NzQ0OGE

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Co je vojna?... Vojna je řada za sebou následujících průserů, přerušovaných basou.
Vojáci
Velitel hřímá před nastoupenou jednotkou: "Vojáci! Pamatujte si, že ve vzduchu není jenom dusík a kyslík, ale i vzácné plyny, jako heligon, aragon, paragon a další!" Vojáci se samozřejmě dají do smíchu. Velitel se rozzuří a zařve: "Soudruzi, já to vědět nemusím, já nejsem meteorolog, já jsem chemik!"
Vojáci
Potkali se dva vojáci: "Představ si, včera jsem viděl, jak přejeli kominíka!" "To je hrozný, už ani na střeše si člověk není jistej."
Vojáci
Vojáček z daleké sibiřské posádky dostal týdenní opušťák, tři dny jel usilovně na lyžích domů, den pobyl doma a zase tři dny mastil na lyžích zpět k útvaru. Z báglu vytáhl láhev vodky a povídá: "Kdo první uhodne, co jsem udělal jako první, když jsem přijel domů, dostane tuhle flašku!" "Použils ženu?" otáže se Ivan. "Flaška je tvoje. A co jsem uděl jako druhé?" "Použils ženu?" zkouší to Saša. "Správně." I Saša dostal flašku. Vojáček zaloví v batohu a vytáhne třetí láhev. "Ta je pro toho, kdo uhádne, co jsem udělal jako třetí..." "Použils ženu," s jistotou povídá Serjoža. "Kdepak, sundal jsem si lyže!"
Vojáci
Důstojník se ptá vojáka: "Řeknětemi, měl jste někdy angínu?" Voják na to odpoví: "Bohužel, při dobré vůli si jména všech děvčat nepamatuji."
Vojáci
Za třicetileté války setník vede setninu do útoku a řve: "Vpřed, chrabří vojáci, za krále, za vlast, za korunu!" "Za kolik?" zastavují vojáci otráveně svůj útok.
Vojáci
Nechá si velitel nastoupit nováčky. Ti celí vyplašení čekají, co se bude dít. "Já sem major Zelenka a teď se mi budete představovat vy." Ukáže na prvního v řadě. "Já jsem, prosím, Poláček." "Hm, další." "Mé jméno je Novák." "Další!" "Já se jmenuju Volivka." "Cože? Volivka?" "U nás na vesnici jsme měli taky jednoho Volivku a víš, jak jsme mu říkali, vojíne?" "Nevím, majore. Volivka, Volivka, ty jsi ale polívka. Cha cha cha." "U nás na vesnici byl taky jeden Zelenka a víte, jak jsme mu říkali, majore?" "Zelenka, Zelenka, ty jsi ale čůrák!"
Vojáci
Ve škole, po válce se paní učitelka ptá, jak kdo pomáhal a co dělal pro vlast. Anička: "Já jsem pomáhala v nemocnici a tam mi říkali, že by ze mě mohla být dobrá sestřička." "To je pěkné Aničko," pochválí ji učitelka. Prihlásí se Pepa: "Já sem podával náboje do děla..." "A co vojáci, říkali ti něco?" "No akorát: "Sehr gut, Hans!""
Vojáci
Nový příslušník paradesantní jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou šňůrku - a nic. Po chvíli zatáhne za pravou, stejný výsledek. Znejistí, zatáhne za obě a pořád nic. Rozezlený voják se podívá do příručky a zařve: "Jestli tam dole nebude čekat ten transportér, tak mě teda pěkně naštvou!"
Vojáci
Běží takhle voják přes minové pole, kulky kolem sviští vzduchem a tak skočí do zákopu a tam už leží chlap s roztrhaným břichem a střeva má ven. A tak mu říká: "Ježiš, co se ti stalo, nebolí tě to?" A on na to: "Ne, jenom když se směju!"
Vojáci
Na ruské atomové ponorce: "Kdo včera utíral prach na odpalovací desce?" "Já!" "Tak si vezměte gumu a vygumujte Anglii z mapy světa."
Vojáci
Syn píše domů z vojny: "Mami, dostal jsem AIDS." Máma odepisuje: "Synku, sice nevím, co je to za vyznamenání, ale celá dědina ti ho přeje."
Vojáci
Kolona tanků projíždí vesnicí a velitel zastaví u shrbeného stařečka na kraji cesty: "Dědečku, nemohl byste nám donést džbánek vody?" "Velice rád, vojáčku, ale musíte popojet s tím tankem, zastavili jste mi na noze..."
Vojáci
Pane majore, co je to kamzík? "Taková blbá ryba!" "Ale tady píšou, že skáče po skalách" "No, vidíte, jak je ta ryba blbá..."
Vojáci
Jdou dva vojáci po poli, jeden z nich šlápne na minu a roztrhne mu to hubu od ucha k uchu. Druhý voják povídá: "Čemu se tlemíš, ty debile? Vždyť nás to mohlo zabít."
Vojáci
"Vojín Ivanov!" "Zde!" "Dvacet kroků vpřed!" "Jeden, dva, tři, čtyři, pět... Soudruhu majore, dál to nejde, je tu zeď." "To nevadí, pět stačí. Roto! Na můj povel, pal!"
Vojáci
TOPlist