NmU3MDFlMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Američan, Čech a Rus se dostanou do kšeftů s drogama někde v Asii a mají jít na popravu. První jde Američan a dostane vybrat, jestli chce provaz, kulku nebo křeslo. Tak on sáhne po tradici své země a chce křeslo. Posadí ho tam, přivážou, cvak, a ono nic. Protože mají děravé zákony, musí ho teď už pustit, když ho jako popravili. Když vyjde na chodbu, zašeptá Čechovi, kterej je na řadě, že nejde proud. No, Čech, když mu dávají vybrat, tak zapřemejšlí a dojde mu, že má chtít křeslo. Tak ho posadí, a zase nic, tak ho taky musí pustit. V Čechovi, když vychází, zvítězí slovanské bratrství a Rusovi taky pošeptá, že nejde proud. No, a Rus vejde dovnitř, a když se ho ptají, co si vybere, tak povídá: "Když nejde proud, tak mě třeba zastřelte."
Národy
Jak nazvete Poláka v klobouku za dvacet tisíc? Papež.
Národy
Volají Američané Rusům, že vynalezli telefon do nebe, Rusové přijedou a vytočí dlouhé číslo, ozve se: "Svatý Petr, prosím?" Tak Rusové, že to byl omyl, zaplatí potom 100 dolarů a odjedou. Druhý den volaji Rusové Američanům, že vynalezli telefon do pekla. Tak Američani přijedou, vytočí dvě nuly a ozve se: "Haló, tady Lucifer!" Oni se leknou, že to fakt funguje, a ptají se, co jsou dlužni za vyzkoušení. "Jednu kopejku." "A proč tak málo?" "To je místní hovor."
Národy
Velmi vyspeli indiani chytili slovaka, nemca a americana. Kedze boli velmi velmi vyspeli tak povedali tym trom, ze ich nezjedia iba ak im daju taku ulohu co by nespravili za 2 dni. American vravi: -Postavte 300 poschodovy mrakodrap. Jeden den a mrakodrap je postaveny... Americana uvarili a zjedli. Nemec vravi: -Vybudujte risu akuy si ju dakedy predstavoval hittler. Jeden a pol dna a risa je hotova. Aj nemca zjedli. Slovak vravi: -Navarte mi fazulovu polievku. Ked ju navarili, Slovak sa poriadne najedol, prdol a vravi: -Chitit, pozlatit, zaramovat!
Národy
Proč jsou afghánské děti poslední dobou tak bledé? Nedostatek vitaminu B-52
Národy
Sejdou se takhle tři chlápci na dovolené u moře - Čech, Rus a Francouz, a začnou se vybavovat. Dojde na sex, a Francouz se chlubí: "Já to svojí ženě dělám pětkrát za noc!" "A co ti řekne ráno při kafi?" "No většinou - byl jsi báječný, miláčku." Čech uznale pokývá hlavou a Rus už spouští: "No, já to svý ženě dělám desetkrát za noc." "A co ti řekne ráno při kafi?" "No, neříká nic, ale jen se usmívá a podlamujou se jí kolena." Francouz i Čech pokývají hlavou. A pak Čech praví: "Já to svý ženě dělám jen jednou za noc." Rus i Francouz se tak zatváří a říkaj jednohlasně: "A co ti, proboha, říká ráno u kafe?" "Většinou jen - to musíš přestávat jen kvůli té kávě?"
Národy
Víte, jak se řekne polsky svatba? Povolenie na prdolenie.
Národy
Leti takhle Havel, Clinton a Jelcin v letadle a spadnou. Po půl hodině je zajmou lidojedi. Náčelník lidojedů na Clintona: "Kdo jseš?" "No, já jsem prezident jedný veliký země a co mi moji lidé řeknou, to udělám." "Jak se jmenuje ta země?" "U. S. A." "Neznám, dejte ho na svičkovou!" "Nééééégrrrh. chrrr..." a leží, pěkně propíchnutej. Lidojed se otočí na Jelcina: "A ty jseš kdo?" "Já jsem vůdce takové velké země a co řeknu, tak to můj lid udělá." "Co je to zač?" "Rusko." "Neznám, do guláše!" "Poommóoc grhh..." a je taky po něm. Lidojed se otočí na Havla a taky se ho ptá, co je zač. "Já jsem prezident takové malinké zemičky a co ostatní státy říkají, to my děláme." "A jak se to u vás jmenuje?" "Česká republika." "Jó, to znám! Dáš si guláš, nebo svíčkovou?"
Národy
Kolik somálců se vejde do sprchovýho kouta? To nikdy nikdo nezjistil, protože propadávali mřížkou!
Národy
Američan přijede do Anglie a na jedné turistické procházce po Londýnu zajde na tržiště. Ptá se zelináře na nějaké jeho zboží: "Hej, prosím vás, co je tohle?" "To jsou brambory." "Heh, a víte, že my v Americe pěstujeme brambory desetkrát větší, než tyhle?" "Jo, my je v Anglii máme takové, aby se nám vešly do pusy."
Národy
Poláka takhle přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných: "To myslíš vážně, že ses takhle rval jen kvůli deseti zlotým?" "Ne, já myslel, že jdete po těch padesáti tisících, které mám v botě."
Národy
Děda Mráz přijde do Somálska a děti na něj volají: -Dědo Mrázi, dědo Mrázi dej nám cukroví!- -Ne, ne, to je jen pro dětičky které dobře papají!-
Národy
Slyšeli jste o tom australském domorodci, co se tuhle zabil? Koupil si nový bumerang a ten starý zahodil.
Národy
Víte, čím se rozehnávají demonstrace v Somálsku? Větrákem.
Národy
Víte, jaký je rozdíl mezi indiánským táborem v létě a zimě? V létě tam štěkaj psi!
Národy
Přijedou kanadští dřevorubci k ruským a na znamení přátelství jim věnují nejmodernější kanadskou motorovou pilu, a jeden Rus hned že ji vyzkouší. Tak jde do lesa a Kanaďan za ním ještě volá: "S touhle pilou uděláš 2000 kubíků za den!" Pak večer přijde úplně polomrtvý Rus a říká: "1700 a víc nic." Kanaďani se diví a říkají, ať jde ještě zítra. Druhý den večer se Rus vrátí totálně zničený a sípá: "1750..." a padne na zem. Tak to jde několik dní, Rus se dostane až na 1900 a Kanaďanům to nejde do hlavy, tak řeknou Rusům, že teď půjdou s nimi a ukážou jim to. Kanaďan si nasadí brýle proti třískám a nastartuje motorovku. Ozve se řev a Rus přiskočí a ptá se: "Što éto?"
Národy
TOPlist