NWViM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Znuděná žena schová ruce za zády a říká manželovi: "Když uhodneš, co mám, pomilujeme se spolu." Manžel, stejně znuděný a bez jakékoliv chuti po sexu, povídá: "Je to slon?" "Správně."
Manželský sex
Novomanželé se nastěhovali do nového bytu po návratu z líbánek. Manžel říká: "Co takhle vlítnout do ložnice a rozdat si to, miláčku?" "Pssst!" řekla nevěsta, "víš, jak jsou tu tenké zdi? Sousedi všechno uslyší. Musíme si domluvit nějaký kód. Co třeba takhle 'Nezapomnělas zavřít dvířka od pračky?'" Další večer ulehnou a manžel se ptá: "Drahá, určitě's nezapomněla zavřít pračku?" "Ne, jsem si jistá, že jsem ji zavírala," odpoví manželka, otočí se k němu zády a usne. Ráno se vzbudí žena dřív a sama má na milování chuť, tak něžně vzbudí manžela a říká: "Drahý, mám pocit, že jsem včera zapomněla zavřít pračku. Nepotřebuješ něco vyprat?" "Ne, drahá. Bylo toho jen trochu, tak jsem to přepral v ruce."
Manželský sex
"Pane doktore, já mám problém, moje žena ji má úplně holou." "A to vám tak vadí?" "Mě ne, ale kamarádi se mi smějou..."
Manželský sex
Přišel k sexuologovi manželský pár s nějakým problémem. Doktor si je poslechl, ale nerozuměl - navenek vypadalo všechno v pořádku. Tak je poprosil, aby mu to ukázali. Oni se svlékli a předvedli mu pár perfektně nacvičených technik. On stále nerozuměl podstatě problému, tak vzal telefon a zavolal svému staršímu a zkušenějšímu kolegovi. Ten se po pár slovech zeptal: "Nejsou to manželé Hrdličkovi?" "Jo, jak to víš?" "Hned je vyhoď! Ti zvrhlíci nemají byt a chodí souložit po doktorech!"
Manželský sex
Leží to pod smrčkem a má to modrý oči. Co to je? Přece Smrčková! A leží to pod doubkem a má to modrý voči? Kdo to ví? Zase Smrčková!
Manželský sex
Během svatební cesty novomanželé šli do hotelové restaurace na večeři. "Nač máš chuť, drahá?" "Vždyť víš, miláčku, co mám nejraději." "Vím, drahá, ale občas je potřeba také jíst!"
Manželský sex
Vejde žena k sexuologovi, že má velký problém - její muž není nijak zázračný milenec a už spolu nespali pěkných pár týdnů. Doktor říká, že mají nějaký nový medikament, zatím neozkoušený ve velkém. Žena dostane pikslu pilulek, že má dát manželovi jednu do kávy. Druhý den ona žena přijde a děkuje doktorovi, že ten lék je bezvadný, že se s manželem milovali dvě hodiny v kuse a bylo to nádherné. Hned se ptá, co by se stalo, kdyby dala manželovi dvě pilulky. Doktor říká, že nemá tušení, že je to experimentální lék, ale ať to klidně zkusí. Druhý den přijde ppanní, celá bez sebe a hrozně si to pochvaluje, že to bylo ještě lepší, a co by se stalo, kdyby dala manželovi pět pilulek. Další den přijde zase, sice trochu kulhá, ale říká, že to bylo zase ještě lepší, a co kdyby dala manželovi zbytek těch pilulek. Doktor na to, že opravdu neví, co by plná piksla tohohle přípravku udělala s člověkem. No, ženská to nakonec riskne a rozpustí v kafi manželovi plnu hrst pilulek. Asi o měsíc později vejde do ordinace onoho doktora mladý chlapec a ptá se: "Pane, vy jste ten debil, co dal mý mámě ty divný pilulky?" "Jo, mladíku, proč?" "No, máma je mrtvá, sestra těhotná, mě bolí prdel, že se nemůžu posadit a táta sedí v koutě a říká:'Na, čiči, na...'"
