NjMyM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Ředitel věznice se strašně rozčiluje na vězeňskou stráž: "Na jakém základě jste propustili Browna, který byl odsouzen na pět let za falšování dokladů?" "No, předložil nám doklad, že dostal od prezidenta milost!"
Policajti
V cele smrti sedí vězeň a čeká na popravu. Vejde strážný: "Mým úkolem je splnit vaše poslední přání. Vyslovte je!" "A vy ho fakt splníte?" "Splním." "Tak si přeju šampaňské, ročník dva tisíce třicet sedm."
Policajti
Víte, proč nosí policajti čepice? Protože každý hajzl musí mít poklop.
Policajti
Skupina policajtů se vydá na horolezeckou výpravu. Podaří se jim nějak dostat na obtížnou skálu, ale když jsou nahoře, spadne jim lano pro sestup. Všichni smutně sedí na vrcholu a marně přemýšlejí, jak se dostat na zem. Jeden z nich stále opakuje: "Kdyby tady byl Boryš, kdyby tady byl Boryš..." "Prosím tě, co máš stále s tím Boryšem?" ptá se kolega. "Ten by nám určitě pomohl," vysvětluje policajt, "přece znáte naši hymnu - Boryš umí po skalinách..."
Policajti
Muž stojící na autobusové zastávce každé ráno vidí policajta, jak chodí do telefonní budky. Ten tam vždy chvíli pobude, usměje se a odejde. Připadá mu to divné, tak začne policajta sledovat. A vidí, jak policajt chodí od budky k budce a všude se opakuje to samé. Tak se schová nenápadně za jednu z budek. Když tam přijde policajt, tak zvedne sluchátko a říká: "Budko, budko, kdo je nejlepší a nejkrásnější policajt na světě?" No a ze sluchátka se ozve: "Ty, Tyy, Ty, Tyy!"
Policajti
Jede policajt v autobuse a vedle něho sedí nádherná žena. Chce s ní navázat rozhovor a tak se osmělí a zeptá se jí: "Slečno, i vy cestujete tímto autobusem?"
Policajti
Vstoupí policajt do baru, v ruce má hovno a říká: "Chlapi, podívejte se, do čeho jsem skoro šlápnul!"
Policajti
Blíží se vánoce a na policejní stanici jsou na stáži policisté z jedne nejmenované východoasijské země. A protože náčelník je lidumil, navrhne, aby si ty tři rákosníky vzali chlapi domu. Našli se i tací. V novém roce se velitel ptá těch tří co je měli doma, jak to probíhalo. 1. policajt: dobrý, dobrý - pořád něco žvatlal, vůbec jsme mu nerozuměli, ale jinak fajn 2. policajt: dobrý, dobrý - šikovný kluk, televizi opravil, ledničku opravil i s úklidem pomohl... 3. policajt: dobrý, dobrý, ale kapr je lepší...
Policajti
Specialista na automatizované systémy velení vysvětluje náčelníkovi štábu princip a výhody počítače: "Pan plukovníku, tohle chytré zařízení udělá polovinu práce za vás." "Výborně, postavte mi do kanceláře dva kousky."
Policajti
Policajt sedí nad jídelním lístkem. Přijde číšník a ptá se: "Co to bude?" "Dal bych si... tady jedno - pommes frites." "A co k tomu?" "No, třeba brambory..."
Policajti
Jdou dva teplousi po silnici a jeden nese hodne drahou vazu. Najednou do nich vrazi auto a vaza se rozbije. vyleze ridic a zacne se omlouvat. Prosim vas tady mate 200,- za tu vazu, ale zadny oplejtacky s poldama! Bozo volej policii! rika jeden teplous druhymu. ridic teda prida. Dobre, dobre tak vam dam 500,- ale zadna policie! Bozo co je s tema policajtama! okrikne teplous partnera. Fajn tak mi teda polibte prdel! nadava ridic. Bozo zadna policie! Pan zacina smlouvat!:]
Policajti
Zastaví policajt na křižovatce auto a povídá: "Počtvrté jsem vás dnes zastavil a počtvrté vám říkám, že vám teče chladič!" Řidič se vykloní z okna a odpoví: "A já vám počtvrté říkám, že jsem kropící vůz!"
Policajti
Jdou dva policajti po ulici. První říká: "Hele, mrtvej pták." Druhý se podívá na oblohu a říká: "Kde?"
Policajti
Přijde chlap do hospody a povídá: "Povím Vám skvělej vtip o policajtech". V tom se v rohu zvedne chlap a říká: "Chci Vás upozornit, že já jsem policista". A ten chlap na to: "Tak dobře já to povím pomalu a dvakrát".
Policajti
Dva policajti se dohodnou, že oklamou svého šéfa. Vyrobili papírovou 3000 korunu a šli za šéfem, ať jim rozmění. Po chvíli vyjdou z kanceláře a jeden povídá: "Ten náš šéf je ale debil, rozměnil nám ji na dvě 1500 koruny a ničeho si nevšimnul!"
Policajti
Proč policajti vozí v kufru rakev? . . Kdyby chcípnul motor.
Policajti
TOPlist