NmExMmU1Z

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Doktore, mam problem pri komunikaci s lidmi, strasne rychle se nastvu. Hmm, a jak se to projevuje? Kurva a co jsem ti ted rek, ty debile?!?
Doktoři
Proč se u doktora čeká tak dlouho? . . Protože - ČAS všechny rány zahojí.
Doktoři
Chlap přijde k doktorovi: "Pane doktore, já mám hrozně krátkej penis, můžete mi s tím něco udělat?" "No nevím, jedině snad přioperovat chobot z mláděte slona." Tak udělají. Za měsíc přijde chlap na kontrolu a doktor se ptá: "Tak co? Jak to funguje?" "Ale funguje to dobře, akorát když jdu po louce, tak jak je dlouhej, tak škubá trávu a cpe mě ji do prdele!"
Doktoři
"Pane doktore, před pěti léty jste mi poradil, že na revmatismus je nejlepší vyhýbat se vlhkosti. Už jsem vyléčený!" "Znamenitě! A co vás trápí teď?" "Nic. Jenom jsem se chtěl zeptat, jestli se už můžu vykoupat?"
Doktoři
Přijde paní k doktorovi a povídá: "Pane doktore, já mám vagínu pectoris!" "Snad angínu pectoris, ne?" "Ne. Já mám vagínu pectoris!" "Hm. Tak já vám předepíšu PenisCilin!"
Doktoři
Přijde taková mladá hezká slečna k lékaři a povídá: "Pane doktore, já když si dám skleničku, tak mám hned chuť padnout nějakýmu chlapovi do náruče. Co mám dělat?" Doktor vyndá láhev vodky a povídá: "Nalejte si..."
Doktoři
Přijde muž do nemocnice a ptá se sestřičky: "Kde leží muž, kterého přejel parní válec"? A sestřička povídá: "V pokoji číslo 11,12 a 13".
Doktoři
Po amputaci nohy nese primář pacientovi velkou bonboniéru a pugét a říká: "Přijměte naši omluvu, ale měl to být slepák."
Doktoři
Přijde chlap k doktorovi a říká "Pane doktore mě každý přehlíží!", "Další prosím!"
Doktoři
Baví se patolog se svým kolegou: Člověče, dnes jsme pitvali ženskou, ta měla poštěváka jako okurek. Tak velký? Ne, tak kyselý.
Doktoři
"Slečno, jste už svlečena?" "Ano, pane doktore. A vy?"
Doktoři
Víte, co znamená ta známá zkratka OÚNZ? . . Odevzdej Úplatek Nebo Zemřeš.
Doktoři
Lékař říká pacientce: "Napsal sem vám recept, milá paní!". "Ach pane doktore, vy také rád vaříte?"
Doktoři
Pacient se dostavil k lékaři s tím, že se téměř vždy pokálí, když se v jeho pracovně znenadání objeví nadřízený. Lékař ho podrobně vyšetřil a když zvážil všechna rentgenová a laboratorní pomocná vyšetření, sdělil nemocnému, že mu nic není. Nemocný se jal s lékařem polemizovat. Nato lékař pojal podezření, že s tímto mužem skutečně není něco v pořádku a poslal ho k psychiatrovi. Psychiatr pacienta vyslechl s porozuměním a předepsal mu meprobamat. Po delším užívání nemocný sdělil, že se jeho stav zlepšuje: znečišťuje se sice pořád, ale je při tom úplně klidný. Lékař nebyl s tímto léčebným úspěchem spokojen a poslal postiženého na dlouhodobou individuální psychoterapii na kliniku. Po roce ho náhodou potkal na ulici. Na dotaz, jak se mu daří, muž odpověděl: "Výborně" "Stolice neuchází?" ptal se lékař "Uchází," odpověděl pacient, "ale teď jsem na to hrdý!"
Doktoři
Jde doktor po blázinci. Otevře první dveře a tam visí na lustru a na stropě asi deset bláznů. Doktor se na ně podívá a říká: "Listopad." Blázni popadají na zem a doktor pokračuje do dalšího pokoje. Tam opět visí deset bláznů na lustru a tak jim doktor opět řekne "listopad" a všichni odpadnou na zem. Přijde do třetí místnosti a opět tam visí blázni na lustru. "Listopad," povídá doktor. Ale nic se neděje. "Listopad," pokouší se znovu doktor. Opět nic, jen se ozve: "My jsme jehličnatý les."
Doktoři
U psychologa: "Doktore, vy nemůžete vědět, jaké to je, když vám bratr přebere sestru..."
Doktoři
TOPlist