ZWJlMG

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Policajt - dozorčí, podává ráno hlášení náčelníkovi po noční směně: "... a ještě nás tady v noci obtěžovala jedna kurva..." "Doufám, že jste jí ignorovali?" "Samozřejmě, já dvakrát a kolega třikrát!"
Policajti
Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dvě slepice. No, tak je položte na krajnici. Ať je další auta nerozmažou po vozovce. No, rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?
Policajti
Z okénka automobilu vane na policistu dech vináren a výčepů. "Pane řidiči, víte, čeho jste se dopustil?" "Moment, moment," blábolí muž, "neříkejte nic. Já to musím uhádnout sám."
Policajti
Šťára v baru. Několik výstřelů, zmatek a rozčilený velitel si zavolá seržanta: "Neřekl jsem vám, že máte dát střežit všechny vchody?" "Ale jo, my je střežili. Oni snad museli utýct východem nebo co?"
Policajti
Muž stojící ráno na autobusový zastávce každé ráno vidí jak k určité budce přijde policajt, chvilku tam zůstane a potom se usměje a odchází. Až mu to jednou nedá a začne tohoto policajta sledovat. A vidí jak policajt chodí od budky k budce a všude se opakuje to samé! Tak se opatrně připlíží k jedné z budek! A policajt říká: Budečka, budečka kdo je nejkrásnější a nejlepší policajt v Bratislavě? No a ze sluchátka se ozve: Ty, ty, ty! ( Zkuste si to přečíst nahlas )!
Policajti
Jak dlouho trvá policajtovi, než napíše text na svatební dort? Odpověď: 6 a 1/2 hodiny - půl hodiny to píše a 6 hodin vyndává dort z psacího stroje.
Policajti
Letí dva policajti ve vrtulníku a jeden povídá druhýmu: "Rozbila se nám klimatizace." "Jak jsi to poznal?" "Protože pilot se potí a ten velkej větrák nad náma se netočí."
Policajti
Z hlášení policejní stanice 65. okrsku New York: "Pět policistů, převlečených za ženy, odešlo na zvědy do podezřelé čtvrti. Dva byli znásilněni, dva zmláceni a oloupeni o kabelky, jeden se nevrátil na stanici. Pravděpodobně se zasnoubil s jistým námořníkem, který si ho odvezl do Philadelphie, aby ho představil svým rodičům."
Policajti
Dva policajti se dohodnou, že oklamou svého šéfa. Vyrobili papírovou 3000 korunu a šli za šéfem, ať jim rozmění. Po chvíli vyjdou z kanceláře a jeden povídá: "Ten náš šéf je ale debil, rozměnil nám ji na dvě 1500 koruny a ničeho si nevšimnul!"
Policajti
Policajti koukaj dalekohledem, jestli náhodou někdo nepřejíždí plnou čáru a najednou ten jeden volá: "Teď jede chlap a má ruku místo na volantu ve výstřihu své spolujezdkyně." Tak ho zastaví a ptají se: "Pane, vy nevíte, kam patří ta druhá ruka?" A řidič odpoví: "Vím, ale čím bych řídil?"
Policajti
Jede takhle jednou blondýna v autě, když ji zastaví policista a říká: "Váš řidičský průkaz, prosím!"Tak blondýna začne prohrabávat kabelku a když už jí to trvá dlouho, policajt nevrle řekne: "To je to, kde je váš obrázek."Blondýnka se usměje a podá mu zrcátko. Policajt se do něj podívá a řekne: "No to jste měla říct hned, že jste policajt, tak jeďte!"
Policajti
Povídá policista kontrolovanému muži: "Čemu se smějete?" A on na to: "Já jen, že se směju v občance, tak aby jste mě poznal."
Policajti
Brzy ráno přiběhne na strážnici nahatej policajt. Všichni okolo se diví, proč je nahej a co tu navíc dělá, když nemá službu. A on na to: "Byl jsem na mejdanu a pilo se tam a tančilo, a pak někdo řek, že na chvíli zhasne a ženský se svlíknou, pak někdo zhasnul, za chvíli rozsvítil a ženský byly svlečený. A zase se tančilo a pilo, a pak někdo říká 'Teď zhasnem a chlapi se svlíknou' a zhasli a pak zas rozsvítili a my chlapi jsme byli všichni svlečený. No a zase se pilo a tančilo, a pak někdo zhasnul a říká: 'No, chlapi, tak do práce.' ... no, a tak jsem tady!"
Policajti
Víte, proč nosí policajti pendrek? . . Aby lidé věděli, co celý den dělají.
Policajti
U moře se ptá policajt své přítelkyně: "Ty jsi plavovláska?" "Nejsem." "Tak proč ti plavou vlasy?"
Policajti
Víte jak vznikl policajt? Polimerizací monocajtů!
Policajti
TOPlist