Y2NlOTV

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Přijde manžel - hrobník domů strašně unavený, ruce vytahaný až ke kolenům. Manželka se ho ptá: "Hodně práce?" "Ne, pochovávali jsme jen jednu tchýni. Ale pozůstalí tolik tleskali, že jsme ji museli osmkrát vytáhnout."
Tchýně
"Vaše tchýně zemřela, chcete ji zpopelnit nebo pohřbít?" "Spálit a pohřbít, jistota je jistota."
Tchýně
Telefonuje muž na policii: "Prosím vás, mohli by jste mi sdělit jméno toho řidiče, který srazil mojí tchýni autem?" "A na co vám bude?" ptá se policajt. "Chci mu dát zahrát v rádiu písničku."
Tchýně
Jde muž po ulici a vidí, jak v šestém patře visí žena z balkónu a chlápek ji mlátí přes prsty. "Co to děláte?! Nechte ji být!" "To je tchýně!" "Že se ale drží, co!?"
Tchýně
Nápis na dveřích v restauraci: "Děkujeme za návštěvu. Pokud vám chutnalo, pošlete sem své přátele. Pokud ne, pošlete sem svou tchýni."
Tchýně
"Slyšel jsem, že tvoje tchýně dostala otravu krve. Co se jí stalo?" "Kousla se do jazyku!"
Tchýně
Přijde chlápek do pohřebních služeb. Prodavač se ho kultivovaným smutným hlasem ptá: "Čim posloužím, pane?" "Umřela mi tchýně, tak bych potřeboval nějakou rakev." "Ano, máme tady obrovský výběr. Třeba tady překrásná rakev z dubového dřeva, bohatě vyřezávanou, cena 30000 Kč." "Povídám, tchýně mi umřela, neměli byste něco levnějšího." "Ano, máme tady levnější, smrkové dřevo, mahagonová dýha, za deset tisíc." "Vy to asi nechápete, já chci rakev pro tchýni. Tu nejlevnější!" "No, mohu vám nabídnout armádní výprodej, smrkové fošny bez povrchové úpravy, stojí dva a půl tisíce." "Poslyšte, to je hrozně drahé. Nemáte něco tak za pět set?" "Za 500 Kč bychom vám mohli leda do tchýně nastřelit držadla."
Tchýně
"Můžete nám vysvětlit, jak k tomu došlo?" "Loupal jsem si jablko a kousek slupky mi spadl na zem. Šla okolo tchyně, uklouzla na ní, padla mi na nůž a to se stalo osmkrát!"
Tchýně
"Jak je možné, pane řidiči, že vy jste tu paní na přechodu neviděl?" "Proboha, jakou paní? Vždyť to byla moje tchýně."
Tchýně
Jde pohřební průvod. Zastaví ho policajt: "Koho to pochovávate?" "Tchýni." "A proč rakev nesete nabok?" "Protože na zádech chrápe."
Tchýně
Proč má tchýně kruhy pod očima? . . Protože čert nikdy nespí.
Tchýně
Stěžuje si kamarád kamarádovi: "Tchýně mě přivede k šílenství!" "Nepřeháníš trochu?" "Ne! Napřed mi dává podivné otázky, potom si na ně sama odpovídá a nakonec křičí, že nemám pravdu!"
Tchýně
"Mohu vám říct, že moje tchýně je naprosto ideální tchýně," chlubí se muž ve společnosti. "Jak to?" "Ještě jsem neslyšel vtip, který by na ní neseděl."
Tchýně
"Ale sousede... Vím, neměl si rád svojí tchýni. Ale na její pohřeb si jít mohl!" "To víš moc práce a na zábavu mi nezbývá čas..."
Tchýně
Tchán povídá zeťovi: "Chtěl by sem, aby si byl mým přirozením." "A to proč?" "Protože už by si pět roků visel."
Tchýně
Od pondělí do neděle, kopej tchýni do prdele...
Tchýně
TOPlist