YWQ4MzE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Mužský ideál: Panna se zkušenostmi.
Nemravné
Co to znamená, když si muž líbá ruku? Milostnou předehru.
Nemravné
Víte co je maximální skleróza? Odpověď: Když muž vleze na ženu a zapomene co vlastně od ní chtěl!
Nemravné
Jak se kroužkují ptáci? Rtěnkou.
Nemravné
Zámožný muž na zaoceánské lodi se začne dvořit jedné ženě. Po čase se osmělí a povídá: "Madam, chtěl bych s vámi povečeřet. Bylo by to možné, kdybych vám za to dal 1000 dolarů?" Žena souhlasí, tak jdou spolu na večeři. Po večeři se muž osmělí a navrhne: "Madam, a co takhle jeden tanec s vámi, bylo by to možné za 2000 dolarů?" Žena souhlasí. Po tanci je on již tak rozvášněn, že se ptá: "A madam, co by mě to stálo, jednu noc s vámi?" A ona odpoví: "Dvě stě franků, jako každýho jinýho..."
Nemravné
Večerní autobus. Vpředu sedí velmi pohledná mladá dáma, jinak je téměř prázdný. Na jedné zastávce přistoupí skupina rozveselených mladíků. Jeden z nich zahlédne slečnu a zvolá: "Tamhletu holku jsem včera přeříznul!" Slečna, místo aby zrudla ani nehne brvou a povídá: "Přeříznul? Spíš přepižlal!"
Nemravné
Jaký je rozdíl mezi kozou a kamzíkem? Zkuste vzít do pusy kamzíka.
Nemravné
V kupé vlaku sedí pěkná slečna a s ní pár dalších lidí, mezi nimiž je též jeden velice nesmělý mladík, který se stále odhodlává, že ji osloví, ale pořád nemůže najít odvahu. Vlak náhle vjede do tunelu a on si řekne, že až vyjedou, tak jí něco řekne. A tak když vlak opět vyjede, prohodí: "Ten byl ale dlouhej, viďte." Slečna na to: "Ten byl váš?"
Nemravné
Vrchol umění diplomacie: Přesvědčit ženu, že je měkký jen a jen proto, aby netlačil.
Nemravné
Babička přechází ulici vedle přechodu pro chodce. Policista na ní volá: "Babi, po přechodu by to nešlo?" "I šlo, panáčku, šlo, ale ta chuť už chybí."
Nemravné
Ptá se chlapík slečny: "Slečno, dokázala byste z lásky i zemřít?" "Osle! Vždyť já z ní přece žiju!"
Nemravné
Co je to apatie? Poměr k poměru po poměru.
Nemravné
Povídá žena manželovi: "Starej pojď se milovat. Ty na mě úplně kašleš. Jediný, co umíš, je dojít si do ledničky pro pivo a na mě vůbec nemyslíš." "No tak dobrá, ale rozdáme si to na koníčka." "Víš, když my už se tak dlouho nemilovali, že ani nevím jak se to dělá?" "To máš jednoduchý. Vlezeš si na všechny čtyři, já si na tebe sednu a ty mě dovezeš k lednici, kde si vezmu pivo."
Nemravné
Tatínek se sprchuje a do koupelny mu vleze čtyřletá dceruška. "Tatínku, co to máš mezi nohama?" Tatínek okamžitě zakryje své choulostivé partie a přemýšlí jak jí to vysvětlit. "No, no, mno, víš, to je ježek." Dceruška se usměje: "Tati, ten ježek má ale čuráka, co?!"
Nemravné
Přijde okradená za policistou a praví: "Pane policajt, někdo mi ukradl peněženku." "A to jste necítila, že vám na ni sahá?" "Ale cítila, ale nikdy bych neřekla, že mi tou druhou rukou vezme tu peněženku."
Nemravné
Kdy je muž v přechodu? Když na ženu vrčí, v prsou mu chrčí a když jí ho tam strčí, tak se mu skrčí.
Nemravné
TOPlist