YjJlOWM3OT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy






Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Jednou takhle poslala babička na americké farmě malého Johnnyhy s kýblem pro vodu k skalnímu jezeru. Johnny je za chvilku zpátky, celý vyděšený povídá: "Babi, v tý vodě je krokodýl!" "Jo, ten už tam žije několik let, ale nikdy nikomu neublížil. A nejspíš z tebe má stejný strach, jako ty z něj." "No, jestli má takovej strach, jako já, tak ta voda stejně nebude k pití."
Děti
Malý chlapec se ptá maminky: "Mami, prosim tě, řekni mi pravdu. Ve škole nás učí, že děti se rodí a mě každý říká, že jsem tátovi z oka vypadl."
Děti
"Tento vláček bych si vzal," praví zákazník v hračkárně. "Je krásný," chválí prodavačka jeho výběr, "vašemu synovi se bude určitě líbit." "Myslíte? zděsí se muž, "tak mi dejte ještě jeden."
Děti
"Mami, pamatuješ si na tu vázu, jak ses vždycky bála, že by se mohla rozbit"? "Ano, a co má být?" "Nic., jenom, že teď už se bát nemusíš."
Děti
Mamimka se ptá synka: "Tak co, budeš si večer hrát s novým vláčkem, a nebo s vychovatelkou?" "Podle toho, co si vybere táta!"
Děti
Prodavač se ptá Pepíčka: "Opravdu tě poslali koupit čtyři kila bonbónů a dvacet deka brambor?"
Děti
Jirka z Prahy je na prázdninách u babičky a poprvé vidí živé prase: "Babi, babi, to prase mluví stejně jako tatínek, když spí!"
Děti
Před americkým supermarketem se posadilo malé děcko Santa Clausovi na klín a on se ho jako všech dětí zeptal: "Tak co bys chtěl k Vánocům, maličký?" Dítě vyvalilo oči, poklesla mu brada a po pěti vteřinách povídá: "Cože?! Tys nečetl můj e-mail?!?"
Děti
Co dělá 6ti leté děvčátko v 9tém měsíci? . . Jde do školy, je totiž září.
Děti
Jeden klouček a holčička se hádali o rozdíly mezi pohlavími. Klouček pochopitelně zastával názor, že chlapci jsou celkově lepší a holčička zase přesně opačný. A jak už to bývá, brzy se to zvrhlo do osobního sporu, kdo z nich dvou je lepší. Nakonec se kluk odhodlal, stáhnul si kalhoty a povídá: "Tady, vidíš? Tohle nikdy mít nebudeš!" V tu chvíli se holčička otočila a utíká domů, zdravě naštvaná, protože to vypadá, že ten kluk má pravdu. Chvíli nato se holčička s úsměvem na tváři vrátí, zvedne sukýnku a povídá: "Vidíš? Maminka říká, že s tímhle můžu mít těch tvých, kolik jen budu chtít!"
Děti
"Paní sousedko, co dáte babičce na Vánoce?" "To nejdražší co máme. Děti na hlídání."
Děti
Příjde Karkulka k babičce a říká: Babičko proč máš tak velké očí? A babička: Neruš když seru.
Děti
"Honzíku, už nemůžeš spát se mnou v posteli, jsi už velmi starý." "Ale otec je ještě starší a on může?"
Děti
K prostitutce přijde hloupý chlapec a povídá jí: "Uletěl mi papoušek." "A co?" Odsekne mu prostitutka. "Maminka doma říkala, že vy tu honíte ptáky."
Děti
"Chlapečku, proč si kupuješ už třetí lístek do kina?" "Protože u vchodu je taková zlá paní, která mi ho vždycky roztrhne."
Děti
Co jsou to domovy důchodců? To je pomsta dětí za jesle a mateřskou školku.
Děti
TOPlist