YWU4MzEy

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Letěj takhle dva mrtví chlapi do nebe a ten jeden najednou povídá: "Člověče, vy jste mi nějak povědomej. Jak jste vlastně zemřel?" "Ani mi nemluvte! Představte si, že jedu na služební cestu. Najednou mi v autě zazvoní telefon a když jsem to teda jako zved, tak mi někdo řekl, abych jel domů, že je mi moje žena nevěrná. Samozřejmě, že jsem to hned otočil. Přijel jsem domů, tam bylo zamčeno. Zazvonil jsem a za chvíli mi otevřela manželka. Samozřejmě v županu. Já vám vletěl do ložnice, postel rozházená, ve skříni cizí šaty, tak jsem prohledal celej byt, ale nikoho jsem nenašel. Člověče, já vám z toho dostal infarkt!" Ten, co se ptal, se smutně zatváří a povídá: "Tak už vím, odkud vás znám! Člověče, měl jste se podívat do ledničky a mohli jsme bejt oba ještě naživu!"
Manželský sex
Takhle jsem jednou diskutoval se ženou o tížívé finanční situaci, a kde bude potřeba šetřit: "Kdyby ses naučila pořádně vařit, obešli bychom se bez kuchařky." "Ty kdyby ses naučil pořádně šukat, obešli bychom se bez zahradníka."
Manželský sex
Vejde žena k sexuologovi, že má velký problém - její muž není nijak zázračný milenec a už spolu nespali pěkných pár týdnů. Doktor říká, že mají nějaký nový medikament, zatím neozkoušený ve velkém. Žena dostane pikslu pilulek, že má dát manželovi jednu do kávy. Druhý den ona žena přijde a děkuje doktorovi, že ten lék je bezvadný, že se s manželem milovali dvě hodiny v kuse a bylo to nádherné. Hned se ptá, co by se stalo, kdyby dala manželovi dvě pilulky. Doktor říká, že nemá tušení, že je to experimentální lék, ale ať to klidně zkusí. Druhý den přijde ppanní, celá bez sebe a hrozně si to pochvaluje, že to bylo ještě lepší, a co by se stalo, kdyby dala manželovi pět pilulek. Další den přijde zase, sice trochu kulhá, ale říká, že to bylo zase ještě lepší, a co kdyby dala manželovi zbytek těch pilulek. Doktor na to, že opravdu neví, co by plná piksla tohohle přípravku udělala s člověkem. No, ženská to nakonec riskne a rozpustí v kafi manželovi plnu hrst pilulek. Asi o měsíc později vejde do ordinace onoho doktora mladý chlapec a ptá se: "Pane, vy jste ten debil, co dal mý mámě ty divný pilulky?" "Jo, mladíku, proč?" "No, máma je mrtvá, sestra těhotná, mě bolí prdel, že se nemůžu posadit a táta sedí v koutě a říká:'Na, čiči, na...'"
Manželský sex
On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou ona povídá: "Hafni!" On: "Haf!" Ona zase: "Hafni!" "Haff!" Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká: "Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"
Manželský sex
"Pane doktore, já mám problém, moje žena ji má úplně holou." "A to vám tak vadí?" "Mě ne, ale kamarádi se mi smějou..."
Manželský sex
Takhle večer uléhá pár do postele. Po chvíli manžel lehce poklepe ženě na rameno a začne ji hladit po ruce. Žena se otočí a povídá: "Miláčku, jdu zítra na prohlídku ke gynekologovi a chci zůstat čerstvá." Odmítnutý manžel se tedy otočí a snaží se usnout. Po chvíli se zase nadzvedne a šeptá ženě do ucha: "Drahá, ale k zubaři objednaná nejsi, že?"
Manželský sex
Chlápek se u doktora dozví, že do rána zemře. No, není to žádná měkkota, tak se s tím srovná. Řekne to ženě a dohodnou se, že si před smrtí musí ještě řádně užít milování. No, asi po hodině unavení usnou. Jenže chlápek se za další hodinku probudí znova a má pocit, že už mu opravdu moc času nezbývá, tak vzbudí ženu a pustí se do toho znova jako zvířata. Znova časem usnou a chlápek se pak zase probudí a má pocit, že by si měl dát ještě. Tak budí ženu, ale ta ho ignoruje. Zkouší úplně všechno, aby ji vzrušil, ale ta se akorát naštve a říká mu: "Já vím, že bys rád ještě. Ale já narozdíl od tebe musím ráno vstávat a jít do práce."
