ZjA3ZD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Přišel Ďábel k právníkovi do kanceláře a povídá mu: "Zařídím, aby Tvůj plat byl 10x vyšší, abys měl ty nejlepší klienty, budeš mít 5 měsíců dovolené, všechny případy vyhraješ, lidé Tě budou mít rádi a dožiješ se 100 let. Jediné, co za to chci, je duše tvé ženy, tvých dětí a dětí tvých dětí. Ty budou už navěky odsouzeny k pekelným rukám." Právník se chvíli zamyslí a pak se podezřívavě zeptá: "A kde že to má nějaký zádrhel?"
Právníci
Jaký je rozdíl mezi dobrým advokátem a vynikajícím advokátem? . . Dobrý advokát zná paragrafy a vynikající advokát zná soudce.
Právníci
Kolik je 2 2? . . Inženýr: "Je to přesně 4,0000000" Ekonom: "Je to něco mezi třemi a pěti, ale nejsem si úplně jist". Právník: "Kolik si přejete, aby to bylo?"
Právníci
"Tak prozradíte nám jméno svého komplice?" ptá se soudce obžalovaného. "Ne, přece neprásknu vlastního bráchu!"
Právníci
Opravdoví programátoři píší program takto: COPY CON PROGRAM. EXE
Právníci
Mladý právník byl zrovna na cestě k soudu k projednání jednoho složitého případu, když tu se náhle ocitl před nebeskou branou. Svatý Petr jej uváděl dovnitř a právník protestoval proti své předčasné a náhlé smrti: "Jsem příliš mladý, než abych zemřel. Je mi teprve 35!" Svatý Petr souhlasil, že 35 je přeci jen docela málo na vstup do nebeského království, a přislíbil, že se na jeho případ podívá. Vrátil se za hodinu a říká právníkovi: "Synu, obávám se, že chyba je někde u vás. Ověřili jsme váš věk na základě hodin fakturovaných vámi vašim klientům, a zjistili jsme, že je vám nejméně 108 let."
Právníci
Programátor si vyjel s přáteli do lesa na houby. Jeden z houbařů po čase bloudění povídá: "Hele, asi jsme zabloudili... Nevíte, jak se dostaneme z lesa?" A programátor na to: "Escape!"
Právníci
Proč právníci neumí obsluhovat video? . . Protože návod je napsaný jasně a srozumitelně.
Právníci
VVyyppnněěttee ssii dduupplleexx!
Právníci
Přijde chlápek do baru, na rameni má dvaceticenťákovýho, kňučícího mužíčka na rameni. Objedná si panáka, dostane ho, a ten mrňous mu sleze z ramene a třetinu vypije. Pak mu sežere třetinu sendviče a upije z dalších dvou panáků, když už to barman nevydrží a povídá: "Promiňte, pane, já se většinou nezajímám o soukromé věci hostů, ale mohl byste mi říct, co je tohleto zač?" "No, jednou jsem takhle na pláži našel láhev, odzátkoval jsem ji a z ní vylétl džin, že prý mi splní jedno přání. No, tak já jsem chtěl dvaceticentimetrovýho čůráka, no a ten džin mi zmenšil mýho právníka!"
Právníci
"Pijete ve službě?" "Ve službě nepiji, leda když přijdu do práce opilý."
Právníci
Chlápek je před soudem obviněn z krádeží. Jeho právník se zahajuje obhajobu: "Proti obvinění může muj klient doložit několik účtenek. Zaprvé k high-speed modemu..." "Co to je?" ptá se soudce. "To je zařízení, které umožňuje komunikaci mezi počítači na dlouhé vzdálenosti." "To jsou věci, co si dneska technika vymýšlí," komentuje soudce. "Zadruhé, Vaše Ctihodnosti, má můj klient účtenku na 8xSpeed CD-ROM." "8x co?" "Vaše ctohodnosti, to je zařízení, které umožní na malou destičku uložit milióny informací." "Ta moderní technologie je ohromující." "Za třetí může můj klient doložit účtenku na super deluxe nafukovací pannu, ať už to je cokoliv." "Super deluxe, to je ta s pravými vlasy," doplní soudce.
Právníci
Dva tygři jdou za sebou po pěšině v džungli. Ten zadní se najednou ztratí. Chvilku na to cítí ten první něco teplého, jak se ho dotkne na zadku. Říká si, co že to jen mohlo být, ale nechce kvůli tomu vyvolávat nějaké hádky. Za chvíli to ucítí ještě jednou zřetelně, tak už se zeptá toho druhého: "Hele, zdálo se mi to, nebo's mi teď dvakrát olíznul prdel?" "Promiň, moc se omlouvám, ale sežral jsem před chvilkou jednoho právníka a chtěl jsem se nějak zbavit té pachuti v ústech."
Právníci
#define OTÁZKA ((být) ||!(být)) // Shakespeare
Právníci
"Obžalovaný, poznáváte ten nůž?" "Samozřejmě, když mi ho už měsíc ukazujete."
Právníci
Co je výjimečně na Windows? . . Mrznou i v létě.
Právníci
TOPlist