NDQ1MT

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Víte, co je to žena? Zbytečné maso okolo píči!
Ženy
"V tom salátě jsem našel slimáka, umývala jsi ho vůbec?" "Ne, nechápu, proč bych měla umývat slimáka?"
Ženy
Takhle si jedna servírka jde uložit deset dolarů na své konto. "Je mi to líto," říká úředník, "ale musím vám říct, že ta bankovka je falešná." "Do háje!" zařve ženská, "to znamená, že jsem byla znásilněna!"
Ženy
Umře jeptiška, dostane se do nebe, čeká frontu u apoštala ce třídí příhozí, přijde na řadu. Apoštol: Sestro hřešila jste? Sestra: Ne ani jedenkrát. Apoštol: Ani myšlenkou. Sestra: Ani jedenkrát. Apoštol: Tak běžte tamhle za obláček a tam dostanete křídla. Sestra: A budu anděl? Apoštol: Ne huse.
Ženy
Víte proč ženy rádi chodí na injekce? Protože je tam pořád někdo píchá.
Ženy
Hoch má rozsoudit své dvě přítelkyně. Furt se nemůže rozhodnout a proto vytáhne korunu a říká: "Víš co, ty budeš orel a ty... víte co, zkusíme to jinak."
Ženy
Ženská přinesl k fotografovi starou fotku svého pět let mrtvého manžela, který pózoval s cylindrem na hlavě, a ptá se fotografa, jestli by bylo možné z té fotografie nějak odstranit ten klobouk. "Ale jistě, madam, to nebude problém. Můžete mi říct, na kterou stranu si váš pan manžel česal vlasy?" "To si nevzpomínám, ale to přece sám uvidíte, až odstraníte ten klobouk!"
Ženy
Baví se matka s dcerou: Maminko, co je to milenec? Proboha! Milenec! Vykřikne maminka a utíka ke skříni, ze které vypadne kostra.
Ženy
Víte, jakou dostaneme odpověďod blondýnky, zeptáme-li se, jestli nám svítí blinkr? Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano, ne...
Ženy
Baví se dva patologové. První říká: Dnes jsem pitval ženskou, ta ti měla poštěvák jako salátovou okurku. Druhý patolog: Tak veliký? Ten první: Ne, tak kyselý.
Ženy
Přijde pán k psychoanalytikovi a lká: "Pane doktore, musíte mi pomoci, tuhle jsem se strašně přeřekl, úplně šíleně, děsnej trapas!" Doktor: "Tak povídejte, co se stalo?" Pán: "Seděl jsem s manželkou u snídaně a chtěl jsem říci - miláčku, byla bys tak laskava a podala mi ještě jeden toast? - a místo toho jsem řekl - ty kurvo zasraná, zkazilas mi celej život!"
Ženy
Manželka se vzteká: "Furt vám jenom vyvařuju, co z toho vlastně mám?" "Nic, buď ráda." Já z toho mám žaludeční vředy!" říká manžel.
Ženy
Jde takhle ženská v noci parkem a najednou kus před ni chlap. Ruce roztažené a přímo proti ní. Ježíši, to je určitě uchyl a chce mě znásilnit, myslí si. Jde dál a potom si řekne, mam novou halenku, ještě by mi ji roztrhal, raději si ji sundám. Jde dal a chlap s roztaženýma rukama stále proti ni. Sundám si i sukni, kdo to má potom prát. Chlap pořád proti ni, ruce roztažené. Sundám si i prádlo, už je to stejně jedno, znásilní mě tak jako tak. Chlap je už skoro u ní a v tom na ni zavolá: "Uhni kurvo, nesu sklo!"
Ženy
Chlápek v baru povídá ženské: "Chtěl bych ti zavolat." "Fajn, moje číslo je v telefonním seznamu." "Ale nevím, jak se jmenuješ." "Jméno je tam taky."
Ženy
"Koupil jsem ti do kuchyně robota. Stačí zmáčknout knoflík a robot za tebe vypere, vyždímá, vyžehlí, uvaří, umyje nádobí, uklidí byt...!" "Ty jsi nemožný! A kdo bude mačkkat ten knoflík?"
Ženy
Víte kolikrát je žena v přechodu? Dvakrát - poprvé z kočky na slepici, a podruhé ze slepice na starou krávu.
Ženy
TOPlist