OGE5MzY

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Dáme si rychlovku? Manželka: A měli jsme někdy něco jinýho?   [23.05.19]
Potkají se dva červotoči v kusu sýra. Jeden povídá: "Taky máte problémy se zubama?"
Zvířata
Šel brontosaurus a brontosauřice. On: "Jo?" Ona: "Ne." On: "Jo?" Ona: "Ne." On: "Jo?" Ona: "Ne." Tak šli a šli až vymřeli.
Zvířata
Přijde žaba k veterináři a má na hlavě ponožku. Ježiši žábo co se ti stalo? Drž hubu, to je přepadení...
Zvířata
“Včera jsem viděl běžet zajíce, a měl na zádech batoh.” “To já jsem viděl zajíce letět!” “A taky měl na zádech batoh?” “Ne, orla.”
Zvířata
Tři slepice si hrají na schovávanou. Jedna piká a dvě se schovávají. První se schová do šopy a druhá do kurníku. Třetí počítá: "8, 9, 10... už jdu!" Jde a zakopne o klacek položený na zemi. "Kurník šopa!" Schované slepice vylezou a volají: "To neplatí, ty ses dívala!"
Zvířata
Sedí dvě mouchy na hovně a jedna si uprdne. Ta druhá na to: "Fuj, zrovna u oběda."
Zvířata
Sedí tři mouchy u hovna, jedna z nich si uprdne a ty zbývající dvě křičí: "Fuj, ty prase, zrovna před jídlem!"
Zvířata
Kdy je absolutni zima? Kdyz i ledni medved jezdi na sytic...
Zvířata
Když hlemýžď přelezl silnici, přejela ho želva. Jakmile se probral v nemocnici, zeptali se ho, jak k té nehodě došlo. "Nevzpomínám si," odpověděl. "Seběhlo se to tak rychle"
Zvířata
Přijde žába s ponožkou na hlavě k veterináři: "Žabo, proboha, co se ti stalo?" " Drž hubu, vole! Tohle je přepadení!"
Zvířata
Koza musí na poštu a nařizuje kůzlatům: "Nikomu neotevírejte, můj hlas poznáte!" Jen odešla, už je tady mlsný vlk. "Kůzlátka, otevřete, to jsem já, vaše matka." "Ty nejsi naše matka, ta má slabší hlas," slyší vlk odpověď. Sebere se a letí za kovářem. Nechá si obrousit jazyk. Vrátí se, klepe na dveře a tenčím hláskem říká: "Kůzlátka moje, otevřte mi vrátka..." Prostřední kozlík povídá: "Ty nejsi naše matka, ta má ještě tenčí hlas!" Vlk letí znovu ke kováři a následuje další broušení a pilování... a opět zkouška... "Kůzlátka, otevřte mi vrátka..." Na to povídá nejmenší kozle: "Ty nejsi naše maminka, ta má totiž klíče!"
Zvířata
Jdou dva kocouri po chodniku a potka je maly kocourek a ten rika: "Kam jdete, kluci?" "Jdeme si zasukat s kockama na strechu" povida jeden z nich. "A muzu jit s vama?" Kocouri se zamysli a pak reknou "Ale jo, klidne pojd". Vylezou tedy na strechu a cekaji nez kocky prijdou. Cekaji pul hodiny, cekaji hodinu, hodinu a pul a kocky porad nikde. Kdyz uz cekaj 2 hodiny kocourek rekne: "Kluci ja jdu domu, me uz to sukani nebavi"
Zvířata
Pán sehnal papouškovi samičku k připuštění. Sjednali to s majitelem za 500kč. Dali je do klece, přiklili plachtou a teď to začalo. Když je odkryli, měla samička otrhané peří. "Cos to udělal?" ptají se papouška zděšeně. Papoušek odpovídá: "Za pětikilo snad můžu mít děvku nahou, ne?"
Zvířata
V lese sa koná maškarní ples. Laňka běhá po bytě a rozmýšlí, za co se převleče. Vejde do kuchyně a nacpe se tvarohem. Na vyhodnocování masek přijde liška k laňce a ptá se jí: "A ty jsi jaká maska?" Laňka se pleskne po lících, vyprskne tvaroh a povídá: "Já sem vyrážka."
Zvířata
Ptá se malá zebra velké zebry: "Mami proč máme tolik pruhů?" Velká zebra odpoví: "Čím víc pruhů, tím víc Adidas."
Zvířata
"Ty Martine, jak to děláš, že tvoji poštovní holubi jsou na závodech vždy nejrychlejší?" "Jednoduše," povídá Martin, "zkřížil jsem je s papoušky, takže pokud zabloudí, umí se zeptat na cestu!"
Zvířata
TOPlist