ZTE3N

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Sedí dva na kožním oddělení. "S čím marodíte?" ptá se jeden. "Žaludeční vředy!" "Neříkejte! Ta co pohledáváte tady?" Vtom se otevřou dveře od ordinace a sestra volá: "Tak pojďte, vy s tím vředem na žaludu!"
Doktoři
V čekárně sedí chlápek, tváří se nemocně a doktor zjišťuje, co mu vlastně je: "Máte cukrovku?" "Nemám, ale brácha má dva hektary..."
Doktoři
Paní přijde k doktorovi: "Doktore, pomozte. Vždycky, když to dělám, tak brečím." "To není možné. Přesvědčíme se." Chvíli to dělají: "Ó, ano, pane doktore, hloubějc, hloubějc!" "Hloubějc to nejde!" "Bé. Tak vidíte. Bé, a tohle mám vždycky!"
Doktoři
"Tak co zdraví, kamaráde?" "V pohodě, horší než bylo a lepší než bude."
Doktoři
V ordinaci: "Pane doktore, kolik mně ještě zbejvá života?" "Deset" "Deset let, tak to ještě není tak špatný." "deset, devět, osm,..."
Doktoři
Pacient sa ptá lékaře: "A nemá ten lék nějaké vedlejší účinky?" "S tím musíte počítat. Co nejdřív totiž budete muset jít zase do práce."
Doktoři
Po amputaci nohy nese primář pacientovi velkou bonboniéru a pugét a říká: "Přijměte naši omluvu, ale měl to být slepák."
Doktoři
Hospodář se ptá zvěrolékaře: "Co mám dělat? Kráva mi při dojení skáče po stropě." Doktor zkoumá příčiny a pak povídá: "Nejlepší bude odstranit zkrat v přístroji na dojení."
Doktoři
Hraje si chlapeček s holčičkou na písku. Najednou ji sáhne pod sukni a udiveně se ptá: Je, ty jsi taky chlapeček? Ne, já kakam.
Doktoři
Otázka: Proč se u doktora čeká tak dlouho? Odpověď: Protože ČAS všechny rány zahojí.
Doktoři
Lékař se táže pacienta: "Tak, copak vám chybí?" "Chuť k jídlu!" "A jak často?" "Po každým jídle!"
Doktoři
Pán u doktora povídá: Pane doktore já vůbec necítím nohy. Doktor: Tak si čuchněte k mým.
Doktoři
Přijde paní k doktorovi, svlékne se, doktor ji prohlédne a povídá: "Paní, vy jste jako řípa!" "Myslíte tak zdravá?" "Ne, tak špinavá!"
Doktoři
"Pane doktore, vrtáte zuby bezbolestně?" "Ano, nikdy nic necítím."
Doktoři
Otec zahlédne svou dceru v objetí chlapce. "Mladý muži," praví káravě, "má dcera má na lásku ještě dost času!" "To jsem rád. Ona říkala, že už měla být doma!"
Doktoři
Zubař vyprovází vřískajícího kluka z ordinace a říká: "Dal jsem mu plombu. Teď nesmí dvě hodiny nikoho kousnout."
Doktoři
TOPlist