ZjgyOTNh

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Pane vrchní, ta káva chutná jako čaj..." "Promiňte pane, asi jsem vám omylem přinesl kakao."   [06.12.19]
Chlap přijde domů a tam leží jeho žena na kanapi nahatá. "No co to tady děláš, můžeš mi to nějak vysvětlit?" "No co, nemám co na sebe." On přiběhne ke skříni a otevře ji: "Tak ty nemáš co na sebe? Tak se koukej: Jedny šaty, druhý šaty, třetí šaty, čtvrtý šaty, nazdar Karle, pátý šaty,..."
Manželský sex
Novomanželé se nastěhovali do nového bytu po návratu z líbánek. Manžel říká: "Co takhle vlítnout do ložnice a rozdat si to, miláčku?" "Pssst!" řekla nevěsta, "víš, jak jsou tu tenké zdi? Sousedi všechno uslyší. Musíme si domluvit nějaký kód. Co třeba takhle 'Nezapomnělas zavřít dvířka od pračky?'" Další večer ulehnou a manžel se ptá: "Drahá, určitě's nezapomněla zavřít pračku?" "Ne, jsem si jistá, že jsem ji zavírala," odpoví manželka, otočí se k němu zády a usne. Ráno se vzbudí žena dřív a sama má na milování chuť, tak něžně vzbudí manžela a říká: "Drahý, mám pocit, že jsem včera zapomněla zavřít pračku. Nepotřebuješ něco vyprat?" "Ne, drahá. Bylo toho jen trochu, tak jsem to přepral v ruce."
Manželský sex
Zvoní zvonek u dveří. Otevře mladá ženská, za dveřma nějakej chlap. "Je starej doma?" "Není." Chlap beze slov vejde dovnitř a ženskou znásilní. Druhej den: "Je starej doma?" "Není." Chlap zase vleze dovnitř a ženskou znásilní. Tak se to opakuje celej tejden. V pátek se už ženská naštve, a říká si: "Sakra, co jen ten chlap může mýmu starýmu chtít?"
Manželský sex
Znuděná žena schová ruce za zády a říká manželovi: "Když uhodneš, co mám, pomilujeme se spolu." Manžel, stejně znuděný a bez jakékoliv chuti po sexu, povídá: "Je to slon?" "Správně."
Manželský sex
Sedí rybář u řeky a chytne zlatou rybku. Ta, aby ji pustil, mu slíbí, že mu splní jedno přání. Rybář chvíli přemýšlí a pak vyhrkne: "Chci, abych močil šampaňské!" Rybka mu vyplní jeho přání a rybář jde spokojeně domů. Přijde domů a řekne starý: "Přines skleničky, budeme pít šampaňské." Rychle se však opraví: "Vlastně jenom jednu, ty budeš pít z lahve!"
Manželský sex
Přijede chlap ze služební cesty a najde manželku v posteli se sousedem. Vezme brokovnici a říká: "Sousede, za tohle ti ustřelím ptáka!" Soused se lekne a povídá: "Prosím vás, dejte mi ještě šanci." "Tak dobře, rozhoupej si ho."
Manželský sex
On a ona v ložnici. Ona mu zrovna dopřává potěšení orálního sexu. Najednou ona povídá: "Hafni!" On: "Haf!" Ona zase: "Hafni!" "Haff!" Načež ona si toho jeho vyndá z úst a říká: "Říkám zhasni, odnaproti na nás čumí děti!"
Manželský sex
Manželé středního věku si z nedostatku financí zařídili tržní ekonomiku i v sexu. Za jedno milování na koberci 30 Kč, na gauči 50 Kč a na pohodlném a prostorném letišti 100 Kč. Po týdnu: Ona:"Už to nemůžu vydržet, tady máš stovku a jdeme rychle na to." Om:"Už běžím, miláčku, jenom připravím naše roztomilé hnízdečko lásky, naše krásný letiště." Ona:"Žádný letiště! Třikrát na koberci a deset korun hned vrátíš!"
Manželský sex
V posteli: "Drahá, cítíš, jak to je dlouhé?" "Mhm, cítím." "Drahá, cítíš, jak to je tvrdé?" "Fantasticky." "Zlatíčko, cítíš, jak je to teplé?" "Oh, ano." "To všechno jsem nasral jen pro Tebe."
Manželský sex
Chlápek se u doktora dozví, že do rána zemře. No, není to žádná měkkota, tak se s tím srovná. Řekne to ženě a dohodnou se, že si před smrtí musí ještě řádně užít milování. No, asi po hodině unavení usnou. Jenže chlápek se za další hodinku probudí znova a má pocit, že už mu opravdu moc času nezbývá, tak vzbudí ženu a pustí se do toho znova jako zvířata. Znova časem usnou a chlápek se pak zase probudí a má pocit, že by si měl dát ještě. Tak budí ženu, ale ta ho ignoruje. Zkouší úplně všechno, aby ji vzrušil, ale ta se akorát naštve a říká mu: "Já vím, že bys rád ještě. Ale já narozdíl od tebe musím ráno vstávat a jít do práce."
Manželský sex
Co chodí jednou denně? Pošta. Co chodí dvakrát denně? Pošťák, když není manžel doma.
Manželský sex
Kolikrát se stydí žena? Poprvé při prvním milování Podruhé při první nevěře Potřetí při prvním milování za peníze Počtvrté když poprvé dává za milování peníze Kolikrát se stydí muž? Poprvé když nemůže podruhé Podruhé když nemůže poprvé
Manželský sex
Oženil se chlapík s pornohvězdou. Konečně došlo na svatební noc, jsou sami dva, a muž se chystá zahrnut svoji novomanželku něžnostmi. Zrovna začínají, když vtom někdo zvoní u dveří. Žena říká: "Klidně otevři, zlato, to jsou jen osvětlovači."
Manželský sex
Přijde pán k lékaři s vředem na přirození a lékař mu říká: "Není to až zas tak vážné, stačí, když si budete každý den koupat přirození ve smetaně." Přijde pán domů, naleje smetanu do umyvadla a máchá. Tu nečekaně vstoupí jeho dcera a strašně se podivuje. "Tos ještě nikdy neviděla mužské přirození?" "Viděla, ale ještě nikdy jsem neviděla, jak se to plní!"
Manželský sex
Takhle přijde jeden k druhýmu a říká: "Hele, Fero, máš rád vošklivý ženský?" "Samo, že ne." "A hele Fero, máš rád blbý ženský?" "Ne, proč?" "A panovačný hnusný baby máš rád?" "Ne, seš blázen? Proč se ptáš?" "Tak co kurva šukáš moji starou!?!"
Manželský sex
Pan Novák si marně domlouval rande s pěknou sousedkou, až se mu podařilo s ní domluvit, že když přinese 2000 Kč druhý den do oběda, tak teda může být. Stalo se. Večer se vrátí soused domů a ptá se ženy, jestli byl v poledne u nich Novák. Žena se poleká a přiznává: "Ano, byl." "A dal ti 2000 Kč?" "Ano, dal." "To se mi ulevilo. Včera si ode mne půjčil 2000 Kč s tím, že mi je dneska do oběda přes TEBE vrátí."
Manželský sex
TOPlist