N2NkM2FlZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Jak řídí auto slepci? Položí pravou ruku na volant a levou na stredovou čáru!
Kameňáky
Předpověď počasí pro Afgánistán na další den: Přes den F-1 až F-18, v noci B-1 a B-2. Slunce v duši.
Kameňáky
Jsi trapný jak schody ve výtahu...
Kameňáky
Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu všechno dojde, a říká: "Ty vole, já ho zabil!
Kameňáky
Viete co robi jednoruky na obchodnej? Hlada second hand!
Kameňáky
Jožka, co to máš v tom batohu? Srdce a plíce. A od koho to máš? Od otce. A co ti říkal? Chrrrrrr.
Kameňáky
Příjde borec domů z práce a uvidí na zahradě gorilu. Vezme tedy zlaté stránky a najde rubriku LOVCI. Borec:,, Dobrý den, potřeboval bych chytit gorilu". Lovec:,, Jasně, ale potřeboval bych vědět, jestli to je gorila, nebo gorilák". Borec se podívá z okna, vidí koule jak cip, a odvětí:,, Gorilák". Lovec:,, Dobrá za chvíli jsem tam". Po 10 minutách se ozve zvonek. A ve dveřích stojí lovec. Lovec:,, Dobrý den, tak jsem tady". Lovec si s sebou přiveze pušku, policejní želízka, rotvajlera a železnou tyč. Lovec.,, Tak já Vám řeknu můj plán: 1. Vylezu na strom a železnou tyčí zhodím gorilu na zem. 2. Jakmile spadne, přiběhne rotvik a kousne ji do koulí. 3. Jakmile se chytne za kulky a dá ruce k sobě Vy jí nasadíte tty želízka. Borec:,, Jó všechno jasné, ale na co je ta pistol. Lovec:,, No kdyby zhodila gorila mě, tak zastřelte rotvika.
Kameňáky
Co hledá jednoruký ve městě?... Seconhand
Kameňáky
Padá sniežik bielučký, na polia a i na lúčky. Padá sniežik, padá...... ej, ale sa nám ho najebalo!
Kameňáky
Vite proc spachal Hitler sebevrazdu? Protoze mu prisel ucet za plyn...
Kameňáky
Sedi petilete devcatko u holice a zvejka zvejkacku. Najednou zakasle a zvejkacka leti mezi svincik na zemi... Holcicka ji sebere a zvyka vesele dal. Holic se na ni chvili diva a pak se zepta: A nemas ji plnou chlupu? Holcicka na to: Dedku, v 5-ti letech?!
Kameňáky
Je to bílé a je to na stromě. Co to je? Je to lednička. A víte proč tam je? Protože je moje a ja si s ní můžu dělat co chci.
Kameňáky
Tři muži u piva se baví, která z jejich žen je nejmenší. První říká: "Moje žena je tak malá, že když mě naštve, dám ji do krabice od bot a je od ní pokoj!" Druhý: "Moje žena je tak malá, že když mám s ní problémy, nacpu ji do láhve od piva a je od ní pokoj!" Třetí na to: "Pche. Moje žena je tak malá, že když má menstruaci, tak jí strčím do fixy a týden s ní píšu!"
Kameňáky
Vymenim muza za ine uzitocne zviera. Znacka, somara za somara.
Kameňáky
"Proč tleskáš?" "Zaháním krokodýly!" "Vždyť tu žádní nejsou." "No vidíš, jak to působí."
Kameňáky
Přijde dcera za maminkou a říká jí: "Mami cítím se jako slunečnice." "Tak rozvetlá?" "Ne, tak plná semene!"
Kameňáky
TOPlist