YjIwZmEyN

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Malý chlapec ve škole dostával samé horší známky. Jednou o přestávce zastavil na chodbě svého pana učitele a povídá: "Nechci vás strašit, ale táta říkal, že jestli nezačnu nosit ze školy lepší známky, někdo dostane pěkně nařezáno."
Škola
Student skládá zkoušky. Profesor se ptá: "Co nejvíc způsobuje pocení u člověka?" "Vaše otázky," odpovídá student.
Škola
Proč si kantorky nemohou hrát na schovávanou? . . Nikdo by je nehledal.
Škola
Co může být horšího než diktát? . . Dva diktáty.
Škola
Student přijde na zkoušku, vytáhne lístek s otázkou, přečte, nahodí zdrcený výraz a ptá se: "Pane profesore, můžu si vytáhnout jinou otázku?" "No, tak dobře," povídá profesor s očividně dobrou náladou. Ale toto se opakovalo několikrát, až nakonec profesorovi došla trpělivost a povídá: "Dejte mi index!" A zapsal mu za tři. Když student celý šťastný odešel, asisten se ptá: "Proč jste mu to dali? Vždyť nic nevěděl." "Něco vědět musel, když tak usilovně hledal!"
Škola
"Proč chodíš pořád pozdě do školy?" ptá se učitel Jendy. "Nemůžu se vzbudit včas." "Nemáš budík?" "Mám, ale zvoní, když spím."
Škola
Student nezná odpověď na žádnou otázku. Konečně se osmělí a poprosí profesora: "Nemohl byste mi dát nějakou lehčí otázku?" "No, dobře," vzdychne profesor. "Tak jak se mají vaši rodiče?"
Škola
Ve škole: "Jeníku, co to pořád děláš pod lavicí?" "Ale paní učitelko, buď se tak blbě neptejte, nebo nenoste minisukně!"
Škola
"Pepíčku, deset minut po zvonění!" "Já taky, pane učiteli..."
Škola
Povídá učitel: "Matematika mi poskytuje řadu intelektuálních rozkoší..." A ze zadní lavice se ozve: "Jéžiši, to je debil."
Škola
Učitel se ptá dětí, jaká znají dráždidla. Přihlasí se Mařenka a říka: "Prosím, kouř z cigaret." "Správně, Mařenko." Pak se přihlasí Honzík a pravi: "Já znám pyl." "Správně, Honziku." Najednou se přihlasí Pepíček a pravi: "Pipinka." Rozzlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku. Druhý den hledá pan učitel Pepíčka, který si sedl do poslední lavice. "Tak co ti řekl na poznámku tatínek?" A Pepíček říká: "Tatínek pravil, že když pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si sednout do posledni lavice..."
Škola
Dva žáci si povídají: "Ti učitelé jsou v podstatě strašně hloupí lidé." "Jak to myslíš?" "Pořád se na něco vyptávají a někteří furt dokola."
Škola
"Pane učiteli, jaký je váš názor na studentky, které si malují oči?" Ale vcelku kladný. Ty děvuchy vůbec nebrečí, když dostanou špatnou známku."
Škola
Malý Honzík říká ve škole své kamarádce: "Pojď, zahrajeme si na zoo..." "A jak se to hraje prosím tě?" "Já budu opice a ty mi budeš nosit banány."
Škola
Žák je tázán: "Řekněte mi, který živočich žije částečně na suchu a částečně na vodě?" "Prosím, lázeňský host."
Škola
Ve 2. B se učí slušnému chování, paní učitelka se zeptá: "Děti a víte, kdo je ze třídy nejhodnější?" Pepíček zvedne ruku a odpoví: "Honza! Každýmu řekne - Nazdar vole! A pak - Nashledanou, kreténe!"
Škola
TOPlist