OTdiZ

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Pane vrchní, ta káva chutná jako čaj..." "Promiňte pane, asi jsem vám omylem přinesl kakao."   [06.12.19]
-Janko lubis ma? -Ano Marienka, ale ked Pan Boh ta ma radsej nech si ta berie on.
Ze života
Přijde mladík pro Aničku. Maminka otevře a říká: "Musíte chvilku počkat, Anička jenom dojí." "Vy máte kravku?" "Ne, proč?" "Tak co dojí?" "Kuře."
Ze života
Fero chodí po staveništi a stále něco hledá. Uvidí ho Vlado a ptá se ho: " Fero, co tu stále hledáš?" " Ale trámek 20 na 20 asi metr dlouhý, někde tu ležel ", praví Fero. Tak hledají spolu. Asi za půl hodiny je zahlédne stavbyvedoucí a volá na ně: " Hej chlapi, co hledáte?" Fero opět odpoví, že trámek 20 na 20 asi metr dlouhý. Se slovy: "Někde jsem ho tu zahlíd ", beží stavbyvedoucí hledat s nimi. Po hodině marného hledání Fero řekne " Kašleme na to já si sednu na něco jiného!"
Ze života
Televizní pracovníci se vypravili na návštěvu za devadesátiletým stařečkem. Přijedou tam, chaloupka jako klícka, dědeček jako cibulička, vonělo tam kafe. Oni se ho ptají: "Dědečku, jak je to možné, že jste se dožil tak požehnaného věku?" "To dělají ženský, že si jich nevšímám. Sám si vařím, sám si peru, já dělám všechno sám." Najednou si reportéři všimli, že v rohu chalupy stojí kosa. Ptají se: "Dědečku, vy ještě v tomto věku kosíte trávu?" On povídá: "Ba ne, včera sem přišla taková potvora zubatá, tak jsem ji třikrát pomiloval a ona byla tak zblblá, že si tu zapomněla vercajk."
Ze života
V životě Moudrý muž + moudrá žena = romance Moudrý muž + hloupá žena = aférky Hloupý muž + moudrá žena = rozvod Hloupý muž + hloupá žena = manželství V práci Moudrý manažer + moudrý zaměstnanec = zisk Moudrý manažer + hloupý zaměstnanec = výroba Hloupý manažer + moudrý zaměstnanec = povýšení Hloupý manažer + hloupý zaměstnanec = přesčasy
Ze života
Na pohřbu jednoho velmi bohatého muže se sešlo mnoho smutečních hostů, kteří se přišli se zemřelými rozloučit. Byl tam také jeden velmi chudě vypadající muž, který usilovně plakal. Jeden z pozůstalých se ho ptá: "Byl jste jeho blízký příbuzný?" "Ne, nebyl jsem s ním vůbec příbuzný." "Tak proč tak pláčete?" "Právě proto."
Ze života
Když mě zvali, říkali přijď, bude psina. To jsem ještě netušil, že jim včera přejeli foxteriéra.
Ze života
"Nic mi do toho není," začala opatrně sousedka paní Novákové, "ale nevšimla jste si, jak začala vaše dcera usilovně plést dětské oblečky?" "Jasně, všimla jsem si. Víte, jak jsem ráda, že ta potvora začala dělat něco užitečnějšího, než jen pořád běhat za chlapama?"
Ze života
Jeden chlápek, hudebník, přijde při autonehodě o ruku. Je tím hrozně deprimován a neví, co si počít. Nakonec se rozhodne spáchat sebevraždu. Vyleze na nejvyšší budovu v okolí s úmyslem skočit přes okraj a rozplácnout se dole. Když přijde k zábradlí, všimne si, že dole je nějaký chlap, který nemá ani jednu ruku, ale přesto vesele poskakuje kolem dokola a evidentně je zcela šťastný. Zamyslí se nad tím a říká si, proč by měl spáchat sebevraždu, když ten tam dole je na tom hůř a přesto spokojeně žije. Sejde tedy dolů a přijde k tomu bezrukému a ptá se ho, proč je tak šťastný, že tak radostně poskakuje. Bezruký odpovídá: "Ja nejsem šťastnej. Mě jenom svědí zadek a nemůžu se tam podrbat."
Ze života
Čumí chlapík do propasti a říká stále: "...563, 563, 563, 563, 563, 563, 563..." Přijde k němu druhý a ptá se: "Prosím vás, co tam vidíte tak zajimavýho?". "No jen se podívejte." Tak se chlapík nahne, aby se podíval. První ho tam strčí a říká: "...564, 564, 564, 564..."
Ze života
Na taneční zábavě tančí chlap se ženskou a ta najednou říká: "Prosím vás, proč tancujete jenom doprava, nechcete to zkusit opačně?" Chlap na to, že ne. Ženský to asi vadí a tak zase doráží, jestli by to přeci jenom nechtěl zkusit. On už to nevydrží a říká: "Já nemůžu, kdybych tancoval doleva, tak by se mi odšroubovala noha!"
Ze života
Potká se pan Novák s panem Koudelkou a pan Novák se ptá: "Pane Koudelka, měl byste radši tyfus nebo milión korun?" "To jsou mi ale blbý otázky." "No možná se vám zdaj blbý, ale odpovězte mi, prosím." "No to je jasné, že bych radši ten milión korun!" "Tak vidíte, jak jste blbej. Milionář musí umřít každý, ale z nemocných tyfem umírá jen asi 30 procent."
Ze života
"Tak jsem se konečně dostal do televize." "A jak ses tam dostal?" "Odšrouboval jsem zadní stěnu."
Ze života
Jednou jsem takhle čekal na zastávce a tak mimoděk vyslechl telefonní rozhovor jednoho pána: "Vím, že je to něco, co bys hodně chtěla, ale já osobně nepovažuju tetování za dobrý nápad, a to same platí o náušnicích v nose a podobně. A dokud žiješ v mém domě, myslím, že bys měla respektovat má přání." V tu chvíli jsem mu záviděl jeho otcovskou neústupnost. ALe on ještě řekl: "A kromě toho, ty tetování nepotřebuješ, mami, je ti 75!"
Ze života
Takhle sem jednou zametal. Najednou vám koukám a co nevidím: Smetí mi utíká z lopatky. Podívám se blíž a vidím, že jsou to mravenci.
Ze života
Jeden čerstvý sedmdesátník, jmenoval se Jack, se na sebe tuhle jednou po ránu podíval v zrcadle a učinil závažné rozhodnutí. Nebavilo ho se dívat na toho bělovlasého dědulu s propadlýma očima, pomačkaným oblečením a pivním pupkem. Rozhodl se, že má nejvyšší čas se sebou něco udělat. Padnou na to sice úspory, ale co už. Tak si ve fitness centru zaplatil osobního trenéra a odborníka na výživu, u optika si nechal udělat na míru moderní brýle, přítel z Hollywoodu mu poradil, co s vlasy a který plastický chirurg je odborník. Nakonec si najal módního návrháře kvůli oblečení. O tři měsíce později vyšel z domku úplně nový Jack, vypadající na zdravého padesátníka, a zamířil na druhou stranu ulice ke svému Bentleyi. Jenže se zapomněl rozhlédnout a prásk, jakýsi nepozorný mládenec za volantem ho v plné rychlosti přejel. Nějaký dobrý muž jej zvedl ze silnice a celého zakrváceného a polámaného položil před jeho domem na trávník a běžel k telefonu. Jack zasténal: "Bože na nebesích! Jak jsi mi tohle mohl udělat?" A seshora se ozval mocný hlas: "To si ty, Jacku? Promiň, já tě nepoznal!"
Ze života
TOPlist