ZTZlO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Povídá paní učitelka: "Děti, pamatujete si, jak jsem při tělocviku stála na hlavě? Jakou barvu ta hlava měla?" "Červenou, červenou!" volají děti. "Správně, a proč?" "Protože vám do ní natekla krev!" "Výborně, děti! Ale teď stojím na nohou - jak to, že mi do nich také nenatekla krev a nejsou červené?" dává chyták paní učitelka. Ozve se Pepíček: "Protože nejsou duté!"
Škola
Ve škole: "Pepíčku, proč nekreslíš tatínka?" "Protože nemám plešatou pastelku."
Škola
Profesor: "V období puberty mladý člověk vyprodukuje obrovské množství spermatu, ale nyní se v tom patlat nebudeme..."
Škola
"Paní učitelko," hlásí se malý Pepíček, "můj tatínek říkal, že pocházíme z opice." "Pepíčku, dnes chci přednášet novou látku, takže opravdu nemám čas řešit vaše rodinné problémy!"
Škola
Gábinka přijde ze školy a babička se jí ptá: "Co jste dnes dělali ve škole Gábinko?" "Pokusy s výbušnými látkami." "A povedlo se vám to?" "Ne a co budete dělat zítra ve škole?" "V jaké škole babi?"
Škola
Víte proč Pepíček Nováků ve fyzice leží se zakloněnou hlavou? . . Snaží se vnímat probíranou látku z jiného úhlu pohledu.
Škola
Učitel k žákovi: "Uměl bys vyjmenovat deset zvířat žijících za polárním kruhem?" "No, jasně. Devět sobů a jeden lední medvěd."
Škola
"Kam půjdeš, až vyjdeš ze školy?" ptá se učitel v deváté třídě. "Na autobus."
Škola
Učitelka na hodině sexuální výchovy se ptá žáků: "Žáci, kdo si myslíte, že děti nosí čáp, postavte sa vpravo. Tí, co si myslíte něco jiného vlevo. Přihlásí se Pepíček: "Pani učitelko, tí co už souložili si můžou jít na chodbu zapálit?"
Škola
"O čem kázal Mistr Jan Hus v Kapli betlémské?" "O smilstvu. Ale byl proti."
Škola
Při hodině tělocviku Pepíček spadne a nemůže vstát. Učitelka za ním přijde a zajímá se: "Co ti je?" "Mám výron," odpoví Pepíček. "Tak se utři a zařaď se," povídá kantorka.
Škola
Pepíček Nováků k učiteli: "Tu pětku na vysvědčení jsem si nezasloužil!" "To vím také, ale horší mi zákony nepovolí!"
Škola
V první třídě se ptá paní učitelka: "Kolik je 1+2"? Přihlásí se Anička a povídá: "Já tedy nevím kolik je 1+2, ale určitě je to stejný jako 2+1, protože relace sčítání je na tělese reálných čísel komutativní".
Škola
"Váš synáček je velmi dobře vychované dítě..." povídá učitelka matce svého žáka. "On je po tatínkovi," povídá matka, "toho také pustí vždycky za dobré chování o nějaký ten měsíc dřív domů z vězení!"
Škola
Proč si kantorky nemohou hrát na schovávanou? . . Nikdo by je nehledal.
Škola
"Maminko, mě se do té školy nechce. Děvčata ze mě mají srandu, kluci mi podráží nohy, učitelé mě nemají rádi, já tam nepůjdu!" "Musíš, jednou jsi tam ředitel..."
Škola
TOPlist