NWQ3Yjg

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Přijde chlap v bílé noční košili a s turbanem k nebeské bráně. Svaatý Petr vykoukne a říká mu: "Ty sem nepatříš, ty jsi členem Al Kajdy!" Chlap na to: "Já sem taky nechci, chci jen říci, že ještě máte 3 minuty na záchranou evakuaci!"
Kameňáky
Jak se říká znásilněnému seveřanovi? OmrDán.
Kameňáky
Dítě: Mami a kolik měl vlastně tatínek žeber? Maminka: Nekecej a obírej!
Kameňáky
Je rybář na břehu rybníka a chytá ryby. Najednou vykoukne z vody krokodýl a ptá se: Berou? Rybář na to: Ne! Krokodýl: Tak kašli na ryby a pojď se vykoupat.
Kameňáky
Sedí žirafa na stromě a štrikuje igelit letí okolo bagr a ptá se kolik je hodin žirafa koukne na teploměr a řekne pondělí to nevadí já stejně fandim spartě
Kameňáky
Ve vlaku: Paní, prosím, řekněte svému synovi, ať mě nenapodobuje! Jistě, Pepíčku, nedělej debila.
Kameňáky
Stretnu sa dvaja: "Pocuvaj, co by si urobil, keby si nacapal cudzieho chlapa zo svojou zenou v posteli?" Ten druhy odpoveda: "Asi by som mu dokopal psa a zlamal mu slepecku palicu!"
Kameňáky
Ide babka po lese, nájde potkovu, obráti ju - a to kôň.
Kameňáky
Jak se pozná impotentní ježek? Nepíchá!
Kameňáky
"Mami, já si chci hrát s babičkou!" "Ne, nebudeš si hrát s babičkou." "Mami, ale já si vážně chci hrát s babičkou." "Ne, už jsem řekla, že rakev zůstane zavřená!"
Kameňáky
Sto zenskych dusi stoji u nebeske brany a ceka, az je svaty Petr pusti dovnitr: "Ktera z vas byla v pozemskem zivote cizoloznici a neni tedy prosta hrichu, do raje nevejde!" Devetadevadesat posmutnelych dusicek se otaci na podpatku a smeruje do pekla. Jedna stoji pred branou dal. Svetec cinka klici: "A tu hluchou," krici za odchazejicimi, "tu vemte s sebou taky!"
Kameňáky
Je to sladké, pružné a neprůstřelné co je to? Pocukrovaný kšandy v tanku!
Kameňáky
Je zedník na stavbě a pomáhá mu učeň. Až ti ukážu takhle, ukáže mu palcem vzhůru tak mi doneseš na lešení pivo. "Jasně šéfe" odpoví učeň. Po chvíli dostane zedník chuť na pivo a začne dělat smluvené gesto. Nic se ale neděje. Ukazuje po prvé, po druhé, po třetí, po čtvrté a tak dál, až se naštve, sleze a pro pivo si dojde sám.
Kameňáky
Bavi se dva chlapci o tom, co by chteli k Vanocum: "Ja bych chtel tampon..." "A vis vubec co to je?!" "No nevim, ale musi to bejt bajecny; da se s tim plavat, lyzovat, surfovat..."
Kameňáky
Přijde takhle jednou jedna holka na návštěvu ke kámošce a jak tak popíjejí kafe, přijde do obýváku černá kočka a říká: "Neviděly jste tady někde dnešní noviny?" Holka zmateně kouká, ale její kámoška ji uklidňuje: "Nenech se zmást, ona si akorát prohlíží obrázky."
Kameňáky
Přijde stařík do opravny: Prosim vás, mám tady jeden starý gramofon, který nefunguje. Co myslíte, vyplatí se mi nechat ho spravit? - No to ja nevím. Kolik je vam let?
Kameňáky
TOPlist