MmM2MWM4

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Přijde Žid k rabínovi a ztěžuje si na jiného Žida, jak je nemorální, co mu zlého udělal, jaký je podrazák atd. Rabín povídá: "Máš pravdu, to, co provedl, je špatné a odsouzeníhodné". Další den za ním přijde ten druhý Žid a líčí celou věc znova, akorát s opačným znaménkem. Rabín mu opět dá za pravdu. Obojí sledoval rabínův žák. Proto se ho zeptá: "Proč jsi dal za pravdu každému z nich, když každý tvrdil opak? Vždyť je to účelové, neupřímné, bezcharakterní!" "Milý synu", odpoví rabín, "i ty máš pravdu!"
Rasistické
Sedi babka na zel. stanici, usilovne strikuje. Sadne si vedla nej manik, vytiahne noviny a zacne ihc citat. Babka si ho zrazu zacne ozerat a o chvilu poznamena:"pocuvajte, ze ste vy cernoch!". "Aaale babka, kde na to chodite". Babka strikuje, a o chvilu zas "Ale ze ste cernoch!". "Nie som, babka, sak sa na mna pozrite lepsie". A o chvilu znova "Pane, vy musite byt cernoch!". Chlapika to uz dozralo, takze "viete co babka, mate pravdu, som cernoch!" A babka na to: "A viete, ze vobec nevyzerate!?"
Rasistické
Kolik je na světě Somálců? 65 kilo.
Rasistické
Dcera se bude vdávat. Že ho má ráda a že se jmenuje Bobo. Otec se však zhrozí - on je to černoch. Co na to lidi, co společenské postavení a chudák děti. Tak povídá: "Bobo, má dcera si veme jen toho, kdo ji vystaví velkou vilu". "Bobo miluje, Bobo postaví" Otec se zamyslí a povídá: "Ale to není všechno, dcera musí mít to nejluxusnější auto, co jde koupit" "Bobo miluje, Bobo koupí" Zoufalý otec už neví, co by "A má dcera musí mít muže s metrovým penisem" "Bobo miluje, Bobo zkrátí"
Rasistické
Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮŇ JE SLEPÝ!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"
Rasistické
Jede cigán po silnici ve slušným auťáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměňovat za rezervu. A najednou rána jak blázen... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."
Rasistické
Texas... školní autobus... černoušci a běloušci se cpou do autobusu a začnou se rvát, kdo bude sedět na předních sedadlech. Když vtom vyskočí řidič a říká: "No tak, děti, chovejte se někdy jako dospělí. Dělejte třeba, že jste všichni modrý. No, a teď si ty světle modrý sednou dopředu."
Rasistické
Hitler se nechal přovést kartářku a chce vědět, kdy zemře. Žena praví: "Zemřete na židovský svátek." "Který svátek? Který den?" "To je jedno, který den. Den, kdy zemřete, bude židovský svátek."
Rasistické
Vojde cernoch do obchodu, na pleci mu sedi nadherny pestrofarebny papagaj. Predavacke sa zapaci a pita sa: "Jeee, aky pekny, odkial ho mate? "Aaaale, z Afriky, tam ich beha plno" - odpoveda papagaj.
Rasistické
- Dezo, kedy si sa po prvykrat pohadal so svojou zenou? - Na svadbe. - Uz na svadbe? - Ale, chcel som byt tiez na tej svadobnej fotografii!
Rasistické
Přijde takhle Rom na úřad práce a říká: "Prosímvás, já bych chtěl někde pracovat." Pracovnice na něj mrkne přes obroučky brýlí a povídá: "No, máme tu volné místo ředitele v Investiční bance." "Kurňa, ženská, vy si ze mě děláte srandu!?!" "Jo, ale vy jste začal."
Rasistické
Potkají se dva cikáni. Štefane, kam jdeš. Do Priora, jdu si koupit svetr. Jestli tě nechytnou, kup mi taky jeden.
Rasistické
Víte, jak se zachraňuje topící se černoch? Ne? Skvěle!
Rasistické
Víte, proč nosí Somálci sirky v uších? Aby nespadli do kanálu.
Rasistické
Reportér jde po ulici a dělá anketu, co kdo nejraději čte. Potká cigána a ptá se ho: Co nejraději čteš? Cigán: No, všechno. Reportér: Ale přece, co nejraději. Cigán: No, takovou knihu, co byla i sfilmovaná. Cigáni jdou do nebe. Reportér: A takovou, že Ciagni jdou do práce by si nechtěl číst? Cigán: Horory nečtu!
Rasistické
Víte proč se začala vyrábět bílá Fidorka?...... Aby se cikani pořád nekousali do prstu...
Rasistické
TOPlist