NjUwZWM4Nm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Paní Nováková, slyšela jsem, že u vás hořelo. Máte pravdu, uhořel můj muž i s dětma, ale naštěstí jsme byli pojištěni. A vám se nic nestalo? Ále jenom mne bolí zápěstí. To mi povídejte, a z čeho. No nejdříve jak jsem nesla ten těžkej kanystr a pak jak jsem držela kliku aby ty svině neutekly.
Drastické
Predstav si: Stredovek U potoka sedi pradlena a pere pradlo na valse sec ji sily staci. Ze skaly se utrhne balvan a pradlenu zabije. Potok plny krve, tu plave ruka, tu zas noha. Jde okolo kralovsky par a uvidi tu spoust. Kralovna se zdesi a krici: Vrazda, vrazda! Kral ji uklidni a suse pravi: No jo vodni kamen, to je previt, ten nam rozbil pracku.
Drastické
Vis, jak udelas z cikana lecivou rostlinu? Nevis? Uriznes mu koule, Bude z nej Cernej bez.
Drastické
pribehne sousedka s prosbou o pomoc. "Muj manzel je nemocny musime do nemocnice!" Soused se tedy obleka a ze souseda odveze, ale ma jen motorku se sajtkarou. Vyjedou a ridic sleduje nemocneho. najednou se nemocny zacne potit a rudnout. Tak pridaji rychlost, ale nemocny je na tom hur a hur, tak zase zvysuji rychlost. To uz nemocny mele z poslednich sil. Dojedou do nemocnice a kdyz motorka zastavi tak nemocny rika: "Ty vole tys mi dal, ty tam nemas v ty sajkare PODLAHU"
Drastické
Prani pradla. Sedi zena na brehu pod vodopadem a macha pradlo. V tom se z vodopadu uvolni velky balvan a riti se primo na ni. Spadne ji na hlavu, celou ji zavali a zabije. P. S. Vodni kamen je ale previt!
Drastické
Aky je rozdiel medzi dietatom a polenom? Po dietati je spinavsia pila.
Drastické
Sedi to pred televizi a ma to IQ 150, co to je? Tri baby koukaj na Dallas.
Drastické
Jaký je rozdíl mezi přejetým právníkem a přejetým skunkem? Jsou vidět stopy od brždění před skunkem.
Drastické
Na zemi lezia 3 mrtvi cernosi a 3 mrtvi cigani. Ake je skore? Sest: nula
Drastické
Milé rádio ORION! Zahrejte prosím mému kamarádovi, který přišel o ruku, písničku od zku- piny Buty "Mám jednu ruku dlouhou"... Děkuji.
Drastické
Proc had nema koule? Protoze by vypadal jako curak!
Drastické
Příjde babka k doktorovi a povídá: "Pane doktore, mám hrozné bolesti, tady a tady..." Doktor si ji prohlédne a vyšetří ji. Babka se vyptává co jí je a co má dělat. Doktor povidá: "No, podívejte, musíte si 3x denně přikládat na hruď studenou hlínu." Babka na to: "A proč?" Doktor: "Musíte si začít zvykat."
Drastické
aktualne o povodni... pozn: original je po slovensky, takze muj prepis neni asi moc dobry... Prijde Fero do hospody pri Vahu, poruci si borovicku, kukne z okna a pravi:-Ide klobuk dole Vahom, ideklobuk hore Vahom. Hostinsky, nalej Hostinsky naleje dalsi borovicku, Fero ju do sebe hodi, kukne z okna a pravi:-Ide klobuk dole Vahom, ide klobuk hore Vahom. Hostinsky nalej Hostinsky naleje dalsi borovicku, Fero ju do sebe kopne, kukne z okna a pravi: -Ide klobuk dole Vahom, ide klobuk hore Vahom. Ja som asi napity Hostinsky kukne z okna a pravi:- Ale nesi. Pred hodinou tu bol Jano, dal si borovicku, kukne z okna a pravil JEBEM JA TAKA POVODEN, IDEM ORAT...
Drastické
Je to černé a klepe to na sklo... Co je to? Dítě v mikrovlnce!
Drastické
Co byly posledni slova lady Diany?.... Zprava dobry!
Drastické
Viete ako sa dava detsko do miesacky?.. Nohami napred aby sme videli ako sa pri tom tvari.
Drastické
TOPlist