OTA3Z

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Váš pes je zdravý, jí totiž pedygrí. Vaše kočka je zdravá, jí totiž kitekat. CHCETE-LI BÝT TAKÉ ZDRAVÍ, JEZTE PSI A KOČKY DOHROMADY!   [23.01.20]
Major vede svou jednotku na cvičení. Najednou vyplivne vysílačka a jednotka je bez spojení. Major skočí do džípu a přikáže četaři, ať maximální rychlostí jede do štábu cvičení. Bezpečně tam dojedou a všichni je radostně vítají. Velitel dokonce potřese majorovi rukou. Ten skromně odpoví: "Mně negratulujte, to je zásluha četaře." Velitel přikývne a obrátí se k četaři: "Majorova žena právě porodila holčičku."
Vojáci
"Tak co pane poručík, co dělat s tím zastřeleným?" "Pošlete mu domů fakturu za náboje!"
Vojáci
Víte, co musí neustále doplňovat humanitární mise USA? . . Přeci munici.
Vojáci
Voják z povolání vyndá zápalky z krabičky a zapaluje je samozřejmě opačnou stranou. Přitom je odhazuje a říká si: "špatná, špatná, špatná"... až jedna mu chytne. Sfoukne ji a odloží se slovy: "Ta je dobrá, tu si nechám."
Vojáci
Velitel hřímá před nastoupenou jednotkou: "Vojáci! Pamatujte si, že ve vzduchu není jenom dusík a kyslík, ale i vzácné plyny, jako heligon, aragon, paragon a další!" Vojáci se samozřejmě dají do smíchu. Velitel se rozzuří a zařve: "Soudruzi, já to vědět nemusím, já nejsem meteorolog, já jsem chemik!"
Vojáci
Jak se poznají slipy záložáka? . . Ve předu mapa vzadu škrkátko.
Vojáci
Kolona tanků projíždí vesnicí a velitel zastaví u shrbeného stařečka na kraji cesty: "Dědečku, nemohl byste nám donést džbánek vody?" "Velice rád, vojáčku, ale musíte popojet s tím tankem, zastavili jste mi na noze..."
Vojáci
Na vojně ráno: "Vojáku, co jste dělal večer?" "Měl jsem vychzku, byl jsem na pivu." "A vy jste dělal co?" "Já jsem onanoval." "Vojáku, vy jste jak trávil večer?" "Miloval jsem se s bandaskou." "A vojáku vy?" "Já jsem voják Bandaska."
Vojáci
Velitel: "Vojáci, kdo má rád těžkou hudbu ať vystoupí z řady." Vystoupili čtyři. Velitel: "Dóbře, vynesete klavír na čtvrtý poschodí."
Vojáci
Co je vojna?... Vojna je řada za sebou následujících průserů, přerušovaných basou.
Vojáci
Jde voják na dovolenou a velitel mu u brány říká: "A Novák, neproveďte žádnou blbost!" A vojín na to: "Provedu, pane!"
Vojáci
"Vojáci, kontrarozvědka nám hlásí, že si neměníte spodní prádlo! Takže po nástupu si je okamžitě vyměníte!... A teď vám řekneme, kdo s kým!"
Vojáci
Generál vysvětluje vojákům nová pravidla hry. Všichni si stoupněte do kolečka. A teď si budeme házet odjištěným granátem. Jeden voják se zeptá: "Pane generále, co když ten granát někomu vybouchne v ruce?" Generál v klidu odpoví: "Vypadává ze hry."
Vojáci
Jdou dva plukovníci po městě a uvidí pěknou ženskou. "Zprcáme ji?" navrhne ten první. Druhý na to: "Jo, ale za co?"
Vojáci
Mladík vrazil u obvodu do stolu, u kterého seděla komise."Neschopen, je slepý." Mladík se nehýbal. Lékař:"Mimoto je hluchý." Mladík stál jako sloup, konečně ze sebe vypraví:"já chci být vojákem! Chci sloužit císaři pánu!" lékař:"Navždy neschopen, protože je ke všemu také blbý!"
Vojáci
Velitel útvaru se ptá: "Co uděláme pro to, aby nám nepřítel neviděl tank?" Přihlásí se jeden z přítomných vojínů a odpovídá: "Posereme tank a nepřítel uvidí hovno."
Vojáci
TOPlist