MjE3Yz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Pane doktore, ja mam problem. Ja trpim predcasnou ejakulaci, jak se zeny jenom dotknu, skoro okamzite se udelam. Manzelka z toho nic nema, ji se to nelibi, furt mi to vycita a nechce se mnou spat. Co mam delat?" "Ja vam poradim, pane. Vzdycky, kdyz se vam bude uz uz chtit, tak se musite leknout a ono to prejde. Zkuste to a pak mi prijdete rict." Pan se objevil uz druhy den: "Pane doktore, to byla katastrofa. Hned, kdyz jsem sel od vas, koupil jsem si v obchode startovaci pistoli. Prisel jsem domu, manzelka byla svlecena v posteli, tak jsem na ni hned hupsnul. Pistoli jsem si nenapadne schoval pod polstar. Zkusili jsme pozici 69. Jak mi ho manzelka chvilku cumlala, citil jsem, ze uz dele nevydrzim, tak jsem vytahl pistoli a vystrelil. No co vam mam povidat. Manzelka se tak lekla, ze mi ho malem ukousla, posrala se mi na oblicej a ze skrine vylezl nahaty soused s rukama nad hlavou.
Doktoři
Doktor vešel do čekárny, posadil se vedle ženy a říká takovým tím důstojným, hlubokým hlasem: "Váš muž je na prahu smrti." Žena se ptá:"A můžete ho dostat přes?"
Doktoři
Muž si stěžuje lékaři, že mu stále stojí, což mu prý způsobuje velké potíže - zejména v létě. Lékař ho prohlédne, chvíli uvažuje a pak sáhne muži mezi nohy. Tomu okamžitě klesne a on se šťastný ptá: "Výborně, pane doktore. Jak jste to udělal?" "Měl jste tam termita a on vás trvale dráždil." "Co jsem dlužen?" "Nic, ale toho termita si nechám."
Doktoři
Stanica rychlej pomoci: pan doktor, rychlo pridte, nas syn zhltol prezervativ. O chvilu opat telefon: pan doktor, uz nejezdite, nasli sme druhy...
Doktoři
U zubaře v křesle sedí kostra. Doktor pečlivě kontroluje zoubek od zoubku a pak říká: "Zuby skutečně krásné a zdravé,... ale ty dásně!"
Doktoři
"Pane doktore, nevidím do dálky." "Tak se podívejte nahoru na oblohu. Co tam vidíte?" "Slunce." "No a to by jste chtěl vidět ještě dále?"
Doktoři
Na břehu moře si hraje osmiletý chlapeček se svou sedmiletou kamarádkou. "Chtěla bys být mou manželkou?" "Ano, s radostí." Chlapeček si sedne do písku, natáhne nohy a poručí: "Tak mi tedy vyzuj boty."
Doktoři
"Taxi, taxi," křičí mladá žena, "honem mě zavezte do porodnice!" "Řidič nervózně nastartuje a ptá se: "Za 10 minut tam budeme, stačí to?" "Jasně, služba mi začíná až za čtvrt hodiny!"
Doktoři
Přiběhne chlapec do ordinace: "Pane doktore, s tatínkem to není nijak v pořádku. Nejspíš bude duševně nemocen!" "Proč myslíš?" "Má různé chorobné představy..." "Jaké například?" "Včera se například vydával za Mikuláše."
Doktoři
"Pane doktor, co mi je?" "Nevím, to ukáže pitva!"
Doktoři
"Lékař mi povídal, že mám vlohy pro lyžování." "Vážně, a jak to poznal?" "Prý mi dobře srůstají kosti."
Doktoři
Příjde chlap k psychiatrovi a ten se ho ptá: "Co by se stalo, kdybych vám uřízl jedno ucho?" "Neslyšel bych," odpoví pán. "Hm a co kdybych vám uřízl druhé ucho?" Pán odpoví: "Neviděl bych." "Prosím vás, co to je za nesmysl?" díví se doktor. "No, spadly by mi brejle."
Doktoři
Lékař si otevře ordinaci a vyvěsí oznámeníi: "Každého vyléčím do tří dnů!" Kolegové chtějí zjistit o jakou léčbu se jedná. Jeden se tedy k nováčkovi vypraví: "Pane doktore, ztratil jsem chuť a paměť, můžete mě vyléčit?" "Ovšem, jen chvilinku počkejte." Doktor odejde do vedlejsi mistnosti, za chvili se vráti a položí pacientovi na jazyk malou kuličku." "A ted ji pomalu jazykem rozmělňujte." Utajeny kolega rozmělňuje, rozmělňuje a najednou vykrikne: "Vždyť je to hovno!" "No vidíte," povídá lékař, "chuť už se vám vrátila a ručím vám za to, že na tenhle okamžik do smrti nezapomenete."
Doktoři
Utíká rozjařený tatínek za sestřičkou v porodnici: "Sestřičko, sestřičko, tak už mne nenapínejte, já už to nevydržím! Jsem otec, nebo matka?"
Doktoři
"Pane doktore, jsem strašnej nervák!" "Cože jste?" "Doprdele, ty kokote hluchej! Říkám, že jsem nervááááááák!"
Doktoři
"Nejsem si příliš jistý diagnózou, pane Novák. Asi to pravděpodobně bude kvůli nadměrnému požívání alkoholu." "Dobře, pane doktore. Já tedy přijdu zítra, až se z té opice vyspíte."
Doktoři
TOPlist