ZGQ2NzVmZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Vojáci z povolání se smějí vtipu čtyřikrát. Poprvé, když ho slyší. Podruhé, když jim ho někdo vysvětlí. Potřetí, když ho vyprávějí ostatním. Počtvrté, když jej pochopí.
Vojáci
Na vojně z amplionu: "Na vojně vám nebudeme nic opakovat, opakuji, na vojně vám nebudeme nic opakovat!"
Vojáci
Stojí prostitutka na rohu a kolem jde mladý voják. Prostitutka na něj volá: "Hele, ty máš na té vojně samou šikanu, nedáš si pro změnu nějakou šukanu?"
Vojáci
Armáda se dělí na tři části: Útočníci - ty pořád utíkaj! Bojovníci - ty se pořád bojej! Válečníci - ty se pořád válej!
Vojáci
"Pane veliteli, voják Pavlak vyskočil bez padáku!" "Už zase?"
Vojáci
Když má voják čistit pušku, hledí na ni bezradně, ale s dívkou na lavičce umí cvičit bezvadně.
Vojáci
Sešli se při jubileu dva od Dukly: "Tady jsem přišel o ruku." "A já o nohu." Poslouchá je třetí: "Jděte do háje, já jsem sem přišel o dva dny později a tím pádem i o všechna vyznamenání!"
Vojáci
Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"
Vojáci
"Vojáci, teď se budete plazit po rovné zemi!" velí nastoupené jednotce kapitán. "Země je kulatá!" ozve se z jednotky. "Kdo to řekl?" "Koperník." odpovídá hlas. "Koperník, pět kroků dopředu!"
Vojáci
Když jsem byl malý maminka mi říkávala: Papej chlapečku, papej, aby si vyrostl a vzali tě na vojnu. A já vůl žral a žral.
Vojáci
Kolona tanků projíždí vesnicí a velitel zastaví u shrbeného stařečka na kraji cesty: "Dědečku, nemohl byste nám donést džbánek vody?" "Velice rád, vojáčku, ale musíte popojet s tím tankem, zastavili jste mi na noze..."
Vojáci
"Vojín Novák!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Koukl!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Svoboda!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Úhrnem!" Ticho... "Vojín Úhrnem!... Tak sakra, kde je ten vojín Úhrnem, má tady 600 korun za brigádu!"
Vojáci
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
Vojáci
Za císaře pána u odvodu mladík vrazil do stolu u kterého seděla odvodní komise. "Neschopen, je slepý." Mladík se nehýbal. Lékař: "Mimoto je i hluchý." Mladík stál jako sloup, ale konečně ze sebe vypravil: "Já chci být vojákem! Chci sloužit císaři pánu!" Lékař: "Navždy neschopen, protože je ke všemu také blbý!"
Vojáci
Jdou dva plukovníci po městě a uvidí pěknou ženskou. "Zprcáme ji?" navrhne ten první. Druhý na to: "Jo, ale za co?"
Vojáci
Důstojník české armády se vypravil na ryby. Na břehu rozbalil nádobíčko, otevřel pikslu se žížalami a zavelel: "Potřebuji dobrovolníka! Kdo se hlásí, ať vystoupí krok vpřed."
Vojáci
TOPlist