NjRhZjJjO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Ptá se kamarád kamaráda na pohřbu: "Jakže umřela ta tvoje tchýně?" "Otrávila se houbami." "A jakto, že má rozbité zuby?" "Bránila se svině."
Tchýně
Víte, čím se zahrnují milenky? Láskou... A ženy? Květinami... A tchýně? Buldozerem...
Tchýně
Bohatá tchýně chce zjistit, jaké má zetě a tak navštíví prvního bohatšího. Má krásný dům i bazén a tak do něho skočí a dělá, že se topí. Zeť vyběhne z domu, obětavě skočí za ní a zachrání ji. Ráno před domem mu stojí Octavia s nápisem "Děkuji - Tchýně". Přijde k mladšímu chudšímu. Ten nemá ani bazén, ale u domu mu teče říčka a tak do ní skočí. Zeť na ní z okna kouká a jen tak nevšímavě mávne rukou. Když si večer lehá do postele, přemýšlí: "Mohl jsem ji zachránit, měl by sem alespoň oktávku." Když se ráno probudí, před domem stojí nový meďour a na něm nápis: "Děkuji - tchán".
Tchýně
Ze zologické zahrady volají: "Vaše tchyně spadla do bazénu s krokodýly!" "To jsou snad vaši krokodýli, tak si je zachraňujte sami."
Tchýně
Rozhovor ve slovenské krčmě: "Odborníci tvrdia, že na Slovensko sa ešte choroba šialených kráv nedostala, ale pri pohľade na moju svokru by iste zmenili názor."
Tchýně
V partě chlapů v hospodě se jeden chlubí: "Každý rok k nám chodí na Vánoce tchýně!" "A není to trochu stereotypní?" "No... letos uděláme výjimku a pustíme ji dovnitř!"
Tchýně
Baví se dva kamarádi u piva: "Tchýně se mnou nemluví už hezky dlouho pro jedno slovo, které jsem jí ve zlosti řekl!" "Hele, prosím tě a nemůžeš mi to slovo říct?"
Tchýně
Povídá muž malému synkovi před svou tchýní: "Dnes večer ti přečtu životopis tvé babičky - baba Jaga."
Tchýně
Telefonuje muž na policii: "Prosím vás, mohli by jste mi sdělit jméno toho řidiče, který srazil mojí tchýni autem?" "A na co vám bude?" ptá se policajt. "Chci mu dát zahrát v rádiu písničku."
Tchýně
"Ahoj Franto, kde jsi byl?" "Na nádraží, tchyně jela do lázní." "A proč jsi tak špinavý?" "Hladil jsem lokomotivu!"
Tchýně
Jaký je rozdíl mezi mouchou a tchýní? . . Moucha otravuje jen v létě.
Tchýně
Unuděný muž leží doma na gauči, popíjí pívečko, chroustá brambůrky, čumí na fotbálek, když vtom zazvoní telefon: "Pan Novák?" "Ano." "Tady je Doc. Bretner z I. Stavební spořitelny. Právě jste byl vylosován a vyhrál jste první cenu - luxusní rodinej dům v hodnotě 5 milionů Korun. Gratulujeme." "Bože, to je úžasné, nikdy v životě jsem nic nevyhrál. Z celého srdce vám děkuji." Po týdnu, když se vrátí z oficiálního předávání ceny v Hotelu Fórum v Praze, si sedne na gauč, dá si pivo - když tu náhle zvoní telefon. "Pan Novák?" "Ano?" "Dobrý den Vám přeji, tu je Hrdličková z TIPOSU. Podávate Sportku?" "Ano, už 25 roků každou neděli." "Tak Vám gratuluji! Vyhrál jste celý Jackpot v hodnotě 12.000.000,- Kč" "Bože to je úžasné. Já sem nikdy v životě nic nevyhrál. Z celého srdce Vám děkuji." Zase po týdnu, když se znovu vrátí z oficiálního předávání ceny z Prahy, se rozvalí na svůj oblíbený gauč, otevře si pivo - a znovu telefón: "Miláčku ahoj, to sem já," volá manželka z práce, z odpolední směny. "Ahoj pusinko, a proč pláčeš?" "Mám pro Teba velmi špatnou zprávu. Dnes ráno zemřela moje máma!" "Kurva, když se daří, tak sa daří!"
Tchýně
Bača si vyjde do města a když se vrací, tak ho zastihne hrozná bouřka. Je asi 100 m od salaše, když blesk udeří do stáda ovcí a všechny zabije. Bača na to: "No toto!" Je asi 50 m od salaše, když blesk udeří do salaše a ta začne hořet. Bača na to: "No toto?" Ze salaše vyběhne bačova tchýně a bum, blesk ji zabije... A bača na to: "No, proto!"
Tchýně
Jak je nejlepší pohřbít tchýni? . . Do půl pasu, aby si sama obdělávala hrob.
Tchýně
Pepa ukazuje svůj nový dům kolegovi. Ale tomu je divné, proč je tam vše kulaté a proto se ptá: "Pepo, proč tu máš vše kulaté a oblé. Kuchyň, obývák, chodby, předsíň...?" "Víš, moje tchýně říkala, že když si někdy postavím dům, určitě se tam pro ní najde nějaký kout, kam by se mohla nastěhovat..."
Tchýně
"Hele, to se nestydíš střílet po tchýni a ještě se přitom smát?" "Ne, vtip je v tom, že ona neví, že jsou slepé."
Tchýně
TOPlist