OThhMTdk

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
V jedné firmě uspořádali fotbalové utkání mezi dvěma odděleními - marketingem a informatikou. Počítačoví experti chlapíky z marketingu jasně vyklepli. Následující informace, připíchnutá na podnikové nástěnce, ukazuje, jak si na sebe marketingové oddělení vydělává: "Oddělení marketingu s potěšením oznamuje, že letošní fotbalovou sezónu zakončilo na pěkném druhém místě, když prohrálo jen jedno jediné utkání. Oddělení informatiky se naproti tomu sezóna příliš nevyvedla, když dokázali zvítězit pouze v jediném zápase."
Právníci
Baví se dva programátoři: "Jaktože jsi nebyl včera na ICQ?" "Protože babička měla narozeniny." "Jo, a kolikátý?" "64" "Ty vole, kulatiny!"
Právníci
Dva partneři v právnické firmě byli spolu na obědě, když najednou se jeden zvedne a povídá: "Musím se vrátit do kanceláře, zapomněl jsem zamknout sejf!" "A čeho se bojíš? Jsme oba tady!"
Právníci
Zkušený právník prohraje spor s obžalovaným z loupeže. Jeho klient se k němu otočí a říká: "A co teď?" "Ty, synu, půjdeš teď do vězení, a já jdu na oběd."
Právníci
Jak poznáme, že se blíží konec světa? . . Na nebi se objeví nápis: "Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena."
Právníci
SENILITA. COM nalezena. Nemám dostatek paměti!
Právníci
Přichází klient k advokátovi a dlouze, obšírně a hlavně nejasně mu začíná vysvětlovat, o co mu jde. Konečně dojde i zkušenému advokátovi trpělivost a přeruší ho se slovy: „Člověče, řekněte mi to krátce a jasně, na mně je pak, abych to zamotal sám!"
Právníci
Soudce k obžalovanému: "Chcete uvést nějaké polehčující okolnosti?" "Ano, chtěl bych říct, že už jsem byl třikrát trestaný a vůbec to nepomohlo!"
Právníci
Co získáte, když zkřížíte právníka a opilé prase? Nic. Jsou věci, které ani opilé prase neudělá.
Právníci
Když se vám neukáže obraz na monitoru, použijte prachovku. A když ani to nepomůže, zapněte i počítač.
Právníci
Nejsou soubory uvedeny do rozpaků, když jsou rozzipovány?
Právníci
while (! asleep()) $sheep++; Komentář: Když programátor nemůže spát...
Právníci
V soudním procesu provádí vrahův obhájce křížový výslech patologa: "Než jste podepsal úmrtní list, zkontroloval jste puls?" "Ne." "Poslechl jste si, zda mu tluče srdce?" "Ne." "Provedl jste zkoušku dechu?" "Ne." "Takže, když jste podepsal úmrtní list, nebyl jste si jistý, zda je ten člověk mrtvý, že?" "No, řeknu to takhle: Mozek toho chlapa jsem měl v piksle na stole. Ale je možné, že běhá někde venku a věnuje se právu."
Právníci
Chlápek letí v balónu a najednou zjistí, že začíná klesat, nepůjde to zastavit a neví, kde je. Tak se rozhlíží kolem a pod sebou uvidí nějakého turistu. Zavolá na něj: "Haló, pane, nevíte, kde jsem?" Turista se podívá na chlápka v balónu a odpoví: "V balónu!" Chlápek trochu naštvaně odpovídá: "To vím, ale tak mne napadá - vy musíte být z IT!." "Jak jste na to přišel?," zvědavě se ptá turista. "To je jednoduché," říká chlápek. "Vaše odpověď je zcela přesná a je mi úplně na hovno." "Jak vás tak poslouchám, vy musíte být z obchodního!" říká turista. "A jak jste na to přišel vy?" ptá se obchodník. "To je také úplně jednoduché," říká turista, "vy jste v prdeli a můžu za to já."
Právníci
Lékař mluví s advokátem: "Vaši klienti, pane, určitě nejsou andělé. Advokát mu odpoví: "Ano, to je pravda, ale vaši mají velikou možnost se jimi brzo stát!"
Právníci
Jak jezdí normální člověk výtahem do dvanáctého patra? No přece zmáčkne 12. A jak jezdí do dvanáctky informatik? Zmáčkne 1, pak 2 a zuřivě hledá enter.
Právníci
TOPlist