ZjBhNjdhY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
"Pane doktore, kolik mi teda eště tak zbejvá času?" "No, bejt váma, tak bych si nekupoval žádný dlouhohrající desky."
Doktoři
Mate zaludecni vredy? rika doktor pacientovi. A neni to rakovina? Pta se ustarane pacient. Sakra co to mate vsichni s tou rakovinou, kdyz rikam ze umrete na zaludecni vred, tak umrete na zaludecni vred, a ne na rakovinu.
Doktoři
Víte, proč doktoři nebo chirurgové nosí roušku? . . Aby neolizovali skalpel.
Doktoři
Patrik:"Tatí, dnes jsem utíkal do práce za tramvají a ušetřil jsem za jízdné." Otec:"Jsi hlupák, kdybys utíkal za taxíkem, ušetřil bys mnohem víc."
Doktoři
Psychiatr provazi hosta po nemocnici. Tohle je sal pro automobilove blazny. Ale vzdyt tu nikdo neni? Omyl, pane. Vsichni lezi pod postelemi a spravuji.
Doktoři
Rozdíl mezi psychiatrem a psychopatem je ten, že psychiatr má klíče.
Doktoři
"Pane doktore, pořád mám pocit, že slyším kolem sebe hlasy a nikoho nevidím." "A kdy se Vám to stává?" "No, vždycky, když telefonuju."
Doktoři
Stanica rychlej pomoci: pan doktor, rychlo pridte, nas syn zhltol prezervativ. O chvilu opat telefon: pan doktor, uz nejezdite, nasli sme druhy...
Doktoři
Doktor propouští z léčení 3 maniaky Jeden je alkoholik, druhej silnej kuřák a třetí homosexuál. Když opouštějí léčebnu, tam jim doktor klade na srdce: ". svých neřestí se musíte již navždy vzdát, jinak přijdete okamžitě o život." Tak alkoholik, kuřák a homosexuál jdou až narazí na bufet. Alkoholik to nevydrži a objedná si panáka. Jen co ho tam loupne, padne mrtvej k zemi. Tak jdou dál jen kuřák a homosexuál a na zemi vidí vajgl. Koukaj na něj a homosexuál povidá: ". nech to ležet, nebo tady voba chcípnem."
Doktoři
Povídá ohleduplně doktor pacientovi: "Vím, že jste člověk odvážný, a proto před vámi nemusím nic tajit: Od zítřka musíte nastoupit do práce!"
Doktoři
Pane doktore, jaké mám možnosti? V podstatě máte dvě: buď se nechat operovat nebo umřít dobrovolně.
Doktoři
Zemřel starý muž a příbuzní se na karé ptají vdovy: "Byl u něho lékař?" "Dokonce tři najednou!" "Co mohl, chudák, při takové přesile dělat?"
Doktoři
Přijde pacientka k doktorovi a povídá: "Pane doktore, už mi umřela poslední filcka." A pan doktor na to: "No a co, tak se radujte, aspoň jste zdravá a čistá, ne?" A pacientka praví: "No jo, ale víte, kolik jich přišlo na její pohřeb?"
Doktoři
Ke stařičkému primáři přiběhne rozzlobená zdravotní sestra a stěžuje si: "Odmítám pracovat s vaším zástupcem. Právě mě políbil!" Roztržitý primář ji uklidňuje: "Musíte prominout, já při nejlepší vůli nemohu na vše stačit sám!"
Doktoři
"Pane doktore, pane doktore, právě jsem spolknul ovci." "A jak vám je?" "Zle-eee."
Doktoři
Žena volá v noci doktora a omlouvá se, že ho obtěžuje a že bude muset jet tak daleko. Doktor jí však uklidňuje: "Nic se něděje, milá paní, mám v blízkosti ještě jednoho pacienta, tak zabiji dvě mouchy jednou ranou."
Doktoři
TOPlist