NTJlMTZkMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
"Rodiče mi s tebou zakázali chodit." "To neva, najdu si jinou..."
Děti
"Chodíš za školu?" "Ne." "Kouříš?" "Ne." "Neděláš vůbec nic špatného?" "Ne, mám jedinou chybu." "Jakou?" "Strašně lžu..."
Děti
Když jsem byl malý, maminka mi říkávala: "Papej, chlapečku, papej, abys vyrostl a vzali tě na vojnu." A já vůl žral a žral.
Děti
Malá Alenka vyběhne z koupelny ven a volá: "Mamí, mamí, ty jsi věděla, že náš tatínek je kluk?!?"
Děti
Věštkyně nahlédne do dlaně, do karet i do křišťálové koule a pak povídá dívčině: "Vaši cestu velmi brzy zkříží jeden muž!" "To je fajn! Můžete mi říct, jak bude vypadat?" "Holohlavý, malý... vážit bude asi tři a půl kila."
Děti
"Pane, není to váš chlapec, co zahrabává do písku moje šaty?!" "Ne, ten není můj. Ten můj tamhle nabírá vodu vaším kloboukem."
Děti
Hrají spolu dvojčata v děloze karty. Jedno je pořád nervózní, vrtí se a stále se ohlíží. Druhé se za chvíli naštve a říká: "To nemůžeš normálně sedět a v klidu hrát?" "Když mně stále někdo nakukuje přes rameno!"
Děti
Rodinka chytá na břehu jezera ryby, když v tom otec vytáhne zlatou rybku. A ta jim říká: "Když mne pustíte, tak vám splním tři přání." Malý synáček se probere a povídá: "Táto, já chci ježka." Otec na to: "Do píčy s ježkem!" V ten okamžik maminka zaúpí: "Já chci ježka ven!"
Děti
Nedělný rodinný výlet v zoo. Před ohradou s pávy křičí čtyřletá Evička: "Hele, tati, tady rozkvetla slepice!"
Děti
Honzík se ptá maminky, jak přišel na svět. Matka mu povídá: "Víš, Honzíku, to jsme se s otcem večer tak trošku pocukrovali a potom si ráno přišel na svět." Honzík si večer lehl a celý se posypal cukrem. Ráno se probudil a měl plnou postel mravenců. "Kdyby jste nebyli moje děti, tak vás všechny pozabíjím," povídá jim.
Děti
Na chodbě hudební školy upadly Karlíkovi housle. Vzápětí vyhlédl ze dveří učitel: "Máš housle celé?" "Ne, půlové!"
Děti
Děda povídá vnučce: "Dej si mrkev." "A kam?"
Děti
Maminka se ptá synka: "Co bys chtěl pod stromeček? Bratříčka nebo sestřičku?" A syn na to: "Sáňky, jestli tě to dole neroztrhne!"
Děti
Děcko s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice: "Tati, umíš psát ve tmě?" "No, myslím, že jo. Co mám napsat?" "Svoje jméno do mojí žákovské knížky."
Děti
"Chlapečku, pro koho kupuješ tolik cigeret?" ptá se malého prodavačka malého kluka. "Ale, pro celou třídu!" odpovídá chlapec upřímně.
Děti
Chlápek šel takhle po chodníku a kouká, že před ním sedí Pepíček v požárnické helmě na červeném vozítku, které pomalu táhne německý ovčák. Když došel blíž, všiml si, že vozítko je provazem přivázáno tomu psovi za kulky, což vysvětlovalo, proč pes táhne tak pomalu. Chlápek povídá: "Chlapče, to je hezké požární auto... ale určitě by jelo rychleji, kdybys tomu psovi přivázal ten provaz kolem krku..." "Jasně, pane... ale to bych zase neměl sirénu!"
Děti
TOPlist