ODMzOWZmMD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
Víte, kdo žije déle ženy nebo muži? Vdovy v každém případě!
Ženy
Dvě slečny hrají golf. Jedné se povede dlouhý odpal, ale když se míček blíží k zemi, slečna ztuhne. Trefila totiž přesně směrem na čtveřici pánů, hrajících na vedlejší jamce. A vskutku, jednoho z nich míček zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi, zkroucen s rukama vraženýma do rozkroku. Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, a slečna nabízí pomoc. On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeutka a tudíž se vyzná. Postižený tedy rezignuje. Slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne oběma rukama masírovat. Po pár minutách se ptá, jak se pán cítí. On odpovídá: "Jo, je to paráda, hrozně příjemné. Ale ten trefenej palec mě pořád pekelně bolí!"
Ženy
Přijde pán k psychoanalytikovi a lká: "Pane doktore, musíte mi pomoci, tuhle jsem se strašně přeřekl, úplně šíleně, děsnej trapas!" Doktor: "Tak povídejte, co se stalo?" Pán: "Seděl jsem s manželkou u snídaně a chtěl jsem říci - miláčku, byla bys tak laskava a podala mi ještě jeden toast? - a místo toho jsem řekl - ty kurvo zasraná, zkazilas mi celej život!"
Ženy
Ješitná Fabia se všude vydávala za ženu třicetiletou. Jeden z mužů, který o tom pochyboval, se ptal po jejím věku Cicerona, jenž byl s Fabií spřátelen. "Bude asi pravda, co Fabia říká," odpověděl Cicero, "neboť to už vypravuje dvacet let."
Ženy
Jaká je aerodynamická žena? Taková která neklade žádný odpor.
Ženy
Víte proč blondýnka leje do počítače vodu? Aby si zasurfovala na internetu!
Ženy
Jako mnoho jiných manželů, i pan Webster často doma usedl a pokusil se chvíli hovořit se svojí ženou. Ale sotva řekl jedno dvě slova, jeho žena se ozvala: "A to mělo znamenat co?" No, a tak vznikl Websterův výkladový slovník.
Ženy
Proč jsou blondýnky tak zmatené na dámských záchodech? Protože si musí sami stahovat kalhotky!
Ženy
Ředitel podniku k nové sekretářce: "Najděte mi v telefonním seznamu číslo firmy Roberti!" Za dvě hodiny se jí ptá, co je s tím číslem?!" "Do zítřka to bude, už jsem u písmenka G!"
Ženy
"Nechceš pivo?" ptá se žena muže. "Jó, chci!" "A nechceš štamprličku?" "Jó, chci!" "A nechceš druhou do druhé nožičky?" "Jó, chci!" "A tady ti dávám pěněženku!" "Na co?" "Aby ses mohl zeptat zase ty mě!"
Ženy
Vdaná žena diskutuji s přítelkyní: "Byla jsem to já, kdo udělal z mého muže milionáře." "A co byl předtím?" "Multimilionář."
Ženy
Kdy ma zenska nejvyssi IQ?? Kdyz je tehotna a ceka chlapecka!
Ženy
Jde si takhle mladá slečna sama po parku, je už tak trochu přítmí (ale je ještě vidět!), když tu náhle uvidí před sebou chlapa, jak se k ní žene s rozpřáhnutýma rukama. Slečna si povídá: "To bude nejspíš nějaký úchylák, vždyť ho vůbec neznám, co asi bude chtít? Nejlíp bude, když si sundám šaty, aby mě je nepotrhal." Takže se úplně vysleče a čeká až k ní ten chlap přijde. Chlap se blíží, blíží a když je už jen dva kroky, tak zařve: "Uhni, kurvo, nesu sklo!"
Ženy
Víte, jaký je rozdíl mezi encyklopedií a podprsenkou? Žádný, v obou často hledáme marně!
Ženy
Jde takhle ženská v noci parkem a najednou kus před ni chlap. Ruce roztažené a přímo proti ní. Ježíši, to je určitě uchyl a chce mě znásilnit, myslí si. Jde dál a potom si řekne, mam novou halenku, ještě by mi ji roztrhal, raději si ji sundám. Jde dal a chlap s roztaženýma rukama stále proti ni. Sundám si i sukni, kdo to má potom prát. Chlap pořád proti ni, ruce roztažené. Sundám si i prádlo, už je to stejně jedno, znásilní mě tak jako tak. Chlap je už skoro u ní a v tom na ni zavolá: "Uhni kurvo, nesu sklo!"
Ženy
V parném létě šel po břehu Temže krásný mládenec. Před městečkem se vykoupal, plavky ale neměl. Lehl si do trávy, přikryl se kapesníkem, aby se osušil. Usnul a zdálo se mu o krásných dívkách. Větřík mu mezitím odnesl kapesník na jeho obličej. Po břehu šly tři počestné paní z městečka, zastaví se a dívají se na mládence. "To není můj muž," řekla první. "Ano, to není tvůj muž," odpoví druhá. A třetí povídá: "Jak se tak koukám, tak to není nikdo z našeho městečka!"
Ženy
TOPlist