ODQ0Nzc

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
"Sire, lady Sarah má v ložnici pánskou návštěvu." "A co dělají, Jean?" "Abych byl upřímný, sire, tak jsou spolu ve velice choulostivé situaci, ale nemusíte mít strach, tomu gentlemanovi to moc nejde." "Tak to jste mě uklidnil, Jean, už jsem si myslel, že je mi lady nevěrná."
Lordi
Dva lordi si vyšli na lov kachen. Lord Patrick jednu střelil nad rybníkem a jeho pes vyběhl - po vodě, jako po pevné zemi. Lord Patrick chvíli bezduše hledí než se odváží zeptat: "Sire, viděl jste to co já?" "Jistě," odtuší lord Smith a zavrtí nevěřícně hlavou: "Lovecký pes a neumí plavat!"
Lordi
Přátele se u whiskey ptají lorda Donovana, jak strávil dovolenou. "Tento rok byl vynikající. Nádherná pláž, písek jak pudr." "Co jste dělal každý den na pláži? Vždyť to musela být veliká nuda." "Ani bych neřekl. S lady Irenou jsme si vymysleli ohromnou zábavu: První den zahrabala lady mne do písku a druhý den zase já ji. "Skvělá zábava, a co dál?" "No, příští rok tam zase půjdu, abych ji vyhrabal!"
Lordi
"Jean, přiložte do krbu." "Bohužel, sire, není čím." "Dobře, Jean, přiložte mou vzácnou vykládanou komodu." "Je mi líto, sire, ale spálili jsme ji předevčírem." "Tak přiložte mou cennou sbírku knih." "Tou jsme topili včera." "Dobře tedy. Obětuji to nejcennější, co mám. Přiložte mého loveckého psa." "Bohužel, sire. Shořel hned po vaší lady."
Lordi
Lord s Lady jedou na hon. Asi po hodině jízdy seskočí Lady z koně, vytáhne si sukni a volá na Lorda: "Lorde, podívejte se, zda nemám vlka." Lord se podívá a praví: "Milá Lady, nevím zda je to vlk, ale tlamu to má strašnou!"
Lordi
"Jean, stala se mi dnes taková divná věc. Lady Sarah si zlomila nohu a tak ji to bolelo, že jsem ji zastřelil, aby se netrápila. Není to moc zvrhlé?" "Myslím, že ne, sire. Zvrhlejší by bylo, kdyby jste ji nejdříve zastřelil a pak jí lámal nohu."
Lordi
Svěřuje se lord v pánském klubu přátelům: "Přátelé, mně trvá soulož v průměru pět hodin a 42 minut." "A jak to můžete vědět tak přesně?" "No, protože čtyřicet minut se připravuji, dvě minuty souložím a pět hodin jsem v bezvědomí."
Lordi
Lady si pozve milence, ale oknem zahlédne, že se vrací její manžel. Ukryje milence do skříně a nervózně čeká. Lord vejde, řekne "zapomněl jsem ve skříni rukavice ". Otevře skříň, vezme rukavice a odchází. Ve dveřích se otočí a praví: "říkal jsem Vám, drahá lady, abyste si své věci dávala do své skříně!"
Lordi
Jednou po večerním jednání jakési únavné mezinárodní konference přišel lord Peter, jeden z tajemníků ministerstva námořnictva do svého apartmá, svlékl se, umyl a chystal se na lože. Když přišel do své ložnice, spatřil na lůžku krásné mladé děvče. "Co tu děláte, děvčátko?" "Mám prý vám dělat společnici." Lord Peter ohromen a v rozpacích se zeptal: "A kolik vám je let?" Dívka odpověděla: "Patnáct." Lord Peter užasl: "Ale pak není možné, abyste zde se mnou zůstala." "Ale ano, než prý se rozhodnete, já dorostu."
Lordi
"Jean, co to bylo slyšet za střelbu před chvílí na ulici?" "To byl atentát na sira Jamese, přímo před vaším domem, sire. Mám dojem, že si k nám sir James přišel pro peníze, které mu jeho lordstvo ráčí dlužit." "Jean, a ten atentát, byl zdařilý?" "Jistě, sire, sir James utekl." "Jean, nebuďte už tak útlocitný a nabijte si alespoň jednou tu karabinu ostrým střelivem!"
Lordi
Jeane, má citron nožičky? Ne, pane. Jeane, má citron očíčka? Ne, pane. Jeane, má citron zobáček? Ne, pane. Tak jsem si do čaje vyždímal kanárka.
Lordi
Lord Henry odjíždí. Na nádraží si vzpomene, že doma zapomněl rukavice. Vrátí se, vejde do pokoje, otevře skříň a vidí tam muže. Vezme rukavice a obrátí se k lady: "Drahá lady, již několikrát jsem vás upozorňoval, abyste si své věci dávala do své skříně."
Lordi
Přejeme vám všecko nejlepší do nového roku, mylorde!" "Děkuji vám. A kdo jste?" "My jsme muži, kteří vyprazdňují popelnice, sire." "Well, tedy i já vám přeji všecko nejlepší. Já jsem ten muž, která ty popelnice plní."
Lordi
Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?" "No, Sir." "Oh no! To jsem včera nadělal do skříně."
Lordi
Lord Patrick sedí nad doverskými útesy a pozoruje ptáky. Najednou se ozve ohlušující rána. Lord se ptá sluhy, co to bylo. Sluha odpovídá: "Dělová salva, přijíždí k nám nějaký císař." Lorda odpověď uspokojí a tak dál sleduje ptáky, když v tom se ozve další hrozná rána. Lord se opět ptá sluhy, co to bylo za ránu, a sluha opět odpovídá: "To byla dělová salva, už jsem říkal, že k nám jede nějaký císař." "A oni ho napoprvé netrefili?"
Lordi
Stařičký lord doprovázen sluhou se prochází parkem. "Boltone, budu čurat." Sluha mu jej vyndá a jeho lordstvo se ptá: "Boltone, je venku?" "Ano, pane." "A čurá?" "Ne, pane." "Tak ho schovej." Sluha mu ho schová a jdou dál. Po chvíli se lord ptá: "Boltone, je venku?" "Ne, pane." "Tak proč čurá?"
Lordi
TOPlist