YzA0NTg0ZD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy






Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Obchodník s automobily přesvědčuje Skota: "To auto je pro vás jako stvořené, spotřebuje jenom lžíci benzínu na 100 km." "Polévkovou nebo kávovou?"
Skotové
Sedí Skot u břehu řeky, pije z ní vodu a při tom si ho honí. A povídá: "Jo, ženský a chlast, to je moje."
Skotové
Skot si u automechanika vyzvedává opravené auto a přitom mu povídá: "Dal bych vám penny na pivo, ale mám bohužel jen šilink." "Nevadí," odpoví automechanik, "jsou lidi, co nedají ani tolik."
Skotové
Přijde Skot k policajtovi a říká: "Vy jste ten policajt, co zachránil mého syna?" "Ano," povídá hrdě policajt. "A kde má čepičku?"
Skotové
Baví se dva Skoti: "Hrozně rád bych ti nabídl banán, ale hrozně se bojím..." "A čeho?" "Že si ho vezmeš."
Skotové
Uprostřed ledna volá jeden Skot: "Děti, všichni svléknout do půl těla a mazat ven! Tady zbylo půl lahvičky léku proti kašli, a tak ať se nezkazí."
Skotové
Ve Skotsku se ptá manžel své ženy: "Co si myslíš? Můžeme Johnovi už ten bonbón po týdnu rozbalit?"
Skotové
Starý Bili se vydal k psychiatrovi. Vylíčil mu své problémy a podrobil se prohlídce. „Ale je to vážné přiznal lékař. A můžete mi říci, kdy jste prvně začal pochybovat o svém zdravém rozumu?“ „Přesně před měsícem, pane doktore, když jsem kamarádům zaplatil útratu!“
Skotové
Kdo má největší zavazadla? . . Skoti. Vozí s sebou postel, aby ušetřili za nocleh.
Skotové
"Koupil sem ti něco na krk, milá," povídá Skot své ženě. "Náhrdelník?" "Ne." "Zlatý řetěz." "Ne." "A co je to tedy?" "Mýdlo, drahá!"
Skotové
Skot kupuje u řezníka maso. "A přeje si pán ještě něco?" "Ano, zabalte mi to do dnešních novin!"
Skotové
McLean se rozhodl, že si koupí naslouchací přístroj. V obchodě mu nabízejí různé typy, ale všechny se mu zdají příliš drahé. Prodavač nakonec ztratil trpělivost: "Doporučuji abyste si koupil jen tento drát, který si vsunete jedním koncem do ucha a druhý konec si dáte do kapsy." "Myslíte, že budu lepší slyšet?" "To si tedy nemyslím, ale když lidi uvidí drát ve vašem uchu, budou hovořit hlasitěji!"
Skotové
McDonald, majitel uzavřené pětitisícové životní pojistky, letěl letadlem, které se při přistávání zřítilo. Když ho vytáhli z trosek letadla, záchranáři se ptají, co mají říci rodině. "Oznamte jim, že žiji. Ale prosím opatrně!"
Skotové
Volá Skot na pojišťovnu: "Haló, mohu si u vás dát pojistit dům po telefonu?" "Bohužel, musíte se dostavit osobně." "Škoda, to teda radši zavolám hasiče."
Skotové
Skot se chystá na celodenní výlet se synem. Manželka mu připomíná: "A nezapomeň mu vždycky sundat brýle, když nebude nic zajímavého ke koukání."
Skotové
Náš Patrik je velmi milý chlapec" říká otec, "oči má po mamince, a "nos po tatínkovi," doplňuje manželka. "Ale kalhoty, bohužel, po starším bratrovi," doplňuje smutně Patrik.
Skotové
TOPlist