ODMwNTgzN2

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Když se nový pacient usadil v křesle u psychiatra, doktor povídá: "Takže, začneme. Protože nevím, co vás přesně trápí, měl byste to vzít pěkně od začátku." "Samozřejmě, jak je libo. Tak tedy, úplně na začátku jsem stvořil Nebesa a Zemi..."
U doktora
Pride zena ku gynekologovi a stazuje sa: "Pan doktor, ja mam asi v posve vcelu a bojim sa, ze ma postipe!" Lekar da zene pokyn, aby sa vyzliekla, dokladne ju vysetri a vravi: "Mila pani, vy ste mali pravdu, skutocne tam mate vcelu!" A hned doda: "Nebojte sa, mam jednoduchu metodu ako tu potvorku dostaneme von!" "A aku, pan doktor?", nesmelo sa pyta pacientka. "Taku, ze si koniec penisu natrem medom, zasuniem vam ho dovnutra a ta potvorka sa nanho prlilepi," vysvetluje gynekolog. "Ale to... to... nemozete pan doktor, ja som vydata a co ked sa to dozvie manzel!? ", zhrozi sa zena. "Nebojte sa, bude to jednoduchy a rychly zakrok a navyse som viazany lekarskym tajomstvom", upokojuje lekar pacientku. Zena sa teda podvoli, necha gynekologa vykonat nim navrhnuty ukon, gynekolog vsak zacne znicoho nic prirazat. "Ale ved vy ma sustate, pan doktor!", protestuje vydesene zena. "Zmenil som taktiku", vysvetluje doktor, "MY TU POTVORKU MALU UDUPEME!"
U doktora
"Mám pro vás dobrou zprávu, paní Novotná," říká doktor. "Ale já jsem slečna Novotná," namítne mladá žena. "V tom případě mám pro vás špatnou zprávu," praví doktor.
U doktora
Z pitevní zprávy: Pacient zemřel na následky pitvy.
U doktora
"Ne pane, na arsenik musíte mít recept, fotka vaší tchýně opravdu nestačí."
U doktora
Přijde mladá žena k lékaři s chřipkou. Doktor říká, že musí změřit teplotu a vyndavá teploměr. Slečna okamžitě reaguje: "Prosím vás, ne do podpaždí, já jsem strašně lechtivá." "Tak tedy do úst." "Ne, to je nehygienické, bůhví, kolik lidí už ho mělo přede mnou." "Tak nezbývá nic jiného, než změřit teplotu v zadečku." Slečna souhlasí, stáhne kalhotky a vystrčí zadek. "Ale pane doktore, vždyť to není zadnička." "Však to taky není teploměr."
U doktora
Lékař k pacientovi: "Vy jste měl přijít už před dvaceti léty!" "Ale já jsem u vás byl!" "Ano? Nevěřím. A co jsem vám říkal?" "Podívej se mi do očí, ty zasraný simulante!"
U doktora
Gynekolog je u soudu pro brutální ublížení na zdraví a vypovídá: "Víte, já jsem měl na středisku 40 pacientek, pak jsem jel do nemocnice a měl jsem dalších 20, pak jsem jel do dívčího učiliště na pravidelnou roční prohlídku, těch bylo 25, pak jsem měl ještě 35 pacientek ve své privátní praxi a když jsem šel večer unavenej parkem domů, oslovila mě poškozená a řekla mi, že mi ji za kilo ukáže."
U doktora
Přijde takhle do ordinace anděl a říká vyděšenému lékaři: "No co co? Povídal jste přece, že se mám přijít za čtrnáct dní ukázat!"
U doktora
Po vyšetření praví lékař pacientovi: "Tak, milý pane, máte cukrovku" "A jak se to pozná?" "No, máte v moči cukr." "A v semenu také?" "Také trochu." "Já si myslel, že moje stará je perverzní, a ona je zatím mlsná!"
U doktora
"Pane doktor, je v pořádku, že si můj synek hodně hraje na písku?" "Určitě, tříbí se mu tím představivost a šikovnost." "Vidíte, a jeho manželka se kvůli tomu chce rozvést!"
U doktora
"Vy máte v břiše hodinky," s hrůzou říká lékař pacientovi nad rentgenovým snímkem, "víte o tom?" "Jo, vím, ty tam mám už od dvanácti let." "A nemáte s tím nějaké problémy?" "Jenom při výměně baterky."
U doktora
Mlady lekar po prvykrat je pri porode. Asistuje mu a zaroven ho kontroluje starsi kolega. Ked po porode, ktory dopadol vyborne starsi kolega hovori mladsiemu svoj nazor, okrem ineho povedal."Drzali ste sa vyborne, len jedna chybicka tu bola." "A aka?" "Po porode sa plieska po zadocku dietatko, nie mamicka!"
U doktora
"Pane doktore, moje manželka je studená jako ledovec. Co s tím mám dělat?" "Dám vám pilulky, dáte jí je do kafe a uvidíte ten cvrkot v noci." "Báječné, děkuji." Večer strčí manželce jednu do kafe, sobě dá taky, aby jako muž nezklamal. Oba si lehnou na postel a manželka říká: "Ty jo, Marku, já mám takovou chuť na chlapa!" "Marie, a víš, že já taky!?"
U doktora
Marie, poprvé v jiném stavu, byla u svého gynekologa na prohlídce. Před odchodem se ještě ptá: "Víte, pane doktore, manžel by chtěl vědět..." "Já vím, já vím, tuhle otázku slyším často. Sex v těhotenství není žádný problém až do osmého měsíce." "Ale ne, pane doktore. Manžel chtěl vědět, jestli můžu pořád sekat trávník."
U doktora
Pacient říká doktorovi: Dobrá zpráva: "Zdálo se mi, že jsem na opuštěném ostrově se samýma krásnýma ženskýma." Špatná zpráva: "Byl jsem taky ženská."
U doktora
TOPlist