MzBjZTZl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů.


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Hezká holka si sedne v parku na lavičku, natáhne si nohy a odpočívá. Za chvíli k ní přijde bezdomovec a povídá: "Čau lásko, nepůjdeme se projít?" "No tohle! Copak sem nějaká prostitutka, nebo co?" "Tak teda ne, ale co potom děláš v mojí posteli?"
Sex a láska
Proč dělají aromatické kondomy? . . "Aroma ti šeptá - vstaň..."
Sex a láska
Jde muž po ulici v Riu, zrovna když je karneval a potká ženu namalovanou celou na bílo. Pta se jí, za co jde. Ona roztáhne nohy a odpoví: "Za zubní kaz."
Sex a láska
Povídá žárlivě bílá vejce (samice) vejci (samcovi), který zasněně kouká po krásně namalované kraslici: "No, ta kraslice je sice krásná, ale zase má dutou hlavu."
Sex a láska
Stěžuje si jedna dáma druhé: "Život je peklo a ten můj je začarovaný kruh. Když se tomu mojemu nepostaví, tak chlastá. A protože tak často chlastá, tak se mu potom nepostaví."
Sex a láska
Povídá šéf sekretářce: "Zuzanko, přijďte ke mně dnes večer, popovídáme si o vašich prémiích." Ona odpoví: "Ale pane řediteli, na toto téma jsme souložili už minulou středu."
Sex a láska
Muž podává inzerát: "Hledám ženu, kterou občas přehnu. Můžeš to být právě ty, nedělej jen drahoty. Pak se od tě nehnu." Odpověď ženy: "Sem s mužem, který něco zmůže, jestli to jsi právě ty, už sundávej kalhoty!"
Sex a láska
"To je dneska svět," naříká jeden muž kamarádovi. "Já jsem nepředstavitelný smolař. Nejenže je mi nevěrná manželka, ale i obě milenky!"
Sex a láska
"Musím tě Honzo zklamat, ale moje srdce patří jinému." "To nic, mně stačí to ostatní."
Sex a láska
O svatební noci vleze tchýně novomanželům do ložnice. Ten ji zrovna bere zezadu. Tchýně povídá: "Není ti to blbý? V tak vzácný večer a ty ji bereš takhle prasácky." "Ale proč blbý? To nevíte, že se tam takhle vleze o 3 cm dál?" "Jo?" diví se babice. Zavře dveře, vlítne do obýváku a profackuje starýho. "Co se děje?" ptá se. "To máš za ušetřený kilometry."
Sex a láska
Situace podvečer v manželské posteli: "Drahý, už jsme se asi měsíc nemilovali!" povídá manželka roztouženému manželovi. "Mluv za sebe," povídá muž.
Sex a láska
"Martino, ty chodíš na rande pořád s tím rybářem, ještě jsi ho nepustila k vodě?" "No, víš, on je takový dosti nervák. Třesou se mu ruce, než se osmělí k činu. Já mu musím vždy nasadit žížalu a on obyčejně asi po půl hodině vytáhne svého macka."
Sex a láska
Zámožný muž na zaoceánské lodi se začne dvořit jedné ženě. Po čase se osmělí a povídá: "Madam, chtěl bych s vámi povečeřet. Bylo by to možné, kdybych vám za to dal 1000 dolarů?" Žena souhlasí, tak jdou spolu na večeři. Po večeři se muž osmělí a navrhne: "Madam, a co takhle jeden tanec s vámi, bylo by to možné za 2000 dolarů?" Žena souhlasí. Po tanci je on již tak rozvášněn, že se ptá: "A madam, co by mě to stálo, jednu noc s vámi?" A ona odpoví: "Dvě stě franků, jako každýho jinýho..."
Sex a láska
Dámská ňadra dělíme na tyto velikosti: A - Angrešt, B - Bluma, C - Citrón, D - Dýně, E - Extra dýně, F - Fuj to sem se lek, 0 - lentilky pod kobercem
Sex a láska
Po sexu povídá muž svojí ženě: "To jsou prsa a nebo husí kůže?" A manželka mu odpoví: "A ty jsi souložil, nebo jsi se klepal zimou?!"
Sex a láska
Baví se chlapi u piva: "Nasadil jsem pěti chlapům parohy." "A jak si to udělal?" "Přefik jsem vlastní ženu."
Sex a láska
TOPlist