YjZiZjI

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Skot John odlepuje v bytě tapety. Soused se ptá: "Ale copak sousede, přeci nebudete celý byt tapetovat?" "Ne, já se stěhuji."
Skotové
MacBay a Duff přijeli na výlet do Londýna z malé vesničky. Již třetí den si prohlížejí pamětihodnosti Londýna. Zastavili se před budovou a nad vchodem vytesané datum „MCMIV“ si dlouho a pozorně prohlíželi. "Podívej se, Duffe," pravil McBay. "Nikdy dříve jsem neslyšel o Skotovi jménem McMiv a tady je jeho jméno na jednom z největších paláců v Londýně. Vidíš, jak daleko se dostanou naši skotští hoši?"
Skotové
Největšího uznání se mi dostalo od jednoho Skota," prohlásil známý spisovatel. "Řekl: Váš poslední román se mi tak líbil, že jsem si ho málem koupil."
Skotové
Přijde takhle Skot k policistovi a říká: "Tak to jste vy ten policajt, co zachránil mého syna?" "Ano", říká hrdě policista. "A kde má čepičku?!"
Skotové
Víte, proč si Skoti pouští pornokazety odzadu? . . Protože se jim líbí nejvíce ta část, v níž prostitutka po vykonaném sexu vrací peníze.
Skotové
Lékař v Edinburghu povídá pacientovi: "Jen vaší silné nátuře můžete děkovat za to, že jste se uzdravil!" "Doufám, pane doktore, že to budete brát v úvahu při vypisování účtu za léčení!"
Skotové
Lékař ve skotské nemocnici říká pacientovi: "Vaše operace byla hodně náročná, proto vás bude stát pět set liber!" "To nic, krejčímu dlužím o mnoho víc!"
Skotové
Ptá se vnuk skotského dědečka: dědo Ty si prý dáš pro šilink vrtat koleno? Chlapče nesmíš věřit všemu co se povídá a kde máš ten šilink?
Skotové
Kdo má největší zavazadla? . . Skoti. Vozí s sebou postel, aby ušetřili za nocleh.
Skotové
Skot přistihl svou manželku in flagranti. Velice se rozhněval: "Ještě jednou vás přistihnu v tomto bytě a budete platit třetinu nájmu!"
Skotové
Mc Leod provází hosta po svém bytě. Otevře dveře do jídelny a říká: „A zde máme jídelnu, tady může - nedej Pánbůh - obědvat najednou až dvanáct lidí!“
Skotové
Umírá starý Skot. Všichni příbuzní a přátelé stojí okolo postele. "Soused McCrosby je mi dlužen 5 liber," říká umírající. "Vidíte, to je celý on. Do poslední chvíle má jasnou mysl", ozývá se jeho žena. "Bratranci Ponsovi dlužím 30 liber," pokračuje umírající. "Neposlouchejte ho," volá žena, "vidíte, že už neví co říká!"
Skotové
Na skotské klinice se provádí operace. Baví se dvě ošetřovatelky: "Koho tam operujete?" "Nějakého McTalishe, spolkl při golfu míček." "Ten, co se třepe před operačním sálem, to bude asi příbuzný?" "Ne, ten čeká na ten míček, aby mohli pokračovat."
Skotové
Na ulici se potkají dva Skoti: "Proč už nenosíš tu krásnou ušanku, kterou jsi zdědil po svém dědovi?" "Zahodil jsem ji!" "Ach ty marnotratníku!" "Ale včera odpoledne mě soused zval na večeři a já to díky ní neslyšel!"
Skotové
Skotský šlechtic zavolal svého věrného sluhu a s dojetím mu povídá: "Patriku, sloužíš mi věrně už 35 let. Chci tě mimořádně odměnit. Staneš se členem naší rodiny. To znamená, že od zítřka nebudeš dostávat žádný plat!"
Skotové
Vysvětluje trenér skotských fotbalistů, proč jeho milovaní svěřenci vždycky nastoupí do druhého poločasu převlečení do starých, sepraných a vybledlých dresů. "My musíme být připraveni na vše. Co kdyby chtěl po zápase soupeř měnit trika?"
Skotové
TOPlist