MmNkM2RkO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
"Slečno, co se na mě tak díváte, jako by jste měla volný byt."
Sex a láska
Chlapec se miluje s dívkou v poloze 69. V tom nejelpším dívka říká: "Ten Bush chce zase další válku..." "Ježišimarjá, jak můžeš proboha myslet na takovéhle věci?!" rozčiluje se chlapec. ". ale, tady to čtu na kousku novin, co ti zůstal přilepený na prdeli!"
Sex a láska
Nápis na automatu na kondomy: "Tak tyhle žvejky nic moc."
Sex a láska
"Slečno, věříte na lásku na první pohled?" "Ne? Tak to se budeme muset potkat ještě jednou..."
Sex a láska
Sděluje paní Lenka své zážitky kamarádce Janě: "Ty, Jano, u nás na sídlišti otevřeli nový masážní salón - a je tam jeden prima mladý masér. Ten mě vždycky chytne jednou rukou za zápěstí, druhou pod ňadrem a masíruje, masíruje, pak se vždycky cítím jako znovuzrozená." Jana se diví: "To je nějaké divné, ukážeš mi jak?" Lenka předvádí a říká: "Máš pravdu, když mě chytne jednou rukou za zápěstí a druhou pod ňadrem, čím mě pak vlastně masíruje?"
Sex a láska
"Tak co, Ančo, jaká byla svatební noc?" "O. K." "A co Láďa?" "K. O."
Sex a láska
"Milý Honzo, jestli přesvědčíš svojí partnerku, že láska je vlastně jen chemie, musíš počítat s tím, že hned druhý den s tebou začne nakládat jako s toxickým odpadem."
Sex a láska
Chlapec tančí s dívkou. Při tanci ji říká: "Víš, Aničko, s tebou jsem vždycky moc rád, to mi věř. Chytrý a inteligentní holky, ty nemůžu vystát."
Sex a láska
Ptá se mladá pohledná máti ještě mladší a pohlednější dcery: "Jano, kdopak byl ten mladík, se kterým jsi šla na Silvestra někam ven?" "Ani nevím, ale na slipech měl monogram J. Š.!"
Sex a láska
Svěřuje se pan Novák: "Já nosím prezervativ nasazený celý den." "A proboha proč?" diví se jeho kamarád. "Člověk nikdy neví, na jakou potvoru kde narazí."
Sex a láska
Pepíček se ptá maminky, jak přicházejí na svět děti: "Na to jsi ještě malý, Pepíčku. A pak, to je moc dlouhé povídání." "Tak mi pověz alespoň ten začátek."
Sex a láska
Baví se chlapi u piva: "Nasadil jsem pěti chlapům parohy." "A jak si to udělal?" "Přefik jsem vlastní ženu."
Sex a láska
Mužská impotence je nemoc, ze které se lze vylízat.
Sex a láska
"Slečno, vy jste tak bezva, že bych si vás vzal i se dvěma dětmi." "Ale já přece žádné nemám." "Ale já jo."
Sex a láska
Jeník se vrátí utahaný domů a děda ho hned mezi dveřmi zpovídá: "Kdepak jsi byl celý den?" Jeník: "Šel jsem na zkušenou, dědo." Děda: "Tak to je správné, synku. Lepší na zkušenou než na pannu!"
Sex a láska
Proč je sex pudová záležitost? . . Protože to buď pude nebo nepude.
Sex a láska
TOPlist