NDZlNGI5M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Lord Smith přistihne lupiče u svého trezoru. Sundá ze stěny bambitku a namíří ji na neznámého: "Sire, pokud okamžitě neopustíte můj dům, budu nucen si dojít do loveckého salónku pro náboje!"
Lordi
"Jean, dnes je venku ale hustá mlha, viďte?" "Nikoli, pane, náš dům hoří." "To je hrozné, Jean, a zrovna v takové mlze."
Lordi
"Jean!" "Áno, pane?" "Kopněte do stěny!" "Proč, pane?" "Jsem nasranej!"
Lordi
Jednoho rána po proflámované noci se ptá lord svého sluhy: "Jamesi, má náš záchod dvojkřídlové dveře?" "Ne, pane." "Tak potom jsem včera seděl ve skříni."
Lordi
"Jean, přineste mi klavír." "Proč pane?" "Zapomněl jsem si na něm doutník."
Lordi
Tři lordi si vyprávějí své zážitky z pobytu v britských koloniích a jeden říká: "Strávil jsem v Indii čtyřicet let života. To je vám tak krutá země. Představte si to, když tam chlápek umře, tak s ním pohřbí zaživa jeho ženu." "Tedy, to je vskutku kruté, že ten nebožák nedozná klidu ani po smrti."
Lordi
Přijede lord po dlouhé dovolené zase domů a ptá se Jeana: "Jean, stalo se za mé nepřítomnosti něco neobvyklého?" "Ne, lorde, pouze jsem zlomil rýč." "A proč jste ten rýč zlomil, Jean?" "Zakopával jsem Vašeho psa, lorde." "Ale Jean, co je s mým psem, není snad mrtvý." "Mrzí mě to, lorde." "A jak se to stalo, Jean?" "Váš pes uhořel ve své boudě, lorde." "Ale proč ta bouda hořela, Jean?" "Chytla od Vašeho domu, lorde." "Cože? Můj dům hořel?" Ano, lady šla po schodech a upustila svíčku." "A přežila to lady nebo moje dcera, Jean?" "Ne, nepřežila ani jedna." "A máte pro mě aspoň něco pozitivního, Jean?" "Ano, lorde, vaše testy na AIDS."
Lordi
Lord James povídá lordu Jackovi: "Minulý rok jsem byl na okraji velké propasti. Naštěstí jsem od té doby učinil krok dopředu."
Lordi
Starý lord Charles zemřel. Přátelé, kteří přišli kondolovat, se ptají na poslední slova zesnulého. "Nestihl nic říci," vysvětluje vdova, "vždyť jsem s ním byla po celou dobu jeho umírání!"
Lordi
"Řekněte mi, Jean, zachoval jsem se k vám někdy sobecky?" "Nemohu si stěžovat, sire." "To jsem takový dobrák?" "Nikoli sire, ale nemohu si stěžovat, protože nemám komu."
Lordi
"Jean, kde je lady?" "Nevím, sire." "No tak, Jean, kde je lady?" "Opravdu nevím, sire." "Jean, nedělejte drahoty a okamžitě mě odveďte k lady." Jean odvede lorda nahoru do ložnice lady, která právě provozuje milostné hrátky. "Jean, co to dělají?" "Souloží, sire." "Souloží?... Ach, vzpomínám si. Velmi příjemné."
Lordi
Lord si zavolal sluhu, se kterým nebyl v poslední době spokojen. "Mám pro vás dvě zprávy. První - zvyšuji vám plat o dvěstě procent, druhá - propouštím vás. Teď alespoň vidíte, jak dobré zaměstnání jste ztratil!"
Lordi
"Lorde, co to včera u vás bylo za kravál?" "Ale, neschopný sluha. Všechno kvůli jednomu dopisu." "Zapomněl jej poslat?" "Ne, zničit."
Lordi
Lord spí a najednou se ozve strašná rána. Lord se probudí a volá: "Jean, Jean, co to bylo?" "Klid, Lorde, to jen kočár zatočil do vedlejší ulice." "Aha, aha, aha,... A CO TA RÁNA?" "Víte, Lorde, ona tam žádná nebyla."
Lordi
Dva lordi ve Sněmovně vycházejí ze záchoda, a jeden se hned hrne k umyvadlu a říká tomu druhému: "Nás, na Oxfordu, učili, že když jdeme ze záchoda, tak si máme umýt ruce." A ten druhý prohlásí: "To zase nás, na Cambridgi, učili, že si ty ruce nemáme počůrat."
Lordi
Lord Harrison povídá své mladé sekretářce: "Představte si Susan, že mi včera unesli moji manželku!" "Unesli?..." "Ano, představte si tu hrůzu. Připomeňte mi to koncem týdne. Ohlásím to na policii."
Lordi
TOPlist