NzM3N

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Velitel se ptá vojáka: "Kolikrát jste seskočil padákem?" "Jedenkrát." "Ale ve vašich záznamech máte, že desetkrát!" "Prosím, devětkrát jsem byl z letadla vyhozen."
Vojáci
Z partyzánského deníku: První den jsme měli mýtinu my. Druhý den ji obklíčili Němci. Třetí den jsme měli mýtinu opět my. Další den ji ukořistili Němci. Pátý den jsme získali mýtinu opět my. Šestý den prišel hajný a vyhnal nás všechny.
Vojáci
Důstojník české armády se vypravil na ryby. Na břehu rozbalil nádobíčko, otevřel pikslu se žížalami a zavelel: "Potřebuji dobrovolníka! Kdo se hlásí, ať vystoupí krok vpřed."
Vojáci
Kdo u nás používá nejvíce kondomů? . . Armáda - na vojně je to samá guma.
Vojáci
"Dědecku, vypravej mi sve zazitky z valky!" "Chlapce, to byla opravdova hruza. Ani se mi o tom nechce mluvit. Rano jsme tam byli ja, ceta ktere jsem velel a asi stovka partyzanu. Cely den se strilelo a strilelo a vecer jsme byli nazivu jen ja a moje ceta. Druhy den prisli novi partyzani, zase se cely den strilelo a strilelo a zase jsme vecer byli nazivu jen ja a moje ceta. A tak to chodilo celou valku." "Pani, dedecku, vy jste ale byli hrdinove! A co to bylo za cetu, ktere jsi velel?" "Popravci..."
Vojáci
Velitel roty řve na nastoupenou jednotku: "Vojáci! Úkol musíme splnit, i kdybychom měli pracovat pětadvacet hodin denně! Má někdo nějaké připomínky?" "Pane majore, vojín Novák, den má prosím jen 24 hodin." "Správný postřeh, vojíne! Nevadí, vstaneme o hodinu dřív!"
Vojáci
Povídá velitel vojákovi před odchodem na dovolenou: „A neproveďte žádnou hloupost!“ „Provedu!“
Vojáci
Kolona tanků projíždí vesnicí a velitel zastaví u shrbeného stařečka na kraji cesty: "Dědečku, nemohl byste nám donést džbánek vody?" "Velice rád, vojáčku, ale musíte popojet s tím tankem, zastavili jste mi na noze..."
Vojáci
Odvážný vojín Při teoretickém cvičení ve vojenské strategii se ptá seržant vojína Nováka: "Vojíne, co byste udělal, kdybyste viděl, jak se k vám řítí přes bitevní pole sto nepřátelských vojáků?" "Postřílel bych je svým samopalem." "A kdyby se na vás z levého křídla vyřítilo tři sta nepřátelských vojáků?" "Postřílel bych je svým samopalem." "Dobře, a když na vás z pravého křídla poběží pět set nepřátel?" "Postřílím je svým samopalem." "Nováku, odpovězte mi na jednu drobnost. Kde vezmete všechnu tu munici?" "Tam, kde vy berete všechny ty nepřátelské vojáky."
Vojáci
Syn píše domů z vojny: "Mami, dostal jsem AIDS." Máma odepisuje: "Synku, sice nevím, co je to za vyznamenání, ale celá dědina ti ho přeje."
Vojáci
Lampasácký synek večer otravuje: "Tati, chci vidět běžet sloníky." "Už je večer, sloníci jsou unavení, musí spát." "Tatí, chci vidět běžet sloníky." "Neotravuj! Sloníci už spinkají." "Tatí, sloníky." "Už mám toho dost! ROTO, CHEMICKÝ POPLACH!"
Vojáci
"Kapitáne, kde je vojín Průkazka?" "Právě vyskočil z letadla!" "A co ten padák?" "Ten nechal tady, prý ho příšerně tlačil do zad!"
Vojáci
Víte, co musí neustále doplňovat humanitární mise USA? . . Přeci munici.
Vojáci
V baru propil ruský voják všechny peníze a tak prodal i svého kalašnikova. Druhý den celý rota jde na střelby, tak šel za kamarády a řekl jim, co se mu stalo. Oni mu poradili, aby se tvářil, že má samopal a aby jakože střílel. Přišli na cvičák a on začal běhat po cvičišti ratatatataaaa, když tu náhle vidí dva vojáky ukryté v křoví, zamíři na něh a začne ratatatataa. Podívá se na ně a ptá se: "Jak to, že nepadáte, vždyť jsem vás zastřelil?" Oni na to: "Nevidíš, že sedíme v tanku?"
Vojáci
"Vojín Novák!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Koukl!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Svoboda!" "Zde!" "Máte zde 200 korun za brigádu!" "Vojín Úhrnem!" Ticho... "Vojín Úhrnem!... Tak sakra, kde je ten vojín Úhrnem, má tady 600 korun za brigádu!"
Vojáci
Na vojně z amplionu: "Na vojně vám nebudeme nic opakovat, opakuji, na vojně vám nebudeme nic opakovat!"
Vojáci
TOPlist