NGE2YW

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Jak se v Somálsku rozhánějí demonstrace? Větrákem.
Rasistické
Vleze takhle běloch v černošské čtvrti do baru. Na triku má velký nápis 'Nesnáším negry!'. Jak vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černý vazoun a říká: "Co to sakra má znamenat?!?" Chlápek, trošku pomenší postavy, s ledovým klidem odpovídá: "Jojo, první věc, kvůli který vás černochy nenávidím - neumíte číst!" "Cos to řek?!" "Jojo, druhá věc, kvůli který vás černochy nenávidím - jste hluchý!" "Pojď ven, mizero!" Chlápek v klidu vyjde před bar, černoch hned za ním, vytáhne dlouhou kudlu. A běloch jen povídá: "Jojo, a tohle je ta třetí věc, kvůli který vás nemám rád. Vždycky si přinesete akorát nůž, když se někde střílí."
Rasistické
Texas... školní autobus... černoušci a běloušci se cpou do autobusu a začnou se rvát, kdo bude sedět na předních sedadlech. Když vtom vyskočí řidič a říká: "No tak, děti, chovejte se někdy jako dospělí. Dělejte třeba, že jste všichni modrý. No, a teď si ty světle modrý sednou dopředu."
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Víte, proč nemá cenu do Somálska posílat léky? Protože se mají podávat po jídle.
Rasistické
Proč mají černoši tak malý volanty? Aby mohli řídit i v želízkách.
Rasistické
Hadaji se tri zenaci kdo ma nejhorsi tchyni prvni rika ja mam takovou tchyni, ze kdyz k nam prisli znamy na navstevu a uvideli ji tak se obratili a sli pryc a uz knam nikdo neprisel, ten druhy rika tonic neni ja jsem koupil psa a kdyz se na neho podivala nase tchyne tak utekl a uz ho nikdo nikdy nevidela, treti rika toni nic neni o proti moji tchyni zaplat panbuh uz jsme ji pohrbili a museli jsme vykopat dva hroby a proc podivuji se ti dva no aby meli chodit kam cervi blit.
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮŇ JE SLEPÝ!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"
Rasistické
Jede cikán po dálnici a má defekt. Zastaví na kraji a začne odšroubovávat kolo. Najednou skřípění brzd, z žigula vyskočí druhej cikán, přiběhne, rozbije okno a vytrhává rádio. První cikán na něho hledí s otevřenou hubou a říká: "Hej ty, čo to do boha robíš?" "Ty máš kola, já mám vnitřek!"
Rasistické
Jede cigán po silnici ve slušným auťáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměňovat za rezervu. A najednou rána jak blázen... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."
Rasistické
Víte co je to čárový kód? No přece fotka somálské rodiny!
Rasistické
Soudruh předseda si předvolal Deža na národní výbor: "Dežo, přiznej se! Ty jsi pálil slivovicu!" Dežo zavrtí hlavou: "Nepálil." Soudruh předseda se však nedá a pokračuje: "Ale přístroj máš!" Dežo provinile sklopí oči: "No, mám." Soudruh předseda celý rozradostněný: "No tak vidíš, zaplatíš pokutu 500 korun!" Dežo se zamyslí a po chvíli na stůl položí dvě pětistovky. Soudruh předseda se diví: "A těch dalších 500 korun je za co?" "Za znásilnění." Soudruhovi předsedovi se hrůzou zježí zbývající vlasy: "Proboha, Dežo, kohos znásilnil?" "Nikoho. Ale přístroj mám!"
Rasistické
Víte, proč skin musí mít kolem sebe alespoň 20 kamarádů, když souloží? No přece aby byl tvrdej.
Rasistické
"Čau Fero, co děláš?" "Ale, nic." "A jak ti to jde?" "Nic moc, velká konkurence."
Rasistické
Proč natahuje přes poledne somálská matka šňůru přes dvorek? Aby si děti mohly hrát ve stínu.
Rasistické
TOPlist