OTc3MDQ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy






Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Vite cim se prykryvaji deti v Sarajevu?! BULDOZEREM!
Drastické
Přijede muž ze služební cesty, vejde do ložnice, kde leží jeho manželka v posteli. Manžel mlčky otevře kufr a vytáhne z něho břitvu. " Co budeš s tou břitvou dělat...? " ptá se manželka. " Jestli v těch botách pod postelí nejsou nohy, tak se budu holit!"
Drastické
Nevidomý myje celou hodinu struhadlo. Pak se chytne za pravou ruku a povídá: "Kurva takovou kravinu jsem už hodně dlouho nečetl."
Drastické
Vite co probehlo hlavou princezne Diane tesne pred smrti? * * * * * Sloup stojici u silnice.
Drastické
A viete ze kazda cigareta je klincom do vasej truhly? A preto fajcite, aby ste z truhly nevypadli.
Drastické
Idú nalomocné deti do školy a jeden hovorý tomu druhému. Som zvedavý čo nám dnes odpadne.
Drastické
Bavia sa dvaja chirurgovia: "To vam tak raz operujem, a zrazu pozeram: JA PITVAM!
Drastické
Dementní dcerka říká mamince "Mami dneska mne v tramvaji oslovil mladý muž." Maminka:"to víš už je ti osmnáct. A co Ti řekl." Dcerka:"Táhni kryple."
Drastické
Vola chlap visici na vetvi vzsokeho stromu o pomoc. Jde kolem chlap s lanem v ruce."Moment, hned vam pomuzu dolu," hodi lano nahoru a rika:"poradne se chytnete lana a drzte pevne!" Chlap na strome poslechne, a ten dole ho strhne dolu. Samozrejme ze po padu je mrtev. "To je divne," rika chlap s lanem, "Minuly tyden jsem takhle pomoci lana vytahnul chlapa ze studne."
Drastické
Jde takhle holčička lesem a pláče. Najednou ji potká chlap a ptá se: Holčičko, copak se ti stalo? Holčička odpoví: Tatínka vyhodili z prá- ce, maminka potratila, brácha se nedostal na vysokou školu a všichni tři se mi teď zabili v autě. Jenom já jsem přežila.... Chlap si pomalu rozepne poklopec a povídá: Teda holčičko, ty máš ale dneska blbej den.
Drastické
Ideální dárek pro mrtvé děťátko? Mrtvé štěňátko...
Drastické
Jde chlap se psem po ulici a má k jídlu jitrnici. Ukousne si a jde dál. Potká žebráka a ptá se ho? "Chceš kousnout?" "Chci, odpoví žebrák" "Harryku, kousni ho!"
Drastické
Přijde chlap k doktoru a říká:"Pane doktore, když souložím se svou manželkou, tak jí z nosu a z uší létají mouchy" Doktor se zamyslí."No co pojedeme se na to podívat." Když jsou na místě, chlap skočí na ženu a začne souložit. Samozřejmě kolem se vyrojí hejno much. Doktor jde blíž a říká: "No jo pane, ale vaše žena je už tak tři roky mrtvá!" Přijde chlap k doktoru a říká "Já když hrju na housle, tak se mi vždy postaví můj penis. Víte hraju v restauracích a je mi to moc nepříjemné" "Tak mi zahrajte něco" říká doktor. Chlap zahraje a i doktor pozoruje ztopoření svého penisu." "No jo, to na to nesmíte hrát takové píčoviny"
Drastické
prijde rozzlobeny manzel domu a slysi hlasy z loznice, tak vezme sekyru, vlitne do loznice a pekne vsechno poseka. Kdyz dokona dilo skazy, jde se umyt od krve do koupelny a tam vidi manzelku. ta mu rika: "Bud tise, prijeli nasi, ustlala jsem jim v loznici."
Drastické
V porodnici:"Tak maminko, gratulujeme, byl to chlapeček." "Cože!? Snad nezemřel!?" "Ale ne, nebojte se, jenom, víte, když jsme ho taheli na svět, tak o něco přišel..."
Drastické
Viete, ako urobíte z obyčajného psa - PSA OBRANÁRA?...... Chytíte ho za zadné nohy a oplieskate ho O BRÁNU!
Drastické
TOPlist