MTk1YTQ5Nz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Lord Jameson přijde domů z pracovní cesty, jde se převléci do ložnice, otevře dveře a tam jeho žena s cizím mužem v dosti choulostivé situaci. Rychle zavře dveře, aniž by si ho ti dva všimli a zavolá si sluhu. "Jamesi, přineste mi mou soubojovou pistoli!" "Ano pane?" Sluha přinese lordovi pistoli, ten zamíří na dveře a vystřelí. V ložnici se ozve strašný povyk. Když vše utichne, povídá lord sluhovi: "Jamesi, běžte se podívat jak jsem střílel." Sluha odběhne do ložnice, za chvíli je zpátky a s úsměvem na tváři praví: "Bravo pane, ustřelil jste mu ho přímo u kořene!" "A co lady?" "Ta se pořád ještě dusí."
Lordi
Lady Hamiltonová telefonuje přítelkyni: "Slyšela jsem, že vašeho manžela navrhují do sněmovny lordů. Když je to pravda, zastavte se na fantastickou večeři. Když ne, zastavte se příležitostně na čaj!"
Lordi
Lord Black žije velmi zhýralým životem. Po letech se chce usadit a má v úmyslu pojmout za choť jistou mladou dívku. Aby však nekupoval zajíce v pytli, nechá si ji anonymně prověřit u jedné detektivní kanceláře. Dostane se mu odpovědi: "Sledovaná dívka pochází ze slušné rodiny, její pověst je výborná. Poslední dobou však za ní dochází jistý lord Black, jehož pověst je naopak nevalná."
Lordi
"Jean, kde je Lady Birmingham?" "Vaše paní je v ložnici s lordem Oxfordem, pane." Lord Birmingham sundá ze stěny starou rodovou šavli a rozeběhne se do ložnice. Za chvíli se vrací zpět, otírá zakrvavenou šavli do závěsů a poroučí sluhovi: "Jean, lord Oxford si přeje kamenec a mylady vývrtku."
Lordi
Sejdou se dva lordi a jeden řekne druhému: "Sir, včera jste byl viděn na ulici s dámou." Druhý lord se podívá do diáře a řekne: "Ano, skutečně. Včera jsem se procházel s dámou." "Ale ta dáma byla moje žena." Druhý se opět podívá do diáře: "Ano, skutečně. Byla to vaše žena." "A pak vás viděli, jak s ní jdete do hodinového hotelu." Druhý se opět podívá do diáře: "Ano, skutečně. Včera jsem byl s vaši ženou v hotelu." "A máte mi k tomu co říct?" "Ano. Špatně přiráží."
Lordi
Záplavy v Londýně. Voda bouří přede dveřmi lorda Paddingtona. Sluha James je otevře a zahuhňá: "Vaše lordstvo, Temže!"
Lordi
Lord vravi manzelke: Lady, dufam ze ste otehotnela. Nerad by som tie smiesne pohyby opakoval.
Lordi
"Sire, znáte moji ženu?" "Ještě ne, lorde, ale slyšel jsem v klubu, že prý má fantastický orgasmus."
Lordi
Dva lordi jedou na moře chytat ryby. Jednomu zabere něco velkého. Po chvíli to vyloví, a je to krásná mořská panna. Lord si ji chvíli prohlíží, pak ji vyndá háček z pusy a pustí ji. Druhý lord na to: ˝Proč?˝ A druhý, co pannu chytil: ˝Jak?˝
Lordi
Lord Streeford si stěžuje lordu Cecilovi: "Lady Irisa, moje první žena, se utopila v moři při koupání." "Smutné, velmi smutné!" "I lady Susan se při koupání v moři utopila." "To už je smůla..." "Ano, doopravdy ano." "Proč vás chytila taková přecitlivělost, příteli, máte mladou a pěknou ženu Evelyn, žijete s ní již čtyři roky..." "No právě, lady Evelyn se nechce za žádnou cenu koupat v moři!"
Lordi
Při povodni v Londýně voda zalila ulice a začala se prodírat i do lordovy vily. Lokaj otevírá dveře do pokoje a důstojně ohlašuje: "Mylorde - Temže."
Lordi
Jede Lord k druhému lordovi na návšťevu. Druhý lord se ptá: Nechťel byste si zajet na hon? a první lord říká: Velmi rád. Druhý lord mu pučí kočár, dobrou pušku a 20 psů. Když se vrátí zeptá se druhý lord: jak jste si zajezdil? Výborně. Máte ještě nějaký psy?
Lordi
"Vy se znáte dobře s lady Evertonovou, sire?" "No ovšem, my se známé už z dob, kdy jsme byli oba stejně staří."
Lordi
Lord se vrátí z dovolené a ptá se sluhy: "Jean, co je nového?" "Lady vám byla nevěrná, mylorde." "Jean, ptal jsem se co je nového!?"
Lordi
Tři lordi si vyprávějí své zážitky z pobytu v britských koloniích a jeden říká: Strávil jsem v Indii čtyřicet let života. To je vám tak krutá země. Představte si to, když tam chlápek umře, tak s ním pohřbí zaživa jeho ženu. Tedy, to je vskutku kruté, že ten nebožák nedozná klidu ani po smrti.
Lordi
Jean, přiložte do krbu." "Bohužel, sire, není čím." "Dobře, Jean, přiložte mou vzácnou vykládanou komodu." "Je mi líto, sire, ale spálili jsme ji předevčírem." "Tak přiložte mou cennou sbírku knih." "Tou jsme topili včera." "Dobře tedy. Obětuji to nejcennější, co mám. Přiložte mého loveckého psa." "Bohužel, sire. Shořel hned po vaší lady."
Lordi
TOPlist