MWE2NDUzZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Jaký je rozdíl mezi hezkou a ošklivou horolezkyní?... Hezká většinou dosáhne vrcholu již v základním táboře...
Ženy
Jeptiška s farářem hrají tenis. Jeptiška má parádní servis a bombarduje faráře jedním skvělým míčem za druhým. Ten, při každém nezdaru zařve: "Kurva, zase vedle!" Ona, celá nešťastná láteří: "Ale otče, neměl byste takto mluvit, nebo vás Bůh potrestá!" V tom se nebe zatáhne a blesk uškvaří jeptišku. Ozve se: "Kurva, zase vedle!"
Ženy
princezna Diana byla v rádiu... a taky v popelníku, v topení a na předním skle...
Ženy
Co udela chlap kdyz po nem zenska hodi granat?? Odjisti ho a hodi spatky
Ženy
Do autobusu nastoupí čerstvá osmnáctka a protože nikde není místo, přistoupí k sedícímu pánovi: "Pane, mohl byste mne pustit sednout? Jsem totiž těhotná." "Ale není to na vás vůbec vidět..." "Však je to teprve půl hodiny!"
Ženy
"Blahopřeji, miláčku, to byl tvůj zatím nejkratší rozhovor s přítelkyní. Trval jen dvacet minut!" "Ale to nebyla přítelkyně, to si jen nějaká paní spletla číslo!"
Ženy
Blondýnka z USA stojí v Paříži před Eiffelovou věží a nadšeně si ji prohlíží: "Nádherná věž! Kolik barelů nafty z ní denně asi vytěží?"
Ženy
Přiběhne dědek ze zahrady a volá:"Babko rychle-sundej tepláky!"Babce roztouženě zasvítí oči, sundá tepláky-dědek jí je vytrhne, obleče si je a říká:"Fuj-to byla zima!"
Ženy
"Miláčku, nemáme něco na zub?" "Ale jistě, zlato, hned ti podám párátko!"
Ženy
Manželský pár leží v posteli a když jsou v nejlepším, ona povídá: "Hafni!" On: "HAF!" A ona zase: "Hafni!" On: "HAF!" Po třetí si ho už vyndá z pusy a vykřikne: "Sakra zhasni, děti se dívaj!"
Ženy
"Prý ti utekla žena k mamince, je to pravda?""Jo, už po čtvrté.""A co tomu maminka říká?""Nevím. Ale už mi ji třikrát vrátila!"
Ženy
Víš, jakej je rozdíl mezi ženskou a talířem? Zkus ženskou vylízat do sucha.
Ženy
Proč muži bijou ženy?... Protože se to osvědčilo.
Ženy
Chlápek z agentury říká majiteli nočního baru: "Mám pro tebe naprostou extra třídu. Mladá, svůdná blondýnka s mírama, který ti vyrazej dech: 125-60-90!" "No, novou tatnečnici bych potřeboval. Jaký umí čísla?" "No, v podstatě to ani moc číslo není. Prostě se tak nějak připlazí na pódium a pokouší se stoupnout si."
Ženy
Manžel je bez peněz, tak pošle manželku vydělávat do uličky lásky. Žena sa vyparádí, sebere kabelku a vyrazí. Ráno sa vrací, celá rozcuchaná, opuchlá a v ruce svírá 501 korun. Manžel vezme peníze, uznale zakroutí hlavou a zeptá se: "Nooóó! Na začátek to není zléé... 501 korun... Ale kdo Ti dal tu korunu?" "Skoro každý..."
Ženy
Víte proč ženy rádi chodí na injekce? Protože je tam pořád někdo píchá.
Ženy
TOPlist