OWVmMTdjN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Je třída v obřím akváriu a paní učitelka se ptá z jakého oceánu jsou tyto ryby. Je vyvolán Pepíček, ale stále mlčí. A paní učitelka: správně je to Tichý oceán!
Pepíček
Jede si takhle Pepíček v novém autíčku a najednou ho stopne polda na koni a povídá mu: Ahoj Pepo! Tohle auto si dostal od Ježíška? Pepa na to: Jo dostal. Policajt mu podá 20 dolarovou pokutu a říká: Příště si napiš ježíškovi o odrazku. Ale Pepa, ještě než stačí polda odjet, mu povídá: Pane policajt toho koně jste dostal taky od Ježíška? Polda na to: Ano taky jsem ho dostal od ježíška. Pepa: Tak mu příště řekněte, že čurák patří pod koně, ne na koně.
Pepíček
Čurá na chodníku pětiletý Pepíček. Přijde k němu policajt: "To se tady nesmí. Okamžitě přestaň, nebo ti toho tvýho camfrdlíka uříznu." Pepíček jde dál a za chvíli vidí nad kanálem na bobku holčičku: "Hele, to se nesmí," křičí na ni, zvedne jí sukýnku, ale pak mávne rukou: "Čurej dál. U tebe už ten polda byl... viď?"
Pepíček
Už je po zvonění a Pepíček vtrhne do třídy v polovně první hodiny a normálně si sedne do lavice i bez pozdravení. Pepíčku běž za dveře a řekni jak by to udělal tvůj tatínek. Pepíček de za dveře, vykopne dveře a zařve: Tak co vy kurvy, ste mě nečekali co?
Pepíček
Pepíček běží dolů po schodech a volá: "Mami, mami, pojď honem, táta se v podkroví oběsil!" Máma běží nahoru, ale nahoře nikoho nenajde. "To byl jen aprílový žert," povídá Pepíček, "táta se oběsil ve sklepě."
Pepíček
Pepicek se hlasi: -Sim, muzu jit na zachod?- -Bez Pepicku.- Ten jde, dlouho se nevraci, az se nakonec otevrou dvere a Pepicek v nich stoji cely mokry. -Propanajana, Pepicku, co jsi delal?!- divi se ucitelka. -Sim, byl tam jeste pan skolnik a on me nevidel.
Pepíček
Přijde Pepíček k mamince a tatínkovi a ptá se: "Tatínku, proč vy dva jste běloši a já černoch?" A tatínek mu na to odpoví: "No víš chlapče, to jsme byli jednou s maminkou na dovolené a tam se strhla tak velká šukačka, že buď rád, že nejsi lachtan!"
Pepíček
Ptá se Pepíček maminky: 'Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?'
Pepíček
Povídá učitelka dětem:" Děcka, prosím vás, nemluvte sprostě, pro mužské přirození je spousta výrazů a slušných, zkuste nějaké jmenovat!" A děcka jmenuji:"Penis, pyj...", i zvedne se Pepíček a říká: "Lemrouch". Učitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel Pepíčku?" "Prosím paní učitelko já sem to četl v pověsti o Oldřichovi a o Boženě" i cituje z knihy: "Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha."
Pepíček
Jednou takhle přijde Pepíček mamince a povídá: ˝Maminko, mohu se tě na něco zeptat?˝ ˝Jistě Pepíčku, copak chceš vědět?˝ ˝Mami, ono se světýlko papá?˝ ˝Ne, jak jsi na to přišel?˝ ˝No, že jsem včera večer slyšel, jak tatínek říká naší Martě: Zhasni to světlo a vem ho do huby˝
Pepíček
Svolá pan Veverka domácí poradu: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři. Proč brečíš, Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."
Pepíček
Pepicek prisel za skoly a povida: Tati, dnes nam pani ucitelka rikala za lez ma kratke nohy. Je to pravda? Tezko, protoze to bychom potom meli narod trpasliku.
Pepíček
Pepicek pri vyucovani - "Uhodnete, co to je - je to pro vas a strka se to do vas?". "No Pepicku! Takovy sprostarny!". "Ale pani ucitelko... to jsou preci kvetiny. Jsou pro Vas a strkaji se do vazy...". Ucitelka o prestavce hned vypravi kolegyni: "hele mam super hadanku. Hadej co to je: je to pro Tebe a strka se to do Tebe..." ... jde okolo Pepicek a rika:"Pani ucitelko, VYKAT, VYKAT... jinak je to curak"
Pepíček
Žák: "Pane učiteli, zapomněl jsem si žákovskou." Učitel: "To už je potřetí. Dej mi ji na stůl, napíšu ti do ní poznámku!"
Pepíček
Pepíček umí nádherně malovat a ve třídě namaluje mezi lavice myš, paní učitelka když vejde tak se hrozně lekne a do žákovské knížky mu napíše poznámku "nakreslil na zem myš a já se hrozně polekala navrhuju mu dvojku schování" na třídní schůzce jeho tatínek říká "jen mu tu dvojku dejte minulej tejden nakreslil na sporák píču a já si spálil čuráka a dědek jazyk"
Pepíček
Děti ve škole se baví o povolání svých prarodičů. Učitelka se ptá Pepíčka: Pepíčku copak dělal tvůj dědeček za povolání. Pepíček na to: "No von dělal během druhé světové války elektrikáře". "A proč zrovna během druhé světové války"?, ptá se učitelka. Pepíček na to: "No protože jak jsem byl na půdě tak jsem našel jeho helmu a byli na ní nakreslený dva blesky.
Pepíček
TOPlist