ZmJjYj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Co máte v tom kufru?" vyzvídá úředním hlasem celník. "Krmení pro králíky," informuje občan. "Ukažte." Pan Novák tedy s nevolí otevírá zavazadlo..., v něm káva, koňak, čokoláda, drahé doutníky, šunka. "Tak tohle budou žrát králíci?" zvedá obočí státní zaměstnanec. "Když nebudou," rozhoduje Novák, "tak nedostanou nic, potvory rozmlsané!"   [08.07.20]
Jde policajt po ulici a říká si: "Myslím teda jsem." a zmizel.
Policajti
Dva chlapi vezou na kole pytel písku. Zastaví je policajt a ptá se: "Co máte v tom pytli?" "Coby? Písek!" Policajt je zkontroluje a odchází. Když je z doslechu, jeden chlápek povídá druhému: "Vidíš? Takhle se kradou kola!"
Policajti
Proč má policajt rovnou čepici? . . Každý hajzl má rovný dekl.
Policajti
Přijde chlap na policejni stanici a chce vědět, kde mají bonzárnu, že chce udat souseda. Pošlou ho na služebnu a on hned spusti: "Soused má na dvoře složeno deset metráků dřeva." Policista: "To přece není trestné. "Ale on si ho nechal dovézt z Německa." "No, to se ted taky může, musíte mi říct něco víc!" "On v tom dřevě pašuje zlato." Policista zajásá a hned začne organizovat akci. Bonzák odejde a hned volá sousedovi, kterého pravě udal: "Tak Josef, objednal jsem ti to sekáni dříví. A mám pocit, že to bude stejná parta, co ti na jaře zryla zahrádku."
Policajti
V aute sedi Jozo, Dezo a Laco. Kdo ridi? POLICIE
Policajti
CIA, FBI a LAPD (policie z Los Angeles) mají za úkol od prezidenta prokázat, která z těchto organizací je lepší v chytání kriminálníků. Jejich úlohou je vypátrat králíka v lese. CIA rozmístila po lese zvířečí informátory. Ti vyslýchají rostlinné a minerální svědky. Po tříměsíčním pátrání vydá CIA prohlášení, že králíci neexistují. FBI po dvou týdnech bez jediné stopy nakonec spálí celý les a zabije tak všechna zvířata v něm, včetně králíka. Nikomu se samozřejmě neomluví. Ten králík si to zasloužil. LAPD vtrhne na věc. O dvě hodiny později vedou z lesa příšerně zbitého medvěda, který řve: "Oukej, oukej, jsem králík. Jsem králík!"
Policajti
Víte, že jste překročil předepsanou rychlost? - říká přísně dopravní policista. Já vím, ale chtěl jsem být doma dřív, než začne účinkovat ta slivovice.
Policajti
Víte, proč si policajti kupují 2 automatické pračky? Aby měli na co položit koryto.
Policajti
Jeden policajt se ptá druhého: "Hele vole, proč máme furt na sobě ty uniformy." A druhý na to: "Protože pejsek na vodítku."
Policajti
"Poručíku, je tu stížnost, že vám tady po náměstí běhala úplně nahá ženská a vy jste ji nenechal zadržet!" rozčiluje se velitel na podřízeného. "Nebyl k tomu žádný důvod," ohrazuje se poručík. "Jakto, že nebyl, budila přece veřejné pohoršení!" "Proč by budila veřejné pohoršení? Byla mladá, hezká, dobře stavěná, radost pohledět. V žádném případě to nebyla nějaká šereda."
Policajti
Jdou dva policajti po ulici. První říká: "Hele, mrtvej pták." Druhý se podívá na oblohu a říká: "Kde?"
Policajti
Toho zloděje jsme chytili lehce," chlubí se detektiv. Vypáčil pokladnu, sebral peníze, vypil dvě láhve rumu a zanechal zřetelné otisky prstů." "Na láhvích?" "Ne, na asfaltu!"
Policajti
Přijde policajt s žábou na hlavě k doktorovi a žába povídá: "Podívejte pane doktore, co mi to vyrostlo u prdele!"
Policajti
Povídají si dva policisté: "Včera jsem si koupil nové vydání Shakespeara." "On už zase píše?"
Policajti
"Pane kapitáne, vojína Klempera právě přejel tank!" "Jak je to možné?! Vždyť u našeho útvaru žádný tank nemáme! Co se mu hrome doopravdy stalo?" "Kdybych vám řekl pravdu, tak mi stejně řeknete, že u našeho útvaru nemáme žádný šikan!"
Policajti
Jdou dva policajti na obchůzku, když tu jeden povídá: "Koukej, chcíplej pták!" Druhý policista si zacloní rukou oči, vzhlédne k nebi a povídá: "Kde?"
Policajti
TOPlist