Manželský sex
Ženich přenesl nevěstu přes práh líbánkového pokoje a začali se svlékat, když v tom se najednou nevěsta začla chvět. "Co se děje, má drahá?" ptal se překvapeně mladík. "Asi budu mít záchvat tance svatého Víta," řekla nevěsta, která se už třásla jako osika. Ženich chvilku přemýšlel, pak popadl telefon a zavolal na pokojovou službu o pomoc. Za chvilku vpadli do místnosti čtyři poslíčci. "Rychle, chyťte ji dva za nohy a dva za ruce, položte ji na postel." Pak skočil do postele na ni, vnořil do ní svůj orgán a vykřikl: "Tak, pánové, a teď ji pusťte!"
Manželský sex
Manžel je bez peněz, tak pošle manželku vydělavát do uličky lásky. Žena se vyparádí, sebere kabelku a vyrazí. Ráno se vrací, celá rozcuchaná, opuchlá a v ruce svírá 501 korun. Manžel vezme peníze, uznale zakroutí hlavou a zeptá se: "Noooo! Na začátek to není zlé, 501 korun. Ale kdo Ti dal tu korunu?" "Skoro každý."
Manželský sex
Jeden starý pán si vzal mladou slečnu, která ještě o životě moc nevěděla, avšak vědět chtěla. Takže když o svatební noci lezli do postele, nevěsta se ptá: "Takže teď se budeme pořádně vášnivě milovat?" Chlápek k ní akorát napřáhne ruku s nataženými prsty. Děvče se ptá: "Cože? Pětkrát?" "Ne. Vyber si prst."
Manželský sex
Manželé spí v hotelu a najednou jim někdo zabouchá na dveře. Žena se probudí a zoufale křičí: "Proboha, můj manžel!" Nato muž vyskočí z okna.
Manželský sex
Dcera se chystá na mejdan. Matka jí připomíná: "Buď opatrná, ať mě neuděláš babičkou!" "Žádný strach, mám přece antigest." "A jaký ty máš antigest?" "Já ne, ale ty v nočním stolku." "Nepozorovala jsem, že by mi něco ubylo." "Já ti tam taky dávám místo toho aspirin." "Aha, tak proto se u toho tak šíleně potím."
Manželský sex
Přišel k sexuologovi manželský pár s nějakým problémem. Doktor si je poslechl, ale nerozuměl - navenek vypadalo všechno v pořádku. Tak je poprosil, aby mu to ukázali. Oni se svlékli a předvedli mu pár perfektně nacvičených technik. On stále nerozuměl podstatě problému, tak vzal telefon a zavolal svému staršímu a zkušenějšímu kolegovi. Ten se po pár slovech zeptal: "Nejsou to manželé Hrdličkovi?" "Jo, jak to víš?" "Hned je vyhoď! Ti zvrhlíci nemají byt a chodí souložit po doktorech!"
Manželský sex
Ptá se jeden druhého: "Není tohle tvoje šrajtofle?" "No jo, to je ona! Já už ji hledám jakou dobu! Tak tys ji našel?" "Našel. Dáš mi nálezné a já ti dám pár přes hubu!" "Jak to?" "Já jsem ji našel doma v ložnici."
Manželský sex
Chlápek přijde do drogerie, řekne si o balíček kondomů a když je dostane, začne se šíleně smát a odchází. Druhý den to samé, chlápek odchází a svíjí se smíchem. Šéf už si říká, že je to divné, tak nařídí pomocníkovi, až se ten chlap příště objeví, aby šel za ním a vysledoval to. Další den pochopitelně chlápek dorazí, a zase odchází naprosto vysmátej. Tak pomocník vyrazí nenápadně za ním. Za půl hodiny se vrací a šéf hned: "Tak co, sledoval's ho?" "Ano, pane." "A kam šel?" "K vašemu domu."
Manželský sex
V posteli: "Drahá, cítíš, jak to je dlouhé?" "Mhm, cítím." "Drahá, cítíš, jak to je tvrdé?" "Fantasticky." "Zlatíčko, cítíš, jak je to teplé?" "Oh, ano." "To všechno jsem nasral jen pro Tebe."
Manželský sex
TOPlist