MmM2MGIyMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Chlubí se policajt občanovi: "Mně se stačí na člověka jen podívat a hned vím, co si myslí." A občan na to: "A to vám není hloupé stát u mě?"
Policajti
"Vojáci, teď se budete plazit po rovné zemi!" velí nastoupené jednotce kapitán. "Zem je kulatá!" ozve se z jednotky. "Kdo to řekl?" "Koperník." odpovídá hlas. "Koperník, pět kroků dopředu!"
Policajti
Jde chlap po ulici, v ruce má činely a každou chvíli udělá 'BŘINK'. Zastaví ho policista a říká: "Pane, zaplatíte pokutu za rušení nočního klidu." "Ne ne, to vy zaplatíte pokutu," říká chlap s úsměvem, "já tu hraju hymnu a vy nestojíte v pozoru."
Policajti
Mladá dívka si přišla stěžovat na policii, že ji v parku zbil jakýsi muž. Ambiciózní policista se rozhodl pro rekonstrukci. Zašel s dívenkou do parku, aby mu vylíčila jak to probíhalo. "Tady mě chytil za ruku." Policista udělal totéž. "Tady políbil." Policista ji políbil. "Tady mě pomiloval." Policista provedl totéž. "A tady mě zmlátil!" "Ale proč, prosím vás?" diví se rameno spravedlnosti. "Protože jsem mu řekla, že mám syfilis."
Policajti
Sedí policajti v restauraci. Přijde číšník a ptá se, co si objednají. "Dvě kávy, prosím," povída jeden. "Tak mě dejte taky dvě!"
Policajti
V cele smrti sedí vězeň a čeká na popravu. Vejde strážný: "Mým úkolem je splnit vaše poslední přání. Vyslovte je!" "A vy ho fakt splníte?" "Splním." "Tak si přeju šampaňské, ročník dva tisíce třicet sedm."
Policajti
Sedí policajt na lavičce a usedavě pláče. Jde okolo babička ptá se ho, proč pláče. "Ztratil se mi služební pes!" "Však on trefí na stanici, uvidíte." "On jo, ale já ne!"
Policajti
Policajt vyndá zápalky z krabičky a zapaluje je samozřejmě opačnou stranou. Přitom je odhažuje a říká si: "špatná, špatná, špatná...", a jedna mu chytne. Sfoukne ji a odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám".
Policajti
Dva chlapi vezou na kole pytel písku. Zastaví je policajt a ptá se: "Co máte v tom pytli?" "Coby? Písek!" Policajt je zkontroluje a odchází. Když je z doslechu, jeden chlápek povídá druhému: "Vidíš? Takhle se kradou kola!"
Policajti
"Policisté mají nejen málo peněz, ale navíc jim chtějí odebrat ještě požitky. To je skutečně hrozné!" komentuje zprávu z novin Pepa. "A o jaké požitky jde?" ptá se jeho manželka. "Občas si pořádně bouchnout pendrekem do obyčejného občana."
Policajti
Probíhal nábor nových, nadějných policajtů. Nejprve ale museli absolvovat vstupní lékařskou prohlídku. Pak šli na rentgen a čekají v čekárně. Za chvíli vyjde ven sestřička a říká: "No nazdar, vás tady je. No nic, budete k nám chodit po čtyřech!" Nato vyskočí malý chlapík, spustí se na všechny čtyři a volá: "Já jdu první, já jsem jejich velitel."
Policajti
"Pane kapitáne, vojína Klempera právě přejel tank!" "Jak je to možné?! Vždyť u našeho útvaru žádný tank nemáme! Co se mu hrome doopravdy stalo?" "Kdybych vám řekl pravdu, tak mi stejně řeknete, že u našeho útvaru nemáme žádný šikan!"
Policajti
Policista vezme svou dívku na rande do kina. Když se film chýlí k závěru, dívka se k němu nakloní a zašeptá: "A teď přijde happyend." Polda zabručí: "Tak to doufám, že si nesedne před nás."
Policajti
Víte, proč při neustálém zdražování dostávají policisté přidáno na platech? . . Protože je to rychlejší, než jim to vysvětlovat.
Policajti
Jaké zvíře je nejrychlejší na světě? . . Motorizovaný policajt.
Policajti
Leží dva policajti na kolejích a smutně se koukají, jak jim právě vlak přejel nohy. Načež jeden říká druhýmu: "Vole, já ti říkal, že to nehoukala sova!"
Policajti
TOPlist