NzM5MTA0

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Víš jaký je rozdíl mezi prací a ženou? Práce se neudělá sama!
Ženy
Baví se dva kamarádi a samozřejmě přijde řeč na ženy: "Tak ta tvoje dala 500,- za bahenní masku?!" "A pomohla ji alespoň?" "No dva dny to bylo dobré, ale pak to z ní slezlo!"
Ženy
Čo je to blondýnka na univerzite? Zatúlaná návšteva
Ženy
"Blahopřeji, miláčku, to byl tvůj zatím nejkratší rozhovor s přítelkyní. Trval jen dvacet minut!" "Ale to nebyla přítelkyně, to si jen nějaká paní spletla číslo!"
Ženy
Ptá se již ne zcela mladá manželka svého muže: "Nezdá se ti, že ta okurková maska mi pomohla k lepšímu vzhledu?" "Rozhodně. Jen nevím, proč jsi ji zase sundala."
Ženy
Co dělá činčila, když chce děti? To samé, co žena, když chce činčilu
Ženy
Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a dálnicí? Na dálnici se jezdí lépe za sucha!
Ženy
Manželé jedou na dovolenou. Sotva vyjedou, manželka od volantu se rozhořčuje: "To je příšerné... ti pěší jsou nenapravitelní, pořád se motají v jízdní dráze!" "Hm, drahoušku, dávej větší pozor a sjeď z chodníku!"
Ženy
Prečo nemôžu mať blondýnky obedňajšiu prestávku? Pretože by im trvalo dlho znovu sa zapracovať!
Ženy
Proč chlapi prdí víc, než ženské? Protože ženská nedokáže držet klapačku dost dlouho na to, aby udělala nějakej přetlak.
Ženy
Letuška se snaží uklidnit vystrašenou pasažérku: "Prosím vás, bezdůvodně se strachujete, vždyť ještě nebylo takové letecké neštěstí, aby se letadlo nevrátilo na zem!"
Ženy
"Nemám drobné a jdu nakupovat." říká manželka manželovi. "Vyměň mi nějaké drobné peníze!" "Jaké, a zaco?" "Jednu dvacetikorunu za dvě stokoruny...!"
Ženy
Na lavičce sedí 3 ženský. Jedna blbá, druhá hnusná a ta 3. je taky učitelka
Ženy
Ptá se muž ženy: "Nemohla bys mi něco vysvětlit? Včera jsem měl v peněžence tři stovky a dneska v ní mám už jenom stovku!" "Kruci, jak je to možné, že jsem ji přehlídla?"
Ženy
"Blondýnka se vrátila z letošní dovolené v Itálii o dva dnypozději." "Co tam dělala?" "Ona tam filmovala!" "Skutečně, jaký film?" "Žádný film!" "Při natáčení makaronů na vidličku!"
Ženy
Jedna sekretářka po čtyřicítce dospěla k závěru, že už má dost práce a osamělého života. Nebylo žádným tajemstvím, že touží po vdávání. Když se vrátila z oběda s další taškou z drogerie, kolegyně jí povídá: "Hele, prosím tě, za poslední dva týdny sis nakoupila tolik antikoncepčních pilulek, že by to stačilo na pár let, spoustu vaginálních krémů, parfémů, různých afrodisiak a bůhví kolik kondomů, a přitom nemáš žádného chlapa. Koho se sakra snažíš svést?" "No, přece prodavače v drogerii!"
Ženy
TOPlist