NWJlY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Ve vlaku"Paní, řekněte svému synovi, ať mě laskavě přestane napodobovat!""No tak, Pepíčku, přestaň ze sebe dělat debila!"
Pepíček
Rozhovor otce a syna: "Pepíčku, máma mi říkala, že bychom si měli promluvit o sexu. Políbil jsi už někdy nějakou ženu?" "Jasně tati." "A co ti říkala?" "Nevím, přitlačila mi stehnama uši..."
Pepíček
Prosil bych kilo zelí, říka pan Novák v obchodě. A máte na něj něco? Ano, chuť.
Pepíček
Ve vesnické škole se ptá učitelka žáka: "Pepíčku, proč jsi včera nebyl ve škole?" "Musel jsem odvést krávu k býkovi." "A to nemohl udělat tvůj otec?" "Ne. To musel udělat býk."
Pepíček
Pepiček je koktavý. Jeho kamarád Honza onemocněl a volá Pepíčkovi kvůli domácím úlohám. Pepíček zvedne telefon a koktá: tu tu tu. a Honza na to doprdele zase je obsazeno!
Pepíček
Paní učitelka jde s dětmi z mateřské školky do ZOO. Pozorují různá zvířatka a paní učitelka se dětí ptá, zda poznají, co je to tam v kleci za zvířátko. Zeptá se Janičky. "Medvěd", odpoví Janička. "Správně Janičko", souhlasí. "A co je to tam za zvířátko?" Přihlásí se Tonda a odpoví: "tygr". opět správně. Pak se paní učitelka zeptá: "A děti, co to tam visí za ptáčka?" Přihlásí se Pepíček a odpoví: "Tak za prví, neni to pták, ale netopýr a nevisí za ptáka ale za nohy!"
Pepíček
Ucitel ve skole se pta deti, jake znaji drazdidlo. Prihlasi se Marenka a rika: Kour z cigaret. Spravne, Marenko. Pak se prihlasi Frantik a pravi: Pyl. Spravne Frantiku. Najednou se prihlasi Pepicek a pravi: Pica. Rozzlobeny ucitel napise Pepickovi poznamku. Druhy den hleda pan ucitel Pepicka, ktery si sedl do posledni lavice, a pta se ho: Proc sis sedl do posledni lavice? A Pepicek rika: Tatinek pravil, ze kdyz pro vas neni pica dost dobry drazdidlo, tak jste buzerant a mam si sednout do posledni lavice..
Pepíček
Přijde paní učitelka po prázdninách do školy a vezme si stranou dívky a povídá: "Děvčata víte jaký je Pepíček sprosťák tak až zase začne mluvit sprostě zvedněte se a odejděte ze třídy". Hodina začala, Pepíček přišel samozřejmě poslední a pozdě, a paní učitelka se ptá: "Tak děti co se stalo o prázdninách nového?" Přihlásí se Anička a povídá:" Na Jiráskově staví nový obchod" "výborně Aničko no kdo dál?" Pepíček se neustále hlásí, ale paní učitelka ho nechce vyvolat když však vyvolá skoro celou třídu a nikdo krom něj se už nehlásí tak mu dá slovo "Paní učitelko na náměstí vedle knihy stavěj novej bordel" jak to zaslechnou dívenky tak se začervenají a začnou opouštět třídu, Pepíček na ně vyděšeně zírá a zařve: "Kam dete vy kurvy... maj teprve základy!"
Pepíček
Ptá se Pepíček maminky jak se rodí děti a maminka mu povídá: "To se večer osprchuješ, pocukruješ a ráno máš děti." Pepíček udělá, jak mu maminka řekla. Ráno se probudí, má kolem sebe plno mravenců a říká: "Kdybyste nebyly moje děcka tak bych vás snad zabil!"
Pepíček
Jede si takhle Pepíček v novém autíčku a najednou ho stopne polda na koni a povídá mu: Ahoj Pepo! Tohle auto si dostal od Ježíška? Pepa na to: Jo dostal. Policajt mu podá 20 dolarovou pokutu a říká: Příště si napiš ježíškovi o odrazku. Ale Pepa, ještě než stačí polda odjet, mu povídá: Pane policajt toho koně jste dostal taky od Ježíška? Polda na to: Ano taky jsem ho dostal od ježíška. Pepa: Tak mu příště řekněte, že čurák patří pod koně, ne na koně.
Pepíček
Tak, deti, vyjmenujte nejaky zivel, rika pani ucitelka. Voda, rika Marenka. Spravne. Hlasi se Pepicek: Prosim, slivovice. Tatinek rika, ze kdyz ma slivovici, tak je ve svem zivlu.
Pepíček
Učitel: "Tahle místnost je 6 m široká, 8 m dlouhá a sluneční světlo dopadá na podlahu pod úhlem 20°. Zjištěte, kolik mi je let! Přihlásí se Pepíček: "48!" - "Jaks to uhodl?!" táže se překvapený učitel. - "To víte, mám 1 bratrance, je mu 24 let a táta říká, že je napůl debil..."
Pepíček
ptá se učitelka: co nám dává slepička? anička: slepička nám dává vejce učitelka: co nám dává kravička? pepíček: kráva nám dává domácí úkoly!
Pepíček
Paní učitelka zadala žákům domácí úkol, aby složili básničku na slova jáma a rýč. Druhý den se nikdo nehlásí, pouze Pepíček. Učitelka ho teda vyvolá, Pepíček se postaví, ukloní a spustí: "Na zahradě máme jámu a v ní šuká táta mámu. A já stojím u rýče, kurva to mám rodiče."
Pepíček
Už je po zvonění a Pepíček vtrhne do třídy v polovně první hodiny a normálně si sedne do lavice i bez pozdravení. Pepíčku běž za dveře a řekni jak by to udělal tvůj tatínek. Pepíček de za dveře, vykopne dveře a zařve: Tak co vy kurvy, ste mě nečekali co?
Pepíček
Pepíček píše dopis domů z tábora: Milý rodiče, hodně jím a odpočívám. Buďte klidní a nebojte se o mě. PS.: Co je to salmonela?
Pepíček
TOPlist