Yzk3OTdlMj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Poslední přání: Tři Skoti seděli u baru. "Až umřu," říká starý Skot, "polejte můj hrob nejlepčí skotskou whiskou." "To pro tebe uděláme," řekl jeden z mladších mužů. "Ale nebude ti vadit, když ta whisky nejdřív projde našima ledvinama?"   [21.01.19]
Sedí si chlap v křesle a najednou zvonek. Tak se zvedne a tam na zvonku přilepenej šnek a povídá: "Pane, prosím vás, mám hlad a žízeň, nemohl byste mi dát napít a najíst?" Chlap se naštve a s tim že si z něj dělá šnek prdel ho vyhodí co nejdál z okna. Za 10 let ten samej chlap sedí v křesle a najednou zvonek - a tam je zase nalepenej ten šnek a povídá: "Tos posral!"
Zvířata
Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po vopici, kouká a praví: "Teda vždycky, když se takhle ožeru, dotáhnu domu nějakou pičovinu"
Zvířata
Jednoho dne se jeden mim na návštěvě v ZOO rozhodl, že využije velké koncentrace lidí a zkusí si přivydělat nějaké peníze. Brzy jeho vystoupení přilákalo značný počet návštěvníků, když v tom se objevil jeden ze správců a doslova odtáhl mima do své kanceláře. Tam mu klidně vysvětlil, že největší atrakce jejich ZOO, gorila Miki, náhle zemřela a oni nemají jak přilákat návštěvníky a hrozí jim krach. Nabídne mimovi, aby se převlékl za gorilu, dokud jinou neseženou. Práce je dobře placená a tak mim přijme. Druhý den ráno nastoupí v převleku do klece a zjistí, že tahle práce mu sedí. Muže spát, jak chce, vyvádět různé blbinky, dělat si legraci z lidí, chodí se na něj koukat takové davy, že s jeho původní profesí se to nedá měřit. Ale postupem času to začne být nuda pro něj i pro diváky. Všimne si, že věnují víc pozornosti lvovi ve vedlejší kleci. Protože si chce diváky přetáhnout zpátky, po stropě své klece se dostane přes příčku na strop lví klece a tam se pověsí. To lva samozřejmě rozzuří, ale dav to úplně žere. Po zavíračce přijde správce mimovi oznámit, že když se mu tak daří, dostane přidáno. Pár dní to takhle pokračuje, v ZOO je každý den narváno. Ale jednou se stane, že mimovi nad lví klecí uklouzne ruka a zřítí se dolů. Lev se na něj okamžitě vyřítí. Mim utíká kolem klece, má hrozný strach a začne volat o pomoc. Lev na něj ale skočí a přirazí ho k zemi. Mim tam tak leží, kouká lvovi do huby, když ten promluví: "Přestaň řvát, chceš, abysme oba přišli o místo?"
Zvířata
Rybář chytí zlatou rybku, vytáhne ji na břeh, a rybka najednou promluví lidským hlasem: "Když mě pustíš, splním ti tři přání." Rybář na to kouká jako zjara, a ještě než se vzpamatuje z překvapení, vykoukne z vody jiná ryba a povídá: "Nepouštej ji, kecá."
Zvířata
V jedné rodině se narodila čtyřčata. Jde kolem kočka a pod vousy pronese: "To jsem zvědavá, kolik jich utopí..."
Zvířata
Chlap ma papouska, kterej hrozne chlasta. Porad je ozralej. Chlapkovi uz se nechce po nem uklizet, tak ho varuje: "Papousku, jdu do prace, jak se vratim a ty budes zase ozralej, tak ti vyskubu vsechno peri!"... Vecer se chlap vraci z prace, otevre domovni dvere, natahne a cejti rum. Tak se nasere a jde rovnou ke dverim do obejvaku, razne je otevre a... na podlaze lezi totalne zkarovanej papousek, kterej si skube peri a hazi je okolo sebe a vykrikuje: "Na co mi je peri?!..."
Zvířata
Čím víc poznávám lidi, tím víc miluji psy.
Zvířata
Sednou si dva sloni na plot. Jaký je čas? Čas vyměnit plot.
