ZTFmNjE3NT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Přijde pán do hospody a povídá: "Helejďte se, já vám řeknu senzační vtip o policajtech." V rohu se zvedne chlap a povídá: "Pane, upozorňuji vás, že já jsem policista!" Pán na to: "Tak dobře, já to řeknu pomalu a dvakrát".
Policajti
Voják jde na svůj první seskok a je nervózní. Důstojník to vidí a říká: "Nic se nebojte, až vyskočíte, tak zatáhněte za tuhle žlutou šňůrku. Když se nic nestane, tak zatáhněte za červenou - to je záložní padák. A pokud by se ani potom nic nestalo, nic se nebojte, dole je trampolína." Tak voják nastoupí do letadla. Vyletí dost vysoko a vyskočí. Zatáhne za žlutou šňůrku a nic. Zatáhne za červenou šňůrku a zase nic. Tak uppře pohled směrem dolů a vyhlíží trampolínu. Tak letí a letí a potká v protisměru chlápka s cigaretou. Ptá se ho: "Prosím vás, je dole trampolína?" "Já nevím, já jsem z plynárny!"
Policajti
Potká chlápek kamaráda policajta a ptá se: "Kam jdeš?" "Na jahody." "Blázníš? Vždyť je zima." "To nevadí, já mám svetr."
Policajti
Víte, proč policajti, když startují služební vůz, otevírají všechny dveře? . . Aby mohl naskočit motor.
Policajti
Svěřuje se jeden policajt druhému: "To je strašné, co se dneska děje, já z těch brutálních vražd nemůžu usnout, pořád se převaluji" "Zkus to jako já, počítám do tří a pak spím." "Jenom do tří?" "No... abych nekecal, někdy i do půl čtvrté."
Policajti
Po nehodě dvou aut přijede na místo srážky policista. Nejprve sepisuje protokol s jedním řidičem: Policajt: "Jaké je vaše jméno?" Řidič: "Josef Dvořák." Policajt: "Kolik lidí bylo ve voze, když se nehoda stala?" Řidič: "Byl jsem tam jenom já:" Policajt: "A kdo řídil?"
Policajti
Jsou dva policajti a jeden potřebuje kadit a v blízkosti není WC. Tak jse policista rozhodne že půjde do křoví a pok ta přiktrije čepicí. Když jse policista vrátí partákovi jdou okolo maladí lidé a zvednou čepici a jedenříká hele policistická čepice i s mozkem
Policajti
"Paní Nováková..., velmi dlouho jsem už neviděla vašeho manžela. Je ještě policajt anebo ho už konečně zavřeli?"
Policajti
Přijde policajt do papírnictví. "Co si budete přát?" "Jeden čtverečkolinkovaný sešit." Prodavačka: "Takový neexistuje. Buď si kupte čtverečkovaný nebo linkovaný." "Ne, já chci čtverečkolinkovaný..." Tak se tam hádají a za chvíli přijde do obchodu druhý policajt. Prodavačka, celá nešťastná, mu říká: "Vysvětlete tady kolegovi, že neexistuje žádný čtverečkolinkovaný sešit!" "No jasně, kamaráde, co nám tu děláš ostudu?! Taková blbost..." První policajt s neúspěchem odchází z obchodu, prodavačce se uleví a s úsměvem se ptá druhého: "Tak, co si přejete?" "Jeden globus Prahy..."
Policajti
Učitel na policejní škole ukazuje studentům automatickou pistoli. "Tak tohle je automat." "Automat?" diví se jeden z budoucích policistů. "A kde je díra na peníze?"
Policajti
Policejní autohlídka projíždí v noci předměstím, když najednou povídá spolujezdec řidiči: "Zastav mi, prosím tě, tam u toho křoví, a počkej na mě, chce se mi srát. " Řidič tedy zastaví a jeho kolega zaleze do roští. Po patnácti minutách začne být muž za volantem nervózní a po půlhodině mu dojde trpělivost. Vystoupí, jde směrem ke křoví, a najednou slyší svého kolegu volat: "Přines mi, prosím tě, služební baterku z auta!" Znechuceně reaguje: "Co je, to si na to hovno nevidíš?" "Ale, kdyby hovno... to už jsem měl třikrát v ruce, obušek hledám!
Policajti
"Jak jsi mohla předem vědět, že jsem ti koupil pod stromeček zrovna hodinky?" ptá se o Vánocích své ženy udivený policajt. "Protože mě o půlnoci vzbudily."
Policajti
"Tati, je Bolívie v Evropě?" ptá se policistův syn otce. "Neotravuj mě s takovýma blbostma, od toho máš učitelku matematiky!"
Policajti
"Tvůj manžel je u policejní zásahový jednotky?" ptá se Aneta Marie. "Jo," přikyvuje Marie. "A nezaskočil by si ke mně na malý meloušek?" "Meloušek? A jaký by to měl být meloušek?" "Potřebovala bych zmlátit souseda."
Policajti
Celník otevře dveře vagonového kupé: "Nějaké cigarety, lihoviny, zbraně, střelivo, drogy...?" Rozespalý cestující zamumlá: "Děkuji, nechci nic, mám toho plné kufry."
Policajti
Kutálí se dva talíře ze svahu. Který z nich je policajt? Ten vylízaný.
Policajti
TOPlist