M2EzZTJ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
V rodině kynologa se narodili trojčata. V porodnici je donesli ukázat šťastnému otci, ten je chvilku pozoruje, prohlíží a potom povídá: "Toho prostředního nechejte."
Děti
Přinese devítiletá Pavlínka ze školy poznámku: "Vaše dcera je neskutečně moc upovídaná!" Otec odepíše: "Mýlíte se. Ještě neznáte její matku!"
Děti
Jirka z Prahy je na prázdninách u babičky a poprvé vidí živé prase: "Babi, babi, to prase mluví stejně jako tatínek, když spí!"
Děti
Jde takhle Hurvínek s babičkou. Tu náhle Hurvínek na zemi spatří pětitisícovku. "Babičko, můžu si tu pětitisícovku sebrat?" "Ne, co je na zemi, to se nesbírá!" Po chvilce babička zakopne a povídá: "Pomoc Hurvajz!" A Hurvínek na to: "Co je na zemi, se nesbírá!"
Děti
Sejdou se dva chlapi a jeden povida: tak co kde mas deti? ale hrajou si v lednici. A Zbisku neni jim tam zima? Ne zavrel sem jim dvere.
Děti
Mily Pepicku, vim, ze jsi byl cely rok hodny, nekradl jsi, byl jsi hodny ke svym spoluzakum, rodicum, byl jsi skromny a spravedlivy. TAK ME KURVA NESER, PROTOZE JA TI PORAD DARKY NOSIT NEBUDU!
Děti
"Chomenková," vyvolává učitel o hodině gramatiky, "utvoř budoucí čas od slovesa miluji." "Provdám se!"
Děti
"Tento vláček bych si vzal," praví zákazník v hračkárně. "Je krásný," chválí prodavačka jeho výběr, "vašemu synovi se bude určitě líbit." "Myslíte? zděsí se muž, "tak mi dejte ještě jeden."
Děti
"Honzíčku, máš zítra svátek, chceš kovovou nebo papírovou dvacetikorunu?" "Radši tu kovovou, ale zabal mi ji do té papírové, ať se nepoškrábe..."
Děti
"Tati, kup mi kolo." "Nemám peníze." "Tak prodej mámu." "Cože?" "No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme!"
Děti
Pepíček nechce jíst. Matka ho přemlouvá: "Miláčku, budeme si hrát na tramvaj. Ty budeš tramvaj a lžička s polévkou nastupující lidé." Pepíček polyká lžičku za lžičkou. Když už je talíř skoro prázdný, volá: "Konečná, všichni vystupovat!"
Děti
Mamimka se ptá synka: "Tak co, budeš si večer hrát s novým vláčkem, a nebo s vychovatelkou?" "Podle toho, co si vybere táta!"
Děti
Ze školy: - Komenský odešel do ciziny učit národy si hrát; - Baroko bylo obézním uměním a bylo ho dost; - Praha se pyšní Staroměstským náměstím a mou babičkou, která tam kousek odsud bydlí; - Šárka se nám zachovala živá v Mé vlasti; - Babička ze Starého bělidla nejraději vysedávala s kapsářem;
Děti
"Mami, já už nechci brášku!""Drž hubu a žer, co ti dávám!"
Děti
Malá Alenka vyběhne z koupelny ven a volá: "Mamí, mamí, ty jsi věděla, že náš tatínek je kluk?!?"
Děti
"Honzíku, už nemůžeš spát se mnou v posteli, jsi už velmi starý." "Ale otec je ještě starší a on může?"
Děti
TOPlist