MTVmOD

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Na vrchu je to zelené a uvnitř červené. Co je to? . . Zkažený salám.   [18.07.19]
Medved a zajic spolu chytaji ryby. A co cert nechtel, spolu chyti zlatou rybku. Ta povida, ze kdyz ji chytili dva, tak kazdemu musi splnit tri prani. Medved: - Ja bych chtel mit za kazdym tretim stromem naddrzenou medvedici. Zajicek: -Ja bych chtel motorku. Rybka, mavne ploutvi a vse se splnilo. Druhe prani Medved: Ja bych chtel mit za kazdym druhym stromem naddrzenou medvedici Zajicek: - Ja bych chtel auto... Rybka mavne ploutvi a vse se splnilo. Treti prani: Medved: Ja bych chtel mit za kazdym prvnim stromem naddrzenou medvedici Rybka mavne ploutvi a za kazdym stromem je pekna naddrzena medvedice Zajicek: Ja chci, aby medved steplal...
Zvířata
Zvířátka v lese se dozvědí, že medvěd si napsal seznam zvířat, které chce sežrat. Začnou se docela bát, a tak vyšlou lišku (protože to je takový vychcaný zvíře), aby se na to medvěda zeptala. Liška přijde k medvědovi, zaťuká a začne se sladce culit: " Jé, čau medvěde, jak se máš, ráda tě vidím, dobře vypadáš,... " "No, co chceš liško? " "Noo, ty prej máš ňákej seznam? " "No mám a co? " " A jsem na tom seznamu taky?" "Seš tam." " Jo medvěde, to mě jako teďkon sežereš? " "Sežeru." A sežere lišku. Zvířata se začnou bát, a tak vyberou vlka, aby šel zjistit co se děje. Vlk zaťuká a hned začne: "Medvěde, ty máš fakt ňákej seznam?" "No mám." "A sem tam taky?" "Seš." "A to mě teď sežereš?" "Jo." Zvířata už z toho maj docela bobky, a tak vyberou jelena, aby šel mědvěda uklidnit. Jelen zaťuká a vybafne na medvěda: "Sem na tom seznamu?" "Seš." "Snad bys mě nechtěl sežrat?." "Ale jo, sežeru tě." A sežere ho. Zvířata už popadne šílená panika a rozeběhnou se po celým lese. Zajíc zdrhá s báglem na zádech a vrazí přímo do medvěda: " Aaaahhoj meddvěde, ffakt ttě rád vvidím, hhele, ty ppprej máš ňákkej sseznam? Jsem nna něm ttaky? " "Jo seš tam zajíci." "Hele, a nemohl bys mě vyškrtnout? " " No moh."
Zvířata
Sedí žába na studni. Kolem jede princ a už z dálky slyší žábu volat: "Jestli mě políbíš, tak něco dostaneš." Princ neváhá ani vteřinu a žábu políbí. A ta okamžitě reaguje: "Dostaneš ekzém."
Zvířata
Jde si takhle jednou medvěd k lišce pro radu: "Víš, liško, mám problém. Kdykoliv potkám zajíce, mám děsnou chuť ho seřezat. Když ho neseřežu, hned mám blbej den." "No a kde je problém?" diví se liška. "No já ho vždycky seřežu kvůli tomu, že nemá čepici, ale už mi to přijde takový bez fantazie." "No to je jednoduchý. Chtěj od něj cigaretu. Když bude mít s filtrem, chtěj bez filtru. Když bude mít bez filtru, chtěj s filtrem. A kdyby to nevyšlo, chtěj připálit. Když bude mít zápalku, chtěj zapalovač. Když bude mít zapalovač, chtěj zápalku. Dyť ty už si poradíš." A tak jde medvěd lesem a potká zajíce: "Hej, zajíci, dej mi cígo!" A zajíc s úsměvem: "S filtrem nebo bez filtru?" "Bez filtru," zavrčí medvěd. "A teď mi připal!" "A je libo zapalovač nebo zápalku?" "Hajzle! Kde máš čepici?"
