MGNlNWFkZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Víte, jak se řekne polsky primeros? Galoša na kamoša.
Národy
Kde je víc lidí, v Somálsku nebo v Etiopii? Podle toho, kam fouká vítr!
Národy
Právě skončila americká občanská válka a voják konfederace jede domů vlakem. Zrovna naproti němu si sedne krásná slečna v bílém, ale hned potom si k ní přisedne seveřanský dobrodruh a začne ji obtěžovat nemravnými návrhy. Slečna jej ignoruje, až jí nakonec nabídne dva dolary, když jeho sexuální představy naplní. Vtom se jižan naštve a napálí mu kulku rovnou mezi oči. Překročí mrtvolu, přisedne ke slečně a povídá: "Dobře, vyhráli válku, osvobodili negry... Ale zvedat ceny nebudou!"
Národy
-Víte, proč Irům smrdí z nosu?- -Protože maj v hlavě nasráno.-
Národy
V koncentrečním táboře stojí zástup židů u studny. Důstojník v uniformě jednomu po druhém velí: "Hej ty! Pojď sem! Postav se do pozoru. Upaž. Zanož. Zakloň hlavu. Tak, takhle vydrž!" Nato nebohého vězně shodí do studny. Takhle bere jednoho po druhém. V tom z baráku poblíž vykoukne upocená ženská tvář a volá: "Herr oberstumbannfuhrer, až dohrajete Tetris, máte na stole oběd!"
Národy
Dva skoti se vsadili o penny, kdo vydrží déle pod vodou. Čest jejich památce.
Národy
To jsou Čech, Američan a Rus na pustém ostrově a najednou se nad nimi slituje bůh a sletí k nim, a že jim splní každému 3 přání. Tak Američan si přeje láhev whisky. Tu vypije a pak si přeje kufr dolarů, a pak chce být doma ve své vile. Čech si přeje láhev rumu, a pak kufr korun a taky chce být doma. Rus si řekne o láhev vodky. Vypije ji, řekne si o další, vypije ji, a pak povídá: "Ať jsou ti dva zpátky, vždyť mě by tu bylo smutno!".
Národy
V nacistickém zajateckém táboře se velící důstojník rozhodl, že na Štědrý Večer propustí některé své vězně. Nejspravedlivější bude, když každému položí otázku a ti, kteří odpoví správně, budou propuštěni. První přišel na řadu britský důstojník. Němec se ho ptá: "V roce 1912 se slavná loď srazit s ledovec. Jak se jmenovat ta loď?" Brit nezaváhal, řekl, že Titanic, a byl propuštěn. Druhý přišel na řadu Američan. Velitel se ho ptá: "V roce 1912 se srazit Titanik s ledovec. Vy vědět, kolik životů být tehdy ztraceno?" Američan řekl, že 1517, a byl propuštěn. Třetí na řadu přišel Žid. Německý velitel spustil: "V roce 1912 se Titanik srazit s ledovcem a potopit. Tenkrát zahynout 1517 lidí. Jak se jmenovali?"
Národy
Umírá Skot, v pokoji se shromáždí celá rodina a teta říká potichu neteři: "Tak co, vypravíme strýci pohřeb první třídy?" "Mhm, nač, stačí druhé třídy." Na to synovec: "Ale co, třetí taky postačí." No a v tom děda posledními silami vydechne: "Teda jestli chcete, drazí pozůstalí, já k tomu hrobu ještě dojdu."
Národy
Poláka takhle přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných: "To myslíš vážně, že ses takhle rval jen kvůli deseti zlotým?" "Ne, já myslel, že jdete po těch padesáti tisících, které mám v botě."
Národy
Víte, jak se řekne polsky svatba? Povolenie na prdolenie.
Národy
Víte, proč jsou v Rusku zvlášť oblíbené italské špičaté boty? Protože s nimi můžete zašlápnout švába i v koutě!
Národy
Předpověď počasí pro Afgánistán na další den: Přes den F-1 až F-18, v noci B-1 až B-2. Slunce v duši.
Národy
Víš, kdy Eskymák pozná, že opravdu mrzne? Když se mu v zatáčce zlomí pes.
Národy
Inzerát cetovní kanceláře z ukrajiny: poznejte i vy krásy ukrajiny. Vaše auto už tady je.
Národy
Jak je možné, že Němci obsadili Polsko tak rychle? Vpochodovali tam pozadu a Poláci si mysleli, že odcházejí.
Národy
TOPlist