YjIyZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Přijde otec s dítětem k doktorovi a povídá: "Je ňáký nemocný." "A jak je starý?" ptá se doktor. "Což vo to, starý je dobře, ale dítě je nemocný!"
U doktora
"Ale notak, uklidněte se..." povídá gynekolog své nervózní pacientce. "Nic to není, bude to hned hotové. Řekněte mi, vy jste ještě nikdy nezažila takovou prohlídku?" Slečna odvětila: "Ale jo, mockrát, ale tohle je poprvé u doktora."
U doktora
Jeden chlápek byll náchylný k infekcím pohlavního orgánu a tak se rozhodl, že si nechá udělat obřízku. Jeho obvoďák mu vypsal poukaz do nemocnice a chlápak přišel na operaci. Když se probral na lůžku, stál kolem něj houf doktorů. Chlápek se vyděšeně ptá hlavního chirurga: "Pane doktore, děje se něco?" "Ech, no, víte, došlo k nešťastné záměně. Mrzí mne to, ale místo obřízky jsme vám provedli změnu pohlaví, takže místo penisu teď máte pěknou vaginu." "Cože?!? To chcete říct, že už v životě nězažiju erekci?!?" "Ale to určitě, akorát nebude vaše."
U doktora
Přijde takhle do ordinace anděl a říká vyděšenému lékaři: "No co co? Povídal jste přece, že se mám přijít za čtrnáct dní ukázat!"
U doktora
Doktor se ptá pacienta: "Kouříte?" "Ne." "Škoda, to vám budu muset zakázat něco jiného."
U doktora
"Pane doktore, můj muž má nějakou divnou nemoc, mohl byste ho vyšetřit?" Doktor manžela vyšetří a povídá: "Máte pravdu, paní, má kvadratickou nemoc." "A jaká to je?" "Má chuť na druhou."
U doktora
Přijde paní k lékaři s tím, že má malá ňadra a že by chtěla mít větší. Lékař jí říká: "Bude Vám to sice připadat velice divné, ale bude-li si je denně, přesně v 16:00 masírovat krouživými pohyby a předříkávat u toho 'Kolo kolo mlýnský', tak se vám prsa zvětší." Paní se s dobrými výsledky denně o čtvrté masíruje, leč jednoho dne jede v tento čas vlakem - co teď. Říká si, a co - jsem v kupé sama, akorát naproti pospává jeden pán pod kabátem, začnu s masáží, on si ničeho nevšimne. V tu chvíli se chlap vzbudí, koukne na hodinky a lekne se: "Ježiši, to už jsou čtyři? Šnečku, šnečku, vystrč růžky..."
U doktora
Víte, jak se léčí AIDS akupunkturou? Na těle vyberete tři body a pak už jen pořádně zatlačíte na vidle.
U doktora
Ptali se primáře Cimického, jaký je rozdíl mezi pacientem na psychiatrii a lékařem. I odpověděl psychiatr MUDr. Cimický: "Pacient nemá od blázince klíče."
U doktora
Chlápek ráno vstane a jede do práce. Řidič v autobusu mu říká: "Pane, vy teda vypadáte příšerně. Jste v pořádku?" "Opravdu? To je divné, cítím se skvěle," odpovídá chlápek. Dojde do práce, šéf na něj jednou mrkne a říká: "Šmarjá, ty vypadáš. Není ti zle? Nechceš jet domů?" "Ne, proč, cítím se naprosto v pohodě." No, a tyhle poznámky pokračují celý den, až si chlápek říká, že si radši přeci jen dojde k doktorovi. Tak po práci zajde do nemocnice, vejde do ordinace a doktor říká: "Člověče, vy vypadáte hrozně zbědovaně." "Já vím, všichni mi to dneska říkají, ale cítím se skvěle, přímo báječně. Nevíte, co se se mnou děje?" Doktor vytáhne velikou knihu a začne v ní listovat, prstem přejíždí po řádkách a mumlá si: "Hmmm, vypadá skvěle, je mu hrozně... ne, to není ono... á, tady to máme, vypadá hrozně a cítí se skvěle." "Doktore, co je to? Co je se mnou?" "Mno, tady podle té knihy jste vagina."
U doktora
Seděl jsem takhle u doktora, když z jeho ordinace vyběhla ječící jeptiška. Ani se neobtěžovala si zout návleky, prostě odtamtud vystřelila a práskla dveřmi. Když jsem se pak doktora ptal, co se stalo, povídá: "No, prohlédl jsem ji a řekl jsem jí, že je těhotná." "Těhotná? Jeptiška? To je přece nesmysl." "Já vím. Ale báječně jí to vyléčilo škytavku."
U doktora
Přijde holohlavý pán k lékaři a ptá se ho, co má dělat, aby mu zase narostly vlasy. Lékař mu povídá: "Jste ženatý? Tak to pro vás nebude problém. Stačí čtrnáct dní každý večer přiložit si hlavu k dámskému přirození, to skoro u každého pomáhá." Pán to vyzkouší, a skutečně za pár dní má zase vlasy na hlavě. Jednou takhle sedí v kině a před ním sedí jiný holohlavý muž. Pán se k němu nakloní a povídá: "Pane, měl bych pro vás zaručenou radu, jak se zbavit holohlavosti." Onen muž se k němu otočí, a hle: má hustý plnovous. Pán se zarazí a pak vykřikne: "A nic ti neporadím, nemravo!"
U doktora
Sedí dva na kožním. "Co máte?" "Žaludeční vředy." "Neříkejte! Tak co pohledáváte tady?" V tom se otevřou dveře od ordinace a sestra volá: "Tak pojďte, vy s tím vředem na žaludu!"
U doktora
-Pan doktor ja mam sklerozu. -Od kedy? -Co od kedy?
U doktora
Gynekolog je u soudu pro brutální ublížení na zdraví a vypovídá: "Víte, já jsem měl na středisku 40 pacientek, pak jsem jel do nemocnice a měl jsem dalších 20, pak jsem jel do dívčího učiliště na pravidelnou roční prohlídku, těch bylo 25, pak jsem měl ještě 35 pacientek ve své privátní praxi a když jsem šel večer unavenej parkem domů, oslovila mě poškozená a řekla mi, že mi ji za kilo ukáže."
U doktora
V ordinaci: "Pane doktore, kolik mně ještě zbejvá života?" "deset, devět, osm,..."
U doktora
TOPlist