ODMxZTk1

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Reportér jde po ulici a dělá anketu, co kdo nejraději čte. Potká cigána a ptá se ho: Co nejraději čteš? Cigán: No, všechno. Reportér: Ale přece, co nejraději. Cigán: No, takovou knihu, co byla i sfilmovaná. Cigáni jdou do nebe. Reportér: A takovou, že Ciagni jdou do práce by si nechtěl číst? Cigán: Horory nečtu!
Rasistické
Jak se v Somálsku rozhánějí demonstrace? Větrákem.
Rasistické
Stojí dva cikáni na zastávce tramvaje v Ostravě, když zrovna jedna tramvaj přijíždí. Jeden z nich se ptá vedle stojícího človíčka: "Odveze mě ta tramvaj do Vítkovic?" "Ne." "A mě?" ptá se druhý.
Rasistické
Víte co je to čárový kód? No přece fotka somálské rodiny!
Rasistické
Stopují dva cigáni..... Zastavil jim autobus plný skinů...
Rasistické
Víte, kde je v Somálsku největší hustota osídelní? To záleží, kam fouká vítr.
Rasistické
Potká skinhead cigána a ptá se: Hej, kolik je ti let? Bude mi 11. Oj, nebude, nebude...
Rasistické
Víte, který pes je nejrychlejší? Ten, který proběhne somálskou vesnicí.
Rasistické
Vleze takhle běloch v černošské čtvrti do baru. Na triku má velký nápis 'Nesnáším negry!'. Jak vejde dovnitř, zvedne se dvoumetrový černý vazoun a říká: "Co to sakra má znamenat?!?" Chlápek, trošku pomenší postavy, s ledovým klidem odpovídá: "Jojo, první věc, kvůli který vás černochy nenávidím - neumíte číst!" "Cos to řek?!" "Jojo, druhá věc, kvůli který vás černochy nenávidím - jste hluchý!" "Pojď ven, mizero!" Chlápek v klidu vyjde před bar, černoch hned za ním, vytáhne dlouhou kudlu. A běloch jen povídá: "Jojo, a tohle je ta třetí věc, kvůli který vás nemám rád. Vždycky si přinesete akorát nůž, když se někde střílí."
Rasistické
Chlápek se zachrání z potopené lodi a moře ho vyplaví na pustý ostrov. Jenže není tak úplně pustý. Chlápek tam potká Hitlera a Himmlera v kompletních německých uniformách. "Já myslel, že jste po smrti!" Hitler říká: "Nein, my tady připravovat Čtvrtá Reich. A máme perfekt Konečné Řešení. Zplynujeme 100,000 židů a pět čističů oken!" Chlápek je zmatenej a ptá se: "Proč pět čističů oken?" Himmler se otočí k Hitlerovi, usmívá se a povídá: "Vidíš, mám pravdu, ti Židi jsou všem ukradení!"
Rasistické
Běží chleba po poušti a 30 metrů za ním banda somálců. Chleba ale běží trochu rychleji, tak jim trochu uteče, a když má trochu náskok, rozhlídne se po kraji. V tom vidí o strom opřenej řízek. Doběhne k němu a říká: "Řízku, schovej se, běží sem somálci, musíme utéct!" Řízek povídá: "No, hele, schovej se za mě, mě tady nikdo nezná."
Rasistické
Potkají se dva cikáni. Štefane, kam jdeš. Do Priora, jdu si koupit svetr. Jestli tě nechytnou, kup mi taky jeden.
Rasistické
Co to je? Jedno zrnko rýže v záchodě? Somálec prozvracel celou noc!
Rasistické
Hitler se nechal přovést kartářku a chce vědět, kdy zemře. Žena praví: "Zemřete na židovský svátek." "Který svátek? Který den?" "To je jedno, který den. Den, kdy zemřete, bude židovský svátek."
Rasistické
Víte, jak se zachraňuje topící se černoch? Ne? Skvěle!
Rasistické
Proč mají černoši tak malý volanty? Aby mohli řídit i v želízkách.
Rasistické
TOPlist