N2FmZDVm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Kolik blackmetalistů je potřeba k výměně žárovky? . . Žádný, ti totiž preferují tmu.
Výměna žárovek
Kolik rytířů je nutných k výměně žárovky? Žádný. Rytíři žili v temném středověku.
Výměna žárovek
Kolik mistrů Zenu je potřeba na vyměnění žárovky? Žádný. Kosmos bude otáčet žárovkou a mistr nebude překážet. Dva. Jeden žárovku vymění a druhý ji nevymění. Žádný. Praví mistři Zenu s sebou nesou vlastní Světlo.
Výměna žárovek
Kolik byrokratů je nutných k výměně žárovky? Pět. Jeden napíše papír na vyšroubování žárovky, druhý ho orazítkuje, třetí napíše papír k zašroubování nové, čtvrtý ho orazítkuje a pátý po hodinovém dohadování o platnosti razítek vymění žárovku.
Výměna žárovek
Víte, kolik folkových zpěváků je potřeba k výměně žárovky? Dva. Jeden ji našroubuje a druhý mezitím bude zpívat protestsong proti tomu, že je elektrická!
Výměna žárovek
Kolik žárovek je potřeba k vyměnění žárovky? . . Jedna špatná, jedna funkční.
Výměna žárovek
Víte, kolik ekologů je potřeba k výměně žárovky? Žádný - elektřinou se má šetřit!
Výměna žárovek
Kolik operačních systémů je potřeba na vyměnění žárovky? Jen jeden. Microsoft už na to vyvíjí speciální verzi Windows.
Výměna žárovek
Víte, kolik gangsterů je potřeba k výměně žárovky? Deset. Jeden ji vyměňuje a ostatní mu kryjou záda!
Výměna žárovek
Příjede maník do pánského klubu a s sebou si vede obrovskou černou dogu. Vezme si katalog ˝nabízených˝ děvčat a prohlíží a prohlíží. Po chvíli za ním přijde šéfová a ptá se ho: ˝Tak co vybral jste si?˝ Maník říka: ˝No víte, já bych potřeboval nějakou hodně vysokou a zároveň hodně štíhlou tak ať jí jsou vidět žebra.˝ Šéfová se usmála s tím, že není problém. V tu ránu stála na schodech bruneta - 2 metry a asi 45 kilo. Maník ji uviděl a zařval ˝To chci!˝ Jenomže když šli na pokoj tak začal volat na tu svoji dogu. V tu chvíli si dívka začla myslet, že jde o nějaké orgie a začala se bát. Na druhé straně si říkala 3000,- jsou 3000,-. Přidou do pokoje a maník ji říká: ˝Mohla by jste se svlíknout a kleknout na všechny čtyři? Brunetka se svlíkne a klekne si. V tu chvíli s maník otočí na psa a vztyčeným prstem ukazuje na brunetu a říká: ˝Vidíš ty hovado, takhle budeš vypadat, když nebudeš pořádně žrát!˝
Výměna žárovek
Kolik goril je potřeba na vyměnění žárovky? Jedna. Ale budete potřebovat šílenou spoustu žárovek.
Výměna žárovek
Kolik servírek je potřeba na vyměnění žárovky? Tři: Dvě budou blbě postávat okolo a třetí dojde pro vedoucího.
Výměna žárovek
Kolik hardwarových odborníků je potřeba k výměně žárovky? Žádný. Prohlásí, že diagnostické testy jsou v pořádku, takže je chyba v softwaru.
Výměna žárovek
Víte, kolik mágů je potřeba k výměně žárovky? Žádný. Mág si vykouzlí vlastní světlo!
Výměna žárovek
" Pane doktore, moje žena v noci zemřela..." "Už v noci? A to jdete až teď? To jste nic nepoznal?" "Nepoznal. Takhle chladná byla vždycky."
Výměna žárovek
Kolik autorů sci-fi je potřeba na výměnu žárovky? . . . Dva, ale je to pořád stejná osoba. Vrátil se zpátky časem a potkal se mezi dveřmi a ten první sedl tomu druhému na ramena, aby mohli tu žárovku vyměnit. Potom nastal Velký časový paradox a celý pokoj, žárovka, vypínač a vůbec všechno zmizelo. Žijí spolu dál v paralelním vesmíru, kde se prohánějí mezigalaktickými koráby v časoprostoru a hledají červí díru do dimenze XZ alfa 16...
Výměna žárovek
TOPlist