ZTMwYjliY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Z hlášení policejní stanice 65. okrsku New York: "Pět policistů, převlečených za ženy, odešlo na zvědy do podezřelé čtvrti. Dva byli znásilněni, dva zmláceni a oloupeni o kabelky, jeden se nevrátil na stanici. Pravděpodobně se zasnoubil s jistým námořníkem, který si ho odvezl do Philadelphie, aby ho představil svým rodičům."
Policajti
Dva policajti našli před kinem Hvězda mrtvolu. Začli sepisovat protokol, ale brzy byli v koncích, protože se nedokázali dohodnout, jaké 'i' se píše ve slově kino. Tak jeden z nich povídá: "Víš co? Odtáhneme tu mrtvolu třeba před cukrárnu."
Policajti
Policajti vlastními silami rekonstruují stanici. Jenže tlučou do špičky hřebíku a hlavička do dřeva ne a ne zajet. Nakonec přijde velící, prohlédne je a zařve: "Který blbec koupil stropní hřebíky?!"
Policajti
Policista přivede na policejní stanici tučňáka. "Kde jste ho sebral?", ptá se ho nadřízený. "Toulal se po ulici", odpoví policista. "Tak ho okamžitě odveďte do ZOO", přikáže nadřízený. Po třech hodinách se policista s tučňákem opět objeví na stanici. "Vždyť jsem vám říkal, že ho máte odvést do ZOO", rozčiluje se nadřízený. "V ZOO už jsme byli", odpoví policista, "a moc se mu tam líbilo. Zítra jdeme spolu do kina."
Policajti
Zastaví policajt auto: "Pane řidiči, překročil jste rychlost 50 km za hodinu." A řidič na to: "Co kecáte, dyť jedu teprve čtvrt hodiny!" A policajt se postaví do pozoru: "Tak tedy pardon, pokračujte."
Policajti
Policajt přišel domů ze služební cesty a hned lákal manželku do postele, ale ona se vykrucovala, že musí ještě vařit, prát... Po dlouhém přemlouvání se oba svlíkli, policajt přehodil deku přes oba dva a říká: "Podívej se, jak mně svítí digitálky!"
Policajti
Jede žena v trabantu a ten jí vypoví poslušnost. Začne tedy stopovat kolemjdoucí auta a zastaví jí chlapík v BMW. "Opravit to neumím, ale vezmu vás do vleku, jestli chcete," nabídne jí. Žena souhlasí. "Kdybych jel moc rychle, nebo jste měla nějaký problém, tak zatrubte nebo zablikejte", instruuje jí ještě před rozjezdem. Jedou tak a předjede je mercedes. Řidiče v BMW to naprdne a začne ho honit a ani jeden z nich si nevšimne policistů s radarem. Policista u měřicího přístroje vytřeští oči. "Viděl jsi to?", ptá se druhého. "Co prosím tě", ptá se druhý. "No, mercedes, jede 200." "No a?" "Za ním BMW, taky 200." "No a co?" "A za nima trabant, a bliká a troubí, že je chce předjíždět!"
Policajti
Co se stalo, když kopou za garaží díru? - Chcípl jim motor.
Policajti
Na dálnici je hromadná dopravní nehoda. Po půl hodině se přijedou podívat policajti. Jeden vystoupí z auta a ptá se: "Komu patří ta zelená Škoda Favorit tam vepředu?" "Mně, ale je to Forman." Policajt: "To máte nějak krátké, nechte to reklamovat."
Policajti
V brněnske nemocnici staví nový pavilon pro policajty. Kruhový, uvnitř kolem zdi jen chodník a víc nic. Pacienti budou chodit dokola a zdravit. Až se uzdraví.
Policajti
Policajt chytí zlatou rybku a ta mu slibuje, že mu splní tři přání. Policajt chvilku přemýšlí a pak povídá: "Občanský, technický a řidičský průkaz."
Policajti
Kolik je vtipů o policajtech? . . Ani jeden. Všechno, co se o nich říká jako vtip, je pravda.
Policajti
Jde policajt po ulici a říká si: "Myslím teda jsem." a zmizel.
Policajti
Policisté vyslýchají muže: "Proč jste toho muže čtyřikrát bodl nožem?" "Já ho, prosím, bodl jen jednou a to vidlema!"
Policajti
Policajt prověřuje zápalky v krabičce, vyndá je a zkouší. Zkouší je zapalovat samozřejmě druhou stranou, žádná nejde a tak je odhazuje do koše a říká: "Špatná, špatná, špatná. jednu vezme opačně a ona chytne. Sfoukne ji a odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám!"
Policajti
Muž spáchá sebevraždu tak, že si lehne na kolej a nechá se přejet podélně vlakem. Policista diktuje telefonem lékaři první ohledání: "Hlava napůl, krk napůl, hrudník napůl a břicho napůl." Lékař se ptá: "A kde je orgán?" "U telefonu!"
Policajti
TOPlist