OWQ2OWM1M

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Jdou dva vojáci po poli, jeden z nich šlápne na minu a roztrhne mu to hubu od ucha k uchu. Druhý voják povídá: "Čemu se tlemíš, ty debile? Vždyť nás to mohlo zabít."
Vojáci
Na nástupu: "Vojsko. Jsem váš nový velitel. Podplukovník Kotek. Pro koktavé - Čenda!"
Vojáci
"Soudruhu poručíku, co by jste dělal, kdyby nebyla armáda?" "Byl by jsem požárníkem." "A kdyby nebyli požárníci..." "Tak by jsem byl policistou..." "A kdyby nebyla ani policie?" "To je jedno, i tak by jsem nic nedělal..."
Vojáci
Dva vojáci rozebírají bombu. "Co když vybuchne?" strachuje se první. "Nevadí, mám ještě jednu," uklidní ho druhý.
Vojáci
Přijde důstojník do tetovacího salónu a ptá se: "Prosím vás, mohl byste mi na záda vytetovat tank?" "Klidně, to není žádnej problém!" Za dvě minuty tetovač hlásí: "Hotovo!" "Cože? To jste to zvládl za tři minuty?" "To víte že jo, vždyť to byly jenom čtyři písmena!"
Vojáci
Co je vojna?... Vojna je řada za sebou následujících průserů, přerušovaných basou.
Vojáci
Velitel roty: "Vojáci, kdo je blbej, ať si koupí zápisník... Já mám tři."
Vojáci
"Dědecku, vypravej mi sve zazitky z valky!" "Chlapce, to byla opravdova hruza. Ani se mi o tom nechce mluvit. Rano jsme tam byli ja, ceta ktere jsem velel a asi stovka partyzanu. Cely den se strilelo a strilelo a vecer jsme byli nazivu jen ja a moje ceta. Druhy den prisli novi partyzani, zase se cely den strilelo a strilelo a zase jsme vecer byli nazivu jen ja a moje ceta. A tak to chodilo celou valku." "Pani, dedecku, vy jste ale byli hrdinove! A co to bylo za cetu, ktere jsi velel?" "Popravci..."
Vojáci
V koncentračním táboře si nechá dozorce nastoupit vězně. Na dvoře je studna. Vezme prvního vězně a přikáže "Upaž". Uchopí ho, hodí do studny a podívá se za ním. Dalšímu přikáže "Předpaž". Opět ho uchopí, hodí do studny a sleduje dopad. Tak to jde celé odpoledne. Večer se vykloní manželka z okna a volá: "Osvalde, až dohraješ ten tetris, přijď na večeři!"
Vojáci
Potkali se dva vojáci: "Představ si, včera jsem viděl, jak přejeli kominíka!" "To je hrozný, už ani na střeše si člověk není jistej."
Vojáci
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
Vojáci
Je to zelené a je to v podzemí. Co je to? . . Vojáci hledají minu. A je to červené a je to na stromě? . . Vojáci našli minu.
Vojáci
Chlápek se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla jako dobrovolník do armády. Kamarád se diví: "Hele, ale to se s nima musí i sprchovat, převlíkat a všechno, ne?" - "No, to jo." - "A to na to nepřijdou?" - "Přijdou... ale myslíš, že to někdo řekne?"
Vojáci
Zpráva z nejmenované bitvy: "Nepřítel zákeřně zaútočil na naše letadla, pokojně shazující bomby na jeho město."
Vojáci
V kupé vlaku jedou: voják, lampasák a matka s dcerou. Vlak vjede do tunelu. Ozve se mlasknutí polibku a pak hrozná facka. Lampasák si myslí: "Voják si užívá a mě za to fackují." Matka si myslí: "To mám ale slušně vychovanou dceru." Dcera si myslí: "Kdyby ten voják nebyl takové dřevo, tak si mě nemůže splést s matkou." Voják si myslí: "Až příště vjedeme do tunelu, tak zase mlasknu a střelím mu ještě větší."
Vojáci
Z partyzánského deníku: První den jsme měli mýtinu my. Druhý den ji obklíčili Němci. Třetí den jsme měli mýtinu opět my. Další den ji ukořistili Němci. Pátý den jsme získali mýtinu opět my. Šestý den prišel hajný a vyhnal nás všechny.
Vojáci
TOPlist