ZTg2Y

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Dva metry dvacet vysoký chlap přijde k zubařce, že ho bolí sedmička vlevo dole. Tak ho doktorka usadí do křesla, ale jak je velikej, a ona docela pomenší, tak mu tak nějak prostě do té huby nemůže. Tak nakonec vymyslí, že si chlap sedne na zem, že to bude tak akorát. Tak k němu tak přistoupí a takovým tím špičatým mu lehce rýpe po to zubu, když ten chlap začne hrozně řvát. Doktorka na něj: "Ale notak, notak, vždyt to přece nemůže vůbec bolet. Takhle velkej chlap a řvete jako malé děcko." A chlap na ni: "Okamžitě ze mě slezte, šlapete mi na koule!"
U doktora
Prijde chlapek k lekari a rika: -Pane doktore, ja HO mam jako male dite, jako novorozene. Doktor jej utesuje, ze to nic, ze moderni plasticka chirurgie umi zazraky atd., ze se na to podiva a at se jde svleknout za plentu. Za chvili tam posle sestricku, ta najednou vybehne a vola: -Pane doktore, on jej opravdu ma jako novorozene! -Jak to myslite? pta se lekar -No 52 centimetru, dve kila osmdesat...
U doktora
Pride cigan k doktorovi: " Pan doktor ja mam modre gule. " Doktor sa diva a po chvilke uvazovania mu odreze prave varle. Po dvoch dnoch pride cigan znova. Doktor mu odreze lave varle. Po dvoch dnoch pride cigan znova. Doktor sa diva zlava, zprava a odreze ciganovi aj penis. Na dalsi den pride cigan znova. Doktorovi to neda tak sa lepsie prizrie a skuma. Nakoniec hovori: " Chlape ved vy to mate od rifli."
U doktora
Baví se dva doktoři: "Včera za mnou přišel chlap, a chtěl, abych zařídil, aby měl porodní bolesti..." "A cos s ním udělal?" "Dal jsem mu klistýr a zašil jsem mu prdel."
U doktora
Ptali se primáře Cimického, jaký je rozdíl mezi pacientem na psychiatrii a lékařem. I odpověděl psychiatr MUDr. Cimický: "Pacient nemá od blázince klíče."
U doktora
Mlady lekar po prvykrat je pri porode. Asistuje mu a zaroven ho kontroluje starsi kolega. Ked po porode, ktory dopadol vyborne starsi kolega hovori mladsiemu svoj nazor, okrem ineho povedal."Drzali ste sa vyborne, len jedna chybicka tu bola." "A aka?" "Po porode sa plieska po zadocku dietatko, nie mamicka!"
U doktora
"Ale notak, uklidněte se..." povídá gynekolog své nervózní pacientce. "Nic to není, bude to hned hotové. Řekněte mi, vy jste ještě nikdy nezažila takovou prohlídku?" Slečna odvětila: "Ale jo, mockrát, ale tohle je poprvé u doktora."
U doktora
Přijde mladá žena k lékaři s chřipkou. Doktor říká, že musí změřit teplotu a vyndavá teploměr. Slečna okamžitě reaguje: "Prosím vás, ne do podpaždí, já jsem strašně lechtivá." "Tak tedy do úst." "Ne, to je nehygienické, bůhví, kolik lidí už ho mělo přede mnou." "Tak nezbývá nic jiného, než změřit teplotu v zadečku." Slečna souhlasí, stáhne kalhotky a vystrčí zadek. "Ale pane doktore, vždyť to není zadnička." "Však to taky není teploměr."
U doktora
"Pane doktore, já se při jízdách v autoškole děsně nervuju!" "Nemějte strach, jednou se vám povede projít." "Ale já jsem zkoušející!"
U doktora
Přijde paní k sexuologovi a povídá: "Víte pane doktore, já z tý soulože nic nemám, nemohl byste mi poradit?" "A jak to děláte", ptá se doktor. "No, víte, já ležím na pravým boku..." "Hmm, a co kdybyste to zkusili na levým boku?" ptá se doktor s nadějí. "No, nevím, víte, to bych pak zase neměla nic z tý televize."
U doktora
Gynekolog, ktory prisiel o pracu, sa uchadza o miesto v autoservise. Prijimacia komisia ho informuje: "Vasou ulohou bude rozlozit a zlozit motor. Za svoj vykon mozete dostat maximalne 100 bodov a na to, aby sme vas prijali, potrebujete aspon 80 bodov." Gynekolog prikyvne, vysuka si rukavy a pusti sa do prace. Komisia ho pozorne sleduje, ako rozklada motor, sklada motor a potom uz prichadza na rad hodnotenie. Predseda komisie prichadza ku gyne kologovi, podava mu ruku a vravi: "Blahozelam vam, ste prijaty, ziskali ste 150 bodov!" "A to uz ako, vraveli ste predsa, ze mozem ziskat maximalne 100 bodov", divi sa gynekolog. "To je jednoduche", vysvetluje predseda komisie. "50 bodov ste dostali za perfektne rozlozenie motora, 50 bodov za jeho perfektne zlozenie, a 50 bodov ako bonus za to, ze ste to vsetko zvladli cez vyfuk!"
U doktora
Musíte vědět "pravdu, bohužel, vaše žena má před sebou už jen několik dní." "Nevadí, pane doktore. Když jsem to vydržel tolik let, tak to těch pár dní už nějak doklepu."
U doktora
Doktoři mohou být obecně rozdělení takto: Všeobecní lékaři neumí nic a dělají toho málo. Chirurgové znají málo a dělají všechno. Internisti znají všechno a nedělají nic. Patologové znají všechno a dokážou udělat cokoliv, ale většinou je už pozdě.
U doktora
Přijde pacient k doktorovi a na hlavě má zelenou žábu, a doktor se ho ptá: "Proboha člověče, jak se vám to stalo?" A žába z hlavy se ozve lidským hlasem: "Víte, pane doktore, kvak, nejprve mi to rostlo jako bradavice. Kvak."
U doktora
"Pane doktor, je v pořádku, že si můj synek hodně hraje na písku?" "Určitě, tříbí se mu tím představivost a šikovnost." "Vidíte, a jeho manželka se kvůli tomu chce rozvést!"
U doktora
Přijde celkem pohledná ženská k obvodnímu lékaři. Odloží si kabát v čekárně a na křiknutí 'Další!' vkročí do ordinace. Než stačí pozdravit, lékař se na ni vrhne, ohne ji přes stůl a znásilní ji. Když se celá zblblá a šokovaná sbírá a upravuje, lékař se posadí do křesla a klidně pronese: "Tak to chybělo mně. A co je Vám?"
U doktora
TOPlist