ZDEyY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
V počítačovém obchodě: "Dejte mi tenhle nejlevnějši kejs, k tomu co nejlevnějši mejnbord, nějaký laciný procesor, a nejlevnějši harddisk..." Všechno mu nachystali a nahoru položili krabičku prezervativů. "Co to má znamenat?" "To je pozornost podniku pro takové zákazníky jako jste vy. Abyste se nemnožili."
Právníci
Dva studenti si prohlížejí na internetu v katalogu harddisky. A jeden říká: "Ten 200 GB se mi líbí!" "Tak klikni na download a stáhnem si ho."
Právníci
Muž přijde k právníkovi do kanceláře a ptá se, kolik si účtuje za své služby. "Mám taxu 1000 korun za 3 zodpovězené otázky," odpoví právník. "A není to příliš vysoká cena?" diví se muž. "Ano je," odpoví právník, "a co je vaše třetí otázka?"
Právníci
Říká soudce známému recividistovi, kterého soudí už asi po sedmé: "Vy se nechcete ani trochu polepšit!" "Pro vás, pane soudce, abych vám udělal radost, slibuji, že budu o něco méně krást!"
Právníci
Právníci se vůbec nemusí obávat hrozící automatizace. Nikdo vám přece dnes nebude stavět robota, který by nic nedělal.
Právníci
Programátor: "Sex? Takový programovací jazyk neznám."
Právníci
Dva tygři jdou za sebou po pěšině v džungli. Ten zadní se najednou ztratí. Chvilku na to cítí ten první něco teplého, jak se ho dotkne na zadku. Říká si, co že to jen mohlo být, ale nechce kvůli tomu vyvolávat nějaké hádky. Za chvíli to ucítí ještě jednou zřetelně, tak už se zeptá toho druhého: "Hele, zdálo se mi to, nebo's mi teď dvakrát olíznul prdel?" "Promiň, moc se omlouvám, ale sežral jsem před chvilkou jednoho právníka a chtěl jsem se nějak zbavit té pachuti v ústech."
Právníci
Na hot-line zavolala čerstvá uživatelka počítače: "Haló, včera jsem si u vaší firmy koupila počítač a myslím, že je rozbitý..." "A jak se ta závada projevuje?" zeptal se servisní technik. "Počítač neustále píská," odpověděla nervózně uživatelka a přiložila sluchátko telefonu k počítači. "Hmm, slyším to," potvrdil technik a chytl se za ohluchlé ucho. Vysoké trrrrr se mu dravě zakouslo do bubínku. "Je to nepříjemné! Já počítačům moc nerozumím; mám ho doma první den, ale že s tím budou takové problémy, jsem nečekala," zdůraznila naštvaně uživatelka. "Chápu vás. Můžete mi říci, kdy to pískání začalo?" "Ihned, když jsem podruhé zapnula počítač. Na obrazovce se objevilo nějaké hlášení o tom, že mám invalidní disk a ještě 'press any key'. Anglicky trochu rozumím, tak jsem zmáčkla klávesu..." "Nemáte v mechanice zasunutou disketu?" "Myslíte takové to hranaté, placaté v té malé škvírce?" zeptala se opatrně uživatelka. "Ano, přesně to mám na mysli." "Tak to tam mám." "Tak ji vysuňte... použijte k tomu ten čudlík, co máte u té škvírky," snažil se srozumitelně popsat postup. "Hotovo, vysunuto, zajásala vítězoslavně uživatelka. Stále to ovšem píská," odvětila zklamaně a přiložila sluchátko k počítači. "Ano, ano, slyším to! Zkuste teď vypnout a znovu zapnout počítač," poradil slyšitelně nervózní technik a chytl se za druhé ohluchlé ucho. Bylo slyšet jen zvuky startujícího počítače a po chvilce se znovu začalo ozývat vysoké trrrr. "Už to zase píská, řekla rezignovaně uživatelka." "To po telefonu asi nevyřešíme. Za chvíli přijedu k vám a zkusím se na to podívat na místě." "To je fajn, budu vás čekat. A teď už můžu tu klávesu pustit?" "Jakou klávesu?" zeptal se zmatený technik. "No, teď už tam žádné hlášení 'press any key' nebylo..." "Ano... už... tu... klávesu... pusťte," procedil mezi zuby technik. "Jéé, už to nepíská..."
Právníci
Obrázek. Krásná krajina, v popředí stojí zamilovaný pár: On a Off.
Právníci
Přišel takhle chlápek do obchodu se vším možným. Zaujala ho krásně zpracovaná mosazná krysa, opravdu umělecké dílo. Zeptal se prodavače a dohodli se na ceně. Prodavač jej upozorňuje: "Pane, nebereme žádné reklamace. Jak si to jednou odnesete, je to vaše a nevezmu si to zpátky za žádných okolností." Chlápek souhlasí, zaplatí a nese si krysu domů. O pár bloků dál si najednou všimne, že za ním po ulici cupitá živá krysa. A najednou další, a další, za chvilku jsou jich stovky, všechny jej trpělivě a klidně sledují. Brzy je celá ulice zaplavena krysami. Chlap zpanikaří a rozběhne se, krysy za ním. Bylo jich už nepočítaně. Chlapovi došlo, že jdou po té sošce. Doběhl tedy k řece a šup sošku do vody. A celé to procesí krys se nahrnulo do řeky za soškou a utopilo se. Chlápek se otočil a došel zpátky do krámu. Hned jak vešel, prodavač na něj: "Pane, říkal jsem vám, že reklamace neberu!" "To je v pořádku. Já se chci jen zeptat, jestli byste náhodou neměl mosaznou sošku právníka."
Právníci
Víte, kdy mají Windows XP nejlepší akceleraci? . . Když se ocitnou za oknem při 9,81 m/s.
Právníci
Soudce ke svědkyni: "Víte, co vás čeká, budete-li křivě přísahat a nebudete mluvit pravdu?" "Ano, od obžalovaného dostanu 15 tisíc korun a kožich."
Právníci
Jak se stahuje prase? . . download prase. exe
Právníci
Jak bude vypadat klávesnice pro nová Windows? . . Bude podobná myši, bude mít jen tři tlačítka - Ctrl, Alt a Delete.
Právníci
Jaký je nejlepší antivirový program na světě? . . Windows UnInstaler
Právníci
Jak zdvojnásobit volné místo na disku? . . Smažte Windows.
Právníci
TOPlist