ZmYxZGM0

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Přijde kluk ze školy a ukazuje matce vysvědčení. Ta si ho znechuceně prohlíží a povídá: "No nazdar, ty máš tak hroznej prospěch, že až se to tvůj fotr ve vězení dozví, rozmlátí tam půlku kriminálu."
Škola
"Jak můžeme rozdělit šest jablek mezi sedm trpaslíků?" ptá se paní učitelka žáků. Přihlásí se Pepíček: "Upečeme štrůdl!"
Škola
Prijde maturantka pred komisi a vytahne si otazku - Shakespeare. Zkousejici ucitel se na ni usmeje a povida: "tak slecno, reknete mi tri dila od tohoto autora." Maturantka spusti: "Mnoho povyku pro nic, Sen noci svatojanske a Zkroceni zle zeny." "No a ted mi tyto dile charakterizujte na nejakem prikladu." "Tak ja bych to charakterizovala na velikosti panskeho prirozeni. Kdyz ho ma muz 0-10 cm dlouheho, tak je to mnhouho povyku pro nic, kdyz 10-20cm, tak Sen noci svatojanske a kdyz 20-30 tak to je preci Zkroceni zle zeny.! Zkousejici se na ni usmeje a zepta se: " a co kdyz ho ma nekdo dlouhyho 50 cm?" "Ale pane uciteli, to uz si pletete s Nerudou a jeho povidkou Kam s nim."
Škola
"Jaký užitek nám dává husa, Honzo?" ptá se pan učitel. "Prosím maso." "A co ještě? Co máte doma v peřinách?" "Prosím blechy!"
Škola
Žák Novák: "Pane učiteli, nemohu přečíst, co jste mi napsal pod slohovou práci!" Učitel: "Napsal jsem ti tam, piš čitelněji."
Škola
Co udělá dívčí škola, když žákyním ze všech předmětů jde nejhůř sexuální výchova? . . Přesunou školu a její internát do těsné blízkosti kasáren.
Škola
Paní učitelka je se svým houfem malých školáčků na prohlídce v jeskyních. Chce je vyzkoušet z přírodopisných znalostí a tak se ptá: "Děti, co to tam nahoře visí za ptáka?" Děti neví, jen Pepíček se hlásí. "No, Pepíčku, řekni nám, co to je." "No, tam nahoře visí netopýři, ale že by viseli opravdu za ptáka, to vážně nevím."
Škola
Proč nemají medici jarní prázdniny? . . Protože by si přes ně udělali ekonomickou školu.
Škola
V hodině češtiny: Paní učitelka chce, aby děti vymyslely větu, ve které se bude vyskytovat slovo 'čelo'. Přihlásí se Mařenka a povídá: "Můj tatínek ma vysoké čelo." "Výborně, kdo by řekl větu, kde bude dvakrát slovo 'čelo'?" Přihlásí se Kája a povídá: "Můj dedeček ma vrásčité čelo a hraje na violončelo." "Vynikající, kdo vymyslí větu, kde bude třikrát slovo 'čelo'?" Dlouho nic, pak se přihlásí Pepíček a říká: "Včera jsem přišel ze školy domů, táta s mámou byli čelo na čelo a šukali, až to drnčelo..."
Škola
"V jakém českém slově se po R nepíše tvrdé Y a proč?" "No, ve slově PRDEL, protože se tam píše D."
Škola
Profesor biologie v první ročníku gymnázia vyvolá studentku. "Tak, slečno Poláková, řekněte nám, která část lidského těla dokáže šestkrát zvětšit svůj objem a za jakých okolností?" Poláková vstane a řekne: "Pane profesore, je mi z vaší nevkusné otázky velmivelmivelmi trapně a vzhledem k mému věku si budu na takovéto otázky stěžovat!" Nato si celá rudá sedla. Profesor pokýval hlavou a vyvolal Vránovou. "Oční zornička, pane profesore." Odpověděla Vránová způsobně. "Správně," řekl profesor a otočil se zpátky na Polákovou, "a vám, slečno, musím sdělit tři podstatné věci. Za prvé, neumíte látku, za druhé, myslíte na zvláštní věci, a za třetí, budete v budoucnu velmivelmivelmi zklamána."
Škola
Matematik předvádí důkaz věty. Student ho přeruší: "Mám protipříklad." "Nevadí, já mám dva důkazy!"
Škola
Povídá učitel: "Kdo tu čučí jako tele, z toho vyroste vůl."
Škola
Povídá paní učitelka asi týden po útocích 11. září 2001: "Nalistujte si v zeměpsiném atlasu stranu 16 a vymažte si Kábul z mapy."
Škola
"A jakou barvu má vlastně voda? Tak, Honza..." "Voda," pane profesore, "nemá žádnou barvu, ale když do ní strčíte nohy, ztmavne."
Škola
Pan učitel se ptá: "Děti, umí ryby mluvit?" "Umí. V ložnici máme akvárko a v noci jsem slyšel, jak jedna rybka povídá druhé: dej tu ploutev pryč nebo ti ten ocas urvu."
Škola
TOPlist