ODY0NDRl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Ve třídě se děti baví o svých prarodičích. Děti si povídají o tom jak žili, co dělali, kde byli. Na řadě je Pepíček, který říká: Paní učitelko můj dědeček měl strašnou smrt, on zemřel v koncentračním táboře. Učitelka říká: To je strašný Pepíčku, tvůj dědeček byl opravdu hrdina a jak se to stalo? No von se ožral a spadl ze strážní věže.
Pepíček
Učitelka říká žákům ve škole: "Tak děti, dnes si budeme povídat o polibku. Víte, když se mají dva lidi rádi..." V zadní lavici se přihlásí Pepíček: "Paní učitelko, ty co už šukali můžou jít ven kouřit?"
Pepíček
Maminka slyší Pepíčka jak řve o pomoc. Vyběhne do okna a říká: "Co se děje Pepíčku?"Pepíček: "Ten pes tady šuká!". A maminka:"No a co?""Ale mě to bolí!"
Pepíček
Pepíček ukazuje tatínkovi vysvědčení: "Teda něco tak ošklivého jsem už dlouho neviděl!""Já taky ne, tati. Našel jsem to v tvých věcech..."
Pepíček
Příjde Pepíček k paní učitelce a říká: Paní učitelko já vás mám rád. A učitelka mu říká že jemu je deset let a jí třicet a že ho nemá ráda. A tak Pepíček chodí k paní učitelce každý den a učitelka mu pořád říká to samé. A jednou Pepíček příjde k paní učitelce, chytí ji kolem pasu a povídá paní učitelko, já vás chci! A učitelka na to: Pepíčku víš jak já nemám ráda děti! A Pepíček na to: Nebojte se, já si dám pozor!
Pepíček
Ptá se Pepíček maminky jak se rodí děti a maminka mu povídá: "To se večer osprchuješ, pocukruješ a ráno máš děti." Pepíček udělá, jak mu maminka řekla. Ráno se probudí, má kolem sebe plno mravenců a říká: "Kdybyste nebyly moje děcka tak bych vás snad zabil!"
Pepíček
"Kdo uhodne, kolik mi je let?" ptá se paní učitelka. "Čtyřicet čtyři!" hlásí se Pepíček. "No to je skvělé! Jak jsi na to přišel?" "U nás v domě bydlí jedna blonďatá slečna, té je dvaadvacet a říkají o ní, že je poloviční blázen."
Pepíček
Píše paní učitelka křídou na tabuli. Křída jí vypadne a tak se pro ní ohne. Přiskočí Pepíček, nazvedne sukni a šoupne jí ho tam. Paní učitelka se diví: "No co, co, co?!" Pepíček na to: "Co je, paní učitelko, mám ho vyndat?" Učitelka odpoví: "No to ne, ale ta drzost!"
Pepíček
Rika tatinek Pepickovi: Pepicku, co bys rekl tomu, kdyby ti cap prinesl bratricka? Pepicek na to: Jezis fotr, ty ses blbej! Ve meste je tolik bab a ty chrapes s capem!
Pepíček
Tati co je to kamzík? Ale taková blbá ryba. Tati ale tady v učebnici píší, že kamzík skáče po horách. No vidíš jak je ta ryba blbá.
Pepíček
Jde Pepíček s babičkou z nákupu a Pepíček vidí na zemi tisícovku a chce ji zvednout, ale babička ho osočí a řekne mu: "Co je na zemi se nezvedá" a jdou dál. Když jsou u dveří babička upadne a říká Pepíčkovi, aby ji zvednul, ale Pepíček odpoví: "Co je na zemi se nezvedá!"
Pepíček
Pepíček říká fotrovi: Tati, já jsem asi na kluky! Z toho si nic nedělej, já jsem na kluky, můj otec i děda byli na kluky... A tati, byl u vás vůbec někdo na holky? Jo, teta Magda.
Pepíček
Pepíček nastoupí do první třídy a bohužel si pořád nemůže zvyknout na to, že panu učiteli musí vykat. Ten se naštve a uloží Pepíčkovi napsat doma za trest stokrát: Panu učiteli nesmím tykat. Pepíček to donese druhý den napsané dvěstěkrát. Pan učitel se diví a říká: Proč jsi to napsal dvěstěkrát místo stokrát? Pepíček: Já jsem ti chtěl udělat radost.
Pepíček
Učitelka se ptá Pepíčka: "Proč zase nemáš domácí úkol?!""Víte, to máte tak," odpoví Pepíček. "Já si házím korunou. Když mi padne panna, tak se jdu koupat, když orel, jdu do kina. No, a když padne mince na hranu, tak píšu domácí úkoly..."
Pepíček
,, Maminko, muzu jit ven?"Pta se Pepicek maminky.,, S tema deravejma kalhotama?",, Ne, s Kacenkou ze tretiho patra."
Pepíček
Pepíček sedí na zkoušce proti učiteli a učitel se ho ptá: "Když dva lidé spolu hovoří a jeden z nich je hlupák, co se stane?". "Ten druhý neudělá zkoušku," odpoví Pepíček.
Pepíček
TOPlist