NWEwO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Učitelka se ptá zákú, deti povezte mi nejakou vetu na slovo Yeti. Po dlouhe pauze se prihlasi pouze cikan Dezo a pravi: Znam jednu dobrou vetu - Yeti zima, je ti pico.
Drastické
Na plese tancuje pár valčík. Tu se muž zeptá své partnerky: Prosím Vás, čím to je, že když se točíme do prava, jste vyšší a když do leva, jste nižší. A ona na to: Víte, já mám na noze protézu s levotočivým závitem.
Drastické
Jaký je rozdíl mezi pedagogem a pedofilem?... Pedofil má děti skutečně rád.
Drastické
Jaky je rozdil mezi cernym morbidnim a blbym humorem? Cerny humor je deset decek v popelnici Morbidni humor je jedno decko v deseti popelnicich Blby humor je deset popelnic v jednom decku
Drastické
Moj dedko sa kazdy den kupal vo vane so studenou vodou. Vravim mu: "Dedko vylez z vane, prechladnes a zomries". Dedko vyliezol z vane, prechladol a zomrel.
Drastické
Na patologii sa isty doktor rozhodne zavolat do predajne motoriek znacky Yamaha. -Dobry den, tu patologia, kolko ste, prosim Vas, predali tych novych motoriek? -No, presne dvadsat. -Tak to by som rad vedel, kde sa ti traja este flakaju!
Drastické
Vies ako zomrel Hittler? Trafil ho slak, ked mu dosiel z Osviencinu ucet za plyn.
Drastické
Víte jak získáte chromované vidle? Vemte obyčejné vidle a zabodnete je do chromého boříka.
Drastické
Pri brane cintorina hladi muz na podivny pohrebny sprievod - za rakvou kraca muz s manzelkou a psom - dobermanom a potom dlha rada muzov. Stojaci muz nevydrzi a pyta sa kto to ma pohreb. Muz za rakvou odveti: To je pohreb mojej svokry. Vidite tohto dobermana? To on napadol svokru a dohryzol ju na smrt. -To je ale pes, nemohli by ste mi ho poziciat na par dni? -Preco nie, len si musite stat na koniec tohto radu!
Drastické
-Ten dada Serioza ma uz 90 rokov a je stale plny energie. Odkial je? -Z Cernobylu.
Drastické
Co je to maximální slast?...... Když se miluješ s těhotnou a plod ti ho vykouří.
Drastické
Prijde tak novomanzel z prace domu, a uz mezi dvermi ho se slzami v ocich vita manzelka: "Vis milacku, ja jsem ti upekla dort, a Alik ho sezral..." A manzel odpovi "Nebrec, ja ti koupim novyho pejska"
Drastické
Přijde upír do hospody a poručí si litr krve. Cisnik donese, upir vypije a odleti. Druhej den zase přijde upír do hospody a že si dá zase litr krve. Třetí den zase přijde a hostinskej povídá: "Tak co zase litr krve?". A upír vytáhne krvavou vložku a povídá: "Dneska litr horký vody, dám si radši čajíček."
Drastické
Přijde mladík do baru a přistoupí k jednomu muži: "O vás se říká, že prý jste drsný chlap." "Jo, a co má bejt," odpoví drsným hlasem muž. "Porad'te mi, chtěl bych také být drsným chlapem..." "Chceš být drsnej chlap, mladej? A čím si utíráš zadek?" "No, normálně, toaletním papírem," pokrčí rameny mladík. "Hmmm, tak to nejseš drsnej chlap." Druhý den mladík opět přijde. "Tak co, čím si utíráš zadek mladej?" "Novinama..." "Tak to nejsi drsný chlap." Další den: "Čím si utíráš zadek?" "Smirkovým papírem..." "Tak to nejsi drsný chlap." Další den už přijde mladík celý od krve. "Už jsem drsný chlap?" "A čím si utíráš zadek?" "Ostnatým drátem..." "Hmmm... tak to nejsi drsný chlap." "Tak mi řekněte," ptá se mladík nešt'astně, "čím si utírá zadek drsný chlap." "Drsný chlap si, mladej, zadek neutírá vůbec..."
Drastické
Na lavicce v parku: - Slecno, to jste tak krasne stihla po mamince? - Ne, po tuberkuloze...
Drastické
Jde chlap po ulici a strasne se mu chce chcat. Tak se rozhodne ze se vychcije do kanalu. Jak tak chcije, tak mu neco ukapne na nohavici. jak si tu mokrou nohavici prohlizi, tak se uprdne a tim se take posere. Rika si: "Co budu delat?, jak asi vypadam?" V tom kychne a rozetre si sopla po obliceji. V tom se mu zvedne za- ludek a zacne zvracet. Pridje tam 5-lety kluk a rika: "Moc pekna estrada pane, a umite take neco s usima?"
Drastické
TOPlist