OTZhM2I5ND

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
"Střelnice mi byly ukradeny z pátku na sobotu, když jsem je minulý týden dal dceři s kolotočem jako svatební dar."
Cirkusy
"A nebojíte se, klaune, chodit sám v noci po městě?" "Nebojím, pane řediteli. Já znám karate, džudo..." "No to jste výborný, klaun!" "... a ještě pár japonských výrazů."
Cirkusy
Povídá kouzelník: "Najde se tady nějaká statečná žena, kterou bych nechal zmizet v této bedně..." Z hlediště se ozve: "Vemte si mou manželku..."
Cirkusy
Ředitel: "Ale Bipo, jak jste mohl poradit Bepovi, aby si vzal proti kašli ricinový olej? Copak to proti tomu pomáhá?" "To bych řekl, a jak. Podívejte se na Bepa, jak se drží sloupu a bojí se zakašlat."
Cirkusy
"Pane řediteli," ptá se klaun, "kdo může víc, ředitel nebo blecha?" "Co je to za hloupou otázku, klaun? Samozřejmě, že víc může pan ředitel!" "Oho, tak když můžete víc, pane řediteli, tak zkuste kousnout blechu do zadku!"
Cirkusy
V hospodě se baví o imitátorech: "Jeden z hostů se též po dlouhém poslouchání zapojí do hovoru. "Ty příhody, co tady vypravujete, jsou pro malé děti. To já znám jednoho imitátora, ten když zakokrhá, tak začne vycházet slunce!"
Cirkusy
Inspektor manéže k novému klaunovi: "August! Zezadu jste mi nějak povědomý. Nekopal jsem vám už v nějakém cirkuse do zadku?"
Cirkusy
Na náměstí vystupuje provazochodec, paní obchází s kloboukem diváky. Pan Novák se diví: "Proč vybíráte, vždyť ještě nespadl?"
Cirkusy
Večerní představení v cirkuse vrcholí, přichází jedinečné číslo drezúry s krokodýlem. Krotitel si rozepíná kalhoty a vkládá své přirození do otevřené tlamy krokodýla. Virbl. Krotitel začne mlátit krokodýla do hlavy a za obrovského jásotu obecenstva vytahuje své přirození z tlamy a skrývá ho do bezpečí kalhot. Když se publikum částečně utiší, ptá se: "Troufne si někdo z přítomných to také zkusit?" Přihlásí se jedna žena: "Já bych chtěla, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!"
Cirkusy
Zavolal si ředitel klauna a povídá mu přísně: "Máte výpověď, August!" "A pročpak, pane řediteli?" nechápe klaun. "Už začínáte být lidem pro smích..."
Cirkusy
Víte, kolik cirkusáků je potřeba na výměnu žárovky? . . Dva. Jeden šroubuje a druhý dělá na buben virbl.
Cirkusy
Toulá se chlápek po pouti. Až dojde ke dvěma stanům. Na tom větším je napsáno "CIRKUS" a na tom druhém visí nápis "POKLADNA - Kdo neuhádne, vyhraje vstupenku do cirkusu." Chlapík si říká: "To přece nebude nic těžkýho, budu hrát hloupého a dostanu zadarmo lístek." Tak jde dovnitř stanu s nápisem "POKLADNA" a tam je tma. Náhle se z nějakého ampliónu ozve: "Udělej šest kroků dopředu!" Tak je udělá. Amplión zase: "Teď tři kroky doleva!" Raz, dva, tři kroky. Amplión: "A teď dva dozadu!" Chlap udělá krok a spadne do díry vyplněné něčím hustým a mazlavým. "No sakra, to jsou snad sračky nebo co!" "Uhodnul, další!"
Cirkusy
Diváci v cirkuse se popadali za břicho. V bufetu prodávali zkaženou zmrzlinu.
Cirkusy
"August, proč nosíte mimo představení jednu botu černou a druhou botu hnědou?" "Abych je rychle vonosil, já mám totiž ještě jeden takovej pár doma."
Cirkusy
Kouzelník vytahuje z klobouku jednoho králíka za druhým a podává je skromně oděné, tělesně vyspělé asistence. "Nádherní králící," povídá paní Nováková. "Jací králíci," povídá manžel.
Cirkusy
Přijde chlap do cirkusu a hned za ředitelem, že má úžasné číslo. Ředitel se jde tedy podívat do manéže, co je to za zázrak. Chlápek se rozeběhne a začne mávat rukama. Vyletí metr nad zem a pak už lítá po celé manéži. Vylétne až ke stropu a pak zase zpět. Když dosedne na zem, ptá se dychtivě ředitele, co si o tom myslí. Ředitel se zamyslí a pak praví: "Nic jiného neumíte, jen napodobovat ptáky?!"
Cirkusy
TOPlist