Manželský sex
Letěj takhle dva mrtví chlapi do nebe a ten jeden najednou povídá: "Člověče, vy jste mi nějak povědomej. Jak jste vlastně zemřel?" "Ani mi nemluvte! Představte si, že jedu na služební cestu. Najednou mi v autě zazvoní telefon a když jsem to teda jako zved, tak mi někdo řekl, abych jel domů, že je mi moje žena nevěrná. Samozřejmě, že jsem to hned otočil. Přijel jsem domů, tam bylo zamčeno. Zazvonil jsem a za chvíli mi otevřela manželka. Samozřejmě v županu. Já vám vletěl do ložnice, postel rozházená, ve skříni cizí šaty, tak jsem prohledal celej byt, ale nikoho jsem nenašel. Člověče, já vám z toho dostal infarkt!" Ten, co se ptal, se smutně zatváří a povídá: "Tak už vím, odkud vás znám! Člověče, měl jste se podívat do ledničky a mohli jsme bejt oba ještě naživu!"
Manželský sex
Indiánský válečník na penzi si hraje před stanem s vnoučaty. Malý chlapeček se k němu přibatolí a ptá se: "Dědečku, a proč se já vlastně jmenuju Jasný Měsíc?" "Protože ve chvíli, kdy jsi byl počat, svítil nad naším stanem měsíc v úplňku." Druhému chlapečkovi to také nedá: "A dědo, proč já se jmenuju Hřmící Hrom?" "Protože jsi byl počat za jedné veliké bouře, kdy Manittou třásl nebesy. A proč ty mlčíš, Prasklá Gumo?"
Manželský sex
On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou ona povídá: "Hafni!" On: "Haf!" Ona zase: "Hafni!" "Haff!" Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká: "Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"
Manželský sex
"Co ti dala manželka k padesátinám?" "Krásně se se mnou pomilovala." "A to ti po tolika společných letech stačí?" "Jo ty mluvíš o mojí ženě? Já měl na mysli tvoji."
Manželský sex
Chlápek se u doktora dozví, že do rána zemře. No, není to žádná měkkota, tak se s tím srovná. Řekne to ženě a dohodnou se, že si před smrtí musí ještě řádně užít milování. No, asi po hodině unavení usnou. Jenže chlápek se za další hodinku probudí znova a má pocit, že už mu opravdu moc času nezbývá, tak vzbudí ženu a pustí se do toho znova jako zvířata. Znova časem usnou a chlápek se pak zase probudí a má pocit, že by si měl dát ještě. Tak budí ženu, ale ta ho ignoruje. Zkouší úplně všechno, aby ji vzrušil, ale ta se akorát naštve a říká mu: "Já vím, že bys rád ještě. Ale já narozdíl od tebe musím ráno vstávat a jít do práce."
Manželský sex
Pan Novák si marně domlouval rande s pěknou sousedkou, až se mu podařilo s ní domluvit, že když přinese 2000 Kč druhý den do oběda, tak teda může být. Stalo se. Večer se vrátí soused domů a ptá se ženy, jestli byl v poledne u nich Novák. Žena se poleká a přiznává: "Ano, byl." "A dal ti 2000 Kč?" "Ano, dal." "To se mi ulevilo. Včera si ode mne půjčil 2000 Kč s tím, že mi je dneska do oběda přes TEBE vrátí."
Manželský sex
Dcera se chystá na mejdan. Matka jí připomíná: "Buď opatrná, ať mě neuděláš babičkou!" "Žádný strach, mám přece antigest." "A jaký ty máš antigest?" "Já ne, ale ty v nočním stolku." "Nepozorovala jsem, že by mi něco ubylo." "Já ti tam taky dávám místo toho aspirin." "Aha, tak proto se u toho tak šíleně potím."
Manželský sex
Manžel je bez peněz, tak pošle manželku vydělavát do uličky lásky. Žena se vyparádí, sebere kabelku a vyrazí. Ráno se vrací, celá rozcuchaná, opuchlá a v ruce svírá 501 korun. Manžel vezme peníze, uznale zakroutí hlavou a zeptá se: "Noooo! Na začátek to není zlé, 501 korun. Ale kdo Ti dal tu korunu?" "Skoro každý."
Manželský sex
Kolikrát se stydí žena? Poprvé při prvním milování Podruhé při první nevěře Potřetí při prvním milování za peníze Počtvrté když poprvé dává za milování peníze Kolikrát se stydí muž? Poprvé když nemůže podruhé Podruhé když nemůže poprvé
Manželský sex
TOPlist