OTQxZWU

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Žena k muži: "Igore, máš mě ještě rád?" "Stručněji! Co chceš koupit?"
Manželství
- Jak to, že kazdý den vaříte místo manželky večeři? To je jistě vaše záliba, že?- Spíš pud sebezáchovy.
Manželství
Víte, co potřebuje manželka, když na vás přijde křičet od dřezu do obýváku a vy se přitom díváte na fotbal? . . Zkrátit řetěz.
Manželství
"Kolik bys dal za mojí ženu?" "Ani halíř!" "Platí, je tvoje!"
Manželství
Na Nový rok k večeru říká manželka svému manželovi, již jen velmi málo reagujícímu na její kázání: "Jsi jako kyselina sírová. Všechno prožereš!"
Manželství
Muž se vrátil domů až brzo ráno. Jeho žena na něj hned uhodila: "Kdes byl? Nemohla jsem celou noc spát!" "A ty si myslíš, že já jo?"
Manželství
Při pátém výročí svatby říká manželka manželovi: "Musím se ti k něčemu přiznat, drahý. Jsem barvoslepá." "I já se ti musím k něčemu přiznat, drahá," svěřuje se muž, "jsem černoch."
Manželství
Víte proč svobodní muži jsou štíhlí a ženatí jsou silnější? Svobodný muž přijde do kuchyně, otevře ledničku, tam nic nového a jde spát. Ženatý přijde do ložnice, koukne do postele, tam nic nového a jde do ledničky.
Manželství
Vlítne pán do Knihkupectví: "To vy jste včera prodal manželce Kuchařskou knihu?" "Ano, já, a co má být?" "Hned se dozvíte, rychle se oblečte a jdeme k nám na oběd!"
Manželství
Je zajímavé vdát se za archeologa? . . Samozřejmě, čím je žena starší, tím má o ni větší zájem.
Manželství
Chlápek přišel k doktorovi domluvit si vazektomii. Doktor se dle zvyku ve své praxi ptá: "Pane, promluvil jste si o tak závažné věci se svojí ženou? Ta operace je nevratná." "Ale ano... Navrhla, abych se zeptal dětí a ty hlasovaly šest ku dvěma pro operaci."
Manželství
"Už tři dny jsem své ženě neřekl ani slovíčko." "Vy jste se pohádali?" "Ne, ale nikdy se mi nepodaří jí skočit do řeči."
Manželství
Rodinka z chudší rozvojové země poprvé v životě navštíví nákupní centrum. Zatímco si maminka prohlíží šaty, stojí tatínek se synem vyjeveně před výtahem a pozorují s nadšením otevírající se dveře. Syn se ptá: "Tati, co to je?!" A otec odpoví: "Můj synu, nic takového jsem v životě neviděl!" Do výtahu nastoupí stará hnusná ženská s obličejem čarodějnice a dveře se zavřou a otec se synem pozorují žárovičky vedle dveří jak se postupně rozsvěcují: 12-13-14-15-14-13-12. Vtom se dveře otevřou a z výtahu vystoupí fantasticky vypadající blondýna. Otec se otočí na syna a povídá: "Přiveď rychle matku!"
Manželství
"Včera jsme se s manželkou strašně pohádali, ale nakonec přilezla po kolenou." "A co říkala?" "Vylez zpod toho gauče, ty srabe!"
Manželství
"Klasický" dialog mezi mužem a ženou: Žena: "Ahoj." Muž: "Konečně. Už jsem se nemohl dočkat." Žena: "Já odjíždím!" Muž: "To snad ne!" Žena: "Myslel jsi na mě?" Muž: "Ano, na každém kroku." Žena: "Byl jsi mi nevěrný?" Muž: "Blázníš?" Žena: "Tak já tu zůstanu." A pozpátku to je taktéž pěkné.
Manželství
Rozdíly, shodnosti, kombinace: Moudrý muž a moudrá žena = lehký flirt Moudrý muž a hloupá žena = svobodná matka Hloupý muž a moudrá žena = normální rodina Hloupý muž a hloupá žena = velké přídavky na děti
Manželství
TOPlist