MGJkY2RkN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Provádí lord Gray návštěvu ve svém sídle, ukazuje jim místnosti, až se stane, že otevřou dveře od ložnice lady Gray, která si tam zrovna užívá se sluhou. Jedna z dam pohoršeně pronese: no co se to tu děje?! Lord Gray se však nenechá vyvést z klidu, a odpoví: zde se souloží. Pokud to, lady, neznáte, mohu to vřele doporučit.
Lordi
Po návratu z dopolední procházky se lady Godiva ptá komorné: "Byl tu někdo?" "Jenom pošťák." "Něco pro mne?" "Ne, madam. Je malý a plešatý!"
Lordi
Lord otec prohlíží vysvědčení svého syna Johna. Chvilku nad ním krabatí čelo, ale nakonec řekne s uspokojením: "Tvé vysvědčení milý synu je sice trapné, ale aspoň mě ujišťuje, že neužíváš žádné povzbuzující drogy."
Lordi
Lord Charles pozval svého přítele, lorda Jamese, na svoji jachtu, že budou rybařit. A tak tedy celé dopoledne rybaří, občas jim i zabere nějaká ta rybka, ale nic moc. V poledne jim sluha připraví oběd, po obědě si dají pochopitelně nezbytný doutník a sklenku. Nu a poté jdou ještě trochu rybařit. Nejdříve to vypadá, že ani teď nic moc nechytnou, ale pak najednou lordu Jamesovi něco zabere. Těžko povědět, co to je, ale sílu to má obrovskou, skoro ho to v první chvíli strhlo z paluby do vody. Po úporném boji nakonec vytáhne krásnou mořskou pannu. Modrozelené oci, zelené vlásky, zlatozelené šupinky, prostě nádhera sama. Drží ji na rukou, prohlíží si ji od hlavy k ocasu a pak ji s povzdechnutím hodí zpět do vody. Lord Charles jen vyvalí oči a překvapeně se zeptá: "Proč?" A lord James jen potřese hlavou a smutně odpoví: "Jak?"
Lordi
"Vy se znáte dobře s lady Evertonovou, sire?" "No ovšem, my se známé už z dob, kdy jsme byli oba stejně staří."
Lordi
"Jean," křičí lord z koupelny, "zavolejte Lady." Po chvilce: "Jean, vyřiďte, že už nemusí chodit, myslel jsem, že stojí a on přitom jen plave."
Lordi
Lord Jefferson odjíždí. Na nádraží si vzpomene, že si doma zapomněl rukavice. Vrátí se, vejde do pokoje, otevře skřín a vidí tam cizího muže. Vezme rukavice a obrátí se k lady: "Drahá, již několikrát jsem vás upozorňoval, abyste, si své věci dávala do své skříně."
Lordi
Odchází lord z ložnice a ještě mezi dveřmi povídá manželce: "Doufám, lady, že jste konečně otěhotněla. Byl bych nerad, kdybych musel ty směšné pohyby ještě někdy opakovat!"
Lordi
Jednou se lord vrací ve značně podroušené náladě domů. Ulehne do postele a do sklenice vedle postele dá svoje skleněné oko. V noci má však velikou žízeň, poslepu nahmatá sklenici a hodí obsah do sebe. Ráno se probudí a něco ho tlačí v dolní části těla. Zavolá tedy sluhu, aby se podíval, co tam má. Ten koukne a povídá: "Hrůza, Vaše lordstvo, někdo vám kouká ze zadku!"
Lordi
Provází lord své hosty po zámku a povídá: "Tady máme Modrý salónek, Čajový salónek, ložnici mé ženy,..." Jeden z hostů se zeptá: "Co tam dělá Vaše žena s tím gentlemanem?" "Souloží, neznáte? Velmi příjemné.
Lordi
"Jean, lady Sarah má dnes narozeniny a koupil jsem jí krásný šperk, svěřuji vám ho s tím, že jí ho při mé gratulaci připíchnete." "Ale sire, vždyt je to dýka!" "Vím, Jean, ale uznejte, že by bylo nápadné, kdyby jste se kolem ní motal s kordem."
Lordi
Starý Lord Jameson jede autem a zabloudí. Zastaví a ptá se kolemjdoucího vesničana: "Promiňte, kde to jsem?" "V autě." Lord Jameson pokývne a pokračuje v jízdě: "Vynikající diplomatická odpověď! Je pravdivá a neřekla nám nic, co bychom už nevěděli."
Lordi
Na terase sedí lord s lady a čte noviny. V tom sjede z čistajasna z nebe blesk a spálí lady na popel. Lord zazvoní na zvoneček, a když přijde sluha, stoicky praví: "Jean, buďte tak laskav a zameťte lady."
Lordi
Ptají se lorda, jak přišel ke svému bohatství a on vypráví: "Když jsem připlul do Státu, tak jsem měl 20c, koupil jsem tedy za ně jedno jablko, vyleštil jej a prodal za 60c, za ně jsem koupil 3 jablka, vyleštil a prodal je za 1,80 dolaru. A tak to šlo dál a dál, den za dnem, až mi umřel strýc a odkázal mi 20 mld. dolarů."
Lordi
"Sire, znate moji zenu?" "Jeste ne, lorde, ale slysel jsem v klubu, ze pry ma fantasticky orgasmus.
Lordi
"Jean, běž zalít travník!" "Ale Pane, vždyť prší!?" "Nevadí, vezmi si deštník!"
Lordi
TOPlist