NGQ1MWM

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
Vojáci
Major přijímá nový lidi do svýho štábu. Má ale jeden velkej problém - svoje ohnutý uši. Majorova otázka na prvního adepta zní: "Jakou na mě vidíte zvláštnost?" "No, máte takový zvláštně tvarovaný uši, odpoví nesměle adept." "A ven!" Druhý týpek odpoví to samé a letí taky. Třetí odpovídá: "Máte kontaktní čočky." "No, tomu říkám pozorovací talent," rozplývá se major "a jak jste to poznal?" "No, máte tak debilně ohnutý uši, že by vám na nich brejle nedržely!"
Vojáci
Dva vojáci utíkají z kasáren. Lezou už přes 99 zeď a jeden povídá: "To nemá cenu. Radši se vrátíme."
Vojáci
Nový příslušník paradesantní jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou šňůrku - a nic. Po chvíli zatáhne za pravou, stejný výsledek. Znejistí, zatáhne za obě a pořád nic. Rozezlený voják se podívá do příručky a zařve: "Jestli tam dole nebude čekat ten transportér, tak mě teda pěkně naštvou!"
Vojáci
Velitel roty říká vojínům: "Zítra jdeme do divadla na Figarovu svatbu. Přijďte vzorně upraveni." Druhého dne se sejdou před divadlem a všichni jsou vzorně oblečeni a v rukou drží malý dárek. Velitel se jich zeptá: "Proč jste přinesli ty dárky?" A vojáci odpoví: "Jdeme přece na svatbu, ne?" "To není opravdová svatba," praví velitel. "To je divadelní hra." Za chvíli šeptá jeden vojín druhému: "Teď se machří, ale když jsme šli minule na Labutí jezero, nesl největší pytel s chlebem."
Vojáci
Zpráva z nejmenované bitvy: "Nepřítel zákeřně zaútočil na naše letadla, pokojně shazující bomby na jeho město."
Vojáci
Na vojně jsem byl oblíbený. Říkali mi bonzák.
Vojáci
Lampasácký synek večer otravuje: "Tati, chci vidět běžet sloníky." "Už je večer, sloníci jsou unavení, musí spát." "Tatí, chci vidět běžet sloníky." "Neotravuj! Sloníci už spinkají." "Tatí, sloníky." "Už mám toho dost! ROTO, CHEMICKÝ POPLACH!"
Vojáci
Generál se na inspekci u útvaru ptá vojína: "Jste šťastný, že sloužíte v armádě?" "Ano, pane generále." "A co budete dělat v civilu?" "Budu ještě šťastnější..."
Vojáci
"Pane veliteli, voják Martínek vyskočil bez padáku." "Už zase?"
Vojáci
Hraběnka přišla do vojenského lazaretu, který finančně podporuje, a ptá se jednoho pacienta: "Jak jste se zranil?" "Šrapnelem..." "Och, vybuchl a zasáhl vás?" "Ne. V noci se připlížil a uštknul mě!"
Vojáci
Na ruské atomové ponorce: "Kdo včera utíral prach na odpalovací desce?" "Já!" "Tak si vezměte gumu a vygumujte Anglii z mapy světa."
Vojáci
Jde chlápek kolem základny a ptá se: "Vojáku, co hlídáš?" "Zbraně." "A to mi řekneš jen tak? Co kdyby jsem byl zlý špión." Ratatatatatata. "Kdo by to byl do něho řekl..."
Vojáci
"Je tu tak liduprázdně..." "Nebojte se, vojíne, a hoďte další granát."
Vojáci
"Co učiníte, když zazní povel k útoku?" ptá se generál na inspekci vojáka. "Stoupnu si stranou, abych nepřekážel!"
Vojáci
Sešli se při jubileu dva od Dukly: "Tady jsem přišel o ruku." "A já o nohu." Poslouchá je třetí: "Jděte do háje, já jsem sem přišel o dva dny později a tím pádem i o všechna vyznamenání!"
Vojáci
TOPlist