NWFmODgw

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Jedou takhle naši turisté do Afriky, a tam u jedné řeky vidí, jak krokodýl žere černocha, kouká mu už jenom horní část těla. A jeden ten turista říká: "No hele, všude vykládaj, jak sou afričani chudý, a podívej, von se tady válí ve spacáku vod Lacoste!"
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Reportér jde po ulici a dělá anketu, co kdo nejraději čte. Potká cigána a ptá se ho: Co nejraději čteš? Cigán: No, všechno. Reportér: Ale přece, co nejraději. Cigán: No, takovou knihu, co byla i sfilmovaná. Cigáni jdou do nebe. Reportér: A takovou, že Ciagni jdou do práce by si nechtěl číst? Cigán: Horory nečtu!
Rasistické
"Čau Fero, co děláš?" "Ale, nic." "A jak ti to jde?" "Nic moc, velká konkurence."
Rasistické
"Cikáne, od čeho tak smrdíš?" "Ale, od práce." "A co děláš?" "Hovno."
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
Ide cernoch po pusti a stretne hada. Chce ho zjest a had ho prosi, nezjedz ma a splnim Ti tri zelania. Fajn, chcel by som byt biely, chcem aby ma vsetky zeny milovali a aby som vedel lietat. Had zacal carovat: cary mary hadia kozka, nech je z Teba always vlozka...
Rasistické
Víte, proč skin musí mít kolem sebe alespoň 20 kamarádů, když souloží? No přece aby byl tvrdej.
Rasistické
- Dezo, kedy si sa po prvykrat pohadal so svojou zenou? - Na svadbe. - Uz na svadbe? - Ale, chcel som byt tiez na tej svadobnej fotografii!
Rasistické
Běží chleba po poušti a 30 metrů za ním banda somálců. Chleba ale běží trochu rychleji, tak jim trochu uteče, a když má trochu náskok, rozhlídne se po kraji. V tom vidí o strom opřenej řízek. Doběhne k němu a říká: "Řízku, schovej se, běží sem somálci, musíme utéct!" Řízek povídá: "No, hele, schovej se za mě, mě tady nikdo nezná."
Rasistické
Příde Rom na úřad práce a říká: - Sprostredkujte mi nejaku prácu. Jedno aku... - No, právě nám volali z banky, že potřebují ředitele. - To si ze mě robíte srandu...! - Ale vy jste začal.
Rasistické
Potkají se dva cikáni a ten jeden se ptá druhého: "Kam jdeš?" "Do prioru, koupit si svetr." Na což ten druhý řekne: "Kdyby tě nechytli, kup mi taky jeden."
Rasistické
Vleze takhle běloch v černošské čtvrti do baru. Na triku má velký nápis 'Nesnáším negry!'. Jak vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černý vazoun a říká: "Co to sakra má znamenat?!?" Chlápek, trošku pomenší postavy, s ledovým klidem odpovídá: "Jojo, první věc, kvůli který vás černochy nenávidím - neumíte číst!" "Cos to řek?!" "Jojo, druhá věc, kvůli který vás černochy nenávidím - jste hluchý!" "Pojď ven, mizero!" Chlápek v klidu vyjde před bar, černoch hned za ním, vytáhne dlouhou kudlu. A běloch jen povídá: "Jojo, a tohle je ta třetí věc, kvůli který vás nemám rád. Vždycky si přinesete akorát nůž, když se někde střílí."
Rasistické
Dcera se bude vdávat. Že ho má ráda a že se jmenuje Bobo. Otec se však zhrozí - on je to černoch. Co na to lidi, co společenské postavení a chudák děti. Tak povídá: "Bobo, má dcera si veme jen toho, kdo ji vystaví velkou vilu". "Bobo miluje, Bobo postaví" Otec se zamyslí a povídá: "Ale to není všechno, dcera musí mít to nejluxusnější auto, co jde koupit" "Bobo miluje, Bobo koupí" Zoufalý otec už neví, co by "A má dcera musí mít muže s metrovým penisem" "Bobo miluje, Bobo zkrátí"
Rasistické
Spadne cikán do vápna a povídá: "No co teď budem robit?" A druhý na to: "Dvě minuty bílý a už by si robil?"
Rasistické
Potkají se dva cikáni. Štefane, kam jdeš. Do Priora, jdu si koupit svetr. Jestli tě nechytnou, kup mi taky jeden.
Rasistické
TOPlist