MDM0ZGEzY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Tři státy - USA, Rusko a Čína - se nemohly dohodnout, kdo má nejlepší špióny. A tak se rozhodli, že je vyzkouší, jak si dokáží ochránit tajné informace. Vzali si do parády Američana. Po dvou hodinách mučení všechno přiznal. Číňan vydržel pět hodin a pak vše řekl. Tak Rusa mučí, trápí den, dva, tři, a pořád ani slovo. Tak uznají, že je asi nejlepší z nich, a ti hlavní se jdou podívat na něj do cely. A tam vidí, jak Rus stojí u zdi, mlátí o ni hlavou a opakuje si: "Sakra, Borisi, vzpomeň si, nebo tě zabijou!"
Národy
Seděli takhle tři chlápci - Francouz, Němec a Ir - v baru a popíjeli. Ve dveřích se objevil ramenatý černoch, který měl zjevně chuť se porvat. Dal si pivo, přišel k Francouzovi, plácl ho přes záda a povídá: "Děsně rád šukám bílý ženský." Francouz na to akorát: "Hmm, tak to je bezva." Tak šel k Němcovi a praštil ho přes záda a povídá zas: "Děsně rád šukám bílý ženský." Neměc odpoví: "No, tak to se máš." Konečně došel k Irovi a zas povídá to samý. Ir se tak zamyslí a pak říká: "Neberu ti to za zlé, mě taky nebaví šukat ty černý."
Národy
Poznáte slovenský pětiboj? 1. šprint do krčmy 2. slovenská hádzaná 3. hod tyčkou 4. orientačný beh domov 5. zápasenie s opicou
Národy
Sejdou se takhle tři chlápci na dovolené u moře - Čech, Rus a Francouz, a začnou se vybavovat. Dojde na sex, a Francouz se chlubí: "Já to svojí ženě dělám pětkrát za noc!" "A co ti řekne ráno při kafi?" "No většinou - byl jsi báječný, miláčku." Čech uznale pokývá hlavou a Rus už spouští: "No, já to svý ženě dělám desetkrát za noc." "A co ti řekne ráno při kafi?" "No, neříká nic, ale jen se usmívá a podlamujou se jí kolena." Francouz i Čech pokývají hlavou. A pak Čech praví: "Já to svý ženě dělám jen jednou za noc." Rus i Francouz se tak zatváří a říkaj jednohlasně: "A co ti, proboha, říká ráno u kafe?" "Většinou jen - to musíš přestávat jen kvůli té kávě?"
Národy
Zpráva ze sovětského tisku: Včera v odpoledních hodinách došlo na rusko-čínské hranici k ozbrojenému incidentu. Dva čínské tanky napadly sovětský traktor. Ten palbu opětoval a po zničení obou cílů odlétl směrem do sovětského vnitrozemí.
Národy
Víš, kdy Eskymák pozná, že opravdu mrzne? Když se mu v zatáčce zlomí pes.
Národy
Víš, který Polák má čepici za 4000$? Papež.
Národy
Souteží Američani a Rusové, kdo má rychlejší ponorky. No a samozřejmě to vyhráli pokrokoví Rusové. Později se kapitán americké ponorky ptá kapitána té ruské: -Proč ta vaše ponorka pluje pořád nahoru dolů nahoru dolů?- A Rusák odpovídá: -To víte, ti naši veslaři se musí taky občas nadechnout...-
Národy
Přijedou kanadští dřevorubci k ruským a na znamení přátelství jim věnují nejmodernější kanadskou motorovou pilu, a jeden Rus hned že ji vyzkouší. Tak jde do lesa a Kanaďan za ním ještě volá: "S touhle pilou uděláš 2000 kubíků za den!" Pak večer přijde úplně polomrtvý Rus a říká: "1700 a víc nic." Kanaďani se diví a říkají, ať jde ještě zítra. Druhý den večer se Rus vrátí totálně zničený a sípá: "1750..." a padne na zem. Tak to jde několik dní, Rus se dostane až na 1900 a Kanaďanům to nejde do hlavy, tak řeknou Rusům, že teď půjdou s nimi a ukážou jim to. Kanaďan si nasadí brýle proti třískám a nastartuje motorovku. Ozve se řev a Rus přiskočí a ptá se: "Što éto?"
