MjY0NDVl

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Učitelka se ptá dětí kolik je 3+3 Mařenka: tisíc Ne, Mařenko to nejni tisíc Karlíček: středa Ne Karlíčku ani středa to nejni Pepíček: šest Výborně, a teď nám pověz jak's na to přišel. Pepíček: To je jasný, tisíc mínus středa.   [15.12.19]
Malý ježek se na poušti ztratil rodině. Když se ráno našli, ježčí máti se vyptává, zda neměl v noci strach. "Vůbec ne," odpověděl ježeček hrdě. "Přitulil jsem se ke kaktusu."
Zvířata
Přijde želva ke gynekologovi na potrat. Doktor se vyptává, jak přišla do jiného stavu. Pane, doktore, to se ani nedá popisovat. Přepadli mne dva šneci v parku, to vám byl FOFR!
Zvířata
Soud se ptá chyceného pytláka..."a ještě stále chcete tvrdit, že jste šel do lesa původně spáchat sebevraždu a kulka, kterou jste se netrefil, čirou náhodou trefila dvanácteráka?"
Zvířata
Jde zajíc lesem a táhne pytel přes rameno. Když tu náhle potká vlka. Požádá jej tedy, aby mu na chvíli pohlídal pytel, že si jen potřebuje odskočit. Vlk souhlasí a zajíc zmizí v lese. Vlkovi to ovšem nedá a nakoukne do pytle, kde vidí zaječici. Neovládne se, vytáhne ji ven a užije si s ní. Potom ji hodí zpět do pytle a čeká na zajíce. Po jeho návratu se uspokojeně ptá: "A zající, copak to vlastně neseš v tom pytli?" "Zajíc lakonicky odpoví: "Ale, svoji starou. Chytla někde AIDS, tak ji jdu utopit."
Zvířata
Na policii řinčí telefon: "Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!" "Helejte, nedělejte si z nás legraci!" "Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!"
Zvířata
Běhají-li vám v noci po pokoji myši, nemusíte se ničeho bát, to jen l loví jedovaté pavouky - vás se ani nedotknou.
Zvířata
Zvoní telefon. Zvedne ho pes a povídá: "Haf!" "Haló?" "Haf!" "Nerozumím." "Haf!" "Jakže, prosím?" "H jako Honza, A jako Adam, F jako Filip: Haf!"
Zvířata
Potká ježek jelena a ten mu říká: "Ježku, povím ti básničku, chceš?" "No." "Ježku ježku, máš na zádech vešku. Dobrý, ne?" "Jo jo, hele já mám taky básničku, chceš ji slyšet?" "No jasně, povídej." "Jelene jelene, ty si ale debil!"
Zvířata
Mravenec si to vykračuje po cestě když v tom ho náhle posere slon. Mravenec se po čtrnácti dnech konečně vyhrabe, odplivne si a povídá:"Zrovna do oka, hajzl jeden tlustej!"
Zvířata
Jede po poušti muž na velbloudu. Po určitém čase velbloud už nemůže a lehne na zem. Muž však nedaleko uvidí opravnu velbloudů a tak ho tam dotáhne. Ptá se opraváře: Co s tím velbloudem je, opravíte mi ho? Ale jistě odpoví opravář, zacouvejte s ním na rampu. Muž s ním tedy zacouvá na rampu a opravář vezme železnou tyč a pleskne velblouda po koulích. Velbloud se rozletí šílenou rychlostí směrem do pouště. No to je hezké, ale jak ho teď doběhnu ptá se muž. A opravář: Couvej na rampu...
Zvířata
Jedou dvě mouchy na motorce a ta druhá se ptá: "Ty, na co máš ty brejle?" A ta první odpoví: "Aby mi nespadla moucha do oka."
Zvířata
Kocouři se domlouvaj, že půjdou večer na střechu, že si tam bezvadně zasouloží. Malej kocourek otravuje, že chce jít taky. No, nakonec je ukecá a vezmou ho taky. Na střeše je děsná kosa, prší, vítr fouká a kočky nikde. Kocouři se tam klepou a najednou ten malej říká: "Tak kluci, ještě chvíli tady s váma budu souložit a pak jdu domů, protože je mi zima."
Zvířata
V lese se potkají dva medvědi a jeden je hrozně vychrtlý a zničený. Ten druhý se ho ptá co se mu stalo: "Áále, včera jsem celý den naháněl po lese myslivce a když jsem ho konečně chytil, byl tak posraný, že se ani nedal žrát..."
Zvířata
Skáče blecha z jedné půlky zadku na druhou a říká: "Jestli to nepřeskočím, tak jsem v prdeli!"
Zvířata
Jde po ulici pán se dvěma útočnými pitbullteriéry a potká pána s jezevčíkem. Ten pán s jezevčíkem povída tomu druhému: "Pane, dejte si pozor na ty vaše psy, aby jim ten můj něco neproved." A ten druhý pán povídá: "Pane, nenechte se vysmát, tyhle moje psi jsou útoční a velmi nebezpeční, raději si dejte pozor vy, aby se tomu vašemu jezevčíkovi něco nestalo!" Ten první povídá: "Tak se pojďte vsadit...". Tak se vsadí a pustí psy dohromady. Nastane zběsilá rvačka, chlupy lítají, krev cáká a nakonec vyhraje ten jezevčík. Majitel pitbullů povídá: "Pane, prosím vás co je to za psa, to jsem ještě neviděl, kolik jste za něj dal?" Ten druhý povídá: "No tenhle pes stál sto tisíc." "Cože, sto tisíc. Jak je to možné?" "Padesát tisíc stál krokodýl a padesát tisíc stála plastická operace."
Zvířata
Přijde zajíc k potoku, napije se, vyhoní si péro a prohlásí: "Jó, chlast a ženský, to je moje!"
Zvířata
TOPlist