NjFkMmU3

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
"Slečno, kdybyste šla se mnou domů, nabídl bych vám svoji specialitu." "A jakou?" "Whisky s gaučem."
Sex a láska
Kulturista a erotoman se vsadí, kdo déle vydrží. Kulturista bude nosit do druhého patra ženský a erotoman je bude uspokojovat. Kdo to vydrží déle vyhrává. Večer začne kulturista nosit a erotoman každou uspokojuje. Tak to jde celou noc. Ráno vyčerpaný kulturista padne se slovy "Já už nemůžu!" Z toho plyne poučení - je lepší mít styky než donášet.
Sex a láska
Do lékárny vstoupí ustaraný muž a říká paní magistře: "Prosím vás, mohla byste mi něco dát na... víte... já bych to... noooo... totiž já trpím soustavnou erekcí..." "Tak to vám mohu dát byt, stravu a pět tisíc měsíčně."
Sex a láska
Kde lze dosáhnout i dvanácti ejakulací za noc? . . Za polárním kruhem.
Sex a láska
Proč stojí v zimě ženy se sukněmi na autobusové zastávce s překříženýma nohama? . . A vy když vám hasne v krbu chcete, aby vám táhlo do komína?
Sex a láska
Studenti lékařské fakulty dostali téma, o kterém měli co nejobšírněji napsat. Téma znělo: "Proč je pánské přirození na konci rozšířené?" Studenti píšou jako diví a po písemce se sejdou a diskutují o tom, co kdo napsal. Dva studenti stojí opodál hloučku a šeptají si. "Cos napsal vole?" Povídá ten jeden. "No já napsal, že je rozšířený proto, aby lépe uspokojil ženu." "A sakra, to mě nenapadlo. Já napsal proto, aby neklouzala ruka."
Sex a láska
Ptá se chlápek slečny: "Slečno, dokázala by jste z lásky i zemřít?" "Osle! Vždyť já z ní přece žiju!"
Sex a láska
Jaký je druhý díl kamasutry? . . Samasikutry.
Sex a láska
Jednou v zimě sedí Nastěnka pod zavátým smrkem a hrozně se třese. Potká ji Děda Mráz a ptá se: "Je ti zima, děvenko?" Oběhne stokrát kolem smrku, zas se zeptá, pak ještě jednou a znova a znova: "Už je ti teplo děvče?!" Popatnácté, když už je celý zadýchaný, Nastěnka konečně odpoví: "Ne dědečku, to je vibrátor."
Sex a láska
Přijdou dva chlapi k závodnímu doktorovi a sestřička jim povídá, aby se svlékli. Oni se tedy svléknou a sestřička na ně překvapeně kouká, oba jsou černý, ale jeden ho má černýho a druhej bílýho. Zavolá pana doktora. "Pane doktore, pojte se podívat, to jsem ještě neviděla. Dva černoši a jeden ho má bílýho a druhej černýho." V tom se ozve jeden z chlapů a povídá: "Sestřičko, my nejsme černoši. My jsme uhlíři a tady Pepa byl na svačinu doma!"
Sex a láska
Rozhovor zamilovaných: Ona: "Ahoj." On: "Konečně. Už jsem se nemohl dočkat." Ona: "Ja odcházím." On: "To snad ne!?" Ona: "Myslel si na mě?" On: "Ano, každou chvilku." Ona: "Byl jsi mi nevěrný?" On: "Blázníš?" Ona: "Tak u teba zůstanu..."
Sex a láska
Jaké "I" bude ve větě: Ženy si hrál- a muži odcházel-? . . . Ženy si hrály s tvrdým a muži odcházeli s měkkým.
Sex a láska
Přijde muž do práce a hned je na něm vidět, že má mimořádně dobrou náladu. Zatrpklý kolega se ptá, cože ho tolik rozjařilo. "Představ si, včera mi ho stará dvě hodiny kouřila." "Ty vole, jak si to udělal?" "No, koupil sem si nutelu, namazal si ji na péro a pak už to šlo samo. Zkus to taky, uvidíš...!" Druhý den je onen zatrpklý kolega zachmuřenější než kdykoli jindy... "Tak co, koupil sis nutelu?" ptá se ten první. "Jo, koupil." "A namazal sis ji na péro?" "Jasně, ale viděly to děti a starou k tomu už nepustily..."
Sex a láska
Miláčku, proč máš tak velké oči?" "Protože, když jsem byl malý, tak jsem hodně plakal." "Hm, škoda, že jsi víc nečůral."
Sex a láska
"Dej mi svůj telefon," žadoní chlapec na dívce. "A z čeho bych pak volala?"
Sex a láska
Dospívající syn přivede ukázat rodičům svou novou dívku. Maminka se chytá za hlavu a šeptá synovi: "Ty ses, člověče, úplně zbláznil! Podívej je hrbatá, šilhá, kulhá, koktá a kdo ví, co ještě..." "Můžeš, maminko, mluvit hlasitěji, ona také neslyší."
Sex a láska
TOPlist