MTY4YW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
"Včera se o mě dvě ženy praly!" "To není možné." "Ale ano! Jedna křičela: "Jen si ho seber a táhni!", a ta druhá "A co bych s ním asi tak dělala!"
Ostatni
John, ma citron zobacek? No, sir. Tak to jsem si asi vymackal do caje naseho kanarka!
Netříděné
Na Masarykově nádraží nad kolejištěm stojí na ceduli: Koupání v kolejišti je přísně zakázáno!
Ostatni
Rok 1968. Rus prijde do hospody. Objedna si pivo. Donesou mu ho i s papirovym tackem. Rus pivo vypije a tacek sni. Stejne dopadnou i dalsi tacky. Ctvrte pivo mu cisnik donese bez tacku. Rus se na neho smutne podiva a pta se: Keksika bolse net?
Netříděné
Stěžuje si jedna slepice druhé. - Představ si. Včera jsem vysvětlila svojím kuřátkům jak se vylíhli z vajíček. A dnes chtějí vědět jak se do nich dostali.
Netříděné
Přijde Vietnamec do mototechny a ptá se vedoucího: "Máte timťony?" "Ne, simsony nemáme!" Další den: "Máte timťony?" "Ne, nemáme. Jestli se sem budeš pořád chodit ptát, tak tě přetáhnu mačetou." Několik dní později: "Máte matětu?" "Ne, nemáme!" "A máte timťony?"
Ostatni
Priplave na ostrov trosecnik a hned se k nemu riti jinej a vola: - No to je bajecny ze si tady. Jsem tu sam se sesti zenskejma, to je hrozny, jenom v nedeli mam volno. - Nedelicka nebude.
Netříděné
Vis jak se chyta lev? Lev se necha proskocit uchem jehly a on se zachyti tou chlupatou bambulkou na ocasu.
Netříděné
Opakovanie: matka mudrosti a otec seriovej vyroby.
Netříděné
Sorry: Kresleny, divenka lezi v posteli a neco cmara: "Mily denicku, dneska poprve mi muj milovany strcil mezi nohy lahvace."
Netříděné
Stojí nahý muž před zrcadlem a obdivuje svéje tělo: "Kdyby jsem ho měl o tři centimetry delši mohl by jsem být bohem lásky..." a žena se mu ozve z kuchyně: "Kdyby si ho měl o tři centimetry kratší můžeš být bohyní lásky!"
Netříděné
Jak se drží vši v pleši? Vší silou.
Netříděné
Tatinek chce jit na karneval a posle syna do pujcovny masek. Kluk tam dojde a rika, ze tatinek by chtel jit za Adama a tak mu maji pujcit list. Dojde s nim domu, tatinek si ho vyzkousi ale je mu maly. Kluk ho jde teda vymenit, prijde domu, tatinek si ho vyzkousi ale je mu zase maly. Kdyz prijde kluk do pujcovny a chce pro tatinka nejvetsi velikost tak mu prodavacka rika: Vzkaz tatinkovi, at si hodi ptaka pres rameno a jde za benzinovou pumpu.
Netříděné
Vite jaké je nejlepší maso? No přece pánské přední.... málo stojí, rychle měkne, pouští hodně šťávy a neleze do zubů!
Netříděné
V SSSR se konaji olympijske hry a M. Gorbacov ma pronest slavnostni projev. Prijde s ochrankou ke tribune, vrazej mu do ruky papir a zacne: "Oooooo..." Lidi zacnou tleskat, jasat... Mavne rukou aby je zase uklidnil a pokracuje: "Oooooo..." Lidi zase jasaji, mavaji, tleskaji... Mavne rukou a zase: "Oooooo..." Situace se opakuje, davy sili, uplna euforie... K Michalovi se nahne clen ochranky a povida: "To jsou olympijske kruhy, to nectete."
Netříděné
Pani učitelka v škôlke vraví ďeťom. Deti, kto z vás si myslí že ho priniesol ježiško, nech si sadne na pravú stranu, ten kto si myslí že ho priniesol bocian, nech si sadne na lavú stranu. Všetky deti sa rozdelili, iba v prostriedku ostal Miško. No a ty si si prečo nesadol ani na pravo ani na lavo Miško? Jáj pani učitelka, viete, vy viete svoje ja viem svoje, a tak nekazme deťom radosť.
Netříděné
TOPlist