ZjIxNDk4M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Proč němý onanuje jen jednou rukou? . . Protože druhou křičí radostí.
Sex a láska
Bezpečný sex je takový sex, u kterého vás nenačapá manželka.
Sex a láska
"Myslíš si, že se dá mluvit s manželkou hned po souloži?" "No jistě, od čeho jsou mobilní telefony?"
Sex a láska
"Sousedko, nevíte, proč má paní Evička teď tak ustavičně uplakané oči?" "Ale, dala se prý dohromady s nějakým Cibulkou..."
Sex a láska
Pán se vsadí s kamarády, že se ožení s babou co má 3 kozy. Oni mu samozřejmě nevěří a tak jde pán do města hledat babu se třema kozama. Projde svět křížem krážem a v té největší díře, někde na konci světa najde babu, co má fakt tři kozy. Ještě ten den se s ní ožení. Ve svatební noc, kdy se tito novomanželé milují, pán neví, co už by s těma rukama dělal. Ráno když se probudí, on nevěří vlastním očím... jeho baba má jen dvě kozy, tak se ihned nechápavě zeptá: "Hele, miláčku, kde máš tu třetí kozu?" A novomanželka mu nechápavě odpoví: "Myslíš ten vřed, co jsi mi včera vycucnul?"
Sex a láska
John přijde do Gusova domu, zazvoní a otevře mu Gusova žena Debby. "Je Gus doma?", ptá se. "Ne, právě odešel nakoupit", odpoví Debby. "A nevadilo by ti, kdybych tu na něj počkal?", ptá se John. "Určitě ne, pojď dál!" John chvíli sedí v křesle a pozoruje Debby, jak uklízí. "Poslechni, Debby", povídá po chvíli, "ty máš největší prsa, jaká jsem kdy viděl. Kdybych ti dal 100 babek, ukázala bys mi jedno?" Debby chvíli přemýšlí, ale pak si řekne, sto babek je sto babek, to je slušný výdělek, a tak rozepne blůzku a odhalí jedno ňadro. Jack poděkuje a položí na stůl stodolarovku. Po chvíli se zase ozve: "Debby, ty máš tak krásná prsa, já bych je hrozně rád viděl obě najednou. Když ti dám ještě 100 babek, ukážeš mi je?" Debby zase chvíli váhá, ale pak rozepne blůzku a ukáže je Johnovi. Ten se chvíli dívá, pak položí na stůl druhou stodolarovku, poděkuje, pak řekne, že už déle nemůže čekat, zvedne se a odejde. Po chvíli přijde domů Gus a žena mu sděluje: "Byl tady ten tvůj kamarád John, ale nemohl déle čekat, tak odešel. Je to trochu podivín". Gus se zamyslí a pak povídá: "No to trochu je. Mimochodem, nechal mi tady ty dvě stovky, co mi dluží?"
Sex a láska
Víte, co jsou to prsa jednohubky? . . Prsa č.1
Sex a láska
Ráno jsem nejedl, protože jsem myslel na sex. Na obědě jsem nejedl, protože jsem myslel na sex. Večer jsem nejedl, protože jsem myslel na sex. V noci sem nesexoval, protože sem byl hladový jak blázen.
Sex a láska
Přišel ředitel k lékaři: "Pane doktore, podívejte se. Mám ho celého modrého. Co je to za nemoc?" "Nemoc? Kdeže! Ale své sekretářce řekněte, aby na WC používala normální toaletní papír a ne kopírák..."
Sex a láska
Proč má nočník ucho? . . Protože kdyby měl ptáka, tak na něm ženské sedí tři dny.
Sex a láska
Přijde chlápek do drogerie a chce 50 kondomů. Prodavač hledá, hledá, ale najde jich jen 48. "No, jo," povídá chlápek, "co se dá dělat, tak já si je vezmu, ale musím vám říct, že jste mi úplně zkazil večer."
Sex a láska
Zápisky vyšetřovatele: 5) S pošramocenou ctí jsem se dávno smířila, ale na té náhradě za zničené šaty, na té trvám... 6) Jestliže tvrdí, že žádnou promiskuitu neprováděli, protože hráli mariáš, je to lež, protože hráli "pauzíráka" a dotyčné jim taky vařily kafe... 7) Pohybovala jsem se po Václavském náměstí, a aniž bych mohla mít s někým pohlavní styk za úplatu, byla jsem zadržena... 8) Obžalovaný se doznal k tomu, že se již jednou pokusil o znásilnění. K tomu však nedošlo, neboť obžalovaný, když zjistil, že se jedná o muže, uprchl, aby nebyl podezřelý z pokusu o loupež... 9) Minisukně jí nedosahovaly ani k příslušnému orientačnímu bodu a to mne, jako normálního muže vyvedlo z normálu... 10) Myslím, že zde přítomná měla o znásilnění zájem, protože mě jednak ani trochu nekousla do ruky, kterou jsem jí přitisknul na ústa a jednak neměla spodní prádlo...
Sex a láska
Co je to masturbace? . . Sex na vlastní pěst.
Sex a láska
Co znamená tato rovnice - 1+2+5+9=1? . . 1 postel + 2 lidi + 5 minut + 9 měsíců = 1 dítě
Sex a láska
Víte, co je to maximální slast? . . Když se milujete s těhotnou a plod vám ho vykouří.
Sex a láska
Na rande: "Čekám na tebe přes hodinu a už vypadám jako hlupák!" rozčiluje se on. "A copak já můžu za to, jak vypadáš?" brání se ona.
Sex a láska
TOPlist