NDI2Zj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Jede Lord k druhému lordovi na návšťevu. Druhý lord se ptá: Nechťel byste si zajet na hon? a první lord říká: Velmi rád. Druhý lord mu pučí kočár, dobrou pušku a 20 psů. Když se vrátí zeptá se druhý lord: jak jste si zajezdil? Výborně. Máte ještě nějaký psy?
Lordi
Lord soulozii s lady a po chviili volaa: Jean, dokonci jsem unaven
Lordi
"Jean, má citrón křidélka?" "Ne, pane." "Tak jsem si zase vymačkal do čaje kanárka."
Lordi
Starý lord doprovázen sluhou se prochází parkem. "Jeane, budu čůrat." Sluha mu jej vyndá a jeho lordstvo se táže: "Jeane, je venku?" "Ano, pane." "A čůrá?" "Ne, pane." "Tak ho schovej." Sluha mu ho schová a jdou dál. Po chvíli se lord ptá: "Jeane, je venku?" "Ne, pane." "Tak proč čůrá?"
Lordi
Lady Fellersové telefonuje jízlivě a samozřejmě anonymně jistá dáma: "Včera jsem viděla večer na pláži vašeho manžela s mladou, atraktivná blondýnou!" "No a: To si tam měl vzít kyblíček a lopatičku?"
Lordi
"Sire, vaše lady právě zemřela, mám ji upálit nebo zakopat?" "Jean, jak máme velkou zahradu?" "Malou, pane." "A jakou máme popelnici?" "Velkou, pane." "Tak se tak blbě neptá a zajistí kremaci."
Lordi
Lord: "Jean, prší před hlavním vchodem?" Jean: "Ano, pane." Lord: "Tak půjdeme vedlejším."
Lordi
Za lordem Bobym přišla malá delegace: "Přispějte, sire na asyl pro alkoholiky, na domov pro nevyléčitelné a alkoholiky a pijany!" "Um Gotteswillen, pánové, ale já mám jen už dvě bedničky whisky a pár bedýnek vína, bude to stačit?"
Lordi
Lord odjíždí na předstíranou služební cestu a říká sluhovi: "Jeane, kdyby k Lady přišel nějaký muž, dej mi okamžitě vědět!" Ukryje se v místním hotelu a čeká. Za chvíli volá Jean: "Pane, u Lady je Lord Kilburn." Náš lord neváhá, vyrazí domů, nabitým revolverem vtrhne do ložnice a PRÁSK. Ani se nepodívá, co způsobil, sedne v pokoji do křesla a uklidňuje se svou starou dobrou whisky. Jean se jde podívat, co střela způsobila a hlásí lordovi: "Mířil jste velmi přesně, pane, ustřelil jste mu ho u kořene." "A co Lady, Jean?" ptá se lord. "Lady? Ta se dusí."
Lordi
"Jean, kde je lady?" "Nevím, sire." "No tak, Jean, kde je lady?" "Opravdu nevím, sire." "Jean, nedělejte drahoty a okamžitě mě odveďte k lady." Jean odvede lorda nahoru do ložnice lady, která právě provozuje milostné hrátky. "Jean, co to dělají?" "Souloží, sire." "Souloží?... Ach, vzpomínám si. Velmi příjemné."
Lordi
Jean, stalo se za mé nepřítomnosti něco důležitého? Ano sire, mám pro vás špatnou a dobrou zprávu. Ta špatná je, že jsem zlomil rýč. Ale Jean, to přece nic není. A jak se to stalo? Když jsem zahrabával vašeho psa. Cože? Mého psa? On je snad mrtvý? Ano sire. Srazilo ho hasičské auto. Hasičské auto? Ano, přijelo hasit vaše levé křídlo. Ach ne. A ta pozitivní zpráva? Vaše testy na AIDS.
Lordi
"Jean!" "Áno, pane?" "Kopněte do stěny!" "Proč, pane?" "Jsem nasranej!"
Lordi
Přijde lord domů a jeho sluha Jean mu jde naproti a polohlasem povídá: Ty hnusný starý hovado, zase si byl za ženskýma, obtěžovat je co?" A lord najednou povídá: "Ne Jean, já si byl vyzvednout naslouchátko."
Lordi
Lord ve společnosti vypráví zážitek z lovu na tygra. "Jak tak kráčím pralesem pušku v ponosu, najednou vidím před sebou tygra velikého jak žebřiňák. Rychle zamířím a prásk - tygr nic! Vystřelím podruhé - opět nic. Chtěl jsem nabít, ale tygr zařval a chystal se skočit. Nelenil jsem, otočil jsem se, dal jsem nohy na ramena a..." Vtom lordovi zazvonil telefon. Po pár minutách hovor skončil a lord se odmlčel. Jeden posluchač se osmělil a ptá se: "No, lorde a jak to bylo dál?" "A kde jsem skončil?" ptá se lord. "Přece jak jste dal ty nohy na ramena..." "Jo, tak jsem dal ty nohy na ramena a lízal a lízal," zasněně odvětil lord.
Lordi
"Jean, lady dnes nepřijde na večeři?" "Ne sire, ráno jste ji ráčil zastřelit." "Ach ano. Teď si vzpomínám. Netušil jsem, že bude tak dlouho naštvaná."
Lordi
Starý lord Charles zemřel. Přátelé, kteří přišli kondolovat, se ptají na poslední slova zesnulého. "Nestihl nic říci," vysvětluje vdova, "vždyť jsem s ním byla po celou dobu jeho umírání!"
Lordi
TOPlist