ODUwNzQ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Co má společného práce s tchýní? . . Obou si začneš vážit, až když je ztratíš...
Tchýně
Dva důchodci zazvoní u dveří: "Dobrý den, pane, vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal." "Ale s radostí, pánové," povídá chlápek ve dveřích, "moji tchýni."
Tchýně
Povídá Pepa chlapům u piva: "Moje tchýně je anděl. Už se nemůžu dočkat, kdy zamává křídly a odletí do nebe."
Tchýně
Odsouzenec v cele smrti se ptá kata, kdy už bude konečně poprava? "Podle toho, jak to vypadá," povídá kat, "tak asi přibližně za měsíc." "A dřív to nejde?" děsí se odsouzený. "Za týden má sem přijet tchýně a já bych se toho nerad dočkal."
Tchýně
Mladý muž násilím strká tchyni do vody plné krokodýlů. "Co to děláte?" vyděsí se kolemjdoucí. "Ale, krokodýli sežrali manželku a pořád mají chudinky hlad."
Tchýně
"Proč ses po rozvodu s manželkou oženil s její sestrou?" "Abych si nemusel zvykat na novou tchýni."
Tchýně
Stěžuje si kamarád kamarádovi: "Tchýně mě přivede k šílenství!" "Nepřeháníš trochu?" "Ne! Napřed mi dává podivné otázky, potom si na ně sama odpovídá a nakonec křičí, že nemám pravdu!"
Tchýně
Jaké jsou slova v češtině začínající na tch? . . Tchán, tchýně a tchoř.
Tchýně
Ne pane, na arsenik a jiné jedy musíte mít recept, fotka vaší tchýně opravdu nestačí.
Tchýně
"Tak jsem slyšel, Tondo, že jsi poranil tchýni." "No, to jo, ale v sebeobraně."
Tchýně
Jak je nejlepší pohřbít tchýni? . . Do půl pasu, aby si sama obdělávala hrob.
Tchýně
"Kam cestujete?" "Do Vídně." "A co tam?" "Ale, tchýni na pohřeb." "No, Vídeň je prostě Vídeň..."
Tchýně
Jde muž po ulici a vidí, jak v šestém patře visí žena z balkónu a chlápek ji mlátí přes prsty. "Co to děláte?! Nechte ji být!" "To je tchýně!" "Že se ale drží, co!?"
Tchýně
Přijde chlápek do pohřebních služeb. Prodavač se ho kultivovaným smutným hlasem ptá: "Čim posloužím, pane?" "Umřela mi tchýně, tak bych potřeboval nějakou rakev." "Ano, máme tady obrovský výběr. Třeba tady překrásná rakev z dubového dřeva, bohatě vyřezávanou, cena 30000 Kč." "Povídám, tchýně mi umřela, neměli byste něco levnějšího." "Ano, máme tady levnější, smrkové dřevo, mahagonová dýha, za deset tisíc." "Vy to asi nechápete, já chci rakev pro tchýni. Tu nejlevnější!" "No, mohu vám nabídnout armádní výprodej, smrkové fošny bez povrchové úpravy, stojí dva a půl tisíce." "Poslyšte, to je hrozně drahé. Nemáte něco tak za pět set?" "Za 500 Kč bychom vám mohli leda do tchýně nastřelit držadla."
Tchýně
Jaký je rozdíl mezi mochomůrkou a tchýní? . . Tchýně nemá puntíkovanou hlavu.
Tchýně
Přijde pán k veterináři se psem a žádá, aby psovi kupíroval ocas úplně u kořene. Veterinář to odmítne s odůvodněním, že pes je na zákrok příliš starý a kromě toho se u daného plemene ocas nekupíruje. Zeptá se proto majitele na důvod. "Víte, má k nám přijet na návštěvu tchýně a já chci hned v zárodku potlačit jakýkoliv projev radosti nad jejím příjezdem."
Tchýně
TOPlist