ZWZlYWRi

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Malé děvčátko zvedlo telefon a po chvilce povídá: "A který šéf mého tce vy jste? Ten tučňák nebo ten debil?"
Děti
Jde matka s holčičkou po ulici a holčička furt zlobí. Najednou matka uvidí pankáče, votrhanýho, barevný vlasy... Zeptá se ho, jestli trošku nepostraší její dcerku, aby tolik nezlobila. "Jasně vole," odpoví pankáč, jde k dítěti a říká: "Bu, bu, bu, ty malá píčo!"
Děti
"Mami, kup mi velblouda!" "A čím bychom ho krmili?" "Kup mi jej ze zoologické zahrady, tam se krmit nesmí!"
Děti
Děda povídá svojí vnučce: "Aničko, dej si zmrzlinu." Anička vystrašeně vykříkne: "Kam?"
Děti
"Tati!" volá malá Hanička, "už můžeš ten prst z toho vodovodního kohoutku oddělat!" "Jak to, už je tady instalatér?" "To ne, ale hoří dům!"
Děti
Pravda o rodičích - když si malý, naučí tě chodit a mluvit a potom chcou, aby si seděl doma a držel hubu.
Děti
Hádají se 3 maminky, která má sprostší dítě. První říká: "Když tomu mýmu byly 3 měsíce, tak řekl ku*va." Ta druhá povídá: "To nic není. Když tomu mýmu byly 2 měsíce, tak řekl pi*a." Ta třetí říká: "To vůbec nic není. To když ten můj byl ještě v břiše, tak řekl: Zavři pi*u, táhne mi na nohy."
Děti
Jak poznáte viagrové dítě? Má modré očka a stále někde postává.
Děti
Kačabo, můžeš mi říct, kdo to byl Kolumbus?" "Prosím. Kolumbus byl pták!" "Co to meleš za nesmysly?" "Vždyť jste nám přeci vykládal o Kolumbově vejci!"
Děti
"Děti se už začínají ptát..." začíná významně manželka při návštěvě otce ve vězení. "Kde je jejich otec?" potěší se vězeň. "To ne, ale kam jsi schoval ty ukradené peníze!"
Děti
V bytě zvoní telefon: "Tady Anička Hadimršková!" "Mohla bys mi dát k telefonu tatínka?" "A kdo volá?" "Jeho šéf!" "Který? Ten plešatý debil nabo ten tlustý kokot?"
Děti
Nadává ženská na dceru: "To je dneska mládež, v šestnácti se tahá každej večer s někým jiným po diskotékách a že má její máma dneska třicátý narozeniny, na to si ani nevzpomene..."
Děti
Fu, Bu a Chu emigrovali z Číny do USA, aby se stali řádnými občany Ameriky, a proto se také rozhodli zamerikanizovat si jména. Chu si začal říkat Chuck, Bu si začal říkat Buck a Fu se radši vrátil do Číny.
Děti
Ptá se maminka Pepíčka: "Odkud máš to dámské kolo?"Pepíček: "Byl jsem s Evičkou na výletě. Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla, vezmi si, co chceš... Tak jsem si vzal kolo!"
Děti
"Tati, kup mi kolo." "Nemám peníze." "Tak prodej mámu." "Cože?" "No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme!"
Děti
"Pane řidiči, zastavte, mému Tamagoči je špatně!"
Děti
TOPlist