NGIwNjA5

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Víte, jaká byla poslední Majakovského slova před sebevraždou? . . "Ne! Nee!"
Politické
Grebeníček, Klaus a Paroubek se potkali v pekle před branami, za nimiž (jak dobře vidí) je čeká už jen nějaké strašné mučení. Nechápajíc, stojí zmatení jejich nezáviděníhodným postavením a s děsem v očích čekají, co bude. Náhle se první brána začala s rachotem otevírat. A za nimi stojí snad ta nejošklivější žena, co kdy viděli. Malá a tlustá, bezzubá a vráščitá, s dlouhými mastnými vlasy a navíc se od ní linul příšerný smrad. Prostorem otřásl hromový hlas Satana: "Grebeníčku, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!" A Grebeníček, smeten náhlým větrem, za srdceryvného řevu zmizel za branou. Šokování nezměrnou krutostí, třásli se Klaus a Paroubek jako osiky. A pak, druhá brána rachotíc, začala se otvírat. A tam spatřili ženu ještě odpornější než byla ta první. Vysoká, monstózní, černé vlasy plné larv, bez očí, s krvavými zuby. A hlas Satana zahromil, "Václave Klausi, zhřešils! Jsi proto odsouzen strávit věčný čas v posteli s touto ženštinou!" A Klaus, stejně jako Grebeníček, byl smeten vstříc strašlivým mukám. Paroubek, nyní sám, tváří v tvář poslední bráně. Čas jakoby se zastavil, než kousek po kousku, skřípajíc zhoustlým vzduchem i ona brána pomalu se otevírajíc, chystala se vyjeviti své strašné tajemství... A Paroubek očekávající to nejhorší spatřil... Cindy Crawford! Nevěřil vlastním očím, s rozkoší hleděl na krásné, dokonalé tělo zářící v bikinách. Nemohl tomu uvěřit. A Satan pravil: "Cindy, zhřešilas..."
Politické
Učitelka se ptá dětí ve třetí třídě: "Kdyby jste měli možnost si nechat vytetovat na kteroukoliv část svého těla podobu Brežněva, kam by to bylo? A odůvodněte proč..." Hlásí se Mařenka: "Já bych si ho nechala vytetovat na prsa, narostu já, narostou mně prsa, naroste Brežněv." "Správně," hodnotí učitelka. Hlásí se Jarda: "Já bych si ho nechal vytetovat na biceps, narostu já, narostou svaly, naroste Brežněv." "Správně," říká učitelka. Přihlásí se Pepíček: "Já bych si ho nechal vytetovat na šulínka," učitelka se zarazí. "Pepíčku to musíš řádně odůvodnit, jinak bude zle." Pepíček odpovídá: "To je jednoduché, buď bude viset nebo bude v píči."
Politické
"Která politická strana se ti líbí?" "Ani nevím, já jsem spíše na ženské!"
Politické
Na vesnici za dob hluboké totality mají v kulturáku dávat film "Baba dala vojákovi". Všichni jsou z toho hrozně nadržení, večer se v promítacím sále sejde celá ves, všichni napjati nejen očekáváním... a vtom vejde předseda družstva a řekne: "Stal se odsouzeníhodný omyl, plakáty byly vysázeny s nešťastnou chybou, protože promítat se bude sovětský válečný film 'Balada o vojákovi'."
Politické
Jako dlouho trvá cesta okolo světa? Dvacet tři let. Roku 1945 jsme okupanty vyhnali na západ a roku 1968 přišli z východu.
Politické
Rozdíl mezi zrcadlem a ministry: Zrcadlo řekne pravdu aniž by mluvilo. Ministři naopak mluví aniž by řekli pravdu.
Politické
"Babičko a proč prodáváte ty rajčata, tak lacino?" "Bude tady mítink a možná přijede i slibotechna."
Politické
Po úspěšném přistání amerických astronautů na Měsíci Brežněv svolá své kosmounauty a prohlásí: "Soudruzi, řekněme si to otevřeně: "Američané nás předběhli. Ale mi jim to nedarujem! Poletíme na Slunce!" Jeden kosmonaut se odváží zeptat: "Ale soudruhu generální tajemníku, na Slunci je taková teplota, že tam naše loď shoří ještě před přistáním." Brežněv na to: "I s tím jsem počítal - poletíte v noci!"
Politické
Několik zajímavých skutečností o socialistické společnosti viděné očima afrického stážisty: Všichni mít práci Přestože všichni mít praci, nikdo nepracovat Přestože nikdo nepracovat, plán plnit na 100% Přestože plán plnit na 100%, nikde nic nebýt Přestože nikde nic nebýt, všichni všechno mít Přestože všichni všechno mít, každý krást Přestože každý krást, nikde nic nechybět."
Politické
Dva Češi v roce 1944 odsouzeni za šeptanou propagandu ke smrti zastřelením. Na poslední chvíli je rozsudek změněn na šibenici. Už se smyčkou na krku se jeden obrátí k druhému: "Neříkal jsem ti že jim už dochází munice?"
Politické
Jak dlouho trvá cesta okolo světa? . . 23 let. V roce 1945 sme okupanty vyhnali zpět na západ a v roce 1968 přišli z východu.
Politické
Pride necakane Meciar domov a zena mu hovori: "Paneboze! Uz si doma!" A Meciar na to: "Doma mi kludne hovor Vladko!"
Politické
Vlado Meciar pravi: Som slysel, ze v Cechach ma vyjit nova bankovka. Na jednej strane ma byt Vasek s Dasou v posteli a na te druhe Klaus s korunou v prdeli.
Politické
Dotaz na mezinárodní redakci Rádia Jerevan: Je pravda, že se během letních měsíců očekává výrazný hospodářský růst v České republice? Ano, je to velmi pravděpodobné, protože tam budou vládní i parlamentní prázdniny.
Politické
Po neúspěšném referendu obsadila vojska NATO Bratislavu a začala hledat Mečiara, Slotu a Luptáka. Lupták a Slota už neměli síly utíkat a tak se schovali do kontajneru na odpadky. Mečiara chytili a když ho vedli okolo kontajnera, Mečiar na popelnici zabouchal a volá: "Chlapi, vylezte, někdo Vás udal."
Politické
TOPlist