MGY0YTV

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Sedí chlapík na baru a všimne si, že naproti němu na polici stojí sklenice od okurek plná stokorun. "To je taková soutěž. Dáte stovku a když splníte tři úkoly, je sklenice vaše," vysvětluje barman. Ale co - zkusím to, pomyslí si podnapilý chlap a dá barmanovi stovku. "No tak zaprvé musíte vypít půl litru tequily na ex. Zadruhé máme na dvorku vzteklýho pitbulla s bolavým zubem - ten mu musíte vytrhnout a třetí ukol spočívá vtom, že nad námi bydlí osmdesátiletá bába, která ještě nikdy neměla chlapa a s tou se musíte vyspat. Upozorňuji vás, že se ještě nikdo nedostal dál než k prvnímu úkolu, takže hodně štěstí." Chlap bez mrknutí oka vypije tequilu a vožralej se vypotácí ven na dvorek. Odtud se chvíli ozývají zvuky zběsilého zápasu a potom strašné vytí. Po nějaké době do baru vpadne náš chlapík uválený, otrhaný, vítezně se rozhlédne po přítomných a zahlásí: "Tak a kde je ta bába s tím bolavým zubem..."
Drsné
Pracují dva dělníci na výškové budově a vtom uslyší sanitku lékařské první pomoci. A ten jeden povídá tomu druhému: "To je výkon, není to ani 5 minut, co mi spadlo na ulici kladivo a sanitka už je tady!"
Drsné
V podtatranské dědince Maruška pere prádlo v potoce. Babička a děda ji při tom pozorují. Najednou se z blízké skály nad potokem odtrhne kámen a spadne rovnou na Marušku a zabije ji. Děda se otočí k babičce a povídá: "Vidíš, vodní kámen to je prevít, ten nám rozbil pračku."
Drsné
x "Není ti zima, chlapče, když chodíš bosý ve sněhu?" - "Trošku mi zebou ruce..."
Drsné
"Babi, proč je děda tak černej?" "Nekecej a přidej volty."
Drsné
Dva bezdomovci popíjí ředidlo a ten jeden povídá: "Pij rychle, už se stmívá."
Drsné
Truhlář si uřízne ruku a lékaři mu řeknou, že mu mohou nasadit ruku umělou a ovládanou hlasem. Další den už jde s novou rukou truhlář na záchod a říká: "Otevřít!" Vruum. "Vyčůrat!" Cccc. "Protřepat! Třř. "Aaú, nechceš mi ho snad urvat?" Trh. "Do prdele!" Švih. "Do hajzlu!" Šup.
Drsné
Sedmiletý Petr se ptá tetičky: "Ty jsi herečka?" "Nejsem, Petříku, proč se ptáš?" "Táta říkal, že až přijdeš, tak začne divadlo..."
Drsné
Učitelka se ptá Pepíčka: "Modlíte se před jídlem?" A Pepíček: "Jen když máme jíst houby, co nasbíral táta."
Drsné
Malá Monika povídá mamince: "Pepíček mi dnes pořád sahal na ruku, ale já pokaždé ucukla." "To jsi udělala moc dobře. A co na to on?" "Nic, zůstal v tom bazénu kam spadnul a utopil se!"
Drsné
"Tatí, já chci na lochnesku!" "Toti nestačí, že jsme jeli trolejbusem..."
Drsné
Po těžké autonehodě se pacient připoutaný na lůžku s vypětím sil ptá doktora: "Pane doktore, že nebudu muset chodit až do konce života s krčním límcem?!?" "To určitě ne, nebudete chodit vůbec."
Drsné
"Tatínku proč sebou dědeček tak cuká?" "Nekecej a podej mi tu sekeru."
Drsné
Přijde pán do řeznictví a ptá se: "Máte zmrzlý držky?" "Ne, my si tady topíme."
Drsné
"No vidíš, Honzíku, jaký velký hrad si postavil na píškovišti! Z tebe bude asi architekt, viď?" "Kdeže architekt, hrobař! A neptejte se, co je v tom hradě!"
Drsné
Je to červené a má to 2 nohy. Co je to? . . Polovina psa.
Drsné
TOPlist