YzFhMT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Vojín na vojně prohrabuje kufr, který mu poslala máma a mumlá si: "Máma píše, že moje žena je v tom a já ji nikde nenašel."
Vojáci
Na vojně jsem byl oblíbený. Říkali mi bonzák.
Vojáci
Víte, co musí neustále doplňovat humanitární mise USA? . . Přeci munici.
Vojáci
Před odchodem do války říká zasloužilý záložák matce: "Jdu zabíjet nepřátele!" "Synku můj," zašeptala matka roztřeseným hlasem, "A co když zabijí oni tebe?" "Mě," podivil se, "a za co jako?"
Vojáci
Potkali se dva vojáci: "Představ si, včera jsem viděl, jak přejeli kominíka!" "To je hrozný, už ani na střeše si člověk není jistej."
Vojáci
Parašutista při volném pádu: "Pane kapitáne, nemůžu otevřít padák!" Kapitán zakřičí z letadla: "Nic se nebojte, vždyť je to jen cvičení!"
Vojáci
Chlápek se vytahoval před kamarádem, že jeho sestra se přestrojila za chlapa a šla jako dobrovolník do armády. Kamarád se diví: "Hele, ale to se s nima musí i sprchovat, převlíkat a všechno, ne?" - "No, to jo." - "A to na to nepřijdou?" - "Přijdou... ale myslíš, že to někdo řekne?"
Vojáci
Velitel: "Vojáci, dnes večer jdeme na Figarovu svatbu, doufám, že se slušně obléknete." Večer nastoupená rota, všichni v obleku a vojín Novák má v ruce květinu a dárek (přece nepůjde na svatbu s prázdnou, že?). Jak to vidí velitel začne na něj křičet: "Vy jste debil vojíne Nováku. Vždyť Figarova svatba je opera." Vtom do Nováka zezadu strčí mázák Tonda a povídá mu: "Nic si z toho nedělej, teď dělá chytrýho, ale když jsme měli jít na Labutí jezero, přišel s prutem a v holínkách..."
Vojáci
Velitel si nechá nastoupit rotu a ptá se: "Vojáci, nyní mi všichni řeknete, jak se sexuálně uspokojujete, když zde na vojně nejsou žádné ženy!" Přistoupí k prvnímu a povídá: "Jméno a jak to děláte?" Voják: "Rotný Havlát, no já mrdám čutoru." Velitel si to zapíše do notesu, jde k dalšímu. "Rotný Bezouška, já taky mrdám čutoru..." Velitel si to opět poznamená a diví se, jak z ní potom mohou pít, ale jde dál. Předstoupí k dalšímu vojákovi, menšího vzrůstu a ptá se i jeho. "Vojín Čutora..."
Vojáci
Jdou vojáci do divadla na Prodanou nevěstu a každý nese dárek. Jejich velitel začne řvát:"Na co s sebou sakra taháte ty dárky! Dyť je to opera!"Jeden vojak se nakloní k druhemu a šeptá mu:"Hmm, teď je chytrej, ale když jsme šli na Labutí jezero, tak nesl největší pytel s chlebem."
Vojáci
V baru propil ruský voják všechny peníze a tak prodal i svého kalašnikova. Druhý den celý rota jde na střelby, tak šel za kamarády a řekl jim, co se mu stalo. Oni mu poradili, aby se tvářil, že má samopal a aby jakože střílel. Přišli na cvičák a on začal běhat po cvičišti ratatatataaaa, když tu náhle vidí dva vojáky ukryté v křoví, zamíři na něh a začne ratatatataa. Podívá se na ně a ptá se: "Jak to, že nepadáte, vždyť jsem vás zastřelil?" Oni na to: "Nevidíš, že sedíme v tanku?"
Vojáci
Vojáci přerovnávali munici. Jde kolem starší muž a povídá: "Vojáci, neházejte tak s tou municí, to znám případ, že vybuchla a dvanáct jich vyletělo do vzduchu." "No jo, ale to se nám stát nemůže, nás je jenom šest."
Vojáci
Cvičení v izraelské armádě. Armáda rozdělená na modré a červené. U mostu je velká tabule: "Tento most je jako vyhozený do povětří." Červení si nalepují nějaké tabulky na záda a pak se plazí po mostě. Generála modrých to vyděsí a zavolá generálu červených: "Kohne, to jsi generál? Cožpak neumíš číst? Ten most je jako vyhozený do povětří!" Kohna to naštve a volá: "A co ty jsi za generála? Nevidíš, že máme na zádech tabulky 'My jako plaveme'?"
Vojáci
Říká generál vojínovi: "Vojíne, jakou mají ráži děla tanky ze SSSR?" "Nevím." "No a víte alespoň, jak dlouho trvá je nabít?" "Ne." "Jeden týden, pokud v SSSR nějakej maj!"
Vojáci
Co je to vojna? . . Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka.
Vojáci
Proč si voják z povolání sedá do kouta, když je zima? . . Protože tam je 90 stupňů.
Vojáci
TOPlist