N2FkODA

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
"Pane řediteli, pane řediteli! Jestlipak víte, co dělá pes, když stojí na třech nohách?" "Ale August, to se přece nehodí, tady před diváky..." "A proč ne? Přece dává pánovi pac!"
Cirkusy
"Včera jsem byl ve varieté. Kouzelník tam strčil krásnou ženskou do bedny a pak ji přeřízl." "No a? To já umím i v autě."
Cirkusy
"A nebojíte se, klaune, chodit sám v noci po městě?" "Nebojím, pane řediteli. Já znám karate, džudo..." "No to jste výborný, klaun!" "... a ještě pár japonských výrazů."
Cirkusy
"Pane řediteli," ptá se klaun, "kdo může víc, ředitel nebo blecha?" "Co je to za hloupou otázku, klaun? Samozřejmě, že víc může pan ředitel!" "Oho, tak když můžete víc, pane řediteli, tak zkuste kousnout blechu do zadku!"
Cirkusy
Víte, kolik cirkusáků je potřeba na výměnu žárovky? . . Dva. Jeden šroubuje a druhý dělá na buben virbl.
Cirkusy
Beda Lak, všestranný artista, žonglér, kouzelník a humorista, chodíval před polednem do známé kavárny U Nováků. Jednou se po Praze roznesla zpráva, že Beda Lak nečekaně opustil tento svět. Redaktor jistého deníku volal hned do kavárny U Nováků. Pan vrchní vzal sluchátko, vyslechl onu smutnou zvěst a potom pravil: "Momentíček, já se jdu pro jistotu podívat. Víte, on si pan Lak před minutou objednal druhé pivo, tak abych ho netočil zbytečně..."
Cirkusy
Zavolal si ředitel klauna a povídá mu přísně: "Máte výpověď, August!" "A pročpak, pane řediteli?" nechápe klaun. "Už začínáte být lidem pro smích..."
Cirkusy
Na dveře ředitelské maringotky v noci kdosi buší a volá: "Pane řediteli, hoří cirkus!" "Tak proč budíte mě? Vzbuďte raději polykače ohně!"
Cirkusy
Řediteli cirkusu přišel dopis od jakéhosi pro něj neznámého artisty, stálo tam: "Polykám meče metr dlouhé, žádám o angažmá!" Tak ředitel odepsal, že je to běžné a přišel mu dopis: "Já vím, jenže já jsem lilipután vysoký osmdesát centimetrů."
Cirkusy
Za ředitelem cirkusu doběhne ošetřovatel: "Pane řediteli, slon nám prochlad, strašně kašle." Řiditel: "Dejte mu půl vědra horkého grogu." Druhý den se ředitel ptá: "Tak, jak se má ten nemocný slon?" "Ten nemocný se už má dobře, ale teď strašně kašlou všichni ostatní!"
Cirkusy
"Proč nosíte ten děravý deštník, klaune?" "Abych viděl, kdy přestane pršet..."
Cirkusy
K řediteli cirkusu přijde chlap a vysvětluje mu, jaké má připravené nové číslo, které má oživit obehraný program. "Do obrovské kádě v manéži se nalejou řídké výkaly, u stropu bude viset na laně pytel s pískem. Dovedete si představit, pane řediteli, tu krásu… Podělaná manéž, podělaní diváci, podělaný chlap, co přeseknul to lano, podělaná hudba zahraje tuš a já vejdu celý v bílém."
Cirkusy
"Víte, pane řediteli, co roste bez slunce i bez vody?" "Nevím, klaun." "Přece ceny."
Cirkusy
Přijde zajíc se zajičicí do cirkusu. Je představení, kde kouzelník vytahuje z klobouku jednoho zajíce za druhým. Po skončení cirkusu povídá zaječice zajícovi: "Miláčku, ale náš způsob je určitě příjemnější!"
Cirkusy
"Střelnice mi byly ukradeny z pátku na sobotu, když jsem je minulý týden dal dceři s kolotočem jako svatební dar."
Cirkusy
K řediteli cirku přijde chlápek s žádostí o místo krotitele tygrů. "Bohužel dnes už je obsazené, ale zkuste přijít zítra."
Cirkusy
TOPlist