MjAxMzAzNj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Do mléčného baru přišel příslušník StB v civilu a vyslovil své přání: "Prosil bych koblížky a čaj." "Koblížky nejsou," ohlásila vedoucí. "Tak koblížky a kafe." "Dyť vám říkám, že koblížky nejsou." "Ježíšmarjá, tak koblížky a kakao." Vedoucí běžela k telefonu, vytočila přímou linku náčelníka, protože příslušníka v civilu velice dobře znala a zoufale pravila: "Soudruhu náčelníku, prosím vás, ihned sem přijďte, nebo se zblázním, mám tu potíže s jedním vaším podřízeným." Náčelník přiběhl za pár minut, poslal příslušníka pryč a pravil: "Tak copak provedl?" Vedoucí začala trpělivě líčit své utrpení: "Chtěl koblížky a čaj, já mu říkám, že koblížky nemáme a on, že tedy chce koblížky a kafe. Já mu znovu povídám, že koblížky nejsou a on vám, soudruh náčelníku, na mě vybafne, abych mu dala koblížky a kakao. To je hrůza, co?" Náčelník se rozčílil a začal křičet: "To je blbec, co? Měla jste ty koblížky vzít a omlátit mu je o hlavu!"
Policajti
Otec straší malého syna: "Když mě budeš zlobit, řeknu o tom policistům a on tě zavře do vězení." Synek jde druhý den do školy a potká policajta. Jde tedy za ním a zajímá se, zda si na něho otec stěžoval. Policajt nebyl blbý (kvůli vtipu) a tak povídá: "Ano byl tu a říkal, že ho moc posloucháš..." Chlapec se naštval, že o něm otec chodí podávat zprávy policistům a tak povídá: "Já vám na otce taky něco povím. Ve sklepě má přístroj a dělá na něm slivovici."
Policajti
“Modlíte se doma vždy před jídlem? ptá se policista kolegy. “Ne, proč? Moje žena výborně vaří!”
Policajti
Na mostě stojí tři: Hloupý policista, chytrý policista a vodník. Uprostřed mostu leží tisícovka. Kdo ji sebere? . . . . . . . Hloupý policista, protože chytrý policita a vodník jsou nadpřirozené bytosti.
Policajti
Přiběhne zřízenec zoo na policejní stanici: "Rychle, pomoc, utekl nám slon!" "A jak vypadal?" ptá se strážmistr.
Policajti
Ptá se policajt potenciální vdovy v márnici: "Vím, že je to pro vás těžké, ale byla byste tak laskavá a mohla byste identifikovat tělo vašeho manžela? Měl nějaké zvláštní znamení?""Ano, koktal."
Policajti
Proč mají policisté v kufru květináče? . . Aby mohly sázet pokuty...
Policajti
Příslušník dopravní policie zastaví řidičku, která právě projela křižovatku na červenou. "Slečno, poznáte dopravní předpisy?" "Samozřejmě, copak potřebujete vědět?"
Policajti
U policisty doma zazvoní zvonek. Policista přijde ke dveřím a zeptá se - "KDO JE?". Z druhé strany se ozve: "JÁ". Policista se lekne: "JÁ?"
Policajti
Instruktor ukazuje studentům policejní akademie automatickou pistoli: "Tohle je automat." "Automat?" diví se jeden z budoucích policajtů. "A kde je díra na peníze?"
Policajti
Policajt hlídá most. Jde kolem děda a chce přejít. Policajt říká: "Tudy ne, tady je to teď zakázáno." Děda se brání, že od toho je ten most tady, aby se po něm přecházelo. Nakonec policajt říká: "Tak víte co? Tady pod mostem je brod, kde můžete přejít, já se nebudu dívat." Děda sleze pod most, jde vodou po kotníky, po kolena, najednou je ve vodě až po krk a pak už ani nedosáhne na dno. Začne nadávat, ale policajt říká: "No co je dědo, vy mě chcete vyprovokovat? Vždyť tady před chvílí šli kačeny a těm to bylo jen po břicho."
Policajti
Malý chlapec na americkém venkově vedl osla podél plotu vojenského tábora. Pár zelených mozků si z něj začalo dělat legraci. Jeden povídá: "Hej, kluku, proč držíš bratříčka tak pevně?" A prcek bez mrknutí oka odpověděl: "Aby se nezapsal do armády!"
Policajti
Jedou dvě kamarády v autě a jedna z nich povídá: "Radši zpomal, tady bývá policejní radar." Druhá zpomalí, ale za chvíli za nimi vyrazí policejni auto a zastaví je. "Co se děje? Já jsem přece nejela rychle!" brání se řidička. "To máte pravdu, madam. Tu červenou jste projela jenom třicítkou."
Policajti
Náročný policajt zastavuje nákladní auto a říká řidiči: "Pane řidiči, už popáté vás stavím a upozorňuji vás, že vám z auta teče voda, asi chladič!" Řidič: "A já vám popáté opakuji, že tohle je kropící auto!"
Policajti
Víte, proč sebou v autě vozí policajti motorovou pilu? . . Aby mohli řezat zatáčky.
Policajti
Náčelník si nechá nastoupit policejní pluk a říká: "Už si kdekdo z nás dělá legraci. Musíme s tím něco udělat. A tak jsem nechal koupit několik encyklopedií." Chvíli je ticho, pak vystoupí jeden odvážný velitel mlátící roty a slavnostně slibuje: "Můžu zaručit, že naše rota se na tom do měsíce naučí jezdit!"
Policajti
TOPlist