YzY4Yj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Víte, kde je v Somálsku největší hustota osídelní? To záleží, kam fouká vítr.
Rasistické
Přijde takhle Rom na úřad práce a říká: "Prosímvás, já bych chtěl někde pracovat." Pracovnice na něj mrkne přes obroučky brýlí a povídá: "No, máme tu volné místo ředitele v Investiční bance." "Kurňa, ženská, vy si ze mě děláte srandu!?!" "Jo, ale vy jste začal."
Rasistické
Co to je? Jedno zrnko rýže v záchodě? Somálec prozvracel celou noc!
Rasistické
Víte, kdo byl inspirací pro vznik triatlonu? No přece cikáni. Běží na koupaliště, tam si zaplavou a zpátky jedou na kole.
Rasistické
Víte, jak ulovíte somálskou holku? Do flašky od piva nastražíte zrnko máku.
Rasistické
Víte, kdy pes v Somálsku naposledy viděl kost? Když si zlomil nohu!
Rasistické
Proč natahuje přes poledne somálská matka šňůru přes dvorek? Aby si děti mohly hrát ve stínu.
Rasistické
Chlápek se zachrání z potopené lodi a moře ho vyplaví na pustý ostrov. Jenže není tak úplně pustý. Chlápek tam potká Hitlera a Himmlera v kompletních německých uniformách. "Já myslel, že jste po smrti!" Hitler říká: "Nein, my tady připravovat Čtvrtá Reich. A máme perfekt Konečné Řešení. Zplynujeme 100,000 židů a pět čističů oken!" Chlápek je zmatenej a ptá se: "Proč pět čističů oken?" Himmler se otočí k Hitlerovi, usmívá se a povídá: "Vidíš, mám pravdu, ti Židi jsou všem ukradení!"
Rasistické
Víte, proč skin musí mít kolem sebe alespoň 20 kamarádů, když souloží? No přece aby byl tvrdej.
Rasistické
Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮŇ JE SLEPÝ!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"
Rasistické
Běží chleba po poušti a 30 metrů za ním banda somálců. Chleba ale běží trochu rychleji, tak jim trochu uteče, a když má trochu náskok, rozhlídne se po kraji. V tom vidí o strom opřenej řízek. Doběhne k němu a říká: "Řízku, schovej se, běží sem somálci, musíme utéct!" Řízek povídá: "No, hele, schovej se za mě, mě tady nikdo nezná."
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Příde Rom na úřad práce a říká: - Sprostredkujte mi nejaku prácu. Jedno aku... - No, právě nám volali z banky, že potřebují ředitele. - To si ze mě robíte srandu...! - Ale vy jste začal.
Rasistické
Jede cikán po dálnici a má defekt. Zastaví na kraji a začne odšroubovávat kolo. Najednou skřípění brzd, z žigula vyskočí druhej cikán, přiběhne, rozbije okno a vytrhává rádio. První cikán na něho hledí s otevřenou hubou a říká: "Hej ty, čo to do boha robíš?" "Ty máš kola, já mám vnitřek!"
Rasistické
Přijde revizor do autobusu a tam cikánka bije svoje dítě po hlavě. "Co je? Proč ho bijete?" ptá se revizor. "Dyk, koukněte, snědl mi lístek. No je tohle vůbec možné?"
Rasistické
TOPlist