MzljMjIzZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Kolik Skotů je potřeba k výměně žárovky? . . Jeden, ale nejprve si rok počká, zda se ještě nerozsvítí.
Skotové
Volá Skot na pojišťovnu: "Haló, mohu si u vás dát pojistit dům po telefonu?" "Bohužel, musíte se dostavit osobně." "Škoda, to teda radši zavolám hasiče."
Skotové
"Koupil sem ti něco na krk, milá," povídá Skot své ženě. "Náhrdelník?" "Ne." "Zlatý řetěz." "Ne." "A co je to tedy?" "Mýdlo, drahá!"
Skotové
Jede Skot vlakem kolem mořských břehů a najednou vidí z okénka, jak se z vody vynořuje potapěč. "Hrome, to jsem měl vědět, že se ta cesta dá urazit taky pěšky...!"
Skotové
Umírá starý Skot. Všichni příbuzní a přátelé stojí okolo postele. "Soused McCrosby je mi dlužen 5 liber," říká umírající. "Vidíte, to je celý on. Do poslední chvíle má jasnou mysl", ozývá se jeho žena. "Bratranci Ponsovi dlužím 30 liber," pokračuje umírající. "Neposlouchejte ho," volá žena, "vidíte, že už neví co říká!"
Skotové
Kdo má největší zavazadla? . . Skoti. Vozí s sebou postel, aby ušetřili za nocleh.
Skotové
McDonald, majitel uzavřené pětitisícové životní pojistky, letěl letadlem, které se při přistávání zřítilo. Když ho vytáhli z trosek letadla, záchranáři se ptají, co mají říci rodině. "Oznamte jim, že žiji. Ale prosím opatrně!"
Skotové
Lékař, nespokojený s výší honoráře, který obdržel od starého Dicksona se ptá pacienta: „To je pro mne a nebo pro mého sluhu?“ „Pro oba!“ odvětil Dickson.
Skotové
Náš Patrik je velmi milý chlapec" říká otec, "oči má po mamince, a "nos po tatínkovi," doplňuje manželka. "Ale kalhoty, bohužel, po starším bratrovi," doplňuje smutně Patrik.
Skotové
"Jmenuji se Vincent," představuje se Skot Angličanovi, "ale říkejte mi Vin - tak pokaždé ušetříte jeden cent."
Skotové
Proč Skoti vkládají do ledničky i prázdné láhve? . . Kdyby náhodou přišel na návštěvu někdo, kdo nepije.
Skotové
Starý Bili se vydal k psychiatrovi. Vylíčil mu své problémy a podrobil se prohlídce. „Ale je to vážné přiznal lékař. A můžete mi říci, kdy jste prvně začal pochybovat o svém zdravém rozumu?“ „Přesně před měsícem, pane doktore, když jsem kamarádům zaplatil útratu!“
Skotové
Jak volají Skoti hasiče? . . SMSkou.
Skotové
Skotští manželé vyjdou z restaurace: "Přiznej se. Že tys dal tomu číšníkovi zpropitné?" "Nedal." "Tak proč se tak smál?" "Já jsem ho polechtal prstem na dlani!"
Skotové
Patrik vysvětluje obuvníkovi: "Těch bot by bylo ještě škoda, nemohl byste je znovu opravit?" "Mohu to zkusit," povídá mistr, "díry na tkaničky jsou opravdu ještě dobré!"
Skotové
Setkali se v lese dva skotští houbaři u krásného hříbku. Slovo dalo slovo, a teď jsou na tom místě dva malé pomníčky.
Skotové
TOPlist