Yjc0ODI0Y

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
"Mami, mami, proč tak sténáš?" "Drž hubu a lízej!"
Ženy
Víte, co řekne blondýnka po sexu? "Další, prosím."
Ženy
Víte, co mají ženský v hlavě? Brouka Mozkožrouta Víte, co tam dělá? Chcípá hlady
Ženy
Vědec praví před novináři novináři: "V téhle zkumavce jsou chromozómy mužské, a v téhle kádince jsou chromozómy ženské. Mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou. Dobrá: "Když nalijeme obsah zkumavky do kádinky, vznikne život." Špatná: "Dnes to nepůjde, protože kádinku bolí hlava!"
Ženy
Vite co ma zena v hlave? Brouka mozkozrouta! A vite co dela? Rve hlady!
Ženy
Jede Barunka, babička a paní kněžna v kočáru. Jedou lesem a zastaví je loupežníci. Ten hlavní přistoupí ke kočáru a říká: "Všichni vystoupit!" Babička: "I paní kněžna?" Loupežník: "Když všichni tak všichni... a svlíknout!" Paní kněžna: "I Barunka?" Loupežník: "Když všichni tak všichni... a teď vás znásilníme!" Barunka: "I babičku?" Babička: "Když všichni tak všichni!"
Ženy
Paní jela v husté mlze a tak pro jistotu sledovala zadní světla auta, které jelo před ní. To však najednou prudce zabrzdilo, ženská to samozřejmě nestihla. Rána, zvuk ohýbaných plechů a sypajícího se skla. Paní vyleze z auta a akorát se potká s řidičem toho auta: "Prosím vás, proč jste najedou takhle prudce zabrzdil?!?!" "No, protože jsem zajel do své garáže."
Ženy
Baví se matka s dcerou: Maminko, co je to milenec? Proboha! Milenec! Vykřikne maminka a utíka ke skříni, ze které vypadne kostra.
Ženy
Myslíte, že jsou na měsíci lidé? Určitě, sousedovic Anča jela na měsíc na dovolenou a už je v tom!
Ženy
Marienka sa pyta priatelky: - Ako vies, ze to Izidor mysli s tebou vazne? - Chodime spolu uz rok a este sa ani raz nezasmial...
Ženy
Na lavičce sedí 3 ženský. Jedna blbá, druhá hnusná a ta 3. je taky učitelka
Ženy
Transsexuál byl pozván do rádia na interview. Moderátor se ho(jí) ptal, jestli bylo něco v průběhu operace bolestivé. On odpovídá: "No, vlastně mě až překvapilo, jak málo bolelo, když mi odřízli penis. A dokonce i když mi implantovali na hrudník prsa, tak to vlastně taky nebolelo." "Takže celá ta operace byla bezbolestná?" "Ani omylem. Bolelo to jako svině, když mi vrazili do hlavy tu zasranou jehlu, vycucli mozek a srazili plat na polovinu!"
Ženy
Víte, proč mají ženský malej mozek? Aby se jim při kouření vešel celej čůrák do pusy!
Ženy
Prečo si nerobia blondýnky vrecúškové polievky? Pretože nevedia ako dostať vodu do vrecka!
Ženy
Chlápek z agentury říká majiteli nočního baru: "Mám pro tebe naprostou extra třídu. Mladá, svůdná blondýnka s mírama, který ti vyrazej dech: 125-60-90!" "No, novou tatnečnici bych potřeboval. Jaký umí čísla?" "No, v podstatě to ani moc číslo není. Prostě se tak nějak připlazí na pódium a pokouší se stoupnout si."
Ženy
Vrací se manžel ze služební cesty a už před domem má takový nepříjemný pocit. Vrazi do bytu a ihned se řítí do ložnice. Zpod peřiny se ozývá výskot a vykukují čtyři nohy. Muž vytáhne legálně drženou zbraň a pološílený vzteky vystřílí celý zásobník. Jako v mátohách se vpotácí do kuchyně a v tom vejde jeho žena, která drží prst u úst a říká: "Pst, přijeli vaši."
Ženy
TOPlist