ODNiMzk0

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Říká jeden homosexuál druhému: "Já nevím proč, ale pořád nechápu, co myslel Bůh tím - Milujte se a množte se."
Homosexualové
Ženská si přivede z baru velmi pohledného chlapa a říká mu: "Musíme to vzít rychle, manžel bude brzo doma." "Jak brzo?" ptá se chlápek. A ženská zařve: "Netvrď mi, že jsi teplej!"
Homosexualové
Definice lesby: Zase další zatracená ženská, co se snaží zastat chlapskou práci.
Homosexualové
Sto buzerantů stojí ve frontě za sebou, každej má zastrčený péro v tom před ním a poslední a první buzerant řve, že by se měl uzavřít okruh...
Homosexualové
Proč jsou buzeranti tak šťastní? . . Protože štěstí se bojí otočit k nim zády.
Homosexualové
Jedou dva buzeranti na kolech a vezou velkou vázu. Najednou se vyřítí auto, srazí je a váza se samozřejmě rozbije. Řidič vyleze a jeden z buzíku spustí typickou 'hošovskou' fistulí na kolegu: "Zavolej policajty, to se musí sepsat." Chlapík z auta říká: "Hele, nešlo by to nějak domluvit, já vám dám peníze a koupíte si novou. Co takhle tisíc?" "Nenene, jdem pro ty policajty." "A co dva tisíce? Pět? Víte, ja jsem trochu pil, takže..." "Nenene..." Chlápek se teda nasere a začne řvát: "Buzeranti zasraní, polibte mně prdel!" "Počkej, nikam nechoď, začíná vyjednávat."
Homosexualové
Matematický vzorec pre lesby? Jedna na druhú!
Homosexualové
Vloupá se zloděj do teploušskýho baráku. Teplouš ho objeví a volá svého přítele: "Pepo volej policii!" "Hele, když mě nebonznete dám vám 100 000," snaží se zloděj. "Pepo volej policii!" "Tak víte, co? Tak mi vyližte prdel!" "Pepo zavěš, pán začíná vyjednávat."
Homosexualové
Přijedou dva Němci k benzinové pumpě, aby natankovali. Jeden tankuje, ale druhej si místo tankování strčí hadici do zadku. Ten první na něj nevěřícně kouká a pak povídá: "Aber Hans, was machst du? Das ist nicht normal!" A Hans odpoví: "Ja, ich weis, das ist Super."
Homosexualové
Co dělaj dva teplouši ve sprše? . . Čekaj, až jednomu upadne mejdlo.
Homosexualové
Za komunistů zastaví policajt teplého v autě: "Prosím váš řidičský průkaz!" "To je ta růžová knížečka ty moje žabko zelená?"
Homosexualové
"Nebude si přát Vaše lordstvo na noc mladou dívku?" "Ne, spíš nějakého chlapce." Hoteliér se rozhořčí a zvolá: "Zavolám strážníka!" "Well, tedy strážníka."
Homosexualové
"Mami, koupíš mi zmrzlinu?" "Jen proto, že šukám s tvým otcem, zlato, mi ještě nemusíš říkat mami..." "A jak ti mám teda říkat?" "Normálně - řikej mi Martine."
Homosexualové
Víte, kolik spermií má homosexuál? . . Plnou prdel.
Homosexualové
Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje: "Vojáci, právě jsme dobyli město. Takže ženy zabít a muže znásilnit." V řadách vojáků se tvoří velký chaos. Až jeden vystoupí z řady a směle se zeptá: "Ale pane Generále, nemělo by to být obráceně?" Vtom ho zezadu nakopne jeden z vojáků a pěkně přihřátým hlasem mu povídá: "Drž hubu, rozkaz je rozkaz!"
Homosexualové
Dva chlápci sedí v hospodě a jeden povídá druhému: "Teď o víkendu jsme jeli s chlapama z práce do srubu na horách lovit vysokou. Akorát jsme víc pili, než lovili. Druhej den ráno, když jsem se probudil, mi ze zadku čouhal použitej kondom. Hele, kdyby se ti něco takovýho stalo, řek bys o tom někomu?" "Ani za boha, nechtěl bych, aby někdo něco takovýho věděl." "Jo, nechceš si jet tenhle víkend zalovit?"
Homosexualové
TOPlist