YWFiZjFi

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Baví se dva Skoti: "Hrozně rád bych ti nabídl banán, ale hrozně se bojím..." "A čeho?" "Že si ho vezmeš."
Skotové
Volá Skot na pojišťovnu: "Haló, mohu si u vás dát pojistit dům po telefonu?" "Bohužel, musíte se dostavit osobně." "Škoda, to teda radši zavolám hasiče."
Skotové
Vysvětluje trenér skotských fotbalistů, proč jeho milovaní svěřenci vždycky nastoupí do druhého poločasu převlečení do starých, sepraných a vybledlých dresů. "My musíme být připraveni na vše. Co kdyby chtěl po zápase soupeř měnit trika?"
Skotové
Jak volají Skoti hasiče? . . SMSkou.
Skotové
Lékař ve skotské nemocnici říká pacientovi: "Vaše operace byla hodně náročná, proto vás bude stát pět set liber!" "To nic, krejčímu dlužím o mnoho víc!"
Skotové
Skotské dítě přiběhne vesele domů a chlubí se: "Dneska jsem ušetřil dvě pence, neboť místo toho abych jel tramvají, celou cestu ze školy jsem běžel za ní." Otec chlapce seřezal křičíc: "Kdybys běžel za taxíkem, ušetřil bys libru!"
Skotové
Lékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona se ptá pacienta: „To je pro mne a nebo pro mého sluhu?“ „Pro oba!“ odvětil Dickson.
Skotové
Starý Bili se vydal k psychiatrovi. Vylíčil mu své problémy a podrobil se prohlídce. „Ale je to vážné přiznal lékař. A můžete mi říci, kdy jste prvně začal pochybovat o svém zdravém rozumu?“ „Přesně před měsícem, pane doktore, když jsem kamarádům zaplatil útratu!“
Skotové
Obchodník s automobily přesvědčuje Skota: "To auto je pro vás jako stvořené, spotřebuje jenom lžíci benzínu na 100 km." "Polévkovou nebo kávovou?"
Skotové
Skotský šlechtic zavolal svého věrného sluhu a s dojetím mu povídá: "Patriku, sloužíš mi věrně už 35 let. Chci tě mimořádně odměnit. Staneš se členem naší rodiny. To znamená, že od zítřka nebudeš dostávat žádný plat!"
Skotové
"Koupil sem ti něco na krk, milá," povídá Skot své ženě. "Náhrdelník?" "Ne." "Zlatý řetěz." "Ne." "A co je to tedy?" "Mýdlo, drahá!"
Skotové
Skotovi umírá manželka: "Podívej muži, jak to sluníčko venku svítí, podívej na ty krásné stromy, slyšíš ten bzukot včeliček..." Skot praví: "Nerozptyluj se, drahá, nerozptyluj se."
Skotové
Umírá starý Skot. Všichni příbuzní a přátelé stojí okolo postele. "Soused McCrosby je mi dlužen 5 liber," říká umírající. "Vidíte, to je celý on. Do poslední chvíle má jasnou mysl", ozývá se jeho žena. "Bratranci Ponsovi dlužím 30 liber," pokračuje umírající. "Neposlouchejte ho," volá žena, "vidíte, že už neví co říká!"
Skotové
Víte, proč si Skoti pouští pornokazety odzadu? . . Protože se jim líbí nejvíce ta část, v níž prostitutka po vykonaném sexu vrací peníze.
Skotové
Skot kupuje u řezníka maso. "A přeje si pán ještě něco?" "Ano, zabalte mi to do dnešních novin!"
Skotové
Na policejní stanici ve Skotsku... "Tak vy víte pane, kdo vám odcizil váš automobil?" "Ano, pane inspektore. Ale nepospíchejme s tím. Počkejme až ho přelakuje."
Skotové
TOPlist