Národy
Španělský král byl na návštěvě u bristkého dvora. Královna Alžběta II. jej vzala na projížďku Londýnem na otevřeném kočáře, taženém desetispřežím nádherných bílých koní. Když se vraceli do areálu paláce, jeden ze zadních koní ze sebe vydal nejhlasitější prd, jaký se kdy donesl ke španělskému i britskému uchu. Královna se začervenala, naklonila se ke svému hostu a povídá: "Převelice se omlouvám!" Španělský panovník odpověděl: "Já myslel, že to byl kůň!"
Národy
Mezinárodní lékařský kongres. Ruský zástupce předstoupí k řečnickému pultíku a slavnostně oznamuje zázračnou novinku: "Vážení kolegové, před nedávnem se nám povedlo pomocí špičkové technologie provést tonsilektomii za pouhé dvě hodiny!" Sálem zazní udivené vzrušení smíšené se smíchem. Ve druhé řadě se zvedne německý chirurg a povídá: "Pane kolego, tonsilektomii za dvě hodiny? Vyjmutí krčních mandlí je přeci v běžné praxi otázka deseti minut!" "Ano, u vás. Ale v Rusku, kde si nikdo nesmí otevřít hubu, se tonsilektomie provádí řitním otvorem!"
Národy
V Brně na -Zelňáku- pije chlápek vodu z kašny. Přijde k němu brňák a říká: -Ty, kéémo, nechlemtéé tu vasrovku z téé kašně, chčijou do toho morgoši!- Chlápek se otočí a povídá: -Hele, pane, já vám vůbec nerozumím, já jsem z Prahy.- Brňák na to: -Pij tu vodu pěkně pomalu, je studená, ať se nenachladíš!-
Národy
Baví se Američan, Rus a Čech, kdo se dřív naučí čínštinu. American říká: "No, tak tři roky na univerzitě a rok praxe v Hongkongu a umím čínsky." Rus povídá: "Jeden rok v institutě a čtvrt roku stáž na velvyslanectví a mluvím jako kniha." Čech se zeptá: "A jsou na to podtrhaný skripta?" Zbylí dva přisvědčí a Čech říká: "Tak přes noc."
Národy
Slyšeli jste o tom posledním polském vynálezu? Baterka na sluneční energii.
Národy
Rozhodne se americký multimilionář, že věnuje jedné chudé africké zemi 20 milionů dolarů. Po nějaké době se rozhodne, že se zaletí podívat, jak se poměry v oné zemi změnily. Cestou z letiště přejíždějí most, Američan shlédne dolů a vidí, jak krokodýl žere černocha. Obrátí se ke svému africkému průvodci a povídá: -Tak vy mi tvrdíte, že tu nemáte co do huby, a támhle na břehu se válí frajer ve spacáku od lacost!-
Národy
Američan, Čech a Rus se dostanou do kšeftů s drogama někde v Asii a mají jít na popravu. První jde Američan a dostane vybrat, jestli chce provaz, kulku nebo křeslo. Tak on sáhne po tradici své země a chce křeslo. Posadí ho tam, přivážou, cvak, a ono nic. Protože mají děravé zákony, musí ho teď už pustit, když ho jako popravili. Když vyjde na chodbu, zašeptá Čechovi, kterej je na řadě, že nejde proud. No, Čech, když mu dávají vybrat, tak zapřemejšlí a dojde mu, že má chtít křeslo. Tak ho posadí, a zase nic, tak ho taky musí pustit. V Čechovi, když vychází, zvítězí slovanské bratrství a Rusovi taky pošeptá, že nejde proud. No, a Rus vejde dovnitř, a když se ho ptají, co si vybere, tak povídá: "Když nejde proud, tak mě třeba zastřelte."
Národy
TOPlist