NjIxZj

By browsing our site you agree to our use of cookies. You will only see this message once.

Web plný vtipů a vtipných textů
22888 vtipů v databázi
Opětovné stránky Vám načte jiné vtipy


Vtip pro dnešní den:
Co udělají somálci když uvidí horizontální žaluzie?...... Zřídí si tam palandy.   [23.10.19]
Komár miluje slonicu. Po dobrej pol hodine zrazu slonica "zaerdží". Komár si zotrie pot z čela a frajersky hovorý: Bolí, bolí, čo?
Zvířata
Povídá buldok jezevčíkovi sedícímu v okně: "Pojď ven." "Nemůžu, jsem tu zamčenej." "Tak skoč dolů." "Neskočím, nechci mít čumák jako ty."
Zvířata
Baví se dva kapři a ten jeden povídá: "Věříš na život po Vánocích?"
Zvířata
Zajíc běhá po lese potká veverku jak kouří jointa a povídá: veverko co to děláš, celý život máš před sebou a takhle si ho ničíš poď si raději zaběhat uděláš tím něco dobrého pro sebe. Veverka povídá: máš pravdu zajíci. Zahodí jointa a běhá. Jak tak běží potkají lišku jak zrovna natahuje perník do stříkačky. A zajíc zase: liško co to děláš celý život před sebou a takhle se ničíš pojď si radši zaběhat. Veverka: liško podívej já těch jointů taky nechala, udělej taky to správné rozhodnutí. Nenič si zdraví! Liška: máte pravdu jak jsem mohla být tak slepá. A všichni tři běží dál. O kus dál potkají vlka jak tahá herák natvrdo. Zajíc spustí: vlku co to děláš nenič si zdraví pojď si raději zaběhat. Veverka s Liškou: podívej vlku zajíc nás taky svým čilým zdravým pohybem přesvědčil že jsme s tim přestali. Vlk: to se nedivim že zajíc vypadá tak zdravě čile von když si dá extázi tak je moc hyperaktivní.
Zvířata
Pěkná, štíhlá, vysoká blondýna se prochází v parku se svým čtyřnohým miláčkem. Přistoupí k ní mladý sympatický muž a povídá: " slečno vy máte ale krásneho pejska můžu si Vás pohladit!"
Zvířata
Přijde zajíc za doktorem a povídá: "Hajný mi odstřelil koule, přišijte mi nějaké." Doktor: "Mám jen býčí..." "To nevadí." Tak mu je přišije. O několik dní se potkají a doktor se ptá: "Tak co?" "Ale celkem dobré, jen mě trochu vynáší v zatáčkách."
Zvířata
Zajíc si koupí kolo a projíždí se na louce. Potká medvěda: "Kdes vzal peníze na kolo, zajíci?" ptá se medvěd. "Kdybys medvěde nechlastal a šetril, měl bys taky kolo!" Za čas se zase potkaj a zajíc má motorku. "Kde jsi vzal na motorku?" "Kdybys nechlastal, měl bys taky motorku!" Za nějakej čas se zajíc projíždí na pasece v novým autě a hledá medvěda, aby se mu pochlubil, ale nemůže ho najít. Najednou uslyší nějakej hukot. Podívá se nahoru a on to medvěd ve vrtulníku! "Medvěde, kde jsi, prosímtě, vzal na vrtulník?" "Stačilo jen vrátit prázdný lahve!"
Zvířata
Jde kuřátko po dvoře a kouří. Kohout si ho všimne a povídá: "Počkej, řeknu tvojí mámě, že kouříš." A kuřátko nato: "Ha, ha, já jsem z umělé líhně!"
Zvířata
Co vznikne skřížením žížaly a ježka? . . Ostnatý drát.
Zvířata
Přijdou domu zajíc-otec a zajíc-syn. Otec je celý od hoven a syn je celý pochcaný. Matka zaječice to vidí a ptá se, co to vyváděli. Zajíc mladší říká: "Mami, ty by ses taky smíchem pochcala, kdybys viděla, jak si medvěd utírá prdel fotrem!"
Zvířata
Víte, jak spáchá šnek sebevraždu? Koukne se do zásuvky.
Zvířata
Jaký je rozdíl mezi velbloudem a člověkem? Velbloud vydrží týden nepít a pracovat. U člověka je to obráceně.
Zvířata
Jede jednou vlk autem a zastaví moc pěkné, stopující lišce. Chvíli jedou a pak vlk zastaví na odpočívadle a když není liška proti, pěkně si spolu na zadním sedadle užijou. Pak pokračujou v jízdě a liška se vlka ptá: "Vlku, máš ty vůbec potvrzení, že nemáš AIDS?" "No jistě liško," na to vlk hrdě. Liška se usměje a praví: "Tak ho můžeš klidně roztrhat."
Zvířata
Jde mravenec po pláži a vidí slona jak se koupe v moři. Mravenec volá na slona: slone pojď sem!, a slon se ptá proč? No tak slone pojď sem, a proč povídá slon. Tak pojď sem. Tak dobře povídá slon a vyleze z moře. Tak co si chtěl a mravenec na to povídá: já sem se chtěl jenom podívat jestli nemáš moje plavky.
Zvířata
Malý pes ze všech sil zaštěkal do hluboké noci: "Slyšíte? Nikdo ani necekne, když mluvím já."
Zvířata
Ptá se malé velblouďátko maminky: Mami proč máme tak dlouhé řasy? No to aby, když jdeme po poušti a je písečná bouře, nám do očí nenafoukal písek. Aha, a proč máme na zádech ten hrb? No právě když jdeme tou pouští v karavaně tak si do něj nabereme vodu a pak už nemusíme dlouho pít. Jo aha jasný, ale mami proč máme na nohou takové ty polštářky? No to jak chodíme po poušti tak aby nás nepálil písek do nohou. Aha! A mami není nám to na hovno tady v zoologický?
Zvířata
TOPlist