YTNkYzU5Ym

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Zápisky vyšetřovatele: 6) "Kdyby mi manželka po příchodu domů nezačala nadávat do ožralů a raději mě popřála k narozeninám, nedošlo by k tomu, že jsem jí ztloukl..." 7) Jeho vášní byly karty, ale ne snad karban, jak by bylo normální, ale karty evidenční. A koníčkem byla tahleta RPMS, který říkal "remoska". No zkrátka "pamák" a ne mužskej, pane doktore!"... 8) Před svatbou jsme často hovořili o literatuře a umění. Po svatbě už jen říkal, že ke kumštu patří kořalka a s tím, se prý, nedá nic dělat!"... 9) "Přede mnou mi nadávala výrazy, které neřekne opatrovník ani dobytku." 10) S odpůrcem nechci již žít, protože od doby, kdy mu v samoobsluze upadla koruna a on si při jejím hledání zašprajcoval hlavu do zábradlí, je všem, a tedy i mě pro smích...
Muži a ženy
Sedí dva u piva a společně teskní. Soused povídá: „Copak vy, vy si jen tak pijete, ale mě utekla žena!“ „To nic není, mně se naopak zase vrátila!“
Muži a ženy
Jaká je dokonalá žena? . . Slepá, hluchá a hloupá nymfomanka, která vlastní obchod s lihovinami.
Muži a ženy
"Je pravda, táto, že krev lidem pijí jen komářice?" "A víš, že je to možné? Zatracené ženské plemeno!"
Muži a ženy
Stěžují si dvě paní na ulici: "Ten můj je tak líný, že si ani nevyndá z pusy doutník, když se holí." "To nic není. To ten můj, když si stříhá nehty na nohou, tak si nesundá ani ponožky."
Muži a ženy
Které ženy jsou nejvěrnější? Blondýnky, černovlásky nebo zrzky? . . Šedovlasé.
Muži a ženy
Zápisy vyšetřovatele: 41) "Výživné na manželku jsem přestal platit, protože veřejně prohlašuju, že bych mohl platit víc, protože mám plno melouchů. Ale já se nepotřebuju dostávat do lidskejch řečí..." 42) "Poté, co žena opustila společnou domácnost, zůstalo mi ze života jen nějaké to pivko..." 43) "Je mi jasné, že jsem dost veliký blbec, když jsem na její nevěru nepřišel. Nejsem však tak velký, abych nepoznal, jakého blbce ze mne udělala manželka..." 44) Chtěla po mně hranostají kožich a to zrovna v době, kdy jsem změnil místo a výčepních bylo v Táboře dost..." 45) "Této ženské koupil odpůrce kabát a ode mne dostala pěkných pár facek..."
Muži a ženy
Žena za volantem: Policista na motorce mává na řidičku, aby zastavila. Ta nereaguje, tak ji předjede a přinutí zastavit. "Madam, vy nevíte, co tento signál znamená?" "Jistě, že vím, ale tak se přece už dávno nezdraví!"
Muži a ženy
"Slečno, od zítřka je benzín dražší." "To nevadí, já ho i tak vždycky kupuji za 200 Korun."
Muži a ženy
Kdy je chlap připravený na sex? . . Když dýchá.
Muži a ženy
Lze oplodnit ženu na vzdálenost 1 metr? . . Lze jen za předpokladu, že muž bude mít ptáka dlouhého 120 cm.
Muži a ženy
Které tři otvory jsou na ženě nejkrásnější? . . Ty po vidlích.
Muži a ženy
Matka zpovídá dceru: "Copak je zač, ten tvůj nápadník? Je to slušný člověk?" "Samozřejmě mami, zbytečně neutrácí, nepije a nekouří, má hezkou ženu a tři dobře vychované děti!"
Muži a ženy
Kdy muž otevře ženě dveře od auta? 1. Když má nové auto. 2. Když má novou ženu.
Muži a ženy
Jak žena rozdělí slepici na dvě přesné poloviny? . . Povytáhne si tepláky.
Muži a ženy
U preparátorské dílny někdo zvoní. Otevře pracovník a ptá se muže, co si přeje. Muž říká: "Posílá mě k vám manželka. Mám prý se nechat vycpat!"
Muži a ženy
TOPlist