NmQ1M2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Manželé souloží a ona je opřená o dveře. "Miláčku, kde se v tobě bere ta vášeň?" "Prdlajs vášeň, ty troubo, mám kliku v zadku a někdo se dobejvá dovnitř!"
Sex
Stojí ženská na mostě a dívá se do řeky. Její kulaté pozadí uchvátí kolem jdoucího muže natolik, že neváhá, zvedne jí sukni a dělá to, na co ostatní jen mysleli. Paní se vyjeveně otočí a supícímu muži říká: "Člověče, co děláte?" "Zámečníka v Zetoru," odvětí muž.
Sex
Chlápek sbalí slečnu v baru. Náramně si rozumí a tak se nakonec rozhodnou, že pojedou na noc ke slečně domů. Doma si otevřou šampaňské. Chlápek si sundá triko a jde si umýt ruce. Za chvíli si sundá kalhoty a zas si jde umýt ruce. To už slečna povídá: "Ty jsi určitě zubař!" "Jo, jak jsi to poznala?" "No, pořád si meješ ruce." No, o hodinku později leží společně unaveni v posteli a ona zas říká: "Hele, ty jsi určitě skvělej zubař!" Chlápek se tak skromně zatváří a říká: "No jo, asi jo, jsem skvělej zubař, jo, máš pravdu. A jak jsi na to přišla?" "Snadno. Vůbec nic jsem necítila."
Sex
Pepíček dorostl do školního věku a tak ho poslední srpnový den maminka doslova zahrnula spoustou příjemných vyhlídek a informací o škole, aby ho nějak pozitivně naladila. Říkala mu, kolik potká nových kamarádů, nakoupila nové oblečení, vyprávěla, jak šla ona poprvé do školy a tak dál. Přišel první den, Pepíček se radostně vydal do školy a odpoledne se vrátil domů a vyprávěl o tom, jak se celý den měl. Druhý den ráno ho maminka budí, on se rozespale ptá, proč má vstávat, a když maminka říká, že je čas jít do školy, Pepíček udiveně říká: "Cože? Znova?"
Sex
Stretnu sa dva klitorisy a jeden druhemu hovori: "Pocuvaj, ja som asi frigidny." Druhy sa ho pyta: "A ako to vies?" "Zle / pozn.: na "e" ma byt dlzen/ jazyky to tvrdia."
Sex
V kupé sedí mladá dáma. Najednou se otevřou dveře a vstoupí muž: "Mohu si přisednout?" "Samozřejmě, vždyť jsou vaše!"
Sex
U odborného lékaře: Velice korpulentní dáma si ztěžuje, že pociťuje stále veliký tlak na žaludek. Lékař obhlédl její proporce a povídá: Víte co, milá paní? Kupte si především podprsenku!
Sex
Stojí to před hotelem, má to minisukni, kabelku, je to namalované a na zádech ruksak? {ODPOVĚĎ: Prostitutka s registračnou pokladnou.}
Sex
Přijde učitelka do 1. třídy a říká: Děti, zavedla jsem novou učební meodu. Na začátku každé hodiny řeknu hádanku a kdo ji uhádne, dostane jedničku. Takže, první hádanka: Má to 4 nožičky, ocásek, je to chlupaté a mňouká to? Přihlásí se Anička. - Sim, sim já to vím. - No tak co je to, Aničko? - Je to kočička. - Mohla by být, mohla by být, ale je to kocourek! Další hodinu dává další hádanku: CO je to? Má to 2 nožičky, zobáček, peří a hřebínek? Hlasí se znova Anička - Sim, sim já vím. - No tak co to je? - To je slepička. - Aničko mohla by být, mohla by být, ale je to kohoutek! Další hodinu chce pí. učitelka položit další otázku. Najednou se přihlásí Pepíček: - Paní učitelko, mohl bych teď říct hádanku já? - Mohl Pepíčku, ale nesmí být sprostá! - Takže co to je? Když se to dává dovnitř, tak je to suché a tvrdé a když se to dává ven, tak je to měkké a mokré? - Pepíčku to bylo nechutné, okamžitě mi dones žákovskou knížku. - Paní učitelko, mohl by být, mohl by být, ale je to žvýkačka!
Sex
Víte proč má žena přirození?..... Protože jinak byste si s ní nepokecali.
Sex
Učitel k žákovi: "Kdybys měl sedm jablíček a já tě o dvě poprosil, kolik by ti jich zůstalo?" "Sedum!"
Sex
Sděluje paní Lenka své zážitky kamarádce Janě: "Ty, Jano, u nás na sídlišti otevřeli nový masážní salón - a je tam jeden prima mladý masér. Ten mě vždycky chytne jednou rukou za zápěstí, druhou pod ňadrem a masíruje, masíruje, pak se vždycky cítím jako znovuzrozená." Jana se diví: "To je nějaké divné, ukážeš mi jak?" Lenka předvádí... a říká: "Máš pravdu, když mě chytne jednou rukou za zápěstí a druhou pod ňadrem, čím mě pak vlastně masíruje?"
Sex
Je krásný letní večer, on a ona se milují na trávníku u cesty v parku. Najednou on vydechne: "Uf - uf, uf - uf!" Ona na to: "Miláčku, ty už jsi hotový?" On: "Ne, ale někdo na kole mi přejel nohy."
Sex
Syn příde domů a říká tátovi. "Táto měl jsem první pohlavní styk." Táta na to:" Sedni si promluvíme si." Syn odpovídá:" Nemůžu ještě mě bolí zadek."
Sex
Vrchol lenosti? Lehnout si na holou babu a pockat na zemetreseni.
Sex
Mlady uspesny podnikatel prjde v noci po celodennim schonu do baru a po druhem drinku se shani po lehke zenstine. Nakonec si k nemu prisedne pohledna dvacetileta pracovnice a nabizi sve sluzby za pouhych sto korun. Podnikatel zajasa, nebot si je vedom jake jsou obvykle taxy a nahlas zapremysli. Slecno a neni to nejak levny. Slecna se usme je a povida. To je jenom proto ze mam AIDS. Podnikatel si da dsalsi drink a povida: "Dyt je to jedno, ja to chytim od Vas, ode mne to chyti manzelka, od manzelky domovnik a od nej domovnice A ty svini ty ja to preju.
Sex
TOPlist