MzY0Nzc

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
"Paní, váš manžel je redaktor?" "Ano, denně se rýpe v hnoji." "Dělá zemědělskou rubriku?" "Ne, ze společnosti."
Ostatni
Plazej se dva po poušti a mají s sebou láhev. Po ceste do ní flušou, aby se měli později čeho napít. A tak se tak plazej až ten prvn povídá: "Dej mi napít!" A druhej na to: "Tak dobře, ale něco mi tam nech!" No a tak se ten první napije, pije, pije a pije až to všechno vypije. Druhej se ho ptá: "Proč si mi to všechno vypil, já mám taky žízeň!" A první odvětí: "Promiň, ale když já to nemohl překousnout."
Netříděné
Zilo bylo, jedno kralovstvi a v nem zil pan kral a kralovna a meli krasnou dceru. V osmnacti letech princezna uz je zrala na vdavani, pan kral tedy vyhlasi namluvy. Sjizdeji se napadnici z celeho sveta. Princezna jde s kazdym do parku, ale vecer se vzdycky vrati sama. Kdyz se tohle v kralovstvi rozkriklo, napadnici prestali jezdit, kral se zarmoutil a vyhlasil, ze kdo z parku vyjde ziv a zdrav, dostane princeznu a pulku kralovstvi. No a prihlasi se uz jen hloupy Honza. Jde s princeznou do parku, prochazeji se a najednou dojdou k jezeru plnymu krokodylu. Princezna si sunda prsten, hodi ho mezi krokodyly v jezeru a rika: - "Vyndej ho!" Honza trochu otali, ale prece jen princezna a pul kralovstvi neni k zahozeni, tak ucini, co princezna zada. Princezna se jen usmiva a povida - - "No vidis, a ti blbci tam skakali..."
Netříděné
Dva muži ve vlaku se baví o najímání zaměstnanců:- Já jsem cukrář. Když někoho najmu tak ho nechám ať sní sladkého kolik chce a po týdnu už mu to tak leze krkem, že si nevezme ani kdyby ho nutili.- No u mně je to složitější, já jsem bankéř...
Ostatni
deti, co vsetko sa da zjest? moric: bla bla bla svetlo. ucitelka:? vysvetli moric: no vcera vecer som isiel okolo spalne a pocul som ako mamicka hovori oteckovi "zhasni svetlo a daj mi ho do ust"...
Netříděné
Letí si takhle letadlo a je řízeno dvěma koktavými piloty. V tom najednou začne hořet levej motor. První pilot povídá: - "He-he-hele, ho-ho-hoří nám mo-motor." A druhej na to: - "T-t-tak to b-b-běž ř-ř-říct-t ce-ce-cest-tu-cestujícím." - "N-n-ne, b-b-běž ty, t-ty m-m-míň ko-ko-koktáš", na to ten první. - "N-n-n-n-ne, b-b-b-b-běž ty, t-t-t-ty t-t-to u-u-u-umíš za-zaz-zaz-zazpívat", zase ten druhej. - "T-t-t-tak d-d-dobře", ten první a vyleze z kabiny mezi lidi. Hezky si to v duchu rozpočítá a začne hlubokym hlasem zpívat: - "Hooooořííí náááám letadloooo!" A všichni cestující na to sborově: - "Hyja hyja hou!" (možno doplnit dirigování rukama u cestujících)
Netříděné
"Pane, proč se tak krčíte?" "Jsem z Krče." "Neblázněte, já pocházím ze Žižkova a také si nevypíchnu oko."
Ostatni
Pane veliteli, voják Pavlak vyskočil bez padáku - už zase?
Netříděné
Kolik tupců je potřeba na vyměnění žárovky? Dva. Jeden naloží byt a odveze ho do krámu, a druhý tam koupí žárovku a zašroubuje ji.
Ostatni
Proč žena nemůže byt kominíkem? * * Protože žádná žena ještě nikomu nikdy štěstí nepřinesla.
Netříděné
Holohlavý ranař bez krku zastaví u benzinové pumpy a čte si návod na stojanu: "Vemte do ruky pistoli..." Vytáhne svou devítku... "Vložte ji do plnicího hrdla nádrže..." "Zmáčkněte..."
Ostatni
Dva vězni, jeden malý a hubený, druhý velký, silný a s monoklem: Malý: "Znáš ten vtip o blbým slovákovi?" Velký: "To som nepočul."
Netříděné
Jedou tri kovbojove na konich prerii. Sef, ktery jede prvni se najednou zeptakamose nalevo: "Kolik je hodin?" Kamos: "Trictvte na tri." "Praask", sleti z kone. Jedou teda uz jenom dva. Za nejakou chvili se pta ten treti: "Hele, proc jsi ho vlastne zastrelil?" "Ale, vedel toho prilis moc."
Netříděné
Dva chlapi loví kachny a po několika neúspěšných hodinách se jeden z nich ptá: "Hele, člověče, nějak nemůžeme nic ulovit, nevíš čím by to mohlo být?" "No, podle mě je to tím, že ty psy nehážeme dostatečně vysoko..."
Ostatni
Vite, proc nemuze skakat sklepec BUNGUEE-JUPING? "portoze by se mu poblil PES..."
Netříděné
Je to kostra a leží to v křoví. Co je to?..... Loňský vítěz hry na schovávanou.
Netříděné
TOPlist