YTEwY2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
McTerry přiletí domů a už ve dveřích radostně křičí: "Mám místo, Betty!" "Jaký?" "Noční hlídač, Betty!" "To je ale rána, to je rána, já jsem ti včera dala do opravy pyžamo!"
Skotové
Proč Skoti vkládají do ledničky i prázdné láhve? . . Kdyby náhodou přišel na návštěvu někdo, kdo nepije.
Skotové
"Koupil sem ti něco na krk, milá," povídá Skot své ženě. "Náhrdelník?" "Ne." "Zlatý řetěz." "Ne." "A co je to tedy?" "Mýdlo, drahá!"
Skotové
Ve skotské jídelně vyvěsili ceduli: "Prosíme velevážené hosty, aby naše lžičky nepovažovali za lék, který je nutné brát po jídle."
Skotové
Patrik vysvětluje obuvníkovi: "Těch bot by bylo ještě škoda, nemohl byste je znovu opravit?" "Mohu to zkusit," povídá mistr, "díry na tkaničky jsou opravdu ještě dobré!"
Skotové
Obchodník s automobily přesvědčuje Skota: "To auto je pro vás jako stvořené, spotřebuje jenom lžíci benzínu na 100 km." "Polévkovou nebo kávovou?"
Skotové
Přijde takhle Skot k policistovi a říká: "Tak to jste vy ten policajt, co zachránil mého syna?" "Ano", říká hrdě policista. "A kde má čepičku?!"
Skotové
Proč se Skoti tak málo žení? . . Protože sukně a dudy mají vlastní...
Skotové
Skot se oženil s vdovou a po svatbě jede vlakem. "Kampak jedete?" ptá se spolucestující. "Na svatební cestu." "A kde máte manželku?" "Ona už tam byla."
Skotové
Jak Skot léčí mořskou nemoc? . . Strčí si šilnik pod jazyk a stoupne si k zábradlí.
Skotové
Jeden chlápek se ptá Skota: "Vy u vás nemáte žebráky?" "Ano máme, ale vědí, že žebráním by se jen unavili, stejně od nás nic nedostanou."
Skotové
Dva Skoti se vsadili o šesták, kdo déle vydrží pod vodou. Oba se utopili.
Skotové
Kdo má největší zavazadla? . . Skoti. Vozí s sebou postel, aby ušetřili za nocleh.
Skotové
Lékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona se ptá pacienta: „To je pro mne a nebo pro mého sluhu?“ „Pro oba!“ odvětil Dickson.
Skotové
Víte, jak začíná ve skotské kuchařce recept na omeletu? . . "Půjčte si šest vajec."
Skotové
Skot si koupí láhev Whisky, dá si ji do vnitřní kapsy kabátu a jede na kole domů. V zatáčce dostane smyk, spadne a cítí, jak mu něco teče po těle. Sepne ruce a povídá: "Bože, dej ať je to jenom krev!"
Skotové
TOPlist