NmFiM2I0Mj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
S přicházející půlnocí zvoní doma u doktora telefon: "Tady Pokorný, proboha, pane doktore, rychle přijeďte, Novotnej zase spolknul prezervativ!" Lékař se začne v polospánku oblékat, když vtom telefon zazvoní znovu. "Tady je zase Pokorný, pane doktore, už k nám nemusíte jezdit, my jsme našli jiný!"
Doktoři
Doktor prohlíží novorozence a povídá. "To dítě je dost hubené. Čím jej krmíte?" "No mateřským mlékem." "Ukažte mi prosím prsa." Doktor dlouze prohmatává pěkné poprsí držící ženě a pak povídá. "Ale vždyť vy nemáte vůbec žádné mléko." "A měla bych? Já jsem jeho teta."
Doktoři
Zemřel starý muž a příbuzní se na karé ptají vdovy: "Byl u něho lékař?" "Dokonce tři najednou!" "Co mohl, chudák, při takové přesile dělat?"
Doktoři
Přijde matka s dcerou k lékaři a říká: "Pane doktore, nepodíval byste se na moji dceru, proč má tak vytřeštěné oči?" Doktor si ji prohlédne a řekne: "Povolte ji gumičku ve vlasech."
Doktoři
Vrtá zubař babičce zub. Když si bába vyplachuje v ústech, ptá se zubaře: "Pane doktore, jak dlouho mi to ještě budete vrtat?" "Až se dostanu na nerv," říká zubař. Bába odvětí: "Tak to mě budete vrtat ještě dlouho, já mám nervy v prdeli!"
Doktoři
K zubnímu lékaři přijde obrovský chlap a potřebuje vytrhnout zub. Dentistka je mladá a drobné postavy. Doktorka dá křeslo co nejníž, ale přesto nemůže do jeho úst dosáhnout. Snaží se a muž najednou začne křičet. "Proč řvete, vždyť ho ještě nedržím?" diví se dentistka. "Ale stojíte mi na něm!"
Doktoři
"Pane doktore, pane doktore, právě jsem spolknul ovci." "A jak vám je?" "Zle-eee."
Doktoři
"Pane Nováku, už brzo vás propustíme," říká lékař. "A kdy to bude?" "Až přijede pohřební služba, tak vám dáme vědět."
Doktoři
"Pane doktore, něco se mnou není v pořádku. Stále běhám za mladými děvčaty. "Ale to je přece docela přirozené," uklidňuje ho psychiatr. "Ale já si nemůžu vzpomenout proč!"
Doktoři
Zubní lékař se zadívá na pacienta: "Tak koukám, že jste to vy, který na mě ráno, když jsem přecházel přes křižovatku, řval z auta: Kam čumíš vole! A teď, jak vidím, se bojíte otevřít ústa!"
Doktoři
Co bylo největší lékařské vyšetření v historii lidstva? . . Rentgen v Hirošimě.
Doktoři
Vynikající chirurg uklidňuje pacienta: "Operace bude velmi jednoduchá, po půl hodině už budete moci chodit, za hodinu běhat a večer poběžíte domů!" "A mohl bych si alespoň během operace trochu poležet?"
Doktoři
"Pane doktore, co znamená to KBZ v kolonce diagnóza?" "Kristus Bůh zná..."
Doktoři
"Děti, proč je celá tabule od krve?" "Víte, paní učitelko, minulou hodinu tady byla paní doktorka, aby nás očkovala proti spalničkám." "To muselo být tedy zajímavé! Řekněte mi, jak se to očkuje?" "To my prosím nevíme, paní doktorka nestačila vybalit ani jehly."
Doktoři
Pane doktore, jaké mám možnosti? V podstatě máte dvě: buď se nechat operovat nebo umřít dobrovolně.
Doktoři
Stanice rychlé pomoci: "Pane doktore, rychle přijeďte, náš syn spolkl prezervativ." Po chvilce opět telefon: "Pane doktore, už nejezděte, našli jsme druhý..."
Doktoři
TOPlist