MDgxO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
"Jak jste mohl okrást vlastní rodiče, co vaše svědomí?" "Víte, pane soudce, to chce pevnou vůli a dokážete hodně."
Právníci
Linux VirusScan: Nalezen virus "MS. Windows.98b": Odstranit? (A, N)
Právníci
Nejoblíbenější mp3 Billa Gatese? . . "Tak kopni do té bedny, ať panstvo nečeká..."
Právníci
Dva právníci se vydali na dovolenou do africké buše. Jednou si dali dvacet pod velkým stromem. Byli probuzeni zařváním velkého lva, který si je se zjevným zájmem prohlížel. Bylo jasné, že k puškám v autě nemají šanci to stihnout. Jeden z nich se najednou začal zouvat. Druhý se ptá, proč, a první odpovídá: "No, bez nich dokážu běhat rychleji." "Není to jedno? Ať budeš jak chceš rychlý, nikdy neutečeš lvovi." "Nemusím být rychlejší, než lev. Stačí být rychlejší, než ty."
Právníci
Přichází klient k advokátovi a dlouze, obšírně a hlavně nejasně mu začíná vysvětlovat, o co mu jde. Konečně dojde i zkušenému advokátovi trpělivost a přeruší ho se slovy: „Člověče, řekněte mi to krátce a jasně, na mně je pak, abych to zamotal sám!"
Právníci
Může být čtení ve vaně považováno za multitasking?
Právníci
Jednou přišli za jedním soudcem, aby také přispěl deseti dolary na pohřeb místního právníka. Soudce vytáhl stovku a povídá: "Tu máte, pohřběte jich deset."
Právníci
Když se zaváděla nová technologie Plug&Play, tak se vyskytla tisková chyba - správně má být Plug&Pray.
Právníci
Kdyby se topil právník a komunista a vy jste mohli zachránit jen jednoho... Šli byste na oběd nebo byste si přečetli noviny?
Právníci
"Kdo je počítačový maniak?" "Ten, kdo se v noci cestou na záchod nejprve podívá, zda mu nepřišel e-mail. A cestou ze záchodu do postele se podívá ješte jednou."
Právníci
Víte, proč nemůže zkrachovat výroba CDček? . . Protože na nich vydává PowerSoft svoje bugfixy!
Právníci
Právník informuje klienta, který má svědčit na svoji obhajobu: "Musíte přísahat, že řeknete pravdu a nic než pravdu. Rozumíte mi?" "Ano." "Víte, co se stane, když neřeknete pravdu?" "Mám pocit, že to vyhrajeme."
Právníci
Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - jebačka jak svině!" "Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu." "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - soulož! Jdu blíž a co vidím - jebačka jak svině!"
Právníci
"Odsuzuji vás pro pytláctví do vězení na čtyři neděle," vynesl soudce rozsudek. "Děkuji za pochopení," povídá obžalovaný, "já bych stejně neměl ve všední den čas."
Právníci
Odchází programátor o sedmé večer z firmy a šéf se ho ptá: "Co je? Bereš si půl dne dovolenou?" "Ne, odcházím na oběd..."
Právníci
Klient: "Stále mi to ukazuje, že mám špatné jméno uživatele nebo heslo." Hotline: "Zavřete prosím okno, pane." Klient: "No to je dobrej nápad, venku je docela velký hluk."
Právníci
TOPlist