Y2M0ZTF

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Proč jsou bukvice na kluky? . . Protože mají malé ptáky.
Sex a láska
Jde chlápek po nábřeží a všimne si, že se mu zastavili hodinky. Okolo jde krásná žena v minisukni a chlápek ji povídá: "Nemáš čas? Stojí mi."
Sex a láska
"Lásko, co je příčinou toho, že jsi ke mně teď taková nějaká jiná...?" "Jiný!"
Sex a láska
Dospívající syn přivede ukázat rodičům svou novou dívku. Maminka se chytá za hlavu a šeptá synovi: "Ty ses, člověče, úplně zbláznil! Podívej je hrbatá, šilhá, kulhá, koktá a kdo ví, co ještě..." "Můžeš, maminko, mluvit hlasitěji, ona také neslyší."
Sex a láska
Ona: "Miláčku, pojď dělat do ložnice nějaké prasečinky!" On: "Dobře, posereme polštáře."
Sex a láska
Ministr Zdravotnictví varuje: Kouření pod volantem způsobuje křivost zad.
Sex a láska
Přijdou dva chlapi k závodnímu doktorovi a sestřička jim povídá, aby se svlékli. Oni se tedy svléknou a sestřička na ně překvapeně kouká, oba jsou černý, ale jeden ho má černýho a druhej bílýho. Zavolá pana doktora. "Pane doktore, pojte se podívat, to jsem ještě neviděla. Dva černoši a jeden ho má bílýho a druhej černýho." V tom se ozve jeden z chlapů a povídá: "Sestřičko, my nejsme černoši. My jsme uhlíři a tady Pepa byl na svačinu doma!"
Sex a láska
Manžel posílá z lázní manželce telegram: "Marie, pošli mi 800 Kč, prodloužili mi to." A ona mu odpovídá: "Posílám ti 1200 Kč, ať ti to i rozšíří."
Sex a láska
"Jaký je tvůj názor na skupinový sex?" "Jsem pro, jako každý moderní mladý muž." "Fajn, tak to tě zapíšu do seznamu." "A kdo už je na seznamu?" "Já, ty a tvoje žena." "Tak bacha! S tím nesouhlasím!" "No dobrá, tak jo. Já tě smažu."
Sex a láska
Synáček ze vsi od Kyjova studuje v Praze na univerzitě a dojdou mu prachy. Přemýšlí, jak by je získal a zatelefonuje domů: "Táto, představ si, u nás na škole otevírají kurs pro psy, kde je učí mluvit!" "Tož, nekecej... A co to obnáší?" diví se otec. "No pošli Alíka a 15 tisíc a já ho nechám zapsat," kuje železo syn. Prachy dorazily a mladý je zas na pár měsíců v pohodě. Jenomže, po čase dojdou prachy znovu a nezbývá, než tátovi volat znovu. "Alík? Ten mele páté přes deváté, to už se nedá poslouchat," vypráví zvědavému otci, "ale představ si tati, že u nás na fakultě otevírají kurs, kde učí psy číst!" "Tož kurňa, když už Alík mluví, tak ať umí i číst," furiantsky na to otec. "Výborně tati, pošli 25 táců a já Alíka přihlásím," uzavírá syn. Na konci školního roku mladému nezbývá, než odjet domů. Co teď? Tak psa zastřelí. Doma se táta hned ptá: "Tak, kde máš Alíka?" "Ale táto, představ si. Dneska ráno si u snídaně čteme noviny a říkám Alíkovi: Tak dneska jedem dom, on složí noviny a říká: To jsem zvědavej, jestli mě zas táta vezme s sebou, až půjde do lesa milovat starou Novákovou..." Táta zrudne a skočí klukovi do řeči: "Doufám, žes ho zastřelil, hajzla prolhanýho!" "No, jasně, tati..."
Sex a láska
Jak dlouho trvá správná soulož? Tři vteřiny, protože zbytek je jenom promrdanej čas.
Sex a láska
"Měl sem vše, dům, auto, lásku krásné ženy." "A co se stalo?" "Dozvěděla se to moje manželka!"
Sex a láska
V posteli: "Drahá, cítíš, jaké je to dlouhé?" "Hmm, cítím." "Drahá, cítíš, jaké je to tvrdé?" "Fantastický..." "Miláčku, cítíš, jaké je to hrubé?" "Je to nádherné..." "Zlatíčko, cítíš, jaké je to teplé?" "Ó, ano..." "To všecko jsem jen pro tebe nasral!"
Sex a láska
Potkají se kluk a holka na nuda pláži. "Ahoj, já jsem Honza," povídá on. "Ja jsem Martina," odvětí ona. "Těší mě." "To vidím."
Sex a láska
Druhy sexu: Tragický - máš s kým, nemáš s čím. Komický - máš s čím, nemáš s kým. Studentský - máš s čím, máš s kým, ale nemáš kde. Filozofický - máš s čím i s kým i kde, ale na co?
Sex a láska
Víte, co je to vrchol nevěry? . . Když tě manželka podvede s tvojí milenkou.
Sex a láska
TOPlist