ZTc1OTQ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Baví se on a ona o tom, kam půjdou večer za zábavou. "A co si takhle zajít do kina, miláčku." "Ale vždyť tam už jsme byli." "No jo, ale já slyšel, že už dávaj zvukové filmy."
Sex a láska
Tři chlapi si jdou zašukat na privát. Čekají v kuchyni a chodí jeden po druhém. První vleze do ložnice a po pár minutách se ozve děsnej křik. Vyleze ven, a chlapi se ho ptají: "Co jsi tam s ní dělal?" "No přece víte jak mám velký péro, ne?" Oni: "No, to je fakt, to víme." On: "Takže jsem jí po chvilce natrhl rodidla." Jde tam druhej. Zase za chvilku řev jak sviňa. Vyleze ven a na otázku, co s ní dělal odpoví: "No víte, že mám taky velký péro, ne?" Oba přitakají, že ví. "Tož, pipku měla natrženou, tak jsem jí to dal do huby a natrhl jsem jí koutky." Jde tam třetí, za chvilku strašnej řev, on vychází a povídá: "Víte přece, že mám dost malý péro, ne?" Oba říkají, že to ví. "No, tak jsem jí aspoň zlomil ruku,..."
Sex a láska
Autobus s důchodci má krátkou, zdravotní přestávku na kraji lesa. Pasažéři se rozjedou mezi lesní velikány. Náhle jedna skupinka narazí na milující se dvojici. Dole ona, křehká blondýnka, nahoře na ní on, vousatý, černý myslivec. "Co to tady je?" volá zděšeně jedna starší dáma. Její manžel, znalý situace vysvětluje: "Klid, drahá, to je přece anděl s ďáblem v těle.
Sex a láska
Co je to polibek? . . Vertikální vyjádření horizontální touhy.
Sex a láska
Co je to maximální chudoba? . . Když student sedí na mezi a zašívá si prezervativ.
Sex a láska
Hezká holka si sedne v parku na lavičku, natáhne si nohy a odpočívá. Za chvíli k ní přijde bezdomovec a povídá: "Čau lásko, nepůjdeme se projít?" "No tohle! Copak sem nějaká prostitutka, nebo co?" "Tak teda ne, ale co potom děláš v mojí posteli?"
Sex a láska
Rozvodový proces. Soudce se ptá: "Pane navrhovatel, proč se chcete s manželkou rozvést?" "Ehm, no, protože mi sexuálně nevyhovuje." Z přeplněného sálu se ozve: "To je debil, všem vyhovuje, jen jemu ne!"
Sex a láska
Pokud muži vyprávějí o sexu ženám, tak je to sexuální obtěžování. Pokud ženy vyprávějí o sexu mužům, tak je to za 48 Kč za minutu.
Sex a láska
Říká dívka chlapci: "Přijď dneska večer, nikdo nebude doma." Kluk přijde, zvoní a nikdo není doma.
Sex a láska
Pubertální mladíček sedí ve vlakovém kupé proti krásné blondýně v minisukni. Velmi se snaží, ale nemůže odolat tomu, aby nezíral upřeně do jednoho místa. A ještě ke všemu si všimne, že blondýna nemá kalhotky! Blondýna si všimne směru jeho pohledu a ptá se: "Líbí se ti moje mušlička?" Chlapec rudne a v rozpacích se omlouvá. "Ale to je v pořádku, to je totiž velmi talentovaná mušlička. Dívej se pozorně a ona ti pošle vzdušný polibek" A opravdu, poslala mu hubičku. "A taky na tebe může mrknout," říká blondýna. Mladík v úžasu zírá, jak na něj mrkla. "Pojď si sednout sem, vedle mne," říká divka a když přisedne, říká: "Nechtěl bys do ni strčit dva prstíky?" Mladík v úžasu vydechne: "Ona umí i pískat?"
Sex a láska
Stojí dva na mostě a hledí na hvězdy. On se zeptá: "Lásko, vidíš malý vůz?" Ona odpoví: "Ne, ale cítím velké oje!"
Sex a láska
Svatební noc. Manželka říká svému muži: "Drahý, musím se ti přiznat, že před svatbou sem už byla s jiným mužem." "To nic drahá. Já taky."
Sex a láska
"Slečno, věříte na lásku na první pohled?" "Ne? Tak to se budeme muset potkat ještě jednou..."
Sex a láska
Proč má žena studenou prdelku? . . Protože ve předu má rozpáraný kožíšek.
Sex a láska
"Rodino, oznamuji vám, že jsem se právě zasnoubil s Mařenkou Šťouchalovou!" "Synu, ona je přece pro tebe stará!" povídá máma. "A je ošklivá," přisadila si sestra. "Nemá žádná prsa ani zadek!" křikl brácha. "Já souhlasím s tvým rozhodnutím," řekl rozvážně táta, "protože nemá žádné sourozence a ani jediného příbuzného."
Sex a láska
V novinách vyšel inzerát: Pán, který mne včera večer v parku obtěžoval, nechť se přihláší v redakci. Zn: Změna názoru.
Sex a láska
TOPlist