YmQwYz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Pane vrchní, ta káva chutná jako čaj..." "Promiňte pane, asi jsem vám omylem přinesl kakao."   [06.12.19]
Vis proc maji zenske nohy? Aby za sebou nenechavali slizkou caru!
Ženy
Baví se dva patologové. První říká: Dnes jsem pitval ženskou, ta ti měla poštěvák jako salátovou okurku. Druhý patolog: Tak veliký? Ten první: Ne, tak kyselý.
Ženy
Pribehne manzel cely rozzareny domu a hned ode dveri rve na manzelku: "zeno, honem se oblikej, vyhral jsem milion!" a zena cela rozechvena: " a co si mam vzit na sebe? " "To je jedno, hlavne uz vypadni!"
Ženy
Co udělá muž, když přijde žena z kuchyně do obýváku? Vstane, jde do kuchyně a zkrátí jí řetěz.
Ženy
Jde Anicka do lesa na drevo, potka dedecka a rozdeli se s nim o savacinu. Dedecek ji za to nabidne, ze ji splni jedno prani. Anicka si preje plnou nusi curáku, ale aby poradne stali. Dedecek ji da tedy plnou nusi poradnejch tvrdejch curaku a Anicka se s ni bezi pochlubit domu sestre Marusce. Ta okamzite vyrazi do lesa, najde dedecka, rozdeli se s nim o svacinu a dedecek ji taky splni prani. Maruska si preje nusi curaku ale ovadlejch. Prijde s tim domu a Anicka se ji posmiva: cos to prinesla za zvadliny, dyt jsi uplne blba! Maruska ji odpovi: blba jses ty, ja si je ted vsechny nahonim a budu jich mit trikrat tolik!
Ženy
Lékařská věda velmi pokročila. Když jsem byla mladší, při každém vyšetření jsem se musela úplně vysvléct. Dnes stačí, když vypláznu jazyk.
Ženy
Muž se vrací domů a již ve dveřích volá: "Á, dneska máme studenou večeři!" "Jak jsi to poznal?" diví se žena. "Není tu cítit nic připáleného!"
Ženy
Na perónu se rozjíždí rychlík. Babička do něj naskakuje, a nohama padne přímo pod kola vlaku. "Moje nohy. Moje nohy" řve šílená bolestí. Jde kolem výpravčí, podívá se na ní a povídá:" "Ženská co řvete, vždyť žádný nohy nemáte."
Ženy
Marienka sa pyta priatelky: - Ako vies, ze to Izidor mysli s tebou vazne? - Chodime spolu uz rok a este sa ani raz nezasmial...
Ženy
Vyte co znamena kdyz se blondyna obarví na brunetu? Umela inteligence.
Ženy
Víte, jaká zvířata mají ženy nejraději? a) Lišku za krkem b) Jaguára v garáži c) Tygra v posteli d) Vola na služební cestě
Ženy
Jožko dostal ve škole za úlohu zjistit, co je to "paradox". Ptá se tedy svého otce. Ten mu říká: "Zeptej se mámy, jestli by dala zašukat Američanovi za sto dolarů." Máma vzkázala, že ano. "Jdi se zeptat na to samé své sestry!" Aj ta by dala. "Zeptej se i druhé sestry!" Aj ta by dala. "No vidíš, paradox je to, ze barák je plnej kurev a nikde ani dolar!"
Ženy
Manželský pár večeří v jedné luxusní restauraci v Hollywoodu, když k jejich stolu přijde naprosto úžasná krásná mladá super-dívka, políbi muže a řekne mu, že ho uvidí o něco později, otočí se na podpatku a odejde. Manželka konečně nabere dech z tohoto překvapení a koktá: "Kdo,... co to bylo...?" "Oh, ona," odpovídá manžel:" to je má mistress." Manželka: "Tímhle již všechno končí! CHCI ROZVOD!" "Dobře, to chápu," nonchalantně odpovídá manžel," ale musím tě upozornit na naši předmanželskou (prenuptial) smlouvu. Když se rozvedeš, no to pak nebudou žádné výlety do Dubaje, nákupy v Paříži, dovolená v Cancunu, Porsche v garáži a žádné kapesné. Ale to je tvé rozhodnutí. jak chceš" Manželka přemýšlí, když do této restaurace vstoupí manžela bratranec s krásnou mladou sex-bombou, manželka se ptá svého muže: "Kdo to přichází s tvým bratrancem?" "To je přeci jeho mistress, to každý ví" odpoví manžel. Manželka se k němu přitulí a říká: "Ale ta NAŠE je daleko mladší, daleko krásnější."
Ženy
Manželé jedou na dovolenou. Sotva vyjedou, manželka od volantu se rozhořčuje: "To je příšerné... ti pěší jsou nenapravitelní, pořád se motají v jízdní dráze!" "Hm, drahoušku, dávej větší pozor a sjeď z chodníku!"
Ženy
Do banky vtrhne muž s kuklou a samopalem: "Ruce vzhůru!" "Ale pane, to jste se spletl, toto je banka na sperma." říká úřednice. "Tak vypijte tu skleničku před váma!" řve chlap. Žena v hrůze vypije obsah skleničky se zmíněnou tekutinou, muž si sundá kuklu a říká: "Tak vidíš, Marie, a doma tvrdíš že to nemůžeš spolknout!" 
Ženy
U zpovedi: Spovida se chlap ze svych hrichu a velebnicek nasloucha - Vite, velebny pane, ta moje tchyne, to je ale zenska. Chvilemi uvazuji ze by stala za hrich... - Pamatuj synu, nesesmilnis! - Kdepak velebnosti, NEZABIJES!
Ženy
TOPlist