NGJkMTBkZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Víte, proč policajti, když startují služební vůz, otevírají všechny dveře? . . Aby mohl naskočit motor.
Policajti
Povídá policajt kolegovi: "Včera jsem koupil záchodovou štětku." "No a? Jaká je? "Toaletní papír byl lepší."
Policajti
Jdou dva policajti a najdou kostru. "Co budeme dělat?" říká jeden. "Doneseme ju k patologovi, ten pozná co s ní je! A převlečeme se aby nepoznal, že jsme policajti!" odpověděl mu ten druhý. A jak řekli, tak taky udělali. Došli k patologovi, ukázali mu kostru a ten jim povídá: "Vy jste policajti, žejo?" "Jak jste na to přišel?" diví se oba policajti. "No, pánové, tohle je kostra od kola!"
Policajti
Rozhovor opilce s příslušníkem VB: "Orgáne, jak dlouho tady stojí?" "Čtyři hodiny." "Orgáne, jak dlouho tady ještě budete stát?" "Ještě čtyři hodiny." "Doprčic, takového orgána bych chtěl mít!"
Policajti
Hladový policista dá kolegovi padesát korun a říká: "Prosím Tě, dojdi mi koupit dvacet deka šunky a když nebudou mít šunku, kup něco jiného." Kolega se vrátí se slovy: "Šunku neměli, tak jsem koupil deset pětikorunových známek."
Policajti
Policajt si koupí nový dům a k tomu velkou zahradu. Zrovna je u něho na návštěvě soused a povídá mu: "No, máte to tu pěkný. Sem si můžete píchnout růže, tady si dejte třeba záhon cibule, a tady, tady by se hodily třeba brambory a sem si dejte slepice." Po čase soused vyzvídá: "Tak co, jak se daří ty vaší zahrádce?" "Všechno roste, klíčí a kvete jedna radost, sousede, jenom ty slepice - nedal jsem já je moc hluboko?"
Policajti
Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dvě slepice. No, tak je položte na krajnici. Ať je další auta nerozmažou po vozovce. No, rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?
Policajti
Baví se dva policajti. "Víš o tom, že na Měsíci žijí lidé?" "Vážně? Ještě jsem o tom neslyšel." "Sousedka jela na měsíc na dovolenou a vrátila se v jiném stavu.
Policajti
Víš proč mají policajti ve voze pilu? Aby mohly řezat zatáčky.
Policajti
Novopečený řidič platí první pokutu. Nesměle se ptá dopravního policisty: "Promiňte, co mám dělat s tou stvrzenkou?" Dopravák suše odpověděl: "Tu si schovejte, a až jich budete mít patnáct, tak si koupíte kolo!"
Policajti
Víte, proč nosí policajti čepice? Protože každý hajzl musí mít poklop.
Policajti
"Člověče, od čeho máte ten pendrek tak zkrvavený? Vy jstě někoho zbil?" vyvaluje velitel oči na policistu. "Kdepak," s úsměvem vrtí hlavou policista, "to jen manželka potřebovala naklepat řízky a nemohla najít paličku..."
Policajti
Policajt zvedne telefon a ptá se: Telefone, telefone, kdo je na světě nechytřejší? A z telefonu se ozve: tyyy tyyy tyyy tyyy tyyy tyyy...
Policajti
Policajt si myslel, že zadrží každého. Se sračkou mu to ale nevyšlo.
Policajti
Policejní hlídka se během pochůzky dostane až k řece. Pozorují muže na loďkách, jak dlouhými bidly prohledávají vodu. "Co to děláte?" volá na ně jeden příslušník. "Hledáme utonulého," odpovídá jeden z loďky. "A na co ho potřebujete?" ptá se opět příslušník.
Policajti
Přišli dva policajti do kavárny, sedli si ke stolku a když šel kolem vrchní, jeden z nich povídá: "Pane vrchní, dvě kávy, prosím." A druhý policajt: "Tak mně taky dvě."
Policajti
TOPlist