YjIzODU3Zm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Víte, na co zemřel Brežněv? Na zkrat - srostlo mu obočí.
Politické
Proč se v SSSR neloupe slupka a brambor? . . Protože je hlavním jídlem zakázáno plýtvat.
Politické
V době totality dělá novinář rozhovor s manželkou významného politika a představitele KSČ: "Povězte mi, prosím, jak prožíváte běžný pracovní den?" "Ráno vstanu, umeju přirození. Jdu nakoupit, pak umeju přirození. Udělám snídani, umeju přirození. Uvařím oběd, umeju přirození. Po obědě umeju..." "Promiňte, že vám do toho skáču, ale není to přehnaná čistotnost?" "Když on nám to pořád někdo kreslí na dveře..."
Politické
Rádio Jerevan - pobočka Bratislava. Otázka posluchače: "Nenávidím premiéra Mečiara. Co mám dělat?" "Nedělejte nic! Hned jsme u vás!"
Politické
Sedmdesáté roky, Sovětský Svaz. Na poradě se šéfredaktory stranického tisku se Brežněv zamyslí a povídá: "Teda, soudruhové novináři, to vám povím, že ty časová pásma jsou celosvětový problém. To jsem chtěl nedávno probrát s Indirou povstání v Kašmíru, zavolám jí a ona je právě ve vaně. Řeknu vám, trapas. Jindy zase, jdu takhle z obě a říkám si, brnknu Ronaldovi a urovnám s ním ty problémy s raketami. No v USA bylo právě půl páté ráno a Ronald hešte spal. Byl tak nasraný, že z dohody sešlo. Nebo, volám papežovi do Říma, jak se mu daří po tom atentátě... no a ono to bylo hodinu před ním."
Politické
Přijde anděl za prvni dámou statu - Dagmar Havlovou, a nabídne jí, jestli by se nechtěla naučit létat. Dagmar nadšene souhlasí, a tak jdou na Staré zamecké schody. Anděl několikrát ukáže vzlet a pak vyzve Dagmar, aby to taky zkusila. Ta se rozeběhne, začne mávat rukama a rozbije si držku. Běží za Vaškem stěžovat si, jací jsou Ti andělé. Zatím u nebeské brány kárá svatý Petr anděla: Olgo, první vycházka a takový průšvih!
Politické
Proč má český lev dva ocasy? . . No, oni byli původně dva, ale jeden vlezl druhému do zadku.
Politické
Nejlepší politický vtip je ten, na který si ještě po deseti letech vzpomenete a tak se mu smějete, až se za mříže popadáte.
Politické
Dotaz na Rádio Jerevan: "Je pravda, že Hanzelka v Košicích oběsil Husáka?" "Ano, je. Ovšem s malými nepřesnostmi. Nebyl to Hanzelka, ale Zikmund, nebylo to v Košicích, ale v Kostnici, neoběsil, ale upálil a ne Husáka, ale Husa."
Politické
Snaživá žačka vymyslela básničku a recituje: -U nás doma máme tři malinké kočky, trochu vyrostly a do Strany chtějí všechny. Učitelka ji pochválila, později přišli hosté z okresu a děvčátko recituje: -U nás doma máme tři malinké kočky, trochu vyrostly a do Strany chtějí dvě z nich. -Ale vždyť jsi říkala, že máte tři kočky! -Ano, ale jedné z nich se už otevřely oči.
Politické
Krupica byl na slunečném Jadraně, když mu pošta doručila telegram od manželky: - Mám zrýt zahradu a vysadit jahody? Krupica sa zamyslel, potom odtelegrafoval: - V zahradě nic nedělej, mám tam zakopané zlato. Druhý den dostal Krupica další telegram: - V noci nám rozkopali zahradu. Co mám dělat? - Vysaď jahody.
Politické
Paroubek po vyhraných volbách jde za Klausem, jako že mu představí novou vládu. Vyjmenovává jednotlivá ministerstva a k nim hlavy úřadů, až ho Klaus zastaví: "Pane premiére, být Vámi, nerušil bych ministerstvo informatiky, ale raději bych spojil ministerstvo zemědělství s ministerstvem kultury. Bude totiž velkým uměním se nažrat!"
Politické
Po volbách se k nám přijedou podívat Alonzo a Vinnetou. . . Alonzo na velké ceny a Vinnetou na bledé tváře!
Politické
Je pravda, že se bude do Československa dovážet holandský špenát? Ano, protože obsahuje přece jen víc železa než sovětská ruda.
Politické
Jaký je rozdíl mezi socialismem a opiem? Žádný. Oba pocházejí z nezralých makovic.
Politické
Za hluboké totality se potkají dvě sousedky a jedna hlásí: "Hej, budou tady u nás otvírat dva obrovský obchoďáky. Jeden se bude jmenovat SEPTIK a druhej SKLEROTIK." "Jak to?" diví se druhá. "No, v jednom seženeš hovno a v druhém na co si vzpomeneš."
Politické
TOPlist