NTM3OGRmMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Aky je rozdiel medzi zenskym prirodzenim a tanierom?.... Tanier vylizes dosucha ale zenske prirodzenie nie.
Ženy
"Pane jak se vám líbí zpěv mé manželky?" "Nerozumím ta kráva co zpívá strašně řve!"
Ženy
Načo majú blondýnky nohy? Aby mohli prejsť od postele do kuchyne!
Ženy
Víte, proč ženy málo plynují? Protože furt kecaj, nezavřou pusu a tím nemůžou udělat přetlak!
Ženy
Popeláři odvážejí kontejner. Blíží se stará Petrásková s odpadkovým košem a volá: "Doufám, že nejdu pozdě?" "Ale kdepak, naskočte si."
Ženy
Ukradnou dívce na koupališti šaty, jak je dnes obvyklé. Dívka hledá východisko a nakonec nalezne dvě plechové tabulky a říká si: "Prsa mohou vidět, jednu cedulku si dám dopředu a druhou dozadu." Jde po pláži a najednou potká chlápka, který se za ní otočí a začne se šíleně řehtat. "Proč se tak smějete? Nějak jsem to musila vyřešit." "Vyřešila jste to skvěle, jen se směju těm nápisům. Vepředu máte 'Hloubka 5 metrů' a vzadu 'Jen pro začátečníky'."
Ženy
Nevíte kam poslední dobou zmizely všechny blondýnky? Stále krouží a krouží na kruhových objezdech a hledají konec!
Ženy
Jedna holka byla pozvaná na maškarní bál a přišla tam úplně nahá. Hostitel ji hned u dveří zarazil a říká: "Co to má znamenat? Co je tohle za masku?" "Já jsem Adam!" "Ale vždyť nemáš ptáka!" "No, určitě nějakého brzo seženu."
Ženy
Baví se dva kamarádi a samozřejmě přijde řeč na ženy: "Tak ta tvoje dala 500,- za bahenní masku?!" "A pomohla ji alespoň?" "No dva dny to bylo dobré, ale pak to z ní slezlo!"
Ženy
Ženský za volantem Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého jízdního pruhu, uviděl jsem ženu v posledním modelu BMW, která si to frčela 150-tkou, a přitom si ve zpětném zrcátku malovala oční linky! Na chvíli jsem se zadíval jinam, a když jsem se po ní znova ohlédl, byla napůl v mém jízdním pruhu, a pořád si cosi malovala na ksicht! Já teda něco vydržím, ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil svůj holící strojek, který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu. Jak jsem se zmateně snažil vycentrovat vůz koleny opřenými o volant, vyrazilo mi to mobil od ucha, a ten spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi nohama. Kafe se vylilo a popálilo mě na koulích, poškodilo mi mobil, a přerušil se mi tak velmi důležitý hovor...! Pitomý ženský za volante
Ženy
Stojí Janko na Kralovej Hore a dole stojí Maruša. Janko na ni volá: "Maruša, pojď hore!" "Nepojdem, ty by si ma otrtkal." "Neotrtkal!" "Tak čo by som tam robila?"
Ženy
Prijde zenska k doktorovi a povida mu: -Pane doktore, mne strasne huci kozy (huci c s hackem + dlouhe i) Doktor ji prilozi ucho na prsa ale nic neslysi.-Svleknout bluzku Ona svlekne bluzku, doktor posloucha, ale nic neslysi -Svleknete si i podprsenku - To ja nemuzu, pak mne zhuci kozy...
Ženy
Ženu nejspíš vymyslel nějaký stavební inženýr. Koho jiného by napadlo udělat kanalizaci hned vedle zábavného parku.
Ženy
"Pane, jak se vám líbí zpěv mé manželky?" "Nerozumím ta kráva co zpívá strašně řve!"
Ženy
Víte, co se stane, když běží dvě blondýnky proti sobě? Rozbije se zrcadlo!
Ženy
Manželé se pohádli. On práskl dveřmi a šel se ven uklidnit. Po pár hodinách se vrátil z procházky a byl překvapen tím, že si jeho žena právě sbalila kufry. Naštvaně se jí zeptal, kam jede. "Jedu do Prahy. Tam si vydělám dva, tři tisíce tím, co tobě dávám zadarmo." Chlápek chvilku přemýšlel, pak vytáhl svůj kufr, a začal taky balit. Žena se ho ptá, kam jede on. "Jedu taky do Prahy. Chci vidět, jak dokážeš vyžít se šesti tácama ročně."
Ženy
TOPlist