OTVlODcxM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Manzilek dorazil domu necekane brzo. Sundal boty, natahl trepky, koukl do lednicky. Nic v ni nenasel, rozhodl se podivat, kde vezi jeho zena, ta mu snad poradi, co na zub. K svemu velkemu prekvapeni ji nasel v posteli, rozpalenou, zpocenou... "Co ti je, proboha," vylekal se. "Snad nejsi nemocna?" "Nevim," heka zena, "asi srdce... Bez k sousedum a rychle zatelefonuj pro pohotovost..." Muz vybehne z loznice a v predsini malem zakopne o sveho petileteho syna. Ten ho chyti za nohavici: "Tatiii, tatiii, nahatej strejda je schovanej ve skrini..." Muz se zarazi, otevre skrin a tam skutecne sedi jeho nejlepsi pritel, tak jak ho panbuh stvoril. "Ty ses asi zblaznil," vykrikne. "Manzelka ma nejspis infarkt a ty mi tady nahej strasis deti!"
Kameňáky
Dvě mouchy sedí na hovně a dávají si do nosu. Ta první povídá: "Holka, dneska je to ňáký dobrý…"A druhá odpoví: "Nemluv na mě, příšerně ti smrdí z huby…"
Kameňáky
Mladá dívka se ptá: "Pane doktore, co mám dělat, abych měla prsa pěkně kolmo?" Doktor si ji chvíli prohlíží a pak praví: "Choďte po čtyřech."
Kameňáky
Zvlastni skola jede na vylet a za mestem se jim poroucha autobus. Ridic se na to podiva a povida ucitelce, aby nechala deti venku probehnout a sam se pousti do opravy. Za chvili k nemu prijde takovej malej debil a smeje se mu:"Ja vim, proc to nejede." Ridic ho posle do haje a on za chvili znovu otravuje:"Ja vim proc to nejede." Ridic uz je nasranej a posila ho do prdele, ale debil si neda rict a rejpe:"Ja vim, proc to nejede." "Tak proc teda?", rozciluje se ridic. "Protoze je to rozbity."
Kameňáky
Kilo máku." "Zabalit?" "Nemusíte, já mám síťovku..."
Kameňáky
Fero a Arana maji 10 decek, a kdyz Arana pred vanoci porodi 11., tak se rozhodnou dat ho pryc! Jdou za sousedy, kteri nemuzou mit dite a ptaji se jest-li si ho nevemou? Sousedka ze zacatku nechce, ale pak si ho veme! Za rok se to zase opakuje! A sousedka si bere dite znova. Dalsi rok jde znova Arana k sousedce jest-li si dite nevemou. Sousedka otevre dvere a rika:-Vite my jsme se s manzelem rozhodli, ze tento rok si dame kapra-!
Kameňáky
Vis proc tramvaj na zastavce stoji? Protoze nema prdel aby si sedla
Kameňáky
Ptá se otec dcery: "Maminka se chystá večer někam jít?" "Ano, tati. Chce jít do kina!" "A nevíš, jestli půjdu s ní?"
Kameňáky
Sto zenskych dusi stoji u nebeske brany a ceka, az je svaty Petr pusti dovnitr: "Ktera z vas byla v pozemskem zivote cizoloznici a neni tedy prosta hrichu, do raje nevejde!" Devetadevadesat posmutnelych dusicek se otaci na podpatku a smeruje do pekla. Jedna stoji pred branou dal. Svetec cinka klici: "A tu hluchou," krici za odchazejicimi, "tu vemte s sebou taky!"
Kameňáky
Jde ženská po lese a najde potkovu. Otočí i a co je na druhé straně? Kůň!
Kameňáky
Sedí kráva na stromě... a bučí.
Kameňáky
Jeden podnikatel se jednoho dne obesil v okne na kravate... Kdyz se vratila jeho zena z nakupu, zvolala: To ses celej ty! Zase sis vzal tu spinavou...
Kameňáky
Viete co robi jednoruky na obchodnej? Hlada second hand!
Kameňáky
Do vyhlášené rodiny přijde sociální pracovnice. Otevře malý klouček. Kde máš maminku? Ve vězení. A kde je tatínek? Já nevím. A máš sourozence? Ano, brášku. A kde je tvůj bráška? Na univerzitě. Na univerzitě? Co tam dělá? Leží v lihu, on měl dvě hlavy.
Kameňáky
Ptá se v hospodě jeden chlap druhého:"Co bys udělal kdyby jsi našel ve své vaně mrtvou ženu?" On na to:"Asi bych se šel vykoupat k sousedce."
Kameňáky
Babičko, proč máš tak velké oči? Nemluv na mě, když seru!
Kameňáky
TOPlist