MmFjOG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Víte, jak uděláte z cikána keř?... Uříznete mu ho a je z něj černý bez...
Drastické
Paní Nováková, slyšela jsem, že u vás hořelo. Máte pravdu, uhořel můj muž i s dětma, ale naštěstí jsme byli pojištěni. A vám se nic nestalo? Ále jenom mne bolí zápěstí. To mi povídejte, a z čeho. No nejdříve jak jsem nesla ten těžkej kanystr a pak jak jsem držela kliku aby ty svině neutekly.
Drastické
Bavia sa spolu dvaja Texasky farmari. "Clovece tento dazd prichadza ako na zavolanie. Vsetko co je v zemi ozije." "Neblazni John, ja som pochoval tri zeny!"
Drastické
Jde takhle holčička lesem a pláče. Najednou ji potká chlap a ptá se: Holčičko, copak se ti stalo? Holčička odpoví: Tatínka vyhodili z prá- ce, maminka potratila, brácha se nedostal na vysokou školu a všichni tři se mi teď zabili v autě. Jenom já jsem přežila.... Chlap si pomalu rozepne poklopec a povídá: Teda holčičko, ty máš ale dneska blbej den.
Drastické
Blije ozrala na rohu. Potaci se okolo druhej: "Mas recht, kdo by se s tim sral."
Drastické
Je to červený a leze to ženský po noze? Potrat chce domu!
Drastické
Hmmmmmm viete kedy skin zachrani babku? Ked ju pestane kopat do hlavy...
Drastické
Přijede muž ze služební cesty, vejde do ložnice, kde leží jeho manželka v posteli. Manžel mlčky otevře kufr a vytáhne z něho břitvu. " Co budeš s tou břitvou dělat...? " ptá se manželka. " Jestli v těch botách pod postelí nejsou nohy, tak se budu holit!"
Drastické
Najde se mrtvá cikánka na Mírovém náměstí, okolo je spoustu lidí a po- licajt, který to vyšetřuje se ptá kdo to udělal, načež z davu vystupí muž a že to byl on. Policista se ptá, co ho k tomu vedlo, a on na to: "Podívejte se, já jsem gynekolog a když ráno příjdu do práce tak vidím všude samí pi., odpoledne přijdu z oběda a zese všude samá pi., no a právě se vracím domu, když ke mně přijde cikánka a říká: "Když mi dáš bura tak ti ukážu pi.", no nezabil by jste ji!?
Drastické
Rozmlouvají spolu dva penzisti. "Tak jsem včera poslouchal v lese kukačku," sděluje prvý. "A kolikrát zakukala?," je zvědavý druhý. "Dvakrát" "No to si už důchodu moc neužiješ."
Drastické
Povida blecha, ktera bydli v prdeli druhe, ktera zije ve vagine: Ty, poslys, mě uz nebavi zivot. Porad ziju jenom ve smradu. Druha na to: To nic neni. Nejenom ze ja taky ziju ve smradu, ale kazdy vecer, kdyz chci jit spat, me nekdo vlitne do bytu, honi me z rohu do rohu a nakonec me flusne mezi voci.
Drastické
Viete kto teraz oblieka princeznú Dianu? VERSACE!
Drastické
Aky je rozdiel medzi dietatom a polenom? Po dietati je spinavsia pila.
Drastické
Jdou rodiče s dítětem na hřbitov. Dojdou k jedné hrobce, otevřou jí a se slovy: "Tak hlavně nezlob," tam dítě zavřou. Pán, který stojí opodál, se diví. Rodiče na jeho nechápavý pohled odpoví: "Jdeme do divadla, tak jsme dali Pepu k našim."
Drastické
Vola chlap visici na vetvi vzsokeho stromu o pomoc. Jde kolem chlap s lanem v ruce."Moment, hned vam pomuzu dolu," hodi lano nahoru a rika:"poradne se chytnete lana a drzte pevne!" Chlap na strome poslechne, a ten dole ho strhne dolu. Samozrejme ze po padu je mrtev. "To je divne," rika chlap s lanem, "Minuly tyden jsem takhle pomoci lana vytahnul chlapa ze studne."
Drastické
Cervena Karkulka dostala poprve menses (kraamy) a je z toho cela vystrasena a netusi o co jde. Tak bezi do lesa za medvedem a pta se ho: "medvede koukni co se mi stalo, nevis co to je?"
Drastické
TOPlist