ZDE3O

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Víte proč mají spermie bičíky?........ Aby se lépe vyndavaly ze zubů.
Sex
Tatínek se ptá své osmileté dcerky: "Co bys letos chtěla k narozeninám?" "Tampón." "Víš ty vůbec, co to je?" "Nevím, ale v televizi jsem slyšela, že se s tím dá dobře hrát tenis, plavat i jezdit na kole."
Sex
Co je to Rodeo Sex? No, to je, když je vaše slečna na všech čtyřech, vy v ní pěkně zezadu, v každé ruce jedno prso, a řeknete jí: "Takhle to má nejradši tvoje sestra." No, a musíte zůstat deset vteřin v sedle.
Sex
Chodí Pánbůh po ráji a ptá se spasených, co jim nejvíce schází. A vždycky se doví, že sex. Vezme tedy na sebe podobu mladého muže a vydá se na zemi zjistit, co to ten sex vůbec je. Jako první potká starou babku. Přistoupí k ní a říká: "Neptej se mně kdo jsem ani odkud jsem, ale řekni mi, co je to sex." Babka se jenom pokřižuje a prchá pryč. Pánbůh jde dále a potká puberťáka. Zastaví ho a říká: "Neptej se mně kdo jsem ani odkud jsem, ale řekni mi, co je to sex." Puberťák prohodí něco o úchylech a jde pryč. Pánbůh jde dál a uvidí mladou ženu v krátké sukni, opřenou o zeď domu a znuděně točící kabelkou. Přistoupí k ní a říká: "Neptej se mně kdo jsem ani odkud jsem, ale řekni mi, co je to sex." "Když mi dáš padesát marek, tak Ti to ukážu," ona na to. Pánbůh tedy, že jo a tak se odeberou do blízkého hotýlku. Když už je po všem, prohrábne si lehká děva zpocené vlasy a říká: "Nevím sice kdo jsi ani odkud jsi, ale děláš to jako Pánbůh."
Sex
Loupežník znásilní jeptišku a když je po všem, začne mu jí být líto, a tak se ptá: "Co teď budeš dělat?""Půjdu za matkou představenou a řeknu jí, že jsem byla třikrát znásilněna," odpoví zneuctěná sestra."Jakto třikrát, vždyť to bylo jen jednou!" diví se raubíř. Jeptiška se na něj zklamaně podívá: "Ty už nemůžeš?"
Sex
Tichá noc plná hvězd, dva mladí v objetí na louce. "Ach, miláčku, cítíš to, co já? "Jo, a kdybysme si vzali baterku, tak sme si do toho nemuseli sednout."
Sex
Přistoupí muž k cizí ženě a do ouška ji pošeptá: "Krásně lížu a jsem diskrétní." Ona se něj pohrdavě podívá a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu to neříkej."
Sex
Muži nestárnou, ale často jim už léta nestojí (přemýšlej, je to slovní hříčka!)
Sex
Na lesní cestě stojí auto, v něm dva lidé, co dělají to, co většina dvojic v autech na lesních cestách. Když jsou v nejlepším, ženská toho chlapa zarazí a povídá: "Promiň, měla jsem ti to asi říct předem, seběhlo se to tak rychle, no, víš, já jsem prostitutka a účtuju si za číslo tisícovku." Chlápek jen vyvalil oči, ale natáhl se do kapsy pro prachy, zaplatil a pokračovali. Když bylo po aktu, zapálili si cigaretu. Dokouřili a chlápek jen tak pořád seděl za volantem a koukal z okýnka. "Proč nikam nejedeme?" ptá se ta holka. "Promiň, měl jsem ti asi říct předem, že jsem taxikář a jízdné do odtud do města je dvanáct stovek."
Sex
Stretnu sa dva klitorisy a jeden druhemu hovori: "Pocuvaj, ja som asi frigidny." Druhy sa ho pyta: "A ako to vies?" "Zle / pozn.: na "e" ma byt dlzen/ jazyky to tvrdia."
Sex
Býci se pasou a najednou býk-syn: Krávy! Jdeme za nimi! býk-otec: Klid! Napaseme se a potom půjdeme. býk-dědo: Pasme se, když budou něco chtít tak přídou. býk-praděda: Ticho! Co když nás zaslechnou a přídou?
Sex
"Můj manžel dokáže za večer udělat i třista prvotřídních šťouchů," chlubí se Albínka Jarmilce. "To ti závidím. Ten můj jich udělá dvacet a už nemůže," vzdychne na to Jarmilka. "Ale drahá, na co ty hned nemyslíš. Můj manžel ty šťouchy dělá na kulečníku. V posteli jich udělá ještě víc, můj přítel Antonín!"
Sex
Vidí ženská ceduli: "Dnes konkurs. Přijímáme nové baletky." Tak tam vleze. No chtěj ji nejdřív vyhodit hned, ale nedala se... "No tak nám, předveďte nám něco", dí porota. Ženská:"... dobrá předvedu vám provaz..." odloží si, a hup, už je na parketách v provaze. Porota:"No to je docela dobrý... no a mohla byste eště něco přidat?" Ženská se trapně cuká: "... když já se přicucla..."
Sex
Perfektně vypadající mladý podnikatel sedí takhle na baru a popíjí pivko, když okolo něj prochází vysoká, perfektně obdařená blondýna. Ta se na něj svůdně koukne a říká: "Za dva tisíce udělám pro tebe cokoliv, jen když to popíšeš nejvíce třemi slovy." Chlápek přemýšlí tak minutu, vytáhne dva tisíce a povídá: "Vymaluj mi barák."
Sex
Na školním výletě přespává třída přes víkend v tělocvičně. Učitel v pátek večer rozmístí slečny na jeden konec a chlapce na druhý, uprostřed nakreslí čáru a říká: "Za každé překročení této čáry účtuji deset korun!" A z davu chlapců se někdo ozve: "Můžu si koupit permanentku?"
Sex
Matka představená (M) přijímá novou jeptišku (j) a provádí jí klášterem. Nejdříve jí ukáže kuchyň a povídá: M: "Tady každý den umyješ nádobí" J: "Perfektní" Provádí jí dál, zastaví se v prádelně a povídá: M: "Tady každý den všechno vypereš" J: "Perfektní". Matce představené je to nějaké divné a zeptá se: M: "Znáš také nějaké jiné slovo?" J: "Soulož" M: "Co to je?" J: "Perfektní!"
Sex
TOPlist