MmMzZm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte, proč chcou mít učitelé v hodinách ticho? . . Aby slyšeli, až zazvoní...   [15.11.18]
"Ále, člověče - musel jsem utratit psa." "Co - byl vzteklej?" "No, nadšenej zrovna nebyl."
Zvířata
Co vznikne skřížením žížaly a ježka? Ostnatý drát.
Zvířata
Chlápek vyrazil na výlet z města a v řídce obydlené podhorské oblasti dostal v zatáčce smyk a skončil ve škarpě. Naštěstí se mu podařilo sehnat pomoc - jednoho místního farmáře s velkým, silným valachem jménem Bejk. Farmář přivázal Bejka k autu a zařval: "Táhni, Nelly!" Bejk se ani nehnul. Farmář zařval podruhé: "Táhni, Draku!" Bejk se zase ani nehnul. Farmář zařval potřetí: "Táhni, Bejku." Kůň zabral a bez problémů auto dostal na silnici. Chlápek farmářovi děkoval a přitom se ho zeptal: "Pane, proč jste toho koně dvakrát oslovil špatným jménem?" "Víte, on Bejk je slepej. A kdyby si myslel, že táhne sám, ani by se neobtěžoval zkusit zabrat."
Zvířata
Jde takhle borec a uvidí zlatou rybku na souši. Zlatá rybka na něj volá: "Prosím tě zachraň mě, splním ti jedno přání." "Fuj" "Prosím já tady umřu." "Nebudu ztrácet čas" "Prosím, prosím, pomoz mi splním ti přání" Borec se naštve a tak rybku kopne do vody, rybka tak, tak doletí do vody, chvilku je pod hladinou a pak se ptá co má za přání. Borec říká: "Třeba chcípni..."
Zvířata
Kohout přinesl slepicím pštrosí vejce a říká: "Dámy, nechci kritizovat, jenom ukazuji, co se dělá v cizině."
Zvířata
Sedí si chlap v křesle a najednou zvonek. Tak se zvedne a tam na zvonku přilepenej šnek a povídá: "Pane, prosím vás, mám hlad a žízeň, nemohl byste mi dát napít a najíst?" Chlap se naštve a s tim že si z něj dělá šnek prdel ho vyhodí co nejdál z okna. Za 10 let ten samej chlap sedí v křesle a najednou zvonek - a tam je zase nalepenej ten šnek a povídá: "Tos posral!"
Zvířata
Jde ožralej zajíc lesem a potká jelena. "Jelene, co to máš na hlavě?" ptá se zajíc. "No přece parohy," odvětí jelen. "A hele jelene, co to máš mezi nohama?" "No přece koule." Zajíc zavrtí hlavou a povídá: "No, já mít takový koule, tak mi stará parohy nikdy nenasadí."
Zvířata
Leží ježek na ježici. "Miláčku, nepíchám Tě?" "Nekecej a píchej."
Zvířata
Sedí vrána jednoho pekného nedelního odpoledne na opravdu velice starém a suchém stromu. Jde kolem medved, zvedne hlavu a zustane prekvapen koukat. " Co tam deláš vráno?", pta se medved. " Ale, jen si tady tak machruju.", odpoví mu vrána. Medved se zamyslí a po chvíli leze na strom také. Protoze je však strom ve špatnem stavu, tak praskne a medved i vrana se riti k zemi. Vrana však najednou roztahne kridla a vzletí, jen medved se nezadrzitelne riti k zemi. Vrana k nemu zaleti. "Co je, ty nemas kridla?", pta se vrana. "Ne!", odpovida ve chvatu medved. "Tak nemas machrovat!", rozlouci se vrana.
Zvířata
Dohadují se tři slípky. První: "Já snesu pět vajec denně a co ty?" Druhá: "Já snesu deset vajec denně a co ty?" Třetí: "Na co bych si řiťku namáhala, když se dají koupit?"
Zvířata
Vyjde opilá mucha z krčmy: "Bzz, bzz, bzz..." Nic. "Bzz, Bzz, Bzz..." Zase nic. "A kašlu na to, jdu pěšky!"
Zvířata
Jdou dva ichtyli (debili, buzeranti...) a uvidijou na zemi díru. Hodijou do ní šutr a poslouchaj. Nic. Vedle je taková menší kolej tak ji vezmou a hodijou ji do džuzny. Kolem nich proběhne ovce a skočí do díry. Když nic neslišijou tak usoudí že díra je hluboká. Kolem nich proběhne bača a říká: "Neviděli jste mou ovci?" "Jo, jedna tudy proběhla a skočila tady do tý studny." Tak to neni ta moje, ta moje byla přivázaná za starou kolej..."
Zvířata
Medved a zajic spolu chytaji ryby. A co cert nechtel, spolu chyti zlatou rybku. Ta povida, ze kdyz ji chytili dva, tak kazdemu musi splnit tri prani. Medved: - Ja bych chtel mit za kazdym tretim stromem naddrzenou medvedici. Zajicek: -Ja bych chtel motorku. Rybka, mavne ploutvi a vse se splnilo. Druhe prani Medved: Ja bych chtel mit za kazdym druhym stromem naddrzenou medvedici Zajicek: - Ja bych chtel auto... Rybka mavne ploutvi a vse se splnilo. Treti prani: Medved: Ja bych chtel mit za kazdym prvnim stromem naddrzenou medvedici Rybka mavne ploutvi a za kazdym stromem je pekna naddrzena medvedice Zajicek: Ja chci, aby medved steplal...
Zvířata
Ryby v rybníce si povídají: "Trojka silon, dvojitý háček, těsto z kukuřičné mouky - je to jasné - děda Novák se zase pohádal se svojí bábou!"
Zvířata
To takhle zaučuje starej šnek mladýho všem dovednostím potřebným k životu, mezi jinými taky tomu, jak přecházet bezpečně silnici. Říká: "Musíš si vyčíhnout správnou chvíli, pak vystartovat, aby jsi to stihl mezi kola, tam počkáš, až to auto přejede a pak do- razíš ten zbytek, dívej se, já ti to předvedu." Tak vyběhne, mezi kola, počká až auto přejede a přeběhne na druhou stranu. "A teď ty!" volá na mladýho přes cestu. Tak mladej vyběhne, tak do 1/4 silnice (mezi kola), skrčí se a křap... je po něm. Starej šnek na druhý straně vzdychne a říká: "To je ale smůla, tříkolka tu už dlouho nejela..."
Zvířata
Tři krysáci se hádají, kdo z nich je větší drsňák. První povídá: "To já, když chci udělat dojem na nějakou samici, jdu se proběhnout přes kuchyň, když tam celá rodina obědvá." "To nic není, to já ji dovedu k pasti, jednou rukou zvednu drát a druhou jí podám ten kus sýra. Tomu říkám tvrďáctví." Když se tenhle otočí k třetímu, vidí, jak se chystá vypadnout z nory a povídá mu: "Jsme na tebe moc drsňáci, co?" "Ne, akorát jdu zrovna opíchat kočku."
Zvířata
TOPlist