Zvířata
"Kukačko, kukačko, zakukej mi, kolik mi ještě zbývá let." "Ku..." "Proč tak má."
Zvířata
Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: "Pusť mě a splním ti tři přání."Hulič: "OK, ubal mi jointa!"Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "Druhé přání?"Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!"Rybka ubalí, hulič vyhulí. Rybka: "A poslední přání?"Hulič: "Ubal mi i sobě!"Rybka ubalí, spolu si zahulí. Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a zvody na něj volá zlatá rybka: "Ani nerozbaluj pruty, už jsem ubalila!"
Zvířata
Leží ježek na svojí slečně. "Miláčku, nepíchám Tě?" "Nemluv a píchej."
Zvířata
Zajíc běhá po lese potká veverku jak kouří jointa a povídá: veverko co to děláš, celý život máš před sebou a takhle si ho ničíš poď si raději zaběhat uděláš tím něco dobrého pro sebe. Veverka povídá: máš pravdu zajíci. Zahodí jointa a běhá. Jak tak běží potkají lišku jak zrovna natahuje perník do stříkačky. A zajíc zase: liško co to děláš celý život před sebou a takhle se ničíš pojď si radši zaběhat. Veverka: liško podívej já těch jointů taky nechala, udělej taky to správné rozhodnutí. Nenič si zdraví! Liška: máte pravdu jak jsem mohla být tak slepá. A všichni tři běží dál. O kus dál potkají vlka jak tahá herák natvrdo. Zajíc spustí: vlku co to děláš nenič si zdraví pojď si raději zaběhat. Veverka s Liškou: podívej vlku zajíc nás taky svým čilým zdravým pohybem přesvědčil že jsme s tim přestali. Vlk: to se nedivim že zajíc vypadá tak zdravě čile von když si dá extázi tak je moc hyperaktivní.
Zvířata
Vystrčila ryba hlavu z vody a řekla: "Hej rybáři, dávej nám ty ryby čerstvé! Po těch včerejších nám bylo špatně!"
Zvířata
potká žába čápa, aptá se áááhhoojj čččáápéé ccááápe co tady děěělááss, hledám žábu s velkou hubou! tady žadna neni"_
Zvířata
Je skoda kdyz 2 cikani narazi ve Skodovce do zdi? Je! Byly tam jeste 2 mista volny...:-)))
Zvířata
Jde býk po silnici a najde rukavici. Zastaví se, chvilku si ji prohlíží a pak povídá: "Která kráva tady zase ztratila podprsenku?"
Zvířata
Zvířátka si postaví novou kadibudku. po třech dnech je rozbité okýnko Jelen zavolá zvířátka a říká: "Tak jsme měli kadibudku. Měli jsme jí tři dny. Teď má rozbité okýnko. Kdo o tom něco ví?" přihlásí se veverk a a říká: " Já jsem tuhle hopsala kolem, tam seděl medvěd, popadl mě, vytřel si se mnou zadek a vyhodil mě okýnkem ven" Jelen si na medvěda
Zvířata
Vykračuje si zajíček po lese a zpívá si: "Svině se maj nejlíp, svině sa maj nejlíp." Vidí ho veverka na stromě a křičí na něho: "Zajíčku, proč se maj svině nejlíp?" "Pojď dolů a povím ti to." Veverka sleze dolů, zajíček se na ni vrhne a brutálně ji znásilní. Veverka po aktu pláče, pěstičkama si vytírá slzy a křičí na zajíčka: "Ty svině jedna!" A zajíček běží dál a spokojeně si zpívá: "Svině sa maj nejlíp!"
Zvířata
Baví se dva slepí koně: "Poslyš, nepojedeme tento rok soutěžit na Velkou Pardubickou?" "Nevidím v tom překážku..."
Zvířata
V lese se potkají dva medvědi a jeden je hrozně vychrtlý a zničený. Ten druhý se ho ptá co se mu stalo: "Áále, včera jsem celý den naháněl po lese myslivce a když jsem ho konečně chytil, byl tak posraný, že se ani nedal žrát..."
Zvířata
TOPlist