí do cirkusu. Je představení, kde kouzelník vytahuje z klobouku jednoho zajíce za druhým. Po skončení cirkusu povídá zaječice zajícovi: "Miláčku, ale náš způsob je určitě příjemnější!"
Cirkusy
Nadává cirkusák: "Nepřeje nám počasí, když je venku pěkně jdou lidi do přírody nebo jsou u vody a když je škaredě, tak raději sedí doma."
Cirkusy
V hospodě se baví o imitátorech: "Jeden z hostů se též po dlouhém poslouchání zapojí do hovoru. "Ty příhody, co tady vypravujete, jsou pro malé děti. To já znám jednoho imitátora, ten když zakokrhá, tak začne vycházet slunce!"
Cirkusy
"Tati, pojď se se mnou podívat do cirkusu." "Nemám čas, Martinko." "Včera kluci říkali, že tam jezdí na tygrovi nahá žena." "No dobře, tak půjdu, tygra sem už dlouho neviděl."
Cirkusy
"Kde pracuješ?" "V cirkuse." "Dobrá práce?" "Ujde to. Dvakrát denně strčím na chvíli hlavu lvovi do tlamy a potom mám zase volno."
Cirkusy
Klaun vejde do trafiky a žádá čtyři pětikorunové známky na pohledy. Trafikantka mu užuž chce odtrhnout z archu čtyři kusy vedle sebe, když klaun ji zadrží ruku. "Promiňte, prosím, ale tuhle, tuhle, tuhle." Pak chvíli přemýšlí a potom bodne doprostřed archu: "A asi tuhle!"
Cirkusy
"Představ si BEPO, že jsem během pěti minut zabil deset much. Čtyři samečky a šest samiček." "Prosím tě, a jak jsi je rozeznal?" "Klidně, ty samečky jsem zabil u piva a ty samičky na zrcadle!"
Cirkusy
Na náměstí vystupuje provazochodec, paní obchází s kloboukem diváky. Pan Novák se diví: "Proč vybíráte, vždyť ještě nespadl?"
Cirkusy
K řediteli cirkusu přijde chlap a vysvětluje mu, jaké má připravené nové číslo, které má oživit obehraný program. "Do obrovské kádě v manéži se nalejou řídké výkaly, u stropu bude viset na laně pytel s pískem. Dovedete si představit, pane řediteli, tu krásu… Podělaná manéž, podělaní diváci, podělaný chlap, co přeseknul to lano, podělaná hudba zahraje tuš a já vejdu celý v bílém."
Cirkusy
Povídá klaun řediteli: "Pane řediteli, dnes po představení budu mít večeři za patnáct tisíc korun!" "To se pořádně rozšoupneš, klaun. Půjdeš do nějaké lepší restaurace?" diví se ředitel. "Ale kdepak, jen jsem ukradl jednoho čistokrevného psa s rodokmenem!"
Cirkusy
"A slepici by jste dovedl napodobit?" táže se ředitel klauna, který mu předvádí své nové číslo. "Ale ovšem." "Dobře, tak mi sneste vejce."
Cirkusy
K řediteli cirku přijde chlápek s žádostí o místo krotitele tygrů. "Bohužel dnes už je obsazené, ale zkuste přijít zítra."
Cirkusy
Před vstupem do manéže artistka svému partnerovi povídá: "Luisi, teď se ohnu a ty se honem podívej, jestli mi pod minisukní nekoukají ty krajkový kalhotky. Tak rychle, co vidíš?" "Co vidím? Že sis ty krajkový kalhotky zapomněla v maringotce..."
Cirkusy
"Co se ti stalo?" ptá se cirkusák klauna, když vidí, jakou má na čele bouli. "Představ si, lékař mi radil, abych používal toaletní vodu, a při splachování mi prkýnko spadlo na hlavu."
Cirkusy
TOPlist