ZTI5M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Karel s Petrem nasbírali houby a předkládají je usmažené Pepíkovi. Pepík chvíli jí a pak zbledne: "Kluci, jsou ty houby fakt jedlé?" "Jez a nezdržuj, stejně se do toho stanu tři nevejdeme."
Drsné
"Mami! Já chci ještě jeden gumový cukřík!" "Hubu drž, ty nevíš, že děda měl jen jedno oko?"
Drsné
Policajt se ptá paní Nováčkové: "Proč jste zabila svého manžela tak neobvyklým způsobem - lukem a šípem?" "No, bylo pozdě večer a já nechtěla budit děti."
Drsné
Víte, co má hypochondr napsáno na náhobním kameni? Já jsem vám to říkal.
Drsné
Rodina z Lidic se po druhé světové válce vrátí domů z emigrace a zjistí, že jejich vesnice byla srovnaná se zemí. Chvíli přemýšlí, co s nima bude a pak otec povídá: "Nebrečte, ještě máme příbuzné v Ležácích."
Drsné
Jede rodinka v karavanu a maminka se vykloní z okna. Sloup ji však odsekne hlavu. Všichni se začnou smát, jen malý Honzík se rozpláče. Otec se ho ptá: "Honzíku, proč pláčeš?" "Já jsem to neviděl."
Drsné
Učitelka fyziky řekla dětem, aby si další den přinesly do školy nějaký mechanický přístroj. Pepíček si druhej den přinese umělý plíce. Učitelka se ptá: "Pepíčku, co jsi to donesl?" "To jsou plíce, paní učitelko, to jste nepoznala?" "No jo, ale kde si je sebral, nebo čí jsou?" "To jsou plíce mýho dědy." "A co na to tvůj dědeček říkal?" "Ch, ch, ch, ch."
Drsné
Maminka se s tříletou dcerou dívá na televizi. A tu náhle maminka povídá: "Nedávno jsi byla v bříšku." Dcera se na ni podiveně podívá a pak se zeptá: "A kdo mě snědl?"
Drsné
Ze života: Spadl pes z mrakodrapu a nic se mu nestalo. Lidé se seběhli k nebývalé události a psa ušlapali...
Drsné
"Mami, proč je tatínek tak bledý?" "Neptej se a vykopávej dál..."
Drsné
Jdou dva malomocní po ulici a potkají známého. Ten známý je pozdraví. Jeden malomocný mu na pozdrav odpoví a tomu druhému malomocnému odpadne kousek masa. Ten, co slušně pozdravil, toho druhého pokárá: "To jseš celý ty! Místo abys pozdravil, tak zase jen něco utrousíš."
Drsné
"Babi, zahraješ si se mnou na indiány?" "Promiň, ale teď nemám čas. Řekni dědovi." "Ale toho už jsem skalpoval."
Drsné
"Propána, jak jste se mohl tak potlouct, když jste vypadl z okna přízemního bytu?" "No jo, pane doktore, ale třikrát."
Drsné
Vrazí Pedro do baru a křikne: "Kde je Pedro?" Ticho. "Kde je Pedro?!" Ticho jako v hrobě, jen venku svítí sluníčko... "Naposled se ptám - Kde je Pedro?" Barman se osmělí a povídá: "Pedro, neblázni, vždyť jsi to ty!" Pedro sejme barmana jedinou kulkou. Celá hospoda zděšeně na Pedra: "Co jsi to udělal, Pedro?" Pedro flegmaticky: "Takhle skončí každej práskač!"
Drsné
Pan Novák se rozhodl, že skoncuje se životem a oběsí se. Přijde domů jeho manželka a když ho uvidí, nasraně křičí: "To jsi celý ty! Houpeš se tu na lustru a malého ani na kolotoč nevezmeš!"
Drsné
Baví se dvě děti: "Umí tvůj bráška už chodit?" "Zatím ne, ale nožičky už má."
Drsné
TOPlist