YjNhOT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Co jí kanibal vegetarián? . . Zahradníky.
Kanibalové
Jde lidojed a nese si urnu, potká ho druhý a říká: "Ty vole, kde si sehnal ten instant?"
Kanibalové
Jak se narodí kanibal? . . Obžerou z něho matku.
Kanibalové
Kolik chodů jídla si plánují lidožrouti při oslavě zlaté svatby? . . Podle počtu gratulantů.
Kanibalové
Co dělá lidožrout, když ho pálí v žaludku? . . Jí hasiče.
Kanibalové
Kanibal přijde domů z práce, začenichá: "Co to vaříš, miláčku?" "Ale, večeři." "Hm, a znám ho?"
Kanibalové
Víš, jak lze nejsnáze odstranit kanibalství? . . Když sníme všechny kanibaly.
Kanibalové
Víte, proč kanibalové zrušili zahraničním turistům víza? . . Protože tam stejně moc dlouho nepobudou.
Kanibalové
Přijede chlap do hotelu v Africe a ptá se hoteliéra: "Máte tu kanibaly?" A hoteliér na to: "Ne, nebojte, včera jsme sežrali posledního."
Kanibalové
Kanibal se vrátí z dovolené v Čechách a vytahuje se druhům: "Víte, jak tam jedí zeleninu?" "Jak?" zajímají se neznalí domorodci. "No přece z misky," poučuje je navrátilec. "O tom už jsem něco slyšel," vezme si slovo náčelník kmene. "Misska je nejkrásnější dívka. Jsou to ale pitomci, tu kdybych měl k obědu, tak se na nějakou zeleninu úplně vykašlu!"
Kanibalové
Turista sa ptá lidožrouta: "Toto je vaše rodinné album?" "Ne, to je moje kuchářská kniha!"
Kanibalové
Potkají se dva lidožrouti: "Představ si, mojí starou včera sežral tygr!" "Ten parchant! Zase byl rychlejší než my!"
Kanibalové
Kde žijí kanibalové? . . V Kanibálii.
Kanibalové
Co řekne kanibal, když spatří kostru? . . Dnes budou k obědu křupky!
Kanibalové
V jedné firmě zaměstnali 5 kanibalů. Při oficiálním přivítání jim šéf povídá: "Můžete tu pracovat, vydělat si pěkné peníze a můžete se stravovat v naší kantýně, ale naše zaměstnance necháte na pokoji!" Kanibalové souhlasili a slíbili, že nebudou nikoho obtěžovat. Po čtyřech týdnech přišel za nimi šéf a povídá: "Pracujete velmi dobře, ale chybí nám jedna uklízečka, nevíte co s ní je?" Všichni kanibalové odpověděli shodně NE a přísahali, že s tím nemají nic společného. Když šéf odešel, zeptal se vrchní kanibal: "Kdo z vás sežral tu uklízečku?" Zezadu se nesměle ozve: "Já jsem to byl!" A vrchní kanibal odpoví: "Ty jseš idiot. My jsme už sežrali vedoucího oddělení marketingu a hlavního manažera kontrolingu, a nikdo nic nepoznal a ty, debile, sežereš právě uklízečku!" Ponaučení: Někteří chybějí - někteří ne!
Kanibalové
Evropský turista zabloudí v Africe a narazí na neznámý kmen. Náčelník ho provází po dědině a ukazuje mu místní atrakce. Uprostřed dědiny je volná plošina, na ní otáčecí stolička a okolo šest černošský krasavic. "Vuau, a to je co?" ptá se šokovaný turista. "To je naše africká ruleta," povídá náčelník. "A jak to funguje?" "Normálně. Posadíš se na stoličku, roztočíme jí a před kterou ze šesti žen se zastavíš, ta ti ho potom vykouří." "Super a jaké je tu vlastně riziko?" "No... Jedna z nich je kanibalka!"
Kanibalové
TOPlist