Yjk2NzUxOT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Pepíčku proč jsi namaloval tatínkovi zelené vlasy? A Pepíček na to"protože nemám plešatou pastelku."
Pepíček
Děti mají ve škole namalovat nějakou situaci, kterou jim připomíná slovo zmatek. Děti malují požár, povodeň, demonstraci apod. Jenom Pepíček namaluje dvě kolečka. Paní učitelka se ptá: Pepíčku, od kdy je zmatek dvě kolečka, to mi musíš vysvětlit. Pepíček: Prosím, já mám tři starší sestry a každá z nich udělá jednou za měsíc do kalendáře kolečko. A tenhle měsíc tam byly jenom dvě kolečka. To jste měla vidět ten zmatek, co nastal v naší rodině.
Pepíček
Ve škole zvoní zvonek umíráček. Pan učitel se ptá dětí:"Kdo to umřel?"Pepíček se přihlásí a povídá:"To byl Tomáš Marný!""Jak to víš Pepíčku?""Včera večer jsem poslouchal maminku a tatínka v ložnici a maminka říkala:"To máš marný, ten už nevstane!"
Pepíček
Učitelka zeměpisu k Pepíčkovi: "Čím je známá Ostrava?" "Nevím." "A odkud máte uhlí?" "Ze sklepa!"
Pepíček
Pepicek prisel za skoly a povida: Tati, dnes nam pani ucitelka rikala za lez ma kratke nohy. Je to pravda? Tezko, protoze to bychom potom meli narod trpasliku.
Pepíček
Tvuj domaci ukol je moc dobry, chvali ucitelka Pepicka, ale priznej, kdo ti ho vypracoval? Maminka nebo tatinek? Prosim, ja nevim, protoze jsem uz spal.
Pepíček
"Kdo uhodne, kolik mi je let?" ptá se paní učitelka. "Čtyřicet čtyři!" hlásí se Pepíček. "No to je skvělé! Jak jsi na to přišel?" "U nás v domě bydlí jedna blonďatá slečna, té je dvaadvacet a říkají o ní, že je poloviční blázen."
Pepíček
Jednou takhle přijde Pepíček mamince a povídá: ˝Maminko, mohu se tě na něco zeptat?˝ ˝Jistě Pepíčku, copak chceš vědět?˝ ˝Mami, ono se světýlko papá?˝ ˝Ne, jak jsi na to přišel?˝ ˝No, že jsem včera večer slyšel, jak tatínek říká naší Martě: Zhasni to světlo a vem ho do huby˝
Pepíček
Pepicek prisel ze skoly a povida: Tati, dnes nam pani ucitelka rikala, ze lez ma kratke nohy. Je to pravda? Tezko, zamysli se tatinek, to bychom potom meli narod trpasliku.
Pepíček
Pepíček ukazuje tatínkovi vysvědčení: "Teda něco tak ošklivého jsem už dlouho neviděl!""Já taky ne, tati. Našel jsem to v tvých věcech..."
Pepíček
"Pepíčku, paní učitelka si už zase na tebe stěžovala!"Pepíček se brání: "To není možný, mami, vždyť už jsem tam pět dní nebyl!"
Pepíček
Pepíček, kterému maminka zakázala koupat se v přilehlém rybníce, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody. Maminka: "Tak jak to, že nemáš mokré i oblečení?" Pepíček: "No, měl jsem takové tušení, že bych mohl spadnout, tak jsem si ho radši sundal."
Pepíček
Pepíček umí nádherně malovat a ve třídě namaluje mezi lavice myš, paní učitelka když vejde tak se hrozně lekne a do žákovské knížky mu napíše poznámku "nakreslil na zem myš a já se hrozně polekala navrhuju mu dvojku schování" na třídní schůzce jeho tatínek říká "jen mu tu dvojku dejte minulej tejden nakreslil na sporák píču a já si spálil čuráka a dědek jazyk"
Pepíček
Pepíček de spinkat a maminka mu zpívá ukolébavku. Zpívá 5min,10min,20min, hodinu a Pepíček ne a ne usnout. A Pepíček: "maminko kdy přestaneš zpívat tu ukolébavku já bych už chtěl jít spát!"
Pepíček
Nový učitel jde do nový školy a chce na sebe nějak upozornit a tak říka: Venku je 24C úhel dopadu slunečních paprsků dopadá na 44stupňů. Kolik je mi let? Nikdo neví kromě Pepíčka: 48. Učitel: Správně a řekni jak si na to přišel. Pepíček: No mému bratránkovi je 24 let a tatínek říká, že je napůl debil!
Pepíček
"Pepíčku, kdy si konečně opravíš tu známku ze zeměpisu?" "Nevím, paní učitelka nedá notes z ruky."
Pepíček
TOPlist