ZmVjNDA

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Přiběhne Honza domů ze školy a křičí: "Potřebuju rychle 500 Kč, někdo ve třídě rozbil okno. Ale neudělal jsem to schválně."
Škola
Teta dává Pepíčkovi atlas a říká: "A Pepíčku, važ si ho, sama jsem ho používala ve škole." "A je v něm už Amerika?"
Škola
Ve škole, kam chodí Honza, každý rok hrají nějakou Shakespearovu hru. Při hodině literatury padla otázka: "Co víte o W. Shakespearovi?" Přihlásí se Honza: "Je to muž, který pro nás každý rok píše novou hru."
Škola
Nápis na školní tabuli: "Ema má mámu. Máma má Danu. Otec se má."
Škola
Učitel matematiky se ptá: "Kdybych měl v levé ruce sedm jablek a v pravé ruce osm jablek, co bych měl?" A Pepíček se hned hlásí: "Velké ruce!"
Škola
Profesor říká: "Dnes vás pustím o čtvrt hodiny dřív. Odcházejte prosím potichu, ať nevzbudíte nikoho ve vedlejších učebnách."
Škola
Ve škole paní učitelka povídá dětem: "Kdo mi děti řekne nějaké slovo německy, dostane jedničku." Přihlásí se Mařenka a říká: "Guten tag." "Správně, dostaneš jedničku." Potom se přihlásí Pepík a povídá: "Mrdat." "No to ale není německy," povídá paní učitelka. "To máte pravdu, ale je to gut."
Škola
Rektor si na poradě stěžuje směrem k vedoucímu fyzikální laboratoře: "Proč vás tu vůbec mám. Víte, kolik peněz mě stojí všechny vaše laboratorní pomůcky a zařízení? Proč nejste jako matematici? Těm stačí tužky, papíry a koše na papír. A nebo jako filozofové. Těm dokonce stačí jen tužky a papíry."
Škola
Učitelka napíše na tabuli: "2:2=" "Jaký je výsledek?" ptá se. "Vyrovnaný zápas," povídá Pepík.
Škola
Honzík píše test na hodině přírodopisu a doplňuje: - Kravička se otelila... - Kočka se okotila... Po chvilce přemýšlení Honzík dopsal: "Žralok sa ožral."
Škola
Malý chlapec ve škole dostával samé horší známky. Jednou o přestávce zastavil na chodbě svého pana učitele a povídá: "Nechci vás strašit, ale táta říkal, že jestli nezačnu nosit ze školy lepší známky, někdo dostane pěkně nařezáno."
Škola
Studentka přijde pozdě do hodiny. A profesor se ptá: "Tak s kýmpak jste zaspala dneska?"
Škola
Děti ve škole mají říct větu obsahující "mám dojem". Maruška říká: "Stromy mají hodně květů, mám dojem, že bude hodně ovoce." Kájíček: "Tatínek chodí pozdě z práce, mám dojem, že přinese hodně peněz." Přihlásí se Jeníček a hlásí: "Sledoval jsem klíčovou dírkou svou starší sestru a jejího učitele hry na piáno. Ona byla nahá, on si sundaval kalhoty, mám dojem, že se nám chtěli vysrat do piána."
Škola
Povídá učitelka na rodičáku matce své studentky: Vědomosti vaší dcery se rovnají nule, pro postup do vyššího ročníku je potřeba, aby je minimálně zdvojnásobila..."
Škola
"Jééé paní učitelko, vám to dnes strašně sluší." Po dvou sekundách: "Apríl."
Škola
Profesor biologie v první ročníku gymnázia vyvolá studentku. "Tak, slečno Poláková, řekněte nám, která část lidského těla dokáže šestkrát zvětšit svůj objem a za jakých okolností?" Poláková vstane a řekne: "Pane profesore, je mi z vaší nevkusné otázky velmivelmivelmi trapně a vzhledem k mému věku si budu na takovéto otázky stěžovat!" Nato si celá rudá sedla. Profesor pokýval hlavou a vyvolal Vránovou. "Oční zornička, pane profesore." Odpověděla Vránová způsobně. "Správně," řekl profesor a otočil se zpátky na Polákovou, "a vám, slečno, musím sdělit tři podstatné věci. Za prvé, neumíte látku, za druhé, myslíte na zvláštní věci, a za třetí, budete v budoucnu velmivelmivelmi zklamána."
Škola
TOPlist