NTU3ZDQxZj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Víte, jak poznáte, že za dveřmi stojí bubeník? . . Klepání se zrychluje.
Hudba
Inzerát: Hledá se profesor hudby, který by naučil nebo odnaučil hrát na housle dámu, která bydlí o poschodí výš.
Hudba
"Dobrý den. Jsem ladič pian." "Já jsem si ladiče neobjednala." "Vím, že vy ne, objednali mne vaši sousedé."
Hudba
Stěhuje se jeden postarší pár, stěhováci nosí knihy, skříně, nábytek..., spoustu těžkých a zaprášených věcí. Nakonec zajdou do posledního pokoje, kde stojí nádherné a velké bílé piano. Vedoucí stěhováků ptá se unavené: "To piano taky?" "No samozřejmě, samozřejmě," odpoví pan domácí. Stěhovák se rozzuří a odpoví: "To jste se nemohli naučit hrát na housle?"
Hudba
Na dveřích garáže v níž zkoušela punková kapela se objevil inzerát: "Prodáme kytaru." Další den tam bylo připsáno: "Sláva!"
Hudba
Víte, proč houslisti neradi chodí na hřbitov? . . Protože je to tam samej křížek.
Hudba
Violista a cellista stojí na potápějící se lodi. "Pomoc", začne volat cellista, "já neumím plavat!" "Zachovej klid", uklidňuje ho violista, "prostě dělej jako že plaveš."
Hudba
Máma liška vyvádí mladé z nory. Ukazuje jim život v lese: "Tak támhleto, děti, to je žába. Ta je hnusná a slizká, na tu nešahejte." Děti: "A mami, mami, co je támhleto?" "To je zajíc. Ten je dobrej k jídlu, a až budete větší, tak vás je naučím lovit." Najednou si liščátka všimnou, jak na palouk vjíždějí lovci na koních a za nimi hornisti. "Mami, co to je za pány, s těma velkejma holema přes rameno?" "To jsou lovci, děti, na ty bacha, když nebudete dost rychle utíkat, tak vás zastřelej!" "A mami, a ty pánové za nima, s těma zlatejma zakroucenejma věcma, kdo je to?" "Tak na ty si dávejte úplně největší pozor. Obcházejte je obloukem, protože to sou hornisti a ti by vás mohli poblejt."
Hudba
"Pověz, tys prý začal denně šest hodin cvičit na klavír?" "Člověk musí vědět čeho chce dosáhnout." "A co chceš dosáhnout ty?" "Sousední byt!"
Hudba
"Jak se ti líbila opera, co tě na ní Karel pozval?" vyzvídá Anička na Marušce. "Strašný, představ si, že mě ten darebák o přestávkách stále obtěžoval!" vyprskne okamžitě Maruška. "Nepovídej, sexuálně?" "Zbláznila ses? Právě, že vůbec ne! Neustále mě zkoušel, co o operách vím, kdo kterou složil a který duet se mi nejvíce líbil."
Hudba
Učitelka ve škole k dětem: "Za nás byla hudba hezčí, tohle není hudba, ale něco jako vysavač."
Hudba
Potká se muzikant z Brna a muzikant z Prahy. A ten z Brna říká tomu z Prahy: "Hele, víš, co se o tobě povídá v Brně?... Že seš prej strašnej čurák... a že prej neumíš vůbec hrát...", a ten z Prahy: "A víš, co se o tobě povídá v Praze?... Vůbec nic... vůbec nic..."
Hudba
Proč je hra na violu jako počůrávání se? . . V obou případech se dostaví příjemný teplý pocit bez jakéhokoliv zvuku.
Hudba
Jaký je rozdíl mezi dirigentem a pytlem hnojiva? . . Ten pytel.
Hudba
Proč mají Kabáti tolik prodaných cedéček? . . Protože ti, co je poslouchají, si je neumí vypálit.
Hudba
Můj syn hraje druhé housle,... ty první jsem mu zlostí rozšlapal.
Hudba
TOPlist