NjRlYWRmN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Říká chlap holce: "... kdybych věděl, že jsi pana tak budu na tebe opatrnější." Holka: "Kdybych věděla, že jsi takový vůl tak si ty silonky sundám!"
Sex
- Když se to tam strčí, je to tvrdé, po vytažení měkké, co je to? - Tak to vím zcela přesně: rohlík namočený do kávy.
Sex
Víš jaký je rozdíl mezi tvými botami a slipami?...... Žádný, v obojím je ko*ot.
Sex
Jednou pozdě v noci se Pepíček probudil a slyšel z ložnice rodičů nějaké hlasité zvuky. Vyhrabal se z postele a vydal se do předsíně. Než došel ke dveřím ložnice, zvuky ustaly a v koupelně se rozsvítilo. Pepíček tedy zatočil do koupelny a tam narazil na tatínka, který si zrovna sundaval prezervativ. "Tati, co to děláš?" Otec se nervózně rozhlížel a přemýšlel, co synkovi řekne. Nakonec vykoktal: "Eh, kontroluju, jestli v koupelně nejsou myši." Pepíček se na tatínka zmateně podíval a říká: "Ale co to děláš? Ty je šukáš?"
Sex
"Mamíííííí, mamíííííííí, mě opuchl prst!" "A jak jsi to poznal, Pepíčku?" "Nevejde se mi do nosu."
Sex
Hrají nenarozená dvojčata v břiše matky karty. Matka se rozhodne souložit. Po chvíli se jedno z dvojčat otočí a říká:"Jakej čůrák mi to zase čumí do karet!".
Sex
Probudí se žena v noci a říká manželovi: "Strašně bych se chtěla teď milovat!" Muž se podívá na hodinky a říká: "Koho ti já teď ve dvě v noci seženu?"
Sex
víš proč je dobré pro mladé chlapce číst penthouse a leo? Zrychluje to ko ordinaci ruka-oko!:-))))
Sex
Mladí manželé řeší po svatobní noci závažný problém - jak naznačí jeden druhému, když zatouží po milování. ONA: "Víš co, když budeš chtít, pohladíš mě po levém, a když nebudeš chtít, tak po pravém prsu... ON: "To je OK. A když ty budeš chtít, chytíš mi ho a přetáhneš jednou dolů a jednou nahoru, a když nebudeš chtít, tak ješte asi 100krát."
Sex
Jak se řekne čínsky pánské přirození?.... Pche.
Sex
"Sestřičko, polibte mne!" "Nemůžu." "Sestřičko, prosím vás, udělejte to." "Opravdu nemůžu. Už to je proti předpisům, že tu ležím pod váma..."
Sex
Jak se řekne čínsky pánské přirození?.... Pche.
Sex
Pouze pro chlapy!. Jake je cislo na konci prezervativu?... Ehhmm... Nevite?... Hmm dalsi chudak.
Sex
Chlap píchá ženskou a řiká jí, kdybych věděl, že jsi panna, tak bych s tebou nic neměl. A vona řiká, kdybych věděla, že jsi takovej debil, tak bych si sundala punčochy.
Sex
Otázka: Víte co si dávají australská děvčata za uši, aby navábily muže? Odpověď: Kolena.
Sex
Muž kupuje v drogérii prezervativy, a protože neví, jak s tím zacházet, žádá prodavačku o radu. Ta se zapýří, pak si jeden natáhne na palec ruky a názorně to ukazuje pánovi. Ten je trotl, stále nic nechápe a proto jej prodavačka vyzve k praktické ukázce. Dojdou do zadní místnosti, začnou souložit a prodavačka se ujišťuje: "Máte ho natažený?" "Mám," uklidňuje ji pán. Užívají si radosti, až pán ztuhne ve vyvrcholení a prodavačka cítí, jak horká tekutina zalévá její nitro. "Opravdu ho máte?" křičí zděšeně. "Přesně, jak jste říkala," usmívá se vítězoslavně pán a ukazuje palec s navlečeným prezervativem.
Sex
TOPlist