NTYyODI3MD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
pribehne sousedka s prosbou o pomoc. "Muj manzel je nemocny musime do nemocnice!" Soused se tedy obleka a ze souseda odveze, ale ma jen motorku se sajtkarou. Vyjedou a ridic sleduje nemocneho. najednou se nemocny zacne potit a rudnout. Tak pridaji rychlost, ale nemocny je na tom hur a hur, tak zase zvysuji rychlost. To uz nemocny mele z poslednich sil. Dojedou do nemocnice a kdyz motorka zastavi tak nemocny rika: "Ty vole tys mi dal, ty tam nemas v ty sajkare PODLAHU"
Drastické
Vola chlap visici na vetvi vzsokeho stromu o pomoc. Jde kolem chlap s lanem v ruce."Moment, hned vam pomuzu dolu," hodi lano nahoru a rika:"poradne se chytnete lana a drzte pevne!" Chlap na strome poslechne, a ten dole ho strhne dolu. Samozrejme ze po padu je mrtev. "To je divne," rika chlap s lanem, "Minuly tyden jsem takhle pomoci lana vytahnul chlapa ze studne."
Drastické
Víte, jak se pozná, že jste obézní? No, když se opalujete na pláži, příjdou k Vám grínpísáci a vodnesou Vás zpátky do moře.
Drastické
Jaky je rozdil mezi cernym morbidnim a blbym humorem? Cerny humor je deset decek v popelnici Morbidni humor je jedno decko v deseti popelnicich Blby humor je deset popelnic v jednom decku
Drastické
Na dálnici dojde k řetězové havárii, všude plno rozmlácených aut a krve. V tom zmatku pobíhá řidič kamionu a něco hledá až potká partu řidičů-kamioňáků. Osloví je: " Chlapi, prosím vás, potřebuju nutně vaši pomoc. Vezl jsem totiž v autě takovou pěknou stopařku, zrovna když došlo k tý bouračce, ona prolítla předním sklem a já ji teď nemůžu nikde najít." Řidiči mu ji tedy pomáhají hledat: "Já mám ruku!", volá jeden. "Já zase nohu!", křičí druhý. A ten řidič odpovídá: "TO JE NA HOVNO, HLEDEJTE HLAVU, MÁM V NÍ KOKOTA! "
Drastické
Traja muži sa rozprávajú, ktorý ma najškaretšiu ženu: Prvý - Ja mám takú škaredú ženu že sa hambím ukazať na ulici cez deň. Druný - To je nič. Ja mam takú škaredú, že sa hambim s ňou ukázať na ulici o pol noci Treti - To mate ešte krásavice. Poďte so mnou. Zavedie ich k sebe na zahradu a tam za ostnatým drôtom búda. Otvorí búdu, v búde jamu a v tej jame ešte jednu jamu a zavolá: "Žena poď von" Z jamy sa ozve jemný hlások: "Mám si dať na hlavu vreco" "NIE, NEJDU ŤA JEBAŤ IDÚ ŤA OBZERAŤ"
Drastické
Vo fabrike sa prihodilo nestastie. Janovi odtrhlo nohu. Vydeseny veduci prevadzky sa pyta uradnika: 'Pre boha kolkati je to pripad tento tyzden?' 'Stvrty', odpoveda uradnik. PanBoh zaplat, uz som si myslel ze sme prekrocili plan.
Drastické
Vite jak se rekne 40. 000 mrtvych ciganu na ctyri pismena?! M. A. L. O
Drastické
Otázka:"Dals mu ten nůž!" Odpověď:"Ano." Otázka:"A co říkal?" Odpověď:"ááááááhh..."
Drastické
Viete prečo sú v koncentrákoch okúsané steny?? Hitler totiž priemieta židom chleba!
Drastické
Pri brane cintorina hladi muz na podivny pohrebny sprievod - za rakvou kraca muz s manzelkou a psom - dobermanom a potom dlha rada muzov. Stojaci muz nevydrzi a pyta sa kto to ma pohreb. Muz za rakvou odveti: To je pohreb mojej svokry. Vidite tohto dobermana? To on napadol svokru a dohryzol ju na smrt. -To je ale pes, nemohli by ste mi ho poziciat na par dni? -Preco nie, len si musite stat na koniec tohto radu!
Drastické
Ako riadia auto slepci? Polozia pravu ruku na volant a lavu na stredovu ciaru!
Drastické
Říká sestra bratrovi. "Víš, že souložíš lépe než-li táta?" Bratr odpovídá. "Máma to taky říká."
Drastické
Víte, jak se řekne španělsky potrat? Adios embrios.
Drastické
Na lavicce v parku: - Slecno, to jste tak krasne stihla po mamince? - Ne, po tuberkuloze...
Drastické
Přijel němec na hranice a vidí obrovskou ceduli "Odstřel cikánů předplatné zde " Tak se jde zeptat o co jde "tady si předplatíte počet kusů dostanete na ně povolení a můžete sřílet" Tak si zaplatí 2 kusy. Jede dál přijede do města a vidí u popelnice dva cikány tak vytáhne revolver a bum, bum je po nich. Jde okolo pán a říká mu "Co to děláte" němec na to " já mám povolení" a pán mu odvětí " no jo ale u krmítka".
Drastické
TOPlist