OGFjM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Pravdomluvnost v manželství se nikdy nevyplatí. Nedoporučuje se říkat ženě:... a vařit taky neumíš. Nedoporučuje se říkat muži:... a plat máš taky malý.
Manželství
"Pane, nechcete koupit kytičku pro svou manželku?" "Já nemám manželku." "Tak kupte kytičku pro svou milou!" "Nemám žádnou milou." "Tak si ji kupte jen tak, pro radost, že máte tak šťastný a spokojený život."
Manželství
Spijou dva manzele a muz nahle v spanku zacne kricet Jarmilko, Jarmilko. Manzelka se pta, kdo je to Jarmilka. Manzel odpovi-to je dostihovy kun, na ktereho jsme se s chlapama vsadili. Za tyden ma manzelka v ruce dopis a rika: Tak tady ti pise ten tvuj dostihovy kun!
Manželství
Inzerát: Prodám 30 svazkový výkladový slovník... Zn: Moje žena ví všechno nejlíp.
Manželství
Stěžuje si chlápek kámošovi: "Mám to já smůlu. Potrefily mě dvě katastrofy po sobě." "Jo? Jaké?" "Když jsme se vrátili z dovolené, našli jsme byt vykradený." "A druhá?" "Když to žena viděla, řekla mi: Když je byt prázdný, vymalujeme tady."
Manželství
Chlápek se pohádal s manželkou. Když se nejhorší přehnalo, usedli do auta a vydali se kamsi na cestu. Jenže manželka, protože neměla co dělat, se znovu pustila do naříkání a vyčítání. V rozrušení praštila do dveří, které se otevřely. O pár bloků dál na semaforech vedle chlápka zastavilo auto, řidič vylezl a povídá: "Hej, chlape, jste snad slepej? Před chvílí vám z auta vypadla manželka!" Chlápek se kouknul na zadní sedadlo a říká: "Díky Bohu! Já už myslel, že jsem ohluchnul."
Manželství
Jeden mladík si dal do časopisu následující inzerát: "Chci se oženit! Rád bych se seznámil se zkušeným člověkem, který by mě od tohoto kroku odradil."
Manželství
"Sranda je sranda, Jardo, ale z mý starý musíš dolů."
Manželství
Žena jednou večer říká: "Dvě věci umím nejlíp. Sekanou a štrudl." A manžel se ptá: "A tohle je která?"
Manželství
Potkají se dva: "Ahoj, slyšel jsem, že jsi se oženil, to musíš být šťastnej, že?" "Jó, to musím..."
Manželství
Nedělní odpoledne. Rodinka si vyrazí do ZOO. Toulají se, až se dostanou do pavilonu opic. V nestřeženém okamžiku gorilí samec popadne manželku, prorve ji mřížemi dovnitř a začne z ní strhávat oblečení. Manželka zoufale křičí: "Josef, Josef, co mám dělat?" Manžel: "Zkus říct jako doma, že tě bolí hlava."
Manželství
Žena se baví se sousedkou: "Dnešní den jsem začala velkoryse. Dala jsem jednomu vandrákovi stovku." "Stovku? To je dost. Co tomu řekl tvůj manžel?" "Oh, ten to schválil. Řekl: děkuju."
Manželství
"Nezapírej. Nečekal jsi, že až se vrátíš z dovolené, budu takhle krásná," říká panu Hejdovi po příjezdu načinčaná manželka. "No, opravdu jsem to nečekal... Že budeš vypadat jako teplý ropušák."
Manželství
Povídá muž manželce: "Jestli mi budeš vařit tu hrachovou kaši tak často, budu si muset pořídit do kalhot katalyzátor."
Manželství
Jak se říká ženě, která vždycky ví, kde je její muž v noci? . . Vdova.
Manželství
Mezi manžely: "Drahý, chtěla by jsem jít do zoo." "A nebudeš se v kleci nudit?"
Manželství
TOPlist