ZTVhZTA1Z

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
"Pane doktore, pomozte mi, každý mě stále jen lituje!" "Ach, vy chudáčku!"
Doktoři
Čech je v Anglii a rozbolí ho zuby. Jde tedy k zubaři. Ukáže na zuby a řekne: "Tu." A lékař mu vytrhne dva zuby. Chlap jde celý rozrušený z ordinace a na ulici se potká s kamarádem. Celé mu to vylíčí a dodá: "Tedy tady jsou zubaři sadisti. Vyrval mi dva zuby!" Kamarád na to: "No počkej, ale two – tu znamená anglicky dva." Za pár dní chlapíka zase rozbolí zub. Tentokrát si říká, že nesmí udělat stejnou chybu. Posadí se do křesla a suverénně prohlásí: "Ten."
Doktoři
Baví se dva doktoři: "Včera za mnou přišel chlap a chtěl, abych mu zařídil porodní bolesti..." "A cos s ním udělal?" "Dal jsem mu klystýr a zašil jsem mu prdel."
Doktoři
U lékaře: "Jak se vám daří, pane Vomáčka?" "Špatně, velmi špatně pane doktore! Už mi ani nechutná to, co jste mi přísně zakázal!"
Doktoři
Pan Novák trpí revmatismem, a tak si zajel za věhlasným odborníkem do Prahy. "Mohl jste si napřed umýt nohy!" povídá profesor před prohlídkou. "To mi říkal už doktor na středisku. Než se ale k něčemu takovému odhodlám, chtěl jsem se poradit se specialistou."
Doktoři
Prijde chlap k doktorce ze mu nestoji. Doktorka povida:"tak si lehnete, podivame se na to." chlap zalehne a po chvili doktorka rozhorcene povida: "Ale vzdyt vam stoji!" "No jo no, stoji, ale nestrika!" Doktorka tedy zacne honit a za chvili nasrane povida: "Chlape, stoji vam, strika vam, co byste jeste chtel?!" "Jeste pusinku pani doktorko..."
Doktoři
Povídá pacient pacientovi: "Tak jsem byl na středisku, že mě bolí zub. Objednali mě za měsíc, potom se v něm povrtali, objednali opět za měsíc a nakonec mi řekli, že ten zub musí ven, že kaz je už moc velký. Vytrhli mi ho a doktor mě poučil, abych příště přišel dřív, hned jak zub začne bolet!"
Doktoři
Doktor říká pacientovi: "Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a horší. Kterou chcete slyšet první?" "Tu špatnou..." "Tak teda, zjistili jsme, že vám zbývá jen 24 hodin života." Pacient se probere ze šoku a ptá se: "A ta horší?" "Včera jsem se k vám nemohol dovolat."
Doktoři
Přijde chlap k doktorovi a říká "Pane doktore mě každý přehlíží!", "Další prosím!"
Doktoři
Zubní lékař říká pacientovi: Tak nejdřív vytrhneme zuby moudrosti. Stejně se vám neosvědčily...
Doktoři
V nemocnici prijde lekar za pacientem a pta se jej: "Kolik vazite pane Novak?" "75 kg" "A kolik merite?" "170 cm. Proc se ptate pane doktore?" "Ja nejsem lekar, ja jsem truhlar"
Doktoři
˝Dobrý den pane doktore, já budu asi potřebovat brejle!?˝ ˝To budete, matko, tady jste v bufetu.˝
Doktoři
"Proč jsi utekl z operačního sálu?" "Sestra řekla: Žádnou paniku, uklidněte se, operace slepého střeva není těžká." "A co je na tom strašného?" "No ona to řekla chirurgovi."
Doktoři
Povídá psycholog pacientovi: "Myslím, že máte problémy se sebedůvěrou..." A pacient na to: "A vy by jste je neměl? Když jsem se narodil, tak si doktor odplivl..."
Doktoři
Jde chlap k sexuologovi a manželka mu ríká: "Dej bacha, jmenuje se Dr. Míča, at to nespleteš!" Chlap přijde do nemocnice a sestra se ho ptá: "Hledáte někoho?" A chlap znejistí: "Ehm, hledám doktora Mundu..."
Doktoři
Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: "Tak, milá paní, až se dnes vrátí váš manžel domů..." "Nejsem vdaná." - přeruší ho pacientka. "No tak až se setkáte s vaším snoubencem..." "Nejsem zasnoubená." "Tak tedy řekněte svému příteli, že..." "Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele!" Na to se lékař zamyslel, poodešel k oknu a dlouho se mlčky díval ven. "Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?" - neudržela pacientka svou zvědavost. "No, naposledy, když se stalo něco podobného, tak vyšla hvězda na východě.
Doktoři
TOPlist