MGQ0MDJiYT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Váš pes je hrozně vzteklý. Ráno mě kousl do kotníku!" "Nedivte se, vždyť on, chudinka, výš nedosáhne."   [10.04.20]
Seděj tři ženský v baru. Jedna povídá - ten můj Venca, já mu tuhle sáhla na koule a ten je má tak strašně studený. Druhá říká - to musím taky vyskoušet. Druhej den se zase sejdou a ta druhá povídá - Je to zvláštní, ale Béďa je má taky studený. Třetí na to - to je zajímavý, taky to zkusím. Třetí den ta třetí je v obličeji samá modřina a oni na ni co se jí stalo. Odvětí - sáhnu mímu starýmu na koule a povídám mu - to je zvláštní ty máš studený koule jako Venca a Béďa.
Ženy
Stojí Janko na Kralovej Hore a dole stojí Maruša. Janko na ni volá: "Maruša, pojď hore!" "Nepojdem, ty by si ma otrtkal." "Neotrtkal!" "Tak čo by som tam robila?"
Ženy
"Moje žena je skvělá kuchařka!" "Ty konzervy, jaké ona dokáže sehnat!"
Ženy
Baví se dvě kamarádky: "U nás bude skandál! Babička bude matkou!" "U nás bude ještě větší! Moje matka bude babičkou!"
Ženy
Ptá se přítel blondýnky: "Proč už dvacet minut držíš tu slepici za krk?" "Vařím!" "A to takhle?" "No, vždyť tady se píše: Slepici půlhodiny mírně dusíme."
Ženy
Vdaná žena diskutuji s přítelkyní: "Byla jsem to já, kdo udělal z mého muže milionáře." "A co byl předtím?" "Multimilionář."
Ženy
Co je nejvetsi umeni na svete?? Vlozit zensky mozek do slepici hlavy tak, aby nehrkal.
Ženy
Manžel posílá z ciziny manželce balíček a k němu přiložil krátký dopis: "Sehnal jsem tady krásný persiánový kožich. Představ si, že mě stál pouze stovku cla. Budeš mít jistě radost!" Za dva týdny dostal od manželky dopis s odpovědí: "Představ si, že se mi ten kožich podařilo prodat za dvě stovky. Pošli další!"
Ženy
Víte proč nemůže být ženská kominíkem? Odpověď: Už jste viděli ženskou, která by někomu přinesla štěstí.
Ženy
Zena si nechava vestit u kartarky: "Zitra vam zemre muz". "To vim, ale podivejte se, jestli me zavrou?!"
Ženy
Na malém nádražíčku vystoupila z vlaku poněkud odkvetlá slečna. S obavou usedá na venkovský povoz: "Nesplaší se ten kůň?" "Ale kdepak, on dozadu nevidí!"
Ženy
Manželé jedou na dovolenou. Sotva vyjedou, manželka od volantu se rozhořčuje: "To je příšerné... ti pěší jsou nenapravitelní, pořád se motají v jízdní dráze!" "Hm, drahoušku, dávej větší pozor a sjeď z chodníku!"
Ženy
Popeláři odvážejí kontejner. Blíží se stará Petrásková s odpadkovým košem a volá: "Doufám, že nejdu pozdě?" "Ale kdepak, naskočte si."
Ženy
Myslíte, že jsou na měsíci lidé? Určitě, sousedovic Anča jela na měsíc na dovolenou a už je v tom!
Ženy
Jde Pepíček kolem ribníku a tam uvidí žábu. Žába přiskáče za Pepíčkem apovídá! Pepíčku polib mě, něco dostaneš! Né nepolíbím. Polib mě, něco dostaneš! Pepíček veme žábu do ruky políbí ji. A co teda dostanu? Ekzém! Ekzém!
Ženy
"Miláčku, nemáme něco na zub?" "Ale jistě, zlato, hned ti podám párátko!"
Ženy
TOPlist