NDU2ODU

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Pepíček jde po hodině za učitelkou do kabinetu. Slušně zaklepe, pani učitelka vykoukne a bodrý Pepíček pravil: "Soudružko učitelko, já bych si chtěl s Váma zašukat." Načež mu učitelka vrazí facku přes celou hlavu a povídá: "To máš za tu soudružku... a teď pojď, ty čipero!
Pepíček
Pepíček vběhne do třídy 5 minut po zvonění bez klepání. Paní učitelka mu povídá: "Pepíčku, pěkně se vrať za dveře a vejdi ještě jednou, ale tak, jak by vešel například tvůj tatínek!" Pepíček vyjde, za chvíli rozkopne dveře, vrazí do třídy a řve: "Tak co, vy kurvy! Nečekali ste mě, co?"
Pepíček
Pepíček rozbil okno, malý Honzík na něj volá: Utíkej blátem, táta má bačkory...
Pepíček
Tak zkus hádat Pepíčku kolik je mi let říká pan učitel. Auto má čtyři kola, dům naproti je velký, pes dělá haf haf. Pepíček se zamyslí a řekne 44 let. No výborně říká pan učitel jak si na to přišel? Mýmu bráchovi je 22 let a táta o něm říká, že je napůl debil.
Pepíček
Pepíček je na houbách a vidí ženskou, jak si každou houbu si strká mezi nohy. Pepíček jí chvíli pozoruje a pak se zahrabe do země a vytáhne si pinďoura z kalhot a dá na něj klobouček od houby. Žena k Pepíčkovi přijde a Pepíček už čeká, jak paní zopakuje to, co před tím. A paní řekne: "Konečně pravák."
Pepíček
Paní učitelka se ptá pepíčka"Pepíčku co by si napsal na náhrobní kámen? Pepíčkovi zrovna spadne tužka a Pepíček říká "sakra kde ta kurva leží. "
Pepíček
Pepíček přijde do obchodu a říká prodavači:"Jednu vydvu!"(Pepíček neumí r). Prodavač Pepíčkovi rozumí a prodá mu vydru. Pepíček jede tramvají a vedle něho stojí dva policisté a jeden z nich říká: "Co to tu smrdí!" a Pepíček odpověděl: "Vydva."
Pepíček
Přijde učitel do třídy a řekne: Tak děti tato místnost má 15m2, sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů, kolik mi je let? Udivené děti otevřou pusu dokořán a neví. Přihlásí se Pepíček a řekne: 48 let Na to učitel řekne: Jak jsi na to přišel Pepíčku? Pepíček odpoví: Já mám doma bratrance, kterému je 24 let a táta říká ze je napůl debil...
Pepíček
Je hodina biologie a pani ucitelka prinese do tridy obrazky se zviraty. Veme obrazek a ukaze ho detem aby ji rekli jake je to zvire. Prihlasi se marenka a rika -to je koza- ne ne marenko to neni koza dale se prihlasi Jenicek a ten rika -to je hroch- pani ucitelka rika to neni hroch. To to zvire zacina na pismeno Z. Tak se prihlasi pepicek rika zeby to byl tygr
Pepíček
Paní učitelka zadala žákům domácí úkol, aby složili básničku na slova jáma a rýč. Druhý den se nikdo nehlásí, pouze Pepíček. Učitelka ho teda vyvolá, Pepíček se postaví, ukloní a spustí: "Na zahradě máme jámu a v ní šuká táta mámu. A já stojím u rýče, kurva to mám rodiče."
Pepíček
Děti se ve škole učili o přísloví a měly říci příhodu ze života, která by některé české přísloví potvrzovala. Přihlásí se Anička, a vykládá, jak šla tatínkovi pro pivo a utrhlo se ji ucho. "Ano, Aničko. To se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne." Přihlásí se Amálka a vykládá dětem, jak tatínek vykopal na zahradě okolo nově zasázenejch stromků jámy, aby mu je zajíci neokusovali, a večer se šel podívat, jestli se nějakej ten ušák nechytil, do jedný tý jámy spadl a zlomil si nohu. "Dobře Amálko, to se říká, že kdo jinému jámu kopá, sám do ni padá." Přihlásí se Pepíček a povídá: "Paní učitelko, já jsem se včera večer koukal na sousedku, na paní Vlkovou, jak kojí malého Petříčka." "No a co to má společného s našima příslovíma, Pepíčku?" "No to se přeci taky říká, vlk se nažral, a koza zůstala celá."
Pepíček
Svolá pan Veverka domácí poradu: "Rodino, těšte se, letos o dovolené poletíme k moři. Proč brečíš, Pepíčku?" "Já s vámi nemůžu, já ještě neumím létat."
Pepíček
Přijde Pepíček do lékárny. "Prosím si něco na bolení." "A co tě bolí Pepíčku?" "Zatím nic ale tatínek si prohlíží vysvědčení."
Pepíček
Mami, proč se maluješ? Abych byla hezká, pepíčku. A mami, kdy to začne působit?
Pepíček
Děti ve škole píší slohovou práci na téma: "Jsem majitelem velké firmy". Všichni píší, jen Pepíček stále sedí. Přistoupí k němu paní učitelka a zeptá se ho: "Pročpak nepíšeš Pepíčku?"a on odpoví:"No dovolte, čekám přece na sekretářku!"
Pepíček
Pepíček píše z tábora: " Hodně jím a jenom odpočívám. Je tu moc hezky. PS: Co je to epidemie?...
Pepíček
TOPlist