YjgzN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
"Jean, přineste mi okno." "Proč, pane?" "Chci se podívat do zahrady."
Lordi
Roztržitý lord Cecil telefonuje: "Je tam číslo 54321?" "Ne, tady je 54312!" "Tak proč, do čerta, zdvíháte telefon?"
Lordi
Provází lord své známé po zámku a říká: "Tady je renesanční knihovna, tady pseudogotický krb, zde ložnice a la Ludvík Slunce,...", když v tom ho známí opatrně přeruší a říkají: "Ale lorde, podívejte se, prosím, do lože". A on říká "Ano, ano jak jsem říkal ludvíkovská ložnice, pravá,..." a oni opět "ale lorde, v té posteli je Vaše žena se zahradníkem" On na to: "Sex, velmi příjemné, neznáte?"
Lordi
Záplavy v Londýně. Voda bouří přede dveřmi lorda Paddingtona. Sluha James je otevře a zahuhňá: "Vaše lordstvo, Temže!"
Lordi
V jednom Londýnském pánském klubu, jdou po tradiční skleničce whisky na pánskou toaletu lord George a lord Winston. Po vykonané malé potřebě, se oba vrací nazpátek do haly. Ovšem lord Winston rovnou, ale lord George si ještě umyje ruce. Potom když spolu sedí u tradičního šálku anglického čaje povídá lord Gorge lordu Winstonovi: "Vaše lordstvo, nechci nijak vyzdvihovat svoje vzdělání, ale nás v Oxfordu učili, že když jdeme z pisoáru, že si máme umýt ruce." Nato lord Winston odpovídá: "Vaše lordstvo, to zase nás v Cambridgi učili, jak si ty ruce nepočůrat!"
Lordi
"Řekněte mi, Jean, zachoval jsem se k vám někdy sobecky?" "Nemohu si stěžovat, sire." "To jsem takový dobrák?" "Nikoli sire, ale nemohu si stěžovat, protože nemám komu."
Lordi
Přejeme vám všecko nejlepší do nového roku, mylorde!" "Děkuji vám. A kdo jste?" "My jsme muži, kteří vyprazdňují popelnice, sire." "Well, tedy i já vám přeji všecko nejlepší. Já jsem ten muž, která ty popelnice plní."
Lordi
Ptá se lord sluhy: "Má citron zobáček?" "Ne, pane." odpoví sluha. "A nožicky?" "Ne, pane." "Tak to jsem si do čaje vymačkal kanára."
Lordi
Lord se neočekávaně vrátí ze služební cesty a co nevidí! V jeho křesle sedí Jean, má na sobě jeho župan, kouří jeho doutníky a pije jeho whisky! Lord se rozčíleně zeptá: "Jeane, nechtěl byste si posadit ještě mou manželku na klín?" A pravdomluvný Jean na to: "Taky jsem o tom přemýšlel, ale předešel mě zahradník."
Lordi
Američan kupuje od starého Lorda jeho letní sídlo. "Víte," - svěřuje se mu "slyšel jsem, že prý tady straší." "Tomu nevěřím, jezdím do tohoto sídla už 300 let a žádné strašidlo jsem neviděl."
Lordi
Lord Donovan telefonuje rodinnému lékaři: "To je pan doktor?" Zastavte se při nejbližší příležitosti u nás. Ne, není to až tak nutné, vůbec to nemusí být ani dnes... ani tento týden." "Smím vědět, vaše lordstvo, co se vlastně stalo?" "... lady Irene vyskočila sanice a vůbec nemůže hovořit!"
Lordi
Sir se vrátí z lovu: "Jean, právě jsem přišel o svého nejlepšího psa - zahynul pod ko- pyty mého nejlepšího koně. A to zrovna v den, kdy si připomínám páté výročí zdechnutí mé ženy."
Lordi
"Lorde, co to včera u vás bylo za kravál?" "Ale, neschopný sluha. Všechno kvůli jednomu dopisu." "Zapomněl jej poslat?" "Ne, zničit."
Lordi
Jeden lord sedí sám v baru, před sebou láhev whisky a smutně do sebe háže jednoho panáka za druhým. Vidí ho jeho přítel, přisedne k němu a hned se ho vyptává, co ho jako trápí. Lord smutně pokývá hlavou a povídá: "Předevčírem mi umřela teta a odkázala mi jeden milión liber." Ten jeho kamarád hned na to, jestli není blbej, vždyť teta byla sice příjemná stará paní, ale tohle by měl pořádně oslavit a ne takhle truchlit. Přece milión liber je milión liber. A lord povídá: "No jo, ale včera mi umřel strýček a odkázal mi dva milióny liber." A ten kamarád, že to vůbec nechápe, vždyť tím spíš by měl přece oslavovat až do rána, pořádně to roztočit a tak. A lord do sebe smutně kopne dalšího panáka a povídá: "No jo, akorát dneska, dneska jako když utne."
Lordi
"Sire, pojedete letos na dovolenou i s lady?" "Asi ne, Jean, kdo by se v mém věku vláčel po horách s urnou."
Lordi
Sluha lordovi, ktery se právě vrátil z dlouhé cesty: "Sire, mám pro vas dvě zprávy - špatnou a dobrou. Dobrá: Lady si koupila nový vůz za 30.000 liber a starý prodala v bazaru za 8.000 liber. Špatná: Ten starý vůz byl Rolls - Royce po vašem otci!"
Lordi
TOPlist