YmY3ZjY2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Jaký je rozdíl mezi růžovou a fialovou? . . 15 let...
Drsné
Pan Jedlička si zkrátil cestu domů přes les a u cesty narazil na spícího muže. Probudil ho a dobrosrdečně mu povídá: "Vstávejte, kamaráde. Už se setmělo a mohl by vás někdo okrást!" Spáč se vzchopil, chytil Jedličku pod krkem a výhružně řekl: "Peníze nebo život."
Drsné
Princ: "Pane králi, splnil jsem své slovo, zde v pytli jsou tři dračí hlavy." Král: "Děkuji princi i já plním své slovo. Tady v pytli je ruka a srdce princezny."
Drsné
V kanceláři po pracovní době, ona leží na psacím stole, on stojí před ní. Tak k ní přistoupil, nasadil a nevšimnuje si, že jeho varlata volně visí do pootevřeného šuplíku, prudce přirazil. Čest jeho řvoucí památce.
Drsné
Víte, jak naučit kočku bafat? . . Polejete ji benzínem, zapálíte a ona udělá BAF!
Drsné
"Nazdar, co ta boule na čele?" "Přepadní." "Loupežné?" "Ne, přes zábradlí."
Drsné
"Přiložil jsem mu revolver k čelu a on se začal smát. No, nezabili by jste ho?"
Drsné
Co je lepší než vyhrát zlato na paraolympiádě? . . Obyčejná procházka.
Drsné
Proč mají slepé děti rády makové rohlíky? . . . Protože na každém je jiná pohádka!
Drsné
Přijde Pepíček v létě domů z koupaliště a vidí, jak jeho rodiče strojí vánoční stromeček. "Copak to děláte, vždyť je červenec?" "Pepíčku, máš rakovinu..."
Drsné
"Mami, jsem zrůda?" "Ne a umyj si chapadla."
Drsné
Jde chlapík kolem jezera a vidí, že se tam topí mladá dívka a zoufale volá, aby ji zachránil. "A souložit umíš?" "Umm, jasně že umím," vydá ze sebe z posledních sil holka. "No vidíš, plavat jsi se měla naučit!"
Drsné
Nenávidím svatby. Nesnáším, když mě příbuzní plácají do zad a říkají: "Další seš na řadě ty!" Oplácím jim to na pohřbech - říkám jim to samé...
Drsné
Jede rodinka v karavanu a maminka se vykloní z okna. Sloup ji však odsekne hlavu. Všichni se začnou smát, jen malý Honzík se rozpláče. Otec se ho ptá: "Honzíku, proč pláčeš?" "Já jsem to neviděl."
Drsné
"Pane hlasatel, onehdá jste se přiznal, že máte rád televizi." "Proč?" "Protože když zavřu oči, je skoro tak dobrá jak rádio..."
Drsné
Děťátko bez ručiček a bez nožiček se doplazí na balkón k mamince a povídá jí: "Ahoj mami, na hřišti si hrají děti, můžu jít za nimi?" Matka s nožem v ruce se otočí a povídá: "Tak ty ještě vidíš, co?"
Drsné
TOPlist