MzA5YjY0ZD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
"Dneska jsem utahaný jako vůl," stěžuje si poslanec večer manželce, "nově nastupující ministr měl čtyřhodinový nástupní projev." "A o čem?" "To nám neřekl."
Politické
V sovětské armádě si při nástupu jeden voják kýchnul. "Kto kychnul?" ptá se velitel. Nikdo se nepřihlásí, proto velitel vydá rozkaz: "Pěrvyj rjad šagom v šag pastreljáť!" Ozve se střelba a první řada padne. "Kto kychnůl?" ptá se znovu velitel. Opět se nikdo nepřihlásí, proto velitel vydá rozkaz: "Vtarój rjad šagom v šag pastreljáť!" Padne druhá řada. "Któ kychnůl?" Po té hrůze to jeden z vojáků nevydrží a přizná se: "Ja!" Velitel odpoví: "Na zdaróvje!"
Politické
Jde Husák do pekla. U vstupní brány na něj čeká čert a ptá se ho: "Tak, soudruhu Husáku, kam chcete jít? Do komunistického pekla nebo do kapitalistického?" A Husák se zeptá: "Jaký je v tom rozdíl?" "No, v tom komunistickým si celej den užíváte, máte tam pití, jídlo, holky, všechno, co si přejete a večer přijdou čerti, vemou kladivo, hřebíkama vás přitlučou na prkno a přejedou Vás parním válcem." "A v tom kapitalistickým?" "No, tam si celej den užíváte, máte tam pití, jídlo, holky, všechno, co si přejete a večer přijdou čerti, vemou kladivo, hřebíkama vás přitlučou na prkno a přejedou Vás parním válcem." Husák se zamyslí, pak říká: "No, ale vždyť je to vlastně to samý. Tak jakej je v tom rozdíl?" A čert na to: "No, Husáku, že jseš to ty, tak ti poradím. Běž do toho komunistickýho. Tam jednou nemaj kladivo, jindy hřebíky, někdy jim nepřivezou prkno, někdy maj rozbitej válec - co jsem tady, ještě tam neválcovali."
Politické
Malý chlapec hrozně moc chtěl sto dolarů, modlil se usilovně dva týdny a nic. Tak se rozhodl, že napíše dopis Bohovi. Když na poště třídili poštu, rozhodli se dopis s adresou Bůh, USA poslat prezidentu Clintonovi. Prezident jej přečetl a byl tak dojat, že nařídil, aby chlapcovi poslali pětidolarovku, že to pro něj bude hodně peněz. Chlapec byl opravdu potěšen a tak napsal děkovný dopis: "Milý Bože, děkuji ti za poslání peněz. Ale všiml jsem si, že z nějakého důvodu jsi to posílal přes Washington a ti troubové to jako obvykle nechutně zdanili."
Politické
Víte, proč nikdo nechce na Slovensku hrát volejbal? No, nikdo nechce být smečiar.
Politické
Baví se prezident s šáhem. "Mám dvacet žen a teď jsem se dozvěděl, že jedna z nich má AIDS a já nevím, která," povídá šáh. "To znám. Já mám dvacet právníků, jeden z nich má pravdu a také nevím, který to je."
Politické
Paní učitelka se ptá žáků ve třídě: "Děti, kam by ste si nechali vytetovat Václava Klause?" Přihlásí se Mařenka: "Já na prsa, až vyrostou, tak zesílí." Jeden klučina praví: "Já na biceps, až vyrostu, tak zesílí." Přihlásí se Pepíček a povídá: "Já na pinďoura, buď ať visí, anebo jde do píče."
Politické
"Pane, kde je tady ministerstvo spravedlnosti?" "Ministerstvo spravedlnosti je tam na konci ulice, ale spravedlnost tam není!"
Politické
Soudruh předseda si předvol Deža na národní výbor: - Dežo, přiznaj se! Ty si pálil! Dežo nesouhlasně zavrtí hlavou: - Nepálil. Soudruh předseda se však nedá a pokračuje: - Ale přístroj máš! Dežo provinile sklopí oči: - No, mám. Soudruh předseda celý rozradostněný: - No tak vidíš, zaplaťíš pokutu 500 korun! Dežo se zamyslí a po chvíli na stůl položí dvě pětistovky. Soudruh předseda se diví: - A těch dalších 500 korun je za co? - Za znásilnění. Soudruhovi předsedovi se hrůzou zježí zbývající vlasy: - Proboha, Dežo, koho si znásilnil? - Nikoho. Ale přístroj mám!
Politické
Můžete definovat kdo je komunista a kdo antikomunista? Jistě. Komunista je ten, kdo četl díla Marxe a Lenina. Antikomunista je ten, kdo jim porozuměl.
Politické
Jak dlouho trvá cesta okolo světa? . . 23 let. V roce 1945 sme okupanty vyhnali zpět na západ a v roce 1968 přišli z východu.
Politické
Je pravda, že sovětská branná moc je rozdělena na dvě složky? Ano, jedná se o složku bojovou a složku válečnou. Bojová složka je na sovětsko-čínských hranicích a bojí se, zatímco válečná je u nás a válí se.
Politické
Jednou se dostaví Majkl Gorbačov na Rudém náměstí k hrobu neznámého vojína. Zrovna, když pokládá na hrob věnce, ozve se strašná rána jdoucí odněkud z Ukrajiny (později se ukáže, že to byl Černobyl). Rána byla tak veliká, že to probudilo i neznámého vojína, který se tak nadzvedává z rakve. Majkl neví, co tak najednou říct, a tak prohodí: "To byla šlupka, co?" A vojín odvětí: "Was ist das 'Šlupka'?"
Politické
Jaký je rozdíl mezi Bohem a Paroubkem? . . Bůh si o sobě nemyslí, že je Paroubek.
Politické
Jak se řekne "přestavba" japonsky? . . Šibetijakeši.
Politické
Kdysi jsme bojovali o lepší zítřek, dnes bojujeme mezi sebou o přežití.
Politické
TOPlist