NmMzYTc5Nz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Pani ucitelka vysvetluje zakum co je to veta jednoducha a co je veta slozena: Kdyz reknu Dvere jsou otevrene. Tak je to co? Prihlasi se Anicka a rika: Veta jednoducha. Ano spravne! A co kdyz reknu: Dvere a okna jsou otevrene. Tak je to co, Pepicku? Prosim pak je to pruvan!
Pepíček
Maminka poslala Pepíčka koupit vydru. Když přijde Pepíček do obchodu se zvířaty a prodavač se ho zeptá, co si přeje, Pepíček odpoví: "Chtěl bych jednu vydvu."Dostane vydru a jde domů. Cestou potká dva fízly a ti se ho ptají: "Copak to tu smrdí?" Bezelstný Pepíček odpoví: "Vydva."
Pepíček
Pepíček nastoupí do první třídy a bohužel si pořád nemůže zvyknout na to, že panu učiteli musí vykat. Ten se naštve a uloží Pepíčkovi napsat doma za trest stokrát: Panu učiteli nesmím tykat. Pepíček to donese druhý den napsané dvěstěkrát. Pan učitel se diví a říká: Proč jsi to napsal dvěstěkrát místo stokrát? Pepíček: Já jsem ti chtěl udělat radost.
Pepíček
Pepíček se ptá: "Maminko, můžu se jít koupat do moře?" "V žádném případě, vlny jsou příliš vysoké." "Ale tatínek se koupe!" "Tatínek může, ten má uzavřenou vysokou životní pojistku."
Pepíček
Jde pepíček po silnici a potká ropuchu. Ta ropuchu mu říká: "Když mi dáš pusu, něco dostaneš." Tak jí dal pusu a ptá se, co dostane. A ropucha odpoví: "EKSEM, EKSEM!"
Pepíček
Ptá se učitelka dětí ve třídě, kolik kdo unese melounů. Přihlásí se Anička: "Já unesu dvamelouny. Jeden si dám pod levou ruku a jeden pod pravou." "Správně," odpoví učitelka. Přihlásí seFrantišek: "Já unesu tři melouny." "Jak to?" "Jeden pod levou ruku, jeden pod pravou a třetí si narazím na čuráka." "Ale no tak, Františku," zlobí se učitelka, ale vehementně se hlásí Pepíček a křičí. "Já unesu pět melounů." "No to není možné," diví se učitelka. "Nu co, jeden pod levou ruku, jeden pod pravou a na čuráka si narazím Františka."
Pepíček
Děti jdou z mateřskou školou do zologické zahrady a paní učitelka se jich vždycky ptá, co vidí. Až příjdou k zebrám a paní učitelka povídá: Tak děti, co je tohle za zvířatko? No je to ze..., no je to ze... a Pepíček se ozve Že by to byl Lenin?
Pepíček
Mami, barometr klesl vola Peicek, ktery si hraje na balkone. A hodne? Ano, az na ulici.
Pepíček
Pepíček jde do školy, zakopne o práh a řekne: "Kurva." Paní učitalka: "Pepíčku, to se neříká, příště až půjdeš do školy a zakopneš o práh, tak řekni cihla." Druhý den jde Pepíček do školy, zakopne znovu o práh a řekne cihla. Paní učitelka: "Kurva, kdo ji tam dal."
Pepíček
Učitelka dá dětem bura a řiká tak to máte do zejtra, schválně kdo víc ušetří. Tak další den přijdou a Anička povídá: "já jsem si koupila ve starožitnictví knížku, přečetla jí a pak jsme s ní zatopili" "no to je dobrý" řekne učitelka a vyvolá Pepíčka: "No já si koupil jitrnici, ségra se s ní udělala, všichni jsme se najedli, brácha to použil jako šprcku, já se do toho vysral, vrátil jsem to jako zkažený no a tady máte bůra zpátky!
Pepíček
Pepíček běží dolů po schodech a volá: "Mami, mami, pojď honem, táta se v podkroví oběsil!" Máma běží nahoru, ale nahoře nikoho nenajde. "To byl jen aprílový žert," povídá Pepíček, "táta se oběsil ve sklepě."
Pepíček
Jde Pepíček s babičkou z nákupu a Pepíček vidí na zemi tisícovku a chce ji zvednout, ale babička ho osočí a řekne mu:,, Co je na zemi se nezvedá,, a jdou dál. Když jsou u dveří babička upadne a říká Pepíčkovi, aby ji zvednul, ale Pepíček odpoví:,, Co je na zemi se nezvedá!,,
Pepíček
Paní učitelka říká děti víte jak se dělaj děti? A nikdo se nepřihlásí a pani učitelka říká:"Tak to máte za domácí úkol. Tak Pepíček jde za maminkou a říká mami jak se dělaj děti? Máme to za úkol. Maminka říká no koukni na to to jablíčko přepůlíš ho a vidíš ty pecičky tak to je jako děti. Ptá se druhý den ve škole paní učitelka:"Tak kdo ví jak se dělaj děti? Pepíček se přihlásí a paní učitelka tak nám to řekni on hledá jablíčko v kapse a pani učitelka říká: To je dobrý Pepíčku!
Pepíček
Maminka slyší Pepíčka jak řve o pomoc. Vyběhne do okna a říká: "Co se děje Pepíčku?"Pepíček: "Ten pes tady šuká!". A maminka:"No a co?""Ale mě to bolí!"
Pepíček
Pani ucitelka vyzve deti, aby uzili ve vete slovo "urcite" Anicka povida: Nebe je urcite modre - Ne anicko - nekdy je od cervanku cervene Honzik: stromy jsou urcite zelene - ne Honziku - na podzim zloutnu Pepicek: pani ucitelko, ma prd hrudky? - fuj pepicku, samozrejme ze nema - tak jsem si urcite posral prsty.
Pepíček
Dva mladi bydli v malem panelakovem byte. Dostanou chut a reknou malymu Pepickovi, aby ho na chvili nejak zamestnali, aby se dival chvili z okna a hlasil, co se venku deje. Pepicek hlasi: "U Ptacku se divaj na televizi, u Kralu vecerej, u Horvatu se Horvatova sprchuje a u Kroutilu se soulozi."Rodice se zarazi a ptaji se Pepicka, jak na to prisel."No, Honza taky kouka z okna..."
Pepíček
TOPlist