NmRkY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Chlápek takhle na dovolené na Blízkém Východě našel na pláži olejovou lampu, takovou tu z pohádek, možná to byla zrovna tamta, protože v téhle taky byl džin. Jak už to chodí, nabídl chlápkovi, že mu splní jakékoliv přání, ale jen jedno. Chlápek povídá: "Víš, vždycky jsem si přál se podívat na Hawaii, ale trpím mořskou nemocí, takže nemůžu lodí, a v letadle mě vždycky chytne takový záchvat klaustrofobie, že mě ještě na letišti musí vysadit. No, takže bych chtěl silnici, která by vedla z Ameriky až na Havaj." "Člověče, měj rozum, to je hrozné práce. Víš, jak dlouhé by musely být ty sloupy, aby dosáhly až na dno oceánu?" Po chvilce přemýšlení chlápek tedy povídá: "No, ještě jednu věc jsem si vždycky přál skoro stejně, jako tu Havaj. Víš, rád bych porozuměl ženám. Víš, proč se smějou a pláčou, proč jsou tak náladové a temperamentní, jak to udělat, aby s nimi člověk vycházel..." Džin svračtil čelo a po chvíli povídá: "Chceš dvouproudovou nebo čtyřproudovou?"
Muži
Běhá nymfomanka po městě a zoufale hledá chlapa. Najednou vběhne do kostele a uvidí faráře.
Muži
Víte proč nemůžou muži, narozdíl od žen, dostat nemoc šílených krav? Protože jsou šílený prasata!
Muži
Jestli hledáš muže, který je přitažlivý, vtipný, chytrý, sebevědomý, citlivý, sexy, něžný a romantický, jdi do kina.
Muži
Barman se mě zeptal, co si dám. Řekl jsem mu: "Chci nějaké překvapení." A on mi ukázal fotky mojí nahé ženy.
Muži
"Nebreč, ona se vrátí." "No, právě..."
Muži
Muž přijde z města. "Tady jsem ti koupil zlatý prsten!" "Jéje, děkuji ti..., a to je pravé zlato?" "Ovšem. A jestli není, tak mě okradli o dvacet korun!
Muži
Sejdou se dva koktavý a jeden povídá druhýmu: "Ty než řekneš u. u.. užovka, tak je dávno pryč." A ten druhý odpoví: "Ty. ty. ty se mi moc ne. nesměj. Ty než řekneš svý starý u. u.. ukaž mi tu svou pi. pi. pi, tak máš plnou kuchyň slepic."
Muži
Starý, leč dobře vypadající pán povídá svému vnukovi na vysoké škole: "Jen se na mě podívej! Nekouřím, nepiju, neběhám za ženskými a zítra budu slavit osmdesátku!" "Jo? A jak?"
Muži
"Představ si, švadlena mi řekla, že už mi nic nového neušije, dokud jí nezaplatím starý dluh!" "Výborně. Napíšu jí děkovný dopis!"
Muži
Proč mají muži v penisech dírky?... Aby měli přívod kyslíku do mozku.
Muži
Přijde takhle Khon jednou domů dřív a nachytá ženu v posteli se svým přítelem Steinem. Smutně se na něj podívá a říká: "Teda Stein, tomu nerozumím. Já musím, ale kdo jich nutí, to nechápu."
Muži
Hary Havíř z Havířova se vleče nočním městem domů a tu najednou slyší: "Uhni vlevo!" Uhne vlevo a sotva se mine s hlubokou dírou. Tu zase slyší: "Uhni vpravo!" Uskoči a vedle něj profrčí auto. Hary se zastaví a ptá se: "Kdo mně to tady tak dobře radí?" "To jsem já, tvoje štěstěna," dostává odpověď. "Hmmm," uvažuje Hary, "a mohl bych tě vidět?" Tu se zjeví malá muška a začne poletovat kolem Haryho Havíře. "Jé, štěstěnko, a mohla bys mi sednout tady do dlaně, abych si tě moh' líp prohlídnout?" Stalo se a Hary začne najednou rukama tleskat a křičí: "Kdes byla, ty svině, když sem sa ženil?"
Muži
Sejdou se takhle jednou dva lovci, jeden má překrásnou liščí kůži. Ten druhý mu závidí a tak se zeptá: "Člověče, jak jsi dostal takovou lišku?" "No, přišel jsem k noře, zařval jsem Hůůůů, liška vyběhla ven a já ji střelil." Za týden se potkají znova, a ten jeden zrovna s sebou nese velkou medvědí kůži. Ten druhý se zase ptá, a ten první vypráví: "No, přišel jsem k sluji, zařval jsem Hůůůů, medvěd vyběhl ven a já ho střelil." Třetí týden se potkají, a ten jeden je celý zafáčovaný a zasádrovaný, jednu ruku vůbec nemá. Na zvědavé dotazy spustí: "No, přišel jsem k obrovský sluji, zařval jsem Hůůůů, zevnitř se ozvalo taky Hůůůůůůů a vyjel vlak..."
Muži
Děda si příjde uložit do StSp 100 Kč. Pokladní vypíše doklad a bere od dědy stovku. Vtom děda cukne a říká: "A když krachne vaše pobočka nepříjdu o tu stovku?""Nepříjdete dědo, za ty peníze vám ručí celá StSp""A co když krachne celá StSp?""Dědo, tak vám za to ručí vláda v čele s p. Grossem""A Co když krachne vláda v čele s p. Grossem?""Ale dědo, snad by vám to za tu stovku stálo. Ne?"
Muži
Ptaji se nejbohatsiho muze USA jak prisel ke svemu bohatstvi a on rika: "Kdyz jsem priplul do statu tak jsem mel 20 centu, tak jsem za ne koupil jedno jablko, vylestil ho a prodal za 60 centu, za ne jsem koupil 3 jablka, vylestil je a prodal je za 1,80 dolaru a tak to slo dal a dal, den za dnem, az mi umrel stryc a odkazal mne 20 miliard dolaru."
Muži
TOPlist