NjczND

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Vite, ktera 3 slova slysi nejradeji zralok plujici za vyletni lodi?? Muz pres palubu!
Kameňáky
Príde chlapík do drogérie a pýta si sprej na mole. Predavač mu hovorí: "Máme síce aj sprej, no máme tu aj skvelú novinku - také malé guličky..." "A ako to funguje?", pýta sa zákazník. "No, to chytíte do jednej ruky molu, do druhej túto guličku, priložíte guličku k moli, ona sa na ňu prisaje svojim sosáčikom, guličku prehltne a udusí sa..." "Ale veď keď ju už mám v prstoch, tak ju môžem hneď rozpučiť!" "NÓÓ... ALEBO AJ TAK..."
Kameňáky
Šli dva medvědi, jeden šel rychle a druhý šel pěšky.
Kameňáky
Mami, to už je ta opice? vyzvídá chlapeček v ZOO. Ne, ještě ne, to je teprve pokladní.
Kameňáky
Jde hrbaty do lesa na houby a potka kouzelneho dedecka. Dedecek se ho pta:"Mas hrb?". Mam, odpovida hrbaty. Cink a uz ho nemas, odpovida dedecek. Chlap se narovna a bezi do hospody se pochlubit kamaradum. Je tam taky jeden s drevenou nohou. Jde do lesa a tajne si mysli, ze by se mohl te nohy taky zbavit. Potka dedecka a ten se ho pta: Mas hrb? Nemam, odpovida ten s drevenou nohou. Cink a uz ho mas, povida dedecek.
Kameňáky
Ptá se syn otce: "Půjčíš mě taťko ponožky? Ty moje se zlomily." "Jo, říká otec, půjč si je, mám je v předsíni opřené o zeď."
Kameňáky
Janko, prestan sa sparat dedovi v nose, lebo zavriem truhlu!
Kameňáky
Hoří cikánská osada. Ženy křičí: Zachraňte děti! Muži křičí: Zachraňte ženy, děti budou!
Kameňáky
U zvěrolékaře: "Pane doktore, ten kůň mi nežere." "A to se tomu divíte, když je dřevěnej?"
Kameňáky
"Není to tvoje peněženka?" "Není, já jsem svojí ztratil."
Kameňáky
Vícenásobný vrah má před popravou možnost posledního přání a tak si přeje něco dobrého na jídlo. Řediditel věznice mu nabídne jejich specialitu - biftek s hranolkama. Vežen na to ale vyděšeně odpoví:"To v žádném případě, přepalený tuk, šílené hovězí a spousta cholesterolu, vždyť by mě to zabilo!"
Kameňáky
Paní si pořídila 4 extra tvory. Pojmenovala je Pose, protože uměl lést na posedy. Dalšího Papír, úprotože jedl papír. Na toho třetího se jí líbilo Ruse, protože uměl rusky. No a ten poslední byl Rychle, protože byl rychlej. Jednou je panička na procházce, zakopne a tvorové utečou. Babička nešťastně křičí: "Rychle papír, poseru se!"
Kameňáky
hodina chemie. ucitel napise na tabuly znacku latky a pta se prave procitnuvsiho lukase pro co ze je to znacka. lukas, delaje ze premysli pronese"hmmmm, mam to na jazyku pane uciteli". kdyz to ucitel uslysi zhrozy se a zakrici"proboha, honem to vyplivni, to je kyselina".
Kameňáky
Jde zfetovaný pankáč po pláži a před ním leží na zemi zlatá rybka. Náhodou do ní kopne, a rybka spadne do vody. Za chvilku vyplave a říká: "Žes byl tak hodný a zachránil mi život, tak ti splním tři přání." Pankáč se znechuceně otočí a řekne: "CHCÍPNI."
Kameňáky
"Slečno, zpíváte?" "Ne. Vy něco slyšíte?"
Kameňáky
Leti beruska a medved se ji pta: -kam letis berusko!- a ta odpovy -no a-
Kameňáky
TOPlist