NDZjMWFkYT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Přijde kapitán k útvaru a chce po vojínovi hlášení o tom, co se během jeho nepřítomnosti událo. Vojín na to: "Nic, co by bylo, jen kluci zlomili lopatu." "Jakou lopatu?" "No, když zakopávali vašeho psa." "Proboha, proč? Co se mu stalo?" "No, přejeli ho hasiči." "Hasiči? Kdy? Co tady dělali?" "No, jeli hasit muniční sklad." "A proč jsi mi to neřekl hned?" "To proto, abyste se nezastřelil jako major."
Vojáci
Rozčiluje se velitel roty na velitele čety: "Poručíku, proč ze mě pořád děláte vola? Není to zbytečná práce?"
Vojáci
Dva vojáci utíkají z kasáren. Lezou už přes 99 zeď a jeden povídá: "To nemá cenu. Radši se vrátíme."
Vojáci
Za třicetileté války setník vede setninu do útoku a řve: "Vpřed, chrabří vojáci, za krále, za vlast, za korunu!" "Za kolik?" zastavují vojáci otráveně svůj útok.
Vojáci
Velitel roty: "Vojáci, kdo je blbej, ať si koupí zápisník... Já mám tři."
Vojáci
Baví se dva vojáci z povolání: "Můj syn hraje už pět let na klavír..." "Cože? A nebolí ho ruce?"
Vojáci
Velitel učí nováčky zacházet se zbraní. "Vojáci, když míříte musíte vždycky zavřít jedno oko. Víte proč?" "Kdybych zavřel obě," ozývá se z řady vojín Kraťásek, "prd bych viděl."
Vojáci
Před odchodem do války říká zasloužilý záložák matce: "Jdu zabíjet nepřátele!" "Synku můj," zašeptala matka roztřeseným hlasem, "A co když zabijí oni tebe?" "Mě," podivil se, "a za co jako?"
Vojáci
"Dědo, vyprávěj mi své zážitky z války!" "Chlapče, to byla opravdu strašná hrůza. Nechce se mi skoro o tom mluvit. Ráno jsme tam byli já a moje četa, které jsem velel a asi stovka partyzánů. Celý den se střílelo a střílelo a večer jsme byli naživu jen já a moje četa. Druhý den přišli noví partyzáni, zase se celý den střílelo a střílelo a zase jsme večer byli naživu jen já a moje četa. A tak to bylo celou válku." "Dědečku, vy jste ale byli hrdinové! A co to bylo za četu, které jsi velel?" "Popravčí!"
Vojáci
Povídá jeden voják z povolání druhému: "Já jsem ve svém životě přečetl hodně knih a musím řici, že obě dvě byly absolutně o ničem."
Vojáci
Je to zelené a je to v podzemí. Co je to? . . Vojáci hledají minu. A je to červené a je to na stromě? . . Vojáci našli minu.
Vojáci
Na vojně z amplionu: "Na vojně vám nebudeme nic opakovat, opakuji, na vojně vám nebudeme nic opakovat!"
Vojáci
Víte, jak zaměstnat vojáka z povolání na celej den? . . Dejte mu papír na kterém bude na obou stranách: "Otočte prosím."
Vojáci
Při přestávce taktického cvičení povídá velitel čety: "Voján Pařák! Přestat lelkovat a sehnat třicet šicích strojů!" "A na co?" "Ušijeme na nepřítele velikou boudu!"
Vojáci
Potkají se dva kamaradi z valky a vzpominaji ne sveho kamarada ktery je zachranil pred tankem. Hele pamatujes jak skočil pod ten tank s granátem a přitom řval za stranu a za lidi? Ale Pepo on neřval za stranu a za lidi, ale ZASRANÉ NALEDI!
Vojáci
Podplukovník před nastoupenou rotou: "Vojáci! Jsem váš nový velitel, podplukovník Kotek... pro koktavé Josef!"
Vojáci
TOPlist