YWFkMDk5M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Říká předseda parlamentu Vlček poslancům: "Já se vám všem divím. Takový krásný návrh a vy ho hned schválíte! Vždyť jsme se o něm mohli alespoň půl roku hádat!"
Politické
Paní učitelka se ptá žáků ve třídě:"Děti, kam by ste si nechali vytetovat premiéra Václava Klause?" Přihlásí se Mánička."Já na prsa, až vyrostou, tak zesílí." Jeden klučina praví:"Já na biceps, až vyrostu, tak zesílí." Přihlásí se Pepíček a povídá:"Já na pinďoura, buď ať visí, anebo jde do pí...
Politické
Volá bača na druhý kopec: "Ty, Jano, víš co je nového? Brežněv zemřel!" "Cože?" "Brežněv zemřel!" "Co jsi říkal?" "Brežněv zemřel, jsi hluchý?" "Ale ne, nejsem hluchý, ale pěkně se to poslouchá!"
Politické
Proč nemůže být prdel v KSČ? 1) Je vnitřně rozvrácená 2) Má dvě tváře 3) Na všechno sere 4) Do styku se stranickým tiskem přichází jen pod nátlakem pravice
Politické
Príde Vlado Mečiar domov, krváca, je samá modrina, proste dostal niekde asi poriadnu nakladačku. Žena mu otvorí dvere a zhrozene sa pýta. "PANEBOŽE, čo sa ti stalo?" Mečiar: "Doma mi môžeš hovoriť VLADO!"
Politické
Paroubek se přijel podívat na CzechTek 2006 a už ho nikdy nenašli.
Politické
Stenografický záznam posledního jednání české vlády před listopadovou demisí: Klaus: "Potřebujeme najít razantní způsob, jak se dostat ze současné ekonomické krize. Má někdo nějaký návrh?" Vodička: "Vyhlásíme válku Spojeným státům, během jednoho dne nás porazí a vyhlásí druhý Marshallův plán pro obnovu dobytého území." Klaus: "No jo... ale co když vyhrajeme?"
Politické
Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.
Politické
Rozhovor v parlamentu: Miloš: "Václave, víš jakej je rozdíl mezi traktorem?" Václav: "A čím?" Miloš: "Asi dva metry..."
Politické
Proč musel Jakeš vyjít ze šesté třídy?....... Protože musel na vojnu.
Politické
"Za denního světla bylo ukradeno auto s prasaty." "No tohle, už se kradou i vládní vozidla!"
Politické
Stojí pán na Karlově mostě a močí do vody. Přijde k němu městský policajt a povídá: "Co to tady děláte... a co to máte v ruce?" "Paroubka," odpoví čůrající. "Nelžete," praví strážník, "vždyť je to vocas!"
Politické
Svatý Václav se žene v čele blanických rytířů ku Praze a zastaví ho Špidla, Škromach, Svoboda a Součková s Grossem. Všichni se najednou ptají: "Kam jedeš svatý Václave s tím ozbrojeným doprovodem?" Svatý Václav se podívá na politiky a říká: "Copak neznáte pověst o tom, že až bude českému národu nejhůře, tak mu přijedu s blanickými rytíři na pomoc?" Politici nepřemýšlí a Špidla říká Svatému Václavovi: "Tady máš usnesení sjezdu ČSSD a Svoboda ti předá koncept naší reformy veřejných financí." Svatý Václav oba obsáhlé dokumenty přečte, dá povel blanickým rytířům, aby obrátili koně a říká: "Kluci, jedem domů, českému národu bude ještě hůř!"
Politické
Při okružní jízdě Prahou vysvětluje průvodce zahraničním turistům: "Ta budova vpravo od autobusu, je budova parlamentu." "Hmm, a kolik lidí tam pracuje?" "Asi tak jeden z deseti."
Politické
Po osmačtyřicátém americká CIA vyslala do Československa agenta s cílem rozvrátit naše národní hospodářství. Po nějakém čase agent odeslal kódovanou depeši: "Moje práce je zcela zbytečná. Maji tu na to speciální organizaci se zkratkou KSČ."
Politické
Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Ilíči, neblázni to si po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin: Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Ilíči, svlíknout se to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty si snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí ji pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.
Politické
TOPlist