MzQ2N

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Jde holčička ze školy a jde parkem a potká dva kluky. Ti jí říkají: "Když vylezeš na strom, dostaneš 500 Korun." Holčička přijde domů a maminka se ptá holčičky: "Kde si vzala těch 500 Kč?" A holčička odpoví: "Kluci mi je dali za to, že jsem vylezla na strom." Druhý den jde zase ze školy a jde opět parkem, kde potká ty stejné kluky jako předchozí den: "Když vylezeš na tyč dostaneš 500 Kč." Holčička vylezla na tyč a dostala 500 Kč. Maminka se jí doma opět ptá: "Kde si vzala těch 500 Kč?" A holčička na to: "Kluci mi je dali za to, že jsem vylezla na tyč." "A nebyli ti vidět kalhotky?" "Ne, protože jsem si je sundala!"
Děti
Sedí holčička na pískovišti a hlasitě něco cumlá. Přijde k ní máma a ptá se: "Aničko, co to cucáš?" "Ja něvím, maminko, šamo to pšiležlo."
Děti
Matka vyslýchá dceru: "Co ti tatínek řekl, když jsi mu řekla, že jsi těhotná?" "Mám vynechat sprostá slova?" "Samozřejmě!" "Nic."
Děti
Chlapeček vypráví, jak to bylo na procházce s tatínkem: "Jeli jsme autobusem. Pak nastoupila nějaká mladá paní. Tatínek řekl, abych vstal, aby si ta paní mohla sednout." "Tak je to správné, drahoušku. Dámám se musí vždycky uvolnit místo." "Ale já jsem seděl tatínkovi na klíně!"
Děti
Každou sobotu přivedla mladá maminka své tři kloučky k dědečkovi. Kluci vždycky chtěli hrát na vojáky a pokaždé nějak dědu zapojili. Jednou se takhle maminka vrací a sleduje, jak Pepíček namíří na dědečka ramínko na šaty a Prásk. Dědeček sebou práskne o zem a dělá mrtvého. Maminka k němu přikvačí, aby zkontrolovala, jestli se nepraštil. Děda otevře jedno oko a šeptá: "Nech mě. Tohle dělám často, je to jediná šance, jak si odpočinout."
Děti
Školní perličky: - kovy jsou tvrdé, nekovy například o něco měkkčí; - vernisáž je otevření výstavy, například hudebního umělce; - meteorologové vydávají předpovědi navzdory počasí, které si mezitím dělá co chce; - cesta do školy mi trvá deset minut, ale nesmím se okolo sebe dívat otevřenýma očima; - jazyk jsem an něho vyplázla proto, že se chlubil, že bude studovat na doktora; - já bych se do školy pěkně oblékala, ale učitelky by mne potom za trest vyvolávaly;
Děti
Pepíček ke své babičce: "Děkuji za dárek." "To nestálo za řeč." "Já si to taky myslím, ale mamka říká, že přesto musím poděkovat."
Děti
Rodiče najdou v synově pokoji tašku, v níž jsou bičíky, pouta, řetězy a další sadomasochistické pomůcky. A matka se ptá otce: "Karle, co s ním budeme dělat?" A otec na to: "No, mlátit ho asi nemá smysl."
Děti
"Tati, kup mi kolo." "Nemám peníze." "Tak prodej mámu." "Cože?" "No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme!"
Děti
Paní učitelka rozdává písemky: "Jak jste poznala, že jsem opisoval od Vojty!"diví se Jenda. "Vojta u třetího úkolu napsal, nevím, a ty jsi na něj odpověděl: Já taky!"
Děti
vyte co se stane, kdyz umre bile dite... dostane bile kridla a je znej andel. a vyte co se stane, kdyz umre cerne dite... dostane cerne kridla a je znej netopir
Děti
"Prosím vás sousede, kolik tak kilo švestek sklidíte tady z tohoto velikého stromu?" "To je různé, většinou to závisí na počtu dětí tady v okolí."
Děti
Školní perličky: - na návsi se sešli sousedé a sledovali jak pan Smetana prodává nevěstu; - očkováním dosáhneme toho, že všichni bacily se nás hrozně bojí; - expres je uspěchaný vlak a nebo autobus; - měsíčník je časopis, který si vyjde ven jednou měsíčně; - perla vznikne navrstvením perleti kolem cizího tělíska, ve většinou na šňůrce kolem krku; - běžel jsem dobře, jenom finiš mi nefinišoval a tak jsem skončil poslední; - čáp má dlouhé nohy a tak se může brodit vodou bez gumovek; - nejvyšší ženský hlas je ječivý soprán; - Jan Žižka porazil u Sudoměře jízdu železných pánů vypuštěným rybníkem; - Eskymáci žijí na severu, protože mají rádi mechy a lišejníky; - pravá Sněžka je jenom v Krkonoších;
Děti
Honí somálci drobek a drobek utíká jako blázen a když už dál nemůže, najednou vidí řízek jak je opřený o zeď a klidně kouří a ptá se ho: Hej, drobku co tak utíkáš? Honí mě somálci! Neboj se, schovej se za mně, MNE TU NIKDO NEZNÁ!
Děti
Malé děvčátko si zvědavě prohlíži těhotnou paní. "Vy máte v bříšku miminko?" ptá se se zájmem. "Ano," odpoví paní. "A máte ho ráda?" "Ano velice." "Tak proč jste ho snědla?!"
Děti
Rodina tráví víkend na chatě, daleko od lidí. V noci přijdou na ženu náhlé bolesti a začíná rodit. Vše probíhá za otcovy asistence a malý Pepíček dostal za úkol svítit baterkou, neboť chata je samozřejmě bez proudu. Nový človíček přichází na svět a otec ho, jako správný "porodník", uchopí za nožičky a plácne po zadečku. To už Pepíček nevydrží a zvolá: "Správně, tati, jen mu dej! Ať tam příště neleze!"
Děti
TOPlist