ZmNkNmE4YW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Proč jsou afghánské děti poslední dobou tak bledé? Nedostatek vitaminu B-52
Národy
Sejdou se takhle tři chlápci na dovolené u moře - Čech, Rus a Francouz, a začnou se vybavovat. Dojde na sex, a Francouz se chlubí: "Já to svojí ženě dělám pětkrát za noc!" "A co ti řekne ráno při kafi?" "No většinou - byl jsi báječný, miláčku." Čech uznale pokývá hlavou a Rus už spouští: "No, já to svý ženě dělám desetkrát za noc." "A co ti řekne ráno při kafi?" "No, neříká nic, ale jen se usmívá a podlamujou se jí kolena." Francouz i Čech pokývají hlavou. A pak Čech praví: "Já to svý ženě dělám jen jednou za noc." Rus i Francouz se tak zatváří a říkaj jednohlasně: "A co ti, proboha, říká ráno u kafe?" "Většinou jen - to musíš přestávat jen kvůli té kávě?"
Národy
Americký film: -How do you do?- -All right!- V pozadí amaterský překlad: -Jak si to děláš?- -Vždycky pravačkou!-
Národy
Angličan, Francouz a Ir se baví v baru o válčení. Angličan se chvástá: "Vy Francouzi bojujete akorát kvůli penězům a vy Irové kvůli území. To my Angličané bojujeme za čest." A Irčan na to ledově praví: "No jo, jasný. Každej bojujeme za to, čeho máme nejmíň."
Národy
Americký a ruský prezident se přou, kdo má lepšího osobního strážce. Rozhodnou se, že si je otestují. Americký prezident řekne svému osobnímu strážci: -Johne, jdi a skoč z okna!- John se rozpláče a říká: -Slitování, mám ženu a tři děti.- Potom řekne ruský prezident svému osobnímu strážci: -Ivane, jdi a skoč z okna!- -Ivan se sebere a jde k oknu. Americký prezident se diví a říká mu: -To jen tak skočíš z okna?- Ivan odpoví: -Co mám dělat, mám ženu a tři děti.-
Národy
-Víte, proč Irům smrdí z nosu?- -Protože maj v hlavě nasráno.-
Národy
Kolik ruských prezidentů je potřeba na vyměnění žárovky? To nikdo neví, žádný ruský prezident nevydrží tak dlouho, jako žárovka.
Národy
To se tak baví ještě za totality dva zedníci, český a japonský. No a ten Japonec hrdě říká: "My máme u nás osmihodinovou pracovní dobu. Čtyři hodiny pracuju pro sebe, abych si vydělal, dvě hodiny pro kapitalismus a dvě hodiny pro Japonsko." A Čech na to: "My máme taky osmihodinovou pracovní dobu. Čtyři hodiny makám na sebe, no kapitalismus tady naštěstí nemáme a nějaký Japonsko mi může bejt ukradený."
Národy
Předpověď počasí pro Afgánistán na další den: Přes den F-1 až F-18, v noci B-1 až B-2. Slunce v duši.
Národy
O Číňanech je známo, že neumějí říct "R", místo toho říkaJí "L". Americký prezident přiletěl do Číny a ptá se nějakého jejich MAO - CE- TUNGA:" HOW OFTEN DO YOU HAVE ELECTION?" Mao na to odpoví:"EVELY MOLNING."
Národy
Američan přijede do Anglie a na jedné turistické procházce po Londýnu zajde na tržiště. Ptá se zelináře na nějaké jeho zboží: "Hej, prosím vás, co je tohle?" "To jsou brambory." "Heh, a víte, že my v Americe pěstujeme brambory desetkrát větší, než tyhle?" "Jo, my je v Anglii máme takové, aby se nám vešly do pusy."
Národy
Slyšeli jste o tom posledním polském vynálezu? Baterka na sluneční energii.
Národy
Víte jak poznáte bohatého moraváka? Má u silnice zakotvenou jachtu.
Národy
Přijde chlápek k Mongolovi, a ptá se ho: "Poslyš, a kolik ty máš otců?" A Mongol odpoví, že jednoho. "To mi netvrď, ze dvou vajec přece nemůžeš bejt tak žlutej."
Národy
Víte, jak dostanete somálce do prázdné flašky? Hodíte tam zrnko rýže. A jak ho dostanete ven? Nedostanete. Už je najezený.
Národy
Na vědeckém kongresu ubytují ruského a britského vědce na jeden pokoj. Ráno najdou Rusa pod oknem mrtvého. Angličan podal tuto výpověď: "Večer jsme šli normálně na večeři. Já jsem se najedl a popil trochu whisky, jak je v mé zemi zvykem, no a on se ožral jako dobytek, jak je v jeho zemi zvykem. Pak jsme šli do pokoje, já jsem se svlékl do pyžama, lehl do postele a šel spát, jak je v naší zemi zvykem, no a on si lehl oblečenej a přikryl se kabátem, jak je zvykem u nich. No a pak někdo zaklepal, já jsem vstal, vzal si župan a šel otevřít, jak je v naší zemi zvykem, no a on vzal ten kabát a vyskočil z okna, jak je v jeho zemi zvykem."
Národy
TOPlist