YjQwY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Jak se poznají slipy záložáka? . . Ve předu mapa vzadu škrkátko.
Vojáci
Voják dostal na cvičení rozkaz obsadit nádraží za nepřátelskými liniemi. Za hodinu se vrátí a hlásí: "Rozkaz splněn. Nádraží učiněno nepoužitelným." "Výborně," chválí ho velitel, "a jak jste to dokázal?" "No, zabavil jsem jim všechny jízdenky!"
Vojáci
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
Vojáci
Víte, proč nemůže probíhat vojenský výcvik na Marsu? Protože nemůže velitel zavelet „K zemi“!
Vojáci
Nechá si velitel nastoupit nováčky. Ti celí vyplašení čekají, co se bude dít. "Já sem major Zelenka a teď se mi budete představovat vy." Ukáže na prvního v řadě. "Já jsem, prosím, Poláček." "Hm, další." "Mé jméno je Novák." "Další!" "Já se jmenuju Volivka." "Cože? Volivka?" "U nás na vesnici jsme měli taky jednoho Volivku a víš, jak jsme mu říkali, vojíne?" "Nevím, majore. Volivka, Volivka, ty jsi ale polívka. Cha cha cha." "U nás na vesnici byl taky jeden Zelenka a víte, jak jsme mu říkali, majore?" "Zelenka, Zelenka, ty jsi ale čůrák!"
Vojáci
Lampasácký synek večer otravuje: "Tati, chci vidět běžet sloníky." "Už je večer, sloníci jsou unavení, musí spát." "Tatí, chci vidět běžet sloníky." "Neotravuj! Sloníci už spinkají." "Tatí, sloníky." "Už mám toho dost! ROTO, CHEMICKÝ POPLACH!"
Vojáci
V kupé jednoho vlaku jedou: voják, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do temného tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."
Vojáci
Velitel útvaru při ranním rozvodu do zaměstnání oznamuje: "Jak víte vojáci, dnes, jakožto pravidelně každý měsíc bude provedena výměna prádla. Nyní přečtu postup, jak bude výměna probíhat: Vojín Novák si vymění prádlo s vojínem Dvořákem, svobodník Pospíšil s desátníkem Krátkým..."
Vojáci
Vojín na vojně prohrabuje kufr, který mu poslala máma a mumlá si: "Máma píše, že moje žena je v tom a já ji nikde nenašel."
Vojáci
Velitel pošle Anderse hlídat před kasárny, když musí odjet. Když se velitel vrátí, vedou spolu tento rozhovor: Velitel: "Tak, co s stalo, když jsem tu nebyl?" "Nic, co by bylo. Lopatu jsem zlomil." "Jakou lopatu?" "To když jsem psa zakopával." "Jakého psa?" "Toho, co hasiči přejeli." Jaký hasiči, proboha?" "No, muniční sklad vybuchl." "A proč mi to, ty vole, říkáš až teď?" "To aby jste se nazastřelil jako pan major."
Vojáci
Vojína převedli do pomocného zemědělského hospodářství. Staral se o prasata, koně a další zvířátka. Jednou přišel na kontrolu velitel útvaru a vyčítal vojínovi, že se o koně špatně stará. "Pane podplukovníku," brání se voják, "vždyť tomu koňovi vůbec nic nechybí!" "Hm, to je fakt," povzdychne si velitel, "žebra má všechny."
Vojáci
Komando chytne v lese jednoho partyzána a hned si ho odvezou do města k výslechu. "Kde máte skrýš ty bastarde." "Neřeknu." "To bych ti neradil, protože ti jinak usekneme nohu." "Radši nohu uřezat, než prásknout své kamarády." "Dobře, budiž po tvém." A sek a noha v čudu. "Tak co partyzáne, je ti fajn?" Partyzán řve: "Ježiši, to je bolest, radši vám to řeknu, ať mi neuseknete i tu druhou." Tak jim všechno řekne, popíše jim místo v lese, kde mají skrýš. Komando se vrátí za půl dne s tím, že nic nenašli a že partyzán lhal. Tak ho jdou znova vyslýchat. "Hele ty spratku, tys nám lhal." "A co sis myslel ty fašistická bestie?" "Tak jak chceš, usekněte mu i tu druhou nohu." Sek. A i druhá noha je mimo dosah majitele. "Vidíš, vidíš partyzáne. Lež má krátké nohy."
Vojáci
"Vojáku, budete kopat zákop ode mě až k tomu druhému strašákovi na ptáky!"
Vojáci
Velitel učí nováčky zacházet se zbraní. "Vojáci, když míříte musíte vždycky zavřít jedno oko. Víte proč?" "Kdybych zavřel obě," ozývá se z řady vojín Kraťásek, "prd bych viděl."
Vojáci
Podplukovník před nastoupenou rotou: "Vojáci! Jsem váš nový velitel, podplukovník Kotek... pro koktavé Josef!"
Vojáci
Vojín Novák dělá na rotě rajóny a drhne rejžákem horní chodbu. Okolo jde plukovník a Novák ho zapomene pozdravit. "Vy neumíte zdravit?!" ptá se plukovník. "Je vidět, že vás nikdo nenaučil správnému vojenskému vystupování! Dejte mi ten rejžák, já vás to naučím. Vy jste plukovník a já voják, běžte na konec chodby a pomalu dojděte ke mě." Novák odešel na konec chodby, plukovník sebral rejžák a začal drhnout chodbu. Když už byl plukovník celej zapocenej, zželelo se ho Novákovi a tak se rozešel. Když míjel plukovníka, ten zahodil rejžák, postavil se do pozoru a začal salutovat. Novák se na něho podíval a povídá: "Pokračujte, já si na takový ptákoviny nepotrpím..."
Vojáci
TOPlist