MDcxYjdj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Německý turisti přecházejí kolem salaše, u níž vidí zvracejícího baču a tak se ho ptají: "Bačo, co to děláte?" "Aaale jedol som halušky a čo si budem riť špiniť..."
Drsné
"Dobrý den, pane Novák, přijdete zase k nám na Silvestra s manželkou?" "Nezlobte se, ale nepřijdu, kdo by se tahal po návštěvách s urnou v ruce..."
Drsné
"Co mám dělat, když se mi neotevře padák?" "Uvědomit si, že máš několik sekund na to, aby ses naučil létat."
Drsné
Z policejního protokolu: Poškozený krátce před smrtí volal z chodníku do okna v pátém patře: "Hoď mi klíče!" Manželka mu hodila bednu s nářadím.
Drsné
Jde slepý s vidoucím a najednou se slepý zastaví a zvolá: "Neříkej mi pořád viď, viď..."
Drsné
Baví se dva slepí: "Tak jsem se letos o Vánocích postil a zase nic." "Jak nic?" "Ále, zase jsem neviděl zlatý prasátko."
Drsné
Nejhorší rozhovor s matkou je ráno přes záchodové dveře. Máte oči z důlku a ona se ptá, co budete snídat.
Drsné
Táta se vrátí domů z práce a hned ve dveřích uvidí na zemi mrtvou mámu v kaluži krve. Z obýváku vyjde holčička a povídá: "Neboj, ten koberec se vyčistí."
Drsné
Co je lepší než vyhrát zlato na paraolympiádě? . . Obyčejná procházka.
Drsné
Ve sluchátku se ozve hlas: "Mototechna? Tady krematorium. Kolik jste včera prodali těch silných motorek?" "Dvacet!" "Aha, tak to se ještě tři toulají někde po městě."
Drsné
Potká chlápek mentálně postiženou holčičku a ptá se jí: "Kdepak máš maminku?" A holčička huhňá, až jí tečou sliny po ksichtě: "Egh, mámu, mám na blááázinci egh..." "A kdepak máš tatínka?" A holčička zase na to: "On seedí ve věězení..." A máš nějakého sourozence: "Jóó, brááchu...!" "A kde je?" "Na Oxfordu..." "A co tam dělá?" ptá se chlápek zvědavě. "On je tam v lihu, on se narodil se dvěma hlavama..."
Drsné
Na lavičce v parku: "Slečno, to jste tak krásně štíhlá po mamince?" "Ne, po tuberkulóze..."
Drsné
Malá Monika povídá mamince: "Pepíček mi dnes pořád sahal na ruku, ale já pokaždé ucukla." "To jsi udělala moc dobře. A co na to on?" "Nic, zůstal v tom bazénu kam spadnul a utopil se!"
Drsné
Víte, co dělat, aby vám nelezly mouchy do kuchyně? . . Házejte odpadky do obýváku.
Drsné
"Když mě zvali, říkali přijď, bude psina. To jsem ještě netušil, že jim včera přejeli foxteriéra."
Drsné
V base: "Přeji ti vše nejlepší do nového roku!" "Jak do nového roku? Vždyť je teprve září." "Slyšel jsem, že ti ještě rok přidali."
Drsné
TOPlist