NWE4NTV

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Tchýně se chystá na dlouhý výlet a před odjezdem se zastaví u zetě doma. Popíjejí kávu a povídají o všem možném. Najednou tchýně koukne na hodiny a říká: "Jejda, to už jsou tři? Tak to musím hned vyrazit, jinak mi ujede vlak." Začne se ve spěchu oblékat, když v tom z pokoje vyrazí synek, a než stihne tatínek mrknout, povídá: "Babi, nemusíš spěchat, táta dal hodiny o dvě napřed!"
Tchýně
Vyšetřovatel: "Proč jste zabil svou tchýni?" Vyšetřovaný: "Na radu psychiatra." Vyšetřovatel: "Tomu nerozumím, vysvětlete mi to." Vyšetřovaný: "V poslední době jsem byl velmi nervózní. Proto jsem šel na přednášku psychiatra. Říkal, že příčiny neuróz je nutno odstraňovat."
Tchýně
Jaká vzdálenost od tchýně je nejlepší? . . Když je asi 1000 km daleko. Ale najbezpečnější je, když je 2 m hluboko.
Tchýně
"Tak jsem slyšel, Tondo, že jsi poranil tchýni." "No, to jo, ale v sebeobraně."
Tchýně
"Tak jedu, kamaráde, s rodinou k moři a beru sebou tchýni." "A proč, vždyť v moři je škeblí dost!"
Tchýně
Adam - jediný šťastlivec, který neměl tchýni.
Tchýně
"Babi, jak si přicestovala?" "Vláčkem, srdíčko, vláčkem." "Vidíš tati? A ty jsi povídal, že jí čerti donesli!"
Tchýně
Hádají se manželé a žena povídá: "Maminka mi říkala, že si tě nemám brát!" Manžel: "Proboha a já jsem jí tak křivdil."
Tchýně
Telefonuje muž na policii: "Prosím vás, mohli by jste mi sdělit jméno toho řidiče, který srazil mojí tchýni autem?" "A na co vám bude?" ptá se policajt. "Chci mu dát zahrát v rádiu písničku."
Tchýně
Chlapík přijde do obchodu se zbraněmi a praví: "Minulý týden jsem si u vás koupil zbraň. Můžu ji vrátit?" "Samozřejmě, ale proč? Nefunguje?" "Ale ne, vše je v pořádku, ale tchýni mezitím srazil autobus."
Tchýně
"Obžalovaný, proč jste shodil tchýni z balkónu?" "Chtěl jsem se jen přesvědčit, jestli v té pohádce je pravda, že saň umí létat!"
Tchýně
"Koukám sousede, že jste si koupil nové auto, copak se stalo s tím starým?" "Ale, zaseklo se mi centrální otevírání dveří." "A to to nedokážete opravit, že si musíte kupovat nový vůz?" "To víte, že bych to opravil, ale tchýně zůstala sedět uvnitř."
Tchýně
Chlap drží tchýni na dvanáctém poschodí z okna a povídá: "Jiný by tě utopil nebo zastřelil a vidíš jaký jsem já dobrák, já tě pustím na svobodu."
Tchýně
Víte, proč by se měly tchýně pochovávat jen do půl pasu? . . Aby se měl kdo starat o hrob!
Tchýně
Jaký je rozdíl mezi mochomůrkou a tchýní? . . Tchýně nemá puntíkovanou hlavu.
Tchýně
Běhá to po bytě a je to nezničitelné. Co je to? . . Tchýně.
Tchýně
TOPlist