MjU0MTc4

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Přijde takhle Rom na úřad práce a říká: "Prosímvás, já bych chtěl někde pracovat." Pracovnice na něj mrkne přes obroučky brýlí a povídá: "No, máme tu volné místo ředitele v Investiční bance." "Kurňa, ženská, vy si ze mě děláte srandu!?!" "Jo, ale vy jste začal."
Rasistické
Potkají se dva cikáni. Štefane, kam jdeš. Do Priora, jdu si koupit svetr. Jestli tě nechytnou, kup mi taky jeden.
Rasistické
Chlápek se zachrání z potopené lodi a moře ho vyplaví na pustý ostrov. Jenže není tak úplně pustý. Chlápek tam potká Hitlera a Himmlera v kompletních německých uniformách. "Já myslel, že jste po smrti!" Hitler říká: "Nein, my tady připravovat Čtvrtá Reich. A máme perfekt Konečné Řešení. Zplynujeme 100,000 židů a pět čističů oken!" Chlápek je zmatenej a ptá se: "Proč pět čističů oken?" Himmler se otočí k Hitlerovi, usmívá se a povídá: "Vidíš, mám pravdu, ti Židi jsou všem ukradení!"
Rasistické
"Čau Fero, co děláš?" "Ale, nic." "A jak ti to jde?" "Nic moc, velká konkurence."
Rasistické
Víte, jak ulovíte somálskou holku? Do flašky od piva nastražíte zrnko máku.
Rasistické
Víte co je to čárový kód? No přece fotka somálské rodiny!
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokračuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮŇ JE SLEPÝ!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"
Rasistické
Víte, jak se zachraňuje topící se černoch? Ne? Skvěle!
Rasistické
Víte, proč nemá cenu do Somálska posílat léky? Protože se mají podávat po jídle.
Rasistické
Víte co je to Rošťák?....... Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.
Rasistické
Víte, kde je v Somálsku největší hustota osídelní? To záleží, kam fouká vítr.
Rasistické
Ide cernoch po pusti a stretne hada. Chce ho zjest a had ho prosi, nezjedz ma a splnim Ti tri zelania. Fajn, chcel by som byt biely, chcem aby ma vsetky zeny milovali a aby som vedel lietat. Had zacal carovat: cary mary hadia kozka, nech je z Teba always vlozka...
Rasistické
Sedi babka na zel. stanici, usilovne strikuje. Sadne si vedla nej manik, vytiahne noviny a zacne ihc citat. Babka si ho zrazu zacne ozerat a o chvilu poznamena:"pocuvajte, ze ste vy cernoch!". "Aaale babka, kde na to chodite". Babka strikuje, a o chvilu zas "Ale ze ste cernoch!". "Nie som, babka, sak sa na mna pozrite lepsie". A o chvilu znova "Pane, vy musite byt cernoch!". Chlapika to uz dozralo, takze "viete co babka, mate pravdu, som cernoch!" A babka na to: "A viete, ze vobec nevyzerate!?"
Rasistické
Reportér jde po ulici a dělá anketu, co kdo nejraději čte. Potká cigána a ptá se ho: Co nejraději čteš? Cigán: No, všechno. Reportér: Ale přece, co nejraději. Cigán: No, takovou knihu, co byla i sfilmovaná. Cigáni jdou do nebe. Reportér: A takovou, že Ciagni jdou do práce by si nechtěl číst? Cigán: Horory nečtu!
Rasistické
Hadanka Je to cerne a ma to IQ 158. Co je to? Afrika
Rasistické
TOPlist