NWRjY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Víš jaký je rozdíl mezi sněhulákem a sněhulačkou? -... No přece dvě koule!:-)))
Kameňáky
Ptá se syn tatínka"Tati ty jsi dneska někoho zabil?"A táta na to ne proč?"Že jsem slzšel mámu jak říká: nech ho ležet ten už stejně nevstane!
Kameňáky
Co znamena kdyz ctyri nesou rakev? bylo nas pet.
Kameňáky
Letí dvě mouchy a jedna povídá:"Pozor větrák", BZUM, kde BZUM.
Kameňáky
Maminko pejsek píchá Tak ho nech píchat. Ale mě to bolí
Kameňáky
Sedí v šerifově cele na divokém západě dva vězni, jeden má lepru a druhý koktá. Jak se tak strašně nudí, tak si ten malomocný utrhne prst a vyhodí ho přes mříže z okna. Za chvíli vyhodí další prst. Koktavý ho pozoruje a povídá: "Zzzdrhášš, cco?"
Kameňáky
Zpráva agentury TASS: Na sovětsko-čínských hranicích napadla skupina čínských tanků sovětský klidně orající traktor. Ten palbu opětoval a když zničil všechny tanky, vrátil se zpět na základnu.
Kameňáky
V parku naproti sobě už léta stojí dvě sochy; chlapa a ženské. Jednoho dne k nim přiletí anděl a říká: "Stojíte už tu dlouho, smíte se na sebe jen dívat, tak se Pánbůh rozhodl, dát vám půl hodiny života a můžete si dělat, co chcete." Sochz celé radostné seskočí z podstavců a hupnou spolu do křoví. Za chvíli už se ozívá hekání a potom smích... Po 15 minutách vylezou oba celí radostní z křoví a anděl jim povídá: "No, vidim, že se vám to líbilo, tak ještě přeci máte čtvrt hodiny, tak můžete ještě jednou." A socha chlap se otočí k ženě a povídá: Tak jo, ale teď obráceně - já toho holuba podržím a ty ho posereš...
Kameňáky
"Co bude zítra k obědu?" "Hovno s kečupem!" "Fůůůůůj, kečup!"
Kameňáky
Potkali se dva lidožrouti: "Jak se máš?" "Špatně, ztratila se mi žena. Neviděl jsi ji?" "Ne." "Nekecej - a co to žvejkáš?"
Kameňáky
Maturitní otázky ---------------- 1. Jaký je rozdíl mezi novinářem a manželem? Novinář své spolupracovníky zná, manžel ne. 2. Kdy se manžel zlobí na manželku? Když si svoji kožešinu pověsí na cizí hák. 3. Proč muži nosí pruhované pyžamo? Protože v noci dřou jako trestanci. 4. Které mléko je nejlepší? Mateřské pro jeho sympatické balení. 5. Jaký je rozdíl mezi mužem a žárovkou? Žádný - obojí se dá nahradit svíčkou. 6. Lze souložit na náměstí? Ano. Je však nutno počítat s tím, že do toho budou kolemjdoucí kecat. 7. O co by přišla uměle oplodněná žena? O funění do ucha. 8. Co je vrchol opatrnosti? Když si jeptiška na svíčku natáhne prezervativ. 9. Jaký je rozdíl mezi ženským poprsím a dětským vláčkem? žádný. Obojí je pro děti, ale nejraději si s tím hrají tatínkové.
Kameňáky
Potkají se dvě okurky a jedna říká: "Necítím se dnes nějak dobře." A ta druhá na to: "No, jsi nějaká zelená."
Kameňáky
Jde hrbaty do lesa na houby a potka kouzelneho dedecka. Dedecek se ho pta:"Mas hrb?". Mam, odpovida hrbaty. Cink a uz ho nemas, odpovida dedecek. Chlap se narovna a bezi do hospody se pochlubit kamaradum. Je tam taky jeden s drevenou nohou. Jde do lesa a tajne si mysli, ze by se mohl te nohy taky zbavit. Potka dedecka a ten se ho pta: Mas hrb? Nemam, odpovida ten s drevenou nohou. Cink a uz ho mas, povida dedecek.
Kameňáky
"Tatí, co je to kamzík?" "Ale... taková blbá ryba." "Ale tady píšou, že kamzík skáče po skalách." "No vidíš, jak je ta ryba blbá."
Kameňáky
Co to je? Je to hnědý, je to pod stromem a kouří se z toho.... Zpocená veverka.
Kameňáky
Víš, jak naučíš kočku štěkat? -? -Poliješ ji benzinem, zapálíš, a ona udělá baf
Kameňáky
TOPlist