MjZhYT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Oficiální vyhlášení firmy Microsoft: Kvůli drobným technickým problémům se termín vydání nového operačního systému Windows 2000 odsouvá na první kvartál roku 1901.
Právníci
"Nám včera přivezli počítač a dostali jsme k tomu takový černý destičky. Co je to?" "To jsou diskety."
Právníci
Říká soudce známému recividistovi, kterého soudí už asi po sedmé: "Vy se nechcete ani trochu polepšit!" "Pro vás, pane soudce, abych vám udělal radost, slibuji, že budu o něco méně krást!"
Právníci
Ptá se jeden chlápek druhého: "Hardwarově nezávislý znamená, že neběží na žádném počítači?"
Právníci
Od příštího týdne budete zadávat heslo v morseovce.
Právníci
Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14. listopadu na 20. března."
Právníci
Česká vláda chystá výrobu nového počítače s označením Gross 1. Bude mít 5,25" hard disk a žádnou paměť...
Právníci
Ptá se starý vězeň nového: "Dostal jsi hodně?" "Dvanáct let." "Za co?" "Za slepice." "Za slepice a dvanáct let?" "Ano, potvory hrabaly, hrabaly, až vyhrabaly tchýni!"
Právníci
Soudce se táže svědka: "Dobrá, jak chcete dokázat, že obžalovaný byl v silně podnapilém stavu?" "Vážený pane soudce. Tady obžalovaný silně třásl pouliční lampou a pak pod ní sbíral spadaná jablka!"
Právníci
Linux is like wigwam: no gates, no Windows and Apache inside.
Právníci
Programátor jde po cestě a najednou k němu přiskáče žába a říká: "Já jsem zakletá princezna a když mě políbíš, budu celý týden jen tvoje." Programátor pokrčí rameny, sebere ji ze země, strčí si ji do kapsy a pokračuje v cestě. Za několik minut později říká žába: "OK, OK, když mě políbíš, budu tvoje celý měsíc a zažiješ ten nejlepší sex, o kterým se ti ani nesnilo." Programátor furt nic. Žába už neví co by, tak zkouší: "Polib mě, proměň mě zpátky v princeznu, a budu tvoje celej rok!" Programátor se jen usměje a jde dál. Žába je úplně zoufalá. "Co je to s tebou? Mohl jsi mít sex s nádhernou princeznou a ty nic? Nechceš mě políbit, protože jsem žába?" "Ale ne," odpovídá, "já jsem programátor, já nemám na sex vůbec čas, ale mluvící žába je fakt skvělej kousek!"
Právníci
Určití programátoři jsou schopni psát FORTRAN v jakémkoliv jazyce.
Právníci
Firma pořádá maškarní ples. Moderátor: "... a právě přichází pan ředitel v masce lva." "... a obchodní zástupce v masce slona" "... a účetní v masce princezny" "... a správce sítě v masce 255.255.255.0"
Právníci
Víte, kdy mají Windows XP nejlepší akceleraci? . . Když se ocitnou za oknem při 9,81 m/s.
Právníci
"Tati, jak jsem se dostal na svět?" "No, dobře, synu můj... jednou jsme tento rozhovor i tak museli vést..." Poznal jsem mamku v chatovací místnosti. Nejdřív, jsme se s mamkou potkali v "cyber café" a na záchodě si mamka downloadovala pár dat z mého "memory stick"-u. Když jsem dokončil uploadování, spozoroval jsem, že jsme předtím neinstalovali žádný firewall. Bohužel už bylo pozdě na stlačení "CANCEL" nebo "ESC" a okno "Chcete nyní uploadovat?" hsme odstranili hned na začátku v "Možnostech" pod "Nastavením". Mamčin virus scanner už dávno nebyl "updatovaný" a s mým "blaster-worm"-em si neporadil. Stlačili jsme tlačítko "ENTER" a mamka dostala zprávu "Odhadovaný čas stahování: 9 měsíců..."
Právníci
Chlápek je před soudem obviněn z krádeží. Jeho právník se zahajuje obhajobu: "Proti obvinění může muj klient doložit několik účtenek. Zaprvé k high-speed modemu..." "Co to je?" ptá se soudce. "To je zařízení, které umožňuje komunikaci mezi počítači na dlouhé vzdálenosti." "To jsou věci, co si dneska technika vymýšlí," komentuje soudce. "Zadruhé, Vaše Ctihodnosti, má můj klient účtenku na 8xSpeed CD-ROM." "8x co?" "Vaše ctohodnosti, to je zařízení, které umožní na malou destičku uložit milióny informací." "Ta moderní technologie je ohromující." "Za třetí může můj klient doložit účtenku na super deluxe nafukovací pannu, ať už to je cokoliv." "Super deluxe, to je ta s pravými vlasy," doplní soudce.
Právníci
TOPlist