ZDFkY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Učitelka v hodině přírodopisu probírá ryby a mimo jiné dětem vysvětluje, že o rybách se říká, že jsou němé. Přihlásí se Pepíček a oponuje: "Naše rybky v akváriu mluví." Učitelka: "Pepíčku to není možné." Pepíček: "Fakt paní učitelko, zrovna včera v noci jsem šel ze záchodu a z obýváku se ozvalo
Pepíček
Příjde Pepíček k paní učitelce a říká: Paní učitelko já vás mám rád. A učitelka mu říká že jemu je deset let a jí třicet a že ho nemá ráda. A tak Pepíček chodí k paní učitelce každý den a učitelka mu pořád říká to samé. A jednou Pepíček příjde k paní učitelce, chytí ji kolem pasu a povídá paní učitelko, já vás chci! A učitelka na to: Pepíčku víš jak já nemám ráda děti! A Pepíček na to: Nebojte se, já si dám pozor!
Pepíček
,, Pepíčku, vyjmenuj mi základní druhy masa, " žádá paní učitelka desetiletého Pepu.,, Prosím... kuřecí, vepřové, hovězí, telecí...",, no a ještě jedno, Pepo, já ti napovím sko... sko... sko...",, Z kočky?"
Pepíček
Chlápek šel takhle po chodníku a kouká, že před ním sedí Pepíček v požárnické helmě na červeném vozítku, které pomalu táhne německý ovčák. Když došel blíž, všiml si, že vozítko je provazem přivázáno tomu psovi za kulky, což vysvětlovalo, proč pes táhne tak pomalu. Chlápek povídá: "Chlapče, to je hezké požární auto... ale určitě by jelo rychleji, kdybys tomu psovi přivázal ten provaz kolem krku..." "Jasně, pane... ale to bych zase neměl sirénu!"
Pepíček
Děti se ve škole učili o přísloví a měly říci příhodu ze života, která by některé české přísloví potvrzovala. Přihlásí se Anička, a vykládá, jak šla tatínkovi pro pivo a utrhlo se ji ucho. "Ano, Aničko. To se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne." Přihlásí se Amálka a vykládá dětem, jak tatínek vykopal na zahradě okolo nově zasázenejch stromků jámy, aby mu je zajíci neokusovali, a večer se šel podívat, jestli se nějakej ten ušák nechytil, do jedný tý jámy spadl a zlomil si nohu. "Dobře Amálko, to se říká, že kdo jinému jámu kopá, sám do ni padá." Přihlásí se Pepíček a povídá: "Paní učitelko, já jsem se včera večer koukal na sousedku, na paní Vlkovou, jak kojí malého Petříčka." "No a co to má společného s našima příslovíma, Pepíčku?" "No to se přeci taky říká, vlk se nažral, a koza zůstala celá."
Pepíček
Pepíček nastoupí do první třídy a bohužel si pořád nemůže zvyknout na to, že panu učiteli musí vykat. Ten se naštve a uloží Pepíčkovi napsat doma za trest stokrát: Panu učiteli nesmím tykat. Pepíček to donese druhý den napsané dvěstěkrát. Pan učitel se diví a říká: Proč jsi to napsal dvěstěkrát místo stokrát? Pepíček: Já jsem ti chtěl udělat radost.
Pepíček
Pepíček si hraje ve školce s elektrickým vláčkem. Když vláček zastaví Pepíček řekne: KOKOTI VYSTUPOVAT, za chvíli řekne: KOKOTI NASTUPOVAT! Vláček se rozjede. Slyší to paní učitelka a velice se rozlobí, vláček vypne a Pepíčka postaví do kouta klečet. Asi po hodině chce vyzkoušet své výchovné metody a proto dovolí Pepíčkovi zase si hrát s vláčkem. Pepíček přijde a říká: KOKOTI NASTUPOVAT, kvůli ty piče máme hodinu zpoždění.
Pepíček
Pepíček: "Tati, a vždycky ti ta předpověď počasí vyjde?"Tatínek: "Předpověď vždycky, ale datum někdy nesouhlasí."
Pepíček
Přijde Pepíček k mamince a tatínkovi a ptá se: "Tatínku, proč vy dva jste běloši a já černoch?" A tatínek mu na to odpoví: "No víš chlapče, to jsme byli jednou s maminkou na dovolené a tam se strhla tak velká šukačka, že buď rád, že nejsi lachtan!"
Pepíček
Novotní bydlí v malém panelákovém bytě... Dostanou na sebe chuť, tak aby měli trochu soukromí, řeknou malýmu Pepíčkovi, aby se díval chvíli z okna a hlásil, co se venku děje... Pepíček teda hlásí: "U Lukešů se dívaj na televizi... U Králů večeřej... Paní Šubrtová se sprchuje... A Sobotkovi šukaj..." Novotní se zarazí, vytřeštěj oči a ptají se Pepíčka, jak na to přišel. Pepíček jen pokrčí rameny: "No, Franta taky kouká z okna."
Pepíček
Pepíčku, máš 10 jablek. Tři mi dáš. Kolik ti jich zůstane? Prosím, všechny.
Pepíček
Malý Skot Pepíček má páté narozeniny. Jeho otec mu jako oslavu koupí zmrzlinu. Kluk si pochutnává. Pak uteče deset let a Pepíčkovi je patnáct. Při té příležitosti se ptá otce: Tati, vzpomínáš, jak jsi mi k pátým narozeninám koupil zmrzlinu? Nemyslíš, že teď, když je mi už patnáct, bys mi mohl koupit jedno pivo? Otec se rozčílí a zařve: Snad bys, ty blbče, na zmrzlinu nechlastal pivo?
Pepíček
Pepíček listuje v telefoním seznamu. Novák, Novák, Novák. To je neuvěřitelné, kolik vlastní ten člověk telefonů...
Pepíček
Ve škole mají malovat, a tak se paní učitelka ptá:,, No tak nám řekni, Pepíčku, tvůj tatínek je malíř pokojů, jak bys to tady vymaloval?,, Pepíček: No tak tadyhle bych nasral hnědou, sem bych prdnul zelenou a támhle bych mrdnul modrou. No tak to snad není možné, jak to mluvíš, zavolej mi tatínka do školy! rozčílí se učitelka. Další den povídá otci:,, Podívejte se já jsem se vašeho syna ptala, jak by to vymaloval a on mi řekl tohleto!,, Tatínek: Tohleto že vám vážně řekl? Tatínek se otočí k Pepíčkovi a povídá mu:,, Ty čůráku, vždyť by to tady bylo moc tmavý.,,
Pepíček
Paní Kalianková zjistí, že jejich Pepíček má velice nevyvinuté a malé mužské atributy a tak s ním zajde k lékaři. "To je poměrně vážné, zkusíme napřed přírodní léčbu. Dělejte mu k snídani klasické omelety, ale do náplně přidejte ananas, ořechy a pažitku." Paní ráno připraví snídani a volá na Pepíčka: "Vezmi si k snídani omeletu a ty další dva talíře s nimi nech tatínkovi!"
Pepíček
Pani ucitelka se pta Pepicka at vyjmenuje zakladni druhy masa: prosim... kureci, veprove, hovezi, teleci... No a jeste jedno nevis? Ja ti napovim: sko... sko... sko... Z kocky?
Pepíček
TOPlist