NGEzYmRkZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Přijde nová učitelka kreslení do třídy: "Dobrý den studenti!" "Jdi do hajzlu," ozve se třída teenagerů. "Ale no tak. Nejprve si nakreslíme na tabuli jablíčko, tááák," snaží se učitelka zalíbit pubescentům, které kreslení evidentně vůbec nebere. "Jdi do prdele krávo," zařve nevychovanec z lavice. Učitelka se rozbrečí a utíká do ředitelny. Tam to všechno poví řediteli, ten se naštve a vletí do té neurvalé třídy: "Vy hulváti, copak takhle se chová k takové mladé paní učitelce? A který neřad namaloval na tabuli tu prdel?"
Škola
"Co je to emancipace?" ptá se učitelka dětí. "Emancipace je, když třeba ona neumí vařit," odpoví jedno z dětí.
Škola
"Maminko, mě se do té školy nechce. Děvčata ze mě mají srandu, kluci mi podráží nohy, učitelé mě nemají rádi, já tam nepůjdu!" "Musíš, jednou jsi tam ředitel..."
Škola
Začínající učitelka si chce na své třídě vyzkoušet poznatky z psychologie: "Každý, kdo si myslí, že je hloupý, ať se postaví." Po chvilce se v tiché třídě postavil Pepíček. Kantorka povídá: "Pepíčku, tak ty si myslíš, že jsi hloupý?" "Ne, prosím, ale přišlo mi nefér nechat vás stát jedinou."
Škola
Chceš-li mít z dítěte vola, pomůže ti k tomu škola.
Škola
"Pane profesore, chcete vidět piču?" zeptá se po dlouhé době Pepíček. Pan profesor se na Josefa vážně zadíval a chtěl ho už vyrazit ze třídy, ale Pepa náhle povídá: "Podívejte - nový, pokémon Pichu!"
Škola
"Honzíku, ukaž nám, jaké máš vysvědčení." "Až později, tati, já ho půjčil Mirkovi, on chtěl postrašit své rodiče."
Škola
Co znamená zkratka ZRPŠ? . . Zejtra ráno podpálíme školu.
Škola
Student čtvrťáku na gymplu si stěžuje otci: "S tou novou mladou kantorkou jsou akorát potíže." "Hele, poradím ti jedno. Slušně se oblíkej, nedělej jí na hodinách naschvály a měj hotový úkoly, když je po tobě chce." "Tak to nevím, jestli tohle pomůže. Dneska o přestávce mi řekla, že už to tři týdny nedostala."
Škola
"Miláčku, vstávej, musíš do školy!" "Maminko, když mně se nechce." "Musíš, vždyť jsi učitel."
Škola
"Proč chodíš pořád pozdě do školy?" ptá se učitel Jendy. "Nemůžu se vzbudit včas." "Nemáš budík?" "Mám, ale zvoní, když spím."
Škola
Ve školce si povídají tři chlapečci o tom, jak přišli na svět. "Mne přinesl čáp," svěřuje se první. "Mne zase vrána," objasňuje tajemství svého zrození druhý. "Hmm my jsme chudí," pokrčí rameny třetí. "Náš táta si všechno musí udělat sám."
Škola
Učitel říká: "Poslouchej Pepíčku, v jedné kapse máš sto korun a deset korun ztratíš. Co máš tedy v kapse?" Pepíček: "Díru!"
Škola
"Pověz mi, co je to mlha?" "To je... to je déšť, který se naučil plavat."
Škola
"Pepíku, tvoje slohové cvičení na téma Můj pes je úplně stejné jako práce tvého bratra! Jak mi to vysvětlíš? Tys to opsal?" "Ne, ale je to ten samý pes."
Škola
"Proč jsi dneska přišel pozdě?" ptá se učitel studenta. "Zaspal jsem." "Cože, ty spíš i doma?"
Škola
TOPlist