M2M2YW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Ptá se jeden vězeň druhého: "Co tě přivedlo do kriminálu?" "Rýma a kašel!" "Rýma? Co je to za nesmysl?" "Žádný nesmysl. Kýchl jsem a vzbudil nočního hlídače!"
Policajti
Dva strážníci přijdou za kapitánem: "Šéfe, my s tímhle psem už po ulici chodit nebudeme." "Proč?" ptá se kapitán. "Lidi se nám smějou, že ten pes má dva ocasy." Kapitán si psa prohlíží a po chvíli se ptá: "Chlapi. co vám vlastně ti lidi řikaj?" Strážník: "No říkaj - hele už jde zas ten pes s těma dvouma vocasama."
Policajti
Proč si kopou policajti v obýváku jámu? . . Aby měli hlubší spánek.
Policajti
Uprostřed noci přijde nahý policista na svoji služebnu. Jeho službu konající kolegové na něj nevěřícně zírají a ptají se: "Co tady děláš? Vždyť máš volno a měl jsi být na nějaký pařbě!? A proč jsi nahej?" Policista odpoví: "No vždyť já byl na pařbě, pořádně se to tam rozjelo, náhle někdo dostal nápad, aby se ženský, co tam byly, svlíkly do naha. Tak se svlíkly. Pak jsme se svlíkli do naha i my chlapi. Najednou se zhaslo a někdo zavolal: "Tak chlapi a šup do práce! Tak jsem tady!"
Policajti
Policajt Karel hází do kopřiv papíry. Přijde k němu strážmistr Jarin a říká:"Proč házíš ty papíry do kopřiv?""To víš, velitel mi nařídil, abych ty tajné dokumenty spálil."
Policajti
Přijde policajt do bordelu, že by si chtěl trošku užít. "A kolikpak máte peněz?" ptá se mamá. "No, asi tři franky" na to on. "Tak to si ho můžete jít vyhonit pod most..." Po chvíli se polda vrátí a mamá povídá: "To už jste sehnal prachy?" "Ne, já jdu platit..."
Policajti
Proč si večer dává policajt k posteli plnou a prázdnou skleničku? . . To kdyby v noci dostal a nebo nedostal žízeň.
Policajti
Specialista na automatizované systémy velení vysvětluje náčelníkovi štábu princip a výhody počítače: "Pan plukovníku, tohle chytré zařízení udělá polovinu práce za vás." "Výborně, postavte mi do kanceláře dva kousky."
Policajti
Zastaví policisté náklaďák a ptají se řidiče: "Co to vezete?" "Džem." odpoví řidič. Policista chce, aby mu řidič ukázal papíry. Ten mu je podá. Pak policista potichu říká kolegovi: "To je nějaký podezřelý. Říká, že veze džem, v papírech má napsáno jam a auto má plný marmelády."
Policajti
"Strážmistře, proč je ten chlap nahý?" "Víte, to je odhalený pachatel."
Policajti
Policajti hrajou divadlo: Policajt převlečený za rytíře vyběhne na jeviště a zapomene, co má dělat. Z nápovědy se ozve: "Meč!" Policista: "Mééé." Nápověda: "Do ruky meč." Policista přitiskne dlaň k puse a opět zamečí. To však nápověda nevydrží a zařve: "Šavli!" Policajt si strčí prst do krku a...
Policajti
Víš, proč mají policajti na autě zelenej pruh? . . Aby našli kliku. A víš proč ho maj kolem celýho auta? . . Aby to nemněli tak jednoduchý!
Policajti
Sedí hajný v hospodě, kopne do sebe velkého myslivce, jde ke dveřím a volá směrem k lesu: "Zeleným navrch, zeleným navrch!" Když se to opakuje asi po desáté, ptá se ho Pepa: "Můžeš mi říct, proč stále voláš k lesu: zeleným navrch?" "Můžu, já mám totiž v lese na brigádě policajty a oni mi ve školce sázejí stromky."
Policajti
Na policejní stanici zvoní telefon: "Haló, je tam číslo 44 44 4?" "Ne, tu je číslo 4 44 44!"
Policajti
Známý bavič z televize jel autem a omylem přejel křižovatku na červenou. Hned ho zastaví policajt a praví: "Pane, jel jste na červenou, to bude za pět set. Jé, to jste vy? No, tak když mi řeknete nějakej hezkej vtip, tak vám tu pokutu odpustím." Tak chlápek zapřemýšlel a říká: "A to víte, jak v jedné zemi řešili problém populační exploze? To ve vybraných okresech svolali chlapy do tělocvičny a pustili jim nějaký hodně ostrý erotický film. A v půlce najednou vzali kosy a co přečnívalo, to usekli." Policajt se ptá: "A co udělali s těmi... odseknutými?" "Poslali je sem a stavějí je na křižovatky."
Policajti
Proč policajti nejedí okurky? . . Protože se jim nevejde hlava do flašky.
Policajti
TOPlist