OWRjNWM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
"Pane kolego, co ta boule na čele?" "Jedna kočka mi dala košem." "Proboha, kde?" "V samoobsluze."
Sex a láska
"Někdo souloží každý měsíc, někdo každý týden, někdo každý den a já si souložím, kdy se mi zachce. Například loni se mi nechtělo vůbec!"
Sex a láska
Na co si musí dát člověk pozor při svédské trojce? . . Aby ho nevynechali.
Sex a láska
Takhle se malej Pepíček vytahuje na malou Aničku: "Heč, já mám pindíka a ty ne!" A ona odpoví: "No a co, až budu velká, budu jich mít, kolik budu chtít."
Sex a láska
Ve společnosti se debatuje na delikátní téma antikoncepčních prostředků: "Je to všechno humbuk!" volá rozčileně pan Novák, "já na žádný pilulky proti početí nevěřím!" "Víte, pane Novák, jak se říká takovým lidem, jako jste vy? ? "Otcové!"
Sex a láska
Syn potká otce u nevěstince a ptá se: "Tati, co tu děláš?" "Ale synku, nebudu přeci kvůli pár stovkám budit mámu."
Sex a láska
Stěžuje si jedna dívka, kterou tlačí do zad železniční pražce: "Když jsi mě lákal pomilovat se na kolej, myslela jsem si, že jsi vysokoškolák."
Sex a láska
Ptá se Anča Mařky: "A je ten tvůj snoubenec opravdu tak bohatý, jak říkáš?" "Opravdu! Známe se už půl roku a ještě pořád má peníze!"
Sex a láska
Povídají si dvě patnáctileté: "Tak jsem minulý týden přišla o panenství." "A bylo to za peníze, nebo z lásky?" "Asi z lásky, co si dneska za pět stovek koupíš?"
Sex a láska
Leží nahá ženská na posteli a mezi nohama má nablito. Vedle postele klečí chlap a zvrací. A ženská říká: "To jste celí vy, dragouni, už zase šavle v pochvě!"
Sex a láska
Láska prochází žaludkem, ale kam jde potom? Že by do pr...?
Sex a láska
Víte, co se stane, když si ve vlastní ložnici užíváte se dvěma ženskejma a do dveří vrazí třetí? . . Máte na krku rozvod.
Sex a láska
Venca je na smrtelné posteli a jeho přítel Jarda mu povídá: "Mně se po tobě bude stýskat, Venco! Těch krásných časů co jsme spolu strávili! Tý srandy co jsme si užili!" Venca ho z posledních sil chytí za ruku: "Neplač Jardo. Já ti slibuju, že do roka a do dne za tebou přijdu a povím ti, jak to na tý druhý straně vypadá." A skutečně, přesně za rok o půlnoci probudí Jarouše volání: "Jardo! Jardo!" Jarda se posadí na posteli, ale nikoho nevidí. Hlas se ozve znova: "Jardo! Jardo, to jsem já, Venca!" "Ježišmarja, Venco, to seš ty? Jak se máš?" "Báječně! To si nedovedeš představit! Jsem na krásný voňavý louce. Cely dny sex a žrádlo a sex a žrádlo. Občas si to prohodím šlofíkem a zase sex a žrádlo!" "No, to je senzační," raduje se Jarda. "Víš, já se bál, že se do nebe nedostaneš." "Jakýpak nebe? Já jsem teďka králíkem!"
Sex a láska
Vrátí se Pepa nečekaně domů a po obýváku pobíhá milenec. "Můžete mi říct, co tu děláte?" "Hledám nouzový východ!"
Sex a láska
Baví se dvě: "Je tvůj snoubenec atraktivní?" "Jak by nebyl, po matce má modré oči a po otci vilu a Mercedes."
Sex a láska
Otec k dceři: "Proč se mi nesvěříš, od koho máš tolik dopisů? Copak nemáš ke mně důvěru?" "Nemám tati. A to od té doby, cos mně odepsal na můj inzerát k seznámení."
Sex a láska
TOPlist