OGM0MjI0MD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
"Jean, prší před hlavním vchodem?" "Ano, pane." "Tak půjdeme vedlejším."   [26.03.19]
Dáma ve středním věku si kupovala papouška. Jednoho si vyhlédla a povídá mu: "Tak co, ty malej hlupáčku, umíš mluvit?" A papoušek odpověděl:"A co ty, stará čarodějnice, umíš lítat?"
Zvířata
Přijde papoušek k doktorovi, dvakrát si odkašle a říká: "Já mám asi chřipku."
Zvířata
Soused myslivce Jeřábka si jednoho dne přišel stěžovat: "Vám to vůbec nevadí, že ten váš pes celou noc štěká a vyje?" "Jenom se s tím netrapte, sousede," uspokojuje ho Jeřábek, "on se přes den vyspí dost a dost!"
Zvířata
V hlubokém lese začne malá želvička šplhat na strom. Po několikahodinové námaze vyleze konečně až na vršek, skočí dolů, zamává nožičkami a rozplácne se na zemi. Po nějaké době se probere, znovu vyleze na strom, skočí a řachne na zem. A tak se to opakuje několikrát. Dvojice ptáčků sedící na větvi se na to smutně dívá, až nakonec samička povídá svému partnerovi: "Miláčku, už bychom mu asi měli prozradit, že je adoptovaný."
Zvířata
Přijde Matúš z úřadu a říká: "Mámo, vrátili nám to pole za lesem." "Já vím," říká manželka. "Jak to můžeš vědět?" "Jdi se podívat do maštale, oběsil se nám kůň."
Zvířata
Je Ruský vědec a skoumá mouchu. Když utrhne mouše jedno křídlo a řekne lítej, moucha lítá, když ji utrhne druhé křídlo a řekne lítej, nelítá! Tak si píše do deníčku:"Když mouše utrhnete obě křídla, tak nesliší!"
Zvířata
Sedí dva zajíci v lese u řeky a kouří trávu. Už jsou totálně zhulený, když se setmí a tak jdou spát. V tom se objeví krokodýl a jednoho zajíce chce sníst. Když už je chudák zajíc v krokodýlově tlamě a už mu trčí jen hlava, ozve se druhý zajíc: "Ty jsi ale pěkná kurva, ani jsi mi neřekl, že máš spacák od Lacoste!?"
Zvířata
Sedí takhle chlápek na lavičce, vedle něj na zemi sedí pes. Jde okolo nějaká panička, která se tak mile na psa podívá a ptá se pána: "Kouše váš pes?" "Ne, můj pes nekouše." Tak se paní ohne k pejskovi - a raf, půlka rukávu pryč, trocha krve by se taky našla. Paní se začne rozčilovat: "Pane, dyť jste říkal, že váš pes nekouše!" "No taky jo! Ale tohle není můj pes!"
Zvířata
Letí vrána po lese "Krá Krá", najednou narazí do stromu, padne na zada a chvíli leží omráčená, pak se zvedne "Pípí", "Kuku kuku", "Huuuuuu",.,. doprdele jak to bylo?
Zvířata
Jede medvěd a zajíc spolu na motorce. Medvěd zrychluje a ptá se přitom zajíce při 80km/h: "Zajíci, bojíš se?" "Ne," povídá zajíc. Při 160km/h se medvěd ptá zajíce: "Bojiš se?" "Ne, odpovídá zajíc." Na druhý den se to zopakuje, jen naopak. Zajíc začne zrychlovat a při 150km/h se ptá medvěďa: "Medvěde, bojíš se?" "Ne," odpovídá medvěd. Zajíc na to: "Ale měl by si, protože nedošáhnu na brzdu."
Zvířata
David dostal k narozeninám papouška. Dospělého, s příšerným chováním a ještě horším slovníkem. Každé druhé slovo bylo sprosté. Ta slova, která nebyla sprosté, byla alespoň urážlivá. David se snažil papoucha převychovat, neustále na něj vlídně hovořil, hrál mu jemnou hudbu, dělal všechno, co ho jen napadlo, aby mu dal dobry příklad. Nic nepomáhalo. Řval na papoucha a papouch na něj řval nazpátek. Třásl jim ale to papoucha jen rozčílilo a byl ještě sprostší. Nakonec papoucha v největším zoufalství strčil do mrazáku. Nějakou chvíli se ozývalo kvičeni, kopáni a křik. Pak vše ztichlo a pul minuty bylo ticho. David se vyděsil, ze se papouchovi něco stalo a rychle otevřel dveře. Papouch pokorně vystoupil z mrazáku, vkráčel do Davidových nastavených rukou a řekl: "Domnívám se, ze jsem Vás patrně urazil svým neomaleným jazykem a akcemi. Budu usilovat o to, abych to napravil. Je mi to opravdu líto a prosím o odpuštěni." David užasl nad tou změnou ptákova chováni a chystal se zeptat, co zapříčinilo tu dramatickou změnu, když tu pták pokračoval: "A mohu se zeptat, co provedlo kure?"
Zvířata
Vysej tři netopýři vedle sebe na větvi: Franta, Lojza a Pepa. V tom se Lojza postavi hlavou nahoru. Pepa: hele Franto co se mu stalo? Franta: No co, asi omdlel...
Zvířata
Parny den. Na planine pred dzungli pospavaji lvi. V tu chvili se z dzungle ozve strasna rana a 5 vterin potom vybehne slon, svali se na zem a zacne se strasne smat, mava usima, krouti chobotem a troubi na vsechny strany. Lvi se na nej znudene a nechapave divaji a rikaji si: "Co ten slon proboha dela?" Neuplyne ani pet minut a slon se jeste cely cerveny zvedne a poklusem se vrati do dzungle. Po 10 minutach se opet ozve strasliva rana, lvum uplne zalehne v usich a z dzungle opet vybehne totalne vysmaty slon, mlati sebou o zem, mlati usima, chobotem a priserne se smeje. Kdyz se tato situace nekolikrat opakuje lvi to nevydrzi a jdou se slona zeptat, co se to deje. "Promin, ze Te obtezujem slone, ale muzes nam rict cemu se vzdycky tak smejes a co to vubec delas?" Slon jeste chvili neni smichy schopen slova a pak povida:"Vite kluci, je mam tam v dzungli s opicema grupac a vzdycky, kdyz se udelam, tak se ta opice rozleti na kusy..."
Zvířata
Jde myška po kolejích a najednou jede vlak. Myška uskočí, ale nechá na kolejnici ocásek. Vlak jí ho přejede, myška se lekne, otočí se a vlak jí přejede i hlavičku. A jaké z toho plyne ponaučení pro dámy? Pro jeden ocas hned neztrácet hlavu.
Zvířata
"Hej, dals koňovi?" "Jo, dal." "A dals mu dost?" "Jo, dal sem mu dost." "Ale, nemosels mu tolik dávat." "Šak já sem mu moc nedal." "Ale nemusels mu dávat nic." "Ale já sem mu ani nic nedal." "Stejně asi chcípne." "Šak aj chcípl."
Zvířata
"Ty, Martine, jak to děláš, že tvoji poštovní holubi při závodech vždy zvítězí?" "Zkřížil jsem je s papoušky, takže když zabloudí, umí se zeptat na cestu!"
Zvířata
TOPlist