YmRlZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - jebačka jak svině!" "Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu." "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - soulož! Jdu blíž a co vidím - jebačka jak svině!"
Právníci
Chlapeček sedí vedle hromady disket a v rukách má velký podkovový magnet. Na tatínka, který pracuje ve vedlejší místnosti, křičí: "Tati, ošidili tě, ani jedna není magnetická!"
Právníci
Správce počítačové sítě byl na sekretariátě ředitele instalovat nějaký software. Všiml si, že na moderním drahém plochém monitoru je nalepený bílý křížek, vytvořený ze dvou proužků samolepek. Ptá se tedy dívky - "majitelky stroje": "To ta co máte za ozdobu?" "To není ozdoba, ale značka - odvětí dívka." "Co za značku?" "Mám na obrazovce dvě ikony na Word. Jedna z nich však nefunguje, tak jsem si jí přeškrtla, aby jsem na ní zbytečně neklikala.
Právníci
Jaký operační systém používají nuly? . . Nulix.
Právníci
Smrt je nemaskovatelný interrupt.
Právníci
Chipy v počítačích jsou tak malé, protože tak málo žerou.
Právníci
"Technická podpora, WordPerfect, jak vám mohu pomoci?" "Ano,... ehm..., mám problémy s WordPerfectem." "Jaké problémy?" "No, prostě jsem si tady jen tak psal a najednou se mi vypařila všechna slova." "Vypařila?" "No, prostě zmizela." "Aha. Tak mi řekněte, jak teď vypadá vaše obrazovka." "Nevypadá." "Jak to myslíte, nevypadá?" "Je prostě prázdná, nezobrazí nic, ani když píšu." "Jste pořád ve WordPerfectu, nebo už jste ho zavřel?" "Eee... jak to poznám?' "Vidíte na obrazovce C: kurzor?" "Co je to cekurzor?" "No nic, nechte to být. Můžete jezdit šipkou po obrazovce?" "Tam není žádná šipka - já jsem vám už říkal, že to nic nezobrazuje, ani to, co napíšu!" "Je na vašem monitoru nějaký ukazatel, podle kterého lze poznat, jestli je zapnutý nebo vypnutý?" "A co je to monitor?" "To je ta věc s obrazovkou, která vypadá trochu jako televize. Je na tom nějaké světélko, které svítí, když je to zapnuté?" "To nevím." "Dobře, tak se podívejte na váš monitor zezadu a pokuste se najít, jestli je na něj napojen elektrický kabel. Vidíte ho?" "Ano, myslím, že ano." "Skvěle, sledujte ten kabel až k zásuvce a řekněte mi, jestli je do ní zapojen." "... ano, je." "Když jste se koukal na ten monitor zezadu, všimnul jste si, že do něj byly zapojeny dva kabely, ne jenom jeden?" "Ne." "No, měly by tam být. Zkuste se tam podívat ještě jednou a najděte ten druhý kabel." "Dobře, už ho mám." "Tak zkuste jít po něm a podívejte se, jestli je bezpečně zapojen zezadu do vašeho počítače." "Nedosáhnu tam." "Aha. Dobře... vidíte, jestli je zapojen?" "Ne." "Ani když si kleknete nebo se nahnete?" "Ne, není to tím, že bych nebyl v tom správném úhlu, ale proto, že je tu strašná tma.' "Tma?" "Ano, světlo tady v kanceláři zhaslo a jediné světlo, které tady mám, je světlo z okna." "No, tak si rozsviťte." "To nejde." "Ne? Proč to nejde?" "Protože tu máme výpadek elektřiny." "Výpadek... výpadek elektřiny? Aha, tak dobře. Teď víme, na čem jsme. Máte ještě pořád ty krabice a papíry, ve kterých vám donesli ten počítač?" "Ano, mám je ještě schované na záchodě." "Dobře, tak je přineste, vytáhněte svůj počítač ze zásuvky a zabalte ho přesně tak, jak byl, když jste si ho přinesl. Pak ho odneste zpátky do obchodu, kde byl zakoupen." "Opravdu? To je to tak špatné?" "Ano, obávám se, že ano." "Aha, tak dobře. Co jim mám říct?" "Že jste moc blbej na to, abyste vlastnil počítač!"
Právníci
Jak jezdí normální člověk výtahem do dvanáctého patra? No přece zmáčkne 12. A jak jezdí do dvanáctky informatik? Zmáčkne 1, pak 2 a zuřivě hledá enter.
Právníci
Obsah koše na odpadky v jedné kanceláři: tři krabice softwaru. A jak si tak leží v tom koši a nemají co dělat, tak si začnou povídat, proč jsou tam, kde jsou. Ta první povídá: "No já jsem program, co chodí jen pod Windows 95, tak mě vyhodili." Druhá na to říká: "No já jsem program, co nechodí pod Windows 95, tak mě vyhodili." Ta třetí se tak zavrtí a pak tak lehce zašpitá: "No, já jsem Windows 95..."
Právníci
"Víte, jak zachránit pět topících se právníků?" "Ne." "To je dobře!"
Právníci
Na hot lince Microsoftu: "Chyba je někde mezi klávesnicí a židlí."
Právníci
Vzhledem k menším technickým problémům se uvedení operačního systému Windows 2000 odkládá na první čtrvtletí roku 1901.
Právníci
"Přihlašovací povinnost zadržené vůbec nic neříkala a právě to ji vedlo k páchání trestné činnosti po republice i na Slovensku."
Právníci
Tento mail bude přenášen na 100% recyklovatelných elektronech.
Právníci
Povídá lupič před soudní porotou: "Přepadení provádím vždy za dne - v noci jsem venku nerad s penězi."
Právníci
Víte, kolik je 8 trilobitů? . . No přece 1 trilobajt!
Právníci
TOPlist