OWMxY2NhNz

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Vis proc maji zenske nohy? Aby za sebou nenechavali slizkou caru!
Ženy
Babicka rekla komu se neleni tomu se zeleni a zezelenala.
Ženy
Víte, jakou dostaneme odpověďod blondýnky, zeptáme-li se, jestli nám svítí blinkr? Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano, ne...
Ženy
Vite proc blondynka nemuze spachat sebevrazdu skokem z vysoke budovy?... protoze by zabloudila!
Ženy
Na jednom mejdanu mě hostitel varoval před jistou slečnu, která se velmi aktivně snažila ulovit partnera a byla už neúspěchy téměř zoufalá. Přestože se mi dostalo tohoto varování, brzy jsem se stal její obětí. Povedlo se jí odmanévrovat ode mne ostatní společnost a začala se vyptávat: "Vy jste tady nový, že vás ještě neznám?" "Ano, byl jsem dlouho pryč." "Kde, v zámoří?" "Ne, byl jsem ve vězení." "Opravdu? A kvůli čemu?" "No, před patnácti lety jsem ubil svoji ženu sekáčkem na maso." "Ooooch, tak to znamená, že jste svobodný, že?"
Ženy
Víte, že v pivu jsou ženské hormony? Bylo zjištěno, že 75% mužů, po vypití 10 piv nedokáže vytvořit souvislou větu ani řídit auto.
Ženy
Maminka si všimla, že její dceři rostou prsa, a tak usoudila, že je čas si s dcerkou promluvit o vážných věcech: "Drahá, je čas, abych ti vysvětlila některé věci, třeba jak se stane, že mamince začne pod srdíčkem růst děťátko." "Mami, vím, že je to určitě hrozně zajímavé, ale mě by teď hlavně zajímalo, jak se předstírá orgasmus."
Ženy
Žena přede dveřmi bytu lamentuje: "Co teď budu dělat? Klíče od garáže jsou v bytě, klíče od bytu v autě a auto v garáži!"
Ženy
Ukradnou dívce na koupališti šaty, jak je dnes obvyklé. Dívka hledá východisko a nakonec nalezne dvě plechové tabulky a říká si: "Prsa mohou vidět, jednu cedulku si dám dopředu a druhou dozadu." Jde po pláži a najednou potká chlápka, který se za ní otočí a začne se šíleně řehtat. "Proč se tak smějete? Nějak jsem to musila vyřešit." "Vyřešila jste to skvěle, jen se směju těm nápisům. Vepředu máte 'Hloubka 5 metrů' a vzadu 'Jen pro začátečníky'."
Ženy
Nejlepší ochrana před alkoholismem je podívat se na tchýni v takovém stavu kdy všechno vidíte dvakrát!
Ženy
"Má tchýně je jako noviny!" "Jak to, to vám nosí tak často čerstvé zprávy?" "To taky, ale hlavně k nám chodí denně!"
Ženy
Vite, proc ma zena o kolecko vic, nez kun?... No predsi proto, aby se pri vytirani nenapila z kyble.
Ženy
Jak dobrá hospodyně rozpůlí kachnu přesně na dvě části? Povytáhne si tepláky!
Ženy
Baví se dva patologové. První říká: Dnes jsem pitval ženskou, ta ti měla poštěvák jako salátovou okurku. Druhý patolog: Tak veliký? Ten první: Ne, tak kyselý.
Ženy
Proč mají ženy na pohlaví kudrnaté chlupy?..... Aby si muži nevypíchli oči.
Ženy
Kdy ma zena mozek? Kdyz je tehotna ale musi cekat syna.
Ženy
TOPlist