NDI3Mzcx

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Víte, jak začíná ve skotské kuchařce recept na omeletu? . . "Půjčte si šest vajec."
Skotové
Jeden chlápek se ptá Skota: "Vy u vás nemáte žebráky?" "Ano máme, ale vědí, že žebráním by se jen unavili, stejně od nás nic nedostanou."
Skotové
Sedí Skot u břehu řeky, pije z ní vodu a při tom si ho honí. A povídá: "Jo, ženský a chlast, to je moje."
Skotové
Bavili se dva Angličané o národní povaze Skotů. Povídá jeden: "Jedno se jim nemůže upřít: mají vyvinutý smysl pro humor. Někdy se musím divit, kde se to v nich bere." Druhý se zamyslí a pak překně: "U Skotů to může být jedině dar."
Skotové
Skot si koupí láhev Whisky, dá si ji do vnitřní kapsy kabátu a jede na kole domů. V zatáčce dostane smyk, spadne a cítí, jak mu něco teče po těle. Sepne ruce a povídá: "Bože, dej ať je to jenom krev!"
Skotové
Na policejní stanici ve Skotsku... "Tak vy víte pane, kdo vám odcizil váš automobil?" "Ano, pane inspektore. Ale nepospíchejme s tím. Počkejme až ho přelakuje."
Skotové
Skotské dítě přiběhne vesele domů a chlubí se: "Dneska jsem ušetřil dvě pence, neboť místo toho abych jel tramvají, celou cestu ze školy jsem běžel za ní." Otec chlapce seřezal křičíc: "Kdybys běžel za taxíkem, ušetřil bys libru!"
Skotové
Dva Skoti se vsadili o šesták, kdo déle vydrží pod vodou. Oba se utopili.
Skotové
Lékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona se ptá pacienta: „To je pro mne a nebo pro mého sluhu?“ „Pro oba!“ odvětil Dickson.
Skotové
Jak volají Skoti hasiče? . . SMSkou.
Skotové
Skot se chystá na celodenní výlet se synem. Manželka mu připomíná: "A nezapomeň mu vždycky sundat brýle, když nebude nic zajímavého ke koukání."
Skotové
McLean se rozhodl, že si koupí naslouchací přístroj. V obchodě mu nabízejí různé typy, ale všechny se mu zdají příliš drahé. Prodavač nakonec ztratil trpělivost: "Doporučuji abyste si koupil jen tento drát, který si vsunete jedním koncem do ucha a druhý konec si dáte do kapsy." "Myslíte, že budu lepší slyšet?" "To si tedy nemyslím, ale když lidi uvidí drát ve vašem uchu, budou hovořit hlasitěji!"
Skotové
Dva Skoti u doktora: "Co vám chybí, pane?" "Spolknul jsem šilink." "A vám?" "To byl můj šilink..."
Skotové
Zoufalý McGregor vběhne do lékárny: "Prodejte mi nějaký prudký jed za tři pence!" "Promiňte, ale za tři pence žádný jed nemáme. Nejlacinější stojí 3 libry." "Dovolte! Já se chci otrávit, ne zruinovat!"
Skotové
Skot se synem obdivují ve výloze uzenářství všechny vystavené výrobky. "Když budeš hodný," říká otec synovi, "zavedu tě někdy dovnitř, aby sis mohl i ovonět!"
Skotové
Patrik vysvětluje obuvníkovi: "Těch bot by bylo ještě škoda, nemohl byste je znovu opravit?" "Mohu to zkusit," povídá mistr, "díry na tkaničky jsou opravdu ještě dobré!"
Skotové
TOPlist