NGRlOTQxZW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Kolik ruských prezidentů je potřeba na vyměnění žárovky? To nikdo neví, žádný ruský prezident nevydrží tak dlouho, jako žárovka.
Národy
Poláka takhle přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných: "To myslíš vážně, že ses takhle rval jen kvůli deseti zlotým?" "Ne, já myslel, že jdete po těch padesáti tisících, které mám v botě."
Národy
Děda Mráz přijde do Somálska a děti na něj volají: -Dědo Mrázi, dědo Mrázi dej nám cukroví!- -Ne, ne, to je jen pro dětičky které dobře papají!-
Národy
Proč je teď tak nezvykle teplo? Rusové pálí hokejky!
Národy
Američan přijede do Anglie a na jedné turistické procházce po Londýnu zajde na tržiště. Ptá se zelináře na nějaké jeho zboží: "Hej, prosím vás, co je tohle?" "To jsou brambory." "Heh, a víte, že my v Americe pěstujeme brambory desetkrát větší, než tyhle?" "Jo, my je v Anglii máme takové, aby se nám vešly do pusy."
Národy
Bojovník z Japonska vyzve představitele USA, Ruska a Česka na souboj. První jde na řadu Američan, ale za 20 sekund leží na zemi. Japonec se ukloní a říká: -To je od nás z Japonska, ukázka Juda.- Druhý jde Rus, ale také po 15 sekundách se valí na zemi. Japonec se zase ukloní a říká: -To je od nás z Japonska, ukázka Suma.- Poslední jde Čech. Za 10 sekund se Japonec válí v krvi na zemi a Čech mu na to říká: -To je taky od vás z Japonska - hever z Mazdy!-
Národy
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší špiony. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: -Sakra, Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!-
Národy
V Brně na -Zelňáku- pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu brňák a říká: -Ty, kéémo, nechlemtéé tu vasrovku z téé kašně, chčijou do toho morgoši!- Chlápek se otočí a povídá: -Hele, pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy.- Brňák na to: -Pij tu vodu pěkně pomalu, je studená, ať se nenachladíš!-
Národy
Rus, Angličan a Francouz sedí a kecají, co je největší slast. Angličan: "No největší slast je tak posadit se v klubu do koženýho křesla, dát si trochu whisky se sodou a číst si nový Timesy." Francouz: "Kdepak, největší slast je mladá ohnivá milenka a staré víno." Rus: "Vy o tom nic nevíte. Pravá slast je, když večer koukám na televizi, někdo zazvoní, já jdu otevřít, tam stojej dva pánové v kloboukách a dlouhejch kabátech a povídaj: 'Voloďa Sergejevič?' A já můžu říct: 'O patro vejš!'"
Národy
Turci a Němci hrají fotbal. Němci si říkají: "Pche, Turci - ti to neumí hrát. Dáme jim 2 góly náskok." Jak řekli, tak udělali. Je to 2:0 pro Turky. Najednou kolem stadiónu projede lokomotiva a zapíská. Němci si myslí, že už je konec a tak odejdou ze hřiště. Turci hrají dál... a dopadlo to 2:2.
Národy
Na vědeckém kongresu ubytují ruského a britského vědce na jeden pokoj. Ráno najdou Rusa pod oknem mrtvého. Angličan podal tuto výpověď: "Večer jsme šli normálně na večeři. Já jsem se najedl a popil trochu whisky, jak je v mé zemi zvykem, no a on se ožral jako dobytek, jak je v jeho zemi zvykem. Pak jsme šli do pokoje, já jsem se svlékl do pyžama, lehl do postele a šel spát, jak je v naší zemi zvykem, no a on si lehl oblečenej a přikryl se kabátem, jak je zvykem u nich. No a pak někdo zaklepal, já jsem vstal, vzal si župan a šel otevřít, jak je v naší zemi zvykem, no a on vzal ten kabát a vyskočil z okna, jak je v jeho zemi zvykem."
Národy
Víte jak poznáte bohatého moraváka? Má u silnice zakotvenou jachtu.
Národy
Proč se ti polští manželé rozhodli, že budou mít jen čtyři děti? Četli v novinách, že každé páté dítě, které se dnes ve světě narodí, je Číňan.
Národy
Leti takhle Havel, Clinton a Jelcin v letadle a spadnou. Po půl hodině je zajmou lidojedi. Náčelník lidojedů na Clintona: "Kdo jseš?" "No, já jsem prezident jedný veliký země a co mi moji lidé řeknou, to udělám." "Jak se jmenuje ta země?" "U. S. A." "Neznám, dejte ho na svičkovou!" "Nééééégrrrh. chrrr..." a leží, pěkně propíchnutej. Lidojed se otočí na Jelcina: "A ty jseš kdo?" "Já jsem vůdce takové velké země a co řeknu, tak to můj lid udělá." "Co je to zač?" "Rusko." "Neznám, do guláše!" "Poommóoc grhh..." a je taky po něm. Lidojed se otočí na Havla a taky se ho ptá, co je zač. "Já jsem prezident takové malinké zemičky a co ostatní státy říkají, to my děláme." "A jak se to u vás jmenuje?" "Česká republika." "Jó, to znám! Dáš si guláš, nebo svíčkovou?"
Národy
Baví se Američan, Rus a Čech, kdo se dřív naučí čínštinu. American říká: "No, tak tři roky na univerzitě a rok praxe v Hongkongu a umím čínsky." Rus povídá: "Jeden rok v institutě a čtvrt roku stáž na velvyslanectví a mluvím jako kniha." Čech se zeptá: "A jsou na to podtrhaný skripta?" Zbylí dva přisvědčí a Čech říká: "Tak přes noc."
Národy
Vrací se Eskymák domů z lovu a vidí před iglů mrtvého medvěda a ptá se své manželky: -Co se tu prosím Tě stalo?- A manželka na to: -No co? Přišel sem a napadl mě.- -A čím jsi ho zabila?!- -Přece tím bumerangem, co máš u postele!- -Ještě jednou mi šáhneš na moje ponožky, tak ti zlomím deku!-
Národy
TOPlist