NGQwMmU

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Ineťák přišel k volbám. Dostal voličské lístky. Dlouho je obracel v rukách, potom se vrátil ke stolku: "Prosím vás a kde se tu má klikat?"
Právníci
C:\grafika\gif\nemravne\sproste\nechutne\ohooo!
Právníci
Co má společného právník a ropucha? Oba mají velkou hlavu, která je tvořena z větší části ústy.
Právníci
Víte, jak se bude jmenovat Bill Gates, až získá šlechtický titul? . . Hrabě deBill Gates!
Právníci
Právníci se vůbec nemusí obávat hrozící automatizace. Nikdo vám přece dnes nebude stavět robota, který by nic nedělal.
Právníci
Všichni mi říkali, že kocour se jako heslo pro root nehodi a tak už jsem si zvykl na můj qzb!7kw_2et!
Právníci
Před porotu se dostal nezdárný syn jednoho bohatého otce. Tatínek vyhledal velice šikovného advokáta a řekl mu: "Když zařídíte, aby kluk dostal jenom dva roky, dám vám 80 000 korun." Stalo se a tatík pochválil právníka: "Zařídil jste to výborně." Pan doktor dodal: "A víte, co to dalo námahy? Vždyť oni mi ho chtěli osvobodit!"
Právníci
Právník měl u soudu složitý obchodní případ. Jeho klient byl zrovna obchodně mimo město, když se soud sešel k vynesení rozsudku, který zněl ve prospěch tohoto klienta. Právník mu proto posílá telegram: "Spravedlnost trimufovala." Načež klient okamžitě telegramuje zpátky: "Ihned podejte odvolání!"
Právníci
Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Co je u člověka schizofrenie, to je na počítači multitasking.
Právníci
Vaše myš se pohnula. Windows NT je nyní nutno restartovat, aby se změna projevila. Mohu restartovat? Ano
Právníci
Proč jsou právníci jako jaderné zbraně? Když má jedna strana jednoho, druhá si musí taky jednoho sehnat. Jak ho jednou v kampani vypustíte, je hrozně těžké ho odvolat zpět. Když přistane, všechno navždy zlikviduje.
Právníci
Soudce u rozvodového řízení: "Tak vy jste hodila po manželovi tři talíře. Proč?" "Protože jsem se tím prvním ani druhým nestrefila."
Právníci
Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu. Zavolá na něj: "Haló, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podívá na chlápka v balónu a odpoví: "V balónu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vím, ale tak mne napadá - vy musíte být z IT!." "Jak jste na to přišel?," zvědavě se ptá turista. "To je jednoduché," říká chlápek. "Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno." "Jak vás tak poslouchám, vy musíte být z obchodního!" říká turista. "A jak jste na to přišel vy?" ptá se obchodník. "To je také úplně jednoduché," říká turista, "vy jste v prdeli a můžu za to já."
Právníci
„Svědkyně, jste vdaná?“ Svědkyně vzdychla. Soudce napsal: svobodná „Svědku, jste ženatý?“ Svědek vzdychnul. Soudce napsal: ženatý
Právníci
Výstava nejmodernější americké výpočetní techniky v Brně: Prodavač hrdě vysvětluje: "Toto je nejmodernější model amerického počítače. Dokáže porozumět hovorové lidské řeči. Splní jakékoli přání, které vyslovíte." "Smím to vyzkoušet?" ptá se přihlížející návštěvník. "Samozřejmě pane. Přistupte blíž a mluvte." "Formát cé, dvojtečka enter.
Právníci
Linux is like wigwam: no gates, no Windows and Apache inside.
Právníci
TOPlist