OWE0N

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Povídá učitelka dětem:" Děcka, prosím vás, nemluvte sprostě, pro mužské přirození je spousta výrazů a slušných, zkuste nějaké jmenovat!" A děcka jmenuji:"Penis, pyj...", i zvedne se Pepíček a říká: "Lemrouch". Učitelka se diví: "Lemrouch, kdes to slyšel Pepíčku?" "Prosím paní učitelko já sem to četl v pověsti o Oldřichovi a o Boženě" i cituje z knihy: "Přijel Oldřich na koni, seskočil z koně i přiběhla k němu Božena a políbila mu lem roucha."
Pepíček
Při biologii se ptá dětí paní učitelka, jaká znají slova označující mužské přirození. Přihlásí se Evička: "Prosím, penis!" Přihlásí se Martínek: "Prosím, pyj!" Přihlásí se Pepíček: "Prosím, LEMROUCH!" "Jak jsi na to přišel Pepíčku?" ptá se učitelka. "Prosím, to je z Jiráska. Ve Starých pověstech českých píše, že Oldřich přijel za Boženou, sestoupil z koně, ona před ním poklekla a políbila lem roucha jeho!"
Pepíček
Pepíček ke své tetě. Děkuji za dáreček. To nestálo za řeč. Já si to taky myslím, ale maminka říka, že přesto musím poděkovat.
Pepíček
Pepíček přijde domů a maminka se ho ptá: "Proč tvoje sestra brečí?" "Protože jsem jí pomohl." "A s čím si jí pomohl?" "Sníst čokoládu."
Pepíček
"Pepíčku, pověz mi, z čeho máš upletený svetr?", ptá se učitelka žáčka."Z vlny", odpoví Pepíček."Správně. A kterému zvířeti za něj vděčíš?""Tetě..."
Pepíček
Teta se pta Pepicka: kolik vazis? S brylemi 50 kilo. A bez bryli? Bez bryli neprecru vysledek.
Pepíček
Ptá se učitelka dětí ve třídě, kolik kdo unese melounů. Přihlásí se Anička: "Já unesu dvamelouny. Jeden si dám pod levou ruku a jeden pod pravou." "Správně," odpoví učitelka. Přihlásí seFrantišek: "Já unesu tři melouny." "Jak to?" "Jeden pod levou ruku, jeden pod pravou a třetí si narazím na čuráka." "Ale no tak, Františku," zlobí se učitelka, ale vehementně se hlásí Pepíček a křičí. "Já unesu pět melounů." "No to není možné," diví se učitelka. "Nu co, jeden pod levou ruku, jeden pod pravou a na čuráka si narazím Františka."
Pepíček
U jezera chytá tatínek ryby, maminka se na dece opaluje a Pepíček poskakuje kolem. Tatínek nahodí, a hned na první záběr se chytne zlatá rybka. Rybka povídá: Pusť mě, splním Vám tři přání. A Pepíček hned: Já chci ježka! Tatínek: Do pi... e s ježkem! A maminka: Au! Ježka z pi... e ven!
Pepíček
"Tak Pepíčku, řekni mi kolik měří na výšku naše škola," říká paní učitelka. "Prosím 145 cm." "Proč právě tolik?" "Protože mi někdy sahá až po krk!"
Pepíček
Rozčiluje se snoubenec na brášku své snoubenky: "To se dělá, Pepíčku, koukat se klíčovou dírkou, když jsem s tvou sestrou? Styď se!" "No, když já jsem stejně viděl jenom polovičku." "Cože?" "No, druhou půlku viděla maminka..."
Pepíček
Pepíček vejde do kabinetu ve škole a říká: "Soudružko učitelko, chtěl bych se s váma vyspat!" Úča mu vrazí facku a říká: "To je za soudružku. A teď na to pojď, zelenáči!"
Pepíček
Pepíček jde do školy, zakopne o práh a řekne: "Kurva." Paní učitalka: "Pepíčku, to se neříká, příště až půjdeš do školy a zakopneš o práh, tak řekni cihla." Druhý den jde Pepíček do školy, zakopne znovu o práh a řekne cihla. Paní učitelka: "Kurva, kdo ji tam dal."
Pepíček
Říká maminka: "Pepíčku, co děláš?" Pepíček odpoví: "Ale jen zatloukám hřebík." "Tak ať se nebouchneš do prstu." "Nejsem blbej, drží mi ho Alenka."
Pepíček
Učitelé nedělní školy požádali svého pastora aby povídal dětem o manželství. Připravil si tedy pečlivě své vyučování, vstoupil do třídy a začal otázkou: "Hoši a děvčata, přišel jsem k vám dnes ráno, abych si s vámi povídal o manželství. Ale než začnu, může mi někdo z vás říci, co o manželství řekl Ježíš?" Po chvilce mlčení se přihlásil Pepíček. Když ho pastor vyvolal, hrdě odpověděl: "Ježíš řekl: "Otče odpusť jim, neboť nevědí co činí"."
Pepíček
Ptá se Pepíček maminky jak se rodí děti a maminka mu povídá: "To se večer osprchuješ, pocukruješ a ráno máš děti." Pepíček udělá, jak mu maminka řekla. Ráno se probudí, má kolem sebe plno mravenců a říká: "Kdybyste nebyly moje děcka tak bych vás snad zabil!"
Pepíček
S jakým "i" napíšete větu: "Ženy si hrál- a muži šl- potom domů.", děti? Pepíček se přihlásí: "Ženy si hrály s tvrdým a muži šli potom domů samozřejmě s měkkým!"
Pepíček
TOPlist