MmIzNzVm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Manželka si stěžuje manželovi: "Včera jsem měla svátek a ani jsi mi nepopřál!" A manžel na to: "To zas byla škaredá středa?"
Manželství
- Venku je tak krásně, - povídá muž manželce, - a ty se tady dřeš s parketama! Měla bys jít raději na vzduch a umýt mi auto.
Manželství
"Tak si myslím, paní Procházková, že jsem se omrzela svýmu muži." "Proč myslíte?" "No, tři roky se už neukázal doma."
Manželství
Hostina skončila a novomanželé se odebrali do svého hotelového pokoje. Připili si šampaňským. Ženich se poté svlékl a ulehl do postele, zatímco nevěsta stále seděla na židli u okna a koukala na hvězdy. Manžel se ozval: "Drahá, ty si nepůjdeš lehnout?" "Ne. Maminka mi říkala, že tohle bude nejhezčí noc mého života, tak z ní nechci propást ani minutu."
Manželství
Manžel přijde domů a žena se hned zeptá: "Koupil jsi chleba?" Manžel odpoví: "Chleba, nákupy, to není chlapská práce..." Žena na to: "Tak se svlíkni a pojď dělat chlapskou práci!" Manžel: "Ježíši, ty vůbec nerozumíš srandě, dej mi tu tašku!"
Manželství
Poklidného vlahého rána vytrhne z poklidného podřimování poklidného rybáře nekompromisně nepoklidný mobilní telefon a v něm ještě méně poklidný hlas zanedbané ženy: "Sakra, zbudím se a ty nikde. Kde, proboha, jseš?" "Sedím na rybách," rezignovaně odvětí muž s prutem. "No, hm, dobře... Ale neseď na nich moc dlouho, ať se ti nezapaří."
Manželství
Slyšela jsem, že jsi s manželem vyrazila dveře... "A co jsem podle tebe měla dělat, když jsme si zabouchli a hasicím přístrojem je vyrazit nešlo?!"
Manželství
Vzala si takhle jedna skoro sedmdesátiletá vdova o pět let staršího pána. Asi po půl roce šla k doktorovi, protože se cítila nějak divně. Doktor ji prohlédl, udělal různá vyšetření a druhý den jí v ordinaci říká: "Paní Kovářová, mám tady zprávu z laboratoře. Možná vás to překvapí, ale budete maminka." "Pane doktor, nedělaj si legraci. Vždyť mně je skoro sedmdesát." "Ja vím, paní, ještě ráno bych přísahal, že něco takového je nemožné, ale jste lékařský zázrak." "No teda, to je pěknej problém..." a vyrazila z ordinace. V hale našla telefonní automat a volá domů manželovi. Ozve se jeho známý hlas: "Kovář, prosím." Manželka zařvala: "Ty mizero! Přivedl jsi mne do jiného stavu!" Chvilku bylo ticho a pak se z druhé strany ozvalo: "Kdo volá, prosím?"
Manželství
"Maminko, ty máš ale hebké ruce..." "To bude nejspíš tím, že nádobí myje tatínek..."
Manželství
"Slyšel jsem, paní Nováková, že ti vaši noví sousedé si žijí úplně jako dvě hrdličky." "To je fakt, jednou vyletí oknem on, podruhé ona."
Manželství
"Tak konečně jsem vyřešil všechny své spory s manželkou... Teď jen přemýšlím... do které přehrady ji mám hodit."
Manželství
Knihkupec vychvaluje novou encyklopedii: "Kupte, neotálejte. Tato encyklopedie je hotový poklad. Dozvíte se z ní vše, co potřebujete vědět!" "To ještě neznáte mojí ženu," oponuje zákazník, "od ní se dozvím i to, co nepotřebuji!"
Manželství
Na jednom předměstí zazvonil u domku chlápek. Otevřela mu paní domu a on povídá: "Paní, umíte souložit?" Ženská mu zabouchla dveře před nosem. Chlápek odešel, ale druhý den přišel zase a situace se opakovala. Když se objevil i potřetí, žena si večer stěžovala manželovi, který se rozhodl, že si tedy vezme volno, zůstane schovaný doma a manželka tomu chlapovi zkusí odpovědět. Druhý den chlápek zase přišel. Když zazvonil, manžel popadl klacek a schoval se za dveřmi, zatímco manželka otevřela. Chlápek se zase ptá: "Paní, umíte souložit?" "Ano, proč se ptáte?" "No, tak začněte pravidelně souložit se svým manželem, ať mi přestane chodit za ženou."
Manželství
Maruš, dej mi pusu..." "Nedám, víš že jsem vdaná! Správně bych ti ho neměla ani kouřit!"
Manželství
Paní Amálka učí psa, kterého si před nedávnem pořídili, aportovat. Manžel to sleduje a ironicky povídá: "Dej mu chudákovi pokoj, nic ho nenaučíš." "Ale naučím," trvá na svém paní Amálka, "s tebou mi to ze začátku také hned nevycházelo."
Manželství
Příslušník VB se ptá paní Marty: "Proč jste svého muže udala pro trestný čin, který vůbec nespáchal?" "Chtěla jsem jen, abyste ho po dobu tří týdnů, co budu v lázních zavřeli!"
Manželství
TOPlist