MjFmZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
"Pane doktore, pane doktore, právě jsem spolknul ovci." "A jak vám je?" "Zle-eee."
Doktoři
Při porodu křičí doktor: "Ještě víc! Zaberte! Do toho! Tlačte!" Tak maminka přidá, zabere na plno a najednou "Buum!" A něco prosviští otevřeným oknem ven. Doktor: "Tak, a teď si ho běžte najít."
Doktoři
Lékař říká pacientce: "Napsal sem vám recept, milá paní!". "Ach pane doktore, vy také rád vaříte?"
Doktoři
"Pane doktore, snažně vás prosím, pomozte mně!" "Co vás, paní, trápí?" "Pokaždé, když piji kávu, mě píchá u pravého ucha." "Zkuste podruhé vyndat ze šálku lžičku."
Doktoři
Po těžké autonehodě se na pooperačním probere chlap a zděšeně volá na doktora: "Pane doktore, pane doktore, nemůžu nahmatat nohy!" "No nedivte se, pane Kadlec, vždyť jsme Vám uřízli obě ruce!"
Doktoři
Pan Novák trpí revmatismem, a tak si zajel za věhlasným odborníkem do Prahy. "Mohl jste si napřed umýt nohy!" povídá profesor před prohlídkou. "To mi říkal už doktor na středisku. Než se ale k něčemu takovému odhodlám, chtěl jsem se poradit se specialistou."
Doktoři
Auto mělo nehodu, kolem se seběhlo několik lidí. Žena, která tam byla první, se už skláněla nad zraněným řidičem, když tu ji odstrčil nějaký starší pán se slovy: "Já jsem plukovník v záloze a mám kurs první pomoci." Žena ho chvilku sledovala, jak poraněného ošetřuje, a pak povídá: "Promiňte, ale až se dostanete k tomu, abyste zavolal lékaře, tak už jsem tady."
Doktoři
Chlap přijde k doktorovi: "Je mi to opravdu trapné, ale můj syn se vyspal s nějakou dívkou a ta ho nakazila ošklivou nemocí..." "Aha, no tak ať přijde, pokusíme se to nějak vyléčit." "Jenže on pak nakazil i naší služebnou." "Pane bože!" "A ta tím pádem nakazila mě." "No teda, tak už chápu. Je to zapeklité. Tak se tedy vysvlečte." "Jenže zákonitě jsem pro změnu já zas nakazil manželku!" To už to lékař nevydrží a zařve: "Takže kvůli tvýmu zasranýmu parchantovi se v tom teď vezeme všichni!"
Doktoři
Přijde pacientka k doktorovi a povídá: "Pane doktore, už mi umřela poslední filcka." A pan doktor na to: "No a co, tak se radujte, aspoň jste zdravá a čistá, ne?" A pacientka praví: "No jo, ale víte, kolik jich přišlo na její pohřeb?"
Doktoři
Šuká doktor ženskou. Najednou ona povídá: "Pane doktore, vy jste anesteziolog?" "Jak jste to poznala?" "Nó, že nic necítím."
Doktoři
Přišla pacientka k lékaři, ten si ji prohlíží, měří a váží: "Jste tak trochu zakrslá!" "Jak to myslíte?" "Podle váhy by jste měla mít tak šest metrů!"
Doktoři
Prohlídka u závodního lékaře: V koleně máte vodu, v moči písek, ve žluči kameny... Řekněte, že mam v pytli cement a začnu stavět.
Doktoři
"Tak nevím, pane Novák," povídá lékář a odkládá fonetoskop, "buď špatně slyším nebo jste mrtvý!"
Doktoři
Přijde 80-ti letý dědeček k sexuologovi a prosí o radu, co prý má dělat, když se mu pokaždé, když potká půvabnou dívku na chodníku, ztopoří úd a pak se cítí nesmírně trapně. "Od kdy vás to trápí, dědečku?" ptá se lékař. "Od jakživa" na to dědeček. "A jak jste to řešil za mlada?" ptá se lékař. "Prostřihl jsem si v kapse díru a když mě to potrefilo, tak jsem ho ztáhnul dolů." odpovídá děda. "No a co vám brání to tak řešit i dnes?" ptá se lékař. Na to děda: "Ale panáčku, myslíš si, že mám v tomhle věku takovou sílu v ruce!?"
Doktoři
Zdravotní sestra u psychiatra otvírá dveře do ordinace a volá do čekárny: "Další Napoleon, prosím!"
Doktoři
Přijde pacient k doktorovi. Pacient:" Pane doktore, já jsem asi pohlavně nemocný?" Doktor: "Kdy jste na to přišel?" Pacient: "Včera." Doktor: "Tak to je dobře. Každý se stydí, oddaluje to, přijde za dlouhou dobu a pak se to špatně léčí. Takhle když přijdete hned, tak je to dobré... A jak jste na to přišel?" Pacient: "No, když jsem se šel ráno vyčůrat, tak mi upadl."
Doktoři
TOPlist