MzU3MTlkN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
To takhle byla jedna adeptka na zkoušce z anatomie, ale protože byla trošičku dutá, tak jí hrozila čtyřka, jenže onen zkoušející měl pochopení pro studenty a tak jí dal zachraňující otázku: "Z jakého svalstva jsou stydké pysky?" Ona dívčina se zamyslela a nesměle pípla:" Z příčně pruhovaného?" a zkoušejícímu nezbylo než jí říci:" Tak si s nima zatleskejte a přijďte příště!"
Sex
Serjoža nakreslil na třídní knihu mouchu. Učitelka Marie Ivanovna ji viděla a plácla ji pravítkem. Moucha nic. Tak ji plácla ještě jednou. A moucha zase nic. Marie Ivanovna začala mírně šílet a řezat do třídnice pravítkem. Nakonec ze třídnice zbyla hromada zmuchlaného potrhaného papíru. Jenže Serjožu někdo bonznul a Marie Ivanovna si zavolala jeho otce do školy a povídá: "Vidíte, co provedl váš syn se třídnicí?" "To ještě nic není," odpovídá otec, "o prázdninách Serjoža nakreslil na plot nahatou ženskou a já si ještě dva týdny potom tahal třísky z ptáka."
Sex
Dvě holky v kině. Jedna se nakloní ke druhé a říká: "Hele, ten chlápek vedle mně tu onanuje!" "Kašli na něj, normálně ho ignoruj." "To nejde, používá mojí ruku."
Sex
Chlapec po dlhom sexualnom poste navstivi kravin. Na vtaka si nasadi dojne zariadenie a zapne. Ked sa krasne uspokoji zacne hladat vypinac a vtom uvidi cedulu z napisom: "VYPINA SA AUTOMATICKY PO PIATICH LITROCH"
Sex
"Tati, kup mi kolo." "Nemám peníze." "Tak prodej mámu." "Cože?" "No co, mě už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudeme!"
Sex
Tatinku, co to mas mezi nohama? To je panenka. Druhy den tatikovi hraje panenka vsemi barvami. Co jsi delala s panenkou? Ja jsem si s ni chvilku hrala, ona na me plivla a tak jsem ji zakroutila krkem.
Sex
Jde chlap po mostě a najednou na něj přijdou silné touhy. Nemůže to už vydržet, tak sejde pod most a tam si udělá dobře. Vidí to na mostě policajt. >Člověče, co to tam dole vyvádíte, vždyť za to já vás můžu zavřít! >Ale pane policajt, to přece není nic špatného, vždyť tohle je jediný způsob, jak poslat děti k moři...
Sex
"Sestřičko, polibte mne!" "Nemůžu." "Sestřičko, prosím vás, udělejte to." "Opravdu nemůžu. Už to je proti předpisům, že tu ležím pod váma..."
Sex
Pepíček s Mařenkou si na pískovišti kydaj bábovky. Pepíček se přiblíží k Mařence a sáhne jí pod sukýnku. Pepíček: "Jeeeee, Mařenko ty si taky chlapeček?" Mařenka: "Ne, já kakám."
Sex
Děda oslavuje 100. narozeniny. Sejde se hodně příbuzných a i zástupci místních novin přišli udělat s dědou rozhovor. Ptají sa:" Dědo, jak to děláte, že přestože už máte 100 let, stále na vás letí mladé děvčata?" Děda sa potměšile usmál, nic neřekl, jen si oblízl obočí.
Sex
(Z)ajíc a (M)edvěd chytí zlatou rybku a ta jim má splnit tři přání, první si přeje medvěd: M: Chci nádhernou medvědici. Z: Chci nejrychlejší motorku. M: Chci mít harém takových medvědic. Z: Chci, aby v té motorce byl vždy benzín. M: Chci mít v každém doupěti takový harém. Z: Chci, aby byl medvěd homosexuál. Vtom zajíc nasedne na motorku, nastartuje a uhání pryč...
Sex
Mladá prostituka si přivedla zákazníka do pronajatého pokoje a začala se svlékat. Ten si se zaujetím prohlížel její krásné mladé tělo a pak se zeptal: "Kolik je ti vlastně roků?""Třináct, odpověděla.""Cože? Třináct? zařval, tak to já jdu radši pryč."Spěšně odešel. Dívenka se zamračila a prohlásila: "Blbec jeden pověrčivej."
Sex
Z léčebného ústavu propustili tři pacienty - alkoholika, kuřáka a buzeranta. Ovšem jakmile podlehnou své libůstce, okamžitě zemřou. Druhý den to alkoholik už nemůže vydržet a tak všechny ukecá a jde se do hospody. Jakmile se napije, padne mrtev k zemi, jak tak padl, z kapsy mu vypadla cigareta. Kuřák to uviděl a... Přitočí se k němu buzerant a říká: 'Jestli se pro tu cigaretu ohneš, jsme oba mrtví'
Sex
Dva v posteli po souloží: "No na to, že ti je 60 let tak jsi docela kanec." "No na to, že ti je 13 jsi docela drzá!"
Sex
Chápavá manželka ke svému manželovi: "Miláčku, nevadí, že nestojí. Hlavně, že pevně visí!"
Sex
Otázka: " Jak nejrychleji přesvědčíš 4 černochy aby přestali znásilňovat dívku? " Odpověď: "Hodíš mezi ně basketbalový míč! "
Sex
TOPlist