MjIyO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Inzerát: Hledá se profesor hudby, který by naučil nebo odnaučil hrát na housle dámu, která bydlí o poschodí výš.
Hudba
Jaký je rozdíl mezi dirigentem a pytlem hnojiva? . . Ten pytel.
Hudba
"Proč zavíráš oči, když hraješ na klavír?" "Nemůžu se dívat, jak publikum trpí."
Hudba
Potká se muzikant z Brna a muzikant z Prahy. A ten z Brna říká tomu z Prahy: "Hele, víš, co se o tobě povídá v Brně?... Že seš prej strašnej čurák... a že prej neumíš vůbec hrát...", a ten z Prahy: "A víš, co se o tobě povídá v Praze?... Vůbec nic... vůbec nic..."
Hudba
Před učitele hudby předstoupil žák Honza, otevřel houslové pouzdro a z něho vypadl samopal. "Propána," zaječel Honza, "táta je s houslemi v bance..."
Hudba
Koncert je v plném proudu. Pěvkyně zpívá, v první řadě sedí nadšený pán. O přestávce se otočí na svého souseda a sděluje mu své dojmy. "To je hlas, pane, co? Je to moje dcera, víte, hlas zdědila po mně!" Soused se na nadšeného pána úkosem podívá a suše praví: "Buďte rád, že jste se ho zbavil."
Hudba
Jeden člověk byl na hudbu tak tupý, že dostal od učitele dvě hůlky, ať jde dělat bubeníka. Jenže on jednu ztratil a tak se z něj stal dirigent.
Hudba
Na dveřích garáže v níž zkoušela punková kapela se objevil inzerát: "Prodáme kytaru." Další den tam bylo připsáno: "Sláva!"
Hudba
Po poušti jde houslista, proti němu se najednou objeví lev. Zkušený muzikant rychle popadne stradivárky a hraje a hraje. Lev se schoulí do písku a poslouchá. Přijde druhý lev, sedne vedle a poslouchá taky. V tom přiskočí třetí lev a houslistu sežere. Ti dva se do něj pustí: "Ty pitomče, ty troubo, cos to udělal? Ten člověk tak překrásně hrál!" Třetí lev si dá tlapu k uchu: "Co jste říkali?"
Hudba
Víte, kolik folkařů je potřeba na výměnu žárovky? . . Dva. Jeden vymění žárovku a jeden napíše píseň o tom, jak dobrá byla stará žárovka.
Hudba
Pan Novák je na koncertě, zády k publiku hraje klavírista. Sousedka se ptá: "To je Beethoven?" "Nevím, musím počkat, až se obrátí!"
Hudba
Jak poznáte, že pódium je rovně? . . Bubeníkovi tečou sliny z obou koutků rovnoměrně.
Hudba
Violista v orchestru začne náhle křičet na hobojistu, sedícího za ním. Dirigent se jej ptá: "Co se stalo, co vás tak rozzlobilo?" "On se ke mně naklonil a otočil mi jedním kolíčkem", křičí violista, "a teď mám rozladěný nástroj!" "Nezdá se vám, že to s tou vaší reakcí přeháníte?", ptá se dirigent. "Nepřeháním," vzlyká violista, "on mi nechce prozradit kterým!"
Hudba
Chcete slyšet opravdovej kameňák? . . Žula.
Hudba
Už jste slyšeli o tom violistovi, který nehrál falešně? . . Já také ne.
Hudba
Proč je hra na violu jako počůrávání se? . . V obou případech se dostaví příjemný teplý pocit bez jakéhokoliv zvuku.
Hudba
TOPlist