Y2U1NDNj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
"Jean, dnes je venku ale hustá mlha, viďte?" "Nikoli, pane, náš dům hoří." "To je hrozné, Jean, a zrovna v takové mlze."
Lordi
Žán, vy si neumíte zavázat tkaničky? "Samozřejmě, že umím, pane." "Tak proč si je nezavážete?" "Protože mám boty na suchý zip, pane."
Lordi
"Jean, lady Sarah má dnes narozeniny a koupil jsem jí krásný šperk, svěřuji vám ho s tím, že jí ho při mé gratulaci připíchnete." "Ale sire, vždyt je to dýka!" "Vím, Jean, ale uznejte, že by bylo nápadné, kdyby jste se kolem ní motal s kordem."
Lordi
Povídá lord Jack svému příteli: "Minulý rok jsem stál na okraji velké propasti. Naštěstí jsem od té doby učinil krok dopředu."
Lordi
Lord Streeford si stěžuje lordu Cecilovi: "Lady Irisa, moje první žena, se utopila v moři při koupání." "Smutné, velmi smutné!" "I lady Susan se při koupání v moři utopila." "To už je smůla..." "Ano, doopravdy ano." "Proč vás chytila taková přecitlivělost, příteli, máte mladou a pěknou ženu Evelyn, žijete s ní již čtyři roky..." "No právě, lady Evelyn se nechce za žádnou cenu koupat v moři!"
Lordi
Při schůzi v Houses of Parlament se Winston Churchill dostal do sporu s nejmenovanou poslankyní. Ona dopálená vyskočila
Lordi
"Jean, poslední dobou se mi nějak nelíbíte, nejste přetažený? Dám vám na několik dní volno." "Děkuji sire, jste laskav, ale nepřijmu vaší nabídku." "Proč, Jean?" "Protože kdybych měl já dávat volno vám podle toho, jak se mi nelíbíte, tak jsem vás musel z tohoto domu vyrazit hned první den, co jsem k vám nastoupil."
Lordi
Sire, lady Sarah spadla při projíždce do rokle i s koněm. Lituji, ale koně jsem musel ihned na místě zastřelit. A kde je lady? V nemocnici, sire. Jean! Proč s sebou nevozíte tu dvojhlavňovou pušku?
Lordi
Ptá se lord sluhy: "Má citron zobáček?" "Ne, pane." odpoví sluha. "A nožicky?" "Ne, pane." "Tak to jsem si do čaje vymačkal kanára."
Lordi
Lord: "Jean, prší před hlavním vchodem?" Jean: "Ano, pane." Lord: "Tak půjdeme vedlejším."
Lordi
Lord vypije láhev vody a vyhodí ji z okna. Ta ale spadne na kolemjdoucího. Mylord se udiveně podíval na Jeana "Jean? V té láhvi byli lidé?"
Lordi
Přijde lord domů a jeho sluha Jean mu jde naproti a polohlasem povídá: Ty hnusný starý hovado, zase si byl za ženskýma, obtěžovat je co?" A lord najednou povídá: "Ne Jean, já si byl vyzvednout naslouchátko."
Lordi
"Sire, nesu špatnou zprávu. Lady dnes tragicky zahynula při autohavárii." "Skutečně zdrcující, Jean. A kdo řídil?" "Já, sire." "Přijďte za mnou zítra do pracovny a připomeňte mi, že mám koupit nový vůz a zvýšit vám plat."
Lordi
Lord lezi ve vane obklopeny penou a honi si pero. Vejde sluzebna a vyjevene ho pozoruje. Lord: co cumite, to jste jeste nevidela muzske prirozeni? Sluzebna: tech uz jsem videla, ale jeste jsem nevidela jak se to plni!
Lordi
Lord se vrátí z dovolené a ptá se sluhy: "Jean, co je nového?" "Lady vám byla nevěrná, mylorde." "Jean, ptal jsem se co je nového!?"
Lordi
"Jean, kdy jsme byli naposledy na lovu kachen?" "Včera, sire" "No vidíte, proč jsme tedy měli dnes na oběd zase koninu?" "Lituji sire, ale kuchař připraví vždy jen to, co vaše lordstvo ráčí trefit."
Lordi
TOPlist