ZDA4Mj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
"Pane vrchní, co je to za střelbu před restaurací?" "No, objednal jste si cikánskou pečeni, ne?"
Rasistické
Proč natahuje přes poledne somálská matka šňůru přes dvorek? Aby si děti mohly hrát ve stínu.
Rasistické
Jak se pozná somálec, který dlouho nejedl? Má na zadku pavučinu!
Rasistické
Potkají se dva cikáni a ten jeden se ptá druhého: "Kam jdeš?" "Do prioru, koupit si svetr." Na což ten druhý řekne: "Kdyby tě nechytli, kup mi taky jeden."
Rasistické
Sedi babka na zel. stanici, usilovne strikuje. Sadne si vedla nej manik, vytiahne noviny a zacne ihc citat. Babka si ho zrazu zacne ozerat a o chvilu poznamena:"pocuvajte, ze ste vy cernoch!". "Aaale babka, kde na to chodite". Babka strikuje, a o chvilu zas "Ale ze ste cernoch!". "Nie som, babka, sak sa na mna pozrite lepsie". A o chvilu znova "Pane, vy musite byt cernoch!". Chlapika to uz dozralo, takze "viete co babka, mate pravdu, som cernoch!" A babka na to: "A viete, ze vobec nevyzerate!?"
Rasistické
Dcera se bude vdávat. Že ho má ráda a že se jmenuje Bobo. Otec se však zhrozí - on je to černoch. Co na to lidi, co společenské postavení a chudák děti. Tak povídá: "Bobo, má dcera si veme jen toho, kdo ji vystaví velkou vilu". "Bobo miluje, Bobo postaví" Otec se zamyslí a povídá: "Ale to není všechno, dcera musí mít to nejluxusnější auto, co jde koupit" "Bobo miluje, Bobo koupí" Zoufalý otec už neví, co by "A má dcera musí mít muže s metrovým penisem" "Bobo miluje, Bobo zkrátí"
Rasistické
Běží chleba po poušti a 30 metrů za ním banda somálců. Chleba ale běží trochu rychleji, tak jim trochu uteče, a když má trochu náskok, rozhlídne se po kraji. V tom vidí o strom opřenej řízek. Doběhne k němu a říká: "Řízku, schovej se, běží sem somálci, musíme utéct!" Řízek povídá: "No, hele, schovej se za mě, mě tady nikdo nezná."
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
"Čau Fero, co děláš?" "Ale, nic." "A jak ti to jde?" "Nic moc, velká konkurence."
Rasistické
Přijde Žid k rabínovi a ztěžuje si na jiného Žida, jak je nemorální, co mu zlého udělal, jaký je podrazák atd. Rabín povídá: "Máš pravdu, to, co provedl, je špatné a odsouzeníhodné". Další den za ním přijde ten druhý Žid a líčí celou věc znova, akorát s opačným znaménkem. Rabín mu opět dá za pravdu. Obojí sledoval rabínův žák. Proto se ho zeptá: "Proč jsi dal za pravdu každému z nich, když každý tvrdil opak? Vždyť je to účelové, neupřímné, bezcharakterní!" "Milý synu", odpoví rabín, "i ty máš pravdu!"
Rasistické
Co to je? Jedno zrnko rýže v záchodě? Somálec prozvracel celou noc!
Rasistické
Víte, proč je v Somálsku tak málo hadů? Poněvadž si z nich Somálci dělají spacáky.
Rasistické
Víte, kdo byl inspirací pro vznik triatlonu? No přece cikáni. Běží na koupaliště, tam si zaplavou a zpátky jedou na kole.
Rasistické
Přijde takhle Rom na úřad práce a říká: "Prosímvás, já bych chtěl někde pracovat." Pracovnice na něj mrkne přes obroučky brýlí a povídá: "No, máme tu volné místo ředitele v Investiční bance." "Kurňa, ženská, vy si ze mě děláte srandu!?!" "Jo, ale vy jste začal."
Rasistické
Jedou takhle naši turisté do Afriky, a tam u jedné řeky vidí, jak krokodýl žere černocha, kouká mu už jenom horní část těla. A jeden ten turista říká: "No hele, všude vykládaj, jak sou afričani chudý, a podívej, von se tady válí ve spacáku vod Lacoste!"
Rasistické
Ide cernoch po pusti a stretne hada. Chce ho zjest a had ho prosi, nezjedz ma a splnim Ti tri zelania. Fajn, chcel by som byt biely, chcem aby ma vsetky zeny milovali a aby som vedel lietat. Had zacal carovat: cary mary hadia kozka, nech je z Teba always vlozka...
Rasistické
TOPlist