NTNlNzg3

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
"A která z vašich žen byla nejlepší?" "To máte těžké. Jen si zkuste kousnout do třiceti citronů a uvidíte..."
Manželství
Drahá, mám pocit, že mě tvůj pes má rád", povídá muž své nastávající při večeři. "Nespustil ze mě oči, co jsme si sedli ke stolu." "To bude asi tím, že jíš z jeho talíře", odpoví dívka.
Manželství
Leží novomanželé ve svatební posteli, tulí se k sobě a v jednu chvíli vezme manžel ruku své manželky a zavede ji pod peřinu: "Cítíš jak je to teplé, pevné, velké, silné..." A manželka jen omámeně kývne: "Hmmm." A manžel: "No, tak to jsem vysral speciálně pro tebe."
Manželství
Co se stane z manželky po dvaceti letech manželství? . . Tlustý nepřítel.
Manželství
Manželka povídá manželovi: "Miláčku, tak mě napadlo, že když jeden z nás dvou umře, odstěhuji se do Prahy."
Manželství
Přijde Libor o 15 minut později na tenisový trénink a kolega se ho vyptává, kde tak dlouho trčel. Hovoří: "Dnes sem to nechal na minci, jak mi padne panna, půjdu, jinak ne, tak se budu věnovat manželce. No a tak jsem si musel 18x hodit."
Manželství
Hajný volá na policii, že se mu ztratil pes. Hajná mu říká: "Co tak vyvádíš pro zatraceného psa? Takhle bys nebláznil, ani kdybych se ztratila já!" "A bylas čtyřikrát vyznamenaná na výstavě?"
Manželství
Stěžuje si muž chlapům v práci: "Když jsem manželce vytkl, že v polévce je vlas, tak jsem měl hned polévku ve vlasech."
Manželství
On a ona v posteli. Zazvoní telefon. Ona ho zvedne poslouchá a potom řekne: "Ano, ano, dobře," a položí. "Kdo to byl" zeptal se partner. "Ale jen manžel volal že přijde později, protože hraje s tebou karty."
Manželství
Marie je tak hodná žena. Pokaždé, když její manžel pozdě večer dorazí domů, tak hned jak vstoupí do dveří, dostane svoji fajfku, pantofle, pyžamo, knížku, kávu, večeři, a cokoliv dalšího se najde, to po něm Marie taky hodí.
Manželství
Je zajímavé vdát se za archeologa? . . Samozřejmě, čím je žena starší, tím má o ni větší zájem.
Manželství
"Tak ty jsi prý povídal v hospodě, že sis mě vzal pro peníze. Co je to za hloupost, vždyť já jsem přece žádný neměla!" "No jo, ale co jsem měl teda říct?"
Manželství
Potkají se po hodně dlouhé době dva spolužáci: "Hele Ty Karle, kde jsi byl posledních patnáct let?" "Ale, v base." "Prosím tě a kvůli čemu?" "Kvůli slepicím." "Prosím tě, vždyť kvůli slepicím se nedává patnáct let?!" "Voni ty kurvy vyhrabaly starou."
Manželství
Vyděšená paní Nováková si stěžuje manželovi: "Ty hodiny, co jsi včera opravil, spadly z ničeho nic na zem, těsně za mnou!" Pan Novák smutně na to: "Já to říkám pořád, že se opožďují!"
Manželství
"Smím vás vyprovodit domů?" "Je mi líto, jsem vdaná!" "I já jsem ženatý a také je mi líto."
Manželství
"Maminko, jak jsem přišel na svět?" "Tak na to se musíš zeptat tatínka. Ten mi před svatbou tvrdil, že to není možné."
Manželství
TOPlist