MWMyYWY5

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Stoji bagr na kopci a vubec mu to nevadi. řžůóň
Kameňáky
Jdou dva medvědi, jeden hnědej a ten druhej doprava.
Kameňáky
Pan Trupík je pán, co nemá ručičky ani nožičky. Sedí na kolejích a přijíždí tramvaj. Říká kolemjdoucímu: "pomozte mi prosím do tramvaje". Je v tramvaji a říká: "ještě mi prosím odklopte límec u bundy". "Dobrý den. Revize jízdenek."
Kameňáky
V električke cestuje babička s vnúčikom. Vnúčik je stále otravný: "kedy už budeme vystupovať, čo je toto, čo je tamto, prečo má ten ujo taký klobúk a podobne. Babička je už znudená, keď v tom sa dvere električky otvoria a nastúpi STRASNÝ panker. Kohút na hlave trojfarebný, kožená prefajčená ocvokovaná bunda, roztrhané špinavé rifle, kanady od krvi - proste hrôza. Sadne si rovno pred babičku s vnúčikom a babička dostane dobrý nápad. Poklepe ho po pleci a vraví: "Prosím vás, vy tak hrozne vyzeráte. Nemohli by ste trochu nastrašiť môjho vnúčika, viete, je strašne otravný." Panker sa len nakloní a cez zuby precedí: "BU-BU-BU, TY MALÝ KOKOT!
Kameňáky
Letí dva balónky a ten první říká: Pozor kaktussss. Kde ho vidíššš?
Kameňáky
Znáte vtip o rezavém traktoru? . . Já taky ne. Oni ho totiž nově natřeli.
Kameňáky
Rve jeden ozraly chlap v hospode: "Ja chci jeste kafeeeee!". Cisnik: "Opilejm nenalevame!".
Kameňáky
Maturitní otázky ---------------- 1. Jaký je rozdíl mezi novinářem a manželem? Novinář své spolupracovníky zná, manžel ne. 2. Kdy se manžel zlobí na manželku? Když si svoji kožešinu pověsí na cizí hák. 3. Proč muži nosí pruhované pyžamo? Protože v noci dřou jako trestanci. 4. Které mléko je nejlepší? Mateřské pro jeho sympatické balení. 5. Jaký je rozdíl mezi mužem a žárovkou? Žádný - obojí se dá nahradit svíčkou. 6. Lze souložit na náměstí? Ano. Je však nutno počítat s tím, že do toho budou kolemjdoucí kecat. 7. O co by přišla uměle oplodněná žena? O funění do ucha. 8. Co je vrchol opatrnosti? Když si jeptiška na svíčku natáhne prezervativ. 9. Jaký je rozdíl mezi ženským poprsím a dětským vláčkem? žádný. Obojí je pro děti, ale nejraději si s tím hrají tatínkové.
Kameňáky
Jak řídí auto slepci? Položí pravou ruku na volant a levou na stredovou čáru!
Kameňáky
Karkulka: "Babičko, proč máš tak velké oči?" Babička: "Neruš mě, když sedím na hajzlu!"
Kameňáky
"Prosím vás, kolik je hodin?" "Nevím, ale můžu vám ukázat jak hážu kamenem."
Kameňáky
- Preco pijes z ruzoveho pohara so zelenymi bodkami? - Lebo som smadny.
Kameňáky
"Kam jdeš?" "Nikam." "A kam ty?" "Já jdu s ním."
Kameňáky
Která zelenina obsahuje nejvíce alkoholu? - Vyblitá mrkev!
Kameňáky
Zenska inteligencia v kocke: slepaci bujon.
Kameňáky
Příjde jelen za holubem a říká mu "Holube složil jsem na tebe básničku", a jakou ptá se holub "Seděli jsme s holubem, včera večer za dubem". Holub celou noc přemýšlí a druhý den přiletí za jelenem a říká mu, "Jelene, já jsem na tebe složil taky básničku" A jakou? " Jelene, jelene ty jsi piča".
Kameňáky
TOPlist