MmI4NmQyNj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
"Pane doktore, mohu se uzdravit?" "Ne, proč se ptáte?"
Doktoři
Auto mělo nehodu, kolem se seběhlo několik lidí. Žena, která tam byla první, se už skláněla nad zraněným řidičem, když tu ji odstrčil nějaký starší pán se slovy: "Já jsem plukovník v záloze a mám kurs první pomoci." Žena ho chvilku sledovala, jak poraněného ošetřuje, a pak povídá: "Promiňte, ale až se dostanete k tomu, abyste zavolal lékaře, tak už jsem tady."
Doktoři
Přijde děda k doktorovi a doktor povídá: "Do konce života už nemůžete nic jíst!" "Pane doktor a vydržím to?" ptá se děda. "Snad ty dvě, tři hodinky vydržíte, ne?"
Doktoři
Přijde pán v nejlepších letech k lékaři na prohlídku a stěžuje si, že už se necítí tak dobře, jako dříve. Lékař se ho dotazuje na věci kolem životosprávy: "Co jíte?" "Ryby, hodně zeleniny..." "To je v pořádku, pijete?" "Nikdy více, než skleničku červeného vína denně." "Taky v pořádku, jste kuřák?" "Ne, pane doktore." "A co ženy?" "Tak třikrát do měsíce." "A, máme to. Jste chlap v nejlepších letech a třikrát za měsíc, to je málo, budete muset přidat." "No, pane doktore, na faráře na malé venkovské faře se mi to zdá docela dost."
Doktoři
"Trpím rozdvojenou osobností," sděluje pacient psychiatrovi, "mívám pocit, že nejsem jedna osoba, že jsem dva!" "Špatně rozumím," přerušuje ho lékař, "opakujte to znova a nemluvte oba najednou."
Doktoři
"Pane doktore, moje manželka je studená jako ledovec. Co s tím mám dělat?" "Dám vám pilulky, dáte jí je do kafe a uvidíte ten cvrkot v noci." "Bajéčné, děkuji." Večer strčí manželce jednu do kafe, sobě dá taky, aby jako muž nezklamal. Oba si lehnou na postel a manželka říká: "Ty jo, Karle, já mám takovou chuť na chlapa!" "Marie, a víš, že já taky!?"
Doktoři
"Pane doktore, pomozte mi, každý mě stále jen lituje!" "Ach, vy chudáčku!"
Doktoři
"Slečno, jste už svlečena?" "Ano, pane doktore. A vy?"
Doktoři
"V koleně máte vodu, v moči písek, ve žluči kameny..." "Ještě mi řekněte, že mám v pytli cement, a začnu stavět."
Doktoři
Doktor k pacientovi: "Rentgenový snímek páteře ukázal, že máte zlomený krční obratel. Ale nemusíte mít strach, už jsme to spravili ve Photoshopu..."
Doktoři
Babička doběhne k lékařovi a povídá: "Pane doktore, já sem se chtěla doma pochlubit, ale zapomněla sem, jakou to mám chorobu. Ba-ba-baroko, či rokoko?" "Babi, rakovinu!"
Doktoři
"Mladá paní, váš kašel je dnes mnohem lepší. Mám z toho radost." "Já taky, pane doktore. Cvičila jsem ho včera celý den."
Doktoři
Přijde pacient k lékaři a na hlavě má zelenou žábu, a doktor se ho ptá: "Proboha člověče, jak se vám to stalo?" A žába z hlavy se ozve lidským hlasem: "Víte, pane doktore, kvák, nejprve mi to rostlo jako bradavice. Kvák."
Doktoři
"Pane doktore, je to se mnou tak zlé?" "No, tramvajenku na příští měsíc si už raději nekupujte."
Doktoři
Doktor říká pacientovi: "Mám pro vás dvě zprávy, špatnou a horší. Kterou chcete slyšet první?" "Tu špatnou..." "Tak teda, zjistili jsme, že vám zbývá jen 24 hodin života." Pacient se probere ze šoku a ptá se: "A ta horší?" "Včera jsem se k vám nemohol dovolat."
Doktoři
Chlap přijde k doktorovi: "Pane doktore, já mám hrozně krátkej penis, můžete mi s tím něco udělat?" "No nevím, jedině snad přioperovat chobot z mláděte slona." Tak udělají. Za měsíc přijde chlap na kontrolu a doktor se ptá: "Tak co? Jak to funguje?" "Ale funguje to dobře, akorát když jdu po louce, tak jak je dlouhej, tak škubá trávu a cpe mě ji do prdele!"
Doktoři
TOPlist