MmRkYz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Dva Skoti u doktora: "Co vám chybí, pane?" "Spolknul jsem šilink." "A vám?" "To byl můj šilink..."
Skotové
Ve Skotsku se ptá manžel své ženy: "Co si myslíš? Můžeme Johnovi už ten bonbón po týdnu rozbalit?"
Skotové
Skot povídá svému malému synkovi: "Nešťourej se v tom žrádle tolik a honem jez! Na světě je už 6 miliard lidí, tak si pospěš, než ti to někdo sežere!"
Skotové
"Jmenuji se Vincent," představuje se Skot Angličanovi, "ale říkejte mi Vin - tak pokaždé ušetříte jeden cent."
Skotové
Na policejní stanici ve Skotsku... "Tak vy víte pane, kdo vám odcizil váš automobil?" "Ano, pane inspektore. Ale nepospíchejme s tím. Počkejme až ho přelakuje."
Skotové
Víte, jak začíná ve skotské kuchařce recept na omeletu? . . "Půjčte si šest vajec."
Skotové
Skotský šlechtic zavolal svého věrného sluhu a s dojetím mu povídá: "Patriku, sloužíš mi věrně už 35 let. Chci tě mimořádně odměnit. Staneš se členem naší rodiny. To znamená, že od zítřka nebudeš dostávat žádný plat!"
Skotové
Patrik vysvětluje obuvníkovi: "Těch bot by bylo ještě škoda, nemohl byste je znovu opravit?" "Mohu to zkusit," povídá mistr, "díry na tkaničky jsou opravdu ještě dobré!"
Skotové
Proč žijí Skoti tak dlouho? . . Protože ve Skotsku jsou drahé pohřby.
Skotové
Topícímu se Skotovi házejí ze břehu záchranné kolo. Dříve než se ho dotkl, křičí: "A je třeba za to platit?"
Skotové
Britský turista přijede do Skotska a ptá se kolemjdoucího: "Prosím, nebyl byste tak laskav a neřekl mi, kde to vlastně jsem?" "Co by ne, za penny to řeknu." "Děkuji pěkně, už to vím!"
Skotové
McLean se rozhodl, že si koupí naslouchací přístroj. V obchodě mu nabízejí různé typy, ale všechny se mu zdají příliš drahé. Prodavač nakonec ztratil trpělivost: "Doporučuji abyste si koupil jen tento drát, který si vsunete jedním koncem do ucha a druhý konec si dáte do kapsy." "Myslíte, že budu lepší slyšet?" "To si tedy nemyslím, ale když lidi uvidí drát ve vašem uchu, budou hovořit hlasitěji!"
Skotové
Jeden chlápek se ptá Skota: "Vy u vás nemáte žebráky?" "Ano máme, ale vědí, že žebráním by se jen unavili, stejně od nás nic nedostanou."
Skotové
Sedí Skot u břehu řeky, pije z ní vodu a při tom si ho honí. A povídá: "Jo, ženský a chlast, to je moje."
Skotové
McDonald, majitel uzavřené pětitisícové životní pojistky, letěl letadlem, které se při přistávání zřítilo. Když ho vytáhli z trosek letadla, záchranáři se ptají, co mají říci rodině. "Oznamte jim, že žiji. Ale prosím opatrně!"
Skotové
Skotovi umírá manželka: "Podívej muži, jak to sluníčko venku svítí, podívej na ty krásné stromy, slyšíš ten bzukot včeliček..." Skot praví: "Nerozptyluj se, drahá, nerozptyluj se."
Skotové
TOPlist