YTE2Y

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Když požádáte dámu o polibek: Když řekne 'Ne', myslí 'Možná' Když řekne 'Možná', myslí 'Ano' Když řekne 'Ano', není to dáma.
Ženy
Had připraven na svou největší úlohu: "Evo, vezmi si jablko, poznáš rozdíl mezi dobrým a zlým". Eva,"nevezmu". Had,"vezmi si jablko budeš jako bůh". Eva,"nevezmu". Had se zamyslí a říká si,"vždyť je to ženská". A povídá jí "vezmi si jablíčko nejsou v něm žádné kalorie". Chramst...
Ženy
"Už tu byl na návštěvě onen mladý muž, který mě včera vytáhl z Vltavy?" ptá se tchýně. "Ano, přišel se mi zdvořile omluvit" řekl zeť.
Ženy
Letuška se snaží uklidnit vystrašenou pasažérku: "Prosím vás, bezdůvodně se strachujete, vždyť ještě nebylo takové letecké neštěstí, aby se letadlo nevrátilo na zem!"
Ženy
Přijde žena domů a muž se ptá: "Jak to že neseš tolik balíčků? Kde jsi na to vzala?" "Potkala jsem tvého kamaráda a on ti vrátil dluh."
Ženy
"Koupil jsem ti do kuchyně robota. Stačí zmáčknout knoflík a robot za tebe vypere, vyždímá, vyžehlí, uvaří, umyje nádobí, uklidí byt...!" "Ty jsi nemožný! A kdo bude mačkkat ten knoflík?"
Ženy
Víš, jakej je rozdíl mezi ženskou a talířem? Zkus ženskou vylízat do sucha.
Ženy
Co myslíte: budou ženy v roce 2500 více umírat na tuberkulózu anebo na AIDS? To bude záležet na tom co budou víc kouřit!
Ženy
Jaký je rozdíl mezi maželkou a mlhou?... Žádný, když se ráno zvedne a zmizí, bude krásný den.
Ženy
"Nezapomeň mi psát!" povídá manželka manželovi, který odjíždí na delší služební cestu, "i kdyby to měl být jenom šek!"
Ženy
V parném létě šel po břehu Temže krásný mládenec. Před městečkem se vykoupal, plavky ale neměl. Lehl si do trávy, přikryl se kapesníkem, aby se osušil. Usnul a zdálo se mu o krásných dívkách. Větřík mu mezitím odnesl kapesník na jeho obličej. Po břehu šly tři počestné paní z městečka, zastaví se a dívají se na mládence. "To není můj muž," řekla první. "Ano, to není tvůj muž," odpoví druhá. A třetí povídá: "Jak se tak koukám, tak to není nikdo z našeho městečka!"
Ženy
Víte, jak poznat cigánskou pannu? Běhá rychleji než její bratři!
Ženy
Vite proc si zena seda do kouta, kdy ji je zima? Protoze tam je devadesat stupnu.
Ženy
Dama u plastickeho chirurga: -Pane doktore, kolik u vas stoji plasticka operace nosu? - deset tisic korun Dama zavlni boky, vypne hrud a zepta se: - A neni nejaky levnejsi zpusob? - Je. Narazte nosem do kandelabru(poulicni lampy)
Ženy
Ideální tchýně má mít pouze dva zuby. Proč? No, první na to, aby mohla zeťákovi otevírat pivo a druhej, aby ji bolel!
Ženy
Víte, proč blondýnky nejedí banány? Protože nemůžou najít zip!
Ženy
TOPlist