MTMyYTcw

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Mali pepa se diva na sestru. A najednou se podiva na urcita mista a prohlasi vduchu. Ty holky ale vsechno rozbijou.
Sex
Sedí takhle nádherná slečna v parku na lavičce. Přijde k ní takový chlápek a povídá: "Dobrý den slečno, nechtěla byste si náhodou zasouložit?" Slečna na to povídá: "A přes hubu jste ještě nedostal?" Chlápek se usměje a povídá: "Dostal, mockrát, ale taky jsem si mockrát zasouložil!"
Sex
"Jaky je rozdíl mezi plešatým třicátníkem a plešatým ježkem?"..... "Plešatý ježek rozhodně nepíchá"
Sex
Ptá se černoušek, chodící do třetí třídy, maminky: "Maminko, proč já mám největšího ptáka ze všech? Je to proto, že jsem černej?" "Ne to je proto, že je ti osmnáct!"
Sex
O: Co nejvice vzrusi manzelku pri milovani? A: Kdyz se manzel po akci utre do zaclony!
Sex
Ve škole: Jožko co to tam děláš pod lavicí? Ale paní učitelko... Buď se tak sprostě neptejte nebo nenoste mini sukně.
Sex
Povídají si dva kamarádi: Včera jsem zachránil tvoji ženu před znásilněním. Opravdu? A jak? Přemluvil jsem ji.
Sex
Prijde gynekolog k pacientce a ptá se: Slečno víte jake je Ludolfovo číslo? Pacientka: ne a jak jsou pri tom nohy?
Sex
Rychlý Fred si užívá s neznámou paničkou v jejím bytě když někdo zazvoní... "To bude manžel!" - oznamuje ona Rychlý Fred okamžitě skáče z okna a žena nervózně otevírá dveře. "Ahoj, to jsem já, Rychlý Fred - zapomněl jsem si u tebe gatě."
Sex
Kde nejvíc tlačí dámské kalhotky?........ V zápěstí.
Sex
Romantický vlahý večer. "Slečno, máte ráda vánek?" "Hmm, je to docela příjemný..." "Tak já vám ho tam fouknu."
Sex
Tři kamarádky se domluví, že si na dovolené užijí poslední noc. A aby v autobusu nebyly sprosté, budou říkat místo styku ahoj. Tak přijde první a povídá smutně: ahoj. Přijde druhá a řekne o něco veseleji: ahoj ahoj. Přijde třetí rozesmátá a říká: ahoj ahoj ahoj, a třikrát do prdele ahoj a dvakrát do pusy ahoj.
Sex
Pepíček dorostl do školního věku a tak ho poslední srpnový den maminka doslova zahrnula spoustou příjemných vyhlídek a informací o škole, aby ho nějak pozitivně naladila. Říkala mu, kolik potká nových kamarádů, nakoupila nové oblečení, vyprávěla, jak šla ona poprvé do školy a tak dál. Přišel první den, Pepíček se radostně vydal do školy a odpoledne se vrátil domů a vyprávěl o tom, jak se celý den měl. Druhý den ráno ho maminka budí, on se rozespale ptá, proč má vstávat, a když maminka říká, že je čas jít do školy, Pepíček udiveně říká: "Cože? Znova?"
Sex
Prijde muz v letech k doktorovi a sveruje se: Pane doktore, dnes se mam milovat se svou divkou, ale nikdy jsem to nedelal. PORADTE! Pan doktor se zamysli, pohledne z okna a povida: Vidite ty psy na ulici? Tak nejak takhle to chodi. Muž podekuje a odejde. Druhy den se potkaji a doktor se pta jake to bylo. Muz se usmeje a rika: Moc vam dekuji pane doktore, bylo to uzasne, akorat ta ostuda na te ulici!
Sex
Šlapka stojí u silnice. Po chvíli u ní zastaví auto, vyleze chlap a ptá se: "Chcete svést?" Šlapka odpoví, že ano. Chlap se jí ještě než vleze do auta zeptá: "A kolik je vám let?" Šlapka odpoví: "Třináct!" Chlap vleze zpátky do auta a odjede. Šlapka říká: "Ach jo, zase další pověrčivej!"
Sex
Povídají si dvě spolužačky: - Tak jsem ti včera přišla o panenství... - A bylo to z lásky nebo za peníze? - No já ti nevím, ale za pět stovek, to je dneska asi z lásky...
Sex
TOPlist