NTJiNzU2Nj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
"Haló, ztratila se mi žena!" "No jo, tak ale volejte policii, ne hasiče!" "A oni ji snad najdou?"
Policajti
Chlap jel na dálnici 150 a uviděl, že za nim jedou policajti. Tak přidal na 180, ale pak to vzdal a zastavil. Přišel k němu policajt a říká: „Helejte se, už toho máme dneska moc, jestli od vás uslyšíme hezkou výmluvu, tak vás pustíme.“ „No“, povídá chlap „mně včera utekla manželka s policajtem a já nejdřív myslel, že mi ji chcete vrátit.“ „Jeďte!“
Policajti
Přijede auto na celnici a do okénka se nahne celník se slovy: "Drogy, cigarety, alkohol?" A cestující na to: "Kávu, prosím!"
Policajti
Policajt a prase byli vysláni v raketoplánu do vesmíru. Každý má vedle sebe obálku s rozkazy kterou smí otevřít až potom, co se nad ní rozsvítí světlo. Najednou se u prasete rozsvítí a prase v mžiku mačká tlačítka v daném pořadí. Policajt sleduje, ale žádné rozkazy nedostává. Prase už plní asi pátý rozkaz, když se u policajta rozsvítí kontrolka. Policajt si pomyslí: "Prase toho dělalo dost, tak copak teprve dostanu já?" S napětím otvírá obálku a čte: "Nakrm prase a prosimtě na nic nesahej."
Policajti
Jde policajt po ulici a povídá si: "Myslím, tedy jsem."... a zmizel.
Policajti
A proč mají policajti stěrač v autě i ze vnitř?... Protože, pokud řídí, tak dělají brrrrrrr (čti tak, jako by si byl(a) malé dítě, které napodobuje auto a přitom prská)
Policajti
Proc maj policajti na aute pruh?... Aby vedeli kde je klika. A proc tam maj ty pruhy dva?... Aby to nemeli tak lehky!
Policajti
Jedou policisté na zájezd patrovým autobusem. Ti dole se vesele baví, když tu si všimnou, že nahoře je nějak podezřelé ticho. Jeden z nich se tam tedy jde podívat, a vidí, že nahoře všichni sedí jak přikovaní, drží se sedadel a vyděšeně zírají před sebe. "Co se děje?" ptá se překvapeně. "Vám dole je hej vy tam máte řidiče!" zní odpověď.
Policajti
Adepta na policejní službu pozval náčelník na ústní pohovor: "Čtení a psaní poměrně zvládáte, práce s pendrekem je taky solidní, a teď ještě jaký máte obecný přehled. Řekněte mi třeba, kdo napsal Psohlavce?" Chlap sedí, přemýšlí, a najednou se ve dveřích objeví další policajt: "Václave, máš telefon, volá ti manželka." "Fajn, vezmu si to, zatím tady od něj zjisti, kdo napsal ty Psohlavce" Po telefonátu se vrátí do kanceláře a vidí adepta valícího se v krvi na podlaze. Druhý policajt nad ním vítězoslavně stojí: "Tak jsem to z něj dostal, šéfe, napsal to on a jeho brácha."
Policajti
Policista stojí na mostě, bere z chodníku jednu kostku za druhou a hází je do Vltavy. Jde kolem druhý a povídá: "Člověče, co blázníš?" Ten první na to:"Ále, přemýšlím, proč ta kostka dole dělá kruhy..."
Policajti
Přijde policajt k bačovi a říká mu: "Bačo, vsaď se o jednu ovci, že vím, kolik přesně jich tu máš." Bača koukne doleva a vidí obrovské stádo ovcí. Koukne napravo a vidí ještě větší stádo ovcí. Tak teda souhlasí a ptá se: "Tak teda kolik?" "768." "Správně. Tak si teda jednu ovci vem." Policajt si jednu vybral a odchází pryč. Bača za ním volá: "Vsaďme se o tu ovci, že uhodnu, jaké máš zaměstnání." Policajt souhlasí. "Jsi policajt." "Jak jsi to uhodl?" "No, nejdřív mi vrať toho čuvače a pak si o tom můžeme popovídat."
Policajti
Chlápek jel takhle domů autem a překročil rychlostní limit. Tedy, to byl právě důvod, proč se za ním rozjelo policejní auto. Pomyslel si, že se svým autem mu určitě dokáže zdrhnout. Dupl na plyn a začala honička. Když už se řítil stoosmdesát, žekl si, že by to nemuselo dopadnout dobře, a zastavil. Policajt přišel k okýnku a povídá: "Chlape, já mám dneska blbej den, jsem šíleně unavenej a nechci nic jinýho, než už se dostat domů do postele. Jestli máte nějakou dobrou výmluvu, tak sem s ní a můžete si jet po svém." Chlápek se na chvíli zamyslel a povídá: "Víte, před měsícem mi utekla žena s policejním důstojníkem. No, a když jsem v zrcátku viděl vaše auto, myslel jsem, že vy jste ten policajt a chcete mi ji vrátit."
Policajti
Pět policajtů stojí přede dveřmi, na nichž je nápis TLAČTE! Otázka: Kolik se jich posere? Odpověď: Jenom tolik, kolik umí číst.
Policajti
Na stanici přijímají nového policistu, náčelník ho informuje: "Tak jsme všechno ověřili, jste přijat. Od zítra nastupujete." "Ale náčelníku, já jsem vám zatajil, že jsem vykastrovanej." "To by nemuselo tolik vadit, jen přijďte zítra od desíti." "Skvělý! Já ale myslel, že děláte od osmi?" "To jo, ale my si tu od osmi do desíti válíme koule a co by jste tu dělal vy?"
Policajti
Policie nedávno zatkla podvodníka, prodávajícího pilulky, co prý zajišťují věčné mládí. Zjistilo se, že jde o známého recidivistu, který byl za ten samý přestupek již trestán v letech 1721, 1845 a 1926.
Policajti
"Kde bych prosím vás vzala řidičák," povídá odchycená žena za volantem, "Váš kolega mi ho vzal před půl rokem."
Policajti
TOPlist