OTg0OTg

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
McTerry přiletí domů a už ve dveřích radostně křičí: "Mám místo, Betty!" "Jaký?" "Noční hlídač, Betty!" "To je ale rána, to je rána, já jsem ti včera dala do opravy pyžamo!"
Skotové
Na ulici se potkají dva Skoti: "Proč už nenosíš tu krásnou ušanku, kterou jsi zdědil po svém dědovi?" "Zahodil jsem ji!" "Ach ty marnotratníku!" "Ale včera odpoledne mě soused zval na večeři a já to díky ní neslyšel!"
Skotové
Skot přistihl svou manželku in flagranti. Velice se rozhněval: "Ještě jednou vás přistihnu v tomto bytě a budete platit třetinu nájmu!"
Skotové
Proč Skoti vkládají do ledničky i prázdné láhve? . . Kdyby náhodou přišel na návštěvu někdo, kdo nepije.
Skotové
"Včera se na pláži vsadili dva Skoti o dolar, kdo z nich vydrží déle pod vodou." "Jo? A jak to dopadlo?" "Špatně. Oba se utopili."
Skotové
Proč se Skoti tak málo žení? . . Protože sukně a dudy mají vlastní...
Skotové
"Jmenuji se Vincent," představuje se Skot Angličanovi, "ale říkejte mi Vin - tak pokaždé ušetříte jeden cent."
Skotové
Skot povídá svému malému synkovi: "Nešťourej se v tom žrádle tolik a honem jez! Na světě je už 6 miliard lidí, tak si pospěš, než ti to někdo sežere!"
Skotové
Víte, jak začíná ve skotské kuchařce recept na omeletu? . . "Půjčte si šest vajec."
Skotové
Na skotské klinice se provádí operace. Baví se dvě ošetřovatelky: "Koho tam operujete?" "Nějakého McTalishe, spolkl při golfu míček." "Ten, co se třepe před operačním sálem, to bude asi příbuzný?" "Ne, ten čeká na ten míček, aby mohli pokračovat."
Skotové
Skot si u automechanika vyzvedává opravené auto a přitom mu povídá: "Dal bych vám penny na pivo, ale mám bohužel jen šilink." "Nevadí," odpoví automechanik, "jsou lidi, co nedají ani tolik."
Skotové
Lékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona se ptá pacienta: „To je pro mne a nebo pro mého sluhu?“ „Pro oba!“ odvětil Dickson.
Skotové
Skot-otec hubuje svého syna: "Máš prosím tě rozum? Ty jseš samá zábava... Je to dva týdny, co jsi se díval na zatmění měsíce a dnes chceš jít do kina."
Skotové
Skotovi umírá manželka: "Podívej muži, jak to sluníčko venku svítí, podívej na ty krásné stromy, slyšíš ten bzukot včeliček..." Skot praví: "Nerozptyluj se, drahá, nerozptyluj se."
Skotové
Jede Skot vlakem kolem mořských břehů a najednou vidí z okénka, jak se z vody vynořuje potapěč. "Hrome, to jsem měl vědět, že se ta cesta dá urazit taky pěšky...!"
Skotové
Lékař v Edinburghu povídá pacientovi: "Jen vaší silné nátuře můžete děkovat za to, že jste se uzdravil!" "Doufám, pane doktore, že to budete brát v úvahu při vypisování účtu za léčení!"
Skotové
TOPlist