MzliY2V

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
"Pane doktore, vy prý jste nějaký čas pracoval v Číně. Slyšel jsem, že se tam sterilizace mužů provádí pomocí dvou cihel." "Ano. Jedna se drží v levé ruce, druhá v pravé, muž přistoupí a cvak a je to." "Propána, a nebolí to?" "No, musíte dávat pozor, abyste tam nenechal palec."
U doktora
Přijde pán k psychiatrovi: "Tak co vám je, pane Vokurka?" "Víte, ja mám takový problém, ja si pořád myslím, že jsem kůň." "No, to není nevyléčitelná nemoc, pane. Ale je to velmi nákladná léčba." "To nebude žádný problém, já už jsem vyhrál čtyři dostihy."
U doktora
Pride cigan k doktorovi: " Pan doktor ja mam modre gule. " Doktor sa diva a po chvilke uvazovania mu odreze prave varle. Po dvoch dnoch pride cigan znova. Doktor mu odreze lave varle. Po dvoch dnoch pride cigan znova. Doktor sa diva zlava, zprava a odreze ciganovi aj penis. Na dalsi den pride cigan znova. Doktorovi to neda tak sa lepsie prizrie a skuma. Nakoniec hovori: " Chlape ved vy to mate od rifli."
U doktora
Chlap přijde k doktorovi: "Pane doktore, já mám hrozně krátkej penis, můžete mi s tím něco udělat?" "No nevím, jedině snad přioperovat chobot z mláděte slona." Tak udělají. Za měsíc přijde chlap na kontrolu a doktor se ptá: "Tak co? Jak to funguje?" "Ale funguje to dobře, akorát když jdu po louce, tak jak je dlouhej, tak škubá trávu a cpe mě ji do prdele!"
U doktora
Prijde muz k doctorovi, a rika: "Pane Doktore, ja mam takovy problem, on to ani neni problem, ale prece jenom mi to vadi. Abyste rozumel ja totiz hrozne trpym plynatosti coz je problem, ale na druhe strane to vubec nepachne a neni to slyset takze to neni tak velky problem". Doktor ho prohledne, da mu predpis na prasky a pozada ho aby prisel za mesic na prohlidku. Mesic uplyne, muz je zpatky u doktora: "Nevim, nevim doktore jak je to s tou lecbou. V podstate se nic nezmenilo az na to ze to zacina hrozne pachnout". Doktor na to: "Tak, vyborne. Nos jsme vam tedy spravili a ted se podivame na usi".
U doktora
Muzska impotence je nemoc, ze ktere se lze vylizat.
U doktora
"Pane doktore, můj muž má nějakou divnou nemoc, mohl byste ho vyšetřit?" Doktor manžela vyšetří a povídá: "Máte pravdu, paní, má kvadratickou nemoc." "A jaká to je?" "Má chuť na druhou."
U doktora
Arogantní paní nečeká v čekárně a vejde do ordinace. Vidí dva muže v bílém plášti, tak na ně tak koukne, a oni jí poručí, ať se svlékne, otočí a ohne. "Už víte, co mi je?" "Ne, my jsme malíři."
U doktora
Přijde účetní k doktorovi: "Pane doktore, nemůžu v noci spát." "A zkoušel jste něco jako třeba počítat ovce?" "No právě. Zkoušel, udělal jsem někde chybu a pak jsem ji tři hodiny hledal."
U doktora
Přijde doktor k posteli kritického případu a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou!" Pacient povídá chraplavým hlasem z posledního tažení: "Tak nejdřív tu dobrou." "Podle laboratorních testů vám zbývá den života!" "Ó Bože, a ta špatná?" "Ja vám to včera zapomněl říct!"
U doktora
"Pane doktore, moje manželka je studená jako ledovec. Co s tím mám dělat?" "Dám vám pilulky, dáte jí je do kafe a uvidíte ten cvrkot v noci." "Báječné, děkuji." Večer strčí manželce jednu do kafe, sobě dá taky, aby jako muž nezklamal. Oba si lehnou na postel a manželka říká: "Ty jo, Marku, já mám takovou chuť na chlapa!" "Marie, a víš, že já taky!?"
U doktora
Do ordinace se vřítí rozzuřená žena posetá modřinami a křičí: "Kde je ten psychiatr, který vyléčil mého manžela ze zbabělosti?!"
U doktora
Marie, poprvé v jiném stavu, byla u svého gynekologa na prohlídce. Před odchodem se ještě ptá: "Víte, pane doktore, manžel by chtěl vědět..." "Já vím, já vím, tuhle otázku slyším často. Sex v těhotenství není žádný problém až do osmého měsíce." "Ale ne, pane doktore. Manžel chtěl vědět, jestli můžu pořád sekat trávník."
U doktora
Doktor peskuje sestru: "Kurva, proč jste mi to sakra neřekla dřív! Já toho pacienta dva měsíce léčím na žloutenku a vy mi dneska řeknete, že to je Číňan!"
U doktora
Příjde chlapeček k doktorovi, že by chtěl dostat AIDS. Doktor se ptá: "Proč, vždyť AIDS je velmi zákeřná nemoc". - "Protože, ode mně ho dostane ségra, od ségry táta, od táty máma, od mámy školník, a tomu to přeju, protože mi loni rozštípal sáňky".
U doktora
Mladý všeobecný lékař nabídl svojí sestře komplexní prohlídku zdarma jako profesní výhodu. Sestra brzy měla pocit, že doktor zejména některé části prohlídky výrazně protahuje, ale neřekla ani slovo. Když prohlídka skončila, doktor s úsměvem povídá: "Víte, sestro, jaké mátě štěstí? Takováhle prohlídka by vás stála nejméně tři stovky." "No, vy máte ještě větší štěstí. Kdybyste byl pacient, tohle by vás stálo nejmíň tisícovku."
U doktora
TOPlist