Zvířata
"Dřív byl u nás v lese strašnej bordel. Zajíci žrali jetel. Lišky žraly zajíce. Medvědi žrali, co je napadlo. Teď je chválabohu pořádek," a hajný se se zalíbením zadíval na frontu zvířat s ešusy před polní kuchyní.
Zvířata
Prochází se zajíc lesem a neví do čeho píchnout. V dálce ale spatří postavu přibíhající v teplákové soupravě. "Kurva, takhle zdálky vypa- dá jako Schwarzenegger," povídá si zajíc pro sebe a pro jistotu se beží podívat blíž. Zjistí, že v jejich lese pobíhá skutečně slavný svalovec a hned se mu v hlavě urodí plán. "Pane Schwarzenegger, pane Schwarzenegger, nezlobte se že vás zdržuju, ale mohl bych vás požádat o laskavost? Chodíte sem běhat každý den?" ptá se zajíc. "No jasně," odpoví Arnold. "A pane Schwarzenegger, mohl byste zítra, až poběžíte kolem jen nepa- trně zvednout ruku a říct: Nazdar zajíci," škemrá zajíc. Arnold mu to slíbil a zajíc ihned začal po lese na zítřejší ráno svo- lávat zvířátka. Pozval kavku, medvěda, lišku, vránu, jelena, kunu i veverku. "Přijď se zítra ráno podívat na paseku," říkal všem. Zvířátka se scházejí a zajíc sedí v obrovském klobouku v houpací židli a v hubě má strašně dlouhý doutník, nohu přehozenou přes nohu. V dálce se již objevila silueta Arnolda, který když přiběhl ke zvířátků pod- le domluvy zvedl ruku a povídá: "Nazdar zajíci." Zajíc si jen odfoukl kouř z doutníku a odpověděl: "Víš co, jdi do píči!"
Zvířata
Víš jak poznáš že se líbíš žralokovy? Kousne si ještě jednou.
Zvířata
Jde mravenec po pláži a vidí slona jak se koupe v moři. Mravenec volá na slona: "Slone, pojď sem!" A slon se ptá: "Proč?" "No tak, slone, pojď sem!" "A proč," povídá slon. "Tak pojď sem!" "Tak dobře," povídá slon a vyleze z moře. "Tak co jsi chtěl?" A mravenec na to povídá: "Já jsem se chtěl jenom podívat, jestli nemáš moje plavky."
Zvířata
Jde malé prasátko do lesa na jahody. A milý zajíček mu povídá: "Prasátko, ale vždyť je přeci zima." A prasátko na to: "Já mám svetřík."
Zvířata
Zvířátka v lese mají subotnik a všechna usilovně pracují, uklízejí les atd... Jen medvěd leží pod soustruhem a nic nedělá. Ostatním je to divné a tak pošlou zajíce aby se medvěda zeptal proč nepracuje. Zajíc přijde k medvědovi a ptá se ho proč nepracuje, nacož medvěd lakonicky odpoví: U meňjá sexualnij děň! Zajíc tedy pokrčí rameny a odejde. Za čtrnáct dní je v lese opět subotnik a medvěd opět leží pod soustruhem a nic nedělá. Opět tedy pošlou zajíce a medvěd mu zase odpoví: U meňjá sexualnij děň! Za dalších čtrnáct dní zase subotnik a zase ta samá situace. To už to zajíc nevydrží a zeptá se medvěda, co to vlastně je ten sexuální den. Medvěd se na něj podívá a pak klidně odpoví: Ja na vsjo jebů.
Zvířata
Letí vrána po lese "Krá Krá", najednou narazí do stromu, padne na zada a chvíli leží omráčená, pak se zvedne "Pípí", "Kuku kuku", "Huuuuuu",.,. doprdele jak to bylo?
Zvířata
Po lese chodí strašně naštvaný medvěd. Všude okolo sníh, mrzne až praští. Medvěd tu kopne do jedličky, tam do zajíce, vlkovi rozbije hubu a přitom si mrmlá: "Proč jsem kurva v září pil to kafe...?!"
Zvířata
TOPlist