MDRjNjBhO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Přijde účetní k doktorovi: "Pane doktore, nemůžu v noci spát." "A zkoušel jste něco jako třeba počítat ovce?" "No právě. Zkoušel, udělal jsem někde chybu a pak jsem ji tři hodiny hledal."
U doktora
Povida si takhle doktor: -Nesmim spat se svyma pacientkama. Chvilku pise a pod. a pak zase: -Nesmim spat se svyma pacientkama, musim se to odnaucit... Chvili zase pise a opet si rika: -Nesmim spat se svyma pacientkama I kdyz jsem zverolekar..
U doktora
"Pane Novák, ty bolesti ve vaší noze jsou prostě věkem." "Divné. Moje druhá noha je úplně stejně stará a nebolí."
U doktora
Pacient říká doktorovi: Dobrá zpráva: "Zdálo se mi, že jsem na opuštěném ostrově se samýma krásnýma ženskýma." Špatná zpráva: "Byl jsem taky ženská."
U doktora
Arogantní paní nečeká v čekárně a vejde do ordinace. Vidí dva muže v bílém plášti, tak na ně tak koukne, a oni jí poručí, ať se svlékne, otočí a ohne. "Už víte, co mi je?" "Ne, my jsme malíři."
U doktora
K lékaři přijde muž, že mu při čurání upadl. "Ukažte ho, ale rychle." Muž sáhne do kapsy, vytáhne doutník a pak překvapeně praví: "Sakra, já ho asi vykouřil."
U doktora
Přijde celkem pohledná ženská k obvodnímu lékaři. Odloží si kabát v čekárně a na křiknutí 'Další!' vkročí do ordinace. Než stačí pozdravit, lékař se na ni vrhne, ohne ji přes stůl a znásilní ji. Když se celá zblblá a šokovaná sbírá a upravuje, lékař se posadí do křesla a klidně pronese: "Tak to chybělo mně. A co je Vám?"
U doktora
Musíte vědět "pravdu, bohužel, vaše žena má před sebou už jen několik dní." "Nevadí, pane doktore. Když jsem to vydržel tolik let, tak to těch pár dní už nějak doklepu."
U doktora
Psychiatr byl na pravidelné vizitě v ústavu. V jednom pokoji našel jednoho pacienta, jak sedí na zemi a předstírá, že řeže dříví. Druhý obyvatel pokoje visel za nohy z lustru. Doktor se ptá prvního: "Pane Vokurka, co to děláte?" "Snad vidíte, že půlím tohleto prkno, ne?" "A co dělá pan Zelenka?" "Toho si nevšímejte, on je cvok. Myslí si, že je žárovka." "Mno, jestli vám na něm jen trochu záleží, měl byste mu pomoct dolů, podívejte, jak už je od překrvení rudý v obličeji." "Cože? A to pak mám dělat ve tmě?"
U doktora
Seděl jsem takhle u doktora, když z jeho ordinace vyběhla ječící jeptiška. Ani se neobtěžovala si zout návleky, prostě odtamtud vystřelila a práskla dveřmi. Když jsem se pak doktora ptal, co se stalo, povídá: "No, prohlédl jsem ji a řekl jsem jí, že je těhotná." "Těhotná? Jeptiška? To je přece nesmysl." "Já vím. Ale báječně jí to vyléčilo škytavku."
U doktora
Chlápek přišel k doktorovi, že mu je strašně mizerně. Doktor ho vyšteří a říká: "No, pane, máte HAS." "Co to je?" "No, to je herpes, AIDS a syfilis." "Proboha... a co mám dělat?" "No, dáme vás na izolaci a budete dostávat pizzu a koláče." "A půmůže mi to?" "Ne, ale to jsou tak jediná jídla, co mě napadá, co se dají strkat pod dveřma."
U doktora
"Pane doktore, řekněte mi pravdu, jak to se mnou vypadá?" "No,... no, celkem dobře, ale do smrti nesmíte nic jíst!" "Jejda, pane doktore, ale vždyť... to nevydržím!" "Ale pane, dvě hodiny bez jídla snad vydržíte, ne?"
U doktora
Doktoři mohou být obecně rozdělení takto: Všeobecní lékaři neumí nic a dělají toho málo. Chirurgové znají málo a dělají všechno. Internisti znají všechno a nedělají nic. Patologové znají všechno a dokážou udělat cokoliv, ale většinou je už pozdě.
U doktora
"Ale notak, uklidněte se..." povídá gynekolog své nervózní pacientce. "Nic to není, bude to hned hotové. Řekněte mi, vy jste ještě nikdy nezažila takovou prohlídku?" Slečna odvětila: "Ale jo, mockrát, ale tohle je poprvé u doktora."
U doktora
Baví se dva doktoři: "Včera za mnou přišel chlap, a chtěl, abych zařídil, aby měl porodní bolesti..." "A cos s ním udělal?" "Dal jsem mu klistýr a zašil jsem mu prdel."
U doktora
Když se nový pacient usadil v křesle u psychiatra, doktor povídá: "Takže, začneme. Protože nevím, co vás přesně trápí, měl byste to vzít pěkně od začátku." "Samozřejmě, jak je libo. Tak tedy, úplně na začátku jsem stvořil Nebesa a Zemi..."
U doktora
TOPlist