ZGQyZD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Víš, jakej je rozdíl mezi tím, když ti ho kouří tchýně a bungee jumpingem? . . V obou případech máš skvělej pocit, ale nesmíš se podívat dolů.
Tchýně
Unuděný muž leží doma na gauči, popíjí pívečko, chroustá brambůrky, čumí na fotbálek, když vtom zazvoní telefon: "Pan Novák?" "Ano." "Tady je Doc. Bretner z I. Stavební spořitelny. Právě jste byl vylosován a vyhrál jste první cenu - luxusní rodinej dům v hodnotě 5 milionů Korun. Gratulujeme." "Bože, to je úžasné, nikdy v životě jsem nic nevyhrál. Z celého srdce vám děkuji." Po týdnu, když se vrátí z oficiálního předávání ceny v Hotelu Fórum v Praze, si sedne na gauč, dá si pivo - když tu náhle zvoní telefon. "Pan Novák?" "Ano?" "Dobrý den Vám přeji, tu je Hrdličková z TIPOSU. Podávate Sportku?" "Ano, už 25 roků každou neděli." "Tak Vám gratuluji! Vyhrál jste celý Jackpot v hodnotě 12.000.000,- Kč" "Bože to je úžasné. Já sem nikdy v životě nic nevyhrál. Z celého srdce Vám děkuji." Zase po týdnu, když se znovu vrátí z oficiálního předávání ceny z Prahy, se rozvalí na svůj oblíbený gauč, otevře si pivo - a znovu telefón: "Miláčku ahoj, to sem já," volá manželka z práce, z odpolední směny. "Ahoj pusinko, a proč pláčeš?" "Mám pro Teba velmi špatnou zprávu. Dnes ráno zemřela moje máma!" "Kurva, když se daří, tak sa daří!"
Tchýně
"Včera mi zemřela tchýně." "Jak - tragicky?" "Ne, vesele... roztrhal jí pes."
Tchýně
Jde pohřební průvod. Zastaví ho policajt: "Koho to pochovávate?" "Tchýni." "A proč rakev nesete nabok?" "Protože na zádech chrápe."
Tchýně
Co je to? Ve dne to štěká a v noci to spí v krabici. Tchýnina protéza.
Tchýně
Před šejkovým palácem zastavil autobus plně obsazený staršími ženami. "Zasee turistky?" ptá se šejk. "Nikoliv, tentokrát bohužel přijely vaše tchýně."
Tchýně
Kamarád povídá kamarádovi: "Přijď dnes po obědě, oslavujeme." "Co oslavujete?" "Svatbu, tchýni si vzal Bůh."
Tchýně
"Pojďte dál, maminko." vítá zeť tchyni. "Jak dlouho u nás chcete zůstat?" "Dokud vás neomrzím." "Neříkejte! Vy se nezdržíte ani na večeři?"
Tchýně
Bača si vyjde do města a když se vrací, tak ho zastihne hrozná bouřka. Je asi 100 m od salaše, když blesk udeří do stáda ovcí a všechny zabije. Bača na to: "No toto!" Je asi 50 m od salaše, když blesk udeří do salaše a ta začne hořet. Bača na to: "No toto?" Ze salaše vyběhne bačova tchýně a bum, blesk ji zabije... A bača na to: "No, proto!"
Tchýně
Jaký je rozdíl mezi mouchou a tchýní? . . Moucha otravuje jen v létě.
Tchýně
Povídá jeden kolega druhému: "Máš na drátě tchýni." A ten na to: "Telefonuje nebo visí?"
Tchýně
U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod - za rakví kráčí muž s manželkou a psem - dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to ma pohřeb. Muž za rakví odvětí: "To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji." "To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?" "Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"
Tchýně
Svěřuje se novomanžel kamarádovi: "Moje tchýně by stála za hřích..." "To je tak přitažlivá?" "Asi jsi mě špatně pochopil, já jsem myslel - NEZABIJEŠ!"
Tchýně
Kolik kilo má vážit správná tchýně? . . Dvě a půl kilo i s urnou.
Tchýně
"Miláčku, co darujeme mojí matce, tvojí tchýni na narozeniny? Na Vánoce sme já darovali křeslo. Co by se k tomu hodilo?" "Elektrický proud," odvětí na to muž.
Tchýně
"Ahoj Franto, kde jsi byl?" "Na nádraží, tchyně jela do lázní." "A proč jsi tak špinavý?" "Hladil jsem lokomotivu!"
Tchýně
TOPlist