ZGY2MT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Co je to tchýně? . . Boží trest za to, že jsi si vzal její dceru.
Tchýně
Víte, co je trestem za bigamii? . . . . Dvě tchýně.
Tchýně
Pepa ukazuje svůj nový dům kolegovi. Ale tomu je divné, proč je tam vše kulaté a proto se ptá: "Pepo, proč tu máš vše kulaté a oblé. Kuchyň, obývák, chodby, předsíň...?" "Víš, moje tchýně říkala, že když si někdy postavím dům, určitě se tam pro ní najde nějaký kout, kam by se mohla nastěhovat..."
Tchýně
"Nazdar, jak se máš?" "Akorát jdu z pohřbu své tchýně." "A proč jsi tak poškrábaný?" "Bránila se..."
Tchýně
V malé restauraci nápis na dveřích: "Děkujeme za návštěvu. Pokud vám chutnalo, pošlete sem své přátele. Pokud ne, pošlete sem svou tchýni."
Tchýně
Adam - jediný šťastlivec, který neměl tchýni.
Tchýně
"Šéfe, potřebuji na zítřek volno, jdu tchýni na pohřeb." "Dobře, běžte a dobře se bavte, ani nevíte, jak rád bych s vámi měnil..."
Tchýně
Přijde pán k veterináři se psem a žádá, aby psovi kupíroval ocas úplně u kořene. Veterinář to odmítne s odůvodněním, že pes je na zákrok příliš starý a kromě toho se u daného plemene ocas nekupíruje. Zeptá se proto majitele na důvod. "Víte, má k nám přijet na návštěvu tchýně a já chci hned v zárodku potlačit jakýkoliv projev radosti nad jejím příjezdem."
Tchýně
Ptá se kamarád kamaráda na pohřbu: "Jakže umřela ta tvoje tchýně?" "Otrávila se houbami." "A jakto, že má rozbité zuby?" "Bránila se svině."
Tchýně
V partě chlapů v hospodě se jeden chlubí: "Každý rok k nám chodí na Vánoce tchýně!" "A není to trochu stereotypní?" "No... letos uděláme výjimku a pustíme ji dovnitř!"
Tchýně
Rozrušený muž přijde na policii: "Tchýně se pověsila!" "A přeřezal jste okamžitě provaz?" "Ne, prosím, když jsem ji našel, ona ještě žila..."
Tchýně
Rozhovor v autobuse: "Poslyš, za chvíli je tu jaro, všechno poleze ze země..." "Neblázni! Já tam mám tchýni!"
Tchýně
"Víš, že ti umřela tchýně?" "Co?" "Povídám, že ti umřela tchýně." "Cooo?" "Umřela ti tchýně! Jseš hluchej?" "Ne, jen se to dobře poslouchá..."
Tchýně
"Včera mi zemřela tchýně." "Jak - tragicky?" "Ne, vesele... roztrhal jí pes."
Tchýně
"Proč si myslíte, že byl váš soused opilý?" ptají se u soudu. "Protože vykřikoval, že se nebojí ani ženy, ani tchýně."
Tchýně
Slavnostně vyzdobený vánoční stromecek, všude uklizeno, z kuchyně se line vůně štědrovečerní večeře, zkrátka vánoční pohoda. Na stropě je přibitá skoba a na ní visí starší paní. Ve dveřích stojí manželský pár v tichém zděšení. Ticho přeruší manžel: "Teda ta Tvoje máma je ale formát, lepší vánoční dárek mi snad ani nemohla dát..."
Tchýně
TOPlist