NzQ0ZmE5Mm

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Víte jaká je nejspolehlivější pánská antikoncepce? . . Udělat si na něm uzel.   [10.07.20]
jde pan po meste a zpiva si zacnou ho bolet nohy chce se posadit ale na laveckach je obsazeno tak si sedne na strom a zacne si zpivat,, KDE PAK TY PTACKU HNIZDOMAS,, a naproti neho sedi vrabec a rekne mu,, SEDIS MI NA NEM,,
Zvířata
Potkají se dva ježkové. Jeden má obvázanou packu. "Co se ti stalo?", ptá se jeden. "Ale, zapomněl jsem a podrbal jsem si záda"!
Zvířata
Zvířátka mají sněm. Předsedající sova povídá: "Nedá se nic dělat, ale jedno zelené zvíře bude muset z lesa pryč!" Z pod lopuchu vyleze žába a povídá: "Chudák krokodýl."
Zvířata
Vite co to je absolutni sliz? Kdyz to dva slimací delaji v plivatku.
Zvířata
Haló, volám ohledně toho hlídacího psa, co jsme od vás koupili. Můžete nám poradit, jak to máme zařídit, aby nás pustil domů?
Zvířata
Jde vožralej zajíc po lese a potká jelena. "Jelene," ptá se ho zajíc, "co to máš na hlavě?" "No přece parohy," odpoví mu jelen. "A jelene," zas na to zajíc, "co to máš mezi nohama?" "No přece koule." Zajíc zavrtí hlavou a povídá: "No, já mít takový koule, tak mi stará parohy nikdy nenasadí."
Zvířata
V lese sa koná maškarní ples. Laňka běhá po bytě a rozmýšlí, za co se převleče. Vejde do kuchyně a nacpe se tvarohem. Na vyhodnocování masek přijde liška k laňce a ptá se jí: "A ty jsi jaká maska?" Laňka se pleskne po lících, vyprskne tvaroh a povídá: "Já sem vyrážka."
Zvířata
Víte, proč mají malá prasátka zavřené oči, když cucají mlíčko? Aby neviděla, že jejich matka je svině.
Zvířata
Přijde vlk za medvědem a ptá se: "Medvěde, prej máš seznam zvířat který chceš sníst?" Medvěd kývne. "A jsem tam já?" Jo! Tak vlk jde domů, rozloučí se s rodinou a nechá se sežrat. Přijde liška za medvědem a ptá se: "Medvěde, prej máš seznam zvířat, který chceš sníst?" Medvěd kývne. "A mě tam máš?" Jo! Tak i liška se rozloučí s rodinou a nechá se sežrat. Přijde zajíc k medvědovi a ptá se: "Medvěde, ty prej máš seznam zvířat co chceš sníst?" Medvěd kývne. "A já tam jsem?" Jo! "A nemoh bys mě vyškrtnout?" "KLIDNĚ!"
Zvířata
Je skoda kdyz 2 cikani narazi ve Skodovce do zdi? Je! Byly tam jeste 2 mista volny...:-)))
Zvířata
Přijde zajíček do obchodu a říká: -Dobrý den, máte mrkvičku? -Ne, odpoví prodavač. -Chudáčci, hned vám jednu přinesu(zajíček)
Zvířata
Soused myslivce Jeřábka si jednoho dne přišel stěžovat: "Vám to vůbec nevadí, že ten váš pes celou noc štěká a vyje?" "Jenom se s tím netrapte, sousede," uspokojuje ho Jeřábek, "on se přes den vyspí dost a dost!"
Zvířata
Táhnou tři želvy pouští a chtějí vodu, najednou se před nimi objeví prázdný kelímek. První říká: "Holky, na co nám bude prázdný kelímek, když nemáme vodu?" A tak jdou dál. Po 20 kilometrech dojdou ke krásné oáze a ta druhá říká: "Teď by se nám ale ten kelímek hodil." A tak losují. Prohraje ta třetí a říká: "Dobře, tak já tedy půjdu, ale nenapijete se, než já přijdu. Souhlasíte?" Ony samozřejmně souhlasí. Želva je pryč 2 roky, 3 roky, 4 roky a když uteče pátý rok, tak ta první povídá: "Holky, vykašleme se na ní a napijeme se!" Začnou pít a tu náhle z křoví vyleze ta třetí a říká jim: "Když si nemůžeme věřit, tak já nikam nejdu!"
Zvířata
Letí takhle moucha a vidí, že její kolegyně leží na zádech a třepe nožičkama, tak se zeptá: "Aerobic?" "Ne. BIOLIT!"
Zvířata
Paní, kde má ten váš pejsánek hlavičku? Proč, chcete mu dát cukříček? Ne! Chci ho kopnout do prdele!
Zvířata
Proč má čáp dlouhé nohy? . . Aby ho žáby nekopaly do zadku.
Zvířata
TOPlist