ZWYxNDkxMW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Víte, jak ulovíte somálskou holku? Do flašky od piva nastražíte zrnko máku.
Rasistické
Jedou takhle naši turisté do Afriky, a tam u jedné řeky vidí, jak krokodýl žere černocha, kouká mu už jenom horní část těla. A jeden ten turista říká: "No hele, všude vykládaj, jak sou afričani chudý, a podívej, von se tady válí ve spacáku vod Lacoste!"
Rasistické
Víte proč se začala vyrábět bílá Fidorka?...... Aby se cikani pořád nekousali do prstu...
Rasistické
Texas... školní autobus... černoušci a běloušci se cpou do autobusu a začnou se rvát, kdo bude sedět na předních sedadlech. Když vtom vyskočí řidič a říká: "No tak, děti, chovejte se někdy jako dospělí. Dělejte třeba, že jste všichni modrý. No, a teď si ty světle modrý sednou dopředu."
Rasistické
Víte, kde je v Somálsku největší hustota osídelní? To záleží, kam fouká vítr.
Rasistické
Potkají se dva cikáni a ten jeden se ptá druhého: "Kam jdeš?" "Do prioru, koupit si svetr." Na což ten druhý řekne: "Kdyby tě nechytli, kup mi taky jeden."
Rasistické
Stojí dva cikáni na zastávce tramvaje v Ostravě, když zrovna jedna tramvaj přijíždí. Jeden z nich se ptá vedle stojícího človíčka: "Odveze mě ta tramvaj do Vítkovic?" "Ne." "A mě?" ptá se druhý.
Rasistické
Vleze takhle běloch v černošské čtvrti do baru. Na triku má velký nápis 'Nesnáším negry!'. Jak vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černý vazoun a říká: "Co to sakra má znamenat?!?" Chlápek, trošku pomenší postavy, s ledovým klidem odpovídá: "Jojo, první věc, kvůli který vás černochy nenávidím - neumíte číst!" "Cos to řek?!" "Jojo, druhá věc, kvůli který vás černochy nenávidím - jste hluchý!" "Pojď ven, mizero!" Chlápek v klidu vyjde před bar, černoch hned za ním, vytáhne dlouhou kudlu. A běloch jen povídá: "Jojo, a tohle je ta třetí věc, kvůli který vás nemám rád. Vždycky si přinesete akorát nůž, když se někde střílí."
Rasistické
Jede cikán po dálnici a má defekt. Zastaví na kraji a začne odšroubovávat kolo. Najednou skřípění brzd, z žigula vyskočí druhej cikán, přiběhne, rozbije okno a vytrhává rádio. První cikán na něho hledí s otevřenou hubou a říká: "Hej ty, čo to do boha robíš?" "Ty máš kola, já mám vnitřek!"
Rasistické
Víte, kdo byl inspirací pro vznik triatlonu? No přece cikáni. Běží na koupaliště, tam si zaplavou a zpátky jedou na kole.
Rasistické
Víte, kolik se vejde somálských dětí do jednoho auta? Všechny!
Rasistické
Proč mají černoši tak malý volanty? Aby mohli řídit i v želízkách.
Rasistické
Stopují dva cigáni..... Zastavil jim autobus plný skinů...
Rasistické
Přijde takhle Rom na úřad práce a říká: "Prosímvás, já bych chtěl někde pracovat." Pracovnice na něj mrkne přes obroučky brýlí a povídá: "No, máme tu volné místo ředitele v Investiční bance." "Kurňa, ženská, vy si ze mě děláte srandu!?!" "Jo, ale vy jste začal."
Rasistické
Vojde cernoch do obchodu, na pleci mu sedi nadherny pestrofarebny papagaj. Predavacke sa zapaci a pita sa: "Jeee, aky pekny, odkial ho mate? "Aaaale, z Afriky, tam ich beha plno" - odpoveda papagaj.
Rasistické
Jede cigán po silnici ve slušným auťáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměňovat za rezervu. A najednou rána jak blázen... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."
Rasistické
TOPlist