NzY4ZDU0

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
"Koho budeš volit?" "Komunisty." "No to je jasný, ale ve který straně?"
Politické
V letadle se baví dva oblíbení politici o těžké finanční situaci nás dole. Sobotka říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať aspoň 10 lidí má radost!" Gross na to: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!" Pilot se na ně otočí a povídá: "Já otevřu dveře a vyhodim vas oba, ať mají radost všichni
Politické
Víte, co pronesl syn prezidenta Slovenské republiky Michal Kováč jr. na otázku, jak vidí politickou situaci na Slovensku? "Jsem unesen!"
Politické
Jak poznáte, že politik lže? . . Pohybuje rty.
Politické
Jaký materiál byl použit při rekonstrukci prezidentského paláce? . . Mikrobeton - 50% beton, 50% mikrofony.
Politické
Prezidenti Bush a Putin vedou akademickou debatu o tom, jak jsou k nim jejich národy loajální. Dohodnou se, že provedou test. Bush povídá svému tajemníkovi: "Pane tajemníku, vyskočil byste pro mě z okna tohoto mrakodrapu, prosím?" Tajemník povídá: "Pochopte pane prezidente, mám ženu, děti - to nejde..." Pak se dostane ke slovu Putin. Zařve jenom "Boris! Okno!" A Boris už se řítí k oknu připraven k výskoku. Bush ho zarazí a povídá "Klid Borisi, to byl jenom takovej testík, nikam neskákej, ale řekni mi - ty by si fakt hópnul?" A Boris na to: "Pochopte pane prezidente - mám ženu, děti..."
Politické
Co bychom měli, kdyby neexistovala RVHP? V principu všechno.
Politické
Poradce prezidenta Spojených Států zatelefonuje do Kremlu a ptá se na výši průměrného platu sovětského občana. Asi pět minut nikdo neodpovídá, ze sluchátka je slyšet jen šramot a nesrozumitelné, vzrušené šeptání. Potom se ozve zoufalý hlas: "A vy zase diskriminujete černochy!"
Politické
Potká myš bílou myšku a ptá se: "Ty jsi laboratorní, viď?" "Houby, já jsem lední medvěd po reformě sociální demokracie."
Politické
Paní Uljanovová, pusťte Voloďu ven! Ne! Paní Ujanovová, buďte tak hodná, pusťte ho ven! Ne, ani omylem. Zase se někde opijete a budete střílet z Aurory jak posledně!
Politické
Bouchání na dveře. Zevnitř se ozve hlas: "Kdo tam?" "STB." "A co chcete?" "Popovídat si." "A kolik vás je?" "Dva." "Tak si popovídejte."
Politické
Paní Kennedyová povídá svému manželovi "Snad tě nezabije jeden výlet do Dallasu?"
Politické
Vraci se Volodja v 68 po okupaci Ceskoslovenska A doma vypravi ve sve male dedince nekde pod Moskvou ze se to v tom ceskoslovensku maji dobre tak, ze tam maji i hajzly zlate... v te dedine mu nikdo neveri a tak za 20 let, kdyz uz rusove mohou vycestovat, opatri si cela rodina pasy a jedou do Cech. V praze vylezou z vlaku a Volodja je vede az do nejakeho zizkovskeho cinzaku, do druheh patra a u jednech dveri zazvoni. chvili se nic nedeje, ale za chvili je slyset z poza dveri strasny vykrik: - Stary, dej si pozor! Je tu zas ten rus, co se ti v 68-tom vysral do heligonu...
Politické
Slyšeli jste o tom politikovi, který šlápl do kravince a děsně se polekal, že se rozpouští?
Politické
Vlado Meciar pravi: Som slysel, ze v Cechach ma vyjit nova bankovka. Na jednej strane ma byt Vasek s Dasou v posteli a na te druhe Klaus s korunou v prdeli.
Politické
Prezident Havel je žhavý kandidát na Nobelovu cenu. Oprávněně, neboť většina představ a předsevzetí, s kterými vstupoval do vysoké politiky, dokonale vybouchla. Proto by bylo stylové, kdyby tuto cenu, švédského vynálezce dynamitu, obdržel.
Politické
TOPlist