OWY3NDg5Zm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
"Včera jsem chytil zlatou rybu a ta mi slíbíla splnit tři přání." "A co sis přál?" "Abych věděl všechno o mé ženě." "A potom?" "Abych o ní raději nevěděl vůbec nic."
Manželství
"Maxi, my musíme dát okamžitě záclony do mé ložnice. Naproti bydlí mladý oficír a co kdyby mě viděl při převlékání." "Víš co, Sáro, až se jednou podívá, tak si dá ty záclony do okna on."
Manželství
Manželé středního věku seděli u večeře v nóbl restauraci, když k jejich stolu přišla mladší, elegatní dlouhonohá blondýna, beze slova chlapa vášnivě políbila a zase odešla. Manželka vytřeštila oči a pak potichu, leč razantně spustila: "Co to jako mělo znamenat? Ty tu fuchtli znáš?" "No, jestli to opravdu chceš vědět, tak to je moje milenka." "Milenka? To myslíš vážně? Hned zítra podám žádost o rozvod!" "Hele, Maruš, rozmysli si to. Chceš se opravdu vzdát svého šatníku, vily na Šumavě, svého Mercedesu a šperků?" U stolu nastalo hrobové ticho. Za chvíli manželka nezúčastněně povídá: "Hele, není támhleto tvůj šéf? A kdo to s ním sedí u stolu?" "Jo, to bude on a jeho milenka." Manželka si nabrala lžičku moučníku a povídá: "Ale ta naše je o hodně hezčí, ne?"
Manželství
Manžel se vrácí z hospody a nemůže se trefit do dveří. Manželka se jde po pěti minutách podívat, co mlátí do dveří, spatří manžela a povídá:- Ty máš ale opici! A manžel odpoví: - Jsem rád, že jsi sebekritická.
Manželství
"Co já z toho mám, že jenom pořád vařím?" "Nic..., ale já z toho mám žaludeční vředy!"
Manželství
"Představ si, ráno jsem nevěděl co dělám a dal manželce celý tři ruble!" "A ona?" "A ona si je vzala!"
Manželství
Manželka natírá střechu a manžel sleduje v televizi fotbal. "Kdybych náhodou spadla," volá na něho manželka, "mohl bys mi o poločase zavolat sanitku?"
Manželství
"Ty že jsi manžel? Vždyť ty jsi s bídou polomanžel!" "Jó, to je z těch tvých polotovarů, co mi pořád vaříš!"
Manželství
"Už jste někdy zkoušeli s vaším manželem jet na dovolenou odděleně?" "Ano, před dvěma lety - a dosud se ještě nevrátil."
Manželství
Paní: "Mařenko, nic přede mnou nezatajíte. Vím, že jste v jiném stavu." Mařenka: "Právě tak, jako vy, milostivá paní!" Paní: "Nebuďte drzá! Mne dostal do jiného stavu můj manžel, pan velkomožný." Mařenka: "A co si myslíte, kdo mne?!"
Manželství
"Už jsi slyšel, že se od Karla odstěhovala manželka?" "Jo? A jak to snáší?" "No, teď už je v pohodě, ale ze začátku měl strach, že se vrátí."
Manželství
Ve chvíli, kdy novomanželé vstoupili do hotelového výtahu, slečna, obsluhující výtah, sladce oslovila muže: "Nazdar, miláčku!" Když v nejbližším poschodí vystoupili, novomanželka vybuchla: "Kdo byla ta ženská?!?" "Prosím tě, jen žádné skandály. Zítra budu mít i bez toho co dělat, abych jí vysvětlil, kdo jsi ty."
Manželství
Baví se manželé a ona povídá: "Četla jsem, že v Americe se jeden chlap odpoledne seznámil se ženou, večer si ji vzal a ráno ji pak zabil!" "No vidíš, ráno moudřejší večera!"
Manželství
Přijde manžel domů, najde manželku v posteli a tak si hned přilehne. Manželka mu roztouženě šeptá: "Miluju tě, miláčku, hrozně tě miluju". A ze skříně se ozve: "Kecá!"
Manželství
Povídá manželka svému manželovi: "Víš, že tak nerada vidím, když jedeš na služební cestu autem." Muž se usměje: "Vážně? Nemusíš mít žádný strach, než se naděješ, budu zase zpátky!" "A právě z toho mám největší strach!"
Manželství
Když si vzpomenu, že ještě nedávno jsem měl všechno: krásný byt, v něm překrásnou ženu. A co se stalo? Manželka se vrátila z dovolené.
Manželství
TOPlist