OWVhOTAwMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
McDonald, majitel uzavřené pětitisícové životní pojistky, letěl letadlem, které se při přistávání zřítilo. Když ho vytáhli z trosek letadla, záchranáři se ptají, co mají říci rodině. "Oznamte jim, že žiji. Ale prosím opatrně!"
Skotové
Ve Skotsku se ptá manžel své ženy: "Co si myslíš? Můžeme Johnovi už ten bonbón po týdnu rozbalit?"
Skotové
"Včera se na pláži vsadili dva Skoti o dolar, kdo z nich vydrží déle pod vodou." "Jo? A jak to dopadlo?" "Špatně. Oba se utopili."
Skotové
Ve skotské jídelně vyvěsili ceduli: "Prosíme velevážené hosty, aby naše lžičky nepovažovali za lék, který je nutné brát po jídle."
Skotové
Skotské dítě přiběhne vesele domů a chlubí se: "Dneska jsem ušetřil dvě pence, neboť místo toho abych jel tramvají, celou cestu ze školy jsem běžel za ní." Otec chlapce seřezal křičíc: "Kdybys běžel za taxíkem, ušetřil bys libru!"
Skotové
Dva Skoti u doktora: "Co vám chybí, pane?" "Spolknul jsem šilink." "A vám?" "To byl můj šilink..."
Skotové
Skot si koupí láhev Whisky, dá si ji do vnitřní kapsy kabátu a jede na kole domů. V zatáčce dostane smyk, spadne a cítí, jak mu něco teče po těle. Sepne ruce a povídá: "Bože, dej ať je to jenom krev!"
Skotové
Na skotské klinice se provádí operace. Baví se dvě ošetřovatelky: "Koho tam operujete?" "Nějakého McTalishe, spolkl při golfu míček." "Ten, co se třepe před operačním sálem, to bude asi příbuzný?" "Ne, ten čeká na ten míček, aby mohli pokračovat."
Skotové
Do hospody přijdou Angličan, Francouz a Skot. Objednají si pivo a všem třem uvízne v pěně moucha. Angličan pivo znechuceně odstrčí, Francouz mouchu vyndá a pivo vypije a Skot mouchu vytáhne, chytne jí za křídlo a řve na ní: "Vyplivni to ty svině! Vyplivni to!"
Skotové
Největšího uznání se mi dostalo od jednoho Skota," prohlásil známý spisovatel. "Řekl: Váš poslední román se mi tak líbil, že jsem si ho málem koupil."
Skotové
Bavili se dva Angličané o národní povaze Skotů. Povídá jeden: "Jedno se jim nemůže upřít: mají vyvinutý smysl pro humor. Někdy se musím divit, kde se to v nich bere." Druhý se zamyslí a pak překně: "U Skotů to může být jedině dar."
Skotové
Skot se oženil s vdovou a po svatbě jede vlakem. "Kampak jedete?" ptá se spolucestující. "Na svatební cestu." "A kde máte manželku?" "Ona už tam byla."
Skotové
"Jmenuji se Vincent," představuje se Skot Angličanovi, "ale říkejte mi Vin - tak pokaždé ušetříte jeden cent."
Skotové
Na oslavě jedné šlechtické svatby se baví Angličan se Skotem: "Vy skoti jíte ovesnou kaši. My v Anglii ji dáváme koním." "Tak vidíte," na to Skot, "proto jsou anglické koně a Skotové nejlepší na světě."
Skotové
Skot kupuje u řezníka maso. "A přeje si pán ještě něco?" "Ano, zabalte mi to do dnešních novin!"
Skotové
Přijde Skot k policajtovi a říká: "Vy jste ten policajt, co zachránil mého syna?" "Ano," povídá hrdě policajt. "A kde má čepičku?"
Skotové
TOPlist