YmQ5ODM3M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Zkouška České filharmonie. Dirigent klepe taktovkou a říká: "Tak prosím pánové, začátek druhé věty. Raz-dva-tři..." Hudebníci hrají, náhle se z orchestru ozve mohutné: "Uffff!" "Ale pánové, prosím soustřeďte se a nevyrušujte. Ještě jednou: raz-dva-tři..." Odehrají pár taktů a najednou se znovu ozve: "Ufff!" "No tak pánové, nebuďte jako malí kluci, za pár dní je koncert. Ještě jednou: raz-dva-tři..." Z orchestru opět: "Uffff!" "No tohle už přestává všechno! Vysvětlí mi někdo, co se tu děje?" Přihlásí se trianglista a povídá: "Pane dirigente, pojďte se podívat, já mám v šestém taktu napsáno Ohne Triangel!"
Hudba
Jak byste vylepšili aerodynamiku klarinetistova auta? . . Odstraňte z něj ceduli o doručování pizzy do domu.
Hudba
"Pověz, tys prý začal denně šest hodin cvičit na klavír?" "Člověk musí vědět čeho chce dosáhnout." "A co chceš dosáhnout ty?" "Sousední byt!"
Hudba
Kdo je to gentleman? . . Někdo, kdo umí hrát na saxofón, ale nedělá to.
Hudba
Jak poznáte, že pódium je rovně? . . Bubeníkovi tečou sliny z obou koutků rovnoměrně.
Hudba
Proč si dávají violisti v autě futrál na zadní sklo? . . Aby mohli parkovat na místech pro invalidy.
Hudba
Violista a cellista stojí na potápějící se lodi. "Pomoc", začne volat cellista, "já neumím plavat!" "Zachovej klid", uklidňuje ho violista, "prostě dělej jako že plaveš."
Hudba
Na zábavě hraje kapela složená z hluchých a slepých. Slepý se ptá hluchého: "Tacují už lidí?" Hluchý na to: "Ne, proč se ptáš, copak my už hrajem?"
Hudba
Po poušti jde houslista, proti němu se najednou objeví lev. Zkušený muzikant rychle popadne stradivárky a hraje a hraje. Lev se schoulí do písku a poslouchá. Přijde druhý lev, sedne vedle a poslouchá taky. V tom přiskočí třetí lev a houslistu sežere. Ti dva se do něj pustí: "Ty pitomče, ty troubo, cos to udělal? Ten člověk tak překrásně hrál!" Třetí lev si dá tlapu k uchu: "Co jste říkali?"
Hudba
Proč je netopýr v mikrovlnce? . . Poslouchá hudbu.
Hudba
Nájemník si stěžuje u domovníka: "S tou partají pode mnou něco udělejte! Včera ve tři v noci dělali takový kravál, že jsem nemohl pracovat." "Vy jste pracoval ve tři v noci?" "Jo, cvičil jsem na lesní roh."
Hudba
"Pane vrchní, hraje ta hlučná kapela také na přání hostů?" "Samozřejmě." "Super, tak ať jdou chvilku hrát kulečník, než se naobědvám."
Hudba
Když hraješ na klavír, tak platí přísloví: Pravá ruka neví, co dělá levá ruka.
Hudba
Víte, proč houslisti neradi chodí na hřbitov? . . Protože je to tam samej křížek.
Hudba
Proč jsou srdce dirigentů tak žádostivá po transplantaci? . . Protože jsou tak málo používaná.
Hudba
Na dveřích garáže v níž zkoušela punková kapela se objevil inzerát: "Prodáme kytaru." Další den tam bylo připsáno: "Sláva!"
Hudba
TOPlist