ZGFiNWVkNz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Honza se ptá maminky: "Maminko, proč má náš otec v zádech čtyři díry?" "Buď prosím tě ticho a utírej ty vidle!"
Drsné
Přijde slepec do obchodu a uprostřed se postaví a začne nad sebou točit psem. Prodavač se ho ptá: "Prosím vás, co to děláte?" "Ticho, nevidíš že se rozhlížím?"
Drsné
Přijde chlapík na záchod, začne močit a přitom si prdne, krkne, vyfoukne holuba, odplivne, zanadává... Vedle něho stojící muž se obdivně zamyslí a povídá: "A uchem něco neumíte?"
Drsné
Jde chlapík kolem jezera a vidí, že se tam topí mladá dívka a zoufale volá, aby ji zachránil. "A souložit umíš?" "Umm, jasně že umím," vydá ze sebe z posledních sil holka. "No vidíš, plavat jsi se měla naučit!"
Drsné
Jde dědeček lesem a u stromu uvidí nahou přivázanou ženu. "Óóó pomoc, já jsem byla znásilněná." Děda: "A volala jste o pomoc?" "Volala." "A doprava a doleva a dopředu a dozadu?" "Ano, volala." "A nikdo vás neslyšel?" "Nikdo." "A TAK TO JÁ SI TAKY DÁM..."
Drsné
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."
Drsné
"Honzíku, kde jsi byl?" "Hráli jsme s Pepíčkem fotbal." "Ale Pepíček nemá ručičky a ani nožičky...?" "On dělal balón."
Drsné
Dvě jeptišky hrají kopanou. Po nezdařilé střele jedna z nich zavrčí: "K čertu! Zase vedle!" Druhá ji říká: "Takhle nemluv nebo do tebe uhodí blesk." První jeptiška toho však nedbá a při nejbližší příležitosti zanadává znovu. Zahřmí, avšak blesk zasáhne její kolegyni. Po chvíli se shora ozve silný hlas: "K čertu! Zase vedle!"
Drsné
Ze života: Spadl pes z mrakodrapu a nic se mu nestalo. Lidé se seběhli k nebývalé události a psa ušlapali...
Drsné
Synku, víš že maminka je z Černobylu?" Synek smutně pokýval hlavou. "A že je tatínek z hirosimy?" Synek smutně pokýval druhou hlavou.
Drsné
Začínající myslivec si stěžuje svému kamarádovi: "To už je fakt smůla. Kdykoliv se minu, je to zajíc. Ale když se jednou trefím, tak je to soused."
Drsné
Paní Nováková přivezla auto do opravny. "Narazila jsem do stromu," povídá. "To vidím a dokonce několikrát."
Drsné
Chlápek si lehne na koleje a vlak mu přejede nohy. Načež on začne křičet "Moje nohy, moje nohy..." Kolemjdoucí: "Co řveš, stejně žádný nemáš."
Drsné
"Ty, Franto, slyšel jsem, že prý jedna žena z pěti je doma týraná..." "To je hloupost. Měl sem tři a mlátil sem je všechny bez výjimky..."
Drsné
V obchodě: "Právě dnes jsme dostali nové vydání Shakespeara." "Cože? On už zase píše?"
Drsné
Pepíček zazvoní u sousedů. "Paní Nováková, našel jsem vašeho kanárka!" "Tohle není kanárek, to je kocour, Pepíčku." "Já vím, kanárek je uvnitř!"
Drsné
TOPlist