ZDQzO

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
Víte, co je to, když se to vyhodí, tak je to hnědý a když to dopadne je to bagr? Kindervejce!
Z obchodů
Říká číšník hostovi: "U nás se budete cítit jako doma!" "Cože? To tady opravdu tak špatně vaříte?"
Z obchodů
"Dal bych si tu vepřovou," žádá host. "Tu si nedávejte, zapáchá," šeptá vrchní. "Tak mi dejte slepici na paprice." "Doporučuji ještě něco jiného, je špatně oškubaná." "Tak tedy telecí s brambůrkem." "Dejte si pane, květáček, telecí je přesolené." Najednou vběhne do restaurace vedoucí a křičí: "Nemyslete si, pane vrchní, že od té doby, co jste se stal předsedou spolku zvířat, budu kvůli vám denně shánět vagón karfiolů!"
Z obchodů
Přijde prodejce vysavačů do luxusně vypadajícího bytu a poté, co mu otevře uhlazený genleman ihned vysype na peršan v předsíni kýbl hoven a spustí: " Vážený pane máte to neuvěřitelné štěstí, že se k Vám dostala nabídka tohoto vysavače. Je to převratný vynález pracující na úplně jiném principu, než obyčejné vysavače. Nebudu Vás zatěžovat podrobnostmi, ale jako důkaz do nejmenšího drobku a atomu zápachu vysaju během minuty tuto hromadu hoven. Jinak, přísahám že ty hovna sežeru!" Pán se na nadšeného prodejce podívá a praví: "Chcete přinést hořčici nebo kečup, nám nejde proud!"
Z obchodů
Na stupnii vítězů v rychlosti: 1. želva 2. šnek 3. Česká pošta
Z obchodů
Dáma v letech vstoupila do obchodu se smíšeným zbožím. "Přejete si?" otázal se čilý obchodník. "Koště!" poručila si zákaznice. "Prosím," zašveholil prodavač a odběhl. Netrvalo dlouho a vrátil se s krásným, novotou zářícím koštětem. "Přejete si, prosím, to koště zabalit, nebo na něm hned odletíte?"
Z obchodů
Reklama na 7UP Sněhurka vykřikne 7UP, když přijde do chaloupky a vidí spící trpaslíky!
Z obchodů
"Kilo kyselého zelí!" "A máte na to něco?" "Jo, chuť!"
Z obchodů
"To se nestydíte, chtít za ten cedník sto korun? Vždyť je to samá díra!"
Z obchodů
Víte, jak se stát milionářem? Být miliardářem a utrácet!
Z obchodů
Je postavena nová budova ÚV KSČ a v momentě, kdy se koná první schůze, budova spadne a všechny soudruhy to zabije. Ze Sovětského svazu přijedou tuto událost vyšetřovat odborníci. Zjistí si dodavatele a přijedou do skladu vyslýchat. Začnou u cihly: "Cihlo, můžeš za to?" "Jak já, cihla rudá, v Rusku pálená, bych za to mohla?" Jdou tedy za pískem a vyhrožují: "Písku, ty za to určitě můžeš." "Jak já, písek žlutý, komunistickou rukou prosívaný, bych za to mohl?" Nakonec jdou vyšetřovatelé za cementem. Cement už na ně z dálky křičí: "Za mnou nechoďte, já tam vůbec nebyl."
Z obchodů
MLUVÍME: rusky, anglicky, francouzky OBSLUHUJEME: česky
Z obchodů
Jestliže je olivový olej vyráběný z oliv a řepkový z řepky, z čeho ja pak dětský olej?!
Z obchodů
Poslyšte příběh o čtyřech lidech z jednoho nejmenovaného (avšak dobře známého) podniku, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo. Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal. Někdo se rozhodl, že to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.
Z obchodů
"Jaké máte číslo?" ptá se prodavač v obchodě s obuví. "Vy mi chcete volat, broučku?"
Z obchodů
"Víte, že letos budou vánoční stromky levnější?" "Neříkejte a odkdy?" "Od pětadvacátého prosince!"
Z obchodů
TOPlist