MDU0NDZi

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Říká žena manželovi. Až umřu, tak mě nech zpopelnit a nasypej popel pod okno kuchymě mezi růže. On se na ni podívá a řekne. To určitě, zafouká vítr a mám tě zase v domě nazpět!
Manželství
Když pustíte kapra zpátky do vody darujete mu svobodu... ... teda nemá-li dole ženu.
Manželství
- Hledám nějakou práci; mám osm dětí. - A co ještě umíte?
Netříděné
Manželé Novákovi spolu zase nemluví! A proč? Paní Nováková chtěla od manžela 300 Kč, že jde do salonu krásy, a on jí dal tisícovku.
Kameňáky
"Lásko, co je příčinou toho, že jsi ke mně teď taková nějaká jiná...?" "Jiný!"
Sex a láska
Co udělá Somálec, najde-li konzervu fazolí? Otevře si restauraci.
Netříděné
Jde chlap po ulici a najednou vidí jak na stromě sedí chlap. Zeptá se ho: Co tam děláš, redbull ti dal křídla? A on na to: Ne redbull, ale pitbull jo.
Černy humor
Sedí dva na kožním: "Co máte?" "Žaludeční vředy." "Neříkejte! Tak co pohledáváte tady?" V tom se otevřou dveře od ordinace a sestra volá: "Tak pojďte, vy s tím vředem na žaludu!"
Doktoři
Jeden obchodník se ptá druhého: Tak co, měl ten tvůj inzerát na místo nočního hlídače nějakou odezvu? To si piš že měl. Hned další noc nás vykradli.
Černy humor
Jak se rozhání somálská demonstrace? Větrákem.
Somálci
A jakej je rozdíl mezi děckem a polenem? Poleno tolik nezasviní cirkulárku...
Netříděné
Jaký je rozdíl mezi arabskými sebevrahy a našimi sociálními demokraty? . . Žádný. Arabští sebevrazi i naši sociální demokraté už ztratili pud sebezáchovy.
Politické
Jednoho rána po proflámované noci se ptá lord svého sluhy: "Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?" "Ne, pane." "Tak potom jsem včera seděl ve skříni."
Lordi
O: Co dela manzelka v posteli po milovani? A: Prekazi!
Sex
Dvě holky v kině. Jedna se nakloní ke druhé a říká: "Hele, ten chlápek vedle mně tu onanuje!" "Kašli na něj, normálně ho ignoruj." "To nejde, používá mojí ruku."
Sex
"Lorde, co to u vás bylo včera, za kravál?" "Ale neschopný sluha! Všechno kvůli jednomu dopisu." "Zapoměl jej poslat?" "Ne zničit."
Lordi
TOPlist