YjE5YzVjZj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Pane poručíku, proč ten voják nepochoduje? Ale pane plukovníku... To je hydrant! Mě nezajímá, jak se jmenuje!, já se ptám, proč nepochoduje   [27.01.20]
Vylezou dva roupy ze zadku a jeden se ptá druhého: "Mami, co je to to krásné teplé nahoře?" "To je slunce, synku." "A, mami, co je to to pěkné modré, co po tom to slunce chodí?" "To je obloha." "A co je to okolo, zelené, s těmi nádhernými barevnými skvrnkami?" "To je tráva s kytičkami, synku." "To je všechno tak krásné! Proč potom žijeme v tý tmavý smradlavý řiti?" "Protože je to tvoje vlast!"
Zvířata
Jde nervózní čuník po lese a najednou potká čarovnou vílu a ta mu povídá: "Ahoj, nervózní čuníku, splním ti tři přání." "Já chci jen jedno, já chci jen jedno!" "A co by to mělo být?" "Zdechni, zdechni!"
Zvířata
Rochní se hroch v močále blízko pralesa, ze kterého najednou vyběhne slon a šíleně se chechtá. Hroch se podiví, ale co. Za chvíli vyběhne 2. slon a chechtá se jestě více, než ten první. Hrochovi se to zdá vážně divný a říká si, jestli z toho pralesa vyběhne ještě jeden slon, tak se ho zeptá, čemu se tam všichni tak šíleně chlámají. Za další okamžik tedy vylítne 3. slon a hroch se ho ptá: " Ty, slone, čemu se tak strašně smějete? " A slon mu na to odpoví: " No, víš hrochu, my tam pícháme opičky, a nám už třetí praskla ". ( A teď si to zkus představit )
Zvířata
Prchá mravenec a potká zajíce. Kam běžíš? Ptá se zajíc. Zdrhám před policií! Byla znásilněna slonice a já nemám alibi!
Zvířata
Kamarádi se dohodli, že ráno půjdou lovit kachny. Před třetí se potkali při autě, ale jeden z nich nesl místo pušky rybářské pruty. "Ty jsi se zbláznil. Vždyť jsme se dohodli, že jdeme na kachny!" "To je v pořádku," říká druhý lovec, "pušku mám pod kabátem, abych kachny oklamal. Budou si myslet, že jdeme na ryby..."
Zvířata
Jde chlapík ráno do práce. Vyjde ven a na chodníku vidí slimáka. Má strašně blbou náladu, tak ho hodí celou silou do pole. O pár měsíců později někdo klepe, chlapík jde otevřít. Na prahu stojí slimák a povídá: "Tak to si přehnal!"
Zvířata
Přijde medvídek do brlohu a povídá bráškovi medvědovi: "Dostali jsme deset sklenic medu. Rozdělil jsem je spravedlivě, tobě osm a mně osm." "Počkej, počkej, ale vždyť osm a osm není deset!" odporuje bratr medvěd. "To je jedno, ja už jsem si svých osm sklenic snědl."
Zvířata
Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štekne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý rezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"
Zvířata
Malý pes ze všech sil zaštěkal do hluboké noci: "Slyšíte? Nikdo ani necekne, když mluvím já."
Zvířata
"Papoušek se ještě nevrátil do klece," říká maminka Janě. "Nevíš, kde je?" "Ne, maminko, ale před chvílí jsem slyšela mluvit kočku."
Zvířata
V zoologické zahradě se zvířátka složí z tuzérů na výlet. Lev, jako král všech zvířat dostane na starosi veřejnou pokladničku a výběr výletu. Zanedlouho si svolá všechna zvířata, sám se posadí doprostřed na veliký balvan a praví "Tak zítra pojedeme na výlet..." Malinká žába to už ale nemůže vydržet, a tak vyskočí vysoko ke lvovi a začne řvát "Jo, jo na výlet. To je taky doba..." Lev ji odcvrnkne z balvanu a pokračuje "Zítra tedy jedeme na výlet..." Žába je ale neodbytná, znovu skočí za lvem a řve na celé kolo "Jo, jo výlet... O tom už jsi taky mluvil. Máme si nachystat nějaký svačiny nebo něco?" Lev je už celkem nasraný, odcvrnkne žábu znovu ze šutru na zem a praví "Zítra jedeme na výlet a ta píča zelená zůstane doma!" Žába znovu skočí za lvem... "Jééžiši. Chudák krokouš... A on se tolik těšil."
Zvířata
Jsou tři želvy a jdou pouští. 1. řekne: "Už deme dlouho." 2. "Jo, už deme dlouho..." a ta 3.: "Jo, už deme dlouho." Jdou dál a 1. želva povídá: "Chtěla bych se napít." 2. řekne: "Jo, chtěla bych se napít..." 3. řekne: "Jo, já bych se taky chtěla napít." Jdou dál a uvidí oázu. 1. želva řekne: "Jdem se napít." 2. řekne: "Jo, jdem se napít." A ta 3. řekne: "Jo, jdem se napít." Jdou k oáze a teď si řeknou: "Ne... nemužem se napít, nemáme kelímek." Tak tak první želva řekne: "Tak já pro něj zajdu a vy tu zůstaňte." Tak želvy čekají 2roky, 5 let, 10 let... Až uplyne 100 let. Tak řekne 2. želva "Já, už bych se napila." A ta třetí: "Jo, já bych se taky už napila." 2. želva řekne: "Tak já tu mám brčko, tak se napiju." 3. želva: "Jo, já tu taky mám brčko, tak se napiju." Tak jdou k oáze stří brčko do vody a najednou někdo vyjde z křoví. Želvy se podívají a tam stojí 1. želva a říká: "Holky jestli budete podvádět tak nikam nejdu!"
Zvířata
Dvě krávy si na louce povídají: "hele, já ti mám docela starosti, co se týká té nemoci šílených krav" "mě se to netýká, já jsem veverka"
Zvířata
Sedí dva kohouti na plotě a jeden říká: "Nejdeme si zakykyrýkat?" A ten druhý na to: "Ne, radši se půjdem podívat do masny na holé slípky!"
Zvířata
Jde orel a had. Orel se zeptá:"Co budeme dělat?" A had odpoví:"Zasičíme si!"
Zvířata
Jak zabiješ pštrosa? . . Vyženeš ho na asfalt a vystrašíš ho.
Zvířata
TOPlist