NjQ0ZjU3

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
"Kamaráde, udělej pro mě něco... Tady máš stovku. Zajeď mi autem na nádraží pro tchýni." "A co když nepřijede?" "Tak ti ještě kilo přidám."
Tchýně
Inzerát: "Prodám psa. Sežral tchýni." Zn: "Kupujte dokud má chuť!"
Tchýně
Víte, jak vzniklo slovo tchýně? . . Tchoř svině.
Tchýně
Pepa ukazuje svůj nový dům kolegovi. Ale tomu je divné, proč je tam vše kulaté a proto se ptá: "Pepo, proč tu máš vše kulaté a oblé. Kuchyň, obývák, chodby, předsíň...?" "Víš, moje tchýně říkala, že když si někdy postavím dům, určitě se tam pro ní najde nějaký kout, kam by se mohla nastěhovat..."
Tchýně
Ptá se kapelník před pohřbem. "A nad hrobem máme paní tchýni zahrát kterou?" "To je vcelku jedno, ale hlavně potichu, aby se nevzbudila."
Tchýně
V pohřebním ústavu: “Mohl byste mě informovat, kolik u vás stojí jeden diskrétní pohřeb?" “No záleží na tom, jakou rakev si vyberete?" “Potřeboval bych nějakou pevnou a hlavně zvukotěsnou. Víte, tchýně není tak docela po smrti."
Tchýně
Pan s paní šli na výstavu sochařských prací. Paní se zastaví před bustou starého muže z pálené hlíny a povídá: "Já bych si přála mít maminku v pálené hlíně!" A manžel se zaťatýni zuby: "Ani by to nemuselo být v pálené."
Tchýně
Mladý muž násilím strká tchyni do vody plné krokodýlů. "Co to děláte?" vyděsí se kolemjdoucí. "Ale, krokodýli sežrali manželku a pořád mají chudinky hlad."
Tchýně
Rozhovor mezi dvěma potapěči: "Od chvíle, kdy jsem denním abonentem uřvaných monologů své tchýně, začínám rozumět řeči žraloků."
Tchýně
"Pane, proč jste zabil svou tchýni?" "Protože manželka mi řekla: Máma spí, když na ní sedne moucha, tak jí zabij!"
Tchýně
"Kam cestujete?" "Do Vídně." "A co tam?" "Ale, tchýni na pohřeb." "No, Vídeň je prostě Vídeň..."
Tchýně
Jaký je rozdíl mezi supem a tchýní? Sup počká, až umřeš, než se na tebe vrhne.
Tchýně
Co je to? Ve dne to štěká a v noci to spí v krabici. Tchýnina protéza.
Tchýně
Inzerát: "Prodám všeobecnou encyklopedii, 45 dílů. Již ji nepotřebuji, před dvěma měsíci jsem se oženil. Moje tchyně ví naprosto všechno!"
Tchýně
"Moje tchýně je hotový poklad - jen ji zakopat do země!"
Tchýně
"Koukám sousede, že jste si koupil nové auto, copak se stalo s tím starým?" "Ale, zaseklo se mi centrální otevírání dveří." "A to to nedokážete opravit, že si musíte kupovat nový vůz?" "To víte, že bych to opravil, ale tchýně zůstala sedět uvnitř."
Tchýně
